Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 17 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 290811 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

 Навіть, якщо і створиться притулок, ми не зберемо туди всіх собак, бо їх буде прибувати, а притулок при всьому бажанні не можливо зробити безрозмірним... 
а про решту тих, що лишаться на вуліці хай подбає влада!
 
І ще раз повторюю На вулиці не повино бути бродячих собак!
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

І ще раз повторюю На вулиці не повино бути бродячих собак!
А хто ж сперечається?
Відповідь від: 08 Травня 2011, 15:42:32
а про решту тих, що лишаться на вуліці хай подбає влада!
А вона і дбає. Як знає так дбає. І Як Ви заявляєте, що Вам байдуже ЯК, то в чому проблема? Який смисл у створенні притулку, якщо проблема НЕ БУДЕ ВИРІШЕНА? Чому бізнесмени повинні давати гроші на безглузде витрачання без вирішення проблеми? ваша логіка - давайте зберемо 50 собак і зробимо притулок аби він у нас був, і аби дехто з сердобольних фанатиків міг там задовільняти свою потребу в милосерді, а решту і далі будемо травити, душити, і живцем закоповати - все одно ЯК лиш би їх не було.... Проблема - вирішена?
Так воно так і є. Є люди, багато людей, які утримують приватні притулки. Це помітно?, Ні! То ж вибачте, перш ніж давати нам банальні поради - або читайте тему і кажіть де ми неправі, давайте нам і справді корисні поради, або Вам не сюди! Вибачте! Ви кажете, що Вам байдуже, Вам  лінь читати, але намагаєтеся нас вчити? Чому? Знаєте скільки я по цій темі перечитала на просторах інтернету? Я повинна зараз займатися Вашим лікбезом тільки для того, щоб задовільнити Вашу цікавість і запевнити Вас, що я розбираюся в темі? Чому Ви вирішили, що у мене є на це час?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

І ті хто люблять тварин, і ті хто не люблять, повинні діяти в межах спільних інтересів - зменшити кількість бродяжок на вулицях міста.
Підписуюсь. +10 :) :good
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

Люся, Не розумію чому Ви ідете на конфронтацію?
про сайт я читав і тому про соц мережі запропунував.

всіх собак на Землі, навіть в Калуші Ви не зможете захистити, навіть 50 це вже краще ніж 0
а решту ефтаназію....

Повинен бути здоровий прагматизм, а не емоції і дії тільки на їх основі.

Так можливо я не можу (а можливо якось і можу) Вам  допомогти, в цьому питанні
але воно мене також стосується як і всіх мешканців цього (і не тільки цього) міста...
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

юся, Не розумію чому Ви ідете на конфронтацію?
Та не іду я ні на яку конфронатцію... Просто набридло про те саме всім окремо розповідати і на безглузду іронію про вегетаріанців відповідати. І знову ж таки - про те, що Ви "пропонуєте" уже також говорили. Ніхто не заперечує... ЩЕ РАЗ ПОВТОРЮЮ _ Я ТАКОЖ НЕ ХОЧУ ЩОБ СОБАКИ ГУЛЯЛИ ВІЛЬНО ПО ВУЛИЦЯХ. Сподіваюся - Ви нарешті почуєте. Маєте раціональні пропозиції - давайте. Банальні - на 14 сторінках теми (а я їх прочитала всі і не один раз) уже звучали не один раз, як і роздуми про бідних дітей і про небезпеку, яку несуть собаки. Але тим не менше ніхто з "радників" жодного разу не прийшов і не запропонував свою допомогу. Навіть 10 грн.....  ТОму, давайте резюмуємо :
1. Бродячі тварини несуть небезпеку для людей (не тільки дітей)
2. Цю проблему треба вирішувати, тобто бродячих тварин з вулиць потрібно прибрати
3. Робити це треба ВІДПОВІДНО ДО МІЖНАРОДНИХ НОРМ І ВІДПОВІДНО ДО УКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА, які передбачають, що це не має приносити нікому страждань.
4. Те, як це робиться на сьогодні - дорого і неефективно. Тому, цю практику потрібно припинити.

У Кого є конкретні пропозиції, а не страшилки про зграї собак які загрожують бідним дітям, прошу до теми, Іншим, вибачте, відповідати більше не буду. Шкода часу і нервів.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Ну тема досить широка, тому кожен пише відносно себе, що він бачить в ній. І, що найбільше зачіпає саме його. Думає в тому й суть. Що кожен може зробити відносно даного питання.

Але як і всюди має бути організатор. Скільки б не писали про громадськість загалом, без основної об"єднуючої рушійної сили не буде нічого.

Думаю має бути поставлене конкретне завдання від організаторів, тоді кожен вирішить який внесок, може зробити. Хтось матеріальний, хтось допомогти інакше. Я не права?  :unknow

Бо те, що треба, щось робити вже всім зрозуміло, але, що саме конкретно, по пунктах : 1).. 2)...3).. я так чомусь і не побачила, чи може погано дивилась  :unknow

Є люди які переживають за долю собак на вулиці. Є люди які переживають за людей, на яких можуть напасти ці собаки. Якщо перші зуміють обернути побоювання других на свою користь, то спільно можна вирішити.  ;)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

що саме конкретно, по пунктах : 1).. 2)...3).
був період, коли оголошувалися суботники, збір коштів на притулок, на стерилізацію.... (коли ми ще думали, що це буде ефективно) навіть таке просте чомусь ніхто з тих, хто боїться собак на вулиці і хотів би прискорити момент, щоб вони зникли - не запропонував свою допомогу. Всі тільки продовжують розказувати як це погано - бродячі собаки. То Ви тепер хочете що робити? Ще простіші завдання - допомогти нам скласти програму і заходи щодо організації стерилізації тварин які утримуються населенням? план роботи комунального притулку? Що Ви хочете запропонувати крім того, щоб не годувати собак, які живуть у Вашому дворі, щоб вони там не прнижилися і не вирішили, що то "їх територія"? Те, що собаки не мають жити на вулицях - ми знаємо; те, що в цьому зацікавлені і захисники тварин і тваринофоби і твариноненависники ми також знаємо, як і те, що цю проблему хочуть вирішувати тільки захисники тварин - другим же байдуже а треті отримують задоволення від страждань нещасних, тому ні ті ні інші допомагати не будуть. Чи не так?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Люся, я знаю, що Ти робила багато. І знаючи Твій потенціал, розумію, що все, ще попереду.  :bouquet:

Я просто стараюсь донести, що є два типи людей як мінімум, в ставленні до цієї ситуації.

І ті люди, які лише жаліються на собак (розумію, що натяк на мене теж  ;))  є вагомою потенційною частиною, яка може бути корисною, якщо її зацікавити і мотивувати. Бо цій частині в більшій мірі, головне забрати собак з вулиці, а не те яким чином це буде зроблено.

Тому може варто подумати в цьому напрямку, а не відмовлятись від людей.

"Можна мати безпечні вулиці без собак і одночасно не бути вбивцею..." може і грубо, але то так, щоб зрозуміла основна суть. Відшліфувати і від цього йти. Думаю зрозуміло про що мова. 

І таки ти права, самими активними будуть ті, що дійсно люблять тварин. :good А як же інакше.  :unknow







Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Дякую, Лалія, за підтримку, проте, повір, іноді руки опускаються...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


іноді руки опускаються...
Люся, ні в якому разі не можна опускати рук! Треба в такі моменти думати "Хто, як не я?"
що саме конкретно, по пунктах : 1).. 2)...3)..
Лалія, тут Ви маєте рацію. Я думаю, Люся, якщо хоча б невелика група зацікавлених людей буде стукати у зачинені двері і шукати вирішення, то й інші долучаться :unknow
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30259
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:45:44

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Лалія, тут Ви маєте рацію
А тепер перечитайте те, що я писав і побачите, що то то саме, що і Лалія.

Сорі, що не вмію простіше і заставляю думати. Радий, що Лалії вдалося до вас достукатися.
Чи не вдалося?  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

тепер перечитайте те, що я писав і побачите, що то то саме, що і Лалія.
 А і справді, давай простіше - що саме ти таке написав, що не вдалося і тобі до мене достукатися?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Скільки коштує стерилізувати 1 собаку? Це може робити лише ветеринар, я так розумію. Але чи може він приїжджати у притулки чи треба возити до нього? І що крім грошей потрібно для стерлізації?І чи потрібно за собакою після того особливий догляд, як після операції? Хтось знає?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Я знаю. Стерилізувати може тільки веринар. Будь-де . Навіть у Вас вдома, якщо йому надати умови для проведення операції. Самця значно легше і після того, як він відійде повністю від наркозу на другий день з ним усе гаразд - він спокійно може жити, як жив до цього. З самочкою дещо складніше, тому, що операція значно складніша - полосна, простіше - розрізають живіт - залазять туди, копрсаються там і вирізають звідти один з органів... ясно що це складна операця. Після чого накладають щви - вони мусять бути доки не зростеться рана (звичайно не менше 10 днів. Звісно, що у перші дні, як і людина після операції - тварина відчуває біль. Тому потрібно давати обезболюючі, обробляти рану, щоб не було занесення інфекції, слідкувати, що вона сама собі шви не познімала, тобто щоб не облизувала рану. . Тому самочку треба перетримувати до 2 тижнів після операції. Але після цього,і після санітарної обробки вона - безпечний вірний і надійних друг того, хто готовий її полюбити. Вартість стерилізації від 60 до 300 грн. Плюс перетримка самки 2 тижні.  Самі розумієте - самець дешевше, самка - дорожче. Але максимальна вартість, це якщо є якісь ускладнення, що при правильному догляді майже виключено. Якщо б на базі притулку був би свій ветеринар. звісно, йому потрібно платити зарплату, але ветеринар у притулку і так необхідний, бо він має і лікувати хворих і проводити евтаназію відбракованих (це також робить тільки вереинар), він проводив би і стеризізацію. І не тільки бродячих собак. Таким чином за кілька років можна було б значно покращити стан з безпритульними тваринами. Популяризація і всіляка підтримка стерилізації а також ми плануємо домагатися того, щоб влада підтримала тезу, що нестерилізовані тварини, здатні до репродуктивного відтворення могли утримати тільки спеціалізовані розплідники, які нестимуть відповідальність за приплід. Коли на вулицях бродячих тварин стане менше - тоді люди самі будуть шукати де взяти тваринку. А вже ту, за яку заплатять гроші - не викидатимуть на вулицю. Доведено, що поступово розширюваний ареал охоплення стерилізацією може вирішити проблему контролю над чисельністю тварин на вулицях набагато ефективніше, ніж періодичне знищення.  
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Я так розумію, що ДЛЯ ПОЧАТКУ достатньо і того невеличкого притулку, щоб частина собак там лікувалась,а частина проходила стерилізацію (самці) на 2-3 дні затримуючись. Стерилізованих собак якось би помічали - чи ошийничком чи бірочками. ТОбто, зараз задача може на почин звестися до оплати послуг ветеринара (і можливо гицля) чи залучити волонтерів, які просто виловлюватимуть чи приводитимуть бродяжок на процедуру і на утримання собак. (З котиками, напевно, треба буде пізніше чи окремо, щоб не перегризли.) А також - на листівки, які доводитимуть необхідну інформацію до всіх громадян. Так може поки самі скинемось коштами. А там, дивись і влада саме нас підтримає.
Приватних притулків  є кілька у Калуші. Вартувало б з ними усіма переговорити і якось разом вирішувати. А приводити собак будуть самі жителі дворів, у яких їх годують. Треба тільки мудро придумати текст для звернення до них і поклеїти у дворах.
 Популяризація і всіляка підтримка стерилізації а також ми плануємо домагатися того, щоб влада підтримала тезу, що нестерилізовані тварини, здатні до репродуктивного відтворення могли утримати тільки спеціалізовані розплідники, які нестимуть відповідальність за приплід. Коли на вулицях бродячих тварин стане менше - тоді люди самі будуть шукати де взяти тваринку.
Я так розумію, що таке звернення до влади уже написане? Необхідно зібрати підписи калушан чи достатньо ваших?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Надя, стерилізація  по одні тваринці в тиждень не дасть нічого. Потрібний системний, комплексний підхід і спвіпраця багатьох структур. Для того, щоб був притулок, а не територія, де годують десяток собак - потрібні систематичні надходження, щоб було змога утримувати штат (мусить бути хоч сторож!) оплачувати воду і світло... На пожертви цього не зробиш. У нас не активно жертвують на тварин. А комунального притулку не хоче п Оля, яка наразі "приватизувала" собі ідею притулку але замість того аби його робити страдає ........ А сторж потрібний хоча б для того, щоб були вольєри. Інакше їх за ніч розтягнуть і здадуть на металолом. Повірте, є за що зробити і вольєри і огорожу,.. але ніхто з тих підприємців які готові підтримати не наважуються цього робити, бо бачать безперспективність таких хаотичних безсистемних дій ГО "Захист". Виходить, треба або робити революцію в Захисті, або створювати ще одну організацію, бо з теперішньою головою домовитися не вдається - це людина вкрай неадекватна, нажаль ми це поимітили запізно... Самі розумієте, що і те і інше иглядає смішно - виходить що ми - однодумці не можемо між собою домовитися... Подолання проблеми бродячих тварин дуже скланий і тривалий процес. Як приватні особи ми нічого не зробимо - потрібна організація і допомога громади і влади. Наразі ми її намагаємось отримати.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Виходить, треба або робити революцію в Захисті, або створювати ще одну організацію, бо з теперішньою головою домовитися не вдається - це людина вкрай неадекватна
Щодо нової організації, то не думаю, що така ідея сподобається верхівці. Створювати організації одні за одними не має сенсу. А якщо в новій організації виникнуть якісь інші спірні питання, що тоді? От ті члени, які були в Захисті за ідею міського притулку, стерилізації тощо справді могли б зробити переворт в організації. Зрештою голова одноосібно не вирішує питання.
Роботу організації ніхто не контролює? Маю на увазі влада. Гроші ж вони то виділили і якщо надалі планують виділяти, то нехай це будуть кошти на суто якісь певні потреби, а не просто на потреби притулку взагальному.
А Ви. Люся, ще числитесь в організації?
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

ні. мене "вигнали" :)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Ви вважаєте, що буде цілком реально створити нову організацію?
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

Відео близьке до даної теми
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=qqi03pBlU28" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=qqi03pBlU28</a>
обережно жесть!!!  :=)
« Останнє редагування: 01 Червня 2011, 09:59:29 від yurko »
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!