Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 289393 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Добре, що є закони. Тепер питання - чому їх не дотримуються люди і чому ніхто не  контролює їх дотримання? Уявляю себе така. Бачу дядю із злим псом без намордника. Почекайте вуйку - я зараз на Вас міліцію викличу. А поки вони приїдуть, погуляйте десь тут неподалік  :D
Мене ніхто не кусав  :P. Я завжди мислила в подібному напрямку. Тому і в калуському притулку я була волонтером не довгий час, бо бачила, що крім годування і збирання псів в одну купку інших дій не було. Тому і полишила на той час цю справу, за що була названа "врагом народа". Мені годування собак на вулиці чи в притулку для їх розпліду зовсім не імпонує.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45


Мені цікаво чи можна вибити в нашої податкової право для декількох ФОПів і юр.осіб податкові спецьпільги якщо вони (юр.особи) передбачать в себе у фінансових документах ще один додатковий фонд а саме фінансування притулку. Паралельно розкручувати тему з ящичками для збору хавки і коштів для утримання притулку від простих мешканців т.з. благодійні внески по пару рупій з носа. Постає питання як контролювати зібрані кошти і яка програма розвитку цього же притулку. На міську владу особливих надій покладати не варто.  :dopovid
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна

Недавно читала-в Греціі повні вулиці собак,ну дуже багато,там вони ходять вільно,ідять з кормушок,які постійно наповнюють жителі (біля мисок такі собі немалі манекени собак,що вказує,що тут місце для годування),собаки сплять посеред тротуарів,нікого не чіпають,і ніхто не нервується від них,не копає,і не жене.От і думаю,чи то собаки не такі як в нас,чи люди...Мабуть одно з другим.В наших генетично заложено,що людей треба остерігатися,боятися,бо добра не буде.От і  нападають іноді,захищаються як можуть.
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна

Звичайно-хворих,неврівноважених мабуть з вулиць забирають,але з чого ім там бути хворими.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Думаю зараз Тритон Тобі розкаже, що не так  :D
Він там був і сам бачив.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45


Недавно читала-в Греціі повні вулиці собак,ну дуже багато,там вони ходять вільно,ідять з кормушок,які постійно наповнюють жителі (біля мисок такі собі немалі манекени собак,що вказує,що тут місце для годування),собаки сплять посеред тротуарів,нікого не чіпають,і ніхто не нервується від них,не копає,і не жене.От і думаю,чи то собаки не такі як в нас,чи люди...Мабуть одно з другим.В наших генетично заложено,що людей треба остерігатися,боятися,бо добра не буде.От і  нападають іноді,захищаються як можуть.
Я тобі щось смішне зараз напишу. Я жив 3 роки в Афінах і я не бачив вільно бігаючих собак. Всі вони по спецпритулкам. Вигул - тільки на поводку а в зелених місцинах є спеціальні ящики в яких є одноразові рукавиці і пакети для прибирання за улюбленцем. Там все цивілізовано. Пенсіонери оплачують проїзд хоча муніципальний транспорт дотується з бюджету. Європа принесла розробки і розум до тих дікарів, навчила поводитись з собаками і з людьми. Кормушки стоять для котів. Якщо і є десь собака яка бродить то її до тиждня часу виловлюють.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Звісно десь на острові, де живе 50 пісьонерів, може і бути з 20 псів на вулиці.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Ви на повірите , але в Англії собаки теж дуже добрі . Причому цілком нормальне явище , якщо хазяїн вигулює собаку то хтось обовязково підійде і починає гладити собаку і хвалити її . І це не прикол . Просто багато людей би бажало тримати собак , але не можуть собі дозволити ( чи їм власник будинку не дозволяє ) . І собаки в основному дуже добрі . Я періодично бігав з мастіфом мого босса в парку і люди без страху підходили до нього і гладили . І пес був дуже задоволений

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна

читала про острів Кріт.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


Трохи про псів.
то бiльше про збоченцiв , а пес себе поводив , як усi собаки .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

пес красавчик :good :good :D
Записаний

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш

Назавається "договорились". Бо тільки-но піднімають тему притулку, собак, допомоги і т.д. з,являються ось такі нездорові люди і вирішують справу по-своєму. Чомусь мені здається, що їм всеодно кого вбивати. І справа далеко не в собаках. Почали б закликати приносити їжу котам(зайчикам, білочкам.....), вони б і їх труїли, нищили. Трупи ж залишають в людних місцях не просто так. Мета - показати це якомога більшій кількості людей. Дивіться дітки зранку
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А що там?
Викладайте цитатою. Не всі мають змогу і охоту реєструватися на ресурсі ФСБ  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Тут треба бути чесному.
Собак вбивали ще в грудні, чи раніше. А тему притулку підняли лише тепер, бо ділять бюджет.
Собак вбивають не через те, що не хочуть, щоб виділяли гроші на притулок, а просто через те, що вони є на вулиці.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Цитувати (вибране)
Собак вбивають не через те, що не хочуть, щоб виділяли гроші на притулок, а просто через те, що вони є на вулиці.
Що за нісенітниці. А завтра будуть вбивати людей?
Цитувати (вибране)
просто через те, що вони є на вулиці.

Полярники підірвали білу ведмедицю - забагато ведмедів довкола ходили? Якісь там чукотські дослідники знущалия над вовками - теж заважали вовки? А на Сході гинуть люди, бо теж комусь заважають.
Те, що вбивають тварин - це пихологічні проблеми із здоров'ям. Людство, особливо наше суспільтво, виховує майбутні покоління без любові  :ganba- звідти і маєте різноманітні комплекси - такі нелюди привертають до себе увагу, бо не мали її від батьків, а ще чого гірше - їх били, знущались, принижували. Якщо дитина не відчуває любов з боку батьків - це дуже страшно і в мабутньому виросте монстр, якому байдуже кого вбивати - чи тварину, чи людину  :(
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Що за нісенітниці.

Було висунуто версію, що псів вбивають тому, що обурюються виділенням грошей на притулок.
Я з цією версією не погодився. Все.
Не чіпляйтеся за слова.
Стріляють тому, що мають з чого і знайшли по кому.
Не буде псів - завтра можуть стріляти по людях, якщо до завтра так само "добре" буде з правопорядком.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.