Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 24 дні

Голосування

Яка дружина краща? (опитування для справжніх мужчин ;) )

Розумна, красива, але невірна
- 5 (9.1%)
Красива, вірна, але дурненька
- 37 (67.3%)
Розумна, вірна, але некрасива
- 13 (23.6%)

Всього голосів: 53


Автор Тема: Чоловічі теревені  (Прочитано 145692 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lisa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +84/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 231
  • Останні відвідини:
    15 Березня 2009, 17:21:08

Чоловічі теревені
« Прочитано #60 : 08 Листопада 2007, 22:31:49 »

Дивись bornslippy бо Рибка тут не одна...  :agressive  Теж мені знавець ВСІХ жінок  :offense  ;) ;)
Записаний
"Всем правит случай. Знать бы еще кто правит случаем" - Станислав Ежи Леу

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чоловічі теревені
« Прочитано #61 : 08 Листопада 2007, 22:36:23 »

історія не бреше. більшість жінок цікавить або секс або гроші. перевірено. :) і зрештою чому вас так це заділо???? виправдовуєтесь????? :duvno
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Чоловічі теревені
« Прочитано #62 : 08 Листопада 2007, 23:06:00 »

як це чому заїло, ми ж не кажемо що ти  :censore останній, а ти нас обзиваєш.
а на рахунок того що жінок цікавлять секс і гроші, то це ти напевне на таких попадав. Цікаво, а що цікавить твою жінку?
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Чоловічі теревені
« Прочитано #63 : 09 Листопада 2007, 08:26:10 »

...і зрештою всі війни в історії через жінок ;)
Класно підмічено. :-D
...а на рахунок того що жінок цікавлять секс і гроші, то це ти напевне на таких попадав.
А шо то за жінка (дівчина), яку не цікавлять секс і гроші. :o Це точно якесь відхилення. Просто ми хлопи говоримо і поводимо себе більш відверто і прямолінійно, а Ви, представниці чарівної статі, більш старанно приховуєте свої бажання. Не дурно придумали приказку: "Нема дівчат, які не дають - є хлопці, які погано просять" :pardon
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чоловічі теревені
« Прочитано #64 : 09 Листопада 2007, 10:22:00 »

як це чому заїло, ми ж не кажемо що ти  :censore останній, а ти нас обзиваєш.
а на рахунок того що жінок цікавлять секс і гроші, то це ти напевне на таких попадав. Цікаво, а що цікавить твою жінку?
маєш право!!!!! але я аргументую.!!!!! ;)звичайно я попадав інакше би не стверджував. на рахунок всього іншого володя все сказав. додати нічого??!!!! :drink :frend
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lisa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +84/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 231
  • Останні відвідини:
    15 Березня 2009, 17:21:08

Чоловічі теревені
« Прочитано #65 : 09 Листопада 2007, 17:13:21 »

Ну я бачу що з вами тут сперечатись і щось доказувати нема сенсу. ;) Як то кажуть ви залишились при свому а ми при свому. Хоч хочу замітити що ви досить грубо висловлюєтесь в нашу сторону. :unknow
Записаний
"Всем правит случай. Знать бы еще кто правит случаем" - Станислав Ежи Леу

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Чоловічі теревені
« Прочитано #66 : 09 Листопада 2007, 17:34:36 »

Ну я бачу що з вами тут сперечатись і щось доказувати нема сенсу. ;) Як то кажуть ви залишились при свому а ми при свому. Хоч хочу замітити що ви досить грубо висловлюєтесь в нашу сторону. :unknow
це так вони напевне нас поважають і цінять, соромно вам має бути.
ти опустився в моїх очах Тушканчику :o :(
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Lisa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +84/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 231
  • Останні відвідини:
    15 Березня 2009, 17:21:08

Чоловічі теревені
« Прочитано #67 : 09 Листопада 2007, 17:38:12 »

Ну так вони у нас всі тут круті! Право "Свободи слова" використовують! Як всі так почнуть у такій грубій формі писати один до одного то скоро на форумі стане дуже весело :(
Записаний
"Всем правит случай. Знать бы еще кто правит случаем" - Станислав Ежи Леу

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Чоловічі теревені
« Прочитано #68 : 09 Листопада 2007, 17:45:14 »

Не думаю, що секс (тваринний) приваблює всіх жінок. Щодо грошей - то вони прагнуть достатку. Це природньо. (Секс - це тоже природньо)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Чоловічі теревені
« Прочитано #69 : 09 Листопада 2007, 17:47:25 »

От обізвася справжній чоловік, який правельно підмітив :), а ще жінкам важливі почуття і турбота зі сторони коханих.
doktor-maks +1
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Чоловічі теревені
« Прочитано #70 : 09 Листопада 2007, 19:36:37 »

Ану щось веселе писати, а то перетворили тему у "Бабські розмови".
 ;)  :!!
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Чоловічі теревені
« Прочитано #71 : 09 Листопада 2007, 22:46:43 »

та то Ромашкін ми не перетворюємо тему в "бабські розмови" просто відбиваємось від поганих наклепів зі сторони Тушканчика і Борнсліпі :agressive
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Чоловічі теревені
« Прочитано #72 : 09 Листопада 2007, 23:40:52 »

Чого наклепи? :unknow Я написав так як є, нехай і в грубій формі. Я завжди висловлююсь прямолінійно.
 Док веде до того самого, але в досить стриманій і культурній формі. ;)
Не мав на меті нікого конкретно образити. Навіть не хочу заглядати хто відняв мені карми, бо боюсь, що зі злості відповім тій особі тим же. :offense
Писав би ще про те, що когось правда в очі коле... та вже хватає... насварились. :(
Даруйте дівчата за образи. Та, разом з тим, надіюсь, що наростаючий фемініз (в загальносвітовому масштабі) не зашкодить нам хлопцям (чоловікам, мужчинам) висловлюватись в даній темі щодо оточуючого світу і жінок в тому числі виходячи з власних чоловічих позицій і в притаманній нам формі, правда без образ конкретних осіб чарівної статі. ;)
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Чоловічі теревені
« Прочитано #73 : 10 Листопада 2007, 13:17:05 »

Ага Тушканчик, то тільки ти такий правельний і чесний. Нема тобі ціни в базарний день. І не кажи що ти не хотів нас образити, як би не хотів то б і не писав дурниць.
І ще ти хочеш сказати що тільки дівчат цікавлять гроші і секс. А тебе можна подумати не цікавлять ні гроші, ні секс.
Все більше не буду тобі відповідати, а то зараз почнеш на мене обіжатись як почну писати про твою чесність і порядність і буду такою прямолінійною що тобі зле стане. :agressive
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Чоловічі теревені
« Прочитано #74 : 10 Листопада 2007, 16:12:14 »

Ага Тушканчик, то тільки ти такий правельний і чесний. Нема тобі ціни в базарний день. І не кажи що ти не хотів нас образити, як би не хотів то б і не писав дурниць.
І ще ти хочеш сказати що тільки дівчат цікавлять гроші і секс. А тебе можна подумати не цікавлять ні гроші, ні секс.
Все більше не буду тобі відповідати, а то зараз почнеш на мене обіжатись як почну писати про твою чесність і порядність і буду такою прямолінійною що тобі зле стане. :agressive
 :P
А я ніколи і не писав, що хлопці (мужчини) святі. :pardon
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чоловічі теревені
« Прочитано #75 : 12 Листопада 2007, 13:20:49 »

Ага Тушканчик, то тільки ти такий правельний і чесний. Нема тобі ціни в базарний день. І не кажи що ти не хотів нас образити, як би не хотів то б і не писав дурниць.
І ще ти хочеш сказати що тільки дівчат цікавлять гроші і секс. А тебе можна подумати не цікавлять ні гроші, ні секс.
Все більше не буду тобі відповідати, а то зараз почнеш на мене обіжатись як почну писати про твою чесність і порядність і буду такою прямолінійною що тобі зле стане. :agressive
гмммм я щось не поняв чому весь наїзд на володю.і менідивно що всі розуміють що ми говоримо правду але стараються все приукрасити. особисто для мене саме головне правда якою вона би не була.  на рах секс та гроші я і так  мяко сказав. скажу так що б до всіх дійшло. зараз жінка буде з тобою , якщо ти або маєш достатньо грошей або якщо ти задовільняєш її як сексуальний партнер.  і все це дійсно природньо, не розумію для чого  це вас так заїло???? можливо тому що всі дівчата/жінки говорять про почуття а насправді почуття десь на трнетьому плані????!!!! чому коли людина говорить чесно і відкрито її починають звинувачувати в брехні..??????? :ganba
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Чоловічі теревені
« Прочитано #76 : 12 Листопада 2007, 15:02:55 »

гг, почитав тут ваші ствердження про жінок і подумав. Дааа... з ким я тоді живу  ;) .
А як серйозно, то як уже писали на форумі  - немає чорного і білого. Так і жінки різні бувають. В принципі, як і чоловіки теж...
І якщо вам попадали тільки такі, як ви описуєте, то вам сильно не щастить в житті.  :duvno

p.s. жінка, як тваринка (прошу сильно не ображатись  ;) ), найперше хоче уваги. Якась більше, якась менше, одна  у вигляді подарунків, інша у вигляді секс-задоволення. Але уваги.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Чоловічі теревені
« Прочитано #77 : 12 Листопада 2007, 15:09:20 »

історія не бреше. більшість жінок цікавить або секс або гроші. перевірено.
Ця схема досить спрощена
Записаний
When doctors differ who is to decide?

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Чоловічі теревені
« Прочитано #78 : 12 Листопада 2007, 15:12:48 »

Давайте попробуем в другое русло взглянуть по этому вопросу! Пока поговорим о деньгах. Ну что в вашем понятии ДЕНЬГИ для девушек? Дорогие вещи, авто, курорты, квартиры??? Вот что??? Я понимаю что есть редкие сучки извините за слово, но есть же девушки с апсолютно нормальными ежедневными потребностями! Ты как избранный мужчина и без денег, ты кто???? да просто бездельник и неудачник, (не сравниваем временные трудности с нежеланием) а если и живёшь за щёт своей девушки ещё и Альфонс! Ну разве не так? Какие потребности, вот возьмём девушек форумчан, что им нужно, деньги на ежедневные потребности, что бы хорошо провести время с любимыми, ну и естественно купить что то для себя, любимого и в семью!  Красиво жить не запретишь, но щастье ведь не только в деньгах. Я только желаю им зарабатывать на столько, на сколько они будут себя чувствовать всегда легко  и не отказывали себе во многих вещах. Если девушка работает я думаю это о многом говорит.

Вот возьмём мой пример. Я когда познакомился со своей будущей женой, я зарабатывал просто смешные копейки, и она помогала часто финансово мне, были очень трудные времена, но всё перекрутилось поменялось, я стал более мение крепко на ноги, и что ей от меня нужны были деньги? да нет я в это не поверю никогда!

Не сравнивайте тупых малолеток или безмозглых девчёнок с девушками которые хотят обычного женского щастья!

Ну а вот о себе - думаете я не хочу денег и секса???  :D :D :D :D Да все хотят! Но одно дело хотеть а другое требовать!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :drink
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чоловічі теревені
« Прочитано #79 : 12 Листопада 2007, 16:42:00 »

віктор роблю висновок що ти жеребець :D . ти все правильно сказав,  просто ти сказав це у мякій формі, я в жосткій. але суть та сама!!! ті самі яйця тільки в профіль. і не розумію чому зляться наші  форумчанки. :duvno
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.