Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 289457 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Я перепрошую звичайно, але собаки жили в цьому дворі ще до мене і як не я, то хтось інший точно їх підгодовуватиме. Та й взагалі я вважаю в цьому місті багато хто годує в своїх дворах бродяжок. А якщо й не годують, то їх менше від того не стає, собаки завжди знайдуть собі поживу і завжди будуть на своїй території. Та не завжди кидатимуться на людей. Крім того, як вже згадувалося, просто так собака не кидається на людину (окрім якщо хвора на сказ).
для дитини, котра ще не навчилася правил поведінки з тваринами, але вже має перед ними тваринний страх - це величезна проблема!
Минулого тижня мала можливість спостерігати як хлопчик років трьох (максимум йому 4) біля мого дому тумлевив двох собак. Спочатку зачіпав малу дівчинку, та думала ніби то малий гратиметься з нею, але побачила що то зовсім не ігри, коли малий дав їй пару копняків. Тоді підбіг великий рижий пес, почав хлопчика обнюхувати, а той давай на нього плювати. І що би ви думали? Собаки повтікали і слід простив. То про який дитячий страх ви говорите? Мабуть про той, що інші б пси не стерпіли і покусали б. А потім шум і галас на кшалт "В Калуші бродячі пси загризли дитину" (не дай Боже такого звичайно, а дай Боже розуму тим батькам, щоб дітей навчали як і де себе поводити, а не ігнорувати всіх і все, будь то пес чи людина).
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Я розумію, що песиків шкода, але ці песики вважатимуть Ваш двір своїм і можуть покусати перехожих які "зазіхнуть" на їх територію.
Шкода не тільки песиків. Шкода будь-яке Боже створіння, яке є живим. Песики не винні, що їх природа створила саме такими. Вони виконують своє завдання, свою роль в природі. Людина ж більше шкодить природі, ніж та тваринка, яка не розуміє - за що її нищать - вона ж виконує своє призначення - захищає свого господаря.
Людина нищить землю своєю діяльністю, людина є ворогом тварин, бо нищить їх територію проживання. Жоден хижак не полює, коли він не голодний, людина ж ходить на полювання заради розваги. Хижак і його жертва обидва беззбройні. І в жертви, є принаймні шанс втекти і врятуватися. Від озброєної групи мисливців які ідуть ланцюгом і заганяють жертву в безвихідь - врятуватися майже неможливо.... Але це лірика, яка всього лиш покликана показати, що людина не завжди права, коли хоче показати, що їй треба захищатися від невинних беззбройних тварин. Справа в тому, що людина МУСИТЬ нести відповідальність за отих песиків, які полселились в дворі. Їх або там не має бути, або хтось має за них відповідати. Власне для вирішення цього головного завдання і створювалася організація "Захист" у Калуші. Щоб запобігти безконтрольному розмноженню і бездумному знищенню живих створінь. Щоб жити поряд було комфортно і нам і тваринам.
Так от, Горець дав мені навідне запитання. Насправді він знає це все, про що вінзапитує, бо знає від початку цю ситуацію, яку я описала в попередньому пості, нажаль. І, нажаль він намагався допомогти нам її вирішили, та, також нажаль невдало. Щоб було зрозуміло в чому проблема - дійсно, треба показати, як падказує Горець в чому ж розбіжність бачень - нашого і п Ольги Тарханової - голови ГО "Захист".   Статут організації містить саме ті положення і завдання які я, наприклад, взялася виконувати, коли захотіла приєднатися до організації. Ось вони
- Виховання у громадян гуманного, бережного, відповідального ставлення до.... тварин, попередження та боротьба з жорстоким ставленням до них;
Організація та пропаганда ветеринарно- санітарних та ззогігієнічних знань, сприяння формування культури зооветеринарного утримання домашніх тварин у місті;
здіснення громадського контролю за утриманням та використанням тварин.... у відповідності з діючим законодавствомта заходи з охорони тварин та їх захисту від жорстокого поводження
;
.......
- розробка гуманнихметодів регулювання чистельності тварин у місті
-сприяння службам ветеринарного та санітарного нагляду міста в проведення профілактичних заходів повязаних з безпритульними тваринами

  - Де тут є про те, що члени "Захисту" просто годують 9 чи 15 чи 17 ( більше там жити не буде, бо умови не створені) собак, немитих, нестерилізованих і т.д.?
В Статуті є ще ціла сторінка де розписані завдання і цілі організації, серед яких є і один рядок - створення притулку. Але це одне із завдань! Так воно важливе, але самим створенням притулку тим більше такого, в якому вигляді він так би мовити існує два роки і справа ніяк не змінюється і нажаль на найближчому горизонті зміни не передбачаються - проблема безпритульних тварин НЕ ВИРІШИТЬСЯ
Найголовніше - це співпраця з місцевою владою - розробка рекомендацій - громадський контроль, розробка та здійснення планів по популяризації гуманного ставлення, популяризація серед населення гуманного ставлення та гуманного регулювання чисельності тварин. Адже не секрет, що свою долю в збільшення чисельності безпритульних тварин вносить і населення, коли викидають приплід від своїх домашніх тварин, замість того, щоб застерилізувати їх. Нажаль, притулок у такому вигляді як він на сьогодні існує не вирішує жодної із проблем. Таких мініпритулків у місті є багато. Скажімо я у свому утримую сьогодні 9 собак. Знаю людину (також колишнього члена "Захисту", яка в квартирі має по-моєму 6 і ще в домі своєї дочки здається 14. За свій кошт власники таких тварин лікують, утримують, стерилізують і віддають у добрі руки. Та як ви бачите відчутного впливу на вирішення проблеми такі притулки не дають- лише покращують долю тих тваринок, яким пощастило туди потрапити. Так званий притулок п Олі - це лише один із таких. З тією лише різницею що всі інші це роблять мовчки і самі і за свій рахунок а п. Оля претендує і на робочу силу і на гроші жертводавців жодним чином не відрізняючись від них... Крім того - "притулок" п Олі не може утримувати безпритульних котів. Чому? А здогадайтесь - що роблять собаки які не закриі у вольєрах а вільно гуляють із котами.... От така сумна історія....
А щодо сайту - то я його можу зробити безкоштовно, або за свій кошт як робила багато для "Захисту" Я платила робітникам, які працювали, возила що треба своїм легковим і вантажним автомобілем.... і знаю багатьох людей, які також робили і далі готові фінансувати і робити багато. Це не проблема - проблема в тому, що те, що робить п. Оля - безглуде використання сил і ресурсів. Нема ні плану заходів, ні мети... Тому ми вирішили робити це по-своєму. Хто однодумці - пишіть мені в приват. Зберемося і разом подумаємо ЯК.  
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

То про який дитячий страх ви говорите?
Прикро таке читати. Особливо коли знаєш приклади дітей, які аж пісяються зі страху.
Памятаю як Валєрік (той що малим з іграшковою машикою по вулицях ходив) був менший, то жоден пес його не пропускав.
Те, що є діти без батьків (бо інакше то не назвеш, коли дітвак таке виробляє) ще не означає, що нема таких, що бояться.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Юра, відкрию тобі секрет - Я ТАКОЖ БОЮСЯ аж до дрижу в колінах, коли в мою сторону біжить зрая бродячих псів. Недавно був такий випадок, коли я мало не вмерла,бо як ішла зранку в гараж - за мною увязався досить великий пес і провів мене аж до гаражу. Скажу, що пережила я дуже неприємні хвилини. Мій порятунок був, коли пес не відважився зайти в двір, де є мій гараж бо там живе інший собака, якого ми всі разом підгодовуємо. Але це не означає що мені байдуже до того ЯК зараз борються з безпритульними тваринами. Я ж знаю, що цей собака не винен в тому, що люди дали йому зявитися на світ але не змогли забезпечити достойного життя. Я відчуваю свою відповідальність перед цим псом. Я не просто хочу сказати - "є небезпека для моєї дитини, тому я хочу, щоб проблему хтось вирішив і мені байдуже ЯК це буде зроблено".. Я НЕ ХОЧУ, ЩОБ ПО ВУЛИЦЯХ БІГАЛИ БЕЗПРИТУЛЬНІ ТВАРИНИ, АЛЕ Я ЗМУЧИЛАСЬ ДОВОДИТИ ЦЕ ВСІМ, ХТО В ЧЕРГОВИЙ РАЗ НАМАГАЄТЬСЯ МЕНІ РОЗКАЗАТИ "ЯК ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ГУЛЯЮТЬ" Це небезпечно не тільки для дітей. Так, безпритульні тварини можуть вкусити, налякати, служити розсадником інфекцій. Але цю проблему треба вірішувати гуманно. Бо вважаю, що так само небезпечно для психіки маленької дочки Лалії буде спостерігати ЯК ВМИРАЄ НА ВУЛИЦІ ОТРУЄНИЙ СОБАКА. Нажаль, це на сьогодні не зважаючи на законодавство, на всі протести захисників тварин - єдиний метод боротьби з чисельністю безпритульних тварин....
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Тут Лалія права. Собака сприймає двір як свою територію. Людей що у ньому живуть - як членів своєї зграї. Всі хто не зі зграї - чужі. Територію потрібно оберігати. От вони і кидаються на того, хто щось на їх думку дивне несе, того хто біжить, кричить, махає руками, їде на велосипеді і т.д.
для дитини, котра ще не навчилася правил поведінки з тваринами, але вже має перед ними тваринний страх - це величезна проблема!
 Майже правильний опис собачої поведінки. Але собаки так і як люди мають різні поведінку, різні характери.  От і одна з задач притулку мав би бути окрім миття, мед.профілактики, стерилізації - відбір  соціально-адаптованих тварин для подальшого їх розміщення, як кажуть в добрі руки. Як не сумно, але для тварин, які не відповідають певним соціальнім стандатам -проводять автаназію. (Не дике труїння по вулицям всіх підряд)) (Як приклад в Європі автаназії піддаються до 50% тварин, але після серйозного відбору)  З таким поглядом на вирішення проблеми безпритульних тварин, категорично не згідний керівник ГО "Захист" . В мене склалось враження, що певним людям не потрібно комплексно, системно  вирішувати проблеми, а потрібно тільки себе чимось зайняти і так виглядає, що просто люди в такий спосіб, компенсують,якійсь свої особисті душевні проблеми.   :agree   А проблеми,які турбують калушан, так і залишаються не вирішені, а ще більше, знаючи, що є якась певне організація, просто заговорені. :(
« Останнє редагування: 08 Травня 2011, 13:20:28 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Особливо коли знаєш приклади дітей, які аж пісяються зі страху.
Так, Юра, я як і Люся також боюся собак, особливо після недавнього випадку, коли мене вкусила собака. Але тим не менше Люся права, більшість так і відмахується
"є небезпека для моєї дитини, тому я хочу, щоб проблему хтось вирішив і мені байдуже ЯК це буде зроблено"
Тому якщо хтось дуже сильно переживає за свої дітей, нехай вирішує проблему до її виникнення, а не після.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А я лише вам доводив, що то не той випадок. Але бачу, що це практично неможливо.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

А я лише вам доводив, що то не той випадок. Але бачу, що це практично неможливо.
Юра, поясни, бо я нічого не зрозуміла - що саме не той випадок і що саме неможливо?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського


Цитата: Лалія від 06 Травня 2011, 22:11:42
можуть покусати перехожих які "зазіхнуть" на їх територію.
Я щось не розумію, як це перехожі будуть зазіхати на територію собак? В миску заглядатимуть?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Я, якщо чесно, щось також не дуже розумію Вас, Юра.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ви можете й не підозрювати, але є люди, що не люблять тварин, але формально в праві вимагати безпеки для власних дітей. Вони не будуть домагатися побудови і  підтримки притулків, а лише зменшення кількості тварин на вулиці.
Треба розуміти, хто твій противник, а хто потенційний партнер і не відкидати потенційних партнерів невдалими спробами переконань.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Ви можете й не підозрювати, але є люди, що не люблять тварин, але формально в праві вимагати безпеки для власних дітей
А я не тільки підозрюю, що такі є, я навіть знаю, що такі є. І я не збираюся їм доводити, що скоріше більша небезпека на вулиці чекає на їхніх дітей якраз не зі сторони собак а зі сторони байдужих людей. Ті собаки, які живуть у дворі як правило не кидаються на людей без прични, навіть, якщо вони зайшли на їх "територію". А на дітей і поготів. Але є собачі весілля і інші випадки. Я не заперечую нбезпеки, не заперечую, що є люди, які хочуть, щоб цієї небезпеки не було. Я не розумію, про що ми з тобою, Юра, сперечаємось? Ти не знаєш моєї позиції? Я також хочу, щоб собак на вулиці не було, і не розумію, чому мені В ЧЕРГОВИЙ раз розказують про бідних дітей, які в страшенній небезпеці через отих собак і через їхніх захисників? Скільки вже можна одне і те ж говорити? Ну небезпечні бродячі собаки на вулиці! Небезпечні! Ну треба їх прибрати з вулиці! Треба! Ну хто це заперечує? Ніхто! Стоїть просте питання - ми це зробимо по-християнськи - гуманно по відношенню до невинної живої істоти, чи по-людськи - тобто так, як поводять себе "господарі Землі" - знищуючи все живе і Землю, на якій живемо? А не страшно? А, може, колись доведеться відповідати і за цю невинно загублену душу? Чи собака - не створіння Боже? Ми їй дали життя? Тому, ті, хто не приторможує, коли на обочині зявляються собака і збиває і калічить цих створінь, ті, хто не стерилізує свою собаку і викидає її приплід на смітник, ті, хто байдуже спостерігає, як в муках убивають нещасних створінь виправдовуючи це безпекою дітей, ті, хто нічого не робить, щоб виправити цю ситуацію, задумайтесь! Хто знає, чи не прийдеться вам за це колись відповідати?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

Люся, Ви вегетаріанець?
вам не шкода інших Божих створінь корів, свиней, курей,
які ми жахливі люди, господарі землі, поїдаємо на сніданок, обід чи вечерю?
Може нам потрібно буде колись відповісти за всі з'їдені шинки, ніжки і крильця? :)
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Юро, чому ви одразу думаєте, що ті хто хочуть створити притулки для тварин - це фанати собак?
І ті хто люблять тварин, і ті хто не люблять, повинні діяти в межах спільних інтересів - зменшити кількість бродяжок на вулицях міста. Це називається два в одному, задоволені будуть і ті і інші. Ті, які собак не люблять не бачитимуть їх, а ті, які люблять матимуть змогу допомагати.
Окрім того, я думаю, що людям, які "...не люблять тварин, але формально в праві вимагати безпеки для власних дітей" не гратиме великої ролі, яким чином вирішиться дане питання =)
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Люся, Ви вегетаріанець?
вам не шкода інших Божих створінь корів, свиней, курей,
які ми жахливі люди, господарі землі, поїдаємо на сніданок, обід чи вечерю?
Може нам потрібно буде колись відповісти за всі з'їдені шинки, ніжки і крильця? Посмішка

Одне й те саме, одне й те саме по 100 разів. Говориш, говориш, а тебе ніби ніхто не чує. Прошу пана pulsar прочитати вище написані пости і зрозуміти, що іронія тут не доречна!!!! Я вже писала про корів і свиней.... Будьте уважні!

Люся, повністю підтримую і поділяю вашу думку  :good
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

pulsar, А Ви помітили, що я Божими створіннями вважаю і хижаків також? Ви знаєте - це таємниця, але я вважаю що мають право жити нгавіть ті, які харчуються мясом. Серед них, до речі і собаки і коти - вони ж не травоїдні. Але одне - це вбивати, для того, щоб харчуватися і жити, а інше, вбивати, бо воно гавкає і заважає спати. Ще одну таємницю Вам відкрию - я не борюся за те, щоб на бійнях не вбивали корів, я борюся за те, аби їх вбивали, не приносячи їм передсмертних страждань. І я підтримую навіть евтаназію собак, про що говорив Горець. Знову ж таки ГУМАННУ, таку, яка не принесе страждань. І я не хочу, щоб собаки вільно жили на вулиці саме тому, що таке життя їм приносить страждання - а це голод, холод, хвороби... Але, я бачу, що перекручувати зміст сказаного переводячи його в буквальну банальність це Ваша хвороба. Якщо Ви цим вашим зауваженням хотіли мене на чомусь підловити, то, вважаю, за краще Вас попередити - це марна трата часу. В цьому випадку я знаю про що говорю. ;)
Господь створив світ саме таким - є хижаки, і є ті, кого їдять. Як би сумно це не було. Але вбивство заради просто вбивства - це неправильно...
Відповідь від: 08 Травня 2011, 14:53:41
Одне й те саме, одне й те саме по 100 разів. Говориш, говориш, а тебе ніби ніхто не чує. Прошу пана pulsar прочитати вище написані пости
Дійсно, дивна манера - говорити про щось, чого достеменно не знаєш, та щей повчальним тоном  :unknow
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

Так я не прочитав тут всі 14 сторінок цієї теми),
Я висловив свою думку, не потрібно підходити до гуманного ставлення до тварин однобоко,
як тоді поступати з мисливцями?

Я вважаю бродячих собак на вулиці не повино бути.
Яким чином їх не буде мене не цікавить, я плачу податки і за рахонок цих податків влада повина вирішити дане питання.

Якщо влада не може справитись з цим питанням - то повині діяти її опоненти.
Чомусь власники Гостинного дому обладнали територію і дитячий майданчик біля себе, чому не може власник асторії зробити щось для громади - наприклад притулок для тих же собак на окраїні.
Так першому це вигідно це заманює людей, думаю іншний також може тим здобути собі авторитет у мешканців Калуша.

Люся, Ви звертались до місцевих великих бізнесменів з таким проханням?


Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Люся, Ви звертались до місцевих великих бізнесменів з таким проханням?
А ви питаєте з цікавості? Я так розумію, що так, бо
Я вважаю бродячих собак на вулиці не повино бути.
Яким чином їх не буде мене не цікавить, я плачу податки і за рахонок цих податків влада повина вирішити дане питання
і тому, не думаю, що повинна ще раз для Вас описувати всі наші дії. Тим більше, що це і справді не таке просте питання, як Ви собі думаєте. Навіть недостатньо було б щоб хтось із бізнесменів фінансував створення притулку. Тут уже багато говорили про те, що це ніяк не вирішить проблему безпритульних тванин у місті. Навіть, якщо і створиться притулок, ми не зберемо туди всіх собак, бо їх буде прибувати, а притулок при всьому бажанні не можливо зробити безрозмірним... 
як тоді поступати з мисливцями?
і про це вже було...

Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

За мисливців перепрошую..  лінь читати  :)

На рахунок сайту: нема грошей на свій сайт,
тоді відкрийте сторінки у соціальних мережах: Однокласники, ВКонтакте, Фейсбук, ЛівДжорнал, ЮТюб...
ЦЕ також буде ефективно можливо більше ніж окремий свій сайт.
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

На рахунок сайту: нема грошей на свій сайт,
тоді відкрийте сторінки у соціальних мережах: Однокласники, ВКонтакте, Фейсбук, ЛівДжорнал, ЮТюб...
ЦЕ також буде ефективно можливо більше ніж окремий свій сайт.
Згідна. Але якщо почитаєте нашу попередню розмову (не всі 14 сторінок, а кілька останніх), то побачите, що це не є найстрашніша з наших проблем. А, якщо лінь читати - то уявіть собі, як мені лінь по 100 разів одне і те ж писати...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка