Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 289455 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм

Хай його Бог покарає.То нелюдь.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

СОБАК НА ВУЛИЦІ НЕМАЄ БУТИ ВЗАГАЛІ....----ЦЕ ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ.А ЯКИМ СПОСОБОМ ЇХ ЗАБЕРУТЬ,МЕНЕ НЕ ХВИЛЮЄ.Я ЗА ЦЕ ПЛАЧУ ПОДАТКИ.Я МАЮ ЗАВТРА ПРОСНУТИСЬ І ДВОРНЯГ НЕ МАЮ БАЧИТИ ВЗАГАЛІ.А ВАШІ ГУМАННІ ЗАКЛИКИ Я БАЧИВ ДЕСЬ ДАЛЕКО.ПОВТОРЮЮ ...ЛЮДИ В КАЛУШІ ЖИВУТЬ НА ДУЖЕ НИЗЬКОМУ РІВНІ І ХТО БОРЕТЬСЯ ЗА ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ НЕХАЙ ВІЗЬМЕ І ВІДПРАВИТЬ ТИХ СОБАК ТІЙ ЙО...НІЙ ЄВРОПІ І НЕХАЙ ВОНА СОБІ СУШИТЬ ГОЛОВУ З ТИМИ ПСАМИ.ВИ ГУМАНІСТИ СРАНІ.ПОДИВІТЬСЯ СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ ПОБЕРАЄТЬСЯ.ПОМОЖІТЬ ЇМ.
А чому б Вам не показати приклад? Візьміть додому бомжа...  :=) Чого Ви іншим розказуєте про кого турбуватися. Якщо Вам так не подобаються тварини, то посмію Вам нагадати, що Бог населив землю не тільки людьми. Якщо Вам такий розклад не подобається, може Вам на Місяць переселитися. Там точно нікого нема.  :duvno
 



З.І.слово побИратися пишеться через И....
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

З.І.слово побИратися пишеться через И....
 :o :'-( :zakryto
Відповідь від: 11 Березня 2012, 22:48:21
А чому б Вам не показати приклад? Візьміть додому бомжа...
ну ви ж псів додому не берете)
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


От уяви собі бере.
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш

Те, що я побачила - ЖАХ!!! Зараз розповім.
У суботу, вертаючись з роботи, побачила двох собак, МЕРТВИХ  :o На відстані метрів 10 одна від одної. Майже впевнена, що отруєні. Особливо після того, як прочитала статтю на нашому сайті.
В мене навіть слів нема, щоб описати і зібрати в купу свої думки на рахунок тих "осіб", які "розповсюджуються" про собак на вулиці і загрозу своєму життю чи життю дітей  :hot Маю на увазі тих ...,які кажуть, що собак треба труїти, вбивати чи ще якось над ними знущатися!  :hot Та щей описують якісь препарати і т.п. Я як то побачила...Я собі подумала, що я ледве пройшла повз, а якби я була з дитиною ?! Як пояснити їй людську жорстокість! Собака лежала майже на тротуарі !!!!!  :o Так, погоджуюсь з тим, що собаки не повинні голодними, стадами бігати по вулиці; з тим, що вони гавкають і можуть напасти (сама одного разу сиділа в чужому підїзді, ховаючись від зграї собак). І не зважаючи на свій негативний досвід із зграями собак я би ніколи в житті не хотіла більше бачити подібні картини з мертвими тваринами.... Собаки на вулиці через нас, людей!!! І голодні вони через нас! І злі тому, що голодні через нас! Люди, які кажуть про такі, на мою думку, знущання, впевнена, черстві і можуть вчинити так і з іншими людьми... :(
П.С. І найгірше-те, через що прийшла зі сльозами: зараз, ідучи на роботу, бачила тих собак на тому ж місці....
Відповідь від: 12-03-2012, 09:21:34
Щойно прочитала діалог з мером, мабуть, ДВаня пише про тих собак....... :(
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Ксеня ,пропоную Вам підтримати моє питання в темі про діалог з мером.
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм

Треба вимагати обов'язково знайти того чи ту істоту яка таке робит .Треба пройтися по аптеках і розпитати хто купував такі ліки.
Відповідь від: 12 Березня 2012, 09:33:21
Таких як цей ненормальний треба садити в тюрму або психушку.Нині йому пси несподобалися а завтра він може людей травити.
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

Таке враження що комусь добре ті пси насолили.Напевно людину покусали.А може хтось бореться таким методом захищаючи своє підростаюче покоління,яке вдень гуляє в дворах і ризикує бути покусаними.Кожна  мама ладна стати на захист своєї дитини  навіть проти самого великого "бугая".Так здається і в цьому випадку.Влада безсильна.Люди самі шукають вихід. Ще варіант -подивились по ТВ новини і повторюють сюжет на практиці.Так вчора показували що учень після перегляду про замінування взяв і зателефонував до міліції про замінування своєї школи.Тепер показують часто як псів труять і вбивають-може хтось і наслідує ті сюжети...Варіантів багато.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Треба вимагати обов'язково знайти того чи ту істоту яка таке робит .

Але зате як дієво  :D

Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

Треба вимагати обов'язково знайти того чи ту істоту яка таке робит .Треба пройтися по аптеках і розпитати хто купував такі ліки.
Хотів би я вас побачити,як ходите по аптеках...Ще зробіть бригади дружинників,як за часів СРСР.Я увірений що придумаєте ще якусь "тріхомудію"-тільки б не забрати з вулиць псів.
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш

Ту собаку, що була біля тротуару, хтось переніс до тої, що біля смітників... :(
Записаний

marandus

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    06 Червня 2012, 01:54:25

    Звідки: -

Треба вимагати обов'язково знайти того чи ту істоту яка таке робит .Треба пройтися по аптеках і розпитати хто купував такі ліки.
Відповідь від: 12 Березня 2012, 09:33:21
Таких як цей ненормальний треба садити в тюрму або психушку.Нині йому пси несподобалися а завтра він може людей травити.

Хочу вас розчарувати. Нікого не знайдуть і не будуть шукати. Заяву до міліцію можуть приймати неохоче, але результат розгляду наступний: відмова у порушенні кримінальної справи у зв'язку з відсутністю складу злочину. Для прикладу в Харкові отруєнням частенько займаються комунальні служби причому серед білого дня, є зафіксовані номери автівок і т.д. Аналогічна ситуація відбувається і в інших містах пострадянського простору.
Були випадки, коли в Києві черговий відповів собакозахисникам, що на виклик ніхто не поїде, бо "ви вже задовбали зі своїми собаками". Нещодавно в Миколаєві патруль, який прибув на місце події, сказав що безпритульні собаки то не їх діло, є громадські організації і хай вони займаються.

Тут залякували ст. 299 ККУ, але довести таку справу практично неможливо. Чому саме пояснювати не буду, але припускаю, що бажаючі "наступити на граблі" і отримати відписку з міліції знайдуться.

У справі київського живодера (Ведули) є деякі нюанси, завдяки яким його притягнули до відповідальності. Він особливо жорстоко вбивав цуценят і виставляв відео своїх "досягнень". Це дуже обурило адміністрацію сайту догхантерів, його забанили - http://vreditelyam.net/index.php?showtopic=201&view=findpost&p=107981 , а згодом передали інформацію про нього у правоохоронні органи. Власне тому його і вдалось затримали. Станом на зараз вирок ще судом не винесений.

Відносно аптек. Аптекарі можуть надати інформацію хто купував, а можуть не надати, типу комерційна таємниця. Є ще один нюанс. Серед аптекарів є також люди, яких безпритульні собаки не влаштовують - такі точно нічого не скажуть. Знаю випадок з Дніпропетровська, коли одна людина замовила багато ізоніазиду, а аптекарша спитала чи метоклопрамід часом теж не потрібен. :)

Маю тексти листівки, які розносились по київських аптеках (правда він російськомовний), з проханням не продавати препарати. Результату це звісно ж не принесло, принаймні я заради експерименту купив пачку препарату там, де таку листівку заносили двічі(!). Як правило ентузіазм з аптеками швидко згасає, бо не всі аптекарі охоче беруть цю "макулатуру", а в багатьох аптеках препаратів нема в наявності.
Російськомовний текст листівки можу розмістити, якщо необхідно.
Записаний
...

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Але ти "міцевий""ліквідатор"marandus" теж не врахував деякі нюанси.
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

Те що людина написала-це ще не значить що саме він ...."ліквідатор"(як ви пишите).він що,сказав що то він їх потравив? взяли і повішали на людину ярличок без будь-яких доказів.кожен має право висловлювати свою думку так як бачить.а те що описав про якісь пігулки-це можна і без нього в інеті знайти.тоді давайте писати скарги на програми -Речовий доказ-Кримінальні новини.і.т.далі.Там показують як грабують банки ,як убивають людей .показують знаряддя вбивства,як і за чим все робилось...Показують фільми з насиллям і вбивствами .Для дітей шансон-це пік популярності в музиці.По ресторанах толпи витанцьовують під "Мурку".Це все показується серед білого дня.(хоча в цівілізованих країнах навіть половини таких програм нема).А якщо і показують щось-то тільки пізно ввечері,коли дорослі вдома і можуть проконтролювати за дітьми.  :evil
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

Да космос не гони ты вообще не в теме.Этого упыря никто не кусал не выдумывай.Он уже весь нет загадил собой.Кстати в Тагиле и Каневе он кажысь не хило по русски базарит.Типа умный.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

Да космос не гони ты вообще не в теме
 :=)Повеселило мене це речення. :good
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

morandus слыш а не думаеш что везде и в Тагиле и во Львове и в Василькове,везде "рады" тебя встретить и не старенькие бабки ))) Да к стати возьми к сведенью что всегда есть и иные обстоятельства и если тебе та статья пофигу то есть и другие  тоже довольно таки ниче.Да и в схему твою не совсем вписываются сердобольные женщины в прокуратуре,в судах.И уж самое смешное для тебя  ;)  это хорошие пацаны милиционеры или полицейские  уж дело вкуса как назвать которые как ни странно тоже любят собачек.Ники разные айпишки смена языков до тех пор действует пока действует но ведь это кончится ))) ты же знаеш.Это как телефон могут и не искать,а могут и два счета найти,смотря кто попросит.Слыш ,а может к батьшке с покаянием.Хотя зачем я тебе это подсказываю.Ты ведь не стоиш этого.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

Да вот выше кто то уже выкладывал,я решил добавить.Это для тех кто думает что morandus это такой себе калушец который волнуется о детях и делится рецептиком.Вот посмотрите эти ссылки и убедитесь что этот человек вместе с такими же как он преследует другие цели. Это извращенное сознание толкает этих существ на преступления.Посмотрите его бедненького в каждом городе где он даже и небыл собачки обижали.  http://dogs.com.ua/user/dhhobby/blog/5631-dogkhantery-kieva-oni-povsjudu.html      http://forum.vidido.ua/viewtopic.php?f=8&t=8696&start=450       http://forum.rks.kr.ua/about28034-150. html   http://www.vasilkov.info/forum/index.php?showtopic=7994&st=80      http://bigforumpro.org/protectors/index.php?topic=40.198     http://yarportal.ru/topic271486s420. html    http://tagilcity.ru/forum/zhizn-nizhnego-tagila/ahtung-brodyachie-sobaki.html    http://kaniv.info/member.php?u=889  это еще пожалуй не все.
« Останнє редагування: 12 Березня 2012, 21:33:57 від koliaillich »
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

marandus вважаю таку вашу просвітительську діяльність закликами до злочину.

2 космос, можете списатися поділитись контактами і далі ділитися рецептами...

Тут Вільний форум але не для розповсюдження закликів до вбивства, інструкціями як порушити закон, чи уникнути покарання за вбивство тварин


Записаний