Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 17 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 290856 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш

Перший раз у цій темі, тому проголосувала лише щойно :-[ Проголосувала за останній варіант і була дуже вражена, що є хтось, хто за те, щоб собак відстрілювали на вулиці !!!!???!!!! Це жахливо :o і сумно  :( Невже ви хочете, щоб Ви чи Ваші діти стали свідком цьому?! І головне: чому Ви вважаєте, що їх треба просто вбити????? невже думаєте, що їм не хочеться жити?!!!! Хоча, якщо прийняти до уваги байдужість багатьох людей, то, може, і не хочеться....Вибачте за емоції, але я  :o
Записаний

Salam

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 50
  • Радуемся жизни как дети
  • Останні відвідини:
    03 Червня 2012, 12:03:41

    Звідки: Калуш

В том, что  животные (собаки, кошки) оказались на улице виноваты мы, и только мы - люди.   Мы разучились отвечать за тех, кого приручили. 
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш

Точно!!! Чомусь багато людей думає, що тваринка, то як іграшка... ЖАХ!!!
Записаний

hacjka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +118/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 539
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 06:58:16

    Звідки: Kalush, Україна

проблема в тому,що цих самих тваринок розвелось дуже багато,дітей лякають,....якби зробили притулок.де іх можна було
 обеззаразити,помити,почистити...і віддати новим хазяінам,було б добре.
я люблю тварин,но вибачте,коли йдеш з коляскою,дитина собі сопе...а лізе мала шавка кусати мене за ногу і гавкае.....зразу дитина просинаеться і плаче.
в таки моменти сам би стріляв іх. :=)
Записаний

burum-burum

  • Новачoк
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 20
  • Останні відвідини:
    19 Серпня 2012, 18:57:36

    Звідки: Калуш-Франківськ

Не знаю чому, але в мене ще ніколи не було серйозних проблем на вулиці з собаками. Чесно. Може вони якось відчувають відношення, а може для мене просто не є проблемою коли вона трохи погавкала... Я чи не щодня глажу якусь бродяжку і ще НІКОЛИ мене ніхто не кусав. Бувають такі, які не хочуть до себе підпускати - я розумію і не наполягаю, але щоб кусали - ніколи!
Може справа у нас, людях? Не раз  спостерігала як собака тихо-мирно підходить просто понюхати, а при цьому получає ногою по морді! Я б теж після такого кусала! Навіть відгризала ту ногу нафіг!
А що гавкають вони - так ми ж не стріляєм людей, які на вулиці кричать. Біільше того - спокійно собі ходять люди, які можуть бити інших, підставляти, лицемірити. А собак - в топку...
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2024, 15:13:46

    Звідки: Ukraine

Не раз  спостерігала як собака тихо-мирно підходить просто понюхати, а при цьому получає ногою по морді!
А може людині неприємно щоб її (його) обнюхували.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

А може людині неприємно щоб її (його) обнюхували.
Собаки мало читають книжок про етику поведінки. Вони не знають що таке людині "неприємно" і що дуже некультурно нюхати без спросу.
Вони підійшли з Вами познайомитись, обнюхуючи вони знайомляться ;) Краще б сказали "Привіт, я Арні Іван ІВанович :)" - собака завстидалась би і відійшла б  ;)
Бити ногою це дикість, на мою думку, я вже не кажу що жорстоке відношення до тварини :) В такій ситуації собака виглядає більш цивілізовано.
« Останнє редагування: 29 Вересня 2011, 14:15:28 від Tandylight »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Не знаю чому, але в мене ще ніколи не було серйозних проблем на вулиці з собаками.

Перехрестіться і подякуйте Богу.

Мене теж у житті разів 4 всього кусали собаки і то зовсім не серйозно.
Я також знаю правила поведінки, тому може й не було серйозних випадків, але не треба все списувати на дурних людей.
Собака - то є звір.
Голодна розлючена собака в період гону - то є небезпечний звір.

В ідеалі не повинно бути прямих контактів між такими дикими звірами і людьми.
Але до ідеалу у нас дуже далеко.

Тому не можна все звалювати на собак ,які не винні, що їх вигнали на двір, як і не можна все спихати на людей, які не винні, що бояться собак.

Я вже мабуть і не раз описував ситуацію, коли в ночі (бо в зимі 22 00 то вже ніч) повертався додому, нікого не зачіпаючи і не провокуючи і на мене напали двоє собак, одна з яких шавка підбігла і почала гавкати, щоразу наближаючись, а інша покруч дворняги і боксера, роззадорена шавкою почала робити те саме.
Якби мені не прийшло до голови зліпити сніжку (бо каміння чи палиці не було) то фіг зна чим то могло б закінчитися.

Тому не слід боятися, але і не слід ідеалізувати собак. Просто Вам ще пощастило не потрапити у подібну ситуацію.
Треба добиватися, щоб наш мер "господар свого слова", який заявляв , що вже у травні 2011 року має бути притулок для бездомних тварин, все ж своє слово вмів не лише забирати, а і дотримувати.

А коли такий притулок все ж хоч трохи вималюється - допомагати цій справі і добровільними пожертвами і і всіма іншими методами. От тоді можна буде сказати, що ми як люди поступаємо мудро і гуманно.

А поки - рятуймося як хто вміє.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш

насправді люди винні, бо інакше звідки взялися собаки на вулиці?
Ми в ответе за тех, кого приручили...
П.С. Хоча погоджуюсь, що собаки можуть гавкати, нападати (мабуть, через життя на вулиці...Собака бывает кусачей только от жизни собачей...)
Записаний

burum-burum

  • Новачoк
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 20
  • Останні відвідини:
    19 Серпня 2012, 18:57:36

    Звідки: Калуш-Франківськ

Я ні в якому разі не за те, щоб по вулиці ходили бездомні собаки!
Але не вважаю, що вони є більшою небезпекою, ніж скажімо машина, яка може збити навіть на переході чи корова, яка свою доярку може в челюсть ногою брикнути. При цьому, чомусь тільки проти собак іде така жорстока боротьба. Може це тому, що вони беззахисні і кожен ідіот може самоствердитись, проявивши над ними свою "власть человесческую".
Так, може бути неприємно коли тебе нюхають. А ще неприємно коли рядом голосно матюкаються при твоїй дитині чи пристають з пошлими жартами... Неприємно коли нагло підрізають на дорозі чи лізуть без черги в магазині. АЛЕ ТІЛЬКИ СОБАК МИ МОЖЕМ СОБІ ДОЗВОЛИТИ КОПАТИ НОГАМИ!

Деякі гомосапіенси "в період гону" теж бувають небезпечні - і других самців б"ють, і жінок гвалтують, а це не якийсь там укус за ногу. Але при цьому ніхто їх не вистрілює і живцем не спалює!
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

В усіх проблемах бездомних собак винен мій сусід , він 10 років назад вигнав свою собачку з дому а вона розмножилась і маємо тепер бездомних псів багато.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


У мисливських угіддях Калущини порахували зайців. Їх тут мешкає 1750
http://kalush.info/page/u-mislivskih-ugiddjah-kalushhini-porahuvali-zajciv-yih-tut-meshkaye-1750
Питання про заходи щодо відтворення тваринного світу та з розвитку мисливства у районі розглянули сьогодні на засіданні колегії Калуської РДА.
— Районна філія Українського товариства мисливців і рибалок нараховує 250 членів, із яких 245 мисливців і 5 рибалок. Товариство нам у розпорядженні 32,7 га угідь, на яких мешкає 31 кабан, 34 косулі та 1750 зайців, — зазначив на засіданні колегії Калуської РДА директор районної філії УТМР Михайло Фединяк. Цьогоріч члени товариства застрелили кількадесят лисиць та, зокрема, 97 бродячих собак. Від початку року товариство отримало 144,5 тис. гривень доходу, а видатки від початку року становили 70,7 тис. гривень. Цьогоріч на відтворення тваринного світу мисливців та рибалки використали майже 12 тис. гривень, тоді коли минулоріч — біля 19 тис. гривень. Разом із тим, мисливців отримують грошові надходження від сплати членських внесків, а також — від відстрілу лисиць.
Однак, мають чимало видатків. Наприклад, сплачуючи  за відстріл качок на ставі одного з місцевих підприємців 5 тис. гривень на місяць, мисливці та рибалки з надлишком покривають розмір орендної плати, яку сплачує за ставок уже сам підприємець. Разом із тим,отримати членський квиток УТМР може кожен охочий. Зброю можна купити після відповідного звернення у міліцію і проходження медичної комісії. Однак, і квиток, і наявність зброї не дають права стріляти. Таке право можна також «купити», звернувшись до управління лісового і мисливського господарства. Питання, яке найбільше цікавило присутніх на колегії, як порахували зайців. Однак, Микола Фединяк секретом не поділився.
Записаний

Salam

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 50
  • Радуемся жизни как дети
  • Останні відвідини:
    03 Червня 2012, 12:03:41

    Звідки: Калуш


Якби у собаки були КОПИТА, вона б теж копнула у відповідь, немаючі копит, відповідає тим, що є в наявності - гострі зуби. 
К сожалению,  люди-человеки, в большинстве своем, безответственно относятся к животным, равно, как к собакам так и к кошкам. И этому, глядя на нас, учатся и дети. Куда идем...
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

В усіх проблемах бездомних собак винен мій сусід ,
 =)) =)) =)) :D :D :D :=)
Записаний

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка

Ситуація з бродячими собаками - це як відбиток стану нашої суспільства.
Ми не маємо милосерддя до живих істот.
Вбивати собак це ганебно.

З другого боку в громади немає коштів для створення собачого притулку.
А може почати хоча б з стерилізації. Бо навколо ринку по Дзвонарській кожного року бачу одних і тих же бродячих собак з щенятами.
Співчутливі люди їх підгодовують.  Але це не вирішує проблеми.
Записаний

burum-burum

  • Новачoк
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 20
  • Останні відвідини:
    19 Серпня 2012, 18:57:36

    Звідки: Калуш-Франківськ

Speranza
Ситуація з бродячими собаками - це як відбиток стану нашої суспільства.

Дуже правильно сказано!
Завжди будуть і любителі тварин, і їх опоненти. Але якби у перших була можливість проявити своє ставлення не тільки на словах, то навряд чи другі дуже протестували б. Просто не може бути, щоб у суспільстві, де не вистачає коштів на людські потреби, сповна забезпечувалися собачі.

І скільки б десятків сторінок не розвивалася ця тема, нічого особливо не зміниться.

P.S. Я готова фінансово підтримати чиюсь хорошу ідею по захисту собак. Може ще хтось готовий і знайдеться така ідея?

Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

У цій темі є і телефон голови і адреса того, що у нас називається притулком. Якщо хтось і СПРАВДІ готовий фінансово підтримувати - досить тільки захотіти. Там ледве зводять кінці з кінцями. І якби більше було тих, хто справді готовий щось пожертвувати, то притулок був би вже в кращому стані, наіж він тепер. Біда в тому, що у нас всіх інтернетна хвороба. У віртуалі ми як в компютерній грі - на все готові і на барикади іти і собак годувати.... А насправді.....
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

burum-burum

  • Новачoк
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 20
  • Останні відвідини:
    19 Серпня 2012, 18:57:36

    Звідки: Калуш-Франківськ

Те, що я прочитала тут про "притулок" не викликало в мене бажання нести туди гроші. Хіба може щось пропустила. Спочатку писали про те, що люди думають тільки про себе, а тепер "наїжаєте" за інтернет-хворобу.
Я відношу себе до трішки іншої категорії людей - не маю звички викидати на вітер свої зароблені гроші. На допомогу дворнягам можу витратити, але це не значить, що готова давати їх перші зустрічній людині, номер якої знайду. Тим більше, маю досвід  спілкування із пані Віолеттою і вона не викликає в мене довіри (звичайно, можу й помилятися).
Погодьтеся, якщо вже витрачати на щось гроші, то хочеться щоб це принесло максимум користі. Більше того, думаю я така не одна - у багатьох підприємців Калуша можна було б випросити грошей на таку ціль, головне - правильно подати і запевнити у правильному використанні коштів.
Записаний

prostouser

  • Користувач
  • **
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    09 Квітня 2015, 22:39:34

    Звідки: Ніяка

Особисто знайомий з панею Віолеттою, хороша розумна людина, якщо ми говорим за одну і ту саму людину повірте вона не відноситься до категорії першо зустрічних,  маючи власний бізнес   і затрачати чимало часу на допомогу притулку ... Гроші дати якщо вони є то найпростіше, а от щось організувати то вже треба попотіти...
« Останнє редагування: 02 Жовтня 2011, 12:13:28 від prostouser »
Записаний

burum-burum

  • Новачoк
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 20
  • Останні відвідини:
    19 Серпня 2012, 18:57:36

    Звідки: Калуш-Франківськ

Тому і потрібно об"єднуватися тим, хто має ідеї і тим хто має гроші :)
Записаний