Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Про нові внески до пенсійного фонду  (Прочитано 30947 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

 Мабуть усі вже знають про Постанову КМ про внески в пенсійний фонд для підприємців, які працюють по спрощеній системі оподаткування. А ще пропонують зареєструватися підприємцями і сплачувати податок і внески до пенсійного фонду також всім, хто на заробітках за кордоном. Прочитала в неті, що платити не треба, бо все одно така Постанова незаконна, такі питання може вирішувати тільки Верховна Рада.... Може, і треба державі помагати в скрутну хвилину, але ж мені вона не помагає... Вона ж не створюює для мене сприятливі умови для того, щоб я сама собі заробляла. Навіть така ситуація. Я підприємець, але ще працюю. Внески у фонд безробіття з мене стягають, але як би я прийшла на "біржу" мені допомогу не дадуть, бо я підприємець. Тоді нашо внески стягають? Таке враження, що вона мене тисне і тільки слухає, чи я ще дихаю.Зараз мій щомісячний податок як підприємця зростає зі 150 до 300 грн. Ці гроші треба десь заробити, а де, як всім зараз сутужно?  Про "заробітчан" я взагалі мовчу. Вони державі, яка їм нічого не дала, не зобов'язані аж нічим. А про пенсію, про яку вони потім звернуться, то вони її заробляють хоча б тим, що в цю державу привозять свої, на чужині зароблені, гроші і в економіку цієї держави вкладають. Цього мало?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

юрист

  • Модератор
  • *
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    19 Грудня 2015, 18:02:07

    Звідки: Калуш
Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #1 : 19 Травня 2009, 14:29:59 »

Погоджуюсь на 100%
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #2 : 22 Травня 2009, 16:49:19 »

 Ці внески треба платити ПОКВАРТАЛЬНО окремо від Єдиного податку на рахунок пенсійного фонду. Перший платіж має бути до 20 липня за 2 місяці поточного кварталу. Але чомусь із підприємців ніхто не висловився, може, і не обовязково це платити? Може, відмінять :) :unknow. Хто знає, обовязково, чи необовязково?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #3 : 22 Травня 2009, 17:10:08 »

Може, і треба державі помагати в скрутну хвилину, але ж мені вона не помагає...
Хіба внески до Пенсійного фонду - це допомога державі? Взагалі-то - це допомога пенсіонерам...

Тоді нашо внески стягають?
На виплату пенсій тим, хто має на це право...

Зараз мій щомісячний податок як підприємця зростає зі 150 до 300 грн. Ці гроші треба десь заробити, а де, як всім зараз сутужно?
Погоджуюсь, сутужно. Питання: яку суму податку сплачує вчитель чи медик із зарплати, скажімо 1250 грн.?

А про пенсію, про яку вони потім звернуться, то вони її заробляють хоча б тим, що в цю державу привозять свої, на чужині зароблені, гроші і в економіку цієї держави вкладають. Цього мало?
Система пенсійного забезпечення передбачає дещо інші механізми...
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #4 : 27 Травня 2009, 13:34:43 »

яку суму податку сплачує вчитель чи медик із зарплати, скажімо 1250 грн.?
Все таки вони сплачують із зарплати, тобто все ж є з чого платити, а підприємцю - не завжди. От у мене знайома - підприємець. Діяльність - пошиття штор. Від Нового Року у неї було 2-3 замовлення на суму - меншу тій, яку вона має заплатити. Вихід для неї є - відмовитись від єдиного податку і здавати "нульові звіти", або звіти на ту суму, яку вона заробить,  а свою діяльність їй сховати дууже легко - вона працює дома. Питання - що виграв від цього пенсійний фонд? Як би не підвищення - вона б продовжувала платити свій "мінімум" і чекати кращих часів, а так.... нічого не платитиме. І є у мене підозра, що таких, як вона - багацько.
Відповідь від: 27 Травня 2009, 13:03:06
Цитата: Люся від 07 Травня 2009, 13:06:53
Тоді нашо внески стягають?
На виплату пенсій тим, хто має на це право...
Тут іде мова не про внески в пенсійний фонд, а у фонд допомоги з безробіття, з якого я в разі МОГО безробіття буду мати ДУЛЮ. Та й пенсію, як Бог дасть  мені дочекати - баба надвоє ворожила, бо вже ж зрозуміло, чи  дочекаю свого права на пенсію ( а це невідомо, бо ж пенсійний вік вже думають піднімати вище, ніж середня тривалість життя))). У мене здоров"я ще менше, ніж у моїх батьків, а вік виходу на пенсію буде однозначно вищий, це зроблять як не тепер, то після виборів.  Може, мені варто самій за себе подбати? Бо як держава про мене так подбає як дбає тепер і про мене і про моїх батьків, які все життя тільки те і робили, що працювали і платили.... платили.... і податки, і за періодичні обміни грошей, які весь час з"їдали їхні заощадження, і тепер платять в лікарні.... Всі знають, що тепер навіть санітарка, щоб клізьму тобі зробити - в кишеню до тебе зазирає.... Добре, ви скажете, що я не хочу платити податки, от моїм батькам і нема з чого пенсію платити. Але то моя проблема? Чи то моїх батьків має обходити? Вони все заплатили! А де гарантія, що те, що я платитиму все дійде до "тих, хто має право на пенсію"? Може державі не варто було роздавати стратегічні підприємства, а керувати ними і мати з них прибуток, з якого платити тим хто має право від неї отрмувати, а не перекладати все на мої плечі. Я, наприклад не маю нічого проти і, щоб цигарки коштували по 50 грн і горілка по 100-200 грн. От із цього нехай платять податки, бо ті доходи - ціною здоров"я її громадян. Мені здається, що ті, хто вирішує, чим наповнювати державні кишені і зарплату мають більшу ніж у мене і ще й прибутки додаткові куди більші, то і обходити це має їх, а не мене. А я хочу мати ГАРАНТІЮ, що, як платитиму, то і пенсію буду мати. А нема такої гарантії. У нас поки що "дещо інші механізми...."
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #5 : 27 Травня 2009, 13:35:49 »

Питання: яку суму податку сплачує вчитель чи медик із зарплати, скажімо 1250 грн.?
 Приблизно сума всіх податків з такої зарплати вчителя складатиме 210-230 грн. А от як би я мав таку зарплату, то з мене би стягували десь 260-270 грн. Держслужбовці мало того, що служать державі і людям, так ще й податки більші за всіх платять. :offense
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #6 : 27 Травня 2009, 14:16:31 »

Все таки вони сплачують із зарплати, тобто все ж є з чого платити, а підприємцю - не завжди.
Так підприємницька діяльність і передбачає працю на свій страх і ризик. А ті, що сплачують з зарплати можуть бути завтра скорочені. відправлені у відпустку і т.д. - тобто, повністю залежать від роботодавця (того ж самого підприємця наприклад). Те, що економіка зараз у стагнації стосується не лише пошиття штор, а і інші види діяльності.
Зрозумійте мою логіку - підприємець, що заробляє 1250 грн. в місяць і вчитель, що отримує 1250грн. платять різні податки. Підприємець - максимум 200. Вчитель - 230. Причому, вчитель мовчить, а підприємець пищить.
А щодо Пенсійного - 100% підприємці мають платити. Тільки схема має бути інша.

Тут іде мова не про внески в пенсійний фонд, а у фонд допомоги з безробіття, з якого я в разі МОГО безробіття буду мати ДУЛЮ.
Тут я погоджуюсь повністю.

Може, мені варто самій за себе подбати?
Обов'язково! Саме так і треба - самому про себе дбати. Я серйозно.

Всі знають, що тепер навіть санітарка, щоб клізьму тобі зробити - в кишеню до тебе зазирає....
І я знаю - був недавно в лікарні :(

Добре, ви скажете, що я не хочу платити податки, от моїм батькам і нема з чого пенсію платити. Але то моя проблема? Чи то моїх батьків має обходити? Вони все заплатили! А де гарантія, що те, що я платитиму все дійде до "тих, хто має право на пенсію"?
От. Тепер ми підходимо до суті. Ваші батьки платили. І мої платили. Поки молоді були і працювали. Ті кошти йшли на пенсії тодішнім пенсіонерам. А тепер наші кошти мають йти нашим батькам. А наші діти будуть виплачувати пенсію нам... Ця проблема називається консолідована система пенсійного забезпечення! А у більшості країн працює іншп система - персоніфікована. Чим погана перша? При ній всі працюючі повинні відстригати певну частку свого доходу до загального казана - Пенсійного фонду, там ці доходи "адмініструються" і перерозподіляються тим, хто має право на пенсію. Ця система залишилась нам ще х радаянських часів. І є вкрай неефективною і несправедливою. А особливо тепер, коли демографія показує значне старіння населення і переважання пенсіонерів над працюючими. Додайте ще так звані пільгові пенсії, мєнтовські, депутатські і т.д. Чим краща персоніфікована система? При ній кожен має свій пенсійний рахунок (як інд.код) і все своє життя поки працює - відкладає туди кошти. Причому мінімум - на рівні законодавчому закріплений, а максимум - на ваш розсуд. Тоді при виході на пенсію кожен знає скільки у нього назбиралось і на що розраховувати. А у випадку з нашими батьками - ми платили і не знаєм куди - тепер знаємо. Крім того, люди вже добре думають чи влаштовуватись нелегально і отримувати зарплату в конверті. Реформа пенсійного забезпечення йде і в Україні, Ющенко її значно пришвидшив, але далі вперлися в політичні розборки і недовіру громадян до недержавних пенсійних фондів. Колись і державний фонд перейде на персоніфіковану систему.
І ще. Люся, податки і внески до Пенсійного фонду - це все-таки різні речі...
Відповідь від: 27 Травня 2009, 14:15:53
Держслужбовці мало того, що служать державі і людям, так ще й податки більші за всіх платять.
Та ну!? Не знав...
Записаний

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #7 : 27 Травня 2009, 16:50:10 »

Та ну!? Не знав...
 Не знав шо саме? Що держслужбовці служать державі і народу? Якщо так, то сарказм зрозумілий. ;)
 А якщо вести мову про податки із зарплати, то вони у процентному вимірі реально більші ніж у простих робочих. Докладно все не розпишу, бо з тих роздруківок, що нам роздає бухгалтерія мало поймеш, але як скласти цифри до купити, то математика не бреше і з моєї зарплати в цілому стягують десь 21-22 % податку. :(
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #8 : 27 Травня 2009, 17:06:40 »

 :=)
Володя, податок з доходів фізичних осіб одинаковий для всіх. Держслужбовці платять так, як і всі.
Записаний

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #9 : 27 Травня 2009, 17:21:34 »

А хіба із зарплати стягують тільки податок з доходів, а решта відрахувань? :unknow
Записаний

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #10 : 29 Травня 2009, 16:07:55 »

Трохи я перегнув, бо реально з моїє зарплати стягують чуть більше 20%, але всерівно це більше ніж тіж таки 18%.

У пенсійний фонд приблизно - 4,3 %
Соцстрах                            - 1%
Фонд зайнятості                   - 0,6 %
ПзДФО                                - 14,11 %
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #11 : 30 Травня 2009, 11:24:37 »

А хіба неслужбовців оподатковують інакше?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #12 : 28 Вересня 2009, 21:35:52 »

http://www.cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=80045
Цитувати (вибране)
Суд признал недействующим постановление правительства «Об уплате взносов на общеобязательное государственное пенсионное страхование физическими лицами - субъектами предпринимательской деятельности, избравшими особый способ налогообложения».

Также суд остановил действие обжалованного постановления Кабинета министров до обретения решением законной силы, удовлетворив заявленное ходатайство об обеспечении административного иска.

Постановлением Кабмина с 1 мая 2009 года на плательщиков единого налога была возложена обязанность платить дополнительные страховые взносы в Пенсионный фонд в размере от 123,50 гривен в месяц.

Адвокат компании «Наталия Суббота и партнеры» Андрей Нечипоренко уже 6 мая подал иск к Кабмину. Через два месяца число подобных исков против правительства от предпринимателей и адвокатов было уже свыше тысячи. Все иски объединили в одно производство.

В интервью программе «Вікна-Новини» представительница Кабмина Ольга Станецкая после постановления суда согласилась с тем, что постановление правительства незаконно и объяснила мотивы деятельности правительства таким образом:

«Минтруда дважды направляло закон через Кабинет министров. Закон один раз не прошел первое чтение, а во второй раз вообще не был принят Верховной Радой».

«То есть мы сделали все, что могли сделать для того, чтобы это было надлежащим образом оформлено, однако ... действовать как-то государство должно ведь... Несмотря на то, что Верховная Рада не работает», - добавила она.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #13 : 28 Вересня 2009, 22:11:04 »

До винесення цієї постанови внески до пенсійного фонду теж були, але платити їх було не обовязково... Платили, а точніше ждоплачували, лише ті, хто хотів мати пенсійний стаж, тобто...Та частина з  єдиного податку, яку раніше платив ФОП до пенсійного фонду була меншою ніж та частина яка йде  до пенсійного фонду з мінімальної заробітної плати, тому ті хто хотів, щоб пенсійний стаж йшов - сплачували ці внески допенсійного фонду, а потім Юля для поповнення бюджету знайшла цю дірочку і вирішила її зашити ;) як завжди, з перевищенням повноважень наданих Кабміну, а якщо бути зовсім точним не маючи цих самих повноважень, бо внески до Пенсійного фонду платяться відповідно до Закону, який приймає ВР і вже потім Кабмін встановлює порядок за яким цей Закон має виконуватись ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #14 : 28 Вересня 2009, 22:42:51 »

Тут виходить так, що раз не працює промисловість, яка платить у пенсійний фонд, то ми давай притиснемо малий бізнес, який ще тріпається.
Не гарно виглядає.

Відповідь від: 28 Вересня 2009, 22:41:14
Правда якби знати співвідношення ПП які перепродують і які виробляють. Може варто якось сприяти виробництву, а не латати дірки.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #15 : 28 Вересня 2009, 22:59:10 »

Ну в пенсійний фонд платить кожен хто отримує заробітну плату тобто за нього платить підприємство, воно відраховується з його зарплатні, а не тільки промисловість, але виходить і справді не дуже гарно, причому ці методи застосовуються постійно, це прикриває проблему, а не вирішує...
У податкових, в разі якщо  здається звіт з мінусовим сальдо, тобто збитковий,  кажуть що не приймуть, потрібно вийти на нуль говорять тобі в очі... На запитання, що це не відповідає дійсності, і ми підписуємось в звітах за достовірність інформації і через півроку будемо Вам доводити, що не осли - відповідають: "Що Ви хочете від нас, ми Вам в законі цього не покажемо, чи Ви хочете щоб Вам дзвонила сама ВОНА :o :o :oі, якщо не підете на зустріч нам -  ми при нагоді не підемо на зустріч Вам"
Пізніше робиться наступне: Опоненти Юлії Володимирівни кричать, що вона бреше, а ВОНА показує слайди з доказами ;)
І ...О Боже!!!  :o ;) Це ж дані статистики, що в Україні не має збиткових підприємств :o :unknow
Алілуя, але в данній темі це здається флуд? Так?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #16 : 28 Вересня 2009, 23:04:39 »

Ну в пенсійний фонд платить кожен хто отримує заробітну плату тобто за нього платить підприємство, воно відраховується з його зарплатні, а не тільки промисловість

Так то воно так, але лише виробництво створює ті гроші реально. То зовсім не значить, що наприклад лікар чи вчителька сидить на шиї у заводу, але якщо завод не працюватиме то нема звідки наповнити бюджет.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #17 : 28 Вересня 2009, 23:33:08 »

Лікар і вчителька не сидять нікому на шиї, і то зрозуміло, що погано бо підприємства - гіганти не можуть наповнювати бюджет бо не працюють, але вся проблема в тому, що ти навіть якщо не працюєш повинен тягнутися, якщо в тебе числиться хоч одна людина і це важко робити будь якому підприємству.
Яякщо працівник не в відпустці, а може він бути в відпустці не більше 15 днів в році за свій рахунок (не впевнена не перевірила просто зараз - це по памяті) і основну відпустку в 24 дні чи додаткові відпустки які мають бути у пільгових працівників, ти маєш нараховувати заробітну плату а відповідно внески до пенсійного фонду...
Тобто я хочу скказати що навіть якщо ти Фізична особа підприємець з твого податку також ідуть внески до пенсійного фонду ;)
Відповідь від: 28 Вересня 2009, 23:24:07
Вся колотнеча через те, що вони були менші ніж з мінімальної заробітної плати з якої нараховують підприємства і потім тобі виплачують пенсію і нараховують пенсійний стаж
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #18 : 29 Вересня 2009, 08:55:21 »

Ну то в принципі Юлька добре зробила, що попробувала залатати. Має бути так як у Європі. Починаєш свій бізнес (малий чи великий) отримуєш звільнення від оподаткування на 3-4 роки, та субсидії у вигляді державних кредитів на закупівлю обладнання. А далі або став на ноги, або збанкрутував, але якщо вже став на ноги, то платиш нормальні податки і відрахування. А якщо маєш нелегальних працівників чи платиш їм у конверті - то більше не будеш мати право займатися бізнесом.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Про нові внески до пенсійного фонду
« Прочитано #19 : 29 Вересня 2009, 10:03:56 »

 
Ну то в принципі Юлька добре зробила, що попробувала залатати.
Все було б непогано, якби вона постійно не діяла вручну, на цей квартал винесла постанову, швиденько зібрали збори, залатали якусь дірку в бюджеті на наступний квартал, відмінили постанову... і взагалі забули пропроблему  :duvno
Я розумію, якби то був принциповий підхід, порахували-вирішили-ввели, а в нас виходить по іншому: Немає грошей! Де взяти? Знайшли дірку, пригнули, від... :censore ..али !! Знайшли гроші! Ура!!! І вони з самого початку знають, що це не вихід, але з самого початку розраховують на те, що поки суд винесе рішення, прогалина в бюджеті вже заповиться ;) А потім сама ВОНА скаже: "Це Пинзеник, такий сякий,  порадив, щоб знімати податки зі всього, що рухається, але Я ніколи на це не погоджусь".
Це, коли ти не працюєш і сидиш в боргах  - ти не можеш з них вилізти,  просто закриваєш борг, що вже горить, за рахунок того, що перепозичаєш, але борги твої від цього не зменшуються, поки не заробиш...  

Записаний