Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 289466 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

2 космос, можете списатися поділитись контактами і далі ділитися рецептами...
дякую за пораду  :good
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Прошу ...
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Мені здається, що ви, люди, взагалі не розумієте про що тема ))

Я в опитуванні взагалі ні за що не голосував і голосувати не збираюся. Це тупо.

Є ж різні пси й собаки ))
Якщо собака скажений, зрозуміло, що з метою безпеки для спеціаліста, того пса краще пристрелити або отруїти, щоб не мати з ним контакту.
Хтось буде сперечатися? Чи може тут знайдуться такі, що візьмуть скаженого пса до дому?

Якщо собака агресивний (поганий в нього "характер") я би радив в цілях тої самої небезпеки теж з ним не гратися.
Знищити найбезпечнішим для людини методом.
Чи хтось візьме собі "злючку" до дому? Попереджаю, вашим сусідам це не сподобається. А якщо в них є діти...

Якщо собака хворий, хто буде робити йому обслідування? Він може й сам здохне, але я б радив... бо як відомо, хворі і поранені тварини стають небезпечніші в рази.

Стосовно благополучних з вигляду тварин, які все ж такі не мають офіційних господарів...
А от скажіть мені, як ви ставитеся до дітей-наркоманів, дітей-безпритульників, дітей-крадіїв і інших "важких" дітей??
Шкода?
Але ж вони, при тому всьому, що до кінця життя мають шанс стати "благополучними", все одно — група ризику. І джерело різних негараздів: від дрібних бійок та п'янок до злочинів більш серйозних.
Ну, давайте будемо травити тепер цукерками усіх дітей, які *підкреслюю* на наш розсуд не вписуються в наші уявлення про благонадійність.
Нонсенс? А чому?
Та тільки тому, що це заборонено законом! Не можна вбивати людей... звичайним громадянам.
Це функція держави.
Виховання, профілактика і найбільше покарання — це дозволено лиш державі (системі).

Вибачте, але в системі, де народ є лиш "біопаливом" (він не дуже сильно відрізняється від братів наших менших: головне забезпечувати життєдіяльність системи), я вважаю проблемою безпритульних тварин повинна займатися виключно держава.

Нехай приймають нормативні акти й дотримуються виконання.

А до того часу, люди, спираючись на свій інстинкт самозбереження та інстинкт захисту потомства, цілком природно реалізуються хто як може.

Як би я був батьком маленьких дітей і в нашому подвір'ю з'явилася зграя псів, а я би був слабим, боягузливим але хитрим, я вам чесно кажу, я б їх потравив.
Як би я був літньою жіночкою, в якої старенький чоловік повільно ходить спираючись на паличку, я б вимагав від влади забрати тих псів, не важливо яким чином.
Як би я був підлітком з "зірваною планкою" я б купив або зробив собі зброю і "палював" би на тих псів.

Але мені пофіг. Якщо я не зможу порозумітися із зграєю псів, то це повинно хвилювати лиш мене.
Є ж ще один спосіб.
Але про нього ніхто не питає, не пише... всі й так розумні і знають, що робити.
Тоді в чому проблема?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

Как стало известно во дворе на Євшана 3 люди видели большое число погибших собак.Со слов очевидцев дети смотрели как умирали собаки в конвульсиях ,как долго мучился большой ротвейлер.Есть сведения что этим делом занимался один из жильцов Евшана 3.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм

Ні то треба шось робити.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Ми вже звернулись до керівництва,трошки почекаєм яка буде відповідь.
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

Привет всем хорошим людям.Во первых asin,спасибо за вопрос.Да действительно делать что то надо.1.Надо всем как говорится небайдужим людям быть бдительными и как то сплотится.2.Обратится к администрации сайта с просьбой блокировать доступ к сайту гражданам типа marandus ,применительно к нему это уже сделано,спасибо огромное.3.Надо действительно дождатся ответа миського головы.4.Если это будет недейственно,надо создать общественный резонанс,что именно?надо связатся сначала с местными сми,с группами в соцсетях.С общественными организациями как в Украине так и в Европе.5.При повторении фактов жестого умервщления животных можно пригласить журналистов 1+1,Интер,СТБ.Это проблемма не только Калуша,а всей нашей страны.6.Не оставлять безнаказанными  людей которые творят эти злодеяния,НО ОБЯЗАТЕЛЬНО законними методами.То есть вариантов много и реализация зависит от отношения людей т.н. Небайдужих.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine

Привет всем хорошим людям.Во первых asin,спасибо за вопрос.Да действительно делать что то надо.1.Надо всем как говорится небайдужим людям быть бдительными и как то сплотится.2.Обратится к администрации сайта с просьбой блокировать доступ к сайту гражданам типа marandus ,применительно к нему это уже сделано,спасибо огромное.3.Надо действительно дождатся ответа миського головы.4.Если это будет недейственно,надо создать общественный резонанс,что именно?надо связатся сначала с местными сми,с группами в соцсетях.С общественными организациями как в Украине так и в Европе.5.При повторении фактов жестого умервщления животных можно пригласить журналистов 1+1,Интер,СТБ.Это проблемма не только Калуша,а всей нашей страны.6.Не оставлять безнаказанными  людей которые творят эти злодеяния,НО ОБЯЗАТЕЛЬНО законними методами.То есть вариантов много и реализация зависит от отношения людей т.н. Небайдужих.
От ви і робіть, а не розказуйте тут як треба робити, коверкаючи нашу рідну мову.
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

Я б тебе КоляІЛЛЧ поселив би у своєму районі.І що б ти гуманіст  :censore останніх 3 роки не спав кожну ніч(це 2-га.4-та,5-та година ранку) із-за вою ,гавкання і "розборок" між собаками.Люди мають малих діток.З  усіх моїх сусідів, ВСІ....повторюю...ВСІ  вже ладні на крайні міри,тільки би забрати ту свору псів.Серед них і вчителі і пенсіонери і люди різних професій. Та тільки ми не такі жорстокі,як ви собі гадаєте.Але любому людському терпінню є кінець.І я думаю що на Євшана 3 до цього вже дійшло.А 1+1 показує до вашого відома в новинах,що робиться в країні з бродячими скаженілими псами і тепер уже і котами  :o.І ви не можете дати гарантію,що все, що у нас бігіє без нагляду,абсолютно здорове.Тоді по вашому і крисами по підвалах жорстоко обходяться....Трують їх бідолах кругом,а ви ще не вкурсі :)
« Останнє редагування: 13 Березня 2012, 11:10:07 від yurko »
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

А я б тебя гр... космос поселил бы в своем районе где стоит йо...я забегаловка и где йо...ие алкаши обблевывают все углы и обсирают подьезды и орут ночами бл..ь куда там тем псам до них.ЕЩЕ РАЗ ДЛЯ ОСОБО ОДАРЕННЫХ обьясняю.Речь не идет о том что на улицах должно быть валом бродячих собак.Речь о том что надо добиваться от власти ЦИВИЛИЗОВАННЫХ   способов решение данной проблеммы.А тема marandusa и таких как он,это совсем другое дело.Это психически больные люди опасные для общества.И песня там другая и разговор другой.Добивайтесь от власти решение проблеммы,какие вопросы?кто вам мешает.Но не советую идти путем который предлагал marandus и такие как он.Это преступление... И некоторые уже несут наказание а остальные это лишь дело времени.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

2 kocmoc
Невже так важко перш ніж писати такі "справедливі" речі просто почитати чи поцікавитися діяльністю, методами і іншими аспектами роботи зоозахисних організацій? А ще можна було б і тему почитати. Перш ніж робити "пред"яви" можна було б і прочитати що на всі питання уже є відповіді. Ніхто не хоче ніяк, щоб свори собак ходили по вулицях. Не повірите, але я вже багато разів казала, що панічно боюся собак. Коли йду вулицею і мені назустріч біжить пес - мені серце в пятки тікає. А вони назло чогось ще до того часто на мене також "звертають увагу". Ніхто не каже крім того, що собак не можна усипляти. (Але усипляти безболісно, в нормальних умовах і полдалі від сторонніх очей) Ніхто не хоче, щоб по вулицях гуляли хворі тварини (хворі не тільки на сказ) Власне рух по захисту тварин має на меті привернути увагу до проблеми. Досвід країн, які вже мають цю проблему під контролем показує, що тільки СИСТЕМНІ заходи на державному рівні дають ефект.
З.І Більше ніж собаки я боюся, коли в під"їзді коляться наркомани. Я коли жила в багатоквартирному будинку у нашому підїзді таке траплялося. Я не заходила, поки вони не вийдуть. Ще я боюся їхніх розкиданих шприців, ще я боюся п"яних на вулиці, ще боюся, коли голосно матюкаючись по вулиці іде зграя підлітків і поводить себе агресивно. Не хотілося б мені, щоб по тій самій вулиці їм назустріч ходила моя дитина. Повторюю - я цього боюся більше, ніж собак. Що мені робити? Ходити з автоматом зі знятим запобіжником?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine

Досвід країн, які вже мають цю проблему під контролем показує, що тільки СИСТЕМНІ заходи на державному рівні дають ефект.
Така велика і наївна. Ніхто в цій державі нічого в цьому напрямку робити НЕ БУДЕ.
Владу цікавлять тільки методи збагачення, особливо цим способом. Грошенята списують на стерилізацію та утримання собак, але стерилізацію не проводять, а собак не утримують, відпускають. Бо щоб утримувати - треба за ними дивитись (годувати, прибирати за ними, щеплювати і т.д. і т.п.), а це витрати, які нікому непотрібні. От прикриваючись доброчинною організацією - відмивають гроші, і діляться з тими хто виділяє їх. Замкнуте коло.
Відповідь від: 13 Березня 2012, 13:47:50
Не хотілося б мені, щоб по тій самій вулиці їм назустріч ходила моя дитина. Повторюю - я цього боюся більше, ніж собак. Що мені робити?
Прийдеться ходити. Нікуди не подінетесь.
Що робити? Виїжджати з цієї країни.
Відповідь від: 13 Березня 2012, 13:50:35
усипляти безболісно
Як собі уявляєте?
Відповідь від: 13 Березня 2012, 13:51:40
2 kocmoc
Невже так важко перш ніж писати такі "справедливі" речі
А що неправильно він написав?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

бачу тут ніхто ні питанням не цікавиться, ні бажає істину шукати, ні співчуває.... тему перетворили в помийне відро для вихлюпування своєї агресії як до тварин так і до захисників тварин.... дехто меле відверту маячню навіть не будучи хоч трошки в курсі питання. до всього іншого ще й впревнений в своїй виключній мудрості і правоті... останні кілька сторінок варто просто перенести в смітник через те що вони не несуть ні інформативності, ні дистксійності, ні  зацікавленості проблемою, лишень можливість для декого висловити свої збочені фантазії про насильства над беззахисними істотами.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

О! Пригадався фільм "Еквілібріум"
Пам'ятаєте з чого почався розвал системи? Ги...
Клєрік пожалів песика.
Замість того, щоб виконувати свої обов'язки він обрав бути людяним.
Спочатку песика пожалів, потім людину...
Ось так і розвалюються "передові демократії"  :=) :dopovid
Відповідь від: 14 Березня 2012, 18:27:40
Цитувати (вибране)
Що робити? Виїжджати з цієї країни.

Це якось не по патріоцькі.

Не боятись. Щоб змінити обставини деколи потрібні тисячоліття.
Себе можна значно скорше.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

qwer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 159
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2013, 23:20:42

    Звідки: Калуш

останні кілька сторінок варто просто перенести в смітник через те що вони не несуть ні інформативності, ні дистксійності, ні  зацікавленості проблемою
Все що не збігається з Вашою точкою зору постійно потрібно закривати)))
В країні,де певна кількість людей харчується з смітників,тему про любов і гуманність до собачок варто було і не починати.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Буду підтримувати Люсю.
1. Людина вивчала цю тему: і законодавство, і досвід країн, і т.д.
2. Людина допомагала створювати у Калуші притулок для собак, поки її сердобольні старушки не "попросили" звідти, бо дуже вже хочуть самі управляти.
3. Люся і я були в УЖКГ, дізнавалися про ситуацію з вольєрами, огорожею. Вони закуплені за кошти бюджеті  вже незабаром будуть встановлені.
Тобто, щонайменше ця аргументація свідчить про РЕАЛЬНІ кроки людини, яку проблема турбує. Бо вправлятися у словоблудстві на форумі, хіхікати, підколювати і бути гострослівним - хіба то позиція?
Люся, ти - молодець!
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

qwer, баньдюки - януковци довели країну до повного капецу, а собачки тут причому :unknow
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

бачу тут ніхто ні питанням не цікавиться, ні бажає істину шукати, ні співчуває.... тему перетворили в помийне відро для вихлюпування своєї агресії як до тварин так і до захисників тварин....
Люся -те що Ви співчуваєте "Шарікам",не означає що постійно щось всі мають писати.Я і ще деякі форумці виразили свою думку по цій темі от і все.А Ви б видаляли,лупили мінуси  :=),банили чи ще щось робили з не згідними з Вами-то ваша проблема.Про які питання і яку істину ви говорите???Збирайте форумівку по цьому питанню,там і розберетесь  :drink.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


З  усіх моїх сусідів, ВСІ....повторюю...ВСІ  вже ладні на крайні міри,тільки би забрати ту свору псів.Серед них і вчителі і пенсіонери і люди різних професій.
То чого ховатися? як є така підтримка народу,нікому за тих псів заступитися,то вийти гонорово посеред білого дня скликати сусідів і показати який я рятівник нації.Але чомусь так зробити ніхто не хоче,відать жим жим очко ,втіхаря все роблять.
Владу цікавлять тільки методи збагачення, особливо цим способом. Грошенята списують на стерилізацію та утримання собак, але стерилізацію не проводять, а собак не утримують, відпускають.
То хто винен???
поселил бы в своем районе где стоит йо...я забегаловка и где йо...ие алкаши обблевывают все углы и   ют подьезды и орут ночами бл..ь куда там тем псам до них
О ця тема болюча,більше того ,наріки!!!Іду в магазин десь біля 4-ої ще день,під'їзд на домофоні як у всіх.Ну може десь хвилин за дватцять вертаюся,ліфт не працює,іду пішки.На 3 поверсі купа (жінкам можна пропустити)гівна накрита вологою салфеткою і шприц торчить!!! Хто ?коли?білий день.А Ви лиш псів видите.Та потравіть нахер тих уродів та хрен знає з якими вони туберкульозами,сифілісами там лазять.Я без поняття ,коли вони то роблять.А в садіку біля 10-ої школи,в бесєдці шприци,все нормально нікому очі не коле,а та нещасна шавка має за всіх в муках здохнути.За владу,за алкашів,за наріків бо то легше всього на них зло зірвати.

Відповідь від: 14 Березня 2012, 21:25:28
А ще добавлю ,після того як побачив той скриншот що Alexander виклав,в мене виникло бажання того ублюдка скалічити.
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45


Марандусу бажаю збирати манатки ібо помста народа буде страшною :butcher
Записаний