Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 289419 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Про потребу обєднуватися тут уже говорять на протязі 17 сторінок. Але ніхто (за вийнятком декількох) не пішов туди навіть подивитися.....І для того, щоб говорити що марно дзвонити на "першозустрічні" телефони, то, може, варто спершу все ж позвонити..... Незважаючи не те, що на Вашу думку в притулку працюють якісь не такі люди - ті тваринки, які там утримуються їсти хочуть щодня. І їм байдуже до  коритсності витрачання сотень гривень. Їм би хто виділив 10 грн на кашу....
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

burum-burum

  • Новачoк
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 20
  • Останні відвідини:
    19 Серпня 2012, 18:57:36

    Звідки: Калуш-Франківськ

Люся! Чому ви така злюка? Це ваші слова:
 Нажаль про ГО "Захист" нічого не можу сказати... Мене з організації вигнали, :( І самі нічого не роблять...

Якщо говорити про 10 грн на кашу, то для цього не обов"язково кудись їхати і їх везти - можна просто купити корму, вийти на вулицю і погодувати там голодних тварин - завжди знайдеться кого і всі однаково хочуть їсти. Але якщо мова йде про підтримку системи, яка можливо вплинула б на ситуацію в цілому, то таки має значення хто цю систему створив і чи є в неї перспективи.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Якщо говорити про 10 грн на кашу, то для цього не обов"язково кудись їхати і їх везти - можна просто купити корму, вийти на вулицю і погодувати там голодних тварин - завжди знайдеться кого і всі однаково хочуть їсти
Згідна. І я це роблю щодня без зайвої самореклами. І навіть не розказую нікому як би багато я зробила як би мене хтось організував. Я просто що можу - те роблю і шукаю шляхів вирішення проблем.
Але якщо мова йде про підтримку системи, яка можливо вплинула б на ситуацію в цілому, то таки має значення хто цю систему створив і чи є в неї перспективи
Але для того, щоб критикувати систему треба мабуть самому з нею познайомитися. А не казати про "перших зустрічних". І ще одне - може це у мене не получилося, може я сама по собі конфліктна людина і не змогла знайти спільної мови з тими людьми? Для того, щоб в цьому випадку критикувати треба було б виключити такий момент. Чи не так? Може у Вас би вийшло краще?. Бо я ніколи не казала, що там погані люди. Я казала що там специфічні люди. Але і справу вони роблять так як вони самі знають. Я поділяю і підтримую їх інтереси і вклоняюся їм за їх працю, - я не поділяю вибору шляху досягнення їхньої мети. Але ж не факт, що хтось інший не зміг би їх переконати. І я не злюка. Я теж би хотіла щоб щось робилося. Але щоб РОБИЛОСЯ а не говорилося. 
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

burum-burum

  • Новачoк
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 20
  • Останні відвідини:
    19 Серпня 2012, 18:57:36

    Звідки: Калуш-Франківськ

Форуми існують в першу чергу для того, щоб на них спілкуватися - дізнаватися, запитувати, робити висновки, переконувати когось і переконуватися самому. Тут в першу чергу буде ГОВОРИТИСЯ, а не робитися. А вже на основі сказаного, будуть якісь дії, які можливо і не будуть висвітлені на форумі.

Справа не тільки в мені - поїду я чи не поїду, все-рівно для собак щось зроблю. Але є багато людей, яких це питання не надто хвилює, вони не збираються нікуди їхати, але якби їм подати гарно сформульовану і надійну ідею, то можна було б отримати якісь кошти. То що робити - вчити їх жити чи спробувати таки отримати кошти й від цих "неправильних" людей?
Наприклад, у Франківську притулок з Павлівки по всьому місту розмістив скриньки, фото, звернення. Не їх шукають люди, яким нема куди гроші діти, а вони у всіх людей випрошують і постійно нагадують про своїх собак.
Я не критикую Калуську систему, а висловлюю власний погляд на те, як можна було б отримати більше. І на те, як люди ставляться  до пожертвувань на щось - в першу чергу хочуть бути переконаними на 110%, що це не "розвод".

Краще скажіть мені: "Якщо важко довірити першим зустрічним гроші - відвези самостійно куплений корм, так буде гарантія, що піде куди треба" (це до мене тільки тепер дійшло). І тоді, можливо й інші люди, які не надто довіряють такого роду організаціям, прочитають і зрозуміють, що це варіант.
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш

Я просто що можу - те роблю і шукаю шляхів вирішення проблем.
справді  :) не думаю, що ще в когось з нас є вдома скільки котиків з вулиці. Дуже добре, що є такі, як Ви, Люся.
Дівчата, здається, ви обоє говорите про те ж, але по-різному ;)
А всіх просто хочу закликати годувати тваринок чи допомагати притулкам (по можливості)  :davay
Записаний

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка

А може при вирішенні проблем безпритульних тварин піти нетрадиційним шляхом?
Поясню детальніше, що маю на увазі.
Наскільки я зрозуміла, одне з комунальних підприємств опікується виловом собак. Воно має приміщення, штат працівників, автомашину. Йому виділяють з міського бюджету гроші на зарплату, бензин, засоби вилову.(Цікаво було б дізнатися детальніше, в яку копієчку це обходиться. Хтось може поділитися інформацією?).
А чи не знайшлася б на цю роботи людина, справжній любитель тварин, яка б вивчила проблеми зсередини і спробувала реорганізувати роботу цього підрозділу?
Бо що потрібно місту? Щоб було менше безпритульних та агресивних собак і щоб до тварин ставилися гуманно.
Тобто, в першу чергу потрібний собачий розпридільник. Безпритульник собак мають виловлювати, лікувати, стерилізувати. Деяких усипляти, решта - або знаходити для них господарів, або відпускати (стерилізованих). Розпридільник мав би служити тільки для тимчасового перебування.
Як вважаєте, може щось вийти?
Записаний

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка

Вчора знайшла повідомлення в пресі про подібний собачий притулок в одному з міст Європи. Називаються "Парк для тварин" . Відкритий три місяці тому. За цей час в ньому перебувало біля 50 собак, з них 14 віддали бажаючим (дослівний переклад "на усиновлення"), 10 повернули попереднім власникам, в 6 "важких" випадках собак приспали. Метою програми є дати дім для всіх собак з допомогою програми перенавчання. Тобто там, перш ніж комусь віддати, сабак перенавчають.
До речі, одна з собак мала кличку "Горбачов".

Притулок є комунальним, тобто утримується за гроші з міського бюджету.
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2011, 12:56:34 від Speranza »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Винищення бездомних собак в Україні: де межа? http://life.pravda.com.ua/society/2011/10/3/86816/
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

У мене у дворі цілу ніч гавкають собаки.Про яку жалість може йти мова,коли вони вже роками не дають жителям декількох будинків спокійно  спати. :'-(Одна "слабохвора на голову" понадівала їм ошийники і підгодовує  постійно.Хто може дати телефон в організацію,яка займається виловом собак.Буду дуже вдячний.І напевно не тільки я.....
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна

Нщасні житeлі! А шум машин ім нe мішає,а галас молоді і nяниць!? Всіх виловимо і винищимо?
Відповідь від: 10 Жовтня 2011, 21:10:52
І якe щастя,що більшість калушан всe-таки "слабохворі на голову".
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

Нщасні житeлі! А шум машин ім нe мішає,а галас молоді і nяниць!? Всіх виловимо і винищимо?
машини,молодь і п"яниці кожну ніч не шумлять,а от кубло псів-круглодобово...
Записаний

pidgirki

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    18 Листопада 2011, 00:36:12

    Звідки: kalush

Добре що по наших вулицях не бродять медведі ...
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=RsQxoL9lTBA" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=RsQxoL9lTBA</a> Земляне.  Документальный фильм .Детям до 18 лет, беременным женщинам и людям с неустойчивой психикой смотреть не рекомендуется!всім іншим бажано додивитися до кінця!
Записаний

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

Як брати наші старші їдять братів наших менших: http://mikeseryakov.livejournal.com/80385.html
також: Детям до 18 лет, беременным женщинам и людям с неустойчивой психикой смотреть не рекомендуется!
 :)
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=RsQxoL9lTBA" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=RsQxoL9lTBA</a> Земляне.  Документальный фильм .Детям до 18 лет, беременным женщинам и людям с неустойчивой психикой смотреть не рекомендуется!всім іншим бажано додивитися до кінця!
ЖЕСТЬ!!!!!!!!!
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Німецька принцеса розкаже депутатам ЄП про вбивства собак в Україні  http://www.unian.net/ukr/news/news-469016.html Може дійти аж до бойкотування Євро-2012
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

 т Зі статті яку виклав ДВаня  “З бюджету міста в цьому році виділено 9 мільйонів 900 тисяч гривень – це ваші кошти, кожен з вас заплатив за убивство тварин! За ці кошти можна було простерилізувати всіх бездомних тварин і половину чиновників, які не хочуть цього робити!” – заявила вона. :good
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

“З бюджету міста в цьому році виділено 9 мільйонів 900 тисяч гривень – це ваші кошти, кожен з вас заплатив за убивство тварин!
Це ж хто такі "бабки" вкрав? Явно нічого ніхто не робив. :punish
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Ну там іде мова про Київ. Але і у нас щорічно виділяються кошти на т. зв. очищення території від безпритульних тварин. На ділі ми знаємо що це є гроші або на банальну щурячу отруту від якої тварина вмирає в жахливих муках, або на пляшку місцевим алкашам, які по своємо розправляються з твариною яка когось "дістала". Так недавно в скверику в центрі очевидно з подачі власників "БОМБІКа" алкаш спалив будки собак які вже там жили сім років. Їх годували і доглядали. Тобто ці тварини не були бродячими. Здорові тварини втекли але залишилися без даху над голово. Але там було ще хворе щеня, над яким познущалися вже до того. Воно не змогло вийти з будки і згоріло там живцем. Серед білого дня на очах у людей в неділю.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка