Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Довідник автомобіліста: автокосметика, література, прибамбаси, корисні поради і т.п.  (Прочитано 72610 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Збираємо тут цікаву інформацію про особливості запчастин, "косметики" і т.д.

Наприклад http://www.tires.com.ua/index.php?page=allshiny&id=-14

Цікаво, якими засобами ви користуєтесь для миття авто (автомийка це універсальний, але не єдиний засіб  ;)).
 
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Цікава тема.
romashkinу +1 за те що він наважився і нарешті почав писати у розділі про автомобілі. ;)
Дуже цікава ссилка. В мене на зиму є пара коліс Sava - купив минулого року за 380 грн. Я їх кидаю на перед коли випадає сніг, а на зад даю старі Росава БЦ20, які в літній період стоять в мене спереді (літом заді в мене взагалі якась лиса фігня).
Основний засіб для миття моєї машини то є вода і губка, іноді додаю недорогий авто шампунь. На автомийку я ще ніколи не їздив - грошей жалко. :unknow
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

На новых заправках есть мойки, где покупаешь жетончик за 10.грн. и моешь как на мойках с напором, с шампунью, со всеми делами. Всё да хорошо но даётся на мойку 8-10 минут! Аппарат потом выключается! За такое время помыть машину практически не реально! По этому купив 2 житона имеем 20 грн. а обычная нормальная мойка на станцияй моечных 25 грн. Вот вам простая математика! Сам не мою дабы не поцарапать машину, её нужно хорошенько под напором смыть весь писок и т.д. а потом только мыть губкой! Вообще стараюсь мыть безконтактной мойкой! Тогда вообще царапин никаких не должно быть! Я имею ввиду микроцарапины, но если хорошенько протянуть можно и приличную царапину оставить! Пылесос обязаловка, самому это делать тоже внапряг! Где взять этот пылесос то! И нарирка стёкл переодическая, так как табачный дым конденсат в салоне, запотевание стёкл, мацание руками некоторыми лицами даёт знать на видимость из нутри! По этому тоже на мойке прошу всё это проделать, самому опять таки в напряг! Каждая мойка высасывает от 60 до 80 грн. Дороговато но раз в 2 недели можно!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Каждая мойка высасывает от 60 до 80 грн. Дороговато но раз в 2 недели можно!
 :o
Як би мені довелось відвалити такі гроші за миття машини, то я б краще повісився! Я кожну гривню рахую. Одного разу заправлявся на WOG (на відміну від газу, бенза там, кажуть, добра), то, не питаючи моєї згоди, мені помили лобове скло і довелось тому пацану дати гривню чайових. Вважаю, що такий сервіс не для нашої бідної держави. Я звичайно міг і нічого не заплатити тому пацану і послати його подальше (я навіть сам можу потримати пістолет на заправці), але не хотілось щоб він мені в слід побажав чогось поганого. :(
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Ну чому, для Києва це невеликі гроші.
Я нам, в провінції, це накладно. :(
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Ну чому, для Києва це невеликі гроші.
Я нам, в провінції, це накладно. :(
Ну а в Калуше полный фарш мойки сколько обойдётся???

А на заправках tywkanchuk да подзадалбывают этой мойкой и скоростью передвижения заправщика что бы заправить! Я гривну никогда не даю, всегда даю 50 коп. и всё! И то если сам всё сделал, а если я успел пистолет в бак вставить сам, тут уж извините ничего не получите! Разве что 25 коп. тебе а 25. мне бред же!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Ось я нарив цікавий сайт про газо-балонне обладнання для авто - http://www.autogas.com.ua/
Думаю, це зацікавить тих хто хоче еконимити на паливі і при цьому безпечно їздити. ;)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Відносно ГБО. Де у нас можна поставити такий девайс. І скільки це коштуватиме?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Відносно ГБО. Де у нас можна поставити такий девайс. І скільки це коштуватиме?
Рекомендую станцію по установці ГБО на АГЗС "Калан", що в Хотіні. Самі заправки Калан не ахті суперові, але саме обланнання там ставлять професійно.
Можеш звязатись з Василем Дмитровичем - 8-050-373-09-41, він там головний майстер.  В мене хоч старе ГБО на авто, але постійно обслуговуюсь в них. Там є вибір балонів (можуть навіт помалювати під колір машини) і редукторів різних виробників і ін. запчастин. Хлопці молодці і працюють оперативно, правда треба на тиждень-два на перед записатись. Щодо документального оформлення встановленого ГБО, то доведеться покрутитись самому.
Ціна приблизно потяне від 400 баксів і більше. ;)
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Как работает двигатель - видео http://blog.meta.ua/communities/avtomobili_avtomobili_bukvalno_vse_zapolonili/posts/@33276/
Відправлено: 08 Листопада 2007, 11:28:27
Для всіх автолюбителів та для тих хто подорожуе та просто цікаво розрахунок відстані між містами http://ati.su//Trace/?

дану тему можна помістити FAQ


____________________________

Вважаю, що не варто створювати окремої теми для даного повідомлення, тому заніс його у відповідну тему "Довідник автомобіліста".
« Останнє редагування: 15 Листопада 2007, 23:01:53 від tywkanchuk »
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"

Реально працює!
Правда дорогу до Одеси постійно прокладає через Молдову - напевно стара програма.
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Правда дорогу до Одеси постійно прокладає через Молдову - напевно стара програма.
То просто воно обирає найкоротший шлях, а Ти задай проміжний пункт Умань і всьо буде гуд.  ;)
 
А проект дійсно корисний та цікавий. :)

Колись в мене на компі була прога такого змісту, правда там була карта і маршрут, який задавали, відображався безпосередньо на карті. Та нажаль я її випадково затер.  :(
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Народ, хто що чув про каталог взаємо замінни деталей, агрегатів та запчастин? Мається на увазі довідник, з якого можна узнати яку деталь до вітчизняного авто можна поставити на іномарку.  :)
Так як в мене стареньке коритце, то мені б таке пригодилось.
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"

Для своєї Аскони я вже щось знайшов  8), там є також і для Кадета.
http://www.opel-ascona.joy.by/faq/analogi2.htm

хоча я думаю, що то все лишнє, краще поставити оригінальне, ненабагато дорожче, зато на довше стане! ( по аналогії з запчастинами до електронної техніки)
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Мене цікавить чи хтось використовує спреї для того щоб не запотівало скло в машині. :)

На днях я купив собі спрей "Анти дощ". Кажуть, що має допомагати каплям дощу самим злітати з лобового скла під час руху автомобіля зі швидкістю більше 40 км/год.
Правда ще не викоритовував тай мабуть не скоро використаю, прийдеться почекати поки потепліє. :(
Записаний

Гаваєць

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    10 Серпня 2008, 12:49:40

    Звідки: Хотінь

Колись на Лімниці полюбляв гарпунити рибу. Так от скло маски зсередини змащував гліцерином (продається в аптеці) - допомагає.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

на рах анті дощ -  так каплі злітають і не збираються на склі. це добре навіть в зимку бо коли сніг топиться то також зтікає а не збирається і замерзає.
н рах скл маски то я по стринці плюю на скло :-[ і розмащую.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


н рах скл маски то я по стринці плюю на скло  і розмащую.
О то в Тебе якась слюна ядовита. :D
А як серйозно, то завтра постараюсь купити на базарі той "антизапотін", а то мало того, що сильно затемнив вікна так щей коли вони запотіють, то їду шо в танку. :(
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

о доречі цікава тема. як ви ставитесь до тонування вікон????? от я особисто не темню бо мені заважає. а для чого ви темните вікна своїх авт????
« Останнє редагування: 18 Грудня 2007, 10:07:37 від bornslippy »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Мене цікавить чи хтось використовує спреї для того щоб не запотівало скло в машині. :)

На днях я купив собі спрей "Анти дощ". Кажуть, що має допомагати каплям дощу самим злітати з лобового скла під час руху автомобіля зі швидкістю більше 40 км/год.
Правда ще не викоритовував тай мабуть не скоро використаю, прийдеться почекати поки потепліє. :(
Я взял для пробы антидождь, пркольная штуковина но она реально работала только не меньше 60 км/ч, да прикольно сказать нечего, но всё равно при движении по городу работают дворники и эта хреновина постепенно смывается, тоесть я взял бы даную штуковину бросил бы в богажник, ну и в случае дальней поездки смазывал бы стекло! А вообще на сколько я знаю она достаточно дорогая, только нормальная жидкость! В общим я не считаю что она мне нужна!

А по поводу антизапотеватель, таже фигня, зимой ну вообще надобности нет в ней, бывает когда нужна летом при сильной жаре и когда начинается ливень, вот тогда запотивает моментально, но достаточно включить кондиционет как запотивание в течении минуты проподает! Тоесть не особо я даной химии не то что доверяю просто нету надобности!
Записаний