Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 289384 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Тут він не збрехав  :D :D :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

  Якщо міський голова справді це сказав, то він сам розписався, що він, мяко кажучи людина не зовсім освічена, бо  ще в школі в курсі зоології вчать, що тільки людина і (не доказано, тільки припущення - дельфіни) отримує задоволення від сексу. Я ж думаю, що міський голова мав на увазі саме секс для задоволення, без якого він "не хотів би жити", бо інакше тоді у нього мало б бути щороку по дитинці, якщо він для цього тільки використовує свою репродуктивну функцію. Собаки ж свою репродуктивну здатність використвують за призначенням, і не думаю, що якийсь пес буде дуже страждати від того, що у нього нема дітей. Власне він взагалі не цікавиться своїм потомством. А про самок взагалі мови нема, так, інстинкт заставляє їх турбуватись про потомство, але подивіться, які нещасні ті самки, які годують, вони худнуть, линяють, їм важко прогодуватися самим, а тут ще і потомство, невже не буде гуманніше позбавити їх цього обовязку і дати їм у спокої дожити відведений їм час? Так як мер говорять тільки ті, яким насправді наплювати, як там собі дають раду ті нещасні тварини, байдуже, що їх убивають тільки за те, що вони собі живуть. Інакше, вони б знали, що тварина, позбавлена репродуктивної здатності зовсім не нещасна, а скоріше навпаки.
PS. Наскільки я знаю, у людей, чоловіки - євнухи зовсім не були позбавлені здатності займатися сексом, просто дітей, звичайно, після цього не могло бути.  Є чоловіки, стерильні через медичні причини, але ж вони не хочуть померти, як висловився наш шановний мер. Так само є жінки, котрі свідомо ідуть на стерилізацію. Власне вони також це роблять для того, щоб займатися сексом, але не мати дітей.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну говорить же Янукович бздури і що? Рейтинги ж не падають! То чого б нашому мерові не поговорити?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Так як мер говорять тільки ті, яким насправді наплювати, як там собі дають раду ті нещасні тварини, байдуже, що їх убивають тільки за те, що вони собі живуть.
Мабуть, Люся, не читала всю статтю, а тільки зосередилась на процитованих мною словах, а я процитував зумисно тільки їх, бо далі мер говорить...
Цитувати (вибране)
Я пропоную організувати акцію: за зібрані кошти купити продукти і цих тварин нагодувати. Грошей на це якраз вистачить.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Люся всьо правильно зрозуміла, бо далі мер включає окозамилювальну машину.
То типу як от люди здавали гроші на міст через річку, але їх не стало, а мер замість подумати де взяти решту каже, а нафіга нам той міст будувати, давайте краще я кожному куплю на ті гроші нові мешти, аби с ти мали у чім довкола обходити.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

   Я читала ВСЮ статтю, але просто те, що мер говорить далі, ще більша дурниця, ніж, те, що я прокоментувала. Просто я думала, що коментувати ТАКІ вже дурниці не варто. Я по міроі своїх сил собак намагаюсь підгодовувати і без мерових грошей. Думаю , що з мого власного гаманця щомісячно на це іде не менше, ніж половина тої суми, що нашому меру вдалося зібрати. Але я вважаю, що то не є вирішенням проблеми - годувати тих, кого рано чи пізно приїдуть і замордують, бо вони комусь заважають своєю присутністю. Наш мер просто своїми словами розписався в тому, що він не бажає займатися справді проблемами нашого міста. Він займається тільки тими питаннями, які дають йому можливість добре піаритись. Я думаю, що нам треба створити ініціативну групу по підтримці нашого мера на виборах мера Франківська.   Тоді, ті, хто ще вважає його "благодійником" для Калуша, зрозуміють його справжню суть,  а наш мер нарешті піде собі і лишить наш Калуш у спокої, тим самим дасть можливість працювати людям, які дійсно переймаються проблемами нашого міста.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

ну і день сьогодні видався. Гуляла я з собакою у маминому дворі, і раптом почула дуже і дуже важкі скигливі звуки собаки. Прибігаю до підїзда , а там собачку збила машина, переїхала її лапки задні. Я як маленька дитина плакала. На щастя крім малих дітей які підгодовують тих песиків, виявились і старші жінки які також доглядають тих собак. Собака, яку збили дуже гарна і привітна, і дуже шустра, як її збили я не бачила, казали дітки що машина гнала з велечезною швидкістю, практично попри самий підїзд. Таких водіїв треба штрафувати і забирати машини, це щастя що дитинки не було збоку.
 Так от  собака так вискала, що аж моторошно, серце розривалось.  :( Діти її лапки перекіссю позаливали і перевили бинтами. А у собаки був такий шок що вона втікла у підвал і вила там. Більшість людей пойойкали та й розійшлись. Залишилась я і одна жіночка сама. Що робити? Сльози на очах :'-( :'-( :'-(
І тут я згадала що маю номер телефону ветеренара, телефоную йому питаю що робити, а він каже що він зараз не вмісті. Каже телефонуйте у ветлікарню, набираю їх, а вони кажуть везіть собаку до нас. Але чим? Я тоді пристала до якогось дядька та й кажу йому, відвезіть тваринк у лікарню, а він каже що машина у гаражі, одним словом спригнув.
І тоді згадала наш рідний форум і Люсю,дзвоню до Юри, Юра до дяді Вані, дістаю номер Люсі, і телефоную їй. Вона молодчинка :), добре що є такі люди, каже що на роботі, але прислала жіночку Тамару та Олю(якщо я не помиляюсь), дівчата відважні полізли в підвал до собаки, вона від них втікала і пручалась, гарчала, шок у біднесенької.Але добра новина що собачка бігає значить хребет в порядку. Собаку з підвалу не витягли, але лишилась жінка з двору, яка казала що пізніше ще постарається витягнути собачку. Сподіваюсь що собака оклигає і буде жити, дівчата з спілки казали що вечерком навідаються до собаки, кажуть що буде жити. А ми всі в свою чергу чим зможем тим допоможем.
Дякую всім добрим жінкам, які працюють на благо собак.
Сподіваюсь що наша влада допоможе, і люди у нашому дворі казали що згідні допомагати.
Як стан собаки напишу вечером :)
от така тяжка історія, сподіваюсь з гарним кінцем.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Я також сподіваюсь,бо шкода тих нещасних тварин які і винуваті то тільки тим що народились.І ще розкажу свою історію.Вчора,хоча ні,вже позавчора,покликала мене дружина на балкон і каже дивись на козирку над входом в "Фуршет"бігають 2-оє котенят,як вони туди попали?Кажу зараз і так підем в ту жовту коробку яка колись була універмагом "Україна" :)та і подивимось.Пішли,висновок самі туди вони ніяк не могли потрапити.Хтось напевно закинув.Ну і ми підходимо на 2-ий поверх до охоронця(виявилось що то начальник охорони)та і кажем що ,може у них є драбина то щоб зняли тих котят.А він у відповідь"ви що шановний хто їх знімати буде"жінка каже,а що то так важко вони ж здохнуть там,а він "то хай здихають"Жінка ще довго не могла відійти,як то можуть бути такі люди.Я кажу"ну добре як знаєте"розвернувся і до жінки хотів сказати що я  тоді подзвоню до Іваницького бо він якраз виступав по КМТ про тварин,а забувся та й кажу "ну я тоді подзвоню до Очкура.І тут цей начальник охорони раптом каже "ну ви взагалі скажіть там хлопцям,охоронцям,може вони знімуть тих котят.Так от пан Ігор_О. сам не сподіваючись допоміг двом маленьким котятам.:) ))) 
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Он який я, виявляється, бабай! Охоронців мною мож лякати  :=) Добре, що допомогло!
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Чесно кажучи я боюсь бродячих собак, проголосував за 2-й варіант!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Он який я, виявляється, бабай! Охоронців мною мож лякати
Ну я б скоріше Іваницького налякався... :=) Він кажись в молодості якимось єдиноборством займався...
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

http://animalprotect.org/forum/index.php/topic,227.0.html
форум Київських захисників тварин. Про питання стерилізації. Кому цікаво - прочитайте
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

я читала оголошення що будуть збори, минулої неділі мали відбутись, що там вирішили на зборах. Дають якесь місце на притулок? Чи кошти?
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

 Подали заяву. Міська Рада має вирішувати це питання на найближчій сесії. Але, навіть, як дадуть землю, треба буде дуже багато. ЇЇ треба буде обгородити, зробити вольєри. Потрібне буде приміщення під кухню. Для котів потрібне буде тепле приміщення. Потрібна буде операційна і реанімація (для проведення стерилізації), медикаменти. Оскільки ні в кого з нас нема досвіду в такій роботі, мабуть, поїдемо в Київ переймати. А взагалі допомога небайдужих потрібна на будь-якій стадії. Наприклад навіть для проведення розяснювальної роботи серед населення. Потрібен буде сайт, де б ми повідомляли про наші справи, розповідали про наших підопічних, яким потрібні господарі і т ін. Самі ми не потягемо, але якщо нас буде більше, можливо, до нас дослухається влада, і допоможе. Зараз нас ще дуже мало.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

ми пару раз з знайомими розмовляли про це і є люди які б могли хоча б трошки, але кожного місяця давати на притулок кошти, хто 100 хто 50 грн, копійка до копійки. Але треба знати кому здавати гроші. Має бути початок, але без допомоги влади вам точно не впоратись. :(
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Потрібен буде сайт, де б ми повідомляли про наші справи, розповідали про наших підопічних, яким потрібні господарі і т ін.


Можна зробити блог на нашому сайті, як напр Мр.Віш зробив
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


ЗАКОН УКРАЇНИ 692 Про захист тварин від жорстокого поводження  http://www.gdo.kiev.ua/files/db.php?god=2006&st=692
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

 Дякую, Ваня. Закон я знайшла. Але мають бути ще якісь санітарні вимоги, а наші санітарна і ветеринарна служби посилають нас по каруселі одна до одної. Так як цим займаюся недавно і не повний робочий день, то ще поки що нічого не знайшла. Щодо того, до кого звертатися. Голова Калуського Товариства - Пані Оля. ЇЇ телефон. - 80953220127. Вона займається всіма організаційними питаннями. На ці витрати (організаційні) а також на корм для тих тварин, яких ми зараз підгодовуємо на вулиці і на медикаменти ми їй даємо гроші готівкою. Поки що, нажаль, у нас немає можливості стерилізувати тварин, але за бажанням, у кого є самки - ми виїжджаємо і колемо спеціальні уколи, які заважають небажаній вагітності. Десь на днях, нам мають уже вигтовити печатку Товариства, і ми тоді відкриємо рахунок у банку. Тоді я дам реквізити. А зараз, хто має бажання, подзвоніть пані Олі.
Якщо хтось знає ветеринара, який тимчасово не працює, і може попрацювати для наших тварин - ми будемо вдячні. Готові обговорити всі умови.
Відповідь від: 16 Серпня 2009, 14:55:45
Хочу розповісти одну щасливу історію. Місяць тому, на Рубчака, хтось викинув у смітник пятеро новонароджених щенят. Живими....в пакеті для сміття... на неминучу, але довгу смерть у муках. Як вони потрапили до мене, то довга історія і нецікава, як я їх годувала що 3 години (і вночі також) з пляшечки, то також не зовсім цікаво. Правда, не буду забирати всі лаври собі, бо коли я була 10 днів на морі, ними опікувалася пані Оля. Зараз вони знову у мене, їм місяць. Вони вже ведуть себе як справжні собаки, гарчать, граються, їдять з миски. Дуже шкода, але 2 з них ми втратили... Але трьом вже знайшли господарів. (правда, мені дуже шкода їх віддавати... наче своїх дітей. Але ці сирітки і справді стали ніби нашими з пані Олею дітьми)  А мені приємно усвідомлювати, що ці істотки живуть завдяки мені. Сподіваюся у них буде щасливе життя. (немає смайлика, який би показав, що мені соромно, що я сама себе так хвалила, ну то нехай ;))
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

То дуже потрібно і хвалити себе також, бо то також розяснювальна робота серед населення і найкращий спосіб - то приклад, Ваша історія та ініціатива, історія про собачку яку збила машина, де про Вас також згадується про яку розповіла Рибка, врятовані паном Dvania котенята  :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :good :good :good :good :good :good :good :good :good :good
Відповідь від: 17 Серпня 2009, 14:19:08
Я б не стидалася, а пишалася  ;)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Надіюсь ота стерилізація позбавить собаку бажання гавкати посеред ночі. Бо зараз за вікном гавкає і мішає спати якась псіна і я так відчуваю шо це саме бродячий пес, а не хазяйський. :(
Записаний