Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 289453 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Зря фотку виклали!!!
Сепарати тепер її замочать за співпрацю з ПС  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Не замочуть вона з нашими живе,не дадуть в обіду.
Записаний

LLL***

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2015, 14:30:54

    Звідки: вул.Євшана

Міжнародна організація VIER PFOTEN International (Австрія) буде реалізовувати проект FOUR PAWS (4 ЛАПИ) в м. Калуші, який включає в себе стерилізацію, вакцинацію та догляд за безпритульними тваринами. Після стерилізації тварини будуть повертатися на місце вилову.
Даний проект орієнтовно планується провести з 01.09.2014р.-10.09.2014р. Просимо волонтерів та мешканців міста Калуша для допомоги у реалізації проекту попередньо зголоситися за тел. 067-342-63-85 або 050-726-97-34 (відповідальна особа Мартиненко Леся) та повідомити про місце перебування безпритульних тварин та їх кількість.
За наданою інформацією буде складено графік виїзду групи для відлову.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


LLL***

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2015, 14:30:54

    Звідки: вул.Євшана

03.09.2014р. о 11 год. в залі засідань виконавчого комітету відбудеться прес-конференція представників міжнароднодної організації VIER PFOTEN International (Австрія), яка реалізовує проект FOUR PAWS (4 ЛАПИ). Запрошуємо бажаючих взяти участь у заході.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Не всі знають де виконком ;)

Як я розумію, то там само де міська рада. Тобто ота біло-блакитна будівля на горі, біля червоної (першої) школи.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Знов хтось травить собак
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

бачив появились на вулицях собаки з бірками у вусі :good
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

То раз були ті австріяки. Мабуть мало встигли простерилізувати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45


То для мєсних гуманістів  :butcher
Не бойся! она только понюхает!

Мне повезло с парковкой, удалось купить гараж рядом с домом. Минут пять-семь пешком. Только надо пройти через не большой пустырь. Лет пять назад пришла напасть какая-то, завелась стая бездомных собак. Мужики в гаражах жаловались, что нападают, кто-то даже вооружался. Я как-то несерьезно к этому относился, здоровый мужик я. Какие-то шавки? Фигня!

Но не миновала сия участь и меня. Иду вечером домой, фонари уже включили, сумрак. Боковым зрением вижу тень, поворачиваюсь выбегают, псы…

Вы знаете, как атакует стая диких собак?
Я расскажу. Сначала они делают вид, что вы неинтересны им, они просто пробегают мимо, по своим делам, так они сокращают дистанцию. Когда уже бежать поздно, псы выстраиваются полукругом и медленно надвигаются. Самые крупные впереди с оскаленными мордами и желтыми клыками, ударная группа, она идет без звука, даже не рычит. Сзади выполняя роль армейских барабанов гавкают, лают и визжат собачки помельче, нагнетая.
И с бешеной скоростью вокруг вас на минимальном расстоянии носятся пару мелких шавок, отвлекая внимание, и как только вы отвлеклись, ударная группа атакует, молча молниеносно.

Первому псу я успел заехать берцем по морде и он с визгом отлетел. Второй вцепился в штанину, его я тупо схватил за жопу и загривок и выкинул в сторону. А вот третий серьезно вцепился в ногу.

Дикий, всё поглощающий страх. Я начал орать и молотить руками и ногами не пойми куда.

Спас меня выходец из южных республик в оранжевом жилете. Он шел с жестяным ведром по пустырю и собирал бумажки.

«Эй! Сюки! Билять! Пошли на куй!» орал мужичок и дубасил своим ведром по хребтам шавок, как гном молотом. «Убию!» и раздавал поджопники псам старым ботинком.

Отбились!
- Вот развелось тварей.. К врачю ваам надо, кровь течет, зараза можыт быть.
- Спасибо тебе, добрый человек, чуть не сожрали, суки.
- А сыгаретки не будет? Сам испугалси, очень.
- На браток, да всю пачку бери, я домой иду, там еще есть.

Пришел домой, умылся переоделся, поехал в травму. Сейчас 40 уколов в живот не делают. Но полгода бухать нельзя. В Турции в оллинклюзив ходил трезвый.

А еще я получил разрешение и купил травмат, купил, серьезный такой T-12. Но потом эти собачки покусали толи жену депутату, толи тещу министра, говорили самого начальника РУВД за жопу цапнули. В итоге приехало два ЗиЛа специальных и два дня вылавливали и отстреливали. Проблема ушла.
Но травмат вещь полезная, сначала я его таскал в наплечной кобуре, потом в кармане, в итоге он переехал в сумку с которой я постоянно хожу, там документы, ключи, планшет и прочая фигня.

Ни разу, за пять лет я не применял пистолет, да что применял, вытаскивал только с целью смазать и почистить, как в мануле написано.

И вот, иду я утром на работу по аллейке. Ко мне подбегает такая здоровая псинка, на овчарку похожая и нюхает. За собачкой мужичок толстопузый идет с поводком.

- Слышь мужик! Собаку убери!
- Да она не кусается!
- Мне всё равно кусается она или нет! Убери!
- А ты чё тут раскомандовался? Дорожка общая, где хочет там и ходит!

И стоит, сука, в двух метрах от меня, поводок крутит и лыбится, как майская роза первому солнышку.

И тут я психанул! Я реально психанул на его улыбочку! Всё в ней было и призрение, и превосходство и понимание, что он вооружен собакой и что в морду я ему не дам, себе дороже, если попытаюсь. Засовываю руку в сумку, на ощупь нахожу пистолет, вытаскиваю, дергаю затворную раму.

Характерный лязг затвора, загоняющий патрон в патронник, смыл улыбочку в момент.
Направляю ствол ему на яйца.

- Не бойся он не выстрелит.
- Ты чего?
- Что сука, страшно? Мне вот тоже страшно, убери этого пса с челюстью, у которой прикус пять атмосфер от моих яиц и я уберу ствол от твоих.

Мужик засуетился, подозвал пса, пристегнул. Я сунул ствол в карман. Мужик держа собаку на коротком поводке по семенил по своим делам, а я по своим.

Вот же судьба. Покупал ствол против собак, на почве собак на конфликт и нарвался.
Моралей, выводов из вышесказанного и лозунгов про ответственность хозяев писать не буду.
От этой истории с маханием пистолетом, на душе погано, наверное, даже поганей, чем если бы я проглотил «улыбочку» и пошел дальше, вряд ли бы овчарка меня тронула. Ну, было, как было.
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45


Видів сьогодні тих псів яких стерилізувала та австріяцька шарашка в районі контори буріння. В правому вусі кульчик пластиковий зеленого кольору (чи синього забув). Сидять мирно, гріються один до одного, можуть мирно попросити поїсти. І тут недалеко пробігає стая псів за якимось малим псюком. З гавкотом і гарчанням. Така сама картина біля Мінералу. Тре розбанити Марандуса а то я забув рецепт тої ковбаси  :dopovid
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Нині пообіді Рибку, котра любитель тварин, особливо собак ,яка їх не боїться, ніколи  не  зачіпає ну і т.д. - вкусив пес   на   вул. Гоголя.

Йшла собі, не чіпала, два пси йшли назустріч, після того як розминулися один вернувся і вкусив за ногу, далі втік...


То так, не заклик, просто для тих, хто іноді любить розпинатися і для тих, кого ще не кусали, щоб були готові  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

то така шавка була, я навіть не встигла розвернутись, а її нема. А потім подумала, а якщо б я йшла з дитиною за руку :(
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Ого  :o Оксано, як нога? Ти зверталася до лікаря?
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

На щастя пес був менший за середнього, ну такий не з найменших, але і не дуже великий, тому не прокусив до крові. Кусав лише раз і втік.
Але будьте пильні!
Пам'ятайте, що коли на вас нападе зграя і ви не матимете нічого в руках - старайтеся вдавати, що піднімаєте уявний камінь і кидаєте в них. Краще коли знайдете якийсь справжній предмет типу палиці.
Не те, щоб вони дуже того боялися, але коли вони хоч трохи відступають то дає вам шанс на опанування, вихід з панічного оціпеніння і тоді вже можете соображати і якось втікати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Добре, що все обійшлося. Чесно кажучи, я теж останнім часом ходжу з острахом попри тих псів. Особливо боюся, коли господарі водять здоровенних псів без намордників.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

а я вчора була в концтаборі для тварин під назвою притулок. дівчата з Івано-Франківського "Дім Сірка" приїхали з допомогою. І побачили кількох тварин, які в жахливому стані. У них є кращі можливості пролікувати таких тварин, у них є кращі препарати , кращі умови. Більше того - в калуському притулку пропадає кілька породистих собак, яких, якщо пролікувати і відгодувати - можна 100% віддати в сім"ю, де їм однозначно буде краще, ніж в клітці. Так що ви думаєте? Про кожну хвору собаку (про те, що там хворі більша половина я краще промовчу) треба було просити мало не на колінах, щоб віддали, а неймовірно худющу стареньку сенбернаршу вони не віддали. пані Тарханова по телефону сказала "Не віддам, бо то моя собака". Я кажу - так а чого вона тоді в притулку а не у Вас дома, якщо вона ваша - а вона мені - "Я заберу, але не віддам". Ніякі аргументи не діяли. Я маю підозру, що вони намагаються самі лікувати а потім сподіваються продати , бо інакше логічніше було б щоб вони раділи, що хтось приїжджає забирати у них тварин. І от думаю собі - Господи, де є межа людській дурощі, через яку страждають живі істоти?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Колись, кли ще не були в моді бійцівські породи, великі пси були менш небезпечні ніж шавки.
Навіть зараз, якщо у пса нормально з мозгами то великий пес переважно не чіпає. А от малі вони ніби якусь образу затаїли  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

серед людей також часто спостерігається "комплекс наполеона"  :=)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

ми тоже йшли з жінкою по пр. Незалежності і звідкись не візьмись якась шавка не гавкаю нічого тихенько підбігла ззаді і чуть не вкусила жінку за ногу... :censore :censore :censore
Записаний