Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 289390 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Знаєте, панове собаколюби, вам уже певна речовина на голову б'є!

Поясню, чому саме.

Маю дві сусідки.
Одна, не годує свою суку, а та просто живе своїм життям. Лазить по смітниках, попрошайнічає під магазинами, раз чи 2 на рік приносить не хилий приплід, аби такі ,як ви потім мали що по дорогах годувати, а ще в процесі "любови" тягає за собою парад з 5-10 кобелів і той парад наводить жах на всіх перехожих.     І це вам аж ніяк не шкодить і не заважає, і їй мабуть ще треба премію дати?!

А є інша сусідка, яка свого кобеля тримає У ХАТІ, пилинки з нього здуває, купає, вичісує, мало що йому масаж яєчок не робить, самого без поводка нікуди не пускає, АЛЕ, О БОЖЕ, ЯКИЙ ЖАХ
щодня припишає його на дворі на ланцюг, після того, як вигуляє.
Що з другою робити? Правильно
караються позбавленням волі на строк до 3 років

Та взагалі - лінчувати її собакомучительку!!! :butcher
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська


на ланцюгу тримати не можна, а на поводку можна :=)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Во. Не далі, як щойно. Гуляє...  :censore

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=DjvX3ruDgOg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=DjvX3ruDgOg</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

Цитувати (вибране)
Во. Не далі, як щойно. Гуляє...
погладити треба було і нагодувати ;) :=)
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45


АЛЕ, О БОЖЕ, ЯКИЙ ЖАХ
щодня припишає його на дворі на ланцюг, після того, як вигуляє.
Але сукам ніц не заважає забігати туди в двір і ся скліщувати та бігати після того з черевом повним рижих песєт  :=) Ті песєта виростають бугаями і нападают на людей. А зовсім недавно по Шахтарській почав гонити кобеляка німецької вівчарки того будьте певні що якщо посєта цьої породи будут нападати то вже точно перегризатимуть глотки всяким лівим пішакам  :prapor:

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Але сукам ніц не заважає забігати туди в двір і ся скліщувати та бігати після того з черевом повним рижих песєт

Якби не двоногі суки чи кобелі , які мріють щось вкрасти , то думаю , що вона би залишала його в хаті ( квартирі ) . Видно є необхідність тримати пса на вулиці

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Якби не двоногі суки чи кобелі , які мріють щось вкрасти , то думаю , що вона би залишала його в хаті ( квартирі ) . Видно є необхідність тримати пса на вулиці
 :D :D :D :D

От, як завжди, з Лондона і пальцем в...

Тритон мав на увазі, що сука Лакі, коли гонитися, прибігає з парадом, прямо на подвір'я, де припнений Цезар.
Благо, бігти їй треба всього якісь 50 метрів через дорогу  :D

Весь прикол у тому, що ані Лакі (яка залиже до смерті), ані Цезар, який звісно може і покусати (все ж кобель, але) не використовуються і ніколи не були сторожовими. Їх завели суто як забавку і друга.

Про Цезара взагалі думали (надіялися), що він не виросте великий. Хоч як він міг не бути великий, коли

він син Лакі  :dopovid

От така Санта-Барбара з елементами псячого інцесту.

І все було б дуже смішно і весело, якби не творилося прямо під вікнами  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

От, як завжди, з Лондона і пальцем в...

Буває  :D    :facepalm: 

Все таки прожив певний час в селі , а там в основному цуцики живуть в буді і бігають на привязі .

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Розкажу ще одну історію.
Вона дуже гарно ілюструє сутність і прояви тієї сутності - власників собак і песолюбів.

Цезар більший за Лакі, а сама Лакі як видно з відео не маленька буде.
Так от, його припинають на спільному побвір'ї будинку де колись було 8 квартир.
Відповідно, що зручність для одних - незручність для інших.
Ну і от одного разу Цезар покусав сусідку. Жіночку близько 60 років.

Що сказали власники?
Та він дуже добрий! Він взагалі має гарний характер. Просто вона його сама роздратувала. Він не любить коли коло нього руками махають.

Нормальна відмазка? Правда ж, ми вже тут щось подібне чули?..
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Панове, оті собаки, про яких ви розказуєте в останніх постах, виходить аж ніяк не вуличні бродячі пси. Це пси, господарі яких - безвідповідальні особи.
Цитувати (вибране)
його припинають
мабуть, що якісь люди припинають, а не самі собаки припинаються.
З дискусії хочу сказати, що дуже не гарно відбувається спілкування - образи, не гарні слова тощо. Це так не приємно читати  :ganba. Не вмієте елементарно висловлювати свої думки.
Щодо собак, то мені дуже смішно читати
Цитувати (вибране)
СОБАКИ НЕ ПОВИННІ БУТИ НА ВУЛИЦІ
і нас не хвилює, хто та яким чином це зробить. Це на ряду з тим, що я вчився - мені повинні дати роботу, я працюю - мені повинні заплатити гроші, я не маю житла - мені повинні дати квартиру, в мене є дитина - мені повинні дати місце в садку/школі, в мене соплі - мені повинні їх витерти... Панове, запам'ятайте одну просту істину життя - ніхто нікому нічого в цьому світі не повинен. Якщо ви чогось хочете/бажаєте - то йдіть і досягайте своєї мети! Свого роду такі заявки притаманні невдахам, які сидять і скиглять та думають, що за них будуть працювати інші.  :ganba
Захисники тварин вирішують питання бродячих собак як зручно їм. ВАМ ніхто не заважає ВИРІШИТИ ПИТАННЯ так, як ХОЧЕТЕ цього ВИ.
Я вже раніше приймала участь в дискусіях в цій темі. Люди-противники собак (в будь якому їх існуванні) і на далі продовжують просто кидатися "гучними" та "негарними" словами в цій темі і ніхто палець об палець не вдарив аби щось зробити. В той час як захисники тварин діють, не так швидко якби комусь того хотілось, але діють. І усипляти собак ніхто не дозволить. Навіть, якщо і буде прийняте відповідне рішення, то знайте, що виділені кошти будуть поділені та списані вищестоячими органами. А собак усипляти не дадуть та й робити це не буде кому.
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Нормальна відмазка? Правда ж, ми вже тут щось подібне чули?..
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я щось читала, але не все, ще менше зрозуміла, але так, як для мене важлива лише власна думка, то я вам понаписую...

Захисники тварин вирішують питання бродячих собак як зручно їм.

Хто б сперечався?!

ВАМ ніхто не заважає ВИРІШИТИ ПИТАННЯ так, як ХОЧЕТЕ цього ВИ

Та ж ніхто не сперечається!
Весь сирбор якраз і почався з того, що вже почали вирішувати.



На засіданні бюджетної комісії розглянули питання про фінансування міських програм за кошти бюджету.
законодавство дозволяє умертвляти безпритульних тварин та їхні «виводки», але лише за допомогою спеціальних ін’єкцій.

 Пропонуэться порахувати, скільки у Калуші бродячих тварин, особливо — агресивних. Скласти план, скільки потрібно кошів, щоб закупити медичний препарат. Скільки коштує одна ін’єкція?
На засіданні комісії було вирішено опрацювати цю пропозицію до прийняття бюджету.

І далі почалися соплі: не дамо, залиште все як є! Бо ми хоч повільно, але діємо і хоч неуважно, але читаємо...

І нічо, що ми так діємо, що за час нашої діяльності ситуація лише погіршується (як і стан тих бідних тварин).

Приплили, панове! Погано справлялися! Доведеться умертвляти.

« Останнє редагування: 09 Січня 2016, 11:10:20 від yurko »
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А собак усипляти не дадуть
Так, це ваше право, встигнути їх забрати додому перед відловом.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45


З дискусії хочу сказати, що дуже не гарно відбувається спілкування - образи, не гарні слова тощо. Це так не приємно читати  :ganba. Не вмієте елементарно висловлювати свої думки.
Ой, точно. Скажи це тій відмороженій асін. Моча в її голові колись пройде. А можливо вона лишиться таким валянком до гробової дошки...
ніхто нікому нічого в цьому світі не повинен. Якщо ви чогось хочете/бажаєте - то йдіть і досягайте своєї мети! Свого роду такі заявки притаманні невдахам, які сидять і скиглять та думають, що за них будуть працювати інші.
Ясний йух шо ніхто нікому нічо не должен. Республіка єбтіть, батько Махно і мама анархія. Все як по книжкам. В раді йшлось про передбачення інєкцій смерті для зменшення популяції псів по місту. Але вилазить таке чудовіще асін і обіцяє наші кишки по деревах як гірлянди розвісити за бродячих песиків мол вони хороші а ми всі двоногі гицлі і покидьки. А-я-яй. Коли я їй вказав який термін підходить для неї і її однодумців-зоофілів а саме "нігіліст-саботажник" то сечевина в її голові почала активно закипати порушуючи функції залишкової мозкової речовини ще не вбитої некрозом.
ВАМ ніхто не заважає ВИРІШИТИ ПИТАННЯ так, як ХОЧЕТЕ цього ВИ.
Колись на форум відписував такий користувач марандус і мав рецепт чарівної ковбаси. Якщо я почну вирішувати питання так як я можу то вам зоофлам пздц буде тільки від виду дохлих і полудохлих псів, яких мучать конвульсії і рвота кровю і внутрішніми органами, ураження нервової і сердцево-судинної системи.
В той час як захисники тварин діють, не так швидко якби комусь того хотілось, але діють.
За скільки років чи десятиліть питання бродячих псів зникне га? Є варіант це вирішити до місяця часу першу частину і до року-двох другу.
Навіть, якщо і буде прийняте відповідне рішення, то знайте, що виділені кошти будуть поділені та списані вищестоячими органами.
В раду пройшли хоч і мудаки але питання собак можуть вирішити як і порішали з медициною.
А собак усипляти не дадуть та й робити це не буде кому.
Нормальні люди саботувати вирішення проблеми не будуть. Це робитимуть терористи на яких поліція знайде управу. Досить тільки пікнути на відловлюючих осіб.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Панове, оті собаки, про яких ви розказуєте в останніх постах, виходить аж ніяк не вуличні бродячі пси. Це пси, господарі яких - безвідповідальні особи.

Як це не дивно , але більш ніж впевнений , що 90% собак , які зараз бездомні , теж мали господаря . Тому я й наголошував , що будь-який власник будь-якого пса повинен платити відповідний податок і реєструвати свого пса , щоб потім , коли цей "цуцик" буде бігати на вулиці і ненароком когось покусає , то можна буде подати на господаря пса в суд

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

То шо Ти пишеш - і так не читають "поборники прав тварин"  ;)
Якшо щось, що хоч трохи відбігає від того, що хочуть бачити - відразу спрацьовує фільтр!

Ти ж читав: "залиште все як є..." "хай собі бігають..." "нам і так до Європи далеко..."
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Перестали дітиска стріляти і вже по центру не пройдеш спокійно. Бігала якась така величенька сіра сучка з нашийником. Певно втікла погонитися.
А найцікавіше, що коло СБУ хтось спорудив будку  :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Ти ж читав: "залиште все як є..." "хай собі бігають..." "нам і так до Європи далеко..."

Я не відношусь ні до противників ні до прихильників собак . Я просто хочу  , щоб люди зрозуміли одне - собака це друг людини і тому до неї треба відноситись відповідно . Хочеш тримати - плати  податок і ВІДПОВІДАЙ за всі дії , не хочеш - чудово , але це не значить , що ти повинен боятись вийти на вулицю "так як собака добра ні на кого не нападає і нікого не кусає але ви її дратуєте своїми червоними штанцями" . Думаю , що тоді дійсно всі будуть задоволені . Якщо же собакен шляється де забажає і робить все що забажає - виловити і в притулок . За рік чи пів-року не забрана "прихильниками собак" - то інєкцію смерті і земля пухом .

« Останнє редагування: 09 Січня 2016, 14:41:34 від ББА »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я не відношусь ні до противників ні до прихильників собак
А це нікого не цікавить!
Головне, щоб все було як є!
Якщо Ти проти - Ти ворог!!!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

В Англії є така цікава організація як  RSPCA ( можете прогуглити самі ) . Так вони діють згідно законів , але і вони часто бувають дуже жорстокі до тварин .
При бажанні можете подивитись різні відео на
http://tinyurl.com/jujok3z 
чи почитати статті , як вони умертвляють котів за занадто довге волосся чи інші різні факти незрозумілого поводження з тваринами .