Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи потрібно в українському паспорті запровадити графу "національність"?

так
- 15 (65.2%)
ні
- 8 (34.8%)

Всього голосів: 23


Автор Тема: Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?  (Прочитано 43891 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #20 : 05 Червня 2009, 11:59:03 »

знаєте є така приказка не можна робити з раба пана. ми були поневоленим народом! і тут нам дали свободу і ми тут же готові зробити рабами когось. подумайте може варто хробити висновки? що б знов не потрапити в рабство!
вони попали в рабство бо зазіхали на чуже а ми бо не змогли захистити своє
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #21 : 05 Червня 2009, 12:24:05 »

хмм  а Русь (Київська) в 9-12 ст?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #22 : 05 Червня 2009, 12:28:19 »

хмм  а Русь (Київська) в 9-12 ст?
дане обєднання проводилось порівняно малою кровю і там не було рабів
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #23 : 05 Червня 2009, 12:42:58 »

всіх решта утискаємо
З мусульманами проводимо виважену політику. Іудаїстські громади не мусять мати преференцій перед християнами. Всі так звані парахристиянські конфесії (секти мормонів, свідків, послів) мають бути заборонені на законодавчому рівні. Також це стосується буддистів, крішнаїтів та інших чужих вірувань
Відповідь від: 05 Червня 2009, 12:35:47
а належність до іншої релігії? ну отобто відношення до людини яка вірить не в те що ви?
Див. вище
Записаний
When doctors differ who is to decide?

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #24 : 05 Червня 2009, 13:13:37 »

Обмежувати в правах за расовою ознакою звичайно не потрібо, але графа в паспорті най си буде... на всяк випадок...

Щодо позиції Хорса, то я отримую моральне задоволення від прочитування його націоналістичних повідомлень.  :prapor:
« Останнє редагування: 05 Червня 2009, 21:11:38 від syddia »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #25 : 06 Червня 2009, 14:09:56 »

дане обєднання проводилось порівняно малою кровю і там не було рабів
та ну а міжусобні війни між князями навть всередині Русі. і проводились вони виключно що б захопити рабів і накосити бабла. не треба дивитись так однобоко.
З мусульманами проводимо виважену політику. Іудаїстські громади не мусять мати преференцій перед християнами. Всі так звані парахристиянські конфесії (секти мормонів, свідків, послів) мають бути заборонені на законодавчому рівні. Також це стосується буддистів, крішнаїтів та інших чужих вірувань
так? ну тоді за атеізм також мабуть треба наказувати. ооо нова ера інквізиції. знаєте мені здається що на сьогоднішній день християнство як таке. в Європі починає занепадати навіть побожні іспанці та італійці вже не так багато уваги приділяють релігії, мабуть тільки поляки залишаються ревними католиками. і відсутність інтересу до вашої релігії мабуть і пояснює ваше бажання до приниження інших віруваннь. нагадаю у нас свобода віросповідання. і це частина демократії. ви звинувачуєте політиків у порушення ваших прав в той же час хочете порушити права інаковірців.
Обмежувати в правах за расовою ознакою звичайно не потрібо, але графа в паспорті най си буде... на всяк випадок...
на який випадок? що б звинуватити в своїх проблемах когось іншого за національною ознакою? ви хочете побудувати демократичне суспільство чи державу зразка гітлерівської німеччини. доречі ми якраз в кількох кроках від цього. не забувайте ми живем на планеті земля і всі ми люди.

Відповідь від: 06 Червня 2009, 14:09:33
принижуючи когось ми нацією не станем!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #26 : 06 Червня 2009, 14:22:56 »

та ну а міжусобні війни між князями навть всередині Русі.
а це вже шось на зразок громадянської війни
і проводились вони виключно що б захопити рабів і накосити бабла.
наксити бабла погоджуюсь але десь 8-9 ст а от про рабів я перший раз чую шо на Русі були раби ну крім тих шо взяли в борг і не змоги його повернути
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #27 : 06 Червня 2009, 14:26:35 »

а це вже шось на зразок громадянської війни
ні вони мали одні закони одну державу. але постійно нападли один на одного. і на сусідів також. війни не було просто набіги. ну про рабів я не зовсім правильно сказав. просто не ивстачало робочої сили. і згадайте крім князів і бояр переважна більшість були черню котра робила те що скажуть.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #28 : 06 Червня 2009, 14:35:21 »

крім князів і бояр переважна більшість були черню котра робила те що скажуть.
ну це вже дуже грубо поділено тоді виходить шо зараз теж є депутати і чернь
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #29 : 06 Червня 2009, 17:08:25 »

нажаль зараз навіть гірше бо тоді рабів хоч годували.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #30 : 07 Червня 2009, 13:03:59 »

на який випадок? що б звинуватити в своїх проблемах когось іншого за національною ознакою? ви хочете побудувати демократичне суспільство чи державу зразка гітлерівської німеччини.
Задаєш питання немов би підводячи до потрібної лиш Тобі відповіді.

Як на то пішло,то мені потрібна графа про національність у паспорті для того щоб я мав додатковий привід гордитись тим, що я УКРАЇНЕЦЬ!!!
Також така графа зніме інші неясноті зокрема з нашими політиками. Як буде писати шо жид, то всі про це знатимуть і не будуть про це спорити. А вже хто у цьому побачить якийсь негатив (маю на увазі у жидівстві), то це його ставлення то тої чи іншої національності.

принижуючи когось ми нацією не станем!
терплячи приниження від інших, нацією ми себе точно не відчуватимемо. :P
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #31 : 07 Червня 2009, 13:27:16 »

Задаєш питання немов би підводячи до потрібної лиш Тобі відповіді.
хіба я не даю висловити свою думку?
Як на то пішло,то мені потрібна графа про національність у паспорті для того щоб я мав додатковий привід гордитись тим, що я УКРАЇНЕЦЬ!!!
ну це вагомий аргумент типу в кого буде писати в паспорті грузин гордитись українським громадянством не буде? і мені не потрібен штамп в паспорті що б гордитись своєю національністю!
Також така графа зніме інші неясноті зокрема з нашими політиками. Як буде писати шо жид, то всі про це знатимуть і не будуть про це спорити. А вже хто у цьому побачить якийсь негатив (маю на увазі у жидівстві), то це його ставлення то тої чи іншої національності.
Вова кому як не тбі знати що у нас всі нації мають право на однакові права і свободи чи ти антисеміт? для мене немає значення національність.
терплячи приниження від інших, нацією ми себе точно не відчуватимемо.
наприклад . хто принижує тебе? особисто мене ніхто, тобто я не терплю приниження!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #32 : 07 Червня 2009, 13:39:06 »

ну це вагомий аргумент типу в кого буде писати в паспорті грузин гордитись українським громадянством не буде?
Громадянством гордитись може, а національність у нього своя. ;)

наприклад . хто принижує тебе?
МОСКАЛІ!!! Я є частиною української нації (народу, держави...), а вони принижиють все українське. Достатньо подивитись бодай один сюжет про Україну на їхньому телеканалі. :evil

Вова кому як не тбі знати що у нас всі нації мають право на однакові права і свободи чи ти антисеміт?
Це знають всі хто чув про Конституцію. Разом з тим, чомусь росіяни в Україні маючи дофіга рос. літератури і навчання рос. мовою продовжують кричати, що їх утискають у мовному питанні. :unknow

для мене немає значення національність.
а для мене має.
Записаний

Клава

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2010, 11:26:18

    Звідки: л
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #33 : 07 Червня 2009, 13:52:13 »

МОСКАЛІ!!! Я є частиною української нації (народу, держави...), а вони принижиють все українське. Достатньо подивитись бодай один сюжет про Україну на їхньому телеканалі[quote author=syddia

Ти менш дивись TV. I буде тобi щастя.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #34 : 07 Червня 2009, 14:03:02 »

шо я успішно і роблю :P
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #35 : 07 Червня 2009, 14:33:49 »

Громадянством гордитись може, а національність у нього своя.
і на це йому треба обовязково вказати? :duvno
МОСКАЛІ!!! Я є частиною української нації (народу, держави...), а вони принижиють все українське. Достатньо подивитись бодай один сюжет про Україну на їхньому телеканалі.
це як поясни? бо я щось нічого не зрозумів у них своя нація у нас своя!
Це знають всі хто чув про Конституцію. Разом з тим, чомусь росіяни в Україні маючи дофіга рос. літератури і навчання рос. мовою продовжують кричати, що їх утискають у мовному питанні.
тому що в деяких районах так воно і є але це є свідомою політикою нашої влади.
а для мене має.
поділись ?! яке?

Відповідь від: 07 Червня 2009, 14:30:35
з.і. що до тв то я дивлюсь і російські новини і українські і європейські .хоча насправді останнім часом все менше уваги приділяю тв. але головне що у нас є можливість обєктивно оцінити ситуацію дивлячись з різних боків . а ви кажете не дивись те чи те.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #36 : 07 Червня 2009, 17:54:38 »

Громадянством гордитись може, а національність у нього своя.
і на це йому треба обовязково вказати? :duvno
А шо обовязково на це йому не вказувати? :duvno

МОСКАЛІ!!! Я є частиною української нації (народу, держави...), а вони принижиють все українське. Достатньо подивитись бодай один сюжет про Україну на їхньому телеканалі.
це як поясни? бо я щось нічого не зрозумів у них своя нація у нас своя!
Я тоже не зрозумів ці Твої слова. Або конкретизуй запитання, або постав розділові знаки у реченні після нього.

тому що в деяких районах так воно і є
В яких районах?

це є свідомою політикою нашої влади.
Кого ти розумієш під владою?

для мене немає значення національність.
поділись ?! чому?

з.і. що до тв то я дивлюсь і російські новини і українські і європейські
А я забираю в тестя пульт коли він дивиться російські новини і переключаю на Пеший національний. :P
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #37 : 08 Червня 2009, 10:45:28 »

А шо обовязково на це йому не вказувати?
впринципі я ж тебе запитав! я вважаю що графа буде завжди на це вказувати , беручи до уваги наш менталітет то цим ще й будуть потикати. мол я тут на своїй землі а ти іди нафік.
Я тоже не зрозумів ці Твої слова. Або конкретизуй запитання, або постав розділові знаки у реченні після нього.
ти вважаєш москалів  частиною української нації? поясни як це?
Кого ти розумієш під владою?
Президент ,  КМ, ВР.
В яких районах?
Крим наприклад.
поділись ?! чому?
тому що серед українців також багато нехороших людей, ми вже обговорювали це , згадай про "щирих". і для мене важливояка людина по натурі а не який в неї колір шкіри і національність. адже ми зараз говоримо не про культурно етнічну відмінність. а іменно про людські цінності! чи як?
А я забираю в тестя пульт коли він дивиться російські новини і переключаю на Пеший національний.
а я спочатку дивлюс російські потім якраз починаються українські а потім і європейські можна глянути. я не обмежую себе баченням тільки однієї сторони проблеми. ви кажете що росіянам показують тульки те що треба а ви по суті самі ж дивитесь тільки те що треба.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #38 : 08 Червня 2009, 11:17:41 »

а я спочатку дивлюс російські потім якраз починаються українські а потім і європейські можна глянути. я не обмежую себе баченням тільки однієї сторони проблеми. ви кажете що росіянам показують тульки те що треба а ви по суті самі ж дивитесь тільки те що треба.
не всі люди можуть розпізнати ситуацію коли їм промивають мозги
МОСКАЛІ!!! Я є частиною української нації (народу, держави...), а вони принижиють все українське. Достатньо подивитись бодай один сюжет про Україну на їхньому телеканалі

на скік я зрозумів йдеться про людей які приїхали чи були преселені до України за часів совітів

я вважаю що графа буде завжди на це вказувати , беручи до уваги наш менталітет то цим ще й будуть потикати. мол я тут на своїй землі а ти іди нафік.
так і це потріно бо кожен має мати те на що заслужив. Ми українці маєм те на що заслужили, аналогічно росіяни білоруси німці амерканці і т.д. якшо людина переїжає до іншої країни значить вона хоче порушити це, у гіші умови не переїжає ніхто всі їдуть у ліпші а це  шо ти кажеш тикання воно трохи зрівноважить ситуацію коли людина приїхала в чужу країну. не треб казати шо от хтось добрий а в країні погано і він на це не заслужив, ми живемо не в окремо в лісі а суспільно відповідно і відповідальність є суспільною 
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Графа "національність" в паспорті - ТАК чи НІ?
« Прочитано #39 : 08 Червня 2009, 13:12:48 »

не всі люди можуть розпізнати ситуацію коли їм промивають мозги
для того і існують альтернативні джерела. що б дивитись не один канал а кілька різних джерел що б скласти обєктивну думку.
на скік я зрозумів йдеться про людей які приїхали чи були преселені до України за часів совітів
то що їх поставити всіх під стінку і сказати ви не українці так що малчать і павінаватся.?
так і це потріно бо кожен має мати те на що заслужив. Ми українці маєм те на що заслужили, аналогічно росіяни білоруси німці амерканці і т.д. якшо людина переїжає до іншої країни значить вона хоче порушити це, у гіші умови не переїжає ніхто всі їдуть у ліпші а це  шо ти кажеш тикання воно трохи зрівноважить ситуацію коли людина приїхала в чужу країну. не треб казати шо от хтось добрий а в країні погано і він на це не заслужив, ми живемо не в окремо в лісі а суспільно відповідно і відповідальність є суспільною
людина іншої національності ітак не вважатеми себе українцем по національності. а принижувати його права це тупу і не розумно. і як мінімум не вигідно. уявіть собі якби Сікорського принижували в США то невідомо коли б зявився гелікоптер.

Відповідь від: 08 Червня 2009, 13:11:54
в мене питання можете чітко по пунктах сказати що вам особисто дпсть ця графа?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.