Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 289460 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Nastya N

  • Новачoк
  • Карма +6/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    11 Вересня 2013, 00:11:15

    Звідки: Kalush

[smg id=5069]
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Які пропозиції?
Любіть собак , дбайте про них , ми перед ними вборгу , бо колись людина приручила дику собаку використала в своїх господарських потребах а потім за ненадобністю кинула на призволяще , а так не можна , тому що один великий дядько сказав - Ми в ответі  за тих кого приручили .
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Який орган відповідає за вилов чи стерилізацію бездомних собак? У Києві знайшла такий при міській владі. А у нас є?
Привезла малу в Євпаиторію у санаторій. І була свідком однієї ситуації. Коли собаки стерилізовані (з кліпсами у вусі) напали на хлопчика і покусали. І ніхто при цьому не був винуватий, бо немає відповідальних...А коли за тиждень ситуація повторилася і хлопчик дав собаці палкою по голові під час спроби нападу - то за 15хв прибіг представник захисту тварин і батька хлопця оштрафували за жорстоке поводженння з тваринами :(. Отож - ми наче навчилися захищати тварин, але не рахуємо за потрібне мати систему, яка захищала б наших дітей від тварин. Тобто -- все якось однобоко(. я люблю собак і як лиш можу підгодовую. Голодні пси - то підвищена набезпека та й жаль їх. Але потрібно, щоб відповідні органи таки зайнялись хоча б виловом і розташуванням їх у притулки, якщо на стерилізацію коштів немає. А люди вже по старій пам"яті носили б якісь об"їдки до того притулку. це і для людей краще і для тварин, яких не будуть знищувати, захищаючись.
(більшої антисанітарії ніж в санаторії "іскра" Євпаторії мені ще не доводилось зустрічати. Тварини живуть прямо в корпусах поруч з дітьми у кімнаті медсестри((. всі їх гладять, а потім тими руками їдять яблука. А орди бездомних собак з кліпсами снують по всій території і ніхто їх не ганяє. Аргумент - вони ж чисті - стерилізовані. Але як вкусять кого - то будете самі винуваті, бо не треба до них підходити. Хоча вони самі підходять до кожної дитини, що йде у столову чи з неї :(. Нічого собі - чисті! То типу сказати, що бомж чистий, хоч і спить на вулиці і хворіє всякими заразами, але ж він кастрований. :unknow ).
« Останнє редагування: 12 Вересня 2013, 11:18:48 від Сонечко+ »
Записаний

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


хлопчик дав собаці палкою по голові під час спроби нападу
На жаль, бачила неодноразово таких "добродушних" малюків... Треба було запитати, скільки він разів перед тим лупнув ту собаку палкою без причини чи каменюку метнув, а батько може і приклад показав. А якщо все ж таки собака стерилізована напала і покусала (а добрий хлопчик перед тим її не бив тощо) - мабуть є сенс поговорити про сказ.
Відповідь від: 16 Вересня 2013, 16:28:46
Які пропозиції?
Пропозицій було багато, але що з того, як то нікому не треба. Я особисто не знаю куди йти із своїми пропозиціями  :( Ще трошки почекаю, потім терпець увірветься і буду дзвонити в Екосервіс - хай у моєму дворі вистріляють собак (прошу Бога, щоб терпіння мале велике, бо не хочу гріх на душу брати), бо ні пройти, ні поспати. І їсти вже абищо  не хочуть - мяско їм подавай.
Відповідь від: 16 Вересня 2013, 16:32:57
Одного разу серед ночі (02:00) в піжамі, в халаті і в тапках ходила, то кубло розганяти. Якийсь пес біг повз двір, вони його в кут загнали, і давай всі дружно гавкати, думала розірвуть бідолагу. Я з 8-го поверху спустилася, розігнала і пішла далі пайкати  =))
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Собаки притулку у Калуші чекають на допомогу від людей. КООРДИНАТИ                     http://vikna.if.ua/news/category/kl/2013/06/01/13483/view
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58



Сенбернар Баррі виконував на початку XIX століття свою звичайну нелегку роботу: рятував людей у ​​горах. Снігові замети в Альпах завжди забирали тисячі людських життів. Баррі врятував 40 життів ​

В одному з нью-йоркських парків і невеликому містечку в штаті Аляска (м. Ном) стоїть пам'ятник псу Балто, який врятував сотні людських життів під час епідемії дифтерії, яка вибухнула на початку минулого століття. Балто був головним у собачій упряжці


У середині 90-х років XX століття на тольяттинских вулицях з'явилася німецька вівчарка, яка 7 років «несла» вахту в місці, де, згідно з офіційною версією, в результаті автокатастрофи загинув її господар, а сама собака залишилася жива.


В Орегоні, США, пес на ім'я Боббі у пошуках своїх господарів подолав шлях довжиною 3000 миль. На пошуки у нього пішло півроку - собака проробила нелегкий для себе шлях, взимку перетнула гори, пустелі і рівнини, побувавши в декількох штатах


У Сіднеї є пам'ятник собаці Донні, вона занесена до книги рекордів Гіннесса, як найбільша довгожителька  собака-поводир. Вона служила вірою і правдою своєму господареві Джону Хогану.


У Японії собака Хатіко удостоїлася пам'ятника ще за свого життя. Вона самовіддано чекала свого господаря - професора Токійського університету, який помер в результаті інфаркту на роботі.

Це тільки всім відомі.Мабуть праві кришнаїти коли кажуть ,що в християнській заповіді сказано "Не убий",тобто просто не убий нікого.
« Останнє редагування: 21 Вересня 2013, 01:00:56 від DVania »
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Коли чую такі історії по шкірі йде мороз і хочеться плакати ... А є серед людей повно ублюдків в котрих не вздригнеться рука кинути в собачку камінь
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм

Тварин мучать ті хто хотів би мучити людей.Але людей не може бо боїться кари.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

А є серед людей повно ублюдків в котрих не вздригнеться рука кинути в собачку камінь
Не думаю, щоб людина просто так кидала камінь у собаку. Це вже вимушена міра самозахисту. Ви б обіжали просто так тварину? То чому думаєте, що інші так робитимуть без вагомої причини? Те, що мені чи Вам не доводилось такого робити ще не значить, що ми так не вчинимо коли на нашу\чи чужу дитину чи нас самих нападатиме тварина. Просто потрібно навести у місті порядок з безпритультними сворами, а не гадати, що вони безпечні.
Мабуть праві кришнаїти коли кажуть ,що в християнській заповіді сказано "Не убий",тобто просто не убий нікого.
Ага. А ми труїмо тарганів і убиваємо комарів ((( ;). А ще знущаємось над мухами клейкою стрічкою чи фумігаторами...
Кришнаїтів у цьому питанні підтримую. Але не готова любити корів і свиней, курей і кроликів - бо я їх ЇМ (який жах!). Тобто, я їх люблю не зовсім гуманно, а швидше - гурманно.
Що стосується тварин, яким поставили пам"ятники - то вважаю це абсолютно заслуженим. Тепер настала черга зробити щось для ще живих "братів наших молодших". Вони також заслуговують турботи з нашого боку. Але вона не повинна бути в ущерб людині. Все має бути в розумних межах.
Треба було запитати, скільки він разів перед тим лупнув ту собаку палкою без причини чи каменюку метнув, а батько може і приклад показав.
Тут, ваші припущення не можу підтвердити. Ні його батько ні хлопчик не здались мені агресивними чи собаконенависниками. Правда, після того випадку і митарств з протистобнячними уколами думаю вони не вважатимуть за зло захищати своє життя любими методами. Думаю Ви також не погодитесь бути бездіяльною мішенню у подібних ситуаціях.
А собак людина приручила, людина і потурбуватись повинна. Не лише собаки притулку чекають на допомогу. Чи треба зробити так, щоб для початку у притулку опинились ВСІ бездомні собаки міста...
Тварин мучать ті хто хотів би мучити людей.Але людей не може бо боїться кари.
Згідна з першим реченням. Щодо другого - то і до людини у таких виродків можуть руки дійти. Просто оберуть найбільш безпомічних, щоб зігнати на беззахисному свою нікчемність.
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш


Відповідь від: 04 Листопада 2013, 13:47:32
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

У притулок для собак хто має змогу - приносьте старі тумбочки, шафки, інші меблі - для пристосування і виготовлення будок. А також там будуть раді лінолеуму, килимам (звісно, що старим), одягу. Скоро буде зима.
Приховано: Показати
066-522-80-63
Записаний

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S

Собачники !!!  :hot
Пів години тому на мене напала бродяча собачка,навіть не запитала чи маю я ковбасу,зразу в атаку.Коли ви годуєте дворняг то боженька бачить які ви добрі і милосердні,але коли ваш вихованець нападає на людей ?  "докори сумління"  не мучать ?
Записаний

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


на мене напала бродяча собачка
судячи з Вашого агресивного настрою, добре, що не навпаки  :)
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45


Собачники !!! 
Пів години тому на мене напала бродяча собачка,навіть не запитала чи маю я ковбасу,зразу в атаку.Коли ви годуєте дворняг то боженька бачить які ви добрі і милосердні,але коли ваш вихованець нападає на людей ?  "докори сумління"  не мучать ?
2 тиждні тому може трошки більше я відправлявся на автобусну зупинку на вулиці Пушкіна і тоже бродяча тварь цапнула за ногу біля 10 школи. Збоку йшли діти, може розізлили. Але як би мене одного так ця собака ще і мужика старшого вкусила але той ще встиг махнути ногою то пса. Яка тут гуманність до тих псів? Виловлювати і вистрілювати.
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine

"докори сумління"  не мучать ?
Які в них докори? Вони си певно тішаться з того.

судячи з Вашого агресивного настрою, добре, що не навпаки
Ага будеш тут не агресивним. З Вами би таке сталось... Цікаво чи дуже веселі були б?
Записаний

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S

судячи з Вашого агресивного настрою, добре, що не навпаки  Посмішка
  :pardon Ну та трохи злосний був,під адреналіном (після випадку),йду вечером,нікого не чіпаю,аж ось якась :censore ззаду нападає.А ви кажете "друг человека".І це вже другий раз таке,в тому самому районі,ну і як назвати тих "людей " що годують дворняг в себе під будинками ? 
ПиСи
asin Як дуже переживаєте за тваринок то забирали б собі до хати,а ще можна продати квартиру,збудувати притулок,і годувати багато собачок.( це у відповідь на мінус )

Виловлювати і вистрілювати.
Виловлювати і вистрілювати треба не собачок !!!  а тих хто їх підгодовує.Вони ж не жаліють покусаних,так чого ж їх жаліти.
Записаний

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Виловлювати і вистрілювати треба не собачок !!!  а тих хто їх підгодовує
набагато ефективніше буде відстрілювати тих людей, які періодично збільшують популяцію безпритульних тварин у місті (викидають на смітник новий приплід, замість стерилізувати свою тварину; виганяють на вулицю тварину, коли та стає непотрібною тощо). Не забувайте, що саме людину Бог наділив розумом і вона має змогу регулювати чисельність собак, котів і іншої живності, натомість ті ж самі собаки не відрізняються особливим розумом і не знають, що своїм розмноженням створюють комусь незручності.
Чому таким недобросовісним людям ви не кричите "не викидайте собак на двір, бо вони мене можуть покусати"?
З Вами би таке сталось... Цікаво чи дуже веселі були б?
Собаки Вас покусали? Покалічили? Зі мною періодично трапляється, особливо у вечірній час, що собаки гавкають у мою сторону. Так, не приємно. Позлюся. Але не більше того. Бо я усвідомлюю проблему і розумію, що якщо я буду жалітися про це на форумах, ніхто мені і так не допоможе. Ви вважаєте, що собаки якимось дивним чином можуть зникнути з вулиць самі по собі. Те, що є люди, які час від часу їх підгодовують - це крапля в морі. Коли їх перестануть годувати, повірте, менше їх від цього не стане.

Відповідь від: 16 Листопада 2013, 21:35:51
"Человек, который сравнивает собаку с тараканом, ну, простите меня, для меня не вполне человек. И я не хотел бы с таким человеком вообще дышать одним воздухом. Если он делает вид, что не знает, какие существуют в мире, в цивилизованных странах законы о защите животных, пусть поинтересуется, они не засекречены. И тогда ему станет понятно, почему в цивилизованных странах, к которым мы так хотим быть приписанными, бездомных собак нет.

А все это очень просто – там человек, берущий себе домашнее животное, - не таракана, а собаку, - несет за него ответственность, и если он выгонит эту собаку на улицу, он будет осужден. Вот чего мы хотим добиться.

Мы хотим добиться, чтобы заводчики, которые зарабатывают большие деньги на собаках, не выбрасывали на улицу отбракованных щенков. Каждая бездомная собака – это наша вина. И пока этот закон у нас не появится, бардак с бездомными собаками не закончится.

Но раз по нашей вине их сегодня такое количество, к ним надо относиться по-человечески, а не по-звериному".

Андрей Макаревич.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

судячи з Вашого агресивного настрою, добре, що не навпаки 
набагато ефективніше буде відстрілювати тих людей,
Звучить якось людоненависно. Типу - нехай кусають людей - то нічого, а от собачок  - жаль :unknow
Я також люблю тварин. Але A.L.V багато в чому правий - собаки яких підгодовують на "їх" території - просто ту територію захищають від "чужих". Але я знаю і інше - голодна собака небезпечніша за гавкаючу підгодовану. Думаю, що напала саме - голодна собака. Бо та, що надіється на "кістку" буде бігти і чекати на подачку, а не клацати зубами...І не завжди на вулиці з"являються собаки саме тому, що їх вигнала людина. На жаль - найчастіше це почало ставатись із-за смерті господаря. Просто родичі померлого, які так люблять підгодовувати собак на вулиці і захищати їх на словах - собі додому таку ставшу нічейною собачку не візьмуть. Кrapochka, а Ви б узяли додому таку собаку?
Не забувайте, що саме людину Бог наділив розумом і вона має змогу регулювати чисельність собак
Регулювати чисельність - так. А тримати собаку вдома - не думаю. То не квартирна тваринка(як і коза, корова, індик), то вам не кіт. Для них мають бути окремі - не квартирні умови - сільські (сарай, будка,...)
« Останнє редагування: 17 Листопада 2013, 02:31:10 від Сонечко+ »
Записаний

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Кrapochka, а Ви б узяли додому таку собаку?
Ви маєте на увазі собаку померлого родича? Навіть не задумувалася б. Якби ж не було можливості, то активно би зайнялась прилаштування собаки у добрі і надійні руки. Вихід завжди є. Дворових собак додому брати не буду, та й потреби в тому не має (чому саме, можете прочитати вище, тут вже неодноразово обговорювалося вирішення даного питання) :duvno.
Звучить якось людоненависно
Жорстокість породжує жорстокість. Мене ж то треба відстрілити за те, що я підгодовую собак.
Відповідь від: 17 Листопада 2013, 12:55:38
На жаль - найчастіше це почало ставатись із-за смерті господаря
це не основна причина, а лише одна із багатьох.
Типу - нехай кусають людей - то нічого
якщо хтось когось кусає, то нехай покусані вирішують дане питання. Чому ці покусані думають, що питання має вирішити людина, яка любить цих собак, або ж писати абсурд, типу
забирали б собі до хати,а ще можна продати квартиру,збудувати притулок,і годувати багато собачок
може хай такі люди продають квартири, відокремлюють собак від суспільства і ніхто не буде кусати ні їх, ні їхніх дітей.
Якщо вас покусали або на вас напали собаки, тоді зверніться до громадської організації захисту тварин (яку ви попередньо, як свідомий громадянин допомогли створити) і пред'явіть претензії, мовляв "так і так, я ось активно допомагаю у вирішенні питання із безхатьками, оббиваю пороги держустанов, добиваюсь фінансування на створення і утримання притулку, стерилізацію/відстріл (кому що більше подобається) тощо, а мене чомусь покусали". Як варіант, подайте до суду, напишіть заяву в прокуратуру, чому ж організація не виконує своїх обов'язків? Може тому, що вона не приватна, а громадська, від слова "ГРОМАДА"?
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S

Чому ці покусані думають, що питання має вирішити людина, яка любить цих собак
Чому багато бездомних собак бігають з нашийниками ?? Самі собі купили і оділи ? Повторюю- любите собачок ,то заберіть їх з вулиці у притулок, де собачки будуть у безпеці і на них не будуть нападати люди.І їжу зможете носити у притулок.Але ж це треба щось робити,набагато простіше кидати кістки з вікна,і тішитися,яка я добра,песиків рятую.
Записаний