Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

На яких АЗС нашого міста ви заправляєте авто? (можна вибрати 2 варіанти)

АМІК
Укрнафта
WOG
ІФ-НП
AМI oil (Goba LTD)
ОККО

Автор Тема: Автомобільне пальне. Що заправляти, де, коли і за скільки?  (Прочитано 252458 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

тіха тіха в мене і розхід норма і тяга супер від вога. Думаю все залежить від двіжка може він просто він хоче не 95 а 92. Але я особисто став заправлятись на лукойлі там 95 ніби румунський як і на окко. Ну і головне мені подобається як машина себе поводить.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Коли останній раз заправлявся на Вогу?
Я раніше ніколи там не заправлявся, а от тепер Укрнафта не працює і попав...  :(
Хочеш сказати, що 92 краще має їхати? нелогічно? і чого це він має хотіти 92, як книжка пише 95. Хіба що у них 95 гірший за 92.  :unknow
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

на вог заправляюсь коли датчик пального маячить в районі вога. на рах 92 я так ... Просто ви кажете пальне згорає швидше.отже висновок - зависоке октанове число.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


   Не знаю, як там бенза на Лукойлі, але дизпаливо там точно пальоне! :evil
   На днях до баті приїхав знайомий на Пижику з дизельним двигуном HDI, машина ледве їхала пчихала і дьоргалась, а за день до того він заправився на лукойлівській заправці.
   Ще чув історію, що на такій же машині в Україну приїхав якийсь іноземець, заправився на Лукойлі і на зад його вже потягнули. :(

   Останнім часом заливаю в бак своєї старушки навіть 76-ту бензу з ОККО. Для заводу і прогріву стає. :pardon

на рах 92 я так ... Просто ви кажете пальне згорає швидше.отже висновок - зависоке октанове число.
Треба буде поговорити з кимось тямущим на рахунок такого питання. :unknow Мо й дійсно вона так.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки


Просто ви кажете пальне згорає швидше.отже висновок - зависоке октанове число.
нормальне пальне, згоряючи, виділяє енергію. ненормальне теж. Але при нормальному пальному - енергії значно більше...
Не вникаючи в подробиці - у сучасних авто кількість палива, яке подається у камеру згорання контролюється компютером. Тобто, якщо комп бачить, що потужності двигуна не стає, або ми тиснемо на педаль "газу", то він збільшує час відкриття форсунок і відповідно збільшується кількість палива, що потрапляє в двигун. Отже, якщо бензин якісніший - то комп подає менше його, а якщо *** то комп змушений подавати більше.


принаймі в той день, що я заправлявся, то з якість з Укрнафтою навіть не порівняти.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ну на укр нафті 95 привозять з надвірної. І я ще ні від кого не чув що надвірнянський бензин добрий. Хоча сам заправляюсь інколи на УН. І якщо брати мою мафину то скажу так в мене двигун 8 клапанний і до якості пального не вибагливий. Так що впринципі мені нема різниці. Тільки б не воду лили! Але субєктивно на вог кращий бензин. Хоча можливо це просто самонакрут.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Твою мать что ждать завтра 95-й уже 5.60 грн.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


95-та бенза вже вчора була на WOG по 5.65 грн. :(
А газ вже по 3.65 :'(
Це просто жах!!!!! :evil
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

В Киеве А-95 на УкрТатНафта 5,85 и говорят что это не придел! Если раньше говорили что 1 литр будет стоить один доллар, что и свершилось, то теперь прогнозируют 1 литр - 1 евро!  :evil :'-(
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

та у нас те саме тільки укрнафта ще не продає пальне. тримають старі запаси. короче недавно пересвідчився що пальне на лукойлі дійсно не те. кілька раз підряд заправлявся на лукойлі і звернув увагу що в мене суттєво збільшився розхід. перше думав що то я щось з машиною зробив, бо машина сама по собі їде добре але розхід превалив за 10 л. поїхав на вог і послухавши пораду знайомого черівода заправився 92 і був шокований. короче розхід прийшов в норму і навіть зменшився, а машина їде краще ніж на воговському 95. короче я кардинально змінив свої погляди на пальне. тільки от ціна просто шокує.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

таки так, 92 Воговський не біда, а от 95 гірше.
зрештою, немає у нас нормального 95, тільки добавками штучно піднімають октанове число(принаймі таку інформацію пишуть по автофорумах). Я уже переконався, що краще 92 заправляти.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса


Я уже переконався, що краще 92 заправляти
Какая марка авто у Тебя? Я просто ниразу не заправлялся 92 страшновато  :o но нужно попробывать! Не раз подобную информацию слышал!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City


Какая марка авто у Тебя? Я просто ниразу не заправлялся 92 страшновато   но нужно попробывать! Не раз подобную информацию слышал!
ну моя мафинка хоче мінімум 93 і на вог 92 якраз іде як 93. ти спочатку почитай яке твоя мафина пальне хоче!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


  Чи то через те, що нафта подешевшала на світовому ринку, чи через те, що з відновленням роботи УкрНафти посилилась конкуренція на внутрішньому ринку, :unknow але ціни на бензу зупининились і навіть чуть понизились.
  Загалом на УкрНафті 95-та тримається на позначці 5,69 грн., а на ОККО 5,84 грн.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Кажуть, що ціни на пальне підуть різко в гору десь після 20-го травня.
____________________________

Сьогодні якось розговорився із старошою людиною. Так той мужик розказував як колись на прикінці 70-х років, будучи на стажуванні, катав на власному авто своїх шефів. Я запитав чи хоть ті заправляли йому машину? А він розсміявся і сказав, що тоді бенза була по 9 коп. за літру, в той час як пляшка мінералки коштувала 9 коп. Після такої розповіді у мене очі стали приблизно такі -  :o
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


У темі Як добре що... WikTor написав
бензин подешивел на 20 копеек, мелочь а приятно!  :)
Але як таке може бути? :o :o :o Адже у нас якраз на цьому тижні пальне подорожчало на 20 коп., ну принаймні таке сталось на заправках УкрНафта. :(
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

У темі Як добре що... WikTor написав
бензин подешивел на 20 копеек, мелочь а приятно!  :)
Але як таке може бути? :o :o :o Адже у нас якраз на цьому тижні пальне подорожчало на 20 коп., ну принаймні таке сталось на заправках УкрНафта. :(
Перед праздником 9-го мая на заправке на которой всегда я заправляюсь "Чумацький шлях" бензин очень подешивел, я начал заправляться исключительно 92-м, машинка лучше едет, и расход меня устраивает, в смешаном режиме порядка 8-ми литров на 100 км., ТАк вот, бензин 9-го 92-й я заправил по 5,25, сегодня проезжад уже 5,65  :( может просто на праздник сделали такое вот приятное дело! Хотя ехал и присматривался к ценам на других заправках всё без изменений!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Сьогодні у нас на УкрНафті 95 бенза по 6 грн. 05 коп., а у Франику на ОККО по 6 грн. 14 коп. :(
Кажуть, що ціна за барель нафти поперла в гору.
Записаний

olk

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 138
  • Fell drumandbass
  • Останні відвідини:
    14 Червня 2010, 22:14:12

    Звідки: Qieff

дуже скоро буде Євро за літр
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Сьогодні у нас на УкрНафті 95 бенза по 6 грн. 05 коп., а у Франику на ОККО по 6 грн. 14 коп. :(
Кажуть, що ціна за барель нафти поперла в гору.
Ага я по радио слышал что цена на нефть достигла рекордной отметки, и что это связано типа с частыми нападениями в Ираке нууу военными действиями!
Записаний