Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 289373 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

на місце стерилізованих не прийдуть інші? це не аргумент, але щось таки робити треба, однозначно.

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Прийдуть, але не від стерелізованих, як не прийдуть і від мертвих. По кількості то саме виходить. Зате є гуманність і витрати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine

От витрати на стерилізацію хай беруть наші гуманні охоронці песиків.  :D
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

дивіться що б років через 500 ви не опинились на місці тих собак. чи ви вважаєте себе найвищою точкою розвитку у всесвіті?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Ну особисто ми до того часу не доживемо. :P

Як на мене, то страх бути покусаним бродячою собакою більш реальний, ніж фобія перед якоюсь там вищою формою життя.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

я не до того. просто на місці собак колись можемо опинитись ми!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

В мене в домі собаки з дитинства. Собаки не нападають просто так. Вони або хворі, або їх роздратували. Якщо ви боїтеся собаку, вона  відчує вашу слабкість, бо реагує на адреналін у вашій крові і також може напасти. Я вчу свою дитину не боятися собак, спокійно на них реагувати і не робити зайвих рухів перед мордою. Одного разу ми гуляли з сином на вулиці і прямо біля нас бігали два пса. Один був явно психічно хворий, проте спокійне поводження і мінімум рухів і навіть скажена собака не напала на нас.
Я категорично проти відстрілу. Я за стерилізацію. Якщо собаки хворі - їх потрібно гуманно усипляти. Я дивилася якусь передачу по телебаченню... Боже, це жах, це знущання над тваринами, над тими хто слабші від людини, це роздерті тіла, напів-убиті собаки, які тягнуть за собою ноги і повільно помирають - на це неможливо дивитися спокійно, ще й досі ці картинки у мене перед очима...
Не варто забувати, що собаки, як вовки, санітари. Вони жеруть щурів, мишей, слабих тварин у місті, з рештою - падаль. Тому певна кількість їх, навіть, корисна.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


на місце стерилізованих не прийдуть інші? це не аргумент, але щось таки робити треба, однозначно
Ви неуважні - для того, щоб не прийшли інші на пусте місце якраз і слід тварин випускати на волю (після стерилізації)
Відповідь від: 08 Червня 2009, 12:55:01
От витрати на стерилізацію хай беруть наші гуманні охоронці песиків.
Прочитайте тему - тут якрах і йшлося про збір коштів на стерилізацію. Нема нічого смішного.

Є просто речі, які не змінити:
1. Бродячі тварини будуть завжди, якщо тільки цим не зайнятися на державному рівні тотально (приклад Чорногорії).
2. Відстріл тварин на одній окремо взятій неізольованій території - це все одно, що пробувати вичерпати море.
3. Якщо прийняти за аксіоми два перших твердження, вихід полягає лише в одному - забезпечити максимально можливу безпеку людей. Тобто стерилізувати тварин і залишати.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Ви неуважні - для того, щоб не прийшли інші на пусте місце якраз і слід тварин випускати на волю (після стерилізації)
та ну, невже?
ви впевнені, що тварини, скалічені Вами зможуть відстояти свою територію? думаю ні. у них уже не буде мотивацій.
Тому ймовірність того, що нові не приходитимуть мізерна.
Відстріл тварин на одній окремо взятій неізольованій території - це все одно, що пробувати вичерпати море.
те саме можна сказати і про локальну стерилізацію.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


та ну, невже?
ви впевнені, що тварини, скалічені Вами зможуть відстояти свою територію? думаю ні. у них уже не буде мотивацій.
Тому ймовірність того, що нові не приходитимуть мізерна.
Романе, чому Ви вважаєте, що калічити (стерилізувати) тварин буду саме я?!  :=) Адже з Вашу репліку слід трактувати саме так?!...
Мені здається, Ви дуже рідко мали справи з тваринами, особливо домашніми. Стерилізація - це далеко не каліцтво, повірте! І ще - варіант із стерилізацією і відпусканням на волю придуманий не Ігорем_О! Це науково-обгрунтований підхід, запропонований, доречі, не вітчизняними ветеринарами...

те саме можна сказати і про локальну стерилізацію.
Абсолютно ні.
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

Якщо простерилізувати всіх собак, то вони всі будуть себе відчувати одинаково, мати рівні права. І кожна собака буде мати своє місце і ніхто на її місце не прийде. Стерилізація,єдиний гуманний і правильний вихід. Але де ж взяти гроші? :(
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

продати гірлянди котрі висять над дорогами.  :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

продати гірлянди котрі висять над дорогами.  :=)
кому потрібні ті гірлянди, я взагалі рахую що перше потрібно більш глобальніші проблеми вирішити, а потім вже думати про гірлянди та феєрверки. Але напевно наша влада так не думає, і від цього робиться дуже сумно та гірко. :(
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Гірлянди хоч і пуста трата грошей,але принаймі не така принизлива як роздавання морозива.Він якщо справді хотів зробити добро,то краще би то морозиво в сиротинці відвіз і тихо,без шуму.Для чого займатися стерилізацією,це ж не понтове,хто оцінить?інша ж справа феєрверки!Хліба і видовищ!Давно вже перевірений метод керування.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Але де ж взяти гроші?
  Питання вірне.
  Зрозумійте, що я не просто хочу щоб винищили тварин. Як би були на те лишні гроші, то я підтримую варіант щоб бездомних тварин відловлювали і розміщували у спецпритулки, а там їх належним чином доглядали, але... :(
  На даний час, мабуть, дешевша все таки фізична ліквідація броячих псів, адже існує відповідна служба, яка повинна цим займатись.

     

 Ось група бродячих псів у Франківську. Їх ніби і підгодовують, але, разом з тим, вони часто злобно гавкають на перехожих і норовляться вкусити їх за ноги, а от велосипедистам взагалі проходу не дають. :( Ну най би вже їх стерилізували, але ж то взагалі ніяких заходів не вживається.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

вибачте але аргумент не має гроші смішний . думаю достатньо було б продати один мерседес з Секретаріату чи з КМ і в Калуші вистачило б на стерилізацію.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine

я за відстріл.
Ви думаєте що стерилізований пес не буде кидатись на перехожих чи велосипедистів?  :duvno
Я думаю що йому пофіг, і він буде далі норовитись когось вкусити. Те що розмножуватись не зможуть, а кидатись будуть.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ви думаєте що стерилізований пес не буде кидатись на перехожих чи велосипедистів? 
Я думаю що йому пофіг, і він буде далі норовитись когось вкусити. Те що розмножуватись не зможуть, а кидатись будуть.
Стерилізований - не буде. Не буде у нього "статевого потягу" - не будуть вони збиватися у зграї, бігати за сучкою і кидатись на будь-кого. Спитайте "собачатників".
Записаний

Калушанин

  • Новачок
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Gorec
  • Останні відвідини:
    11 Червня 2009, 21:58:45

    Звідки: "п'ятачок"

Привіт форумцям. Давно переглядаю Ваші пости. Багато цікавого. Не стерпів і зареєструвався. Тема про тварин чудова. Я за гуманне вирішення проблем бездомних тварин! :)
Відповідь від: 11 Червня 2009, 21:46:45
Я думаю що йому пофіг, і він буде далі норовитись когось вкусити. Те що розмножуватись не зможуть, а кидатись будуть.
 Ви не праві. Доведено, що стерелізована тварина не агресивна. В людей подібний психотип поведінки спостерігався у євнухів.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Цитувати (вибране)
Міський голова поспівчував тваринам, яких можуть позбавити репродуктивної функції, і повідомив, що він би, наприклад, "у такому випадку не хотів жити"

http://vikna.if.ua/news.php?start=1&id=4598&tema=%D1%F3%F1%EF%B3%EB%FC%F1%F2%E2%EE
Записаний