Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 289378 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Та з ілюмінацією і так все зрозуміло.
А куди тратити гроші то хіба лиш одноосібно мер вирішував?
Чи може наші славні партії поцікавилися що дійсно хоче громада?
Звісно, що за ті гроші можна було і по стерилізувати і утримувати притулок ще пару років, але купили лямпочки. 
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


А куди тратити гроші то хіба лиш одноосібно мер вирішував?
Так, мер формував проект бюджету і подавав його раді. У бюджеті 2007 спробували збільшити втричі кошти "на собак" і виділити ділянку за містом (промзона) для притулку. Нічого з того не вийшло, пишіть в бюджеті що хочете - платіжку підписує голова.

Чи може наші славні партії поцікавилися що дійсно хоче громада?
Саме партійні фракції і внесли вищеописані зміни в бюджет. Дивились вчора ефір по КМТ? Кого там бачили - мера чи депутата?

Звісно, що за ті гроші можна було і по стерилізувати і утримувати притулок ще пару років, але купили лямпочки.
Ви знаєте, хто їх купив. Тому не вживайте множину.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Я також не хочу виглядати фанатом і розумію,що якщо собака загризла когось,або покусала то її потрібно усипити.Але коли бувають випадки такі як мені на роботі дівчата розповідали.У них в будинку десь завелися цуценята і місцеві діти,почали доглядати їх,годувати і таке інше.Та от якись"добродій" подзвонив напевно до гицлів.Ну точно то невідомо,але хтось тих песиків побив.У дітей була істерика.Одна жінка дитину по психологах водила.Гроші грошима,але треба хоть трошки бути людиною,а не тільки бути подобою.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

То часом не Біласа-Данилишина 10 ? Бо там вже 2 рази таке було.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Запитання до п. Ігор_О. Той спосіб, який Ви описали про Чорногорію - тут ні додати ні відняти. Тільки єдине скажіть, що треба зробити і кому, щоб і у нас таке було? Я готова допомагати, чим можу. Наразі я просто підбираю на вулиці хворих кошенят і щенят лікую і шукаю їм господарів. Але розумію, що то крапля в морі. Не знаю як у кого, а у мене серце крається, коли бачу на вулиці тварину. Хотілося б щоб наш мер розумів, що "європейське місто" - це не тільки ілюмінація і вікна гарні, але і європейське ставлення до вирішення таких проблем. Хоч хтось пробував порахувати скільки треба, щоб постерилізувати міських бездомних псів і паспортизувати і заставити постерилізувати всіх "сільських" собак?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Люся я там вище написав номери телефонів куди можна звертатися.До речі хочу всім написати,що Люся виходила,вилікувала вже не одну собачку чи котика,це щира правда.І я особисто хочу їй за це подякувати,вона дуже хороша людина.Я міг би це написати в "Подяки",але думаю тут це буде доречніще.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


На жаль... На жаль, Україна - не Чорногорія. Нам потрібно ще дуже багато чого змінити в цілій країні.... І не лише стосовно тварин.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

То, може хоч з чогось почнемо нарешті? Наприклад, з тварин.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Приєднуйтесь до цієї групи - телефони Дваня давав вище. А ми будемо "довбати" з боку фінансування.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Тому стерилізація - найкращий варіант. Собака стає неагресивною, на дає потомства і на її території не з'явиться інша...
 І від цього у неї зявиться імунітет від сказу та інших заразни і небезпечних хвороб?! :unknow
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


І від цього у неї зявиться імунітет від сказу та інших заразни і небезпечних хвороб?!
Ні, звичайно. Але ж відстріл точно нічого не дасть - бо тоді треба відстріляти всіх собак в Україні! (Прочитай про Чорногорію)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Але ж відстріл точно нічого не дасть
Чому? А я кажу що дасть, бо таким чином зменшиться кількість перенощиків цього небезпечного захворювання. Звичайно є безліч диких тварин (зокрема в наших краях лисиці) які є носіями сказу, але мала ймовірність, що такі тварини вкусять людину, а якщо вже вкусять домашню тварину, то на те є господар аби вчасно виявити захворювання у свого підопічного.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


syddia
Чому? А я кажу що дасть, бо таким чином зменшиться кількість перенощиків цього небезпечного захворювання.
Та ж не зменшиться бо з села нові прийдуть! 100% прийдуть - худі, злі і голодні!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


А шо їх там в селах безкінечна кількість? :( Зачищати періодично і по вулицях буде безпечніше ходити! :agressive

А вже як дійсно станемо і формально, і матеріально на всі 100% європейською країною, то тоді мож буде і про стерилізацію, і про питомники, і про інші гуманні речі говорити та й не тільки говорити... ;)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

 
А шо їх там в селах безкінечна кількість? :( Зачищати періодично і по вулицях буде безпечніше ходити! :agressive

А вже як дійсно станемо і формально, і матеріально на всі 100% європейською країною, то тоді мож буде і про стерилізацію, і про питомники, і про інші гуманні речі говорити та й не тільки говорити... ;)
+1
Боюсь бездомних собак
Мою маму вкусив такий пес :(
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

  Тобто поки ми не є цивілізованою країною, то будемо просто вбивати, а вже як станемо цовілізованою, то тоді почнемо вирішувати це питння так сказати  "по-цивілізованому"? А чи цією стежкою ідучи ми дійдемо туди, куди хочемо - тобто до цивілізації? Люди! Ми ж люди? Ми ж цих тварин "приручили"! Тобто відучили їх давати самі собі раду в дикій природі і навчили їх жити коло людей. То, може і відповідальність за них візьмемо на себе? Ми ж показуємо нашим дітям - " цих істот забагато - їх треба троха "зачистити", тобто замордувати. Це схвалення безпричинного вбивства (бо той факт , що їх стало забагато і вони тобі заважають - не може бути виправданням вбивства) Так, надто агресивного пса треба приспати, але таких є дуже мало, і такими їх роблять люди. А щодо носіїв сказу, то їх більше в дикій природі. І щодо покусаних собаками, то в основному сильно злі собаки якраз домашні, ті які мають господарів. А бродячі пси можуть проявляти агресію здебільшого в період гону, якраз цю проблему і вирішує стерилізація. А ще, якщо заставити всіх господарів з навколишніх сіл постерилізувати своїх собак, то "добрі" газдиньки не будуть час від часу привозити виводки і викидати на базарі.
   Ну чому ви не хочете зрозуміти - ВИРІШУЄТЬСЯ ЦЯ ПРОБЛЕМА, І ПРОСТО ВИРІШУЄТЬСЯ, за рік - два вирішиться і більше не буде, просто треба, ЩОБ ХТОСЬ ЗА ЦЕ ВЗЯВСЯ! Але не добрі жіноки, які своїм коштом щось намагаються зробити, а має бути ОРГАНІЗОВАНА ПРОГРАМНА РОБОТА. І все стане на свої місця.
   А де гарантія, що наші діти дивлячись, як ми виправдовуємо ніби-то "тимчасовий метод" - вбивство тварин, не знайдуть і собі виправдання на вбивства людей. Головне гарно "розказати"! Люди! Ми ж злочинців, маніяків не вбиваємо, ще й говоримо про те, що і пожиттєве увязнення можна буде закінчити скоріше, ніж зі смертю, а що ж вам зробили нещасні собаки? ЗА ЩО?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Люся то,що Ви пишете і я вже тут писав,не рвіть собі серце.Насправді чомусь одні діти від маленького люблять котят,собачат,хом'ячків і потім з них виростають люди,а інші від маленького очі видовбують і потім маємо чикотил,онопрієнків і інших людиноподібних.Інколи мені здавалось може то від Бога так,але все ж я більше переконаний,що від батьків.І ще якщо людина може підняти руку на невинну тварину,яка дивиться на неї розумними очима.То ніхто ніколи вже мене не переконає що ця людина ДОБРА,і я ніколи з такою людиною не буду мати ніяких справ.І якраз бродяги обділені долею найменш агресивні.Ви ж знаєте,не менше чим я ,що підійдеш то такої замухришки погладиш даш щось з'їсти і воно готове на край світа за тобою йти.А якраз добре вгодовані крокодили які чудово вивчили команду фас і нападають,бо кожен пес подібний на свого хазяїна.А їхні хазаяї ніколи не любили тварин,а тільки себе і свої понти.Та про що я тут пишу в цій країні немовлят викидають,а що там говорити про тварин.
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

Я однозначно проти відстрілу собак. З дитинства люблю собак, і коли була малою то підгодовувала песиків у дворі. А про жахи на вул Біласа і Данилишина це правда, то якась жінка з Жеку дали алкашикам гроші на горілку і ті повбивали песиків, і побили ще одну "вагітну" собаку. А ті собаки нікому зла в дворі не робили, моя мама зранку коли ходить на роботу то ті пси частенько її проважають, а так навіть безпечніше ходити вночі чи дуже зранку коли можуть напасти хулігани, завжди є захисники.
Було б добре коли б псів стерелізували, а ли чи буде це в нашій державі колись?
Повністю погоджуюсь з DVania і підтримую його.+1
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine

Мочити їх.  :-D
Ой які усі тут добренькі. От як покусають вас, чи ваших рідних - що ви тоді скажете?  :duvno
Один песик (дворняжка) - то ничо, а коли зграя ганяються за сукою, то треба обходити десятою дорогою, бо нападають.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Один песик (дворняжка) - то ничо, а коли зграя ганяються за сукою, то треба обходити десятою дорогою, бо нападають.
До Вашлгл відома, стерилізовані - не вже ганяються... А на місце "замочених" прийдуть інші - ці будуть "ганятися за  сукою"...
Записаний