Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Протоколи сіонських мудреців  (Прочитано 182933 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #20 : 19 Лютого 2009, 21:36:31 »

звісно поможе
Думаю не допоможе,та і як їх вирахуєш у нас вони з закінченням на КО в прізвищі,в Росії на ОВ.,замаскувалися,та і не всі євреї масони,сподіваюсь.В глобальних масштабах чесно скажу,поки що не знаю,а стосовно нас самих.Просто не йти у них на поводу,не п'янствувати,не їсти їхні ген.модифіковані продукти ср+ти на їхні бакси,навязувану музику,фільми,не сприймати їхню пропаганду гомосексуалізму бо цими речами вони доведуть нас до 25 міліонів як і планували,нас вже лиш тільки близько 46.А нашій"еліті"не продавати маму рідну за примарну владу. Просто показати,їм і самим собі що ми люди,а не ґої-тварини,починаючи від папірця кинутого в мусорник,а не під ноги.Бо читаючи ці протоколи добре видно,що вони в більшості праві.
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #21 : 19 Лютого 2009, 21:49:34 »

допоможе якшо гнати у всьому світі  всіх не зженем точно але навіть якщо зженем третину то буде добре бо інші будуть тихо сидіти і не рипатись але не можна припиняти гнати
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #22 : 19 Лютого 2009, 22:19:22 »

Це занадто добре організована структура,напевно такий простий метод вони вже давно передбачили,та і хто пожене?.А і ще тут http://oglyadach.com/news/2006/9/27/114544.htm  напевно для багатьох вже не нова інфа,але все ж,тут наші вершки яких швидше за все справжні масони шістками рахують,а вони себе напевно справжньою елітою .
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #23 : 20 Лютого 2009, 08:40:18 »

Якщо вже ті мудреці такі мудрі, то чого вони не написали, що після того як гоям набридає лібералізм, то приходить новий гой з батогом і починає гоїв шмагати, а жидів знищувати?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #24 : 20 Лютого 2009, 09:28:12 »

Думаю що хоч вони і дуже розумні і хитрі,та все ж деякі прорахунки бувають.От хоча  б гітлер,чому він знищував жидів,бо він сам хотів бути світовим диктатором і реально розумів хто його реальний конкурен.Але навіть і в цій ситуації,хоть і не зразу.але їм вдалося прибрати охамілого ґоя руками інших гоів,думаю всі розуміють хто зробив революцію в Росії і яка там була влада .Влада яка сама знищувала власних громадян концлагерями і голодомором.А в США наоборот інший сценарій,жадоба багатства і розпуста,що тепер поширилось на весь світ.Оскільки за цим сценарієм ми  самі себе знищуєм.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #25 : 20 Лютого 2009, 10:27:05 »

Кажете Гітлер... Чому ж він тоді не зачепив Швейцарію? Знищував простих євреїв, а за саме головне не брався. Як відомо, світом правлять гроші. Взявши під контроль Швейцарські банки, можна було контролювати весь світ, але він чомусь того не зробив.
Так само існує думка, що якраз ці масонські організації мали на меті знищити євреїв, якраз руками Гітлера.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #26 : 20 Лютого 2009, 12:05:23 »

Цілком можливо,я не знаю відповідей на всі питання,бо не є масоном :) Але в моєму розумінні небезпека стати рабами масонів цілком реальна,на жаль багато хто цього так не сприймає.Але аналізуючи все це добре видно.Ось один із прикладів,вчора по тєлєку Черновецький зібрав толпу і по суті за пиріжки іздівався над ними.Чудова репетиція масонського правління.Ми повинні захищати себе,бо інакше наші нащадки будуть їхніми рабами назавжди.Як захищати?ні в якому випадку не знищувати їх фізично,бо вони добре сховались,а крім цього заклики до цього вже є порушенням закону,та і вони самі би хотіли щоб ми так поступали.Нам потрібно забрати козирі з їхніх рук,ці що через них вони нами керують.Це банально,але потрібно повернутись до моралі,до СПРАВЖНЬОЇ віри в Бога.Відкинути жадобу багатства,слави,розпусти і почати думати!Хіба не подібні наші політики на псів які гризуться за кістку,а в цей час чужинці грабують дім?!Хочемо бути людьми-будьмо,що би ці масонські покдьки не могли називати нас ґоями-тваринами.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #27 : 20 Лютого 2009, 14:34:39 »

Хлопці, треба уважно читати ті протоколи. А не пролистати, як Юра :) Без образ! Я, відверто кажучи, спочатку теж полінився вникати у то все. Але потім почав вичитувати кожне слово і.... мурашки по тілу. Звісно, писано не далеко по-сучасному, але оновне - суть!
А суть полягає в тому, що ВОНИ самі нічого майже не роблять! Ми, ГОЇ, самі себе маємо зжерти і зжираємо! А протоколи - лише інструкція, як це все ЇМ треба організувати! Для цього треба знати лише психологію ГОЇВ і тиснути на потрібні "точки": жадібність, заздрість, жагу влади і т.д.....
Відповідь від: 20 Лютого 2009, 14:29:03
Якщо вже ті мудреці такі мудрі, то чого вони не написали, що після того як гоям набридає лібералізм, то приходить новий гой з батогом і починає гоїв шмагати, а жидів знищувати?
Ну як же не написали???
Ви не уважні?

Политическая  свобода  есть  идея,  а  не  факт. Эту идею надо уметь применять,  когда  является  нужным  идейной приманкой привлечь народные массы к своей партии,  если таковая  задумала сломить  другую, у власти находящуюся. Задача эта облегчается, если противник сам заразится  идеей свободы,  так  называемым либерализмом  и  ради  идеи  поступится своей мощью. Тут-то  и проявится  торжество нашей  теории: распущенные  бразды правления  тут  же  по  закону  бытия подхватываются и подбираются новой рукой,  потому  что  слепая  сила  народа  дня не может  прожить   без руководителя, и новая власть лишь заступает место старой, ослабевшей  от либерализма.
Що ми маємо зараз? Ліберал Ющенко валяється під ногами з його 2% рейтингу (як Ви кажете), по ньому далі всі топчуться, а народ бажає "сильної руки"... Все справджується...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #28 : 20 Лютого 2009, 14:44:35 »

Я ж признався, тому не маю на що ображатися.  :)

А тепер по суті.
Якби ліберал Ющенко та й уважно все читав і слухав тих кого треба, то б і не було зараз загрози встановлення диктату.
Але то вже сталося.

Далі що?

Нема виходу! На найближчі 5-10 років нанас чекає продовження кучмістсько-ліберального розкрадання країни і розведення у ній бардаку.
Вихід може бути лише у зміні системи влади. Але народ не має права зробити це прямо, а лише через обранців. А обирати нема кого!!! Бо потрібно голосувати за партію, а нормальних я особисто не знаю.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #29 : 20 Лютого 2009, 15:21:09 »


якщо вважати що протоколи написані давно і є певними інструкціями. То ті, хто ними керується, уже давно повинні мати абсолютну владу. дивно було б вважати, що аж тепер прийшов час...

розумію, вам трудно розчаровуватись у вашому Ющенку. Ніяк не віриться, що він такий нездара, от і шукаєте виправдання у якихось міфах.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #30 : 20 Лютого 2009, 15:23:41 »

Хлопці, треба уважно читати ті протоколи. А не пролистати, як Юра :) Без образ! Я, відверто кажучи, спочатку теж полінився вникати у то все. Але потім почав вичитувати кожне слово і.... мурашки по тілу. Звісно, писано не далеко по-сучасному, але оновне - суть!
А суть полягає в тому, що ВОНИ самі нічого майже не роблять! Ми, ГОЇ, самі себе маємо зжерти і зжираємо! А протоколи - лише інструкція, як це все ЇМ треба організувати! Для цього треба знати лише психологію ГОЇВ і тиснути на потрібні "точки": жадібність, заздрість, жагу влади і т.д.....
В даному випадку майже повністю погоджуюсь з Вами,це дуже серьозно,хоч багато хто вважає що це байки.А як Ви вважаєте чи довго ще чекати на обвал долара,враховуючи те що він непомірно надутий не тільки в Україні,а в цілому світі і  Сорос тут недавно заявляв що потрібна нова світова валюта.Висмоктали з усіх всі соки,а натомість дали папірці які скоро стануть тим чим вони є-папером.А розрахунків золотом уже не буде.Золото вже майже все у них.І ще об'єктивності ради давайте не ідеалізувати своїх лідерів ні Ющенка ні Тимошенко,бо здається в цій великій грі вони просто пішаки.
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #31 : 20 Лютого 2009, 15:29:28 »

На найближчі 5-10 років нанас чекає продовження кучмістсько-ліберального розкрадання країни і розведення у ній бардаку.
Як це розуміти? Кучма був лібералом?  :) Як на мене, за Кучми був більший порядок в країні, і бардаку такого не було, по все було вже поділено. Не було кризи влади. Був диктат, але була стабільність, про яку напередодні президентських виборів-2004 так любив говорити Янукович
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #32 : 20 Лютого 2009, 15:34:34 »

На найближчі 5-10 років нанас чекає продовження кучмістсько-ліберального розкрадання країни і розведення у ній бардаку.
Можливо. А можливо нас чекає: авторитаризм, запровадження в школах дитячих і молодіжних організацій типу "юленята", "шкільонери" чи "турчимольці", вивчення нетлінних творів Великої Княжни всія Русі у вузах, гучні з'їзди з промовами типу "надої молока зросли у 1.02 рази!", "біогазову установку - у кожен дім", "догонимо і перегонимо Нігерію!", велелюдні паради в Калуші (на бувшій вулиці Підвальній, теперішній - імені Краху РосУкрЕнерго)... і хтось в перших рядах з медальками  :=)

Бо потрібно голосувати за партію,
Голосувати потрібно - за Ідею!
Відповідь від: 20 Лютого 2009, 15:32:08
о ті, хто ними керується, уже давно повинні мати абсолютну владу. дивно було б вважати, що аж тепер прийшов час...
А Ви впевнені, що ще не  мають?

розумію, вам трудно розчаровуватись у вашому Ющенку. Ніяк не віриться, що він такий нездара, от і шукаєте виправдання у якихось міфах.
Тоді потрібно називати нездарами і Валенсу, Гавела і... прикладів багато....
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #33 : 20 Лютого 2009, 15:37:17 »

Голосувати потрібно за конкретну  програму. Ідеями ми уже ситі. Зрештою, як і програмами теж. І так знаємо, що збрешуть.  :(
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #34 : 20 Лютого 2009, 15:39:51 »

А як Ви вважаєте чи довго ще чекати на обвал долара,враховуючи те що він непомірно надутий не тільки в Україні,а в цілому світі і  Сорос тут недавно заявляв що потрібна нова світова валюта.
Це лиш слова Сороса... А чого Вас долар цікавить? Ви ж в Україні живете? Ну лопне долар і що?
Відповідь від: 20 Лютого 2009, 15:38:22
Голосувати потрібно за конкретну  програму. Ідеями ми уже ситі. Зрештою, як і програмами теж. І так знаємо, що збрешуть.
Програма партії - деталізований виклад Ідеї партії. Збрешуть? То що, на вибори не йти?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #35 : 20 Лютого 2009, 15:42:34 »

трохи зле, що лопне. Бо багато підприємств мають рахунки в доларах. А підприємства, то люди.
жадібність, заздрість, жагу влади і т.д.....
от основна причина наших бід і не треба когось, щоб допомагав. Ми самі себе знищуємо.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #36 : 20 Лютого 2009, 15:53:56 »

Мене особисто,долар  взагалі не цікавить я його ніколи не скуповував і не продавав,і як би так більшість робила то і не втратили б нічого.Мене він цікавить як складова масонського плану.Зміна валюти цілком можлива гроші то американські (єврейські)і вони можуть,мають право їх міняти. І  тоді долар стане папером,хоча якісь банки встигнуть і зможуть їх обміняти,але які будуть втрати.Це і може стати останнім штрихом т.н.світової фінансової кризи,за якою недалеко і їхнє правління.А взагалі я бачу,що ця тема знову повільно скочується до обмивання кісток.Шкода. В бабських пльотках якось не хочеться приймати участь.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #37 : 20 Лютого 2009, 16:07:40 »

Продовжуєм шукати найцікавіше...

важнее захватить и толковать чужие мысли  по своему, чем их изгонять.   Главная задача нашего правления  состоит в том,  чтобы ослабить общественный  ум критикой, отучить от размышлений, вызывающих отпор, отвлечь силы ума  на перестрелку пустого красноречия.
   Во все  времена народы,  как и  отдельные лица,  принимали слово  за дело, ибо  они удовлетворяются  показным, редко  замечая, последовало ли на общественной почве за  обещаниями исполнение. Поэтому мы  установим показные  учреждения, которые будут   красноречиво  доказывать   свои благодеяния прогрессу.

Тимошенко, постійний пошук "ворогів", Хі-ХІ замість відповідей, передвиборні обіцянки "проривів" і відмін призову, і т.д.

Чтобы  взять  общественное  мнение  в  руки,  надо  его  поставить в недоумение, вызывая с разных  сторон столько противоречивых мнений  и до тех пор, пока гои  не затеряются в лабиринте  их и не поймут,  что лучше всего не иметь никакого мнения в вопросах политики, которых обществу  не дано ведать, потому что ведает  их лишь тот, кто руководит  обществом. - Это первая тайна.
Так і є. Нераз вже чув, як люди кажуть "Я сі не розбираю, але Тимошенко ж не дурна, певно знає що робить, вона нас врятує"...

Для  разорения   гоевской  промышленности   мы  пустим   в   подмогу спекуляции развитую нами среди  гоев сильную потребность в  роскоши, все поглощающей роскоши.  Поднимем  заработную  плату,  которая, однако, не принесет  никакой пользы рабочим,   ибо  одновременно  мы   произведем вздорожание предметов первой необходимости, якобы от падения  земледелия и  скотоводства:  да,  кроме  того,  мы искусно  и  глубоко   подкопаем источники производства, приучив рабочих  к анархии и спиртным  напиткам, и приняв вместе с этим все  меры к изгнанию с земли всех интеллигентных сил гоев.
   Чтобы  истинная  подкладка  вещей  не  стала  заметна  гоям   раньше времени, мы ее  прикроем якобы стремлением  послужить рабочим классам  и великим экономическим принципам,  о которых ведут  деятельную пропаганду наши экономические теории.

Більшовицькі настрої зараз в силі...

Администраторы  гоев  подписывают  бумаги,  не  читая  их,  служат же из корысти или из честолюбия.
Дуже часто.

Народ питает особую любовь и  уважение к гениям политической мощи и на все их  насильственные  действия  отвечает:  подло-то,  подло, но ловко!..., фокус, но как сыгран, сколь величественно, нахально!..
Тимошенко?

Народ подчинится этому  режиму, потому что будет знать,  что от этих  лидеров будут  зависеть заработки,  подачки и  получение всяких благ.
Тимошенко і її соціальний популізм.
Відповідь від: 20 Лютого 2009, 16:01:20
Бо багато підприємств мають рахунки в доларах. А підприємства, то люди.
То нехай продаютьі тримають в гривні. Вони ж в Україні і зарплату платять в гривні.

Мене він цікавить як складова масонського плану.Зміна валюти цілком можлива гроші то американські (єврейські)і вони можуть,мають право їх міняти. І  тоді долар стане папером,хоча якісь банки встигнуть і зможуть їх обміняти,але які будуть втрати.Це і може стати останнім штрихом т.н.світової фінансової кризи,за якою недалеко і їхнє правління.
А це - можливо. Погоджуюсь з Вами, нас "насильно" привчили до долара. І ніхто не задається питаням - а чому не до японської йєни??!

взагалі я бачу,що ця тема знову повільно скочується до обмивання кісток.Шкода. В бабських пльотках якось не хочеться приймати участь.
ДВаня, я серйозно вважаю, що пані Тимошенко певною мірою відповідає написаному в "протоколах"! І я би плюнув на це, якби це були бабські пльотки. Мені пльотки пофіг, а от від Тимошенко залежить моє життя. І Ваше.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #38 : 20 Лютого 2009, 16:28:12 »

А тут я з Вами не погоджуюсь і не тому що фанат Юльки.Живу за принципом не сотвори собі кумира і ніколи не буа фанатом навіть Київського Динамо.Мені здається що Юлька тут їм не підходить,вона і сама себе багато в чому дискредитувала і помогли їй немало.Ющенко вже теж їм не підхотить.Ставка на мій погляд буде на нове молоде лице,люди ж такого хочуть ,розумієте.А якщо Ви уважно читали 24 протокол то пише що правитель буде один Іудейський цар-месія.Тут воно сильно співпадає з Біблією, а окремих держав взагалі не буде! От для чого глобалізація.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #39 : 20 Лютого 2009, 17:40:30 »

То нехай продаютьі тримають в гривні. Вони ж в Україні і зарплату платять в гривні.
так можуть робити підприємства, що працюють на внутрішній ринок. А що робити тих, що продають продукцію і купляють сировину закордоном.
Погоджуюсь з Вами, нас "насильно" привчили до долара. І ніхто не задається питаням - а чому не до японської йєни??!
як це сталось? цілком правдоподібна версія:
Приховано: Показати
Цитувати (вибране)
До початку першої світової війни роль світової валюти виконував британський фунт стерлінгів. Проте він втратив цю роль приблизно в 1918 році. До початку другої світової війни на звання головної валюти світу претендували французький франк, американський долар, британський фунт. На початку 1930-х років до цього змагання приєдналася німецька марка. Друга світова війна обрушила марку. Великобританія і Франція, країни, які перемогли у війні, проте, опинилися в тяжкому становищі: їхні економіки були зруйновані, а великі колоніальні володіння погрожували початком безлічі війн за незалежність. Лише США — єдина зі світових супердержав — вийшли з війни сильнішими, ніж були до її початку. США стали найбільшим кредитором світу, американська економіка становила половину світової. На частку США припадало три чверті всього золота, що знаходилося в сейфах державних банків країн світу. У результаті, долар замінив золото як головну міжнародну валюту і набув першорядної ролі у світовій торгівлі й інвестиціях. Початок цьому було покладений в 1944 році на конференції в містечку Бреттон Вудс — світові держави погодилися зробити долар основою повоєнної монетарної системи. США обіцяли ввести фіксований курс долара до золота — $35 за унцію і долар фактично замінив найдавнішу і найпоширенішу валюту — золото. Проте згодом ситуація змінилася. Початок був покладений війною у В’єтнамі, коли адміністрація США девальвувала долар для того, щоб оплатити військові витрати. У 1960-ті — 1970-ті роки інфляція в США серйозно підірвала популярність долара у світі. У 1971 році був введений «плаваючий» курс долара стосовно світових валют (з 1945 року курс був постійним), і «золота складова» долара зменшилася на 20%.

У 1985 році адміністрація президента Рональда Рейгана створила слабкий «Долар Рейгана». Для цього США одержали підтримку від індустріально розвинених країн «Великої П’ятірки» (які нині стали «Великою Вісімкою») і почали процес здешевлення долара стосовно головних світових валют. За два роки долар подешевшав на 50% стосовно німецької марки і японської єни. Результат — обсяг американського експорту за цей же час зріс на 22,2%.

Історія свідчить, що значні коливання курсу долара стосовно світових валют виникали, у тому числі, і в результаті підписання багатосторонніх угод між головними світовими економічними державами. Наприклад, у 1978 році в Токіо була підписана угода, яка знижувала світові митні тарифи. До моменту підписання цієї угоди експорт США впевнено зростав, а курс долара знижувався. Після підписання цього документа почався зворотний процес — долар почав зростати, а експорт, відповідно, падати. Цю тенденцію зупинив «Долар Рейгана», якому було призначене недовге життя. У 1987 році країни «Великої Шістки» домовилися сповільнити темпи зниження курсу долара. Долар, що зміцнився, сприяв бурхливому розвитку міжнародної торгівлі. Інвестиційні операції в економіки інших країн, у переважній більшості випадків, відбувалися і відбуваються в доларах, що ще більше підвищило стабільність цієї валюти.

Відомий фінансовий аналітик Роберт Самуельсон вважає, що не існує економічної теорії, яка б точно могла пророкувати долю долара. Причина проста — відсутність достатньої кількості даних для аналізу. До кінця 1940-х років у світі не існувало грошової одиниці, яка б виконувала подібні функції. Крім того, у світі відсутній якийсь єдиний фінансовий центр, який визначав би долі валют і національних економік. Історія показує, що лише один чинник може серйозно вплинути на популярність долара у світі — висока інфляція в США.
http://www.rivnepost.rovno.ua/showarticle.php?art=009555[/cut]

А якщо Ви уважно читали 24 протокол то пише що правитель буде один Іудейський цар-месія.Тут воно сильно співпадає з Біблією, а окремих держав взагалі не буде! От для чого глобалізація.
не думаю, розділяй і володарюй - основний принцип. якщо припустити, що є якась подібна група їй вигідніше сотні маленьких держав. Так легше смикати за ниточки.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)