Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 289409 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


  Чи існує у нашому місті на даний час служба відстрілу (відлову) бездомних псів? Чи реально вона функціонує?

  Сам заплатив би їм аби підстрелили конкретного пса, який мене вже дістав. :evil
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

краще би була служба догляду за бездомними собаками.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Існує, цим займається КП "Екосервіс". Наразі не маю нового номера телефону, подзвони в приймальню МР 60019 і запитай номер КП.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

в Калуші доглядають і годують бездомних тварин? :o
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Доглядають і годують якісь жіночки,за власною ініціативою,і напевно за власний кошт.Владі ж легше було би  відстріляти.Не зовсім в тему,але скажу,одним із критеріїв як мені відноситись до людини є те як вона відноситься до тварин.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Хотілося б знати, до речі, яка доля тих грошей, що збиралися на стерилізацію бездомних тварин. І скільки вдалося назбирати. Бо писали у "Вікнах" що для двітей сиріт у свята назбирали не надто багато. А ще хотілося б якісь контакти тих людей які цим займалися (я маю на увазі збір коштів на стерилізацію). Хто може допомогти?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Наразі кошти виділяються на відстріл :(
Про гроші на стерилізацію не знаю, це треба питати Насалика. Про жіночок також правда, на громадських засадах вони. Контактів не маю, хіба можу дати телефон Володимира Іваницького, його теща одна з них.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Мені дуже шкода,я запізно перемкнув на КМТ,там якраз йшла передача про безпритульних тварин.Але я ще встиг записати номери телефонів по яких можна звертатись коли ви побачити вбивство,або жорстоке поводження з тваринами 5-32-47 ,2-90-84 ,80953220127 .Я вважаю,що людина яка вбила собаку,може легко вбити і людину.Захищаймо собак,вони наші друзі і завжди готові захистити нас.Не можна зраджувати друзів.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Я не бачив, Іваницький якраз там і був...
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


 А ще хотілося б якісь контакти тих людей які цим займалися (я маю на увазі збір коштів на стерилізацію).
 А може хтось збирає кошти на відстріл бездомних собак? :=)
 А як серйозно, то на стерилізацію зібрали чуть більше 900 грн. Не знаю :unknow в чому полягає суть тої стерилізації і чим вона завадить бездомній собаці покусати мене на вулиці, але підозрюю, що цих коштів явно замало.
 Тому висновок такий - най ліпше куплять на ті гроші патронів. ;)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Справа в тому, що відстріл нічого не дає... Будь-який собаковод знає, що є "собачі території" :) І якщо на цій території зникає "хазяїн" - з'явиться інший. Обов'язково. Тому стерилізація - найкращий варіант. Собака стає неагресивною, на дає потомства і на її території не з'явиться інша...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Тому висновок такий - най ліпше куплять на ті гроші патронів.
відстріл це .... прояв слабкості.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Я не пам'ятаю,де конкретно,але десь бачив статистику нападів собак на людей.Та от,більшість нападів скоюють собаки бійцівських порід,добре нагодовані і навчені нападати на людину,сторожові пси.Процент нападів дворняг-мізерний.Та і то лише за певних обставин,наприклад коли людина себе неадекватно поводить.кричить,робить вигляд ніби хоче вдарити,буває кидаються на велосипедистів поки ті не зупиняться.До речі бджоли можуть покусати людину і навіть до смерті,коли людина себе не правильно поводить.Але я ще не чув закликів відстрілювати бджіл)))Тому стерилізація в наших умовах єдине правильне вирішення питання,бо створювати притулки як в розвинених країнах нам здається не по кишені.А ще кажуть ,що собака якимось чином відрізняє добрих людей від злих.це я так до слова ;)))
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Не треба аж так райдужно то описувати.
Можу навести приклади.
1. Собака непородиста, виходить з господарем із подвір'я, без поводка і звісно без намордника. Ви йдете тротуаром повз те подвір'я. Собака показуючи господареві, що не даремно її годують починає гавкати на вас і скакати до ніг.
2. Дворняги "гоняться". Думаю далі не треба пояснювати.

Звісно якщо знати правила поведінки із собаками, якщо не боятися, якщо..., але не завжди все так добре складається, а що головніше - пес, то тварина, він не має свідомості і поступає так як собі хоче, а відповідати за нього повинен господар. Коли ж господаря нема - то бардак!
До слова
У Києві німецька вівчарка загризла 8-річну дівчинку
Приховано: Показати


Трагедія сталася позавчора, о 13.30, біля приватного будинку на Червонозоряному проспекті, 75 (Солом’янський район). Озвіріла німецька вівчарка накинулася на 8-річну Дарію Лаврову і перегризла їй горло. Дівчинка померла на операційному столі лікарні «Охматдит». Господиня собаки від шоку потрапила до психіатричної лікарні.

Дарія і її однокласник Владислав, син господині собаки, жили по сусідству. Дружили і часто разом грали у дворі.

– Дарія з сестричкою Настею пішла до Владика, – розповідає хресна мама дівчинки, Оксана Масленикова. – Хлопчик відкрив хвіртку, а сам повернувся в будинок за грою якоюсь. Собака вискочив і миттєво кинувся на дівчинку.

Сестра Дарії відразу ж побігла звати маму.

– Ми п`ять разів викликали «швидку», але вона приїхала тільки через 20 хвилин. Сказали, що була пробка, – згадує сусідка Лариса Каряка. – Тим часом ми самі на машині відвезли її в найближчу лікарню. А звідти дівчинку забрали в «Охматдит». Крові було дуже багато. Лікарі казали, що пес перегриз аорту. Та і від обличчя практично нічого не залишилося. Мій чоловік як побачив, йому стало погано.

Родичі загиблої дівчинки кажуть, що господиня собаки приїжджала в лікарню. Після цього ні її, ні чоловіка ніхто не бачив. Вчора двері журналістові в будинку на Червонозоряному проспекті, 75, де живе цей звір, ніхто не відкрив. Собака сидить у будці.

Минулого року той самий собака накинувся на сусідського хлопчика - дитині тоді наклали 45 швів.

«Газета по-київськи»

 
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-319236.html
« Останнє редагування: 04 Червня 2009, 11:43:08 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Юра я бачив вчора цей сюжет,ти звернув увагу,що пес той домашній,і хазяї добре його годують і випадок з тим псом вже не перший,тому ОНОЗНАЧНО винувати господарі того пса.Якраз вище я і писав,що більшість випадків,це НЕ БЕЗПРИТУЛЬНІ пси.А на рахунок бродяг в період коли вони гоняться то на це є ліки-стерилізація,вона цю проблему може вирішити.Вбивати тварин тільки тому,що вони нам заважають або не подобаються-аморально.Ми також комусь не подобаємся,і нам хтось,то що давайте відстрілювати один одного?скажеш перегинаю?але для мене вбивця собаки тотожний з просто вбивцею.Це моя думка.Треба навчитися співіснувати і мати терпіння.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Чи я десь писав про вбивання???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Юра,ти не писав,правда.Але інші пишуть.От suddia пропонує на гроші зібрані для стерилізацій купити патрони,як думаєш для чого?в тир ходити.Та і тема про псів пішла після того як suddia написав,що заплатив би щоби хтось пса пристрілив.От я і намагаюсь донести,що ми не одні живемо на цьому світі,і що не можна вбивати тільки тому,що хтось надоїв.І тому псові і всім нам життя дав Бог.Д о речі ВІН І Є СПРАВЖНІЙ СЮДДЯ.тому добре що є люди які переймаються проблемою,і треба їм допомагати по можливості.Бо у влади до цього руки не доходять,а може і не хочуть доходити,легше ж просто постріляти.От тільки чи  можна нас називати цивілізованими людьми?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Наведу ще одну "байку" зі свого життя :)
Був я не так давно у Чорногорії. Через кілька днів перебування там в око впала ПОВНА відсутність бродячих собак! Інколи можна було помітити котів, але явно не таких, як у нас - худі, мов тарелі :) Спитав у знайомого чорногорця-викладача ВУЗу про причину такого явища. Виявляється, вони зробили геніально просто! ВСІХ бродячих псів виловили, стерилізували і розмістили в спецпритулках, там вони доживають віку. А всі "хазяйські" пси пройшли тотальну паспортизацію з отриманням ДОЗВОЛІВ на їх утримання! Якщо хтось хоче завести собачку - він має зібрати тонну папірців, в т.ч. погодження сусідів (!). І ніхто не дасть дозвіл тримати дога у квартирі - максимум пекінеса :) А хочеш дога - треба мати хату з подвір'ям відповідного розміру, вольєром і благими сусідами. Я спитав - але ж на місце виловлених псів прийдуть інші? Відповідь мене вразила: А звідки? Чорногорія - країна невелика, з одного боку - море, з іншого - гори! :)

На жаль, Калуш - не Чорногорія... Навколо міста маса сіл. В селах постійно з'являються нові приплоди собак. Не всі газди топлять цуценят в ріці, багато хто вивозить в поле. Ті, що виживають - шукають їжу. А де її найбільше? На калуських смітниках і ринках. Тому - стріляй-не стріляй... Треба стерилізувати і залишати "берегти територію" від "селюків" :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Нас цивілізованими можна хіба що назвати. І не лише у псах тут собака порилась. Куди не плюнь - цивілізація так і пре.
Коли я був маленький, то на мене когут скакав і я його боявся. А зараз я виріс і вже не боюся. Суддя висловив свою думку, я її не поділяю, але формально він правий, бо має проблему з якимось псом і шукає способи її якнайшвидшого вирішення.
Способів є 2. Гуманний (але туманний, бо хто зна коли ті гроші будуть і куди вони ще підуть) і негуманний (але вже існуючий і дієвий). Тут як і у всьому іншому є відносність.
А ще стерилізувати треба багатьох власників собак бо самі по собі дворняги не беруться, то люди їх плодять тим що виганяють на вулицю. Тому разова стерилізація всіх наявних на той час бездомних собак ні до чого не приведе. То мусить бути постійний процес, а на то потрібно гроші. А їх як завжди нема.
Я ні до чого не закликаю і нічого не раджу, але собаку яка кусала дітей у всі часи просто вбивали.
Відповідь від: 04 Червня 2009, 13:04:50
Написав пізніше від Ігора, тому вишло кострубато, а загалом наші пости подібні. І проблема залишається, бо стріляй не стріляй, стерилізуй не стерилізуй, а проблема не у собаках  а у безвідповідальності їх власників.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


То мусить бути постійний процес, а на то потрібно гроші. А їх як завжди нема.
Угадайте, скільки місто витратило за 3 останні роки "на собак" і скільки "на ілюмінацію"...
Записаний