Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 289434 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

http://cipets.kiev.ua/ua/laws/
Може стане в нагоді  ;)
Тут регулятивно-нормативні акти, щодо цієї теми
Відповідь від: 18 Серпня 2009, 10:07:14
Але це проекти змін, що планується внести до законів або проекти законів  :unknow
Відповідь від: 18 Серпня 2009, 10:09:27
http://www.dogicat.org/city_programm/program/general_points/content.html
І ще тут толкова сторінка та програми щодо утримання та захисту домашніх тварин
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну а судді стануть у пригоді мабуть лише ватні тампони у вуха  :-D

Особисто я включаю тоту водичку від комарів і від неї так храплю, що всі бродячі собаки у радіусі 100м  розбігаються і просять, щоб їх стерилізували.  :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Файна ідея, але при малому ми не хочемо включати тієї хімії. :(
О, може є якась прогама, яака б передбачала стерилізацію комарів, на таке я би точно гроші дав. :pardon
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

 Це звичайно не до теми. ;)

Але раз зайшла мова про комарів. Купуйте масло Лаванди в аптеці, помастіть в кілкох місцях шкіру, і буде вам щастя - комарі не кусатимуть.  :good :good :good Діткам теж можна, тільки не знаю чи таким малесеньким.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

 А що, протимоскітні сітки не допомагають?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А де ті сітки дають? То щось таке як маскувальна сітка?  :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Там де вікнами торгують, можна собі замовити також таку собі сіточку в рамці. Вставляєш, і ніяка... тобі в хату не пролізе )))
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


Тіштесь шо є комарі ! От магнієвий запустять - і ті поздихають  :)
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Нєєє. Я тут з старіших і ще памятаю, що тих гадів і то не брало. але під час загазовок вони дійсно вже так весело і завзято не дзижчали  8) (здоровя вже того не мали)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Сьогодні всесвітній день захисту тварин, тож Вітаю найактивнішу захисницю наших братів менших Люся з цим святом , а також усіх її соратників :bouquet:
Бажаю Вам щоб Ви дійшли до своєї цілі і у Калушу знайшла підтримку ідея стирилізації тварин і був відкритий притулок для них :good
Відповідь від: 04 Жовтня 2009, 22:02:41
В мене мала, надивилась передач по каналу Animal Planet і організувала в школі клуб захисників тварин, усім сказала позаводити зошити... як виявилось ідея зявилась внаслідок того, що вчителька продовженого дня викинула через паркан за шкірку котеня :(
Вони його знайшли, сховали у якійсь ямі і прикрили ящиками, щоб його ніхто не образив, то якби один з учасників не похвалився мамі, думаю за вихідні котеня б збожеволіло в тій ямі, а так довелось йти у вихідні до школи і розгрібати ті ящики...
Котеня бідне як дременуло на волю від рятівників, що думаю, скоро в школі не буде кого рятувати... Добре, що все закінчилось добре.
Рятівникам котеняти від вчительки, пояснили, що тваринкам потрібно лише пропонувати свою допомогу і звичайно робити зауваження навіть дорослим, краще через батьків... Але ініціатива непогана  ;)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

 Програма нашої діяльності (Товариства захисту тварин) передбачає і проведення у школах освітніх заходів спрямованих на ліквідаію безграмотності в поводженні з тваринами. Важко уявити, але наші громадяни в цьому питанні просто жахливо безграмотні. Вони уявлення не мають як співжити з тими, хто поряд (до речі це стосується не тільки тварин ))) )І дітей, звичайно, не вчать. Мене обурює, що батьки дозволяють маленькому чаду брати на руки кошеня, тягати його за хвіст і ще й тішитися від вчинків свого "чуда". І ніхто не здогадується пояснити дитині, що це кошеня може відчувати біль, чи голод, чи холод... Більшість батьків про це не турбується, не розуміючи, що виховує бездушність по-відношенню не тільки до тварин. Я не хочу нікого образити, але описаний випадок свідчить про те, що з цими дітьми жодного разу ніхто на цю тему не розмовляв... Кажуть, що потім розмовляли і пояснювали, але чи з усіма? Одне слово - багато нам ще треба працювати в цьому напрямку.... Дякую за привітання! До цього свята у нас є і радісна новина. Нарешті є якась ясність у питанні виділення ділянки під притулок. ЇЇ ще не виділили, але надія вже реальніша ))) Кому цікаво, двоніть. 
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Я не хочу нікого образити, але описаний випадок свідчить про те, що з цими дітьми жодного разу ніхто на цю тему не розмовляв... Кажуть, що потім розмовляли і пояснювали, але чи з усіма?
З нашим так званим клубом захисту тварин була проведенв розмова, батьками, кожен зі своїм "чудом", з вчителькою якій вже за 60 теж у делікатній формі як і з дітьми, щоб у одних не відбити бажання годувати та уважно ставитись до тварин, а з другою так щоб не виникло бажання репресувати дітей, що на неї наябидничали..
Мене обурює, що батьки дозволяють маленькому чаду брати на руки кошеня, тягати його за хвіст і ще й тішитися від вчинків свого "чуда". І ніхто не здогадується пояснити дитині, що це кошеня може відчувати біль, чи голод, чи холод...
Наші "чуда" ростуть і за 8 років ми поступово пояснюємо їм як себе поводити в тих чи інших ситуаціях... зараз виникла така ситуація з кошеням і я її лописала з іронією намагаючись передати , що то ще маленькі діти які намагалися йому допомогти, щоб його ніхто не тягав якраз за хвіст чи таке подібне...
Ви ж не пояснюєте дитині в 7 років наприклад як користуватися презервативом, бо він має це знати в  13, ви пояснюєте ці речі тоді коли вони актуальні, у 3 роки ми пояснюємо, що не можна кицю брати за хвіст бо їй боляче, а у 8 -  що не можна їй закривати вихід, навіть, якщо на твою думку їй буде так затишно, бо це може бути небезпечно для неї самої... Зараз виникла така ситуація з котиком і звичайно, що їм пояснили, але я справді тішусь з того, що вчинок мого "чуда" був направлений на те, щоб не зробити боляче а нагодувати та сховати від "ворога" хоч і в такий спосіб...
« Останнє редагування: 05 Жовтня 2009, 12:21:56 від Tandylight »
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Я так і подумала, що моє повідомлення буде сприйняте частково, як докір. Вибачте! Я не мала на увазі Вас і Ваших дітей, я вірю, що Ви навчите свою квіточку правильно себе поводити з тваринами, але згодіться, що більшість навіть тих кому далеко більше за 8 років (наприклад ваша вчителька) не знають і не хочуть знати, як можна хоча б не нашкодити, якщо не хочеш допомогти... Я цим випадком хотіла проілюструвати, як необхідно для захисників тварин не тільки підгодовувати тварин, не тільки турбуватись про притулки і т ін, але і займатися просвітницькою роботою. І що така робота не менш важлива, ніж всі інші. І до такої роботи теж запрошуються добровольці  :)  ))))
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Та добре, не зважайте - мир :drink
А щодо вчительки, то їй вже нічого не допоможе :( То просто вже неадекват і віковий в тому числі...
Я насправді з Вами згідна, що такі лекції потрібні трохи раніше ніж вони почнуть вчити біологію... Потрібно буде подумати, може у нас в зоопарку є щось подібне до лекцій. Дякую за ідею :agree
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

МанунА

  • Новачок
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2
  • Божевільна матуся
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2010, 00:15:29

    Звідки: Б.Хмельницького

Люди! Поможіть! В наш двір підкинули таку маленьку сучечку, ій місяць або два, при такій погоді вона на вулиці не виживе, бо замаленька. Моя мала принесла її додому погрітись, а залишити не можу-вже маю дві собаки. Може комусь треба в село - я готова заплатити за стерилізацію (це як виникнуть питання-а, сучка, буде плодити)

Може хто знає комусь в село потрібне таке чудо


Його вже сьогодні два рази обіцялись взяти, і вже два рази відмовились!
Десь тут коло Калуша або Франківська!
Мо є знайомі кому тре таку радість!
Хелп!!!!

Або підкажіть до кого звернутись, може з притулку хоча би, хоча в добрі руки звісно краще...
Записаний

Клава

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2010, 11:26:18

    Звідки: л

Все мы твари Божьи. Бродячими животными  должны заниматься городские власти. Отлавливать и содержать в питомниках. В тепле и сытости. Да и люди должны нести ответственность за своих животных и не выбрасывать на помойку из-за обписянного коврика или сгрызенных туфель. Терпение в воспитательном процессе. Идти на компромиссы. Да воздастся каждому по заслугам его. В общем как и с людьми. Да воздастся каждому по заслугам его.
Записаний

smm

  • Початківець
  • *
  • Карма +14/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    22 Листопада 2010, 00:46:32


 :)Тварини,це класно....але коли є хоча б своя приватна садиба,а коли квартира,то не вельми зручно.Перша кішка чкурнула в двері,друга зробила в моїх вазонах туалет....хомяк попався агресивний і кусався,як божевільний(а такий був в зоомагазині милий...)ми його через пів року,коли вже боялися до нього підійти-віднесли назад в зоомагазин.Попугайчик маленький-це взагалі трагедія,дитина випустила політати і він поїв тих же квіточок і на другий день помирав у мене на руках.....Ветеринари були в шоці,коли я голосила по телефону про порятунок!!!!Та нічого не допомогло і він все ж таки помер....проблема була в тому,щоб знайти за дві години такого самого папужку,щоб не травмувати дитину....знайшла,та дочка сказала,що він став за ніч меншим,худішим і іншого кольору(іншого не було!) і не сприймала його ніяк...через років шість я призналася в підміні того пернатого чуда.Так що може і добре,що в мене нема своєї садиби,а то я б позбирала всіх кошенят і цуциків в окрузі(навіть не дивлячись на те,що я собак панічно боюся і кидаються на вулиці вони тільки на мене).А притулки для тварин це нереально в нашому місті,ніхто не виділить коштів на цю програму, а самотужки утримувати це все неможливо..
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

А от і не правда! Скоро у нас буде притулок. Чекаємо на рішення сесії про виділення землі. Як закінчу робити сайт - дам ссилку. У нас не тільки організація захисту тварин є , у нас рахунок є, у нас сайт скоро буде, У НАС ПРИТУЛОК СКОРО БУДЕ. 
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Люся я хоч ВАс і не бачу, але здається ніби Ви світитесь від щастя  :-D коли говорите, вже про неабиякі досягнення...
Вітаю !!! :bouquet:
Записаний