Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Новини Івано-Франківської області  (Прочитано 197332 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #240 : 10 Вересня 2013, 15:45:36 »

У Калуші відмінили «хліб-сіль», які призначалися для Азарова. ФОТО

http://vikna.if.ua/news/category/kl/2013/09/10/14370/view
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #241 : 10 Вересня 2013, 16:04:47 »

Він що, украінець?
В газету СІЛЬ тре було замотати той хліб, і ще аби пахло рибою або кількою, аби справді по-кацапськи все було   :moskali :russin
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #242 : 17 Вересня 2013, 21:27:10 »

                                  Поблизу Коломиї впав літак, є загиблі!


       <a href="https://www.youtube.com/watch?v=9diusKPaxWw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=9diusKPaxWw</a>

Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #244 : 11 Жовтня 2013, 09:24:45 »

 :dopovid

Колеги!
13 жовтня в Івано-Франківську в приміщенні обласної філармонії відбудеться цікавий захід, я б навіть сказав захід року - інтелектуальна незалежна конференція TEDx. Початок о 12 год.

Дещо із світового руху TED можна побачити тут: http://life.pravda.com.ua/technology/2013/06/12/131132/

Ще можна придбати квитки, декілька є в мене :)

Деталі тут:
http://www.tedxivanofrankivsk.com/

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #245 : 11 Жовтня 2013, 13:19:36 »

Квитки можна забрати 11.10 в кінотеатрі "Люм"єр" з 10:00 до 18:00, або в офісі "Бліц Інфо" з 18:00 до 20:00.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #246 : 14 Жовтня 2013, 20:09:53 »

Туристичне місто Прикарпаття позбавили мобільного зв'язку
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2013/10/14/95292-turystychne-misto-prykarpattya-pozbavyly-mobilnogo-zvyazku

Ну я б сказав не позбавили ,а обмежили.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #247 : 14 Жовтня 2013, 20:20:54 »

ну, в сторону цвинтаря, якщо він на окраїні і не біля церкви - могли б і перенести свої станції. Ми працювали в приміщенні де стояла на даху така станція - підтверджую, що самопочуття різко погіршилось у багатьох - особливо головні болі, серцеві проблеми(. Правда, не відразу, а за 2-3 місяці. Не знаю чи то всюди так. Але у нас крім самої станції під дахом знаходився і пульт управління. Я правда не впевнена чи то був стільниковий чи радіозв"язок. Бо у Києві існував і той і той вид. Знаю точно, що куди б не були направлені антени, навколо них завжди існує певне шкідливе поле.
« Останнє редагування: 15 Жовтня 2013, 15:03:13 від Сонечко+ »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #248 : 14 Жовтня 2013, 20:32:32 »

Ґуґлонув таке побачив.

О базовых станциях

А пока вернемся к базовым станциям – неотъемлемым элементам современной мобильной связи. Они поддерживают связь с находящимися в зоне их действия мобильными радиотелефонами и работают в режиме приема и передачи сигнала. В зависимости от стандарта связи БС излучают электромагнитную энергию в диапазоне частот от 450 до 1900 МГц. При обсуждении возможных неблагоприятных для здоровья эффектов от воздействии РЧ-полей необходимо подчеркнуть, что такие поля, в отличие от ионизирующего излучения (гамма-, рентгеновские лучи, коротковолновый ультрафиолет), независимо от их мощности не могут вызывать ионизацию или вторичную радиоактивность в организме.
Антенны базовых станций обычно размещаются на уже существующих постройках или на специально установленных мачтах. В городах, как правило, преобладают антенны, установленные на зданиях, а в местах отсутствия застроек высотных зданий, конечно, на мачтах. Однако принципиальной разницы здесь нет – диаграмма направленности антенн в вертикальной плоскости построена так, что основная энергия излучения (более 90%) сосредоточена в довольно узком «луче», который всегда направлен в сторону от сооружений, на которых находятся антенны.
Любая антенна не излучает сигнал постоянной мощности круглосуточно, она имеет переменный график излучения, который определяется загрузкой сети. Естественно, что загрузка сети минимальна поздно ночью и рано утром. Базовые станции сотовой связи не опасны для здоровья населения. Конечно, на организм они воздействуют, но для человека с хорошим здоровьем они безвредны. Надо иметь в виду, что чем выше излучение базовой станции, тем ниже излучение самого телефона. Поэтому в городе в местах с хорошим уровнем сигнала ваш телефон будет гораздо менее вреден, чем со звонками из подвальных помещений или загородных окрестностей, где сигнал зачастую слабее. Об уровне сигнала базы можно узнать по индикатору на экране телефона, который чаще всего изображается в виде антенны.
Валентина ЗАЙЦЕВА, профессор

http://zdd.1september.ru/articlef.php?ID=200800105
Хм.тут має бути смайлик "чешу репу" :=)
Відповідь від: 14 Жовтня 2013, 20:25:58
Тобто якщо виділене правда,то питання кому вони там в Яремчі гірше зробили?
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #249 : 15 Жовтня 2013, 01:17:20 »

Тобто якщо виділене правда,то питання кому вони там в Яремчі гірше зробили?

кому кому . стаття по російськи написана - значить путєн щось задумав проти нашого народу . НЕ ДАМО СЕБЕ ОБМАНУТИ МОЦКАЛЯМ !!! викинемо ці мабіли на свалку !!!

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #250 : 15 Жовтня 2013, 15:11:17 »

но для человека с хорошим здоровьем они безвредны.
Гарно сказано. А чи багато у нас абсолютно здорових людей?
Я вже писала, що вважаю, бо багато хто (з тих, що працювали в тому приміщенні по 8-10год на добу і я в тому числі) відчув на собі їх негативний вплив. Тому вважаю їх шкідливими для тих, хто знаходиться поруч них досить тривалий час. Але можна це питання вирішити винесенням тих станцій і пультів керування ними за межі спальних районів, а ще краще - населених пунктів.
Поэтому в городе в местах с хорошим уровнем сигнала ваш телефон будет гораздо менее вреден,
Телефон може і буде менш шкідливим, а сама станція - сумніваюсь, тим більше, чомусь не дуже уточнюють це "конечно":
Конечно, на организм они воздействуют
Тому вважаю, що міська рада Яремчі права у своїх вимогах забрати станції від лікарні. Може і справді вартувало б для них знайти інше місце.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #251 : 15 Жовтня 2013, 19:01:54 »

Тому вважаю, що міська рада Яремчі права у своїх вимогах забрати станції від лікарні. Може і справді вартувало б для них знайти інше місце.
:towall
мені це нагадує ситуацію з пішохідними переходами! Вони теж інколи наносять шкоду навіть повністю здоровим людям то давайте переходи приберемо!!!
Або є така тема ефект плацебо! Поки ніхто не мявкнув про шкоду всіх все влаштовувало! Тільки пустили мульку що шкідливе, зразу всім погано стало. 
Взагалі я думаю що вирішили просто бабок збити з операторів! Бо сумніваюсь я що наші слуги народу про людей думають. От за сланевий газ як розпинались, а отримали по катлєті, і всі за, всі задоволені! Навіть Свобода зрадила виборців!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:16:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #252 : 15 Жовтня 2013, 20:11:39 »

Або є така тема ефект плацебо!
То троха навпаки  :=)
Плацебо то коли тобі  помагає пустишка, а тут їм шкодить пустишка ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #253 : 15 Жовтня 2013, 21:01:23 »

Вони теж інколи наносять шкоду навіть повністю здоровим людям то давайте переходи приберемо!!!
?? Яку шкоду? Не чула такого ще :=). Зовсім не рівноцінний приклад, треба було згадати хоча б про неякісну мікрохвильовку ;).
Навіть те, що міська рада вирішила збити бабки не зменшує шкідливість від випромінювання. Тому що багато операторів часто самовільно збільшують потужність своїх станцій (що звісно заборонено, але не дуже вже і контролюється). Та й ще значення мають умови:
Цитувати (вибране)
Адже реальні умови суттєво відрізняються від ідеальних. Наприклад, через наявність металевих конструкцій можливе багато¬кратне відбиття електромагнітних хвиль, в результаті чого біля однієї антени інтенсивність електромагнітного поля може відрізнятися в тисячу разів”, — стверджує пан Павликевич.
(пан Павликевич - то завідувач кафедри телекомунікацій “Львівської Політехніки”).
А ще (крім збити бабки з власників станцій), це напевно ускладнює продаж нерухомості у місцях тих станцій. Я знаю, що у багатьох країнах ціни на нерухомість, яка розміщена неподалік від базової станції, або безпосередньо під нею, можуть зменшитися навіть на 80%.
Цитувати (вибране)
, тому в судах доводять втрати від знецінення нерухомості. Таким шляхом ідуть юристи багатьох країн. Це легший спосіб захистити себе від впливу електромагнітного випромінювання, аніж доводити, що антена шкодить здоров’ю.
« Останнє редагування: 15 Жовтня 2013, 23:03:09 від Сонечко+ »
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:06:47

    Звідки: korotka
Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #254 : 15 Жовтня 2013, 21:32:15 »

Я знаю, що у багатьох країнах ціни на нерухомість, яка розміщена неподалік від базової станції, або безпосередньо під нею, можуть зменшитися навіть на 80%.
Власники землі,будівель зацікавлені в побудові станцій на землі,споруді -кому повезло що на його землі побудували станцію виграв лотерею з кожного опратора по 5 тисяч євро  в місяць касують. Хто касує за станціі на готелі в Калуші і скільки цікаво?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:16:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #255 : 16 Жовтня 2013, 09:27:01 »

На скільки мені відомо суми менші від названої в 5-10 разів.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #256 : 17 Жовтня 2013, 08:53:52 »

То троха навпаки
cуть одна . самонавіювання!
?? Яку шкоду? Не чула такого ще Крейзі. Зовсім не рівноцінний приклад,
ну як на пішохідних переходах людей травмують , нє!? також мабуть не варто в ліс за грибами ходити, часом труяться, а про ведмедів і не згадую! ооо ще згадав телевізор. як мама в дитинстві сварила " не дивись так близько телевізор" нічого виріс зір 100%
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #257 : 17 Жовтня 2013, 17:54:55 »

ну як на пішохідних переходах людей травмують , нє!?
Нє)).
Це вже психоз :unknow - тобто роздування проблеми і не бажання звертати увагу на небезпеку. Це добре, що у вас 100%, а у когось від мерехтливого екрану він не такий уже і високий. Це чий організм як справляється з тими можливими небезпеками. Треба просто де можна зменшувати їх можливий вплив. Бо нерозумно їх нехтувати ПОВНІСТЮ. Поясню - треба брати лише їстівні гриби, а не безпечно відкидати можливість отруєння зовсім чи не ходити в ліс. Хтось їсть по 20 цукерок вдень і нічого, а у когось розвивається цукровий діабет. Як на мене розумніше давати дитині по 5-6 цукерок ніж потім кусати собі лікті. Так і з антенами. Не треба з усього робити слона і відмовлятись від них повністю, коли можна зробити запобіжний крок. Інша справа - що про це говориться в основному не із-за небезпеки, а саме із-за вибивання грошей.
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини Івано-Франківської області
« Прочитано #259 : 22 Жовтня 2013, 10:27:38 »

Це вже психоз
:D а я ж до чого веду  :towall
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.