Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 290869 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш

і половину чиновників, які не хочуть цього робити
 :D
П.С. Може, це єдиний вихід  :=) ;) ...
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

Так недавно в скверику в центрі очевидно з подачі власників "БОМБІКа" алкаш спалив будки собак які вже там жили сім років.
Ви вважаєте за нормальне,що у скверику де гуляють діти ,можуть бути будки з бездомними собаками?.Те що їх підгодовують,ще не дає ніякої гарантіїї,що когось з дітей колись якась і покусає.І що потім?
Я знаю там одну жінку,яка їх годує,так коли вона йде з ними,вони готові напасти на кого будь,хто хоч близько біля неї буде знаходитись в той моиент,коли вона приносить їжу. То це безпечно чи ні? А те що так поступили зі щеням-це жах однозначно...
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Все дуже просто,є досвід розвинутих країн,АЛЕ ми маємо країну,де негласно діє закон "не вкрадеш не будеш мати"у нашій країні навіть у хворих дітей крадуть,що вже про нещасних псів казати.Маємо суспільство яке бореться за своє існування і вже по суті є простим населенням,яке також "ті"хотіли б скоротити.Маємо байдужість один до одного ,а про собак яким непощастило тут народитися і мови нема.  Ніхто із тих хто вміють робити(а не заробляти) бабки  і дорвались до корита ніколи думати не будуть про бездомних псів,бо скоро з цією владою кількість бездомних людей напевно перевершить кількість псів.Ми інша планета,ми є напевно щоби всі бачили якими не треба бути і як не треба жити.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Ну .... наша пісня гарна нова - починаймо пісню знову. ... По-перше - де там гуляють діти?(конкретно в тому скверику) там нема їм де гуляти. По-друге - де діти НЕ гуляють? Вони гуляють і в дворах, і на вулицях, і в сквериках.... Може, ми будемо виправдовувати таку кричущу жорстокість яка там сталася на очах у тих же дітей тим, що ті собаки, які до речі є здоровими, доглянутьими, ситими - можуть в майбутньому можливо когось покусати. Давайте всіх собак спалимо, що є в місті. У нас же всюди в місті гуляють діти! А собаки їх МОЖУТЬ покусати.
Ми. з Вами зараз взагалі говримо про різні речі. Те що бездомні собаки не мають бездоглядно гуляти по вулицях ми вже на ... надцяти сторінках цієї теми говрили і прийшли до висновку, що це не є правильним. З бездомними собаками треба боротися - з цим теж усі згідні. Наче б то всі адекватні. Але питання в методах боротьби. Ви перш ніж намагатися когось спровокувати на розмову про злих собак і бідних діточок які можуть від тих злих собак постраждати - ну ппочитайте тему. Ну не сила вже , чесне слово! Ну що Ви хотіли щоб я ВАм сказала? Що добре, що спалили будки, бо там дітки гуляють. Хай ще собак спалять, бо їм тепер все одно нема де подітися? І взагалі - мені байдуже ЯК але хай влада яколсь забере собак з міста, бо вони мені заважають. Якщо вам байдуже, то мені ні. Я не хочу щоб собаки гуляли разом з моїми дітьми, але я не хочу, щоб за мого потурання їх убивали жорстоко і жахливо так само на очах у моїх дітей, бо побачене таке раз - однозначно впливає на психіку людини, побачене таке більше ніж раз - спотворює психіку безповоротно. Вам мало вже фактів знущання над тваринами, над однолітками, які роблять наші ж діти тільки для того, щоб прохизуватися ( що є вже ознакою спотвореної психіки) і потім викласти в інтернет?  Давайте будемо і далі виправдовувати боротьбу з тваринами в місцях де гуляють діти будь-якими методами, лиш би їх не було!
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

OrK

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2016, 14:16:06

    Звідки: Кепське

На мою думку підгодовувати бродячих тварин це те саме що і давати гроші наркоманам на наркотики...
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш

Абсолютно не згідна! Якщо в першому випадку ми допомагаємо, то в другому, грубо кажучи,-вбиваємо...
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

Всіх особливо чуйних до собачок прохання забрати їх собі додому по одній і проблема буде вирішена.І не пудріть мозок комусь що вуличні собаки-це нормально.Але ж взяти додому пса і писати тут на форумі про "своє велике серце"-дві великі різниці.Якщо ж не можете цього зробити,то вирішуйте проблему їхнього притулку,а не полемікою хто і де розвалив буду для вуличного пса.На мою думку дворових псів не має бути в жодному випадку. :agressive
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Всі особливо чуйні як правило вже давно взяли собі собак і котів,а Люся не тільки утримує за свій рахунок багато тварин,а і знаходить їм нормальних хазяїв,хоча у неї і сім'я і робота.Тому твої закиди як мінімум не коректні стосовно "особливо чуйних".
Відповідь від: 18 Листопада 2011, 17:28:25
Тільки якщо навіть всі і візьмуть собі по пару тварин то проблему таким чином не вирішити,для того ми і обираємо владу щоби вона вирішувала суспільні проблеми,а не свої особисто.І крім того вона зобов'язана це робити цивілізовано як у цивілізованих країнах.
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна

Щастя якe,що "особливо чуйних" так багато в Калуші! Нe так страшно жити.І всe ж абсурдна ситуація-є люди охочі доомогти,є якісь кошти-а сnрава нe nосувається .3амкнутe коло якeсь......
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

Щастя якe,що "особливо чуйних" так багато в Калуші! Нe так страшно жити.І всe ж абсурдна ситуація-є люди охочі доомогти,є якісь кошти-а сnрава нe nосувається .3амкнутe коло якeсь......

Та тому що всі люблять більше поговорити,чим щось зробити.Посади є,гроші виділяють,зарплати платять,а контролю нема-"балдьож"...
Записаний

OrK

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2016, 14:16:06

    Звідки: Кепське

Абсолютно не згідна! Якщо в першому випадку ми допомагаємо, то в другому, грубо кажучи,-вбиваємо...
Пояснінь будь-ласка що ви розумієте під словом допомога - кому ви хочете домомогти бродячій собаці? Якщо так то замісь шмактка хліба - віднесіть її до ветеринара і стерилізуйте... і може, з часом, такі теми як ця не будуть з'являтись...
Є такий крилатий вислів "мы в ответе за тех кого приручили" - якщо захочете - то Ви його зрозумієте
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Німецька принцеса розкаже депутатам ЄП про вбивства собак в Україні  http://www.unian.net/ukr/news/news-469016.html Може дійти аж до бойкотування Євро-2012
   Проти киян, які катували бездомних псів, порушили справу
Відносно двох громадян за фактом знущання над тваринами із застосуванням жорстоких методів та виготовлення за попередньою змовою відеозаписів, що пропагують культ жорстокості.
Про це повідомляє прокуратура Києва.
Відомство, за зверненнями громадян та представників ЗМІ, провело перевірку щодо розповсюджених в інтернет-мережі фактів жорстокого поводження з тваринами.
З'ясувалося, що двоє киян за попередньою змовою жорстоко знущалися над безхазяйними собаками, фіксуючи це на фото відеокамеру мобільного телефону, а потім розміщували дане відео та фото з особистого комп’ютера в інтернеті.
Під час опитування в прокуратурі молоді люди повністю зізналися у скоєнні злочину.
Розслідування кримінальної справи доручено Головному управлінню МВС України у Києві.      Студента, який катував бездомних собак, затримали
Столичні правоохоронці затримали 19-річного киянина, який убивав безпритульних тварин.
Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу ГУ МВС у Києві.
Зокрема, співробітники Управління боротьби з кіберзлочинністю у результаті моніторингу сайтів в інтернеті встановили особу, яка на кількох сайтах розміщувала фотографії вбитих тварин.
Затриманий студент техучилища пояснив свої дії "вирішенням проблеми бездомних собак". Він пояснив, що коли вигулював свого пса, то бездомні тварини агресивно поводилися.
Затриманий вбивав бездомних собак у своєму районі, фотографував це і викладав на сайтах, зокрема, у соціальній мережі "Вконтакте".
При обшуку в його квартирі виявлено диск з інформацією, молода людина приховувала свої дії від друзів і від батьків.
У даний час вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею "жорстоке поводження з тваринами".
Українська правда. Київ . :fool .Я знаю одного колишнього зк який відсидів 10 -ку,він наприклад дуже любить псів(не лагерних),уявляю якби цей шмаркач попав до нього на зону...
« Останнє редагування: 21 Листопада 2011, 15:05:28 від DVania »
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш

насправді люди винні, бо інакше звідки взялися собаки на вулиці?
Ми в ответе за тех, кого приручили...
П.С. Хоча погоджуюсь, що собаки можуть гавкати, нападати (мабуть, через життя на вулиці...Собака бывает кусачей только от жизни собачей...)
Абсолютно не згідна! Якщо в першому випадку ми допомагаємо, то в другому, грубо кажучи,-вбиваємо...
Пояснінь будь-ласка що ви розумієте під словом допомога - кому ви хочете домомогти бродячій собаці? Якщо так то замісь шмактка хліба - віднесіть її до ветеринара і стерилізуйте... і може, з часом, такі теми як ця не будуть з'являтись...
Є такий крилатий вислів "мы в ответе за тех кого приручили" - якщо захочете - то Ви його зрозумієте

Якщо б Ви читали уважніше, то побачили б, що з цим мудрим висловом повністю згідна. ;) Стерилізовані бродячі собаки  це краще, ніж нестерилізовані, але ситими вони від того не стануть..Погодувати, як на мене, це краще, ніж нічого...
Записаний

OrK

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2016, 14:16:06

    Звідки: Кепське

Через таких людей як Ви частково і виникла ця проблема - є закономірність там де є їда там є бродячі собаки, ніхто не підгодовує - їх мало або взагалі не має.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну і до чого та суперечка?
От Орк, скажіть, якщо б Вам підкинули молоду маму кітку і двох її місячних кошенят, підкинули не під квартиру, а під особняк, що б Ви з ними зробили?
Топити вже не втопиш, вивозити і підкидати комусь - так чим ти тоді кращий...
З голоду вони все одно не здохли б бо інстинктивно випрошували їжу у всіх сусідів у радіусі 100 м.
От так і живуть там де їх викинули. Кожен потрохи годує.
Звісно, якби був притулок куди можна було б віднести хоча б на стерилізацію і щоб то коштувало не надто багато то був би гарний вихід. Їх потім можна було б тримати біля хати і вони б не плодилися. На їх місце ніхто б не прийшов, бо вони вже свою територію боронять.
Правда і те, що наприклад у Німеччині я не бачив жодного бездомного пса. Коти ходять по селу, а псів нема зовсім.
Самими притулками і стерилізаціями ми все одно того не досягнемо, але то необхідний перший крок до культури і людяності.
Якщо тварина вже на вулиці, то не годуючи її ми її з вулиці все одно не заберемо. Є смітники, є базари, десь тварина все одно поїсть і виживе, а виживе - розможатиметься. Проблема залишається.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


OrK

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2016, 14:16:06

    Звідки: Кепське

Ну і до чого та суперечка?
От Орк, скажіть, якщо б Вам підкинули молоду маму кітку і двох її місячних кошенят, підкинули не під квартиру, а під особняк, що б Ви з ними зробили?
\
В мене якраз схожа ситуація - в підїзді поселилась собака, не випадково зайшла а завтра вийде, а саме поселилась, деякі добрі сусіди її підгодовують. Собака зовсім не мала - на одних гарчить і лізе кусати на інших прохожих не звертає уваги. Тепер щоб жінці з дитиною зайди додому чи вийти треба чекати щоб собака пішла гуляти, або шукати підмогу... для безпечного проходу повз неї Але це ще не все - пару днів тому сучка почалась гонитись ...... ....... ..... ....... ...... .... . .. . . .. .. ...... я. ......й! Кому не байдужі бродячі собаки прийдіть їх заберіть!
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

Ну есть простой способ который тебе может помочь,покорми ее несколько раз и она не то что гарчать на тебя не будет ,она тебя вообще как родного встречать будет.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Тоже варіант  :=)
але не завжди спрацьовує :(
Відповідь від: 22 Листопада 2011, 13:40:30
Колись мені один викладач вузу сказав, що (то на його думку :)) наша родина завжди відрізнялася ратуванням за демократію.

Сьогодні я подумав, що він мабуть частково правий.

Поясню і частково виступлю в підтримку OrKа

Справа у тому, що (тут я відкриваю страшну таємницю, для декого, хоч вони і самі то знають, але визнавати іноді буває важко) не всі люди на землі люблять тварин.
У словосполученні "любов до тварин" ми розуміємо такі речі, як отримання задоволення від спілкування з ними, споглядання їх активності і потребу чи задоволення від доглядання за ними. Так от, не всі люди того прагнуть чи отримують від того задоволення, чи тим більше життя без того собі не уявляють.
Вони не вбивають тварин, вони їм співчувають, деколи стають тваринам у допомозі, але особливої приємності то їм не складає, бо іноді вони їх побоюються і через те "недолюблюють".
Відкрию ще одну таємницю.
Таких людей на світі, як то не дивно, більшість.
Вони навіть не мають якоїсь назви, як то "любителі тварин", саме через те, що вони в більшості, а "любителів" значно менше.

Тепер розглянемо ситуацію OrKа.

Будинок у якому лише квартири є формально приватною власністю, а сходова клітка і весь підїзд є власністю загальною, тієї мінігромади, що там мешкає.
Як ви думаєте, чи хоча б формально, не зазнає утисків OrK і інші жителі підїзду у випадку, коли там поселяють собаку?

Як кажуть, де починається "сводоба" одного - закінчується "свобода" іншого. І від того, що можливо ніхто конкретний не був ініціатором того заселення, з мовчазної згоди громади підїзду, OrK а мабуть і не він один виходить обмежений у праві свобідно пересуватися тим підїздом.


Особливо мене спонукав до написання цієї тиради той факт, що я йдучи з обіду, побачив, як один старший пан, котрий у Калуші знаний зі своєї чіткої націоналістичної і громадянської позиції, викинув у кущі під прапором (на площі Героїв) обгортку від якихось солодощів чи сухариків. Я не знаю де він її підняв, але також не можу зрозуміти, чого він її туди викинув. А зауваження я йому не зробив не стільки через поважний вік, скільки через підозри у певній його неадекватності.
І от до чого я веду.
На все у житті можна, а іноді навіть конче треба, глянути з іншого боку...

 
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Я ще трошки продовжу,не завжди нам подобаються люди,сусіди і співробітники,і часто вони живуть поряд,але все ж в більшості випадків ми якось з ними співіснуєм,по різних причинах,не хочем створювати проблеми,не хочемо зв’язуватися через їхню неадекватність і т .і.Можемо ж ми пройти мимо бачачи неадекватного дядька,бо неадекватність його підозрюю в тому що він зовсім небеззахисний, :)але з беззахисними тваринами можна робити що хочеш,вони крім зубів  не можуть себе ніяк захистити.Кожна жива істота на мій погляд має право на життя і ми можемо вбити її тільки в тому випадку коли реально вона загрожує нашому життю,а вбивати тільки тому що вона тобі не подобається і просто ти сильніший,це значить жити по таких законах ,по яких хтось сильніщий і якому ти не подобаєшся може зробити все що захоче.Ну це так ліричний відступ,а взагалі повторююсь є вже досвід розвинутих країн і ніякого велосипеда видумувати не треба,гроші суспільства повинні служити суспільство,а не "слугам" того супільства,якби не крали то і на проблему собак би ставало.Звичайно робити з будинків приюти для собак не треба,хватить того що вони вже стали притонами для алкоголіків і нариків.Але можливо проявити десь колись милосердя і терпимість до тварини яка часто через нас людей і страждає  вважаю гідним людини яка може себе так назвати. І ще добавлю з подачі своєї дружини,а коли є така ситуація,от іде наприклад жінка з дитиною,чи з коляскою,а в під'їзді алкаші п'яні б'ються,чи наріки шприци накидали,тій жінці це не здається то так само страшно як коли на неї гавкає собака?Тим більше відкрию теж невеликий секрет ,ті собаки що живуть у дворі постійно як правило добре знають жильців і ніколи принаймі з власного досвіду можу сказати своїх не чіпають.Тобто загроза від тієї собаки не більша чим від обколотого наріка,або толпи п'яних малолєток.
« Останнє редагування: 22 Листопада 2011, 15:25:53 від DVania »
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш

Можемо ж ми пройти мимо бачачи неадекватного дядька,бо неадекватність його підозрюю в тому що він зовсім небеззахисний, але з беззахисними тваринами можна робити що хочеш,вони крім зубів  не можуть себе ніяк захистити.Кожна жива істота на мій погляд має право на життя і ми можемо вбити її тільки в тому випадку коли реально вона загрожує нашому життю,а вбивати тільки тому що вона тобі не подобається і просто ти сильніший,це значить жити по таких законах ,по яких хтось сильніщий і якому ти не подобаєшся може зробити все що захоче.
Золоті слова!
Не хочеться продовжувати, бо ми чуємо лише те, що хочемо...
Ніхто не каже, що собаки по підїздах це нормально.
П.С.Але чому вони там опинились....
Записаний