Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Бувальщини  (Прочитано 114378 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Бувальщини
« : 10 Липня 2007, 09:58:48 »

Ось тут чоловік уміє гарно розказувати кумедні історії які з ним, або знайомими трапились в житті.
http://viaccessfree.info/showthread.php?t=687         ;D

Давайте і ми будемо ділитись смішними і цікавими історіями з нашого життя.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Бувальщини
« Прочитано #1 : 10 Липня 2007, 16:15:07 »

На рахунок бувальщин також можна почитати тут - http://bash.org.ru  :)
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Бувальщини
« Прочитано #2 : 11 Липня 2007, 17:19:36 »

На рахунок бувальщин також можна почитати тут - http://bash.org.ru  :)
Я не вм1ю розказувати,але такий казус з нами стався.
По1хали в Словак1ю,там у нас друз1.Молода пара.Вечером виходили 1 подруга з Словак11 так1 гарн1 духи мала.На що моя подруга звернула увагу 1 каже
-Ти так пахнеш!
  А словацька подруга з жахом дивиться 1 питае
-Я пахну?Чого пахну?
   Через деякий час чолов1к 11 прояснив ситуац1ю.По-словацьки пахнути-це смерд1ти,а якщо кажеш смердиш,то це пахнеш. :)
  Ось так1 оказ11.! слов янська група не помогла. ;)
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Бувальщини
« Прочитано #3 : 11 Липня 2007, 21:56:48 »

Добре що словачка якась спокійна була, інша могла забити  :), всякі бувають агресивні тьоті за такі слова.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Бувальщини
« Прочитано #4 : 16 Липня 2007, 23:40:10 »

Це в1дноситься до прикол1в  http://rutube.ru/tracks/10159.html?v=db171211dea1a6512c1ecf452af9d3e6   Подив1ться...Весело,але не для слабонервових.Якби мен1 таке зробили,то пот1м би досм1ювались на цвинтар1... :!!
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Бувальщини
« Прочитано #5 : 17 Липня 2007, 08:54:27 »

З розділу "Це можуть тільки чоловіки..." (нині таке дійсно було :))


Сьогодні вранці побачив на кріслі джинси своєї дружини і жахнувся  :o
...Як вона пішла на роботу без штанів?!!! :help


Виявилося що жінки деколи ходять у спідницях :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Бувальщини
« Прочитано #6 : 17 Липня 2007, 16:11:44 »

Не знаю як би це описати щоб було смішно,  :) але це мені розказав один знайомий вояка з внутрішніх війсь.
Короче, було це ще за часів "імератора Кучми". Може хто не в курсі, але коли презідент (в тому числі і пан Ю.) приїхає оторватись до Карпатського краю, то вся міліція нашого краю (внутр. війська в т.ч.) стереже дерева в прибережних селах біля Гути. Замість зброї в них лиш голова на плечех і єдина задача затримувати підозрілих осіб (або хоча б заговорвати їм зуби) до часу поки приїде спец група. Так от, одного разу під "Новий Год"  :santa_deer: Прикарпатські ліси кишіли охранниками і у формі і в цивільному, бо відітєлє "господин всія Окраїни" приїхав з внучком у гори пабажать українцм чергового "веселого" року.  :cristmas_iceman: Та оказалось, що в них в хоромах нема живої ялинки... В той час хлопці з внутрішніх війсь, тупцюючи ногами на морозі під слова "стой, кто ідьоть?" скрутили одного чувака який спокійнісіньоко чимчикував по лісі з сокирою в руках. :o Той каже "хлопци, я з охрани прєзідєнта", а вони йому по печіках, каже "я по йолку йду", а вони ще хвацько по ребрах, він "та я..." і тут йому по писку, щоб по москальськи не говорив! Короче, то ще довго тривало і не знати чи була жива ялинка на святі у Глави держави, а мораль тут така - нєфік ходити по наших лісах з сокирою в руках, а особливо коли забув службове посвідчення дома! :-)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Бувальщини
« Прочитано #7 : 17 Липня 2007, 18:39:28 »

Москаль у Карпатах збирає гриби. (вже смішно.. :D). Нагнувся за грибом, а ззаду гуцул  в дупу топірцем БАЦ! Він бідний обертається і питає:
- За что?
А гуцул йому відповідає:
- А ти їх тут садив!?

Трохи не в тій темі, але думаю посвідчення тут не допомогло б :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush
Бувальщини
« Прочитано #8 : 18 Липня 2007, 12:32:18 »

К этой же теме!
Группа людей (называемых москалями) идут тоже по Карпатах. Находят источник. Начинают пить. Тут (опять же гуцул), видит что люди пьют воду с того источника начинает бежать и кричать: "Не пийте, джерело отруене!"
Так бежит, аж спотыкается. Подбегает поближе и тут эти люди его вопрошают: "Что вы говорили, дяденька?"
Гуцул:
- "На нічого, пите обережно, джерело холодне!"
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Бувальщини
« Прочитано #9 : 03 Вересня 2007, 13:50:29 »

«В автобус с животными нельзя!»
«Я  сегодня  спешил  на  работу.  Стою  я,  значит,  на  остановке.  Рядом  со  мной  ждёт  автобус  бабка, на поводке у которой имеется огромный старый козел, с громадной бородой и рогами. И  когда  подъехал  нужный  мне  автобус,  я,  не раздумывая,  сел  в  него.  Оказалось,  что  этот  автобус  оказался  нужным  не  только  мне,  но  и  той  старухе;  она  стала  проситься  в  автобус  вместе  со  своим  козлом. Водитель,  естественно,  стал  упираться, мотивируя  тем, что в автобус с животными нельзя. Бабка чуть не плачет, и народ вступает на ее сторону. Получив согласие, бабка запихивает козла под сиденье и скромненько садится сама. На следующей остановке в автобус вваливается два пьяных  и сплошь покрытых  татуировками   мужика.

Примостившись за бабкиным сиденьем, они достают бутылку водки и пластмассовый стаканчик. Стаканчик падает, и один из друзей лезет его поднимать. Через минуту, с криком: "там черт под лавкой!", он выскакивает и несется по проходу, пока его продвижение не останавливает металлическая стойка. Изрядно погнув данный предмет, он падает на пол, с  криком  стуча ногами. Второй, видимо подумав, что это ничто иное, как пойманная друганом "белка", тоже орет на весь автобус, требуя у водилы, чтобы тот рулил к больнице. В этот момент к нему поворачивается бабка и спокойно так заявляет, мол, что же ты орешь, это же просто козел! Мужик, у которого зоновские привычки сквозят во всем, ошалевает, и с криком: "мой друган никогда козлом не был!", бросается на бабку с кулаками. Водила, поняв, что в автобусе происходит что-то неординарное, бьет по тормозам, мужик перелетает через бабку и врезается головой в стекло, огораживающее кабину водителя.
Так же по инерции по грязному полу, юзом, подтягивается его напарник. Протрезвев от стресса и удара, он вновь сталкивается нос к носу с мирно жующим пластиковый стаканчик старым козлом. Hо теперь он видит его уже в другом ракурсе, и поняв, что это действительно животное, а не посланец преисподней, он радостно подскакивает, бросается к приходящему в себя напарнику, и с криком "Серега, козел, это просто козел!", делится радостной новостью. Его слова тут же подтверждает и бабка, опасливо поглядывая на мужика, она бормочет: "А я что говорила, обыкновенный козел!". Серега, видимо плохо соображающий после столкновения со стеклом, тут же принимает все слова на свой адрес, и "закозленный" за три секунды по самые помидоры, наносит другану нокаутирующий удар  правой.
Второй  тоже  оказался  не из  кротких,  и,  сцепившись, они скатываются по ступеням автобуса в предусмотрительные открытые водителем  двери.
Недовольный  водила  закричал  в  пассажирский  салон: "А я вам говорил, что с животными в автобус нельзя!". И  мы трогаемся, слушая как бурчит бабка: "Конечно нельзя, вон с моего бы козла пример брали, лежит себе спокойно!" 

Вот  такая  история».
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Бувальщини
« Прочитано #10 : 05 Вересня 2007, 13:15:35 »

Красота то какая  :o http://www.kp.ru/daily/23959/72392/
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Бувальщини
« Прочитано #11 : 05 Вересня 2007, 21:30:36 »

Ото людискам обломилося!!
І то не абияке! Болгарське. А нам як не фосфор то хлороводні...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Бувальщини
« Прочитано #12 : 13 Вересня 2007, 17:36:01 »

ТОЙ-ОТА

Занесла доля одного нашого розумника аж у Японію. А сталося це з його власної волі, бо був начитаним мрійником і дуже хотів побачити країну, в якій сходить сонце. Тож попросив він у батьків благословення на мандри, взяв у хустинку дрібку рідної землі, вклонився на чотири сторони світу і подався в нелегку й незнану дорогу. Коли дістався Японії – тільки й було у нього скарбу, що одіж на ньому – вибілені дощами й вітрами материна вишиванка і полотняні штани та свитка, що від дощу та холоду вкривала. Сподобалася йому країна, її привітні люди, які завжди були спокійними, лагідними. Захотілося йому побути серед них якийсь час, повчитися. Він мав розумну голову і багато чого вмів робити своїми руками, то пішов працювати на завод, де робили машини. Японської не знав, – взагалі окрім своєї, він не знав жодної іншої мови, так, хіба що окремі найуживаніші слова, тому тільки жести й були мовою його спілкування. З нього виявився добрий механік, і вже за деякий час, розібравшись, почав удосконалювати спочатку всілякі технічні дрібнички, а потім і сам механізм машин, їхню форму (самоучка раціоналізотор, такий собі).

Господар фірми поважав хлопця за працьовитість, кмітливість, й одного разу намалював на папері тільки чотири колеса і віддав малюнок хлопцеві – мовляв, бери й роби все інше далі сам. І закипіла робота. Мало-помалу, та й дійшло вже і до збирання моделі. Помічники все робили по його команді, а він просто вказував пальцем на потрібний елемент і казав лише – „той”, а на потрібну деталь казав „ота”. І так цілий день –„Той” – „Ота”, „Той” – „Ота”. Коли зібрали модель-машину, й засяяла вона вся одразу своїми несподіваними формами, робітники-японці, показуючи на машину, схвально всміхалися і згадували: той-ота, той-ота, а виходило – тойота. Тут і хазяїн прийшов, почув те радісне і бадьоре слово „тойота” і сподобалося воно йому, а що зберігало воно в собі ще й історію створення цієї моделі, то і машині надав ім’я – “Тойота”, а нашого парубка зробив своїм першим помічником.

Отака правдива історія.

Роман Гудба
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Бувальщини
« Прочитано #13 : 13 Вересня 2007, 17:38:48 »

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Бувальщини
« Прочитано #14 : 19 Вересня 2007, 23:22:23 »

Це найсильніший кавалок:
"...Там вони годували левів москалями й насолоджувались цим видовищем. Так завдяки українцям зявився цирк та театр..."
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Бувальщини
« Прочитано #15 : 20 Вересня 2007, 15:18:37 »

«В автобус с животными нельзя!»
:D :DЦе правдива?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Бувальщини
« Прочитано #16 : 20 Вересня 2007, 22:53:58 »

Розкажу свою історію.
Недавно зустрічаю знайомого, він працював на Калуському телебаченні. Треба зробити відступ, щоб пояснити, що зараз на телебаченні новий директор, з подачі нової влади. І от ця пані директор, хоч ніколи раніше того не робила, ринулася робити нові програми. Пересварилася зі всім колективом і довела до того, що зараз кожна передача подібна на збірник ляпів. То звуку нема, то є але не співпадає з зображенням, передачі виходять в ефір не вчасно і т.д.
  Так от зустрічаю я Вітю і питаю:
- Що нового, Вітьок, щось ти сумний.
А він відповідає:
- Та от написав сьогодні заяву на звільнення.
- Як, чого, що сталося?!
-Та заставила мене та звєзда, вигавкалася на мене і сказала, щоб я розраховувався.
 Я такий в шоці, на Віті половина роботи по відеомонтажу трималася, тож розпитую далі:
-А що сталося, за що?
-Та розумієш, монтував я її програму для дітей, до третьої години ночі, поки вона свій текст прочитає, то треба 20 дублів зробити, ну а далі треба ще то монтувати, аби на завтра готове було, і не замітив, що два рази пуся вилізла. І та програма пішла в ефір.

Тут треба пояснити, що я ніколи тої передачі для дітей не видів, навіть по нинішній день, зато трохи знайомий з американським сленгом, де "пуссі" означає у перекладі самі знаєте що  :o
Тому звісно перепитую:
-Тобто як вилізла?! Що було її видно?
- Так! Аж два рази. Але ж я не винен, я змучений був, то ж не дивно, що проморгав, то ж ніч вже була.
А я не унімаюся.
-Та ну, не вірю, як так вилізла?
- Та повністю, взяла і вилізла з-під стола. Ну що не розумієш, то ж передача така дитяча, там вона говорить за маленьку іграшку, з-під столу, а сама її в руці тримає. От та істота і називається Пуся!

Це ж треба було до такого додуматися. Якби то не було так сумно, бо колєгу з роботи виперли, то я би всц*вся зі сміху.
   Не вірите??*
Дивіться Калуське  міське телебачення, ще не таке побачите  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Бувальщини
« Прочитано #17 : 20 Вересня 2007, 23:32:50 »

 :DНа телебаченн1 бувае...
А в мене знайомий працював у Великому театр1 в Москв1,декорац11 м1няв,коли сцени м1нялись...Так ось п1д час зм1ни декорац1й св1тло виключали 1 треба було швидко все виложити...Якщо не встигали,то приходилось падати за ними 1 лежати,поки знов не виключали св1тло...Так ось...впав м1й знайомий,лежить...не дихае...А артисти,велик1 артисти,ходять 1 навмисне ногою зачеплять...А тим вставати не можна,рухатись теж...А артисти грають...н1хто 1 вусом не моргне...Оце то театр!Вс1 лежач1 лопали в1д см1ху,бо сам1 теж козн1 1м п1дстроювали...
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Бувальщини
« Прочитано #18 : 28 Вересня 2007, 22:19:08 »

Розкажу, як працювало Калуське ТБ ще років 13-14 тому (з власної практики):
- спочатку оператори фіксували на відеоплівку відеосюжет старенькими відеокамерами формату VHS типу JVC (забув модель) та PANASONIC M7 (ця була крута на той час, бо були присутні функції video insert, audio dub, необхідні для оперативного відеомонтажу).
- приносили на обід ті сюжети відеоінженеру, який  на двох відаках Panasonic G50  та AKAI робив відеомонтаж. Уявіть, як він вичисляв точно час від натисканні кнопки REC до початку запису на плівку, щоб не було шумових кадрів  :o . Зі всіх допоміжних пристроїв був тільки аудіо мікшер ДЕЛЬТА для підводки звуку або фону.
- Новини тоді виходили 2 рази в тиждень. В ці дні відеоінженер брав під паху один з відіків, відеокасету з записаною програмою і йшов на Височанку на "вишку", де підключав той відік до передавача, ішла трансляція, він чекав до кінця передачі (часто до півночі майже), забирав то всьо і йшов додому.

Але то був живий ентузіазм, всім було цікаво працювати, працівників Калуського ТБ всюди радо приймали, пригощали...

Тепер з того колективу лишився хіба О. Смаль - до речі ЄДИНИЙ, що працює за фахом - закінчив факультет журналістики у Львівському Універі.
« Останнє редагування: 28 Вересня 2007, 22:20:48 від Zubik »
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Бувальщини
« Прочитано #19 : 28 Вересня 2007, 23:21:47 »

Йо-йо. Підтверджую все сказане. Особливо про  ентузіазм. Я тоді жодної передачі не пропускав. І не дивно, то ж ще один канал на ТВ. Четвертий по рахунку!!!
А тепер що. Одне кабельне 38 каналів. Ясно що ентузіазму нема. Та і фахівців дійсно не лишилося...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.