Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Автор Тема: Протоколи сіонських мудреців  (Прочитано 184325 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #80 : 25 Лютого 2009, 20:35:25 »

Ага. А ще я згадую, що Марія Магдалина була чи не найулюбленішим учнем Христа і він нічого проти не мав щоб вона проповідувала Євангелію. Та і взагалі то попахує старозавітними канонами.
Відповідь від: 25 Лютого 2009, 20:24:40
Ну і знов про негра-антихриста.
Ваня, діємо як сектанти???
Коли нам треба то тлумачимо Євангелію як нам вигідно, а коли нам не вигідно то кажемо що потрібно сприймати буквально?

То Старий заповіт написано давніше і там все символьно-метафоричне. А В Новому заповіті лише остання книга чомусь ніби не з тої казки приліпили. Але ж ми не піддаємо сумніву її канонічність, а тому маємо сприймати все так як там пише.
І якщо там написано, що має бути ангел на коні і  печать ламати - значить має таке бути. Інакше навіщо було взагалі описувати все так детально, якщо насправді все буде не так.
Про те, що потрібно руйнувати позиції церков, то ми то спостерігали 73 роки. І ймовірно Ленін таки був масоном і керувався тими протоколами у тій чи іншій мірі. Багато сучасних Ленінів також продовжують ними користуватися, або просто роблять свою чорну справу і не підозрюючи про існування. 
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #81 : 25 Лютого 2009, 21:24:49 »

1.Марія Магдалина щиро покаялась усвідомивши свій стан і на цьому прикладі видно що кожен може ЩИРО просити про прощення і Господь дає його.Проповідувати може і жінка,АЛЕ жінка не може бути священником,це різні речі,а про підорастів(я правильно написав?ггг)взагалі не може бути мови.Коли в Біблії,в Откровенні пише Вавілон то просто проводиться аналогія з Вавілоном древнім,як місце в якому зібрано безліч різного народу.Бо Вавілон який описаний в Откровенні стоїть на березі моря,АЛЕ в ньому відбувається все теж,що і в древньому.Дуже часто там є роз'яснення символів.Писалась вона давно і так.щоби Всі наступні покоління могли зрозуміти.Ясно описати телевізор,або щось таке чого ще не було дуже непросто.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #82 : 25 Лютого 2009, 21:36:40 »

щиро покаялась усвідомивши свій стан

А це який такий стан. Її стан не гірший був ніж наш із тобою. Вже писано переписано, що то помилково її за блудницю вважали.

Гомики -то дійсно гомики і то дійсно не є нормою і не потрібно їх домішувати нікуди.
А от чи може жінка бути священником, то тут тре уважно почитати діяння Св. апостолів, чого я не робив, тому не буду пертися. Але для мене жінка перед богом повністю рівна із чоловіком від часу приходу Спасителя.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #83 : 25 Лютого 2009, 21:39:16 »

А,ще забув про негра.Похвастатись що я знаю на всі 100 Святе Письмо не можу думаю таких взагалі одиниці.Про негра там не зустрічав,але там чітко описано і не тільки в Новому заповіті,що єврейський Месія має бути євреєм.Так і було,але того вони вбили і чекають свого.По суті,євреєм вважається кожен у кого мама єврейка.Це основна вимога,а дальше дивись,вплив на світ,на економіку звязок з масонами і основне не слова,а справи.До речі не здається дивним,що коли прийшов Буш,таких догадок взагалі ніхто не висловлював.Я ж не один такий маю сумнів.Дуже сподіваюсь що це все не правда,а якщо правда?ми готові до цього?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #84 : 25 Лютого 2009, 21:43:49 »

Ці бздури розповсюджує КГБ. І навіть якщо то все правда, то все одно КГБ то все роздуває.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #85 : 25 Лютого 2009, 22:00:54 »

Та я не для цього пишу щоби спорити,або показати який мудрий,просто страшно бо живеш собі живеш,бовтаєшся в бардаку привик що кругом вже все фальшиве,але думаєш,що час є,ще встигну і себе виправлю,а як нема часу?.Я не читав цих протоколів і навіть не знав що вони існують,до речі вдячний Ігоу_О,що він їх сюди закинув,але і с того,що знав вже давно підозрював.А тепер ще більше переконався.Є такі які хочуть щоб ми копирсались в гною і голову не піднімали.Розумію що це можна порівняти в відносинах нас і нашої влади,але не тільки.В світі може більше ситих людей,але вони просто ситі раби такі ж як і ми.  А ще про жінок пише,що голова жінці чоловік,А  ЧОЛОВІКОВІ ГОЛОВА ХРИСТОС.
Відповідь від: 25 Лютого 2009, 21:55:47
Юрка я не встигаю за тобою ггг.Про КГБ ти пожартував гггг.Добре,не переймайся сьогодні цим,в тебе особливий день не треба собі страшилками його псувати.Гарно тобі повеселитись.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #86 : 25 Лютого 2009, 22:09:56 »

Це звідси
Новый Завет > Книга 1-е Коринфянам > Глава 11
Ти гарно все написав  ;)

Але правда також, що то писалося до Коритян і то тодішніх, а церква з тих часів змінювала своє ставлення багато до чого.
Ну і підтвердженням того, що вводячи багато лібералізму протестантські церкви втратили багато прихожан на користь церков ортодоксальних.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #87 : 26 Лютого 2009, 09:47:12 »

Бачу, "протоколи" вже набридли... :) Ок, вони справді важкуваті трохи для аналізу. Виставляю ще один документ, виданий у 1958р. У документі є виділені мною найцікавіші тези - почав робити їх ще 1.5 роки назад, як спробу уяснити деякі події у місті Калуші і поведінку певних людей :) Тепер картина набагато ясніша!
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #88 : 26 Лютого 2009, 11:35:33 »

Ну для мене там не було нічого нового. Чесно  :(
То все відомі речі. Відомі насамперед із життєвої практики. Тобто життя показує, що тими правилами масово користуються, а то головніше ніж сам факт існування записаних на папері правил.
І то дуже добре, що жиди мають такі звичаї, а дуже зле, що ми дійсно поступаємо як дурні ґої дуже часто,практично весь час.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #89 : 26 Лютого 2009, 12:12:13 »

Розумієте.... Є багато речей, які є дуже простими і які ми всі ніби знаємо... Колись я працював у Франківську і у мене був хороший "старший наставник" Віктор. Він казав: Хлопці, не треба вчитися бізнесу на власних помилках! Все вже придумано, систематизовано і перекладено на нашу мову. Читайте і використовуйте, того ж Лі Якокку, наприклад... Ми читали. І дивувалися - нафіга це все?! Він же пише прості і очевидні речі! Тоже мені, Америку відкрив! Хто не читав Карнегі??! Все там просте, як світ!...
Питання в іншому - а чи використовуємо ми ці прості і елементарні речі в житті? Всі знають, що треба посміхатися людям....вітатися з ними....уміти слухати....бути ввічливими.....уступати місце старшим.....не ображати оточуючих....не переходити вулицю на червоне....не сідати за кермо п'яним....не пити тормозуху....не ср*ти в ліфті....не ламати дитячі майданчики....не врубати музику після 22.00.....не давати і не брати хабарів.... не обманювати.....не красти..... А що в житті?

Так само і тут - все просто і все відомо. Але є люди які чинять саме так, як написано в цих документах. Хочете думати, що випадково - думайте! Хочете шукати в цьому змову - шукайте! А люди, які це використовують - будуть робити це і далі...
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:48:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #90 : 26 Лютого 2009, 13:39:03 »

А люди, які це використовують - будуть робити це і далі...
ну так, звичайно, але я не вбачаю в цьому якоїсь змови. За аналогією з вашим повідомленням - Книгу хороших манер, теж можна вважати змовою проти невігластва і безкультурщини.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #91 : 26 Лютого 2009, 13:43:53 »

За аналогією з вашим повідомленням
Але ж я про змову жодного разу не писав!...... :)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #92 : 15 Березня 2009, 14:27:26 »

Ну для мене там не було нічого нового. Чесно  :(
То все відомі речі. Відомі насамперед із життєвої практики. Тобто життя показує, що тими правилами масово користуються, а то головніше ніж сам факт існування записаних на папері правил.
І то дуже добре, що жиди мають такі звичаї, а дуже зле, що ми дійсно поступаємо як дурні ґої дуже часто,практично весь час.
Нічого доброго в тому, що жиди так чітко дотримуються цих своїх звичаїв для нас нема. У них єдиним гріхом, який карається смертю є "несоблюдение"   "ЗАКОНУ" Аа "Закон" каже - "А в городах сих народов, которых Господь Бог дал тебе во владение, не оставляй в живых ни одной души.....как повелел тебе Господь"  "Второзаконня все - опис кривавих жертв - з детальним описом як їх виконувати - і опис тих проклять, які впадуть на голову правовірного єврея, який відступить від чіткого виконання того, що написано. Втрозаконня ясно каже, що той, хто буквально не виконає того, що "написано" його настигне караю Однією з кар неправедним євреям є россіяння серед "невірних". Але ці невинні невірні, яким не пощастило вже тому, що їх єврейський бог Єгова вибрав як засіб кари неслухняним євреям, автоматично оголошуються "ворогами" , "угнетателями" євреїв і мають бути знищені. Коли євреї очистяться перед лицем свого бога, тог весь свій гнів він обрушить на голови тих народів, які були господарями тої землі, де євреїв було россіяно. Це буде додатковим бонусом до тих блаженств, які обіцяно тим хто "роскаявся"ю Приємно ж спостерігати, як покарано твого "ворога".  Самі ж Євреї визнають - " Ми - євреї руйнівики, і назавжди лишимось руйнівниками. ... Що б не робили інші народи для нашого блага, ми завжди лишимось незадоволеними"" - (Єврейський письменник Моріс Самюель)
І не треба казати, що Книга Старого Завіту = Тора + Талмуд, це простог книга, і це сьогодні не виконується. Просто погляньте на сучасну історію - як веде себе Ізраїль по відношенню до своїх сусідів. - Дослівно виконує "Закон"
А мене не покидає думка - Хто внушив християнам, що бог, описаний в Старому заповіті - Кровожадне божество, яке вимагає собі в жертву всіх первістків "від скота до чоловіка", який вимагає під час обряду вимазуватись жертвенною кров"ю.  іт.д. і тп. , і жорстоко карає того, хто пожалів жертву, і Господь Бог, про якого нам повідав Ісус Христос - це один і той же бог? Чи це не є один із пунктів змови - заплутати інші народи, затуманити, щоб заволодіти ними. Чому ми приймаємо Старий Заповіт як догму? Хто пояснить?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #93 : 16 Березня 2009, 00:02:27 »

Бог старого і Бог нового заповіту один і той же,він дійсно здається там в старому надто жорстоким,але погодьтесь і довготерпеливим Його теж можна назвати.В новому заповіті,Христос показує Бога добрим і милосердним яким Він і є,але все одно людям які безперервно Його ігнорують і творять різні страшні речі не варто сподіватись,що Він буде милосердним і терпеливим завжди.Бог дійсно вибрав був євреїв як особливий народ,але вони з вибраного перетворились на відступників і богоненависників,а ще хитрих і зарозумілих і були і є по суті відкинуті Ним.Вони вже майже добились свого,вже і Ви сумніваєтесь в Його любові до людей,вони би хотіли щоби ми сприймали Його як суто  єврейського бога,жорстокого до нас і нібито з Його особливим відношенням до них.Ціль зараз у них проста повернути нас до атеїзму.окультизму і язичества,що в принципі вже майже на жаль і так є.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:48:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #94 : 16 Березня 2009, 07:15:04 »

Бог дійсно вибрав був євреїв як особливий народ,але вони з вибраного перетворились на відступників і богоненависників,а ще хитрих і зарозумілих і були і є по суті відкинуті Ним.
де таке написано?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #95 : 16 Березня 2009, 08:17:10 »

Маю на увазі не євреїв як людей, кожного окремо,а як народ який не впізнав Месію,про яких Христос говорив,що "ваш батько диявол і його діла ви виконуєте"цитую може і не дослівно не маю зараз біля себе Біблії.Маю на увазі книжників і фарисеїв про яких багато де є написано(можу якщо треба процитувати коли буду в дома).І  правда ,Він не відкинув всіх,а дає їм надію на спасіння,тому і пише про 144 тисячі з 12 племен ізраєля.Але на даний момент Ізраїль є відкинутий Богом,вірніще сказати Ізраїль сам себе відкинув від Бога .І ще більше буде покараний після того як прийме антихриста як месію.Тільки остаток з Ізраїля спасеться і прийме Бога.Ми ж  маємо можливість по благодаті Божій спастися всі,але йдемо тією ж дорогою якою пішов Ізраїль,якщо хочете вони нас ведуть(вернемось до протоколів)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #96 : 16 Березня 2009, 18:38:54 »

: «И сказал мне Господь, говоря... с сего дня Я начну распространять страх и ужас перед тобою на народы под всем небом; те, которые услышат о тебе, вострепещут и ужаснутся тебе»
   - Це "добрий" бог? Той, що послав нам Сина свого?
«...Семь народов, которые многочисленнее и сильнее тебя, и предаст их тебе Господь Бог твой, и поразишь их... жертвенники их разрушьте... ибо ты народ святый у Господа, Бога твоего; тебя избрал Господь, Бог твой, чтобы ты был собственным Его народом из всех народов, которые были на земле. ...Благословен ты будешь больше всех народов... и истребишь все народы, которые Господь, Бог твой, даст тебе; да не пощадит их глаз твой... и шершней нашлет Господь, Бог твой, на них, доколе не погибнут оставшиеся и скрывшиеся от лица твоего... И будет Господь, Бог твой, изгонять перед тобою народы сии мало по малу; ...но предаст их тебе Господь, Бог твой, и приведет их в великое смятение, так что они погибнут. И предаст царей их в руки твои, и ты истребишь имя их из поднебесной; не устоит никто против тебя, доколе не искоренишь их».
Це той Бог, що каже - "полюби ворогів твоїх"?!!!!
. Кровь второго овна «возложи на край правого уха Аарона, и на край правого уха сынов его, и на большой палец правой руки их, и на большой палеи правой ноги их и покропи кровью на жертвенник со всех сторон ...и покропи на Аарона и на одежды его и на сынов его, и на одежды сынов его с ним». -  Що це за обряд такий?!!!!! Який жах повинна наводити ця картина - заляпані кровю жерці?!!!и    ЦЕ БОГ ЄВРЕЇВ!!!!! Вони йому моляться дотепер! Христа вони стратили - бо вони чекають месію, який "дасть їм у володіння всі землі і народи і майно їх" а не буде проповідувати - "любіть ворогів своїх" !!!!
    І ЦЕ ЖИДИ НАМ СКАЗАЛИ ВКЛЮЧИТИ СТАРИЙ ЗАПОВІТ У БІБЛІЮ!!!! З якою метою, подумайте!

Відповідь від: 16 Березня 2009, 18:30:49
  Вони вбили Христа, бо вони не того Месію чекають!
Відповідь від: 16 Березня 2009, 18:32:41
Бог дійсно вибрав був євреїв як особливий народ,але вони з вибраного перетворились на відступників і богоненависників,а ще хитрих і зарозумілих і були і є по суті відкинуті Ним.
де таке написано?

 Дійсно! Де таке написано? ЇХНІЙ БОГ ЇХ НЕ ВІДКИНУВ! немає нічого спільного між їхнім божеством  і Богом Отцем!
Де їхній бог їм обіцяє всі земні(замітьте, ніде нема про небесні) блага, всі народи і всі царства у володіння Є.   А де він сказав - "тепер ви не мої" ????
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #97 : 17 Березня 2009, 00:35:14 »

Те,що вони вбили Христа і чекають свого месію я писав вище і це співпадає з написаним в "протоколах"і в Біблії,тут ніби все по темі,а от на рахунок їхнього бога і нашого тут питання.Христос нічого із написаного не заперечував він пояснював те що євреї перекрутили під себе.От наприклад було написано око за око а зуб за зуб,а він сказав щоку підставляти,тут нема заперечень а є вищий більш духовний рівень.Або коли блудницю хотіли побити камінням,а Він сказав хто без гріха хай перший кине,пам'ятаєте.Бог дозволив приносити невинних тварин в жертву,щоб викликати в людях жаль від того,що страждають невинні через них і покаятися і не робити більше зла,а вони сприймали це як "должное".Бог отець насправді дуже добрий і Христос нам це хотів донести,але коли терпіння закінчується Він вже немилосердний.Ті народи про які ви згадуєте напевно теж не були білими і пухнастими. І напевно не зразу Бог дозволив їх знищити.А зараз світ в якому ми живемо,як по вашому може бути знищений і хіба століттями до нас не лунає голос Бога покаятись.Можливо ніґде буквально і не написано що Бог відкинув євреїв,я не священник і не проповідник-знавець письма.Але те,що Бог дозволив руками язичників зруйнувати храм і руками язичників губив і розпорошував "свій"народ напевно про щось говорить.Але Бог залишає все ж шанс своєму"блудному сину"покаятись .В же в часи Христа книжники спотворили розуміння письма і Христос не раз їм про це говорив,але це зовсім не означає,що ми маємо відкинути письмо,ми повинні старатися його зрозуміти так як хоче Бог щоб ми його розуміли. Тому треба звертатись до Бога,до автора "Слова Божого".Я  думаю так,але кожен може думати як хоче.
« Останнє редагування: 17 Березня 2009, 00:43:50 від DVania »
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #98 : 17 Березня 2009, 01:01:05 »

І ЦЕ ЖИДИ НАМ СКАЗАЛИ ВКЛЮЧИТИ СТАРИЙ ЗАПОВІТ У БІБЛІЮ!!!! З якою метою, подумайте!
Рішення про канон старозаповітних книг укладала Церква Христова. В противному випадку християни ніколи би не зрозуміли різницю між іудаїзмом і вченням Христа, а також істинний зміст пророцтв. Якщо би Церква Христова не включила Старий Заповіт в Біблію, чи могли би ми знати про євреїв більше? Знати більше краще, бо є над чим подумати
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #99 : 17 Березня 2009, 14:55:17 »

  Вони прийняли рішення "приліпити" себе до християнства (а Християнам внушили, що це вони (християни) так вирішили), бо зрозуміли, що Христос, це не просто один із "пророків" яких вони переслідували, і Його вчення вони не змогли ЗАПЕРЕЧИТИ, саме тому, що Він не заперечив їм, а просто вказв на перекручення Левитів і Фарисеїв. Вони його ВБИЛИ, але не змогли ЗАПЕРЕЧИТИ. То ж треба було діяти "з тилу", бо виникла загроза, що їхня віра загине. Прості євреї не зрозуміють різниці між тим божком і Богом, і приймуть Його, і тоді загине і їхня мета - ВЛАДА НАД ВСІМА НАРОДАМИ.  Для цього вони почали писати свій Талмуд, де продовжили регламентувати кожен крок і думку простого єврея. Де вони називають Христа "сином блудниці" і насміхаються над Божою Матір'ю.  Вони це роблять і до сьогодні . Їхня мета - Влада над всіма народами !!!!
  Коран про них пише - (це не дослывно) - вони народ, що сі розбрат.
         Ваня, так, народи які тоді проживали навколо іудеїв не були "білими і пухнастими" але знаєш, чому, наприклад, самаряни були такими ворогами євреїв?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка