Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1043349 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Новини України
« Прочитано #400 : 15 Березня 2010, 14:28:59 »

Внук Бандери запропонував Януковичу взаємовигідний обмін (для України).

http://www.utro.ua/ru/politika/vnuk_bandery_predlozhil_yanukovichu_obmen1268648023
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #401 : 15 Березня 2010, 19:55:18 »

От молодець!  :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Новини України
« Прочитано #402 : 19 Березня 2010, 20:58:06 »

Місце України в міжнародних рейтингах (станом на 15.03.2010 р.)

http://community.livejournal.com/vpered_i_vhoru/1883.html
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна
Новини України
« Прочитано #403 : 19 Березня 2010, 22:00:19 »

Сумно.Най-найвідсталіші.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #404 : 25 Березня 2010, 08:15:31 »

  
Приховано: Ксеня Лесів. Патріарх Кирило взяв під  опіку бізнес Фірташа? • Показати
Російська церква бере участь у  чужій грі, але в неї є певний  фінансовий інтерес. Це все  свідчить про духовний рівень  керівників цієї структури”... Нещодавно  Московський  патріархат звернувся   з  клопотанням до уряду Росії щодо надання можливості українським  підприємствам хімічної  промисловості, чимало з яких  належать Фірташу (Ostchem  Holding), напряму купувати газ у  Газпрому та інших російських  газовидобувних компаній.  Наскільки богоугодним є  лобіювання російською церквою  інтересів олігархії? Єпископ Євстратій (Зоря), єпископ  УПЦ КП: КРАЩЕ Б РОСІЙСЬКА ЦЕРКВА  ПЕЧАЛУВАЛАСЯ ПРО СВОЇХ  БІДНИХ ТА ЗНЕДОЛЕНИХ Церква з давніх часів зберігала  за собою право печалування. Це право звертатися до  можновладців з проханнями про помилування, заступництво  щодо тих, хто не може себе  захистити чи тих, хто був  засуджений до смертної кари. Часом за такі печалування  священикам доводилося  розплачуватися власним  життям. Приклад – митрополит  Филип Количев, якого вбили за  наказом Івана Грозного тому, що  той завжди викривав жорстокі  діяння Грозного і просив милості  для жертв царя та його  опричини. Звернення, які церква надсилає  до можновладців у сьогоднішній  час – про допомогу чи підтримку  в справах чи проектах, - дещо  іншого роду. Наприклад, про  повернення храмів, які були  відібрані радянською владою. Те, що ми бачимо з листом до  Газпрому – справа двох  господарських суб’єктів –  Газпрому і Союзу хіміків України. Говорити про необхідність церкві  втручатися в це питання  абсолютно не доводиться. Не  справа церкви займатися  формуванням ціни на газ. Цікавою є дата, коли підписували такого листа на адресу голови  ради директорів ВАТ «Газпром»  Віктора Зубкова, – 26 лютого.  Тобто на другий день після  інавгурації Віктора Януковича.  Цілком імовірно, що українські  хіміки зверталися з проханням  до патріарха Кирила під час його  візиту до Києва (25 лютого). Зрозуміло, що за цим листом  стоять певні домовленості. У  ньому чітко йдеться про якусь  допомогу церкві з боку хімічних  підприємств. Наприклад, ми знаємо, що одна й та сама особа є власником чи  співвласником кількох хімічних  підприємств і водночас має вплив на один з загальнонаціональних телеканалів України, який, м’яко  кажучи, найбільш прихильно  висвітлював минулорічний візит  патріарха Кирила. В американській практиці такі  відносини називають лобізмом.  Але церква – не лобістська  структура, вона не повинна  займатися такими речами. Патріарх Кирил уже зараз  багатьма сприймається як  політик, а вже потім як  релігійний діяч. Ідеї, доктрини,  які він висуває, сприймаються  лише як політичні. Хоча,  можливо, патріарх Кирил  вважає, що саме таким шляхом  він посилює вплив церкви на  життя громадськості… Після падіння комуністичної  ідеології, після занепаду  демократичних прагнень у часи  пізнього Єльцина в Росії з’ явилася ідея «сильної руки», але до цієї ідеї потрібна була ще і  якась ідеологія. Нею стала  великодержавницька ідеологія.  У великодержавницькій ідеології Росії значне місце завжди  відводилося церкві. Тому  патріарх Кирил зі своїми ідеями  «російського світу», ідеями тісної  співпраці церкви й держави є  затребуваним. Проте така модель в умовах  сучасного світу є недовговічною.  І може привести лише до  погіршення ставлення значної  частини суспільства до церкви. Гадаю, патріарх Кирил не дуже  розуміє, як його слова і вчинки  сприймаються в Україні. Тобто  він діє так, як бачить це з Москви. Він, як і російські політики, досі не сприймає Україну як незалежну  державу. Вони завжди кажуть: « Ми в Україні як дома». Вони  сприймають українську  гостинність і те, що в Україні всі  розуміють російську мову, як  ознаку російськості України. У самій Росії гасла Кирила про « святу Русь» сприймаються на  ура, як щось сакральне, освячене древністю, з красивим  найменуванням, проте в Україні  це сприймається абсолютно по- іншому – як форма протидії  українській незалежності, як  спосіб її руйнування. Яскравим  прикладом був знову ж таки  торішній візит. Суспільство так і  не сприйняло це як пастирський  візит, а лише як політичний.  Аналогічна ситуація була, коли  патріарх Кирил приїжджав на  інавгурацію Януковича. Михайло Гончар, директор  енергетичних програм центру « Номос»: НЕ СЕКРЕТ, ЩО ЦЕРКВА ВІДМИВАЄ КОШТИ, ЯКІ РОБЛЯТЬСЯ У  ВИГЛЯДІ ПОЖЕРТВ Тут не йдеться про церковну чи  богоугодну справу. Це чистий  бізнес. Відомо, що Російська  православна церква є доволі  потужною бізнес-імперією в  Росії. Гадаю, тут керівництво  російської церкви вирішило  скористатися слушним  політичним моментом для того,  щоб отримати з цього певні  фінансові дивіденди. Не секрет, що через певні  механізми церква відмиває  кошти, які робляться у вигляді  пожертв. Себто, якщо « богобоязні» люди в Газпромі та  не менш «богобоязні» люди в  українській промисловості  отримають бажане, то очевидно,  що буде своєрідний розрахунок  за надану послугу. Знаючи специфіку наших  галузевих лобі, вони не  проявлять жодної ініціативи,  якщо на це не буде санкції. Тобто  вони зробили певне звернення  не тому, що їм раптом у голову  прийшло «прозріння», - це  елемент певного технологічного  ланцюжка. Те, що ми бачимо на  публічному рівні, є лише  відголосок реальних процесів... Така технологія має прикрити ті  домовленості, які намічаються в  більш широкому форматі щодо  виходу Газпрому на кінцевих  споживачів газу в Україні. Але таким прецедентом російська церква створює для себе  проблему. Бо постає питання,  чому церква так переймається  зверненням до неї з боку  лобістських структур сусідньої  країни, а не, скажімо,  проблемами своїх, російських,  платників податків. Як на мене, тут російська церква  бере участь у чужій грі, але в неї є певний фінансовий інтерес. Це  все свідчить про духовний рівень керівників цієї структури. Опитала Ксеня Лесів

  постiйна адреса статтi:  http:// www.unian.net/ukr/news/news-368940.html
« Останнє редагування: 25 Березня 2010, 08:38:37 від syddia »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #405 : 25 Березня 2010, 20:27:53 »

В Україні до 9 травня з'явиться пам'ятник Сталіну. http://tsn.ua/pda/index.php?article_id=91335#article
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #406 : 26 Березня 2010, 00:34:01 »

це капец кату ставлять памятник. :o
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #407 : 26 Березня 2010, 06:58:07 »

Всього 3% ,до того ж які в половини українців викликають великі сумніви,а ведуть себе так ніби то 300%.Голодомору небуло,Україна всього лиш територія,Сталін герой і т.д. і т.п.Ось як нова влада "чує кожного".Може хоть тепер дехто зрозуміє,що "без лоха и жизнь плоха".
« Останнє редагування: 26 Березня 2010, 07:04:12 від DVania »
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Новини України
« Прочитано #408 : 26 Березня 2010, 21:19:53 »

Олена Білозерська   :prapor: :prapor: :prapor:

Прес-конференція перед арештом Миколи Коханівського



Сьогодні, 26 березня 2010 р. в УНІАНІ відбулася прес-конференція з приводу репресій нової влади проти українських патріотів. Її провели Микола Коханівський, якого на сьогодні разом з адвокатом викл,икали до слідчого, адвокат Сидір Кізін, голова ГО «Люстрація» Олег Осуховський і нардеп Степан Хмара.
Приводом для прес-конференції було переконання адвоката, що Миколу сьогодні візьмуть під варту, що й справді відбулося двома годинами пізніше.
Коханівський, Кізін, Осуховський і кілька журналістів, серед них і я, поїхали до слідчого у територіальний відділ міліції Шевченківського р-ну, (вул.Баумана), де Миколу було заарештовано.

Начальник слідчого управління Шумейко Дмитро Олександрович дати коментар журналістам відмовився, порадив звертатися до прес-центру МВС (де відповіді після надіслання офіційного листа треба чекати 10 днів).

Тепер про прес-конференцію.


Олег Осуховський розповів про випадки переслідування українських патріотів (або невтручання правоохоронців там, де треба було втрутитися). Згадав і «справу ясногородських рейдерів», і переслідування Коханівського, і затримання студентів, які роздавали листівки проти Табачника – в той час, як одіозний Марков спокійно ходить на волі, і всі кримінальні справи проти впливових політиків-злочинців були закриті.

Якщо так піде далі, скоро буде не помаранчева, а народна революція, на яку виходитимуть не з прапорами, а з вилами і косами.


Адвокат Сидір КІЗІН сказав, що це такий механізм репресій: за допомогою провокацій і наступного кримінального переслідування. Він захищає Коханівського ще по справі руйнування ним пам’ятника Леніну. Статтю «за пошкодження пам’ятки національного значення» було знято, оскільки було доведено, що цей об’єкт нею не є. Залишилось звинувачення, що цей вчинок було зроблено з хуліганських мотивів. Кізін обіцяє довести в суді, що мотиви були патріотичними.

17 березня помічник Табачника і, за деякими даними родич, який особисто знає Миколу Коханівського (а Табачник неодноразово згадував Коханівського в пресі і вимагав його посадити) вчиняє провокацію, через яку міліція порушує кримінальну справу за тяжкою статтею - 296 ч. 2, за яку передбачається позбавлення волі на термін до 5 років. На слідство чиниться тиск з тим, щоб обрати запобіжний захід утримання під вартою, що буде політичною розправою.
Можливо, це останнє інтерв’ю Коханівського перед арештом.
Слідчий робить порушення – зокрема, не прийнято показів 10 свідків, які говорять про те, що Воронін спровокував Коханівського, не дається постанова про порушення справи, щоб не можна було її оскаржити. Слідчий навіть не відібрав пояснення у самого Коханівського.

 
Микола КОХАНІВСЬКИЙ розповів, як усе було: «18 березня КУН пікетував адміністрацію Президета з вимогою зняти Табачника. Все пройшло мирно. Закінчуючи промову, я подякував міліціянтам, за те, що підтримували порядок. Потім друзі запропонували мені піти під Міносвіти з тими самими вимогами. Коли я прийшов, там були якісь дуже молоді люди, скоріше за все, ПТУшники, з плакатами і вже немолода особа з георгіївською стрічкою і плакатом «Украинские наци, руки прочь от Табачника». Хтось у нього запитав: «А хто тут українські наці?» Він відповів: «Всі, хто прийшли вимагати відставки Табачника». Ну, я підійшов, забрав у нього той плакат, бо я не вважаю українців, які виловлюють свою думку, нацистами. Ця людина кинулась на мене ззаду, повисла на мені, метрів 2 я його тягнув за собі, почала бити, щось кричати. Зрештою, його з мене стягли.
Він вирвався, знову підбіг до мене... Я чоловік. Відбулося те, що відбулося – я його вдарив. Він тоді заспокоївся, але почав волати, що бандерівці його вбивають.



Впевнений, що ця справа політична. Наші стосунки у віртуальному просторі з Табачником тягнуться давно. Я заявляв через пресу, що Табачник – брехун. Це він пустив чутку, що Ленін занесений до ЮНЕСКО.
У відповідь він розразився величезною статтею у «Газеті 2000», де ображав мене і хлопців.
Йому дуже дорогі Ленін і його племінник, який намагався мені щось довести, тому він вважає, що я маю бути покараний. А я для себе давно визначився:
моя держава знаходилась в стані внутрішньої окупації. На сьогодні цей стан легалізувався. Придушення національної думки і волевиявлення почалося.
Всім українським патріотам настав час для боротьби. Хтось закликає дати їм шанс – вони, мовляв, ще нічого поганого не зробили... У них був шанс – 10 років кучмівського періоду. Чим вони відзначилось відомо. Зникнення журналістів, вбивства патріотів, патріоти сиділи за гратами.... Я особисто їм шансів надавати не буду.
Я український націоналіст, я біле називаю білим, а чорне чорним, і кажу, що Янукович, Азаров, Табачник – це банда, з якою треба боротися.
Якщо посадять, рано чи пізно вийду на свободу і продовжуватиму боротьбу. І рано чи пізно відбудеться визвольна революція під червоно-чорними прапорами.


Степан ХМАРА сказав, що призначення на стратегічну посаду міністра освіти відвертого українофоба і покидька – образа всієї України і кожного українця. Це переходить політичні рамки і має розглядится в морально-етичній площині. Влада має негайно його звільнити і вибачитися за морально-етичну помилку.
Про те, що зараз відбувається, Хмара сказав, що це ще не репресії («я не став би нагнітати ситуацію»), а залякування. У відповідь на це залякування громадяни, особливо студентська молодь, мають згуртуватися і дати гідну відповідь, і не допускати цього. Ситуація з Коханівським - це зондування українців, наскільки вони вміють себе захищати.

Ще сказав, що Німеччина стала успішною через те, що пройшла шлях денаціфікаціїі. «Неможливо, щоб там десь зберігалися памятники Гітлеру. Окупаційна короста занечищує наш простір памятниками цим бандитам».

ОСУХОВСЬКИЙ додав: завтра і проти нас можуть сфабрикувати кримінальну справу - за те, що захищаємо Коханівського, і закликав людей до самозахисту і громадянської непокори цій владі.

Я писала прес-конференцію на відео, найцікавіші уривки згодом викладу.
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Новини України
« Прочитано #409 : 26 Березня 2010, 22:20:40 »

хочу Вам розповісти про відчайдушних людей, які завтра відправляються в похід тривалістю в цілий рік.
Мета походу - пронести звичайний табурет з київської квартири до мису Горн, "демонструючи мешканцям міст і сіл, через які пролягає шлях, вуличні вистави у форматі „театру скоморохів” часів українського бароко".
Це четверта експедиція українців, найтриваліша за часом і, мабуть, найважча.
Попердні 3 експедиції зі встановлення пам'ятнику Табурету були такими:
- 2005р. Атлантичний океан (Польща - Німеччина - Франція) - м. Ла Рошель.
- 2006р. Індійський Океан. (Монголія - Китай - Тибет - Непал - Індія - Шрі-Ланка) - с. Кірінда
- 2007р. Північний-Льодовитий океан (Білорусь - Литва - Латвія - Естонія - Росія - Фінляндія - Норвегія - архіпелаг Шпіцберген) - м.Лонгіербюен.

Табуретний шлях 2010-2011 буде таким:
україна - канада - США - мексика - гватемала - гондурас - нікарагуа - коста-ріка - панама - колумбія - еквадор - перу - бразилія - болівія - парагвай - аргентина – чілі (патагонія) - вогняна земля - мис горн.
Братимуть участь 5 команд:
* Троє українців на чолі з Леонідом Кантером. (Сергій, Микола, Леонід)
* Команда "Казки народів світу": Аліса, Діана та її дворічна Маґда.
* Команда з Росії (8 чоловік)
* Білоруси (загалом 4 людини: 2 команди по 2 людини)
* І фін Юко, який приєднайється до експедиції в Едмонтоні (Канада).

Старт цьогорічної експедиці:

в Мінську - 26 березня 2010 року
В Києві - 27 березня 2010 року
В Москві - 28 березня 2010 року.

Якщо хочите побажати українській команді вдалого шляху, цікавих людей і місць, а також безмежжя сил - приходьте завтра, 27 березня, о 13.00 на Контрактову площу до пам'ятника Сковороді.

ПОБАЖАЄМО ВІДЧАЙДУХАМ З Д О Р О В Я  ,ЛЕГКИХ ДОРІГ, ЦІКАВИХ ПРИГОД, ЯСКРАВИХ ВРАЖЕНЬ.!!!

P.S. "Колись зірвусь  :=) ......і з ними піду...."
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Новини України
« Прочитано #410 : 27 Березня 2010, 19:09:57 »

В Україні до 9 травня з'явиться пам'ятник Сталіну. http://tsn.ua/pda/index.php?article_id=91335#article
хворі люди - якщо не провокація то хай бавляться . та й якщо лишні гроші є то можуть разом з ним ще все полібюро з 17 до 91 року встановити - як дуріти то уже по повній :)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Новини України
« Прочитано #411 : 01 Квітня 2010, 11:05:35 »

Хакеры сняли со счета Кабмина Украины $1 млрд.

  :o :o :o Читати тут - http://www.delfi.ua/news/tech/computers/hakery-snyali-so-scheta-kabmina-ukrainy-1-mlrd.d?id=877460
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Новини України
« Прочитано #412 : 01 Квітня 2010, 11:28:58 »

допустили лузерів з ПР до компів. 
мабуть Азаров паролі на листочку записував.  :=)
там і хакерів не треба...

зі. взагалі. таке краще постити у Веселусі  ;)
1 квітня ніхто Правила не відміняв.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Новини України
« Прочитано #413 : 02 Квітня 2010, 21:53:39 »

Резиденція Януковича потопає у фекаліях. Йому радять приїхати і скупатися


Адміністрація санаторію московської мерії у Криму захопила каналізацію селища Санаторне і топить в нечистотах резиденцію Віктора Януковича.

Про це повідомляє ТСН.

Санаторій мерії Москви "Меллас" знаходиться у селищі Санаторне на Південному березі Криму.

Приховано: Показати
Як пише ТСН, адміністрація санаторію захопила селищну каналізацію і топить в нечистотах кримську резиденцію Януковича та елітний пансіонат Верховної Ради.

Восени адміністрація санаторію розпорядилася забити в загальний колектор заглушку, а біля заблокованого колодязя каналізації поставили охорону.

У результаті продукти життєдіяльності 500 жителів селища Санаторне течуть з переповнених колодязів прямо в море.

Пояснити свої дії журналістам директор санаторію Костянтин Карпухін відмовився і відіслав до мера Москви Юрія Лужкова.

"Я без листа, який ви повинні відправити до Москви, і який там повинні розглянути, не можу коментувати ситуацію. У мене є керівник", - заявив він.

"Фекальне питання вже стало причиною міжнародного скандалу, який винесли на міжурядові переговори в один ряд з питаннями базування Чорноморського флоту і ціною на газ. Через каналізацію в невеликому кримському селищі швидко заворушилися українські чиновники - поряд розташована кримська резиденція президента України і елітний санаторій Верховної ради", - пише ТСН.

"Каналізація від кількох п'ятиповерхових будинків просто тече в море, в район самого санаторію "Меллас", який не дає підключитися, в район санаторію "Південний", ну і пробачте мене в район державних дач", - розповів мер Ялти Сергій Брайко.

Місцеві жителі чекають приїзду Януковича у свою кримську резиденцію. "Вікторе Федоровичу, приїдете до себе на дачу і купатиметеся як ми, в лайні", - кажуть вони.


via http://pravda.com.ua
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини України
« Прочитано #414 : 02 Квітня 2010, 22:42:44 »

02.04.2010 19:16] 
Донецький суд скасував указ Ющенка про присвоєння Бандері звання Героя

Сьогодні Донецький окружний адміністративний суд визнав незаконним і скасував указ колишнього Президента Віктора ЮЩЕНКА про присвоєння лідеру ОУН Степану Бандері звання Героя України.

Як передає кореспондент УНІАН, крім того, суд виніс рішення стягнути з державного бюджету України 3 грн. 40 коп., витрачені на судові витрати, на користь адвоката Володимира ОЛЕНЦЕВИЧА, який подав позов про скасування цього президентського указу.

Головуюча в суді Каріне АБДУКАДИРОВА зачитала рішення суду, в якому зазначається, що указ В.ЮЩЕНКА про присвоєння С.Бандері звання Героя України був виданий з порушенням норм у зв`язку з тим, що С.Бандера ніколи не був громадянином України.

Судове засідання тривало з 13.00 до 18.40.


УНІАН
Записаний

N@Z@R

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 341
  • Останні відвідини:
    14 Травня 2022, 22:15:14

    Звідки: Калуш
Новини України
« Прочитано #415 : 02 Квітня 2010, 23:26:02 »

І їх можна назвати людьми? Просто немає слів. :(
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Новини України
« Прочитано #416 : 08 Квітня 2010, 20:42:27 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=wjo5HQCYB-4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=wjo5HQCYB-4</a>

Подивилися кліп, а тепер уявіть картину - Варшава. Виставка "Перемишлянська різня.Злодіяння армії Крайової". Купка патріотів польських з державними прапорами вимагає справедливості і стає на захист армії Крайової. Їх провокують та увязнюють. ВИ СОБІ ТАКЕ МОЖЕТЕ УЯВИТИ ??? Ф А Н Т А С Т И К А....

ЦЕ НАША ТЕПЕРІШНЯ ДІЙСНІСТЬ ! ЦЕ НАШЕ СЬОГОДЕННЯ! ПРОДОВЖУЄМО ХАВАТИ ПРИНИЖЕННЯ,ПАПЛЮЖЕННЯ ІСТОРІЇ,РОС.ШОВІНІЗМ !!!
До др.Макса - це той презик,що хоче обєднати країну?
                     це той презик,що хоче бути презиком і на Сході,і на Заході ?
                     це той презик,що хоче навести порядок чи створити умови для війни громадянської чи іншої ?
До противсіхів - ви можете уявити ,щоб при тюльці було б ще гірше? Це ваш зараз основний аргумент ,чому ви так голосували.
 Можливо занадто емоційно висловлююсь,але куди вже дальше і що надалі нас чекає?
 :evil :evil :evil :evil :evil :evil :evil :evil :evil :evil :evil :evil :evil :evil :evil :evil :evil
 :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
« Останнє редагування: 09 Квітня 2010, 09:41:42 від syddia »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #417 : 09 Квітня 2010, 08:18:33 »

 Я теж хотів би запитати деяких наших форумчан,які тепер обурюються,або відмовчуються,які ще пару  місяців тому з усіх сторін налітали на Юльку і тих хто її підтримував,ви тепер задоволені???ваші національні,духовні потреби тепер задоволені??а попереду ще економічні ;) звершення "законно,конституційно"створеної коаліції і президента...
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Новини України
« Прочитано #418 : 09 Квітня 2010, 08:36:00 »

Київський чиновник вирвав і викинув у смітник мікрофон журналістів
http://pravda.com.ua/news/2010/04/8/4920730/
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=XePuWJfgxZc" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=XePuWJfgxZc</a>
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #419 : 09 Квітня 2010, 09:16:04 »

До противсіхів - ви можете уявити ,щоб при тюльці було б ще гірше?
дружеа Ви можете уявити таке при Ющенко???? При Юльці я уявляю повну розвал економіки і ту саму диктатуру тільки з іншим лицем.
ПОВТОРЮСЬ не хотіли Ющенка ОТРИМУЙТЕ Якуновича.
ви тепер задоволені???
Скажу чесно  мені байдуже. Мене не влаштовує ні Якунович ні Тюлька. І я так проголосував. вам це не подобається Ідьть збирайте майдани. Чи ви тільки на форумі активісти
ваші національні,духовні потреби тепер задоволені??
Мої національно духовні потреби не залежать ні від Якуновича ні від Тюльки. Якщо ви не самостійна людина, мені шкода.
а попереду ще економічні Підморгую звершення "законно,конституційно"створеної коаліції і президента...
Впевнений що в економічному аспекті все буде добре. на відміну від ВАШОГО кандидата.
Київський чиновник вирвав і викинув у смітник мікрофон журналістів
ЧМО тре таких показувати по всіх каналах і ще й на білбордах порозвішувати.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.