Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 290951 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


pulsar я не можу прочитати Ваше останнє повідомлення, бо воно заховане. Це щось секретне?
Відповідь від: 06 Червня 2011, 22:43:15
Підскажіть, будь ласка, можливо хтось знає хорошого ветеринара у місті Калуш. Буду вдячна! =)
Відповідь від: 06 Червня 2011, 22:44:12
Поглянула на результати голосування. 34 особи за: виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки. Чому далі, ніж голосування нічого не відбувається? Хтось має бажання до роботи?
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

pulsar я не можу прочитати Ваше останнє повідомлення, бо воно заховане. Це щось секретне?
Повірте, Вам того бачити точно не треба  :!! :fool
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Окей, спасибі
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

У Калуші більше уваги приділять роботі з власниками домашніх тварин.

Приховано: Показати
У вівторок відбулося засідання міської надзвичайної протиепізоотичної комісії під головуванням заступника міського голови Галини Романко. Присутні заслухали звіт про виконання комплексної програми профілактики сказу, яка була затверджена на 2003-10 роки. А також окреслили напрямки, які варто включити до аналогічної програми на наступний період (вона буде розроблена і затверджена після того, як з’явиться відповідна загальнодержавна програма).

За інформацією ветеринарної служби, за період від 2003 по 2010 рік щороку незначно, але зростає кількість вакцинованих від сказу тварин. Також щороку зменшується кількість зареєстрованих укусів людей (у 2004 році — 104 випадки, торік — 63). Щороку переважна більшість таких випадків пов’язана з нападом на людей домашніх собак. Щодо сказу, то ситуація є благополучною, з 1993 року у Калуші не було зафіксовано жодного випадку цього захворювання.

Як зазначила Галина Романко, враховуючи ці дані та інформацію щодо укусів людей тваринами у поточному році, варто змінити акценти у роботі, зокрема більше уваги приділяти роботі з власниками домашніх тварин.

За даними санепідемслужби, торік від сказу було вакциновано 27 жителів міста та району (обов’язкове профілактичне щеплення проводять лише тим людям, яких покусали невідомі бродячі тварини). Для цього виділяються кошти з державного і місцевого бюджетів. Обходиться вакцинація недешево (300 грн., а у складних випадках — 700 грн.). На думку головного санітарного лікаря Калуського району Богдана Пеленички, треба акцентувати увагу на обліку та вакцинації тварин. Він також зазначив, що нині багато бродячих собак мають нашийники (члени громадських організацій захисту тварин у такий спосіб намагаються захистити їх) і це ускладнює роботу комунальних служб. Важливо також, що часто люди самі провокують агресію тварин. Особливо це стосується дітей. У зв’язку з цим доручено провести у школах міста роз’яснювальну роботу.

У Калуші, повідомив заступник начальника УЖКГ Микола Найда, діє програма скорочення популяції безпритульних тварин гуманним способом на 2008-11 роки. Але фінансується вона надзвичайно погано: на чотири роки було передбачено 822 тис. грн., а виділили всього 13,3 тис. грн., тому передбачені у програмі заходи (а це облік тварин, створення майданчиків для вигулу, облаштування притулку і т. д.) не виконуються. Зате працює програма скорочення популяції бродячих тварин негуманним способом — шляхом їх відловлювання та знищення. Торік для цих потреб було виділено 118 тис. грн., на цей рік заплановано 120 тис. грн. Але це допомагає мало.

На засіданні комісії також говорили про необхідність проведення ряду заходів, які можуть допомогти вирішити проблему збільшення чисельності бродячих тварини. Зокрема, закрити території шкіл та унеможливити доступ тваринам у підвали житлових будинків (там вони зимують та розмножуються). Власників міських ринків вкотре зобов’язали навести порядок на своїх територіях. Загалом на засіданні комісії проблему обговорювали різнобічно. Констатували: зроблено багато, однак не все, що хотілося б. Виконання заходів програми оцінили на «задовільно».

Богдана Коршинська

21


 Про притулок, який вже по висловлюванні мера, мав би вже функціювати в червні, ні слова. :(
Щось громадська організація "Захист" не дотиснула видно владу. :(  ,(А може і не тиснула?)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

120 тисяч на отруту!!!! По-господарськи... і, головне, гуманно. Тільки невідомо по відношенню до кого гуманність? Певно по відношенню до чиєїсь кишені... Нажаль про ГО "Захист" нічого не можу сказати... Мене з організації вигнали, :( І самі нічого не роблять...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

pulsar я не можу прочитати Ваше останнє повідомлення, бо воно заховане. Це щось секретне?
не секретне  :)
но...
http://www.youtube.com/watch?v=qqi03pBlU28
або так
http://www.youtube.com/watch?v=qqi03pBlU28
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну раз так, то я тепер хочу почути коментар Крапочки. Чи дійсно треба було їй то бачити?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Справді Юрко, Ви були праві. Просто думала, може справді щось розумне.  :unknow
Відповідь від: 07 Червня 2011, 23:15:07
І самі нічого не роблять...

Угу, на жаль.... Скільки не намагалася з п. Олею поговорити - горохом об стіну. Або справді не розуміє, або не хоче розуміти. Та й не дивно. Якщо більшість членів їй нічого не доказали, то я одна тим більше нічого їй не втолкую. ГО "Захист" можна сміливо називати ГО "Оля одна за всіх" =((
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

 Re: Нам юмор строить и жить помогает!
Прочитала тут один рассказик в газете:

Лучше быть ёжиком в Германии...
Бывшая жена звонит из Берлина. Хихикает в трубку:
- Прикол хочешь? Короче, слушай. Иду, значит, шоппингую, смотрю: на обочине ёжик лежит. Не клубочком, а навзничь, лапками кверху. И мордочка вся в кровище: машиной, наверное, сбило. Тут в пригородах кого только не давят! Ежи, лисы, змеи, иногда даже косули попадаются. Мне чего-то жалко его стало: завернула в газету, принесла домой. Звоню Гельмуту (новый немецкий муж), спрашиваю, что делать? Он мне: отнеси в больницу, там ветеринарное отделение есть. Ладно, несу. Зашла в кабинет. Встречает какой-то Айболит перекаченный: за два метра ростом, из халата две простыни сшить можно.
- Вас ист лось? - спрашивает. Вот уж, думаю, точно: лось. И прикинь: забыла, как по-немецки "ёж"! Потом уже в словаре посмотрела: igel. Представляешь, "иголка"! Ну, сую ему бедолагу, мол, такое "шайсе" приключилось, "кранкен" животина, лечи, давай. Назвался лосем - люби ёжиков...
Прибрось, так он по жизни Айболит оказался: рожа перекосилась, чуть не плачет!
- Бедауэрнсверт, - причитает, - тир!
"Бедняжка", стало быть. Тампонами протёр, чуть ли не облизал и укол засандалил. Блин, думаю, мало ёжику своих иголок... И понёс в операционную. Подождите, говорит, около часа.
Ну, уходить как-то стрёмно, жду. Часа через полтора выползает этот лось. Табло скорбное, как будто у меня тут родственник загибается. И вещает: мол, как хорошо, что вы вовремя принесли бедное существо. Травма-де очень тяжёлая: жить будет, но инвалидом останется. Сейчас, "либе фройляйн", его забирать и даже навещать нельзя: ломняк после наркоза.
Я от такой заботы тихо охреневаю. А тут начинается полный "ам энде". Айболит продолжает:
- Пару дней пациенту (nota bene: ёжику!) придётся полежать в отделении реанимации (для ёжиков!!!), а потом сможете его забирать.
У меня, наверное, на лице было написано: "На хрена мне дома ёжик-инвалид?!" Он спохватывается:
- Но, может быть, это для вас обременительно и чересчур ответственно (ё-моё!!!). Тогда вы можете оформить животное в приют (блин!!). Если же всё-таки вы решите приютить его, понадобятся некоторые формальности.
Понимаю, что ржать нельзя: немец грустный, как на похоронах фюрера. Гашу лыбу и спрашиваю:
- Какие формальности?
- Договор об опеке (над ёжиком, ёлки-палки!!!), - отвечает, - а также характеристику из магистрата.
Я уже еле сдерживаюсь, чтобы не закатиться:
- Характеристику на животное? - спрашиваю.
Этот зоофил на полном серьёзе отвечает:
- Нет, характеристика в отношении вашей семьи, фройляйн. В документе должны содержаться сведения о том, не обвинялись ли вы или члены вашей семье в насилии над животными (изо всех сил гоню из головы образ Гельмута, грубо сожительствующего с ёжиком!!!). Кроме того, магистрат должен подтвердить, имеете ли вы материальные и жилищные условия, достаточные для опеки над животным (не слишком ли мы бедны для ёжика?!). У меня, блин, ещё сил хватило сказать: мол, я посоветуюсь с близкими, прежде, чем пойти на такой ответственный шаг, как "усыновление" ёжика. И спрашиваю:
- Сколько я должна за операцию?
Ответ меня додавил.
- О, нет, - говорит, - вы ничего не должны. У нас действует федеральная программа по спасению животных, пострадавших от людей.
И дальше, зацени:
- Наоборот, вы получите премию в сумме сто евро за своевременное обращение к нам. Вам отправят деньги почтовым переводом (восемь, девять - аут!!!). Мы благодарны за вашу доброту. Данке шён, фройляйн, ауфвидерзеен!
В общем, домой шла в полном угаре, смеяться уже сил не было. А потом чего-то грустно стало: вспомнила нашу больничку, когда тётка лежала после инфаркта. Как куски таскала три раза в день, бельё, посуду. Умоляла, чтобы осмотрели и хоть зелёнкой помазали... В итоге, родилась такая максима: "Лучше быть ёжиком в Германии, чем человеком - в России"...

Есть, над чем посмеяться и над чем подумать
З одного форуму
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

Лучше быть ёжиком в Германии, чем человеком - в России"...

Есть, над чем посмеяться и над чем подумать

за тваринами за бугром так дивляться , що люди заздрять . не раз був свідком того . причина в тому , що тварини на відміну від людей є БЕЗМОВНІ І НЕЗАХИЩЕНІ .
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Більшість людей на відміну від деяких тварин є безмовні і незахищені.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Був у мене знайомий чоловік, глухонімий. Дуже добрий був, можна сказати, божий. І кілька днів назад я дізнався, що він повісився. Я чуть не заплакав, бо то була людина, яка прикрашала суспільство. Перед самогубством він показував на груди, кілька місяців, що там його болить, душа напевно. Так мені розказали. Знайшли його чисто вдягненого, побритого. Кажуть, що могли бути негаразди сімейні, але то пересуди.
От я думаю, чи гуманно до нього ставились?
 Від жорстокості страждають як люди, так і тварини. Але люди страждають більше, бо більше їм дано розуміння, осмислення.
Треба хоч інколи звертати увагу на тих, хто страждає: як на людей, так і тварин, а не "чесати" в "віртуалі". Я не виключення.
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

16 сторінок обговорення.
Прочитайте: Гуманне ставлення до тварин.
Перекладаю: Людьске ставлення до тварин.
Читайте Святе письмо: И сказал Господь: истреблю с лица земли человеков, которых Я сотворил, от человека до скотов, и гадов и птиц небесных истреблю, ибо Я раскаялся, что создал их.
Кто може вмістити, нехай вміщає.
Немає поділу на людей та тварин.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

LEB

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • ЖИВУ ЩОБ-ЖИТИ,КОХАТИ І СМІЯТИСЬ
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2024, 12:34:13

    Звідки: В.Стуса

спутіться з неба на землю,багатьох людей треба вчити гуманно поводитись між людьми,і шо тут говорити про бідних звірят?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Хто розуміє словостолучення "гуманно ставитись" і "гуманність" той не розбирає чи це людина - чи це тварина - це живе Боже створіння таке саме як і людина. Тільки на відміну від людини йому (тварині)не властива заздрість і жадібність і безглузда беззмістовна жорстокість.А люди не такі вже і "безмовні" і не такі вже й "незахищені". Звісно, такі є, але їх далеко, дякувати Богу, не більшість. 
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Історія про їжака мені дуже сподобалась. І на відміну від тієї тітки, що її розказала, мені не смішно. Так, це може бути багатьом смішно, але як видно по поведінці ветеринара, це і є гуманне ставлення. На превеликий жаль нашому суспільству цього не зрозуміти.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Івано-Франківськ!!!
31 липня, 16.00 площа біля міського озера - "ДЕНЬ СОБАКИ" і виставка безпородних собак "КУБОК СІРКА"!!!
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

burum-burum

  • Новачoк
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 20
  • Останні відвідини:
    19 Серпня 2012, 18:57:36

    Звідки: Калуш-Франківськ

...Коли одного дня мені до рук на вулиці кинувся маленький щенок, я якось відразу зрозуміла, що він мій. Чоловік спочатку був зовсім іншої думки, вимагаючи "поставити де взяла", але через кілька днів це вже була НАША собака. Звичайнісінька дворняжка раптом стала для нас справжнім членом сім"ї.

Зараз я б могла написати не одну сторінку про те, якою чудовою і вірною виявилась Мася, як вона змінила наше життя і т.п. Але насправді, нікому крім мене це не потрібно, тому обмежуся коротким узагальненням - думаю, приблизно так батьки люблять своїх дітей (у нас їх ще немає, тому можу тільки здогадуватися). Пишу цей вступ для того, щоб ті, хто не дуже люблять собак, теж змогли якось зрозуміти і перейнятися наступними подіями (любителі, думаю, і так знатимуть як це).

Варто зазначити, що собачка була маленькою і надзвичайно прив"язаною до нас - гуляли ми без поводка, адже загрози ні для кого не становили, а втікати ніхто не збирався. Іноді приходили сусідські діти і кликали її з собою на вулицю, а я з вікна могла бачити як вони граються у пісочниці.
... Одного чудового сонячного дня, ми вкотре пішли до річки. Спокійно прогулюючись, ми з чоловіком розмовляли, а собака весело бігала навколо. Раптом вона впала і почала трястися в якихось диких судорогах. Я спробувала притримати, щоб голова не билася об асвальт. З рота і носа хлинула кров! Судороги ставали все сильнішими. Потім вона завмерла, здалося що вже померла. Раптом зірвалася і вся в крові, з божевільно-переляканими очима почала метатися в різні сторони. Бігла, натикалася на дерева, падала, далі бігла, аж поки не забилася в якийсь темний куток, де продовжувала трястися. Було видно, що вона сказилася від болю.
Не знаю скільки це тривало, поки ми в тому переляканому бреду і шоці везли замотане в покривало закровавлене тільце у ветлікарню. Лікар відразу сказав, що шансів мало. Він інтубував її, викачував з легенів кров, ставив капальниці. Ми їздили в аптеку. Він далі щось робив. Ми чекали.
...Через шість важких годин очікування він видав нам замотаний пакет. Там була вона. Сказав, що були сильні внутрішні кровотечі, що судячи із симптомів, це щуряча отрута, якою в цей час (весною) витравлюють щурів та дворняг. Мася, швидше всього, просто з"їла призначену для них приманку.
Коли тієї ночі ми її закопували, мені здавалося, що я ненавиджу весь світ.

Яка різниця де живе собака? Яка різниця взагалі між собакою і людиною, коли мова йде про божевоління від болю!!!
Не знаю як можуть спокійно спати ті, хто виділяють гроші на отруту, купляють її, згодовують. Може вони просто не бачили цього? Може їм треба заглянути у ті несамовиті очі тварини, яка корчиться в передсмертних судорогах? Бо якщо і це на них не подіє, то вони сповна заслуговують цього самого.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Я Вас добре розумію,але не  треба дивитися їм в очі,бо там пусто,треба більш зрозумілими методами для них діяти ...
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Зверніть будь-ласка увагу! Я підписала
Цитую:

Срочно! Всем, кто называет себя Человеком!
В Лисичанске (Украина) сделали передвижные крематории для животных и внедряют в "жизнь", как этап подготовки к Евро 2012. В топки бросают ещё живых животных... Неравнодушные люди собирают подписи под петицией с требованием прекратить это зверство.
Необходимо собрать 5 000 подписей, голосует весь мир, но на сегодня собрано всего 1830 голосов. К сожалению, петиция на английском языке, что создаёт трудности для некоторых людей. Пожалуйста, дублируйте объявление на своих страницах в Фейсбуке - пусть ваши друзья тоже подключаются!
(нужно заполнить поля в таблице справа и нажать оранжевую кнопку "Sign Now")
http://www.thepetitionsite.com/2/tell-ukraine-to-stop-burning-animals-alive/
Записаний