Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 15 днів

Автор Тема: Протоколи сіонських мудреців  (Прочитано 184270 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #180 : 08 Травня 2009, 15:19:02 »

Самоорганізація, то від лукавого. не існує такого. Навіть у найменшій справі потрібен лідер-керівник. А цього у нас не вистачає.
 Самореалізація від лукавого?! =)) =)) =))
 Не існує такого?!  =)) =)) =)) Певно не існує у вашому оточенні.

 Лідер потрібен? Я помітила таку українську тенденцію, і дуже сильно вона впала в очі, коли я приїхала у Франківськ. Я помітила, що навколо дуже-дуже багато підприємців. Мені це сподобалося! Я думала: о, молодці, такі завзяті люди! А потім почала приглядатися і зрозуміла, що мотивом до розвитку власної справи в більшості випадків стає жаба, що у когось чогось більше, а не бажання жити краще або розкрити свій потенціал. Я помітила, що людям важко визнавати лідерів, поважати їх, іти за ними, легше їм заздрити. Тому, коли українці починають обирати лідера, то це перетворюється на балаган. Кожному хочеться бути першим, бути головним. А якщо не так, то краще будемо самі по собі. Люди не розуміють принцип учнівства: краще бути найменшим серед великих, ніж бути великим серед малих. Якщо ми навчимося вчитися, будемо прагнути зросту, то не проблема буде знайти лідера. А згодом вирости і до самоорганізації.
Євреї чекають свого месію, нам мабуть треба свого чекати. А поки маємо те, що маємо...
Можна все життя прочекати.... Мало чекати, потрібно ще іноді відкривати очі, щоб його побачити і смирення, щоб признати його. Сам Бог з Неба прийшов, але такі горді були, що не признали і розіп`яли. Хіба в наші часи з видатними лідерами так не чинять? І лише згодом нащадки, аналізуючи історію, говорять: "Таки крутий був чувак, нам би тепер такого лідера..."
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 06:29:19

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #181 : 08 Травня 2009, 16:11:30 »

Самореалізація від лукавого?!
де ви побачили слово самореалізація? проблеми з зором?

Я помітила, що людям важко визнавати лідерів, поважати їх, іти за ними, легше їм заздрити. Тому, коли українці починають обирати лідера, то це перетворюється на балаган.
а може не в тому причина?
Хотіти бути лідером і стати ним, то є  трохи різні речі.
що ви причепились до українців? ви хто за національністю?
і до чого тут підприємці? люди просто заробляють на хліб. да... не сподівався я від вас такого "аналізу"..

І лише згодом нащадки, аналізуючи історію, говорять: "Таки крутий був чувак, нам би тепер такого лідера..."
історія не знає всієї правди, заднім числом усі розумні.

лідер не той що каже, ходіть за мною, а той, що знає куди іти.


Відповідь від: 08 Травня 2009, 15:58:13
не думаю, що ще якась нація уміє так себе обсирати як українці.
навіть не так, обсирають не українці, українці мовчать, а обсирають перешиванці, які себе називають українцями.
Підіть навіть на російські сайти. Дуже росіяни далеко втекли від нас у розвитку? але ніхто навіть не має думки обсирати своїх і образити не дасть. А тут тільки і читаєш - українці такі, українці сякі. І деякі хитають у відповідь, як барани, а інші взагалі мовчать. Де ваша гордість шановні?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #182 : 08 Травня 2009, 16:42:18 »

А де нема організатора, то і нема замка
Повністю згідний. Єдіноначаліє є символ впорядкування (благоустрою) і навпаки - впорядкування (благоустрій) є символ єдиноначальності.  :good Треба додати буде до улюблених висловів  :)

Самоорганізація, то від лукавого.
Повністю згідний. Від лукавого. Як і все із префіксом само-. Самоорганізація, самореалізація, самовиховання, самовбивство, самовисунення, самовілля, самовпевненність, самолюбство, самовтіха, самоконтроль, самоомана, самовбранка (скатертина)  :) і т.д., крім самобутній (тільки Бог!), самовідданий і самовар  :) ну і ще самогон  :)

Записаний
When doctors differ who is to decide?

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #183 : 08 Травня 2009, 19:16:20 »

що мотивом до розвитку власної справи в більшості випадків стає жаба, що у когось чогось більше, а не бажання жити краще або розкрити свій потенціал
Яку ж жабу треба мати, щоб побачити жабу в тій людині, яка не чекає, що прийде "добрий дядя" і візьме у тебе гроші під 100% річних, або буде безплатно їду роздавати, чи за 3000 $ вчити як правильно  "самореалізовуватись", а просто бере відповідальність за себе і своїх близьких сама! У нас справді підприємців багато, але причина - точно не "жаба"! Ви помиляєтесь!
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #184 : 08 Травня 2009, 22:24:57 »

Самореалізація від лукавого?!
де ви побачили слово самореалізація? проблеми з зором?
Сорі, побачила "самоорганізація",  але написала "самореалізація". Але думка лишається незмінною.
що ви причепились до українців? ви хто за національністю?
Заспокойтеся, це по-перше. Я українка - це по-друге.
не думаю, що ще якась нація уміє так себе   ти як українці.
Є різниця між тим, що написали ви і тим, щоб визнати свої неправильні дії або мотиви з подальшою їх зміною - це те, що роблю я в своєму житті.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #185 : 09 Травня 2009, 01:42:14 »

що зле, то усі знають. вихід де? не бачу альтернативи у ваших дописах, один осуд.
1. Роман, повторюю всоте - не осуд, а констатація! Для Вас і для інших вживаю слово "МИ", що б не відриватись від свого народу. Так, я констатую неприємні факти чи особливості нашої з вами ментальності. Заперечте мені, якщо можете! Лиш не відбирайте у мене право констатувати це!
2. Не бачите альтернативи? Та ж не хочете! Я пропоную Вам не прохордити мовчки повз п'ятикласників, що матюкаються і палять у 2-му з кінця під'їзді Вашого ж будинку. Що, скажете, що Ви цього ніколи не бачили і не чули?! Ходите тою дорогою, ми з Вами зустрічалися там же не один раз. Не помічаєте? То підніміть голову і помітьте! І зробіть хоч зауваження тим дітям! Не кажіть, що я Вас засуджую. Я засуджую всіх байдужих. Ви - теж байдужі? Якщо ні - знімаю капелюха...

власне, нема лідера, що не кажіть, а людина істота стадна. кажете не хочуть гроші здавати на замок? не знаю, я мав відношення(де мої і жінки батьки живуть і в моєму теж) до декількох під'їздів і як знаходився організатор, то гроші здавали і замок є. так є частина людей, що не хоче здавати є що дійсно грошей не мають, але то не переважна більшість.
А де нема організатора, то і нема замка. Самоорганізація, то від лукавого. не існує такого. Навіть у найменшій справі потрібен лідер-керівник. А цього у нас не вистачає. Мабуть тому, що епоху таку пережили, де лідерів не шанували і знищували. І тепер навіть, якщо трапляється ніби "лідер" і люди готові за ним піти, то в результаті виходить, що не лідер він зовсім, а бджоляр.
Тільки що Ромашкін назвав нас баранами, які без погонича (лідера) ніц не варті. Хороша справа - кодовий замок в під'їзді. А що, Роман, чи то не Ви часом організатором були?... Б'юсь об заклад на пляшку "Закарпатського", що не Ви...

Євреї чекають свого месію, нам мабуть треба свого чекати. А поки маємо те, що маємо...
Тобто, барани мають те, що мають... І Ви ще кажете що це я осуджую свій народ...
Відповідь від: 09 Травня 2009, 01:28:38
не думаю, що ще якась нація уміє так себе   ти як українці.
навіть не так,   ють не українці, українці мовчать, а   ють перешиванці, які себе називають українцями.
Підіть навіть на російські сайти. Дуже росіяни далеко втекли від нас у розвитку? але ніхто навіть не має думки   ти своїх і образити не дасть. А тут тільки і читаєш - українці такі, українці сякі. І деякі хитають у відповідь, як барани, а інші взагалі мовчать. Де ваша гордість шановні?
Тут Ви, Роман, перевершуєте самі себе....Ви згадали про баранів, а постом вище стверджували що нам потрібний лідер... Лідер потрібний якраз стаду... або отарі... Ви хочете сказати, що винні ті, хто вказує на наші (в т.ч. і Ваші) недоліки? Мовляв, не слід вказувати нам, нащадкам славних аріїв і русичів на недоліки, а слід співати "Червону Калину" і водити хороводи?... Ви не хочете читати, що Ви, Ромашкін "такий-сякий", а хочете чути гімни? Я готовий співати гімни Вам особисто - у випадку, коли Ви особисто прикриєте притончик наркоманів у 5-му під'їзді вашого будинку! Чи може Ви не знаєте про його існування? Дивно, живете ж поруч...
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #186 : 09 Травня 2009, 03:27:11 »

Ви особисто прикриєте притончик наркоманів у 5-му під'їзді вашого будинку! Чи може Ви не знаєте про його існування?
Раз Ви в курсі то чому не прикриєте?    :unknow
Дивно, Ви ж в курсі...

А з п"ятикласниками як?  ;) провели виховну годину? 
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #187 : 09 Травня 2009, 21:20:28 »

Може мені здається,може я помиляюсь,але у нас українців є одна серйозна проблема.Вирішивши яку було би значно легше боротися і з іншими.От читю все написане і кожен в чомусь правий,а в чомусь ні,але розмова потихеньку скочується до звинувачень і добре що хоть ще не до образ.І на жаль не тільки на форумі,а і в цілому в державі.Наскільки би простіще було боротися з кризою якби наші вожді не гризли одне одному горло навіть якщо допустити))),що кожен із них дійсно хоче щось добре зробити для країни.А разом взялися б до роботи.От і тут ,все вірно,все це треба робити, і дітям зауваження і з наркоманами боротися,і все це ми в принципі можемо в тій чи іншій мірі.Але добре би не показувати один на одного чому той не зробив,або той не сказав.Думаю що просто хай кожен щось робить що може,а разом треба думати,що ще можна зробити,або спонукати можновладців щось робити.Є речі які ми прості громадяни можемо робити,а є які нам не підсилу.Наприклад для боротьби з притонами існують відповідні органи,і я навіть і не раджу самим в таке вв'язуватися це просто може бути небезпечно.Просто хай кожен робить,що може,але головне пам'ятати що це не ми один одному ворог,а у нас є спільний ворог і  з ним треба боротися разом.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 06:29:19

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #188 : 10 Травня 2009, 19:20:35 »

Наприклад для боротьби з притонами існують відповідні органи,і я навіть і не раджу самим в таке вв'язуватися це просто може бути небезпечно.
+1
доречі, чому у нас не дзвонять у "відповідні органи"? та тому, що швидка на виклик їде 2 години до людини, яка отримала смертельну виробничу травму, а про мєнтів і інші структури уже й годі говорити. Робіть добре кожен свою роботу і будемо жити цивілізовано.

решта дописів коментувати немає змісту. тут або свідоме зомбування, або нав'язування своїх комплексів оточуючим.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #189 : 11 Травня 2009, 09:38:50 »

Думаю що просто хай кожен щось робить що може,а разом треба думати,що ще можна зробити

В тому-то і справа, що кожний, хто спробував робити щось реальне самотужки, відчув, що це не просто і потрібна допомога. І часто навіть не фінансова, потрібні небайдужі люди! Ми все життя думаємо лише про себе, про свої сили, про свої можливості. А чому б їх не об`єднати - результат би вас вразив, запевняю!

Колись мормони об`єднали капітал членів своєї організації - їх можливості так зросли, що сьогодні їм належить цілий штат у Америці. Вам це не про що не говорить? В Біблії написано, що один прожене тисячу, а двоє десять тисяч - якщо уважно подивитеся, то побачите, що двоє проженуть не дві тисячі, а десять - це результат об`єднання сили.
Один у полі не воїн!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #190 : 11 Травня 2009, 10:43:31 »

Може і так,але це об'єднання мало би бути аполітичне і нерелігійне,бо дуже сумніваюсь,що більшість тут пишучих захотіли б іти в світле майбутнє під прапорами пана Аделаджі.Якщо не вникати в догми і подробиці,то всіх нас хвилює по суті одне це безпека нас і наших родин,мораль і все що в це поняття входить в тому числі і дотримання чистоти.А всі релігійні і партійні дискусії добре би залишити на потім.Тобто об'єднюватися напевно треба,але я ще не дуже уявляю як це має виглядати і хто би це об'єднав.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 06:29:19

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #191 : 11 Травня 2009, 11:05:43 »

і хто би це об'єднав.
точно не люди, що не впевнені в своєму народі.
Дивно, як можна обєднуватись з людьми в яких не віриш?
Чому наші політики живуть нинішнім днем? тому, що вони так думають, як пан Ігор  -  з цими людьми нічого не побудуєш, люди якісь не такі.

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #192 : 11 Травня 2009, 12:17:10 »

Ну що ж поробиш наші люди дійсно стали важкі на підйом і до речі багато в чому завдячуючи нашим політикам,які використали людей .Навмисно не буду уточняти хто і коли,щоби не вертатися назад до політ.баталій.Винні всі,і кожен по своєму.Але все ж якщо не брати глобально,а на початок наше маленьке містечко,то думаю більшість хотіла б жити в чистому місті ,а не в свинюшнику і напевно долучилася б,але от нема до чого.Правильно juli пише.від того що нас пару чоловік не смітить і прибирає за собою,погода в загальному не зміниться.Є у нас на форумі люди які були у владі,юристи і просто розумні люди.От нехай би подумали як згуртуватися так.щоб все законно і мати вплив на владу в місті і на мешканців.Та і я чим би зміг тим би допоміг.Так вже надоїв той свинюшник та і перед людьми встидно.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #193 : 12 Травня 2009, 01:47:26 »

а я думаю що людям потрібна якась спільна ідея.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #194 : 14 Травня 2009, 02:47:23 »

я мав  на увазі більш глобальну ідею. котра обєднае всіх Українців для розвиткі держави. так як обєднались німці після ДСВ.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #195 : 14 Травня 2009, 07:07:50 »

Глобальна ідея це звичайно добре.Але якщо ми не зможемо об'єднатись в малому то в великому тим більше.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #196 : 14 Травня 2009, 09:24:55 »

вірно з цього все починаеться але проблема в тім що дрібних проблем купа і вони очевидні. а над тим глобальним що обєднае народ для спільного розвитку навіть ніхто не думає , хоча спільна мета для всієї країни приведе до швидшого вирішення дрібних проблем.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 06:29:19

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #197 : 14 Травня 2009, 09:46:48 »

пропозиції в студію. яка реальна ідея може об'єднати всю Україну на вашу думку?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #198 : 14 Травня 2009, 09:59:36 »

ех, якби ж я знав то вже би кудись балотувався. :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #199 : 14 Травня 2009, 10:25:50 »

Раз Ви в курсі то чому не прикриєте?    
Дивно, Ви ж в курсі...
Я то в курсі. А от Ромашкін, видно, ні... І чому Ви думаєте, що я з цим не працюю? Може, хочете допомогти?

А з п"ятикласниками як?   провели виховну годину?
Обов'язково. І кожного разу проводжу, як таке бачу. А Ви в таких випадках, напевно, робите вигляд, що говорите по телефону і не помічаєте?

Наскільки би простіще було боротися з кризою якби наші вожді не гризли одне одному горло навіть якщо допустити))),що кожен із них дійсно хоче щось добре зробити для країни.А разом взялися б до роботи.
А чому лише "вожді"?

доречі, чому у нас не дзвонять у "відповідні органи"? та тому, що швидка на виклик їде 2 години до людини, яка отримала смертельну виробничу травму, а про мєнтів і інші структури уже й годі говорити. Робіть добре кожен свою роботу і будемо жити цивілізовано.
Романе! Це тупа відмазка - не дзвоню, бо не приїдуть, не зроблять, не виконають... Не дзвонять тому, що БАЙДУЖЕ!

Тобто об'єднюватися напевно треба,але я ще не дуже уявляю як це має виглядати і хто би це об'єднав.
Що заважає об'єднатися жителям під'їзду чи будинку для вирішення їх же проблем? Що заважає об'єднатися міським водіям для захисту своїх прав і авто? Рибалкам - щоб очистити навколишні ставки? Любителям тварин - для опіки над бездомними собаками? Любителям макраме - для спільного проведення часу? Це називається - ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО. Відкрийте Гугл, прочитайте...

точно не люди, що не впевнені в своєму народі.
Дивно, як можна обєднуватись з людьми в яких не віриш?
Чому наші політики живуть нинішнім днем? тому, що вони так думають, як пан Ігор  -  з цими людьми нічого не побудуєш, люди якісь не такі.
О.... Значить, Романе, це я не впевнений в своєму народі і відповідно, в собі?...
Ок, почнем здалеку...
Коли я був малим, батько мене вчив, що  в житті не можна бути байдужим, а будь-яка несправедливість має бути покарана. Батько не лише вчив словами, а показував це і на ділі. Пам'ятаю зимовий вечір десь в кінці 70-х років, ми ще жили на Б.Хмельницького,46. Під вікном нашого будинку зав'язалась бійка, кілька мужиків били чоловіка, жінка його кричала. Батя мій схопив розвідний ключ і погнав з 5-го поверху на низ. Мені врізалась в пам'ять ця картина, коли я дивився крізь холодне вікно, з нашого дому вибігло ще чоловік зо 4 сусідів... Може це гени, а може батьківська наука так вплинула - мене завжди перло "на подвиги". Я не унікальний, не подумайте, таких людей багато. Але значно менше, ніж мало би бути. Хто пам'ятає совдеповські магазини і черги в них? Пам'ятаєте? Завжди, коли була велика черга - мусіли знайтися наглюки, що пхалися наперед. І мене завжди дивувало, чому з 5 мужчин лише один втручувався в ситуацію і відновлював порядок, а решта опускали очі? Що, ніхто з таким не стикався? В школі я був активним піонером, старостою класу. В армії - комсоргом роти. В університеті - головою студентської профспілки спочатку факультету, а потім і універу... Зараз у мене теж активна життєва позиція... Ви мене, не здивуєте зараз нічим, Романе. Мені дуже часто вслід крутили пальцем біля виска - чи воно йому треба? Таке життя, що більшість людей вважає за краще не висовувати голову. Це не осуд (!!!!!), це факт (!!!!!). Але мені пофіг, бо я живу так, як вчив мене батько і як не можу не жити!
Ви кажете, що я не впевнений в своєму народові і, як політик, живу сьогоднішнім днем, і люди для мене якісь не такі...
Я, той, хто не пройде повз нагло сц***го в центрі міста під деревом молодого дебіла... той, хто не пройде мовчки коли підлітки ламають дитячий майданчик, той, хто.... можна писати багато... той, хто врешті хоча б натиснув на клаксон свого авто і таким чином виявив свою громадянську позицію... - я, значить, живу сьогоднішнім днем і не впевнений в народі...
Ви - той, хто зробить інакше у вище перерахованих ситуаціях (точніше, нічого не зробить)..., хто вважає, що це справа відповідних органів... хто навіть не подзвонить до цих органів, бо ж "не приїдуть"... хто вважає, що органи працюють вкрай погано, бо влада і лідери мають змінитися... той, хто ту владу обирає і на неї ж плює... - це Ви, Романе живете майбутнім і від вас віє спокійною впевненістю за долю нашого народу...
Отже, Романе, Ви не праві. Це я неправильний, не такий якийсь. А Ви - правильні. На тому і порішили.
Записаний