Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

11 років 1 місяці 15 днів

Автор Тема: Нігерійські листи, пристрасті на 5.7 млн  (Прочитано 28656 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1195/-13
  • Стать: Чоловіча
  • Останні відвідини:
    Вчора в 20:26:31

Нігерійські листи, пристрасті на 5.7 млн
« Прочитано #40 : 20 Травня 2013, 13:37:21 »

Хай би собі краще якусь студентку у Тернополі знайшов (з тих смуглих) та й їй допомагав.

Але треба пам'ятати, що сердобольним багато Віагри не мож їсти!  :D
Записаний
Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1195/-13
  • Останні відвідини:

« Прочитано #41 : 20 Травня 2013, 15:20:58 »

То певно такий "батяр", як мої цьоці кіт  :=)

Важить більше 6 кг, а кітки боїться.
Записаний
Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1195/-13
  • Останні відвідини:

« Прочитано #42 : 17 Липня 2015, 18:44:56 »

То трохи не нігерійські листи, але теж цікавий вид видурювання грошей.

І ніби то і не є шахрайство, і ніби рекламні агенції в інтернеті охоче приймають такі оголошення, але...

Не копаймо у бік того, що той прилад нічим не помагає, ну бо поки науці ще невідомі способи токого впливу на молекули газу.

Зверніть увагу на сам сайт і його вміст
http://tvoemnenie.org/cl_pro_gassaver2/
Зроблено чисто, як сторінка сайту "Обозреватєль уа". Алеко якій закладці не тикни - попадаєш на сайт, що продає дурилку.
І повірте, один не купится, другий не купиться - а тисячний таки купиться :!!
Записаний

ББА

• Ветеран
  • Карма +291/-11
  • Останні відвідини:
    Вчора в 23:06:31

« Прочитано #43 : 17 Липня 2015, 22:00:05 »

А ось що я надибав в гуглі по слову Gas Saver . В Англії свої приколи звичайно , але пристрій все таки більш практичний .

The Multifit GasSaver is an innovative product that sits neatly between a boiler and flue and recycles the heat from the flue gases which would normally be expelled into the atmosphere and wasted. It has been proven by independent testing to achieve domestic hot water savings of up to 7% and can reduce the gas used to heat hot water by up to 50% annually*.

http://www.potterton.co.uk/Multifit-GasSaver/

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1195/-13
  • Останні відвідини:

« Прочитано #44 : 06 Лютого 2018, 16:49:53 »

Сьогодні зовсім випадково побачив, як розводить Ізіпей.
Воно ніби всього 1 грн, але так то замасковано, що дуже неприємно, бо відчуваєш, що тебе на  :censore ли!

Одним словом у них на сайті є фіча "Регулярний платіж". Тобто якщо ти щомісяця платиш за інтернет чи телефон, то не мусиш про то пам'ятати, бо виставляєш параметри і воно автоматично тобі платить з картки чи гаманця.
Все гарно і логічно. тим більше, що я маю їх картку і все оплачується з неї без відсотків і комісій.
(як я думав).

Був у мене такий платіж за телефон. Все гарно і справно платилося. Але сьогодні мене КС перевів на дорожчий тариф (бо не стає вже їм поступлень видно) і я поліз змінювати суму отого регулярного платежу.
Дивлюся сірим шрифтом (замітьте, не чорним!) пише мені "Комісія за платіж 1 грн".
Я такий здивований (бо вроді ж я то налаштовував нічого не було про комісію) йду в історію і дивлюся, що справді знімало постійно на гривню більше.
Перевіряю створюючи новий платіж.
Нічого нема про 1 грн  :o
Але внизу пише, що комісія справляється згідно правил системи на момент платежу...

То вже в самому низу сторінки. Вже не сірим шрифтом, але...

От так ніби і серйозна компанія, а не встидається заробляти от таким підлим способом...  :ganba
Не люблю такого!
Все розумію. Все дорожчає. 20 грн за місяць за телефон то дійсно вже не гроші. Попередили. Підняли ціну. Додали трохи якихось гігабайт нету, безкоштовних хвилин - ОК. Я розумію, я згідний, а не згідний - то йду до іншого оператора...
Але не от так, з-під "поли"... :agressive
Записаний