Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Чи потрібно в українському паспорті запровадити графу "національність"?

так
- 15 (65.2%)
ні
- 8 (34.8%)

Всього голосів: 23


Автор Тема: Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?  (Прочитано 43910 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #40 : 08 Червня 2009, 13:31:58 »

для того і існують альтернативні джерела. що б дивитись не один канал а кілька різних джерел що б скласти обєктивну думку.
далеко не всі ц розуміють більшість тупо зависає на одному
то що їх поставити всіх під стінку і сказати ви не українці так що малчать і павінаватся.?
навіщо? прото трох врізати їх права і дати можливість поїхати на батьківщину
людина іншої національності ітак не вважатеми себе українцем по національності. а принижувати його права це тупу і не розумно.
ніхто не каже її принижувати прото дати трохи менше прав шоб вона не відчувала себе хазяїном
а принижувати його права це тупу і не розумно. і як мінімум не вигідно. уявіть собі якби Сікорського принижували в США то невідомо
Сікорський це одиничний випадок

в мене питання можете чітко по пунктах сказати що вам особисто дпсть ця графа?
сама графа не дасть тільки знання якої людина національності а це вже дасть нступне
1 інакше ставленядо людей, буде надаватись приріоритет українцям що забезпечить наприклад те що на роботу візмуть мене а не іноземця при однакоих інших показниках
2 буде менше міжнаціональних і відповідно міжрасових шлюбів
3 зменшиться змішання культур(наприклад вам хтось каже шо шось там є поганою прикметою а ви знаєте шо він іноземець значить ви не будете сприймати це серйозно, ну це не дуже вдалий приклад але досить наглядний)
4 зменшиться кількість захворбвань так як в інших країнах інші хвориби і люди це знають так шо менше будуть котактувати з іноземцями зокрема це стосується вихідців з африки і сніду
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #41 : 08 Червня 2009, 14:14:10 »

навіщо? прото трох врізати їх права і дати можливість поїхати на батьківщину
для чого? уяви собі почнуть відправляти наших заробітчан з закордону.
ніхто не каже її принижувати прото дати трохи менше прав шоб вона не відчувала себе хазяїном
а ти почуваєш себе хазяїном? повір вони себе і не почувають хазяями. олігархи і влада ось хазяї.
Сікорський це одиничний випадок
нащастя ні. а Булгаков а Гоголь а Шевченко?
сама графа не дасть тільки знання якої людина національності а це вже дасть нступне
особисто для мене не аргумент.
1 інакше ставленядо людей, буде надаватись приріоритет українцям що забезпечить наприклад те що на роботу візмуть мене а не іноземця при однакоих інших показниках
приорітет надається професіоналам а не за національною ознакою.
2 буде менше міжнаціональних і відповідно міжрасових шлюбів
це тільки твоє бачення і твій світогляд. може ще по етнічних групах будемо розділятись бойки з гуцулами що б не пересіклись? для мене значення не має кого за дружину вибере собі мій син головне почуття а не національна приналежність. ми ж не мусульмани.
3 зменшиться змішання культур(наприклад вам хтось каже шо шось там є поганою прикметою а ви знаєте шо він іноземець значить ви не будете сприймати це серйозно, ну це не дуже вдалий приклад але досить наглядний)
змішання культур не минуче головне памятати коріння.
4 зменшиться кількість захворбвань так як в інших країнах інші хвориби і люди це знають так шо менше будуть котактувати з іноземцями зокрема це стосується вихідців з африки і сніду
це вже взагалі гіпотетично невже девачка яка дружить з негром не бачить що він не українець? і навіть якщо припустити що в неї закрадуться сумніви невже вона буде перевіряти його паспорт перш ніж з ним переспати?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #42 : 08 Червня 2009, 14:27:15 »

уяви собі почнуть відправляти наших заробітчан з закордону.
так і має бути
а ти почуваєш себе хазяїном? повір вони себе і не почувають хазяями. олігархи і влада ось хазяї.
ти не видів студентів іноземців
нащастя ні. а Булгаков а Гоголь а Шевченко?
це все обиничні випадки їх не багато максимум 1000 а виїхало сотні тисяч

приорітет надається професіоналам а не за національною ознакою.
я ж написав за однакових інших показників
це тільки твоє бачення і твій світогляд. може ще по етнічних групах будемо розділятись бойки з гуцулами що б не пересіклись? для мене значення не має кого за дружину вибере собі мій син головне почуття а не національна приналежність. ми ж не мусульмани.
а це товоє бачення і світогляд  :unknow
змішання культур не минуче головне памятати коріння.
так але і смерть не минуча то шо не треба боротись за життя?
це вже взагалі гіпотетично невже девачка яка дружить з негром не бачить що він не українець?
ну приклад не дуже вдалий
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #43 : 08 Червня 2009, 14:45:27 »

так і має бути
а гроші звідки візьмуться?
ти не видів студентів іноземців
бачив . але за нього держава платить гроші в кілька десятків більше ніж ти за себе в своїй державі(наприклад в гуртожитку).
я ж написав за однакових інших показників
так не буває завжди хтось має більше знаннь чи переваг.
а це товоє бачення і світогляд
ти вважаєш що не приняття насильства і приниження це погано? але я мав на увазі що наприклад твоя дитина подружиться з росіянином і ти їм не завадиш.
так але і смерть не минуча то шо не треба боротись за життя?
ну я ж написав не треба забувати своє коріння і культуру і передавати  з поколіннями , а дитя вже вирішить наскільки це важливо, бо скоро буде важливішим визначення жител планети земля а не скіф ти чи угрофін. а смерті теж не варто боятись.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #44 : 08 Червня 2009, 14:54:31 »

а гроші звідки візьмуться?
най ту заробляють
так не буває завжди хтось має більше знаннь чи переваг.
так але часто буває шо роботодавець не може визначитись остаточно а це буде додатковий аргумент

ти вважаєш що не приняття насильства і приниження це погано? але я мав на увазі що наприклад твоя дитина подружиться з росіянином і ти їм не завадиш.
я буду ше змалку вчити її шо таке не мож робити
бо скоро буде важливішим визначення жител планети земля а не скіф ти чи угрофін
знов порушується тема про інопланетян)))
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #45 : 08 Червня 2009, 17:24:39 »

най ту заробляють
якби тут була мождливість то ніхто би не виїхав.
так але часто буває шо роботодавець не може визначитись остаточно а це буде додатковий аргумент
ага можливо не на користь українця.
я буду ше змалку вчити її шо таке не мож робити
як то кажуть любов зла...
знов порушується тема про інопланетян)))
аж ніяк. чи ви вважаєте що Україна це не планета земля.?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #46 : 08 Червня 2009, 17:31:42 »

якби тут була мождливість то ніхто би не виїхав.
можливість є завжди
ага можливо не на користь українця.
ну це вже було б дивно
чи ви вважаєте що Україна це не планета земля.?
звісно Україна дрейфує в космосі)))
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #47 : 08 Червня 2009, 17:35:02 »

можливість є завжди
ага цікаво що ти відповіш коли діти спитають чому нема що їсти!
ну це вже було б дивно
що тут дивного? в когось інші перконання відмінні віт твоїх чи моїх. тобто національність може відіграти як позитивну так і негативну роль у вирішенні цього питання.
звісно Україна дрейфує в космосі)))
скоро до дрейфуємо до чорної діри.))))
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #48 : 08 Червня 2009, 17:49:14 »

ага цікаво що ти відповіш коли діти спитають чому нема що їсти!
ше незнаю, тай сумніваюсь шо аж таке зараз є, та й такі напевно не виїжають бо шоб виїхати тре бабки
що тут дивного? в когось інші перконання відмінні віт твоїх чи моїх. тобто національність може відіграти як позитивну так і негативну роль у вирішенні цього питання.
мені здається шо частіше позитивну
Відповідь від: 08 Червня 2009, 17:38:45
скоро до дрейфуємо до чорної діри.))))
політики обіцяють шо буде весело))
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #49 : 08 Червня 2009, 17:56:00 »

чому нема що їсти!
Той, хто працює, завжди заробить, щоб попоїсти, і дітей нагодує і виховає як слід. Не слід драматизувати, на Україні буде що поїсти; навіть якщо родина багатодітна, добрі люди допоможуть, але останніх наразі бракує - більшість зайняті мудруваннями про "попоїсти", бо "своя сорочка ближче до тіла" і "моя хата скраю"
Записаний
When doctors differ who is to decide?

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #50 : 08 Червня 2009, 20:03:14 »

ти вважаєш москалів  частиною української нації? поясни як це?
Ти запитав хто мене принижує, я відповів, що МОСКАЛІ (маючи на увазі росіян, хоча і не всіх). Далі аби ти не задавав лишніх питань, розписав як семе вони мене принижують, тобто вони не принижують конкретно мене як особу, а загалом весь мій народ, частиною якого я є.

беручи до уваги наш менталітет то цим ще й будуть потикати.
Най цим потикають такі як Тягнибок, а для мене це буде носити інформативний характер, тобто я знатиму хто людина за національність і відповідно ставитимусь до неї, а це може може бути як дружелобно так і з опаскою.

Президент ,  КМ, ВР.
Раз Ти сам перерахував більшість гілок нашої влади, значить так і має бути, значить їхня політика правильна. Влада правильно робить, що запроваджує все українське на всій території нашої держави.

для того і існують альтернативні джерела. що б дивитись не один канал а кілька різних джерел що б скласти обєктивну думку.
Це не обєктивність, це виведення середнього арифметичного.
Європейцям глибоко наплювати на нас, росіяни все викривляють і подають так як їм треба, тому надаю перевагу новинам на українських каналах. :)

уявіть собі якби Сікорського принижували в США то невідомо коли б зявився гелікоптер.
То в США є національність?! =))

в мене питання можете чітко по пунктах сказати що вам особисто дпсть ця графа?
Будемо знати, як то кажуть "ху із ху?"
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #51 : 09 Червня 2009, 10:19:46 »

ше незнаю, тай сумніваюсь шо аж таке зараз є, та й такі напевно не виїжають бо шоб виїхати тре бабки
Той, хто працює, завжди заробить, щоб попоїсти, і дітей нагодує і виховає як слід. Не слід драматизувати, на Україні буде що поїсти;
ви вважаєте що виїжджають бо з жиру бісяться? мабуть не від хорошого життя їдуть. і якраз в даний час їдуть як ніколи. життя на Батьківщині стало дорожче ніж в Європі.
навіть якщо родина багатодітна, добрі люди допоможуть, але останніх наразі бракує - більшість зайняті мудруваннями про "попоїсти", бо "своя сорочка ближче до тіла" і "моя хата скраю"
особливо ті що верещать патріотичні слогани.
Най цим потикають такі як Тягнибок, а для мене це буде носити інформативний характер, тобто я знатиму хто людина за національність і відповідно ставитимусь до неї, а це може може бути як дружелобно так і з опаскою.
ти будеш перевіряти паспорт перед тим як спілкуватись з людиною? припустимо людина покаже тобі цю графу. виходить ти побачивши в графі напис росіянин , вже наперед будеш ставитись погано? навіть не знаючи цю людину.
Це не обєктивність, це виведення середнього арифметичного.
Європейцям глибоко наплювати на нас, росіяни все викривляють і подають так як їм треба, тому надаю перевагу новинам на українських каналах.
десяток українських каналів кілька російських і 2 європейських. в чому среднє арифметичне? а тепер почитай що ти пишеш про російські канали і перенеси на українські. не можна дивитись однобоко. тому що тобі на національних каналах дуже часто показують те що треба. спробуй почитати в неті новини Кріму чи Луганська.
То в США є національність?!
в США є єдність і нормальне ставлення до всіх національностей а не ставлення когось вище.
Будемо знати, як то кажуть "ху із ху?"
ооо може ще щось типу кгб замутити що того кого треба десь на виправні. вибач ми вийшли з тоталітарного режиму. і я не хочу повертатись до такого життя.

Відповідь від: 09 Червня 2009, 10:17:41
з.і. наглядний приклад. ставлення до українців росіян і білорусів в прибалтиці. я не хочу що б в моїй країні так було!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

igor

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    26 Липня 2016, 12:45:58

    Звідки: Kalush
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #52 : 09 Червня 2009, 11:46:38 »

Пропоную всім захисникам чужих приїхати на екскурсію і подивитись на що перетворились колись елітні райони. І до чого це привело... кругом сміття, смрід і повно криміналу, і все це вихідці з Індії, Пакистану, Африки і тд. Живуть за рахунок держави і ніякої користі не приносять. І навряд чи Сікорський зміг би щось зробити якби бігав по Америці з Українським прапором і кричав що хоче другої -української державної мови в США. Він приїав і  працював на благо країни яка дала йому притулок і всі для цього умови. І навіть у Америці не має права бути президентом людина яка там не народилась. А у на Україні що? Якийсь зальотний зек захотів собі стати президентом і такі самі зальотні за нього голосують. У випадку на Україні ще треба заборонити зальотним обирати і бути обраними на любі щеблі влади тому що вони щиро НЕНАВИДЯТЬ Україну і українців. Тому для них ще і потрібно провіряти родословну до 10 коліна. Тому я підтримую Хорса і Суддю-графа потрібна однозначно!
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #53 : 09 Червня 2009, 12:16:47 »

Не встрягав у розмову, хоча проголосував "ЗА"...
Вважаю, що зазначення національності у паспорті потрібне, хоча б для власної самоідентифікації. Але я не поділяю думку, що українцем може бути лише українець "по крові". Все залежить від відношення людини до України. І серед українців є запроданці...
Щодо прибалтів... Прибалти нормально відносяться до росіян, білорусів, українців... До тих, хто вивчив мову і шанує закони. А до тих, хто мову вчити не хоче, ходить з червоними прапорами неіснуючої імперії і ще кричить про утиски - до них відношення буде однозначним.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #54 : 09 Червня 2009, 12:28:46 »

І правильно!
Тому і живуть нормально. І положили на  :moskali в і їх приколи над естонцями.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #55 : 09 Червня 2009, 13:21:22 »

Щодо прибалтів... Прибалти нормально відносяться до росіян, білорусів, українців... До тих, хто вивчив мову і шанує закони. А до тих, хто мову вчити не хоче, ходить з червоними прапорами неіснуючої імперії і ще кричить про утиски - до них відношення буде однозначним.
нажаль в мене є інші приклади. моя сусідка вже десятки років живе в Латвії чоловік латиш діти латиші. і все одно їй не дають ту роботу і ту оплату яку мають латиші. в паспорті українка.
ви говорите про тих хто проти української нації і культури але їх видно і без графи в паспорті. і забуваєте що крім них є люди котрі вивчили мову шанують культуру і визнають державність і націю . цією графою ви прирівняєте нормального росіянина з русофобом. нормального араба з терористом. я себе ідентифікую українцем і без графи.
любі щеблі влади тому що вони щиро НЕНАВИДЯТЬ Україну і українців.
а в мене складається враження що саме українці ложили на свою державу і націю і намагаються перекласти винут на когось.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #56 : 09 Червня 2009, 13:29:06 »

ви говорите про тих хто проти української нації і культури але їх видно і без графи в паспорті. і забуваєте що крім них є люди котрі вивчили мову шанують культуру і визнають державність і націю . цією графою ви прирівняєте нормального росіянина з русофобом. нормального араба з терористом. я себе ідентифікую українцем і без графи.
графа для того шоб вберегтися від русофобів і терористів якшо ті нормальні росіяни і араби то вони це розуміють
« Останнє редагування: 09 Червня 2009, 16:14:08 від Хорс »
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #57 : 09 Червня 2009, 13:36:25 »

Я проголосував за не задля утисків і репресій, а виключно задля самовизначення. А то що правильно роблять то видно по їх рівню життя. Таке є у кожній країні крім нашої (що більше своїх підтримують). А раз так, то мабуть таки ми неправильні, бо ми в великій меншості.
Якось я помітив, як німець (муляр) з яким ми працювали на будові, не надто добре висловлювався на адресу Свєтки (росіянки, що жила там же бо вийшла заміж за німця), котра приїжджала з малим у колясці (провідати мене на роботі).
На моє запитання чому? він відповів. А що вона тут робить? Чого вона тут живе?
Я кажу, Та заміж вийшла, от і живе.
А він каже. Німець має брати німкеню за жінку.
Я йому, ну а може він гарнішу хотів.
І тут він каже останню фразу яка мене спершу обурила, але проаналізувавши я дійшов до висновку, що він таки правий.
Каже, з росіянками одружуються лише алкаші, придурки і ті шо не хочуть робити і у карти грають.

У них настільки національна свідомість укорінена, що міжнаціональні шлюби рідкісні. І чхати вони хотіли на те, що міжнаціональні діти здоровіші, що нація не відтворюється (бо мало родять і бо багато безплідних), вони все одно підтримують своє. Зате там нема страху, що прийде чех і забере кавалок Німеччини і німці будуть сидіти тихо.

Не думаю, що там є графа національність.

Але ми не там і ми не вони. Тим більше у час коли сусід хоче у нашій хаті порядки робити, мотивуючи то тим, що у нашій хаті самі лиш його родичі живуть.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #58 : 09 Червня 2009, 14:26:49 »

нажаль в мене є інші приклади. моя сусідка вже десятки років живе в Латвії чоловік латиш діти латиші. і все одно їй не дають ту роботу і ту оплату яку мають латиші. в паспорті українка.
Неправда, впевнений. Якщо у неї громадянство Латвії - вона рівна в усіх правах з іншими громадянами. У мене армійський друг живе в Ризі - етнічний українець, по паспорту росіянин, громадянин Латвії. Вільне знання мови і паспорт - будь-що йому доступно! А якщо мова корява та ще й претензії... будь-ласка - мити унітази, там мова не критична...

bornslippy
цією графою ви прирівняєте нормального росіянина з русофобом. нормального араба з терористом.
Боже упаси!
Записаний

igor

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    26 Липня 2016, 12:45:58

    Звідки: Kalush
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #59 : 09 Червня 2009, 15:10:34 »

Я також 200% впевнений що це брехня! І цікаво чи знає та сусідка мову? Думаю що не знає. І які це українці положили на Україну? Хіба що такі як Симоненко, Вітренко і тд. Виходить що  українці самі себі голодомор влаштували, самі в сибір по таборах їхали і з прапорами чужої держави в Криму ходять... не буду продовжувати і так всі знають продовження. І щось я ніколи не чув щоб українці в Росіїї з нашими прапорами добивались другої державної мови і щось я нечув про державні  українські школи в Росії??? Хоч на далекому сході дуже багато вивезених українців живе.
Записаний