Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 24 дні

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 291063 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Дякую! Але то не тільки мої досягнення. Просто я маю можливість про них повідомляти.  :) Але я і справді щаслива. Якщо чесно, то нам на початку не вірилося, що ми і доцього дійдемо. Правда, ми ще не маємо притулку, але є вже РЕАЛЬНА надія!
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Я пам'ятаю Ваш відчай і настрій півроку тому...
То справді Ви багато чого зробили.. молодці !!!
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Десь годину тому навпроти зупинки біля "Фуршету"машина збила кота,я забрав його з дороги щоби вже остаточо не розплющили,але він через хвилину вже не жив,пишу може хто буде шукати я залишив його на траві біля дороги де вхід в секондхенд.Котик видно домашній такий попелястий,може то комусь важливо,може шукає...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

серце обливається кров"ю. :(
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

 Чудова,добра тема! Видно всі дописувачі, в тій чи іншій мірі, згідні з гуманним вмрішенням даної проблеми. Одне з людських чеснот, яким ми відрізняємось від братів наших менших, це МИЛОСЕРДЯ. Дуже добре,що на форумі є Люся, яка досить професійно та позитивно-емоційно інформує бажаючих з справами, ще надто молодої, громадської організації по захисту тварин.  І дай бог депутатам розуму та волі, проголосувати за виділення земельної ділянки під притулок. Наскільки мені відомо, земельна ділянка не є комерційно привабливою (кар'єрна зона).Є шанс.  :D
   
Відповідь від: 03 Грудня 2009, 19:48:35
Дякую! Але то не тільки мої досягнення. Просто я маю можливість про них повідомляти.   Але я і справді щаслива. Якщо чесно, то нам на початку не вірилося, що ми і доцього дійдемо. Правда, ми ще не маємо притулку, але є вже РЕАЛЬНА надія!
  Ви, ще раз повторюсь, молодець! Але я би хотів трішки заземлитись. Рішення ради це супер, а дальше боюсь, щоб ви (а може ми)не вперлись в стіну катострофічної фінансової недостаточності і стіну тотального,холодного бюрократичного нерозуміння. Щоб перепригнути першу стіну, потрібно креативу і розуміння звідки беруться гроші у громадських організацій. Другу стіну, розуміння де ми живемо, терпіння, впертість і головне не розчаровуватись.  Удачі!  Чим зможу допоможу, бо вдома в мене живе мій волохатий колега і як я буду йому кождий день в очі заглядати, ігноруючи дану проблему.

  "Кращий друг людини це безперчно - собака"
Висновок - невже потрібно ставати собакою, щоб стати другом людини?
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

"Кращий друг людини це безперчно - собака"
Висновок - невже потрібно ставати собакою, щоб стати другом людини?
 :good
Записаний

*@le}{*skateboarding

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2015, 10:28:47

    Звідки: Калуш

На моїй вулиці цих собак купа лише пару разів приїжали і забирали і толку їх ще більше :'(
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

А куди ви хочете, щоб їх забрали? І хто це по-вашому має зробити?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

jorgan

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • Останні відвідини:
    24 Лютого 2016, 14:55:47

    Звідки: калуш

А куди ви хочете, щоб їх забрали? І хто це по-вашому має зробити?
хтось їздив і кудись забирав

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

їздили гицлі, збирали, дротом душили і вивозили на смітник. Навіть якщо прийняти такий метод за прийнятний - СОБАК на вулицях від того менше не стане. Якщо Вам цікаво чому -- почитайте в темі вище - ми вже про це говорили
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

jorgan

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • Останні відвідини:
    24 Лютого 2016, 14:55:47

    Звідки: калуш

я в шоці
 звідки Ви знаєте Ви ж не бачили
може пішли на мєсо?

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

не думаю, що флуд у цій темі доречний і когось розвеселить
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

Люся як там справи з притулком? Йдуть на краще? А то ми частенько ходим попри Калійний, там такі гарненькі песики бігають з великими вушками і такими жалібними оченятами, все їх там гладжу, вони такі добресенькі. Та хочеться якось їм допомогти більш фінансово.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

 Справи ідуть... тільки повільніше, звісно, ніж нам би хотілося.. Тих песиків годують. Кожний день. Я і сама кілька разів ходила. Нажаль поки що умови не дозволяють розмістити там всіх, кого б ми хотіли, бо територія не обгороджена. Ми сьогодні збиралися. Думали. Робимо скриньки, які хочемо розмістити десь, де дозволять на збір коштів. будемо городити. виконком обіцяв помогти з грейдером, щоб троха розрівняти ті катакомби. Як хтось хоче дати трохи грошей - будь-ласка. Можна і мені, я передам, куди треба. З організаційними питаннями ми вже закінчили. (вірніше з "документальними"). А якщо буде потрібно попрацювати на наприклад на "суботнику", - волонтери знайдуться? Якщо хтось буде мати бажання - також можна до мене ))) Ми будемо раді )))
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

я можу бути волонтером, якщо буду вихідна :) Коли щось треба допомогти пиши, я прийду. :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про захист тварин від жорстокого поводження" (щодо уточнення норм та термінів)            11.02.2010 13:19
(Інформаційне управління)    
 

Законодавчим актом внесено до чинного закону зміни та доповнення, які розширюють зміст терміну "жорстоке поводження з тваринами".

Згідно із законом, "жорстоке поводження з тваринами це:
Приховано: Показати
побої, знущання, залякування, дратування тварин; порушення зоотехнічних, зоогігієнічних, ветеринарно-санітарних норм та правил утримання тварин; умисне заподіяння ушкоджень тваринам; нацьковування одних тварин на інших; залишення тварин без догляду або в безпорадному стані; добування тварин з порушенням вимог закону; розорювання або в інший спосіб пошкодження, ліквідація природних місць мешкання диких тварин (нір, барлогів, гнізд тощо); вчинення експериментів та процедур над тваринами, що спричиняють їм страждання, без анестезії та (або) без належного на це дозволу чи з порушенням вимог закону; умисне використання в роботі, у спортивно-видовищних заходах хворих, поранених, покалічених тварин; навантаження тяглових та в´ючних тварин вантажами, не співмірними з їх силою та фізичним станом; транспортування тварин у спосіб, що призводить до страждань та стресу тварини; використання технічних засобів, що примушують тварин до перебування у протиприродних позах, спричиняють надмірні страждання, пошкодження тіла або загибель тварини; застосування жорстоких способів у вихованні та годуванні тварин, використання тварин як мішені при навчанні стрільбі або у змаганнях із стрільби; використання щодо тварин допінгу, споювання тварин; використання тварин у кориді, релігійних ритуалах, лотереях, дарування тварин під час публічних заходів; залишення тварин без достатнього за фізіологічними показниками харчування та доступу до води; інші дії, що спричиняють тваринам біль, каліцтво, травми, страждання, стрес, призводять до їх передчасної загибелі, а також дії, що суперечать вимогам, встановленим цим законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, спрямованими на захист тварин від жорстокого поводження".

Вдосконалено також положення, що стосуються гуманного ставлення і поводження з тваринами в сільському господарстві, видовищних заходах, спорті, під час організації дозвілля, наукових експериментах, навчальному процесі тощо.

Відповідний проект зареєстровано за  №1264.

Постійна адреса повідомлення: http://portal.rada.gov.ua/rada/control/uk/publish/article/news_left?art_id=185971&cat_id=37486
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна

можу бути волонтером,Люся пишіть,якщо щось треба.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я часто ходжу до бабці попри калійний. То ті сірі сучки клаповушки вже мене впізнають.
А як йде Окся, а ще з кульком ...

Зразу видно, що їх годують. І фактично вони не гавкають на людей.


Відповідь від: 12 Лютого 2010, 22:29:16
А ще цікавий факт, який я ніяк і нічим не можу пояснити, але загалом собаки (домашні, які просто гуляють) з Височанки значно зліші від Загірських.


Загірські собі бігають і не гавкають. А на Височанці я раз вночі чуть штанці не змочив  :-D. Хвіртка відкрита а з двору ціла свора вилітає і кидається у мій бік.
Ну правда собака що гавкає...
Але страху нагнали нівроку.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti

Люся, якщо потрібна якась допомога - завжди рада. Можу фінансово, можу бути волонтером.
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.