Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Бувальщини  (Прочитано 114452 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Бувальщини
« Прочитано #100 : 07 Квітня 2010, 23:11:56 »

Тенді сьогодні в чаті сказала, що як напише "пішла до клієнта", то її не так зрозуміють. А я колись таки "попала".
     На той час я працювала турагентом і у мене не хватало плану. То я ввечері пішла на Хрещатик "добирати клієнтів". А як? Дуже просто і в лоб. Рішила підходити до людей і розповідати про нашу фірму, відпочинок.
От стою я в "трубі" - з духом збираюсь. Підходить якийсь чоловік до мене сам. І питає, що я тут роблю. Я чесно кажу, що клієнтів шукаю. О, бачу він так зацікавився. І питає чим я працюю. Ну, як спитав, так я і відповіла (він же не запитав ким): кажу - язиком (я мала на увазі - що розповідаю і запрошую до нас в агенство). Він ще більше оживився, каже, що це йому підходить. Думаю, я ще нічого не розповіла, а він уже згоден,классно.
- А що ви можете запропонувати?
- відпочинок...
- я вже зрозмів, що відпочинок
- ...за кордоном...
-Тьху, не поняв - в Інтуристі чи що? Ну ходи покажеш...
- навіщо ходити, я Вам тут розповім
- навіщо розповідати?!! Пішли...
- Чекайте, Ви ще цін не знаєте
- Та в середньому знаю. Пішли там домовимось
До мене дійшло, звичайно, про що він, але ледь не дістала, поки викручувалась їз ситуації.
 
Записаний

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Бувальщини
« Прочитано #101 : 26 Квітня 2010, 23:22:29 »

Лейтенант медленно вынул из ящика лист бумаги, положил его на стол,
взял ручку, поднял на меня глаза и сказал:
— Цель рождения?
Я замялся.
Из протокола в милиции:
пострадавший житель России, других признаков насилия на теле нет!
http://city.is74.ru/forum/showthread.php?t=32205&page=4
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Бувальщини
« Прочитано #102 : 02 Червня 2010, 12:51:17 »

Хохма дня від ЯЯ.
Франківськ, центр, день, однобічний рух, купа машин і ЯЯ ще намагається перейпи дорогу по зебрі. Саме намагається, бо хоч дорога по вулиці Січових Стрільців і вузька, всього на дві полоси та ... автівок на ній надто багато. Перейшовши одну полосу у ЯЯ на шляху зупинилася автівка ДАЇ, а ЯЯ ж то на зебрі. З крава, як і з ліва - купа машин - ні пройти-обійти, ні навіть протиснутися - хіба перелазити через оту ДАЇшну автівку.
Тоді ЯЯ стукає в вікно до ДАЇшників - наче не чують, стукає вдруге і в третє більш наполегливо. Як вікно опустилося - ЯЯ вказуючи на те, що стоїть на зебрі і їй вони шлях перегородили саме на зебрі, питає - А Я ЯК МАЮ ПЕРЕЙТИ??? Тоді вже дверцята автівки ДАЇ відкриваються і з пасажирького сидіння вискочив ДАЇшник з КРИКАМИ на ЯЯ. Та їм певне не було відомо, що ЯЯ з котрого боку у них фуражка - і їм ЯЯ відповідає - ПОКАЖІТЬ ВАШІ ДОКУМЕНТИ. Вони до мене - ТИ ХТО ТАКА? - ЯЯ їм - УЧАСНИК ДОРОЖНЬОГО РУХУ!
ЯЯ не помітила, але її поведінка привернула увагу іншиї водіїв, які поопускали бокові скла й спостерігали за діями ЯЯ  :o
В решті решт - ДАЇшник повернувс у автівку й вони поїхали геть, хоча шофер тієї автівки ще щось намагався був відкрикуватися та його слова заглушали сигнали інших автівок, водії котрих з вікон показували  :good  - ВОНИ ДУМАЮТЬ, ЩО ЇМ ВСЕ МОЖНА!
 :-[
« Останнє редагування: 02 Червня 2010, 12:57:22 від ЯЯ »
Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Бувальщини
« Прочитано #103 : 02 Червня 2010, 13:02:08 »

А чего робеть? Молодец!  :bouquet:
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Бувальщини
« Прочитано #104 : 17 Червня 2010, 21:18:44 »

Хохма дня, ні, навіть якщо точніше - найближчого місяця - від ЯЯ

Насалик розвісив на рекламних щитах вітання до дня медпрацівника

там написано

ДОРОГІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ   :D - він цим висловом все сказав...   =)) =)) =))

та головною метою такого "тотального" вітання "ДОРОГИХ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ" є реклама нового прапора та нової назви чергової партії куди вступив чи то наче вступив наш мер
отже, кілька місяців тому було рекламовано червоний прапор із жовтою зіркою "Голос нації"
нині рекламують блакитний прапор з жовтим хрестом "Українська партія"
на наступні вибори очікуємо червоний прапор з чорним хрестом "Націонал-соціалістична партія"  =)) =)) =))
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Бувальщини
« Прочитано #105 : 27 Липня 2010, 08:22:04 »

Замість епітафії..
тьху ти - прологу...

«Ім'я твоє невідоме, подвиг твій безсмертний»
                                              (напис самі знаєте де)

...Юрко спав. Спав міцно, бо по перше минулої ночі не виспався через машини, що раз по раз влітали бамперами і вихлопними у горби на дорозі за вікном, а по друге бо то був лише перший сон, що переважно буває дуже міцним.
Вікно було привідкрите, літо ж за ним, спека.
Аж раптом, звідкись із далеку, чи то зі сну, чи то з реальності почали доноситися звуки, що були  не сумісні із звичайними звуками ночі. Було чутно швидкі кроки і розмову двох чоловіків.
Юрковий сон, що на той момент вже видно встиг перейти у фазу повільного, нехотячи повільно почав відступати, особливо коли кроки впритул наблизилися до вікна і чогось зтихли.
- Ти пивівлдвадвод..... (сказав перший голос, щось нерозбірливе, бо долинав звідкись здаля, видно йогог власник вже встиг пробігти Юркову хату а тому його і не було чути добре)
- Та я вже і так п*зд*ц довго терпів! (сказав другий голос і то так гучно, що Юрко на мить подумав, що чоловік якимось дивом опинився прямо поруч із ним у кімнаті!)
Далі голоси щось ще говорили, а може і не говорили, знаєте як то буває, коли звук проходить крізь фільтр сну, коли голосні звуки витишуються і не сприймаються, зате тихі чуєш немов через підсилювач.
-Дзюр-р-р-р-р-ш-п-ш-с-ш-р-р!!!! 
Спросоння то було як виливання води на розпечену сковорідку!
- Ах ти ж суко, то ти мені на хату певно сциш! подумав Юрко, остаточно виринаючи з полону Морфея. У голові почали роїтися тисячі думок, що одночасно вимальовували і можливі сценарії подій які відбувалися за вікном і сценарії можливої помсти, як то "вилити б йому зараз щось на голову, наприклад вміст нічного горщика..."
Але горщика Юрко не використовував. На жаль. На превеликий жаль, котрий прийшов на зміну тим хаотичним думкам. А голосів і кроків тим часом вже не було чути...
на зміну жалю прийшла вже не хаотична, а млява але настирлива думка.
-Вставай.
Казала думка
-Вставай! Закрий вікно, бо бля до ранку ще вся хата смердітиме. А ще краще йди у туалет і сам зроби те саме, бо хто зна як то з просоння можуть подіяти "чари звуку струменю рідини".

І Юрко таки піддався думці. І встав. І відлив. У туалеті звісно, не під стіну ж...
Останньою думкою,  що відвідала його перед поринанням у новий сон була така:
Мда-а-а, чувак, історія таки любить колами ходити. Написали тобі, що все з туалету починалося, так ото тепер тобі доля мстити починає!
Ну нічо, подумав Юрко у відповідь сам собі.  Хоч і не знаю хто то зробив, але зате тепер той вчинок мусить бути увіковічнений на просторах інтернету.
З тим і заснув...
                                                                                           
« Останнє редагування: 27 Липня 2010, 19:19:34 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Бувальщини
« Прочитано #106 : 27 Липня 2010, 19:41:01 »

Нарешті наваляв нашвидкуруч і вже на жаль без тих емоцій що ще залишково були зранку  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Бувальщини
« Прочитано #107 : 27 Липня 2010, 22:15:13 »

то в мого Юрка новий талант відкрився :)
От молодчинка. :-*
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Бувальщини
« Прочитано #108 : 27 Липня 2010, 22:22:49 »

- Ах ти ж суко, то ти мені на хату певно сциш! подумав Юрко
 :D :D :D :D :D :D :D +1
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Бувальщини
« Прочитано #109 : 23 Серпня 2010, 16:09:52 »

Поїхали ми якось з подружкою у столицю до її хлопця. Він із собою взяв друга і ми пішли гуляти. Київ красиве місто. І що мені найбільше сподобалось - зелене, багато парків. Було жарко і нами було продегустовано спершу кілька соків, а потім кілька сортів пива...Все було добре, але день плавно перейшов у вечір, а пиво - із животиків перейшло ще нижче і дуже просилося на волю. Місто, звісно красиве, але ми все більше почали звертати увагу, як у Києві багато підворітень, а приміщень з надписом "00", як на зло, ніде не було видно. Наші хлопці час від часу відлучалися від нас. А ми мріяли опинитись на їхньому місці, щоб нам кожне деревце у затінку також привітно усміхалось.
 Кінець-кінцем, ми побачили дуже цікаву арочку і, сказавши хлопцям, що нам потрібно посекретнічати, уже не відійшли, а напіввідбігли в її сторону. Ура! За арочкою стояв нежитловий будинок, перед вікнами якого росли такі милі кущі. Те, що то нежитловий будинок ми визначили по величезним вікнам, які починались ледь не від самої землі - сантиметрів від 15 десь. Спершу я кинулась поклонитись тим кущам за їх таку вчасну красу, а потім і подруга підживила їх органічними речовинами. І тут я помітила, що у вікнах уже горить світло, а прямо перед ними у приміщенні стоїть дурнуватого вигляду статуя сторожа: очі вирячені, рот відкритий, руки розведені.
     Уявляю собі його стан! Людина хотіла полюбуватися кущами чи зорями, а тут - гола попа. Тільки одна почала зникати, як на її місці з"явилась уже друга, але також не менш фігурова...Від такої голої правди бідному відняло і мову і здатність рухатись...А що ми? Ми так налякались того застиглого чурбана, що швиденько утікли, а чим ще могли ми йому допомогти ;)?
     Все було б добре. Але, тільки ми щасливо усміхнулись нашим друзям, як зрозуміли, що друга партія випитого пива уже зайняла звільнене місце і готує новий бунт.
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Бувальщини
« Прочитано #110 : 01 Жовтня 2010, 10:58:24 »

Рядом открылась новая аптека. На бэйджике у продавца ( фармацевта - провизора) написано: Аптек-менеджер Марина. Что такое Аптек-менеджер, я думал долго, недавно узнал… Стою в очереди, впереди парень лет 25, потом дед, еще с Деникиным красных рубал, и собственно я. За прилавком та самая Аптек - менеджер Марина, бабища размером 1000Х1000Х1000 годов этак ближе к 60.
Парень (П): - Упаковку презервативов..
Аптек-менеджер (АМ): - А Вам ЗАЧЕМ?
(П) в ступоре... (П): - А Вам не все равно?
(АМ): - Ну я же должна помочь Вам выбрать..
. (П): - Да , шарики надувать буду!!!
(АМ): - Тогда берите exstra strong они прочные..
(П) в шоке....
(П) не стесняясь выражений: - А если у меня во время этого процесса член встанет?
(АМ): - Если на мужика, то у нас для анального секса только "Голубая луна" а если на девушку то сейчас мы Вам что нибудь подберем... Очередь катается по полу, парень сине-красного цвета...
(АМ) продолжает вещание на всю аптеку: - Есть с пупырышками, с колечками, супер тонкие, спермицидные...
Парня совсем переклинило...
(АМ): - А Вы оральный секс планируете?
(П): - С кем?
(АМ): - А это все равно, презервативы для орального секса, подходят как и мужчинам так и женщинам...
(П): - Да мне уже вроде не надо...
(АМ): - Да, Вы не волнуйтесь, есть все цвета и размеры, Вам рекомендую зеленые, под цвет глаз.
Очередь в коме, парень смотрит на все это о(чум)евшими глазами с улыбкой дебила на лице..
(АМ): Есть ароматизированые, вам понюхать принести?
Дед (Д): Че, использованный что ли? Они ж герметично упакованные! Народ лежит.
(АМ) обращаясь к Парню: - Какие брать будете?
(П) направляясь к двери: - Спасибо, уже по"б@лся..
(АМ) деду: - А Вам, что?
(Д): - Калоприемник и фенозепам!
(АМ): А вам ЗАЧЕМ? Народ расползается по углам………. »
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Бувальщини
« Прочитано #111 : 06 Жовтня 2010, 16:57:08 »

З Укрбашу :
Цитувати (вибране)
Під час написання дипломної, шукав роботу і надибав оголошення про місце для "менеджера прилеглих територій". Мене дуже здивувало, бо про таке почув вперше, а менеджмент вивчаю 5-й рік. Передзвонив виявляється потрібен двірник.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Бувальщини
« Прочитано #112 : 12 Жовтня 2010, 17:12:45 »

А у нашій турфірмі прибиральник значився Директором господарської частини. І приходив на роботу завжди в костюмчику, а потім переодягався у халат і одягав гумові рукавички. Але про те навіть не всі працівники нашої фірми знали :).
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Бувальщини
« Прочитано #113 : 10 Листопада 2010, 21:48:22 »

Один маляp був запрошений на pаботу в цеpкву для оновлення pоспису ікон і куполу хpама. Після виконання pоботи настоятель запропонував маляpу написати звіт за виконану pоботу. Останній, не будучи знайомим з тонкощами бухгалтеpії, написав наступне:

1. Увеличил небо и пpибавил звезды. - 1. Руб.
2. Раскpасил место pождения хpиста. - 1. Руб.
3. Попpавил одежду Адама и Евы после искушения. - 1. Руб.
4. Пpомыл мудpую деву и потом покpыл ее два pаза. - 5. Руб.
5. Отделал Ваpваpу у входа. - 10. Руб.
6. Деве Маpии сделал нового младенца. - 10. Руб.
7. Попpавил ангела и вставил пеpо святому духу. - 3. Руб.
8. Отделал по pазу дев венциносцов. - 3. Руб.
9. Покpыл тpи pаза святую магдалину матом. - 5. Руб.
10. Разделал линии и поставил кpест над всеми святыми. - 10. Руб.

------------------------------ ---------------------------
Итого: 47 pублей.

 
 Hа звіті була pезолюція:
"Оплатить счет этому дуpаку, иначе он всех святых пеpепоpтит".

Hастоятель монастыpя Елантий.
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Говорять мами (батьки)
« Прочитано #114 : 16 Листопада 2010, 00:29:50 »

мама в мене приколістка
є в нас сусідка. Має вона корову та не користується водою щоб за нею не несло,а несе від неї порядно
 нехай мене вибачать ті хто скаже що я перебільшую,але я кашляю коли вона біля мене стоїть.
 інші сусіди викидають капці її надвір та завертають місце де вона сидітиме
 Якось вона прийшла а я розлягся.Вона подумала що то я від неї відсунувся, бо мама їй ляпнула що я дуже добре відчуваю запахи,й часто навіть запах як висловились оригінали"тої біди"
 Тому сусідка сіла тоді в дверях(видать щоб себе не спалити :D) й більше в моїй присутності не сидить.
Відповідь від: 2010-11-16, 00:25:05
не буду розповідати з ким це було
 пішла сімя до церкви в неділю
 жінка вийшла наперед й стала біля коляски з наймолодшою дитиною
 причікнула
 люд почав виходити з церкви й дехто почав кидати милостиню.
так кинуло кілька чоловік поки не попали під осуд"шо ви робите,то ж моя родичка"
.а...я не знала..
 через кілька місяців історія повторилась
 та особа замість того шоб соромившись того й нікому не розповідати що її сприйняли за жебрачку,зразу розповіла про повторення випадку й спитала чому так,адже вона цього разу одяглася краще.
 коли згадуєм цей випадок-не без посмішки
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Бувальщини
« Прочитано #115 : 20 Листопада 2010, 13:45:45 »

Как-то ко мне во двор забрел старый, устало выглядящий пес. На нем был ошейник, и пес был весьма упитанным, так что я понял, что он не бездомный и за ним хорошо ухаживают. Пес спокойно подошел ко мне, я погладил его по голове; затем он зашел вслед за мной в дом, медленно пересек прихожую, свернулся калачиком в углу и уснул.

На следующий день он пришел снова, поприветствовал меня во дворе, опять зашел в дом и уснул на том же месте. Спал он примерно час.

Так продолжалось несколько недель. В конце концов мне стало интересно, и я прикрепил к его ошейнику записку следующего содержания: "Хотелось бы знать, кто хозяин этой прекрасной собаки, и знает ли он (то есть вы), что пес практически каждый день приходит ко мне вздремнуть?"

На другой день пес пришел снова, и к его ошейнику был прикреплен следующий ответ: "Он живет в доме, где растут шестеро детей, двоим из которых не исполнилось еще и трех лет. Так что он просто пытается где-нибудь отоспаться. Можно я тоже приду к вам завтра?
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Бувальщини
« Прочитано #116 : 23 Листопада 2010, 21:30:43 »

був ім на яблуках минулого року в Рассеі
 нас жило пиблизно по 10 чол в кімнаті. деякі особи
шкарпетки приліпали шо шаф і вони так були тиждень.просто жесть.
 стався такий випадок:якось дядько однієї з тих кімнат проснувся й сказав всім шо його обістяли
 весь наступний день ми це всі жваво обговорювали
 виявилося що одному з мешканців тої кімнати треба було напередодні менше пити.
мій товариш, переспавши з дівчиною напередодні,заявив бригадиру що в нього болить мабуть міхур,на роботу мовляв йти не може бо надто болить.
притушував біль пляшкою півторалітровою гарячої води між ногами. ми всі йому співчували ,особливо бригадир з Закарпатття(циганського роду собачого),
який вийшов в маси ,з питанняМ.чи ще хтось не вийде сьогодні працювати,як і Андрій,в якого ,мовляв нині болить "щинник"(то по бидлівському закарпатському міхур)
 хай вибачать мені,та з тих пір зненавидів закарпатців та їх мову
Відповідь від: 2010-11-23, 21:27:35
зупинив даїшник водія. той запропонував відкупитись салом,яке віз .
 той відрізав чималий шматок,й водій з сумом поїхав додому.
 ДАЇшник забув паличку в машині коли відрізав сало,тож чоловік подарував патИк дитині.
 детско бавилося паличкою з підсвіткою поки не довелося міняти батарейки.
 в той момент там найшли гроші.свиня окупилася непогано,десь втричі
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Бувальщини
« Прочитано #117 : 23 Листопада 2010, 22:13:54 »

Друга - прикольна.
Перша - тупа.
Після "кажуть" за правилами ставиться кома  ;)
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Бувальщини
« Прочитано #118 : 28 Листопада 2010, 00:24:10 »

Дорога домой

Преамбула: Случилось мне как-то будучи молодой мамой прослушать поучительную историю детского психолога:
"Часто наблюдаем картину идет ребенок с мамой, капризничает, устал. А мать начинает кричать и терзать собственное дитя словами "Не ной, идем скорее и т. д." и советовала мудрый психолог переложить отвественность на плечи детские "дескать придумайте что вы заблудились и попросите ребенка вас проводить, и он преисполненный собственной значимостью и
ответственностью за мать перестанет ныть и вы быстро доберетесь до точки назначения и будет в вашей семье полное взаимопонимание".

Наслушалась я всего этого накануне поездки с сыном в отпуск в Болгарию в славный городок Созополь. Городок, к слову сказать расположен, на двух мысах, на одном расположен старый город, где всяческие кафешки ресторанчики и в целом очень красиво и новый город с гостиницами и т. д. Так вот каждый вечер мы гуляли минут по 40 из нового города в старый погуляем, поужинаем и возвращаемся с сынулькой в новый город в гостиницу.

И помня мудрый совет психолога я каждый вечер изображала тяжелую потерю памяти и географический кретинизм "сынулька, мама потерялась, веди нас домой". Работает на все 100%, ни разу мой сын не усомнился и не начал ныть. Я была счастливая мать.

А теперь собственно амбула:
Ребенка после отпуска отправила сразу к бабушке в Украину. Через день звонит мне моя мама со словами "как только увижу убью". Выясняется: за столом где весь колхоз собрался начали пытать моего трехлетнего ребенка на предмет как ему отдыхалось в Болгарии. Он и выдал "Да хорошо отдыхалось: каждую ночь сидели с мамой в баре, а потом она мне обычно говорила: "Сыночка отведи меня домой"...
Відповідь від: 28 Листопада 2010, 00:10:55
"Мужчина в женском коллективе"

Первая неделя на работе.
Ну просто отпад! Вот это я удачно попал - восемь баб в комнате, на любой
вкус! Все-таки, как здорово работать с женщинами - чисто, уютно,
цветочки-кактусы! Обедами домашними кормят - благодать! Направо посмотришь -
чья-нить попка, налево - ножка, а рядом со мной сидит такая грудь! Все
тихонько что-то делают, рабочие моменты обсуждают шепотом, никто не орет
матом и не ржет над приколами с удафф.сом. Глазками стреляют, чулочками
сверкают: Ну отпад, мужики, я в раю!

Месяц на работе.
Грудь рядом замужем, самые красивые ножки в комнате - лесбиянские. А в целом
- ничего! Работаю в трех направлениях - вдова в возрасте у окна, молодая
стажерочка у двери, ну и грудь рядом не оставляю (если есть хоть один шанс -
надо брать!). Вдова носит обеды, стажерочка подвозит до метро, грудь рядом
вдохновляет.
Вчера рассказал девушкам пошлый анекдот, покраснели, но похихикали -
нормальные тетки! Любят секретничать - соберутся у чьего-нить компьютера и
шепчутся себе, подхожу - расходятся.
Забавные!..

Три месяца на работе.
Грудь уволилась, стажерочка отпала, вдова переключилась на новый объект.
Подсадил теток на удафф.сом, повесил над входом плакат "Вся власть -
пад**к@м". Кормить, краситься и шептаться перестали - обсуждают прокладки
вслух: мать моя, сколько у них там всего наворочено! Сейчас прохожу
мастер-класс "женский оргазм для чайников" - получаю информацию из первых
рук: научился отличать поддельный от настоящего. Эх, вдруг все-таки повезет,
и дойдет до практики? Хожу за булками к чаю, ношу тяжелые папки, двигаю
столы. В общем терпимо, но вот бы еще мужика сюда хоть одного - было бы
повеселее.

Полгода на работе.
Я знаю все. Гинеколог по страховке - мужчина, Леонид Аркадьич, прокладки на
каждый день - вредно, при беременности часто хочется писать, тампон надо
менять раз в четыре часа, при месячных пьют ношпу, лифчик и трусы должны
быть одного цвета, лак на руках и ногах - тоже. Лореаль и Буржуа - катит,
Гарнье - говно, мужики козлы (под заявление подведена фактическая база),
Джордж Клуни - лапочка, презики часто натирают, Бедная Настя - сериал, а не
абстрактная баба-неудачница.
Тетки часто ссорятся между собой, но в конце всегда достается мне - при
первых признаках скандала вжимаюсь в кресло и мигрирую под клавиатуру.
Блин, как же тяжело с ними - взяли бы еще хоть одного нормального мужика!!!

Семь месяцев на работе.
Что может быть ужасней ПМС и 8 марта? Только ПМС у восьми теток в одной
комнате накануне восьмого марта. Я молчу. Я прозрачный. Меня нет, это
иллюзия. Главное не шевелиться - есть маза получить дыроколом по башке: я
купил им торт, а они всей комнатой на диете - оступился. Пипец, мужики, я в
аду!

Год на работе.
Вчера назначили начальником отдела. Сегодня же взял на работу одну с грудью
и одну с ножками, выкинул на хрен все кактусы и дыроколы. Опять начали
кормить, молчать и улыбаться: Грудь посадил рядом с собой. Все-таки есть
кайф в работе в женском коллективе, мужики, отвечаю!
Відповідь від: 28 Листопада 2010, 00:22:57
Женщина в мужском коллективе

Месяц первый. Здрасссьте.
Вот это ужас - кругом одни мужики! Я одна, а их десять (и среди них есть симпатичные)! Свихнуться можно: юбку лучше не одевать (все равно, что голая), никого ни о чем не просить (или еще час вокруг тебя будет толпа галдящих мужиков), пописать не сходишь (перед картонной дверью в туалет всегда стоит группа курящих сотрудников (и среди них, естественно, все симпатичные). Все напряженно работают - пялятся в монитор, как сумасшедшие. С подругой не поговоришь - все мужики разговаривают по телефону не дольше 5 минут и исключительно по работе, на сайт с колготками не полезешь, и Дженифер Лопез не пообсуждаешь. Свихнуться можно!

Месяц второй. Hу, вроде бы ничего.
Писать можно ходить к соседям (там отдельный женский туалет), на сайте с колготками можно сидеть, если сделать морду кирпичом. Дженифер Лопез тут не катит, катит тут какая то Анита Блонд. Все разговоры про зимнюю резину, моторное масло и компьютерные мозги, мой Пежо 206 вызывает у них презрительные судороги. К моим просьбам относятся все намного спокойнее, симпатичных мужиков с каждым днем становится все меньше.

Месяц третий. Жить можно.
Анита Блонд - это немецкая бабища с грудью 10 номера, против нее Дженифер Лопез действительно не катит. Шипованная резина - отстой, сейчас на ней никто не ездит, лучшее масло - синтетика, сайт с колготками одобрен, подруга предъявлена и тоже одобрена. Юбка одобрена, количество симпатичных мужиков уменьшилось до одного. Мужики у тубзика испаряются после фразы: 'Мальчики, я хочу писать', фраза по телефону 'я на другом уровне!' относится к сетевой стрелялке, а не к напряженной работе.

Месяц шестой. Все свои.
Поменяла Пежо на девятку, не фига ездить на отстое, у Лопез толстая задница - не катит, вчера с мужиками уделали в Doom отдел логистики, с них ящик пива. Заказывали на сайте проституток - консультировала своих парней, как отличить родные сиськи от силикона. Ладно, мужики, пойду поссу.. Hи одной симпатичной рожи, хоть работу меняй!

Год. Братаны.
Поменяла мозги у компа, уделала мужиков в бродилке, перепила сисадмина в пятницу. Вчера пришла новая девочка, ничего такая, с крепкой попкой. Стесняется ходить в туалет и сидеть на женских сайтах. Салага...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Бувальщини
« Прочитано #119 : 28 Листопада 2010, 16:46:02 »

"Сыночка отведи меня домой"...
 :drink :D :D :D :D :D :-D 8) :bouquet:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.