Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 289448 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

OrK

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2016, 14:16:06

    Звідки: Кепське

П.С.Але чому вони там опинились....
 Ага і чому погані дороги?
Чому судді, дайці, держслужбовці, .... і всі решта беруть хабарі?
Чому впав міс на Чорновола і чому ніхото нічого не робить?
І ще багато чому
І на всі чому маємо чекати поки все зробить наша влада так як і у випадку з собаками... - дочекаємось  :)

П.С. Я люблю тварин - у мене є пес і кіт. Але бродячим собакам на вулицях міста не місце - не потурайте їй підгодовуючи їх...
Собака -це тварина, яка має інстнкти самобзереження, голодний собака не буде сидіти під будинками і чекати голодної смерті а піде шукати кращої долі.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Свята правда.
Але вона дійде лише з підїзду до смітника  :=) :=) :=)
Ну може ще інколи буде робити вилазки на базар де кості рубають.
Далеко вона не піде...
Відповідь від: 22 Листопада 2011, 16:34:51
Я вже не раз рятував (заспокоював) жіночок і дівчат, що проходячи повз старий калійний (на їх думку) піддавалися нападу бездомних псів. Собаки звикли, що тьотя з сумкою - годівниця.
От вони і оточували зграєю жінок ,які в паніці починали поводити себе так, що викликали ще більший інтерес у псів.
Я спокійно і тихо говорив з жінками, пояснював і вони помалу переставали тріпати руками (у яких були сумки і які насправді цікавили собак, а не самі жіночки), і за кілька секунд собаки їх залишали.
Сказати, що то привід не годувати тварин?
Не скажу.
А з іншого боку, ті хто годували несвідомо підставляли тих хто боїться...
Не має бути ані наркоманів у підїзді, ані собак, але як ми вже практично всі з тим погоджуємося, ніхто не прийде і не зробить нам порядок у хаті.

Відповідь від: 22 Листопада 2011, 16:40:38
Орк має рацію у тому, що підгодовувати псів не варто у дворах чи біля будинків, але чогось не робить наступний крок у своїх висновках, що якби на окраїні міста був притулок де б годували псів, то вони б там воліли час проводити, аніж у підїздах.
Простіше забрати псів десь на бік ніж боротися з тими що їх підгодовують.
З іншого боку, важко собі уявити, що за найближчі кілька років у державі все так круто зміниться, що люди перестануть виганяти на двір собак у селах і містах. Оскільки на всіх їх притулків не вистачатиме - вони все одно йтимуть у міста і не тому, що там їх частіше годують, а тому, що там є смітники, їдальні, кафе і т.п.
У такому разі дійсно краще хай би у місті гуляли стерилізовані тварини, що не пускали б на свою територію чужаків.
Тоді на якомусь етапі їх популяція стала б приблизно сталою, а тоді вже, (коли ми будемо багатші за Америку) можна було б братися до штрафування тих, хто виганяє їх на вулицю.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


П.С. Я люблю тварин - у мене є пес і кіт.
+1
  Бриджіт Бардо погрожує Януковичу влаштувати скандал на весь світ
Бриджіт Бардо погрожує Януковичу влаштувати скандал на весь світ Бриджіт Бардо вимагає від Януковича припинити вбивства тварин
Reuters
Французька актриса Бриджіт Бардо написала листа Президенту України Віктору Януковичу, у якому висловила обурення жорстоким поводженням із безпритульними собаками у країні.
Згідно з листом, текст якого має сайт  ОстроВ, кінозірка "обурена тим, що муки бездомних собак у Вашій країні тривають".
"У мою організацію надходять сотні дзвінків зі скаргами на методи, що застосовуються до цих тварин, з метою "очистити" вулиці міст України до Євро -2012. Це просто огидно і непристойно для цивілізованої країни!", - пише актриса.
Бриджіт Бардо зазначає, що у березні 2010 вона вже писала Віктору Януковичу листа, "у якому скаржилася на цю бійню, а також додала на доказ цієї ницості фотографії".
"Але мені здається, що Вас це не зворушило", - дивується захисниця тварин.
"Отже, я знову закликаю Вас, цього разу за допомогою преси, зупинити вбивство собак і заборонити пересувні печі, куди кидають іноді ще живих собак", - сказано в заяві Бардо.
Вона зазначила, що чекає з боку президента України прийняття термінових рішень щодо повної заборони цієї "великої чистки" та створення відповідального управління, де не буде місця жорстокості.
"Нас тисячі і ми очікуємо кінця цього варварства. Я розраховую на Ваше негайне втручання. В іншому випадку я без вагання розголошу цей скандал на весь світ", - підкреслила Бриджіт Бардо.
Нагадаємо, що у березні 2009 року Бриджіт Бардо написала листа Володимиру Путіну, у якому назвала прем'єр-міністра РФ "президентом свого серця" і подякувала йому за ініціативу щодо заборони полювання на дитинчат тюленя.
« Останнє редагування: 22 Листопада 2011, 18:23:08 від DVania »
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

Але бродячим собакам на вулицях міста не місце - не потурайте їй підгодовуючи їх...
+1 :)
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


"Азаров перейнявся долею безпритульних тварин
Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ доручив Міністерству внутрішніх справ посилити контроль та жорстко припиняти випадки знущань над тваринами.
Про це УНІАН повідомили в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України.
М.АЗАРОВ вимагає застосовувати всі можливі правові механізмияк для профілактики, такі для покарання осіб, причетних до жорстокого поводження з тваринами.
Глава уряду також доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства провести інвентаризацію проблеми безпритульних тварин в усіх містах, селах і селищах. Крім того, відповідне міністерство має запровадити в дію план створення належних умов утримання безпритульних тварин у спеціалізованих закладахта забезпечення превентивних заходів щодо безконтрольного збільшення кількості тварин." http://www.unian.net/ukr/news/news-469875.html 
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

"Азаров перейнявся долею безпритульних тварин
 =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну все.
Нарешті всі можуть бути спокійні. Проблему буде вирішено

 :=) :=) :=) :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Угу,"Україна для людей"успішно виконана,тепер буде "Україна для собак."((От де їх мозоль,-Євро 2012 ,заради нього можна і собачі проблеми рішати,і брехати і все що завгодно, бо стільки ж бабла вклали і через якусь там принцесу,через песиків втратити.А Німеччина до речі завжди готова провести в себе чемпіонат і зовсім не проти.
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна

3 якою швидкістю тeneр будуть "чистити" вулиці міст від бродячих тварин страшно уявити.І яким там гуманним сnособом! На цe трeба час і гроші! А так-нeма тварин-нeма nроблeм.
Записаний

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка

З газети "Вікна"

У ПК "Мінерал" відбувся "круглий стіл", основними темами якого були такі аспекти: гуманне поводження із безпритульними тваринами, скорочення їхньої популяції не жорстокими методами та профілактика захворювання на сказ.


За словами завідувачки санітарно-епідеміологіним відділом Калуської райСЕС Зінайди Ковбаснюк, питання безпритульних собак дійсно гостре і актуальне. Особливо, якщо врахувати, що у безпритульних тварин зростає імовірність зараження вірусом сказу.
— Впродовж року, 200-210 осіб з міста та району звертаються за допомогою після укусів тварин, — стверджує Зінаїда Ковбаснюк. — За 11 місяців цього року було призначено 28 курсів антирабічного (противірусного) лікування. З них 9 — для дітей до 18 років.
 Варто зауважити, що антирабічне лікування — доволі дороге: 6 ін’єкцій впродовж 3 місяців плюс препарати імуноглобуліну. Вартість однієї ін’єкції — близько 60 гривень.
Заступник начальника управління житлово-комунального господарства Микола Найда також повідомив: до комунальників постійно звертаються калушани із скаргами на бродячих собак.
У Калуші уже 2 роки працює притулок для бездомних тварин, створений товариством “Захисту тварин”. За кошти міського бюджету туди було підведено водопровід. Також міська влада впродовж двох років обіцяла, але так і не дала загалом 80 тис. гривень. на сьогодні у притулку 30 собак. За словами голови товариства “Захисту тварин” Ольги Тарханової, з 12 осіб на початку створення притулку залишилося 5. Грошей катастрофічно не вистачає, бо і годують, і лікують тварин жінки за власні кошти.
На засідання “круглого” столу було вирішено звернутися до власників закладів громадського харчування, директорів шкіл з тим, щоб їстівні відходи не викидалися, а підвозилися для собак притулку. Яким чином це буде робитися, влада ще не вирішила. Також місто вирішило вивчити можливість перебрати на себе сплату орендної плати за притулок у розмірі 200 гривень на місяць.
Записаний

мИШКО

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    25 Лютого 2012, 19:06:37

    Звідки: ПІДВАЛЬНА

Також міська влада впродовж двох років обіцяла, але так і не дала загалом 80 тис. гривень. на сьогодні у притулку 30 собак
Голосую за міську владу!Ви хочете коштами громади годувати 30 псів за 80 000 гривень???А чому би ці "любителі-благодійники" не розібрали цих тварин по своїх домівках,а ці кошти не направити до лікарні?Там значно більше людей потребують справжньої допомоги :)
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

Откуда такая уверенность что кошти в ликарню пойдут?
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

мИШКО

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    25 Лютого 2012, 19:06:37

    Звідки: ПІДВАЛЬНА

Откуда такая уверенность что кошти в ликарню пойдут?
А чому би цій організаціі не виконати громадських робіт на певну суму і тоді розпорядитись коштами на власний розсуд? :D
Записаний

qwer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 159
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2013, 23:20:42

    Звідки: Калуш

Откуда такая уверенность что кошти в ликарню пойдут?
Таке саме питання і про тридцять псів :-[.Уявіть.що іх напхають смаколиками на 80000 (вісімдесять тисяч гривень!!) :o :o :o
В Калуші можна буде проводити зйомки фільму "Парк Юрського періоду"(продовження) =)) =)) =))

Відповідь від: 08 Грудня 2011, 17:21:26
А чому би цій організаціі не виконати громадських робіт на певну суму і тоді розпорядитись коштами на власний розсуд?
+1 :goodА ще краще звернутись до приватних підприємців на рахунок одноразових робіт.
Записаний

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка

З "Української правди.Життя"

Державна ветеринарна і фітосанітарна служба виступила з черговою ідеєю. Заступник голови департаменту ветеринарної медицини відомства Дмитро Морозов, зокрема, запропонував розміщувати бродячих тварин у притулках. І якщо за 30 днів за ними ніхто не прийде - усипляти.

За його словами, стерилізація - не кращий вихід з ситуації, оскільки "потім чотирилапих знову відпускають на вулицю, де вони продовжують розносити хвороби".

Втім, ветеринари з такою позицією не погоджуються і наголошують на необхідності вакцинації. Натомість евтаназію вважають негуманним й найменш ефективним методом регуляції кількості бродячих тварин.

"Навіть стерилізовані бродячі собаки можуть розносити хвороби,- каже ветеринар-практик Олександр Закревський. - Щоб цього не траплялося, треба їх вакцинувати. Але ми ж розуміємо, що на це держава має давати кошти, і таке  фінансування лягає на плечі тих,  хто за ними має здійснювати нагляд".

Солідарна з ветеринаром старший науковий співробітник Інституту європейських досліджень НАН України Тетяна Метельова.

"Вбивство будь-якими засобами як метод регуляції кількості безпритульних собак веде до її збільшення і є найбільш неефективним методом, - каже вона. - Практикується виключно в окремих посткомуністичних країнах із сильним впливом мусульманських традицій".

Водночас, за словами науковця, в усіх країнах, де застосовують метод "відлов-стерилізація-повернення" кількість безпритульних собак залишається стабільною або зменшується.

Такої ж думки дотримуються і захисники тварин. Вони шоковані пропозицією чиновників легалізувати вбивство безпритульних чотирилапих. Зокрема, президент міжнародного товариства захисту тварин "SOS" Тамара Тарнавська впевнена, що безпритульні тварини становлять набагато меншу небезпеку, ніж люди-безхатченки.

"Це абсолютна дикість, - обурюється Тамара Тарнавська. - Весь світ пройшов шлях стерилізації і вирішив проблему саме таким чином. На заході стерилізація - одна з найгуманніших операцій, яка не дає можливість тваринам народжувати, але з іншого боку дозволяє їм нормально жити".

Записаний

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


може я сама по собі конфліктна людина і не змогла знайти спільної мови з тими людьми?
Значить я також конфліктна людина... бо теж не порозумілася=( Пропоную всім тим, хто тут відписувався про допомогу познайомитися з роботою притулку ближче і зробити свої висновки...
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


     Artem Kalashyan

Уродливый кот

Приховано: Показати
Всем чёрствым сухарям и душевным людям рекомендовано к прочтению. А если Вы уже читали её, то прочитайте ещё раз - 2 минуты времени не пройдут даром.
Мир, увы, не всегда спасает красота. Мы правильно живём в этом мире, если правильно любим его.
«Каждый обитатель нашего дома, в котором жила и я, знал, насколько Уродливый был уродлив наш местный кот.
Уродливый любил три вещи в этом мире: борьба за выживание, поедание "чего подвернётся" и, скажем так, любовь. Комбинация этих вещей плюс бездомное проживание на нашем дворе, оставила на теле Уродливого неизгладимые следы.
Уродливый кот имел только один глаз. С той же самой стороны отсутствовало и ухо, а левая нога была когда-то сломана и срослась под каким-то невероятным углом, благодаря чему создавалось впечатление, что кот всё время собирается повернуть за угол. Его хвост давно отсутствовал. Остался только маленький огрызок, который постоянно дёргался. И, если бы не множество шрамов, покрывающих голову и даже плечи Уродливого, его можно было бы назвать тёмно-серым полосатым котом.
У любого, хоть раз посмотревшего на него, возникала одна и та же реакция: "До чего же Уродливый кот!". Всем детям было категорически запрещено касаться его. Взрослые бросали в него бутылки и камни, чтобы отогнать подальше и поливали из шланга, когда он пытался войти в дом, или защемляли его лапу дверью, чтобы он не мог выйти.
Удивительно, но Уродливый всегда проявлял одну и ту же реакцию. Если его поливали из шланга - он покорно мок, пока мучителю не надоедала эта забава. Если в него бросали что-то - он тёрся о ноги, как бы прося прощения. Если он видел детей, он стремглав бежал к ним и тёрся головой о руки и громко мурлыкал, выпрашивая ласку. Если кто-нибудь всё-таки брал его на руки, он тут же начинал сосать уголок блузки, пуговицу или что-нибудь другое, до чего мог дотянуться.
Но, однажды на Уродливого напали соседские собаки. Из своего окна я услышала лай псов, его крики о помощи и команды «фас!» хозяев собак, и тут же бросилась на помощь. Когда я добежала до него, Уродливый Кот был ужасно искусан, весь в крови и почти что мёртв. Он лежал, свернувшись в клубок, дрожа от страха и боли. Его спина, ноги, задняя часть тела совершенно потеряли свою первоначальную форму. Его грустная жизнь подходила к концу. След от слезы пересекала его лоб.
Пока я несла его домой, он хрипел и задыхался. Я бегом несла его домой и больше всего боялась повредить ему ещё больше. А он тем временем пытался сосать моё ухо.
Я остановилась и, задыхаясь от слёз, прижала его к себе. Кот коснулся головой ладони моей руки, его золотой глаз повернулся в мою сторону, и я услышала... мурлыкание! Даже испытывая такую страшную боль, кот просил об одном - о капельке любви! Возможно, о капельке сострадания... И в тот момент я думала, что имею дело с самым любящим существом из всех, кого я встречала в моей жизни. Самым любящим и самым-самым красивым. Он только смотрел на меня, уверенный, что я сумею смягчить его боль.
Уродливый умер на моих руках прежде, чем я успела добраться до дома, и я долго сидела у своего подъезда, держа его на коленях.
Впоследствии я много размышляла о том, как один несчастный калека смог изменить мои представления о том, что такое истинная чистота духа, верная и безпредельная любовь. Так оно и было на самом деле. Уродливый сообщил мне о сострадании больше, чем тысяча книг, лекций или разговоров. И я всегда буду ему благодарна. У него было искалечено тело, а у меня была поцарапана душа. Настало и для меня время учиться любить верно, и глубоко. Отдавать любовь ближнему своему без остатка.
Большинство из нас хочет быть богаче, успешнее, быть сильными и красивыми.
А я буду всегда стремиться к одному - любить, как Уродливый кот...
Поделитесь этим рассказом со своими друзьями.Пусть люди прочтут.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Чи є серед нас ветеринар, або може серед наших знайомих, який хотів би працювати в майбутньому притулку? В найближчім часі в києві буде команда ветеринарів з німеччини, які будуть знайомити з новим дуже малотравматичним методом стерилізації. Оскільки я не спеціаліст у цій області хотілося б щоб був би хтось хто міг би потім ці методи почати запроваджувати у нас. Відгукніться будь-ласка!












Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Двоє раніше судимих чоловіків розпиляли собаку навпіл бензопилою
На Кіровоградщині постановою Ульяновського районного суду визнано винними у жорстокому поводженні з тваринами двох місцевих жителів.
Про це кореспонденту УНІАН повідомили у Відділі зв’язків з громадськістю УМВС в Кіровоградській області.
Кримінальну справу працівники міліції порушили за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.299 Кримінального кодексу України. Двоє раніше судимих чоловіків розправилися з собакою, розпилявши її бензопилою навпіл.
За постановою суду, їм призначено покарання у вигляді 6 та 5 місяців арешту. :censore :censore :censore :censore
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Пікетувати Азарова прийдуть коти й собаки http://www.unian.net/ukr/news/news-481359.html
Записаний