Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Хто для Вас С.Бандера?

Герой свого народу!
Просто відома історична постать
Особа, яка використовувала історичну ситуацію у власних цілях...
Людина, яка очолювала бадитське угруповання
Людина, яка всіма своїми силами і уміннями добивалася незалежності українського народу.

Автор Тема: Степан Бандера: для когось кумир, а для когось просто історична постать  (Прочитано 64644 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

питання перше де докази ини тих осіб. уявіть собі я створюю організацію і організоція(не я) визнає тимошенко винною у змові з росіянами чи ющенка з американцями!!!!???? я чи моя організація знищуємо їх!!!! чи намагаємось!!??? хто я після цього ????
питання друге припустимо що ті люди були зрадниками вірніше змовниками. хто ж тоді бандера???? адже його звільнила не українська влада а німецька???? отже він у змоі з німцями???!!!!
і третє питання більш глобальне якщо керуватись вашою логікою то сьогодні потрібно знищити пів країни тих хто діє не  інтересах країни чи народу!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Це вже не серйозно, скажіть кого він вбив! Пальцем показати чи що :)

Я вірю людям які прожили все життя на західній Україні які застали ті часи чи людям яким росказували правду їхні батьки, те що пишуть, тлумачать, ВДОЛБУЮТЬ нам всім в голову гарні історії і казки вже надоїло, відкрийте очі! Про яке коріння Радянської влади може бути мова особисто у мене? Я хоч раз в цій темі вимовив слово НКВД? читайте уважніше шановні!

Моя бабця прожила війну і розповідала мені такі історіі від яких в мене волосся на голові дибки вставало хоча в той же час нам в школі вдавбували в голову шо СССР могуча справедлива культурна країна і які німці безжалісні були під час війни а ми сама доброта! Брєд!

Чесно кажучи мене заділа за живе щось дана тема, я продовжу наводити історичні фвкти зі слів людей, так, це документально не підтверджено і ніяким чином доказати я не зможу але ца дійно історичні факти про які умовчують всі, бо напевно бояться до сих пір в голос говорити!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


питання перше де докази ини тих осіб. уявіть собі я створюю організацію і організоція(не я) визнає тимошенко винною у змові з росіянами чи ющенка з американцями!!!!???? я чи моя організація знищуємо їх!!!! чи намагаємось!!??? хто я після цього ????
питання друге припустимо що ті люди були зрадниками вірніше змовниками. хто ж тоді бандера???? адже його звільнила не українська влада а німецька???? отже він у змоі з німцями???!!!!
і третє питання більш глобальне якщо керуватись вашою логікою то сьогодні потрібно знищити пів країни тих хто діє не  інтересах країни чи народу!!!!
  bornslippy, не будь алогічним, не оцінюй історичні постаті виходячи із сучасних умов, і не суди наших сучасників звикористовуючи методи, які були допустимі за умов відсутності української держави та української влади.
« Останнє редагування: 04 Лютого 2009, 11:11:33 від syddia »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

при чому тут сучасні умови є людські цінності які не залежать від часу і є призумція невинності . вова не мені тебе вчити!!!!  вина ж бандери доказана!!!! і що тут алогічного !!!??? просто ви не хочете визнавати правду!!!! поясни??? чому люди знищені бандерою зрадники а він ні?????
« Останнє редагування: 04 Лютого 2009, 11:24:43 від bornslippy »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Бачу всеж таки є хочаб одна людина однодумець!  Вадим! :drink
Ще цікавеньке почитайте!  ;)

Приховано: Показати
Мой незабвенный отец воспитал нас в любви к Богу и Украине. Он был глубоко верующим христианином и погиб за Бога и независимую вольную Украину"

Наталья Бандера (из выступления на суде над убийцей С. Бандеры в г. Карлсруэ в 1962 г.)
 
"Украинцы воевали в разных мундирах, много было и тех, кто имел мужество начать освободительную борьбу под собственными флагами"
 
Виктор Ющенко (yuschenko.com.ua)
 
Читая материалы, присланные свидетелями убийств, можно засомневаться... в том, что человека создал Бог".
 
Виктор Полищук, доктор политологии
 
Великая Отечественная война давно закончилась. Осталась память, но она находится в состоянии войны с нами и нашим будущим, раскалывая Украину. Разногласия по отношению к очень важным вопросам жизнеустройства Украины не только разделяют украинцев, но и усилиливаются.
 
Вновь стала популярна легенда о борцах, отстаивавших «право страны быть собой». Их история - кровью написанная. Их имена – святы. И имя Бандеры среди них – первое. Ведь он, по убеждению его сторонников, – украинский Че Гевара, величайший из героев, более других сделавший для украинской независимости, с раннего детства готовивший себя в герои-мученики (для чего периодически прищемлял себе дверью пальцы и загонял под свои ногти иглы).
 
Более того, он не только герой, но и святой. Герой-мученик. И пока его имя не стоит в ряду самых великих и признанных героев, Украина не станет самой собой. Значит, для них, битва за Бандеру, за его имя в истории - битва за будущее Украины.
 
Степану Бандере, его героической борьбе сейчас посвящают статьи и книги. Для многих он – совесть нации. Её пример. Лучший из лучших. Герой из героев. А поскольку в нынешнем 2009-м году со дня его рождения прошло ровно 100 лет и исполнится 50 лет со дня его смерти, надо этот двойной юбилей Украине отметить, как следует, и напомнить украинцам, кто больше всех боролся и пролил крови за освобождение их страны.
 
Народ должен знать своих героев. И в данном случае речь идёт не только о Степане Бандере, но и его соратниках, ведь «через УПА український народ виявив свою дивовижну силу духу», - утверждают сторонники и последователи С. Бандеры [1].
 
Всё чаще можно услышать, что без признания героев УПА, Украина не будет полноценным государством. «Почему они не герои? – спрашивал на телевизионной передаче «Дуэль» от 8 мая 2008 г. президент В. Ющенко. - Они не за ту землю боролись? Кого немцы первыми расстреляли в Бабьем Яру? ОУН и евреев». Ну, а то, что в действиях оуновцев бывали случаи жестокости, так на то это и война. «Руководство ОУН-УПА, конечно, не было застраховано… от различных ошибок и крайностей. Но, несмотря на всё это ОУН-УПА всегда самоотверженно отстаивало интересы своего народа, жертвенно боролась за его свободу и независимость Украины», - вторит президенту В.Ющенко профессор из г. Сичеслав А. Фоменко [2].
 
Итак, нас призывают «посмотреть правде в глаза». Послушаем же тех, кто исследовал документы и сумел донести их до читателей.
 
Так как в основе тех или иных действий людей лежит определённое мировоззрение, важно отметить, каких идеологических взглядов придерживались оуновцы, что разделяют их нынешние сторонники. Как писал недавно умерший и самый известный исследователь истории ОУН, доктор политологии В. Полищук, в основе идеологии оуновцев лежит доктрина «интегрального национализма» Д. Донцова. Она исходит из «теории социального дарвинизма, по которому «нация составляет вид в природе» и нация, в том числе украинская, ведет постоянную борьбу (войны) с другими нациями за пространство и выживание.
 
В этой борьбе не следует руководствоваться моральными, христианскими или общечеловеческими принципами, хорошо всё то, что хорошо для нации, а что хорошо для нации - решает «вождь нации», имеющий в своем распоряжении актив, который Донцов называет «инициативным меньшинством», «элитой нации». И эта «элита» по отношению к остальному украинскому народу, называемому Донцовым «плебсом», «необузданным быдлом», применяет «творческое насилие», руководствуясь принципами «Кто не с нами - тот против нас!» [3] и «Украина – для украинцев» [4].
 
Итак, бандеровцы мечтали отнюдь не о демократической Украине, в которой «русскому будет житься лучше, чем в России, а еврею – лучше, чем в Израиле» (лозунг руководителей РУХа в годы горбачёвской «перестройки»). Часто, правда, говорят, что этой «в рядах ОУН-УПА воевали против оккупантов евреи», что «грузины, армяне, татары, узбеки и представители других народов… сбежали из немецких лагерей или перешли на сторону УПА из немецких войсковых вспомогательных формирований» [2]. И это действительно подтверждается. Однако «интернационализм» оуновцев объясняется просто: «УПА не была добровольным формированием…, её состав на май 1943 года был на 50% сформирован путем насильственной «мобилизации», а в конце того же года «мобилизованных» в УПА было не менее 90%» [3]. Тех, кто не хотел воевать на стороне УПА или её поддерживать, зверски убивали. Вывод: «созданную путем террора УПА нельзя квалифицировать как народно-освободительное формирование» [3].
 
Последний аргумент В. Полищука заслуживает особого внимания. Ведь, хотя С. Бандера и твердил «наша власть должна быть страшной» [5], хотя и заявлял «если нам нужна кровь, мы дадим кровь, если нужен террор, мы дадим террор в его точке кипения» [6], хотя и настаивал, что «украинцы, которые не принимают идею национализма, должны быть абсолютно ликвидированы» [4], многие сейчас в Украине готовы проглотить тезис о том, что бандеровское движение было «освободительным». Истина откроется, говорят они, если «думать по-украински», как призывает В. Ющенко. Образцом такого «мышления по-украински» является фраза из учебника истории для 5-го класса, посвящённая роли ОУН в борьбе за освобождение Украины в период Второй мировой войны.
 
«Для нашей земли Вторая мировая война была наинесправедливейшей из всех войн, - написано в этом учебнике. – Так как ни Советский Союз, ни Германия не думали об освобождении Украины и построении в ней независимой державы. Сознательные («свідомі») украинцы понимали, что ждать помощи неоткуда – нужно самим решать судьбу Украины. И возглавила таких национально свидомых украинцев Организация украинских националистов (ОУН), созданная еще в 1929 г. среди украинцев, которым пришлось выехать на чужбину. Под опекой ОУН было создано украинское правительство, а с началом советско-нацистской войны началось формирование украинской армии. С первых дней войны на украинских землях возникали отряды украинских партизан, или повстанцев. В конце 1942 г. такие отряды создали Украинскую повстанческую армию – УПА. Отряды УПА освобождали украинские города и села от фашистских оккупантов, защищали мирное население. Однако советское правительство не хотело, чтобы Украина имела свою армию. Когда в 1943 г. с украинских земель были изгнаны нацистские захватчики, начали воевать с УПА. Эта подлая («ганебна») война против своего народа продолжалась до 1953 г.; она привела к новым жертвам и стала еще одним свидетельством большевицкого террора» [7, С. 224 — 225].
 
Читая такой текст, начинаешь понимать, почему всё большее распространение получает тот пропагандистский тезис, что «вояки» УПА боролись за сегодняшнюю независимую Украину. Ведь они «визволяли українські міста й села від фашистських окупантів» и «захищали мирне населення». В свете этого, нежелание признать их заслуги в этой борьбе и уравнять их статус со статусом ветеранов выглядит просто подло. Более того, речь должна идти «не про зрівняння воїнів УПА в правах з радянськими вояками, а про особливий статус вояків УПА» [1].
 
Вернёмся снова к тексту учебника для украинских детей-пятиклассников. Из него следует, пишут авторы статьи об украинских учебниках истории Л. Моисеенкова и П. Марцинковский, что «московские большевики не мешали доблестным воинам УПА изгонять нацистов из Украины, а когда это было сделано, набросились на обессиленных патриотов, у которых уже не было сил на продолжение борьбы. Однако они продержались до 1953 г., покрыв себя «неувядаемой славой». Здесь просто не знаешь чему возражать — ложь едет на лжи и ложью погоняет» [8].
 
А теперь давайте попробуем узнать, какой город Украины «вояки» из освободительной УПА освободили. Хотя бы один. Может, от немцев или от Советской армии? Нет таких данных! Нет даже у самих оуновцев. «Авторы учебника вряд ли смогут назвать хотя бы один город, который якобы был освобожден УПА, верой и правдой служившей нацистам, - пишут Л. Моисеенкова и П. Марцинковский, - да и Украина была полностью освобождена не в 1943 г., а в октябре 1944 г., и не благодаря этим, так называемым, «сознательным» украинцам» [8], а Советской армией.
 
Спрашивается, а что же тогда оуновцы делали, если не освобождали? Может быть, защищали? Ведь в учебнике об этом написано. Однако данных, показывающих, что «вояки»УПА защищали хоть один город Украины от немцев (или от Советской армии) тоже нет. Может, они воевали против германской армии? Но в немецких архивах нет данных о потерях немцев от «войск» УПА!
 
Странно… О чём это говорит? Ведь они всё-таки воевали?! Да, воевали. Тогда против кого?
 
И тут надо признать: да, бандеровцы – освободители. Только «освобождение», которое они несли, было своеобразным. Смысл его выражен обращением Степана Бандеры, распространённым 30 июня 1941 г. во Львове, а позже и в других районах Западной Украины: "Народе! Знай! Москва, Польша, Мадяри, Жидва — це Твої вороги. Нищ іх! Ляхів, жидів, комуністів знищуй без милосердя!...» [6].
 
По этому призыву на Волыни они «освобождали» от поляков польские сёла. Всю войну они «освобождали» Украину от евреев и русских. «Освобождали» от украинцев, симпатизировавших советской власти или просто не разделявших их идеологию. Ещё раньше они «освободили» себя от химеры совести, а сейчас «освобождают» всех нас от исторической памяти.
 
И освободят, если мы им это позволим.
 
Так позволим ли?
 
(Продолжение следует)
 
1. Палій О. Чи підписував Степан Бандера пакт Молотова-Ріббентропа? // http://observer.org.ua/news.php?id=10367
2. http://anti-orange.com.ua/article/history/66/12440

3. Полищук В. Женщин и детей десятками клали на землю и стреляли им в затылок» // http://www.from-ua.com/politics/42709bee93386/

4. Герасимчук В. Украинофобия наследников Степана Бандеры // http://ua.mrezha.ru/gerasim.htm
5. Полищук В. Горькая правда. Преступления ОУН-УПА (исповедь украинца) //

6. Поліщук В. Гора породила мишу. Бандерівську //

7. Власов В.С., Данилевська О.М. Вступ до історії України: Підруч. для 5 кл. загальноосв. навч. закладів. К.: Генеза, 2002.

8. Моисеенкова Л., Марцинковский П. Россия в украинских учебниках истории // http://www.edrus.org/content/view/4687/56/
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну, знов таки на мою думку, Бандера, як людина і явище у нашій історії, є явищем неоднозначним. Тому природно що у кожного з нас є своє ставлення до нього. Природно також висловлювати свою думку з цього приводу.
З іншого боку, серед нас немає професійних істориків і крім спогадів наших родичів ніяких фактів і аргументів ми не маємо.
Ще одною важливою річчю є те, що ми зараз судимо Бандеру не за його особистими вчинками, про які практично нічого не знаємо, а за результатами діяльності організайії яку він очолював, а також за результатами діяльності людей, які відношення до тієї організації не мали, але діяльність їх приписували саме організації.
Думаю, що з написаним мною погодиться більшість.
Чому я додав останній варіант до голосування?
Тому, що формулювання "Герой України" не в'яжеться мені на пряму з іменем Бандери. По перше героєм його вважає лише невелика частина населення України, по друге це звання зараз роздають кому попало.
Тому, що людей судять не за їхніми інтенціями, а за результатами їх дій.
За інтенціями Бандера безумовно заслуговує носити звання Героя, бо хотів незалежності нашої держави і добра для її народу.
За результатами - а що властиво вдалося досягти? Досягти вдалося лише посіяти у пам'яті людей  дух незалежності. Хоча і то вже не мало.
Тому я вважаю, Бандеру революціонером, який боровся за досягнення своїх ідей.
Свого часу Володимир Ульяов робив щось подібне із думкою про тотальне щастя пригнобленого народу.
Я не вважаю Леніна героєм ні України ні чого б не було іншого. Але з них двох для України більше доброго зробив Бандера.
Саме зробив, а не хотів чи думав зробити.  
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

юра знову ж таки ти вислолюєш свою думку!!! я проголосував якраз за третій варіант !!! героєм я його не вважаю тому що він діяв тільки в своїх цілях!!!! і ти кажеш про дух !!!! можливо!!! але давайте тоді изнавати героями януковича  ахметова тимошенко і ющенко!!!
Відповідь від: 04 Лютого 2009, 11:39:51
вони роблять все те саме тільки майже нікого не вбивають!!!
Відповідь від: 04 Лютого 2009, 11:40:21
Вік  :drink
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

юра знову ж таки ти вислолюєш свою думку!!! я проголосував якраз за третій варіант !!! героєм я його не вважаю тому що він діяв тільки в своїх цілях!!!! і ти кажеш про дух !!!! можливо!!! але давайте тоді изнавати героями януковича  ахметова тимошенко і ющенко!!!

Скидається на те, що у моїх постах ти читаєш лиш перше і останнє речення. Прочитай уважніше.
Там нема ані слова, яке б протиречило тому що ти написав у відповідь.  :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

просто типишеж що героєм вважати його не мож . а потім що він підняв національний дух!!! таксамо янукович і сидів і підняв національний дух шахтарів. ахмєтов і вбивав і підняв національний дух взагалі регіону.тимошенко всіх дурить але національний дух піднімає. а ющенко то взагалі супергерой людина бджола підняв національний дух більшої частини країни!!! при чому нікого не вбивав!!!! ви гоните на людей які зробили більше добра і менше зла. а таких як бандера возвеличуєте!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

ви гоните на людей які зробили більше добра і менше зла. а таких як бандера возвеличуєте!!!

З тим що гоню на бджоляра - згідний.
А от де ти бачив що я когось возвеличую??? Тим більше "таких як бандера"?
Дух народу і бажання боротися він підняв, тут нема що заперечувати. Інакше б його так не "любили" ті що на Говерлі пам'ятники руйнують.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Дух народу і бажання боротися він підняв, тут нема що заперечувати.
в 91 році коли це сталокомусь потрібним і модним!!! а до того хто зна бандеру наіть у львові про нього знають мало!!!!
Відповідь від: 04 Лютого 2009, 12:38:47
ті що на Говерлі пам'ятники руйнують.
ті що руйнують памятники . роблять це на замовлення тобто комусь це потрібно. і якщо ви важаєте героєм бандеру йдіть руйнувати російські памятники!!! чи краще потім з когось героя зробити!!!???

Відповідь від: 04 Лютого 2009, 12:41:07
герой це бубка клички клочкова в мому розумінні і ющенко!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

в 91 році коли це сталокомусь потрібним і модним!!!

Неправда.

Я дізнався про Бандеру у 89-му коли ми з Мирославом Бучинським були у літньому таборі в Одесі.
Тоді він намалював на калуському пакеті жовтого кольору з одного боку, синьою кульковою ручкою синьо-жовтий прапор і з другого боку тризуб. І знизу було великими буквами написано "Слава Україні!" "Героям слава!"
 
Відповідь від: 04 Лютого 2009, 12:44:33
Ти ще скажи що українці почали хотіти незалежності лиш у 91-му році, коли то стало модним...
Відповідь від: 04 Лютого 2009, 12:45:28
ті що руйнують памятники . роблять це на замовлення тобто комусь це потрібно. і якщо ви важаєте героєм бандеру йдіть руйнувати російські памятники!!!
Де логіка????
вони назамовлення, а ми так задурно
І взагалі, чого ти мене посилаєш  :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

 :D добре у 89 де діяльність бандери а де 89 рік!!! ;)
Ти ще скажи що українці почали хотіти незалежності лиш у 91-му році, коли то стало модним...
ну до цього якось жили і не ви.. махуались і в голодомор своїх мочили!!!!  і ніякого духу не було!!!згідний були борці і саме они герої а не бандера!!! але їх було мало і до влади прийшли не вони а все тіж колишні партійці і комуністи і для них незалежна Україна була тільки гарною картинкою що б керувати нами!!!! Ющенко зробив в цьому крок вперед!!!
Відповідь від: 04 Лютого 2009, 12:51:19
Де логіка????
вони назамовлення, а ми так задурно
І взагалі, чого ти мене посилаєш
юра такі організації створюються не фанатами фанати тільки виконавці!!! от що я мав на увазі!!! 
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Нема слів.
одні букви.
 :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

але я так і не почув відповіді . чому люди вбиті бандерою зрадники а бандера звільнений не відомо з якого дива німцями герой????
Відповідь від: 04 Лютого 2009, 12:56:03
Нема слів.
одні букви.
що не правда???
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

а ющенко то взагалі супергерой людина бджола підняв національний дух більшої частини країни!!!
ну от бачиш Ющенко підняв дух - значить герой, навіть супер.
а Бандера підняв дух, то бандит.
і у героїв бувають недоліки... от у Ющенка скільки їх виявилось, але для тебе він не перестав бути героєм.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

а Бандера підняв дух, то бандит.
чий дух він підняв??? дух був піднятий до нього більш адекватними людьми!!!!?? він не бандит він позор!!!

Відповідь від: 04 Лютого 2009, 12:59:19
Ющенка скільки їх виявилось, але для тебе він не перестав бути героєм.
може порівняємо його недоліки з недоліками бандери????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

він не бандит він позор!!!
І бандит і позор  :frend +
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Степан Бандера - людина, яка всіма своїми силами і уміннями добивалася незалежності українського народу. Але шлях під час і після Другої світової він обрав неправильний. Колаборант.
Його героїчні вчинки - до війни і боротьба за незалежність від Польщі.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

кльова легенда!!!!
Відповідь від: 04 Лютого 2009, 13:50:31
проблема в тому що ви ніяких доказів не наводите, відповіді не даєте, думку не змінюєте!!!! питання чому???? ЧОМУ?????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.