Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

На яких АЗС нашого міста ви заправляєте авто? (можна вибрати 2 варіанти)

АМІК
Укрнафта
WOG
ІФ-НП
AМI oil (Goba LTD)
ОККО

Автор Тема: Автомобільне пальне. Що заправляти, де, коли і за скільки?  (Прочитано 252519 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

quicksilver

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +593/-21
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1029
  • Останні відвідини:
    11 Вересня 2019, 07:17:57

    Звідки: тутешній

де конкретно ховається та халявна соляра?
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь

Знаєте, показували статтю нещодавно, де писало, що Матвійчук організовує створення міжвідомчої комісії з перевірки отих міні АЗСю Типу, чи є
 ліцензія, і т.д. Бо можливе настання техногенної аварії. Я так розумію, що пішов сигнал наверх, що люди не купують ДП на ВОГ, ОККО по 20 ,бо є та сама соляра по 15. От Насралик і дав мабуть команду. Знаєте, оце так думаю - нафта в світі дешевшає, а соляра в Україні дорожчає, а коли хтось проштовхує дешевше - під каблук. Нас мають і то по повній програмі.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Щось таке і є мабуть. Мене теж здивувала така активність Матвійчука  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь

Оце краще б Матвійчук створив комісію по перевірці раціональності використання коштів, виділених на гексахлорбензол, чи просто кажучи на викриття і документування факту розкрадання цих коштів при Насалику. Ось це техногенна катастрофа, яку ми всі маємо. Насалик з баблом в Києві, а ми з розворушеним гексахлорбензолом під вікнами. І сидимо мовчимо. 
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну там ті гроші повз Насалика пройшли. Може трохи підплатили, щоб не встрявав.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь

       Вибачайте, трохи відхилився від теми. Так от, про пальне. Всі зараз чекають чим закінчиться ота "надзвичайно важлива" діяльність Матвійчука по сторенні комісії з виявлення цих АЗС. Щодо пального на цих АЗС. Я вже писав, що там є суто дизель. Ціни добрі. Щодо якості - я не експерт в цьому питанні. Але моє авто на ньому бігає добре. Та й розхід тішить. На 7-9% менший. Спочатку думав, що вони самі себе дурять, але це продовжувалось довго і я зрозумів, що це ВОГ нас дурить. На АЗС ВОГ недоливає. Припущення підтвердились після відвертої розмови з працівником мережі АЗС ВОГ. При контрольному наливі в мірну колбу обємом 20 л АЗС влиє 20 л +\- 0.03-0.007л. А при заправці повного бака будьте певні - Вам недолиють суттєво. Вся справа в насосах які при нагріванні починають менше качати. Оператори АЗС про це знають. Таку послугу можна навіть замовити. Що і робиться ЗАВЖДИ. Насос спеціально підрегульовується таким чином, щоб при заправці 20 л. качав точно, а при заправці зверх - недокачував при нагріванні. Але Ви ж не будете заправляти повний бак на різних АЗС по 20 літрів.
       Писати адреси оцих АЗС я не буду, щоб не полегшити роботу оцій комісії. А на її адресу хочу сказати - " Працюйте хлопці на благо людей, а не вискочок, які тимчасово при владі. Бо можете ще з битими мордами піти. Та й, памятайте, 3-й Майдан не за горами."   :butcher       
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

мабуть вимірювання не насоси проводять, а лічильники що стоять після насосів.  тому версія про насоси сумнівна.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь

мабуть вимірювання не насоси проводять, а лічильники що стоять після насосів.  тому версія про насоси сумнівна.
Не я придумав. Переказав почуте від працівника АЗС ВОГ.
Записаний

chelentano

  • Користувач
  • **
  • Карма +18/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 60
  • Останні відвідини:
    16 Серпня 2017, 06:32:37

    Звідки: Бульвар

де конкретно ховається та халявна соляра?
Спитайте маршрутчиків або таксистів. ;)
На вчорашній день: Укрнафта 18,5 - 16 = 2,5грн/л
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь

Чому -16. На сьогодні 15.5. Пишіть в приват.
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


"Міський голова Калуша Ігор Матвійчук видав розпорядження про створення міжвідомчої комісії для виявлення та перевірки самовільно влаштованих автомобільних заправних станцій та автомобільних газозаправних пунктів."
Чи може я щось не розумiю , але я в околицях Калуша не видiв , аби люди повз дорогу продавали канiстрами соляру чи бензин . Саме так я розумiю слово "стихiйнi". Усi решта збудованих АЗС , звiсно мають мати всi дозвiльнi документи i повиннi вiдповiдати правилам безпеки . Бiльшостi калуських АЗС бiльше 20 рокiв i що лиш тепер взялися виясняти законнi вони чи не законнi ? То е абсурд калуськоi влади , або черговий рейд по збору вiдкатiв з влаcникiв АЗС.
А вiдносно того як нас дурять на АЗС , то методiв дурити е безлич , в залежностi вiд встановленого обладнання . I чим сучаснiше обладнання тим хитрiше дурять . У кожного обладнання е своя похибка (+/-), яка завжди мае регулюватися , стандартизуватися . Чим i користуються "фахiвцi" на свою користь . Аби нас не дурили , треба, на громадських заставах , проводити контрольнi закупки i виявляти таких "фахiвцiв" , а результати оприлюднювати , аби люди знали де не треба купляти . Iнакше нiяк , бо чиновник вiд влади завжди вiд такого "фахiвця" отримае копiечку i закрие очi на крадiжки у населення.
В принципi ця тема на форумi i створена як вiтрина калуськиx АЗС , ви кожен день десь заправляетесь i можете перевирiти точнiсть заправки . Виставляйте своi результати  , най люди знають . Так за тиждень 2-3 форумчан, якi мають машини , можуть перевiрити бiльшiсть калуських АЗС , iнакше нас i далi будуть обманювати .  :help самi собi 
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


АЗС знову підвищили ціни на бензин і дизпаливо
http://www.epravda.com.ua/news/2016/05/19/593238/

вперед до європейської ціни  :prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Де-де, а в тому у нас хоч є натяк на ринок. Звісно вони у змові підіймають всі разом, але хоч можеш собі пошукати дешевше. А з газом і світлом - фіг!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

В Украине резко подорожал бензин - СМИ
http://korrespondent.net/business/financial/3722232-v-ukrayne-rezko-podorozhal-benzyn-smy
Хтось вчора попри заправки йшов чи заправлявся? :o  Чи кореспондент то жовта преса?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

Цитувати (вибране)
Жовтезна
так там в статті пише що на вихідні піднялась ціна на 5 грн, а сьогодні вже впала назад :D
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


http://aspnova.ru/politika/transnefti-predpisali-ne-postavlyat-diztoplivo-v-ukrainskoe-gosudarstvo/
«Транснефти» предписали не поставлять дизтопливо в Украинское государство

Може не звернули на то увагу , але соляра скоро подорожчае .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Скоріше за все так і буде . Але також зверни увагу на тупу упоротість кацапських мудаків    :o

...В Российской Федерации излишек дизельного топлива.


В принципі святе місце пустим не буває . Підпишуть договір з Іраном чи Турцією , ті забють собі квоти на роки вперед і пращай кацапстан як бензоколонка фареве   :=)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

соляра скоро подорожчае

Цитувати (вибране)
Отметим, по результатам января-августа 2016 г. доля русского дизтоплива составляла 16% всего импорта


Сильно подорожчає?

Он газ вже на скільки подорожчав. Ринок все підгонить приблизно під одну ціну.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Сильно подорожчає?

Думаю що подорожчає . Не знаю на скільки , але такі "дії" призводять до подорожчання .