Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1043439 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #320 : 23 Січня 2010, 09:36:53 »

Ось непрямий доказ співпраці  ;)
Цитувати (вибране)
Герман вітає присвоєння Бандері Героя України і вважає, що у Ющенка є майбутнє в політиціЯкби президент України Віктор Ющенко підписав Указ про присвоєння звання Героя України Степанові Бандері напередодні першого туру президентських виборів, то тоді таке його рішення можна було б вважати кон’юнктурним

Якби президент України Віктор Ющенко підписав Указ про присвоєння звання Героя України Степанові Бандері напередодні першого туру президентських виборів, то тоді таке його рішення можна було б вважати кон’юнктурним. Але тим, що Ющенко прийняв таке рішення зараз, він продемонстрував вірність своїм переконанням. Про це заявила нардеп від Партії регіонів Ганна Герман, передає ЗІК.

На думку Герман, Ющенко має майбутнє в українській політиці, адже таких політиків в Україні небагато.

"Він має свої переконання, має свої засади, свої принципи, з якими можна погоджуватися чи не погоджуватися, або сперечатися – він ніколи не гнеться, він їм вірний.

Відповідь від: 23 Січня 2010, 09:30:53
Цікавий такий хід, на фоні того, що і сам Янукович і партія в цілому "офіційно" висловилася проти і обурилася.

А ось ще думки з приводу. Не лиш Ромашкін так думає
Цитувати (вибране)
Ющенко мав це зробити, скажімо, два роки тому, коли глорифікував Романа Шухевича. Це виглядало дуже дивно: адже Шухевич – генерал армії Бандери. І саме Бандера був тим провідником, ідеї і погляди якого реалізував Герой України Роман Шухевич. Натомість сьогодні, в останній момент, коли президент уже мусить піти і не може дати розпорядження ані Міносвіти, ані Академії наук, щоб ті якось популяризували, пояснювали, власне кажучи, написали правдиву історію Бандери, – це виглядає як дещо запізнілий крок політика, який уже нічого іншого зробити не може», – зазначив Кіпіані.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини України
« Прочитано #321 : 23 Січня 2010, 09:37:25 »

На жаль Тенді або плутаєш або підсвідомо забуваєш те, що потрібно, аби образ Ющенка не псувся.
Юрко образ Ющенка не треба псувати цими його заслугами, він зіпсував все що можна і не можна, але ігнорувати принаймі те, що він зробив гарного теж негарно :) (трохи товтоложу ;) )
Я не збираюсь його ідеалізувати вже пізно ;) але ідеалізація Юлії Володимирівни, та ще й з позиції ображеної підступним Президентом і розбудовування багатостраждального образу Берегині виглядає теж  :duvno
Просто вважаю, що навіть якщо цей крок зроблено на нашу думку запізно - він зроблений...Я впевнена що Юля його не буде коментувати, все з Берегинею буде добре
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Новини України
« Прочитано #322 : 23 Січня 2010, 09:39:37 »

згадаймо, що недавно було день народження, навіть ювілей С. Бандери і усі чекали Ющенка. Барін не соізволілі....
А тепер "здогадався"
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #323 : 23 Січня 2010, 09:50:05 »

Цікава недавня цитата Тягнибока, партія якого просила визнання Бандери
Цитувати (вибране)
«На те, що домовленості між Ющенком і Януковичем все-таки існують вказує той факт, що Ющенко так і не присвоїв Степану Бандері звання Героя України. Хоча цього кроку від нього чекали його ж виборці – ті, хто ще вірить у щирість патріотизму Ющенка. Можливо Ющенко не зробив цього, дотримуючись першого пункту оприлюдненої Угоди Ющенка і Януковича. У такому випадку, угода – не фальшивка. У тому разі, якщо угода фальсифікована – її автори уже сьогодні мали би сидіти у СІЗО і давати свідчення щодо підробки підпису Президента.

Проте я, звичайно, із радістю зустрівся би з Президентом у прямому ефірі», – зазначив Тягнибок.

05-01-2010 13:10

Відповідь від: 23 Січня 2010, 09:41:36
але ідеалізація Юлії Володимирівни, та ще й з позиції ображеної підступним Президентом і розбудовування багатостраждального образу Берегині виглядає теж  Дивно
А до чого тут це???
Він реально її обкакував всіма видами какашок перед першим туром (звісно вота теж відповідала, тут не відбереш) а зараз теж реально підставив, то очевидно. Я  для того і виклав статтю у новини але спеціально її не коментував...

Відповідь від: 23 Січня 2010, 09:43:33
Сам же Ющенко заявляє про те, що новому президенту (а говорячи відкрито - Януковичу, бо Юлька і так має більшість) точно треба призначати дострокові вибори до ВР. Ну а він там вже тут як тут:
"Наша Україна" закликає гуртуватися навколо Ющенка"
Приховано: Показати
Голова політичної ради партії «Наша Україна» Віра УЛЬЯНЧЕНКО заявляє, що партія «Наша Україна» самостійно братиме участь в дострокових парламентських виборах у разі їх проведення.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона повідомила журналістам після закінчення засідання політради партії.

Відповідаючи на запитання, у якому форматі «Наша Україна» планує йти на дострокові вибори ВР у разі їх проведення, В.УЛЬЯНЧЕНКО сказала: «Виключно як політична сила «Наша Україна». Ми неодноразово заявляли про те, що не будемо брати участь у різного роду блоках».

На уточнюючі запитання журналістів стосовно того, що деякі члени політради «Нашої України» заявили, що партія закликатиме інші партії демократичного спрямування створити спільний блок на чолі з Віктором ЮЩЕНКОМ для участі у виборах, В.УЛЬЯНЧЕНКО додала, що «Наша Україна» закликає інші демократичні політичні сили влитись у політичну силу «Наша Україна», лідером якої є Президент В.ЮЩЕНКО.

постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-358697.html

Відповідь від: 23 Січня 2010, 09:48:06
В Індії скоротять терміни ув’язнення йогам
Приховано: Показати
Керівництво пенітенціарного управління Індії запустило в одній з в`язниць експеримент, в рамках якого ув`язненим зменшують терміни за заняття йогою, повідомляє AFP. Вже 400 осіб виявили готовність взяти участь у пілотному проекті.

За словами представників управління, за кожні три місяці щоденних занять йогою термін позбавлення волі скорочується на 15 діб. Увязнені повинні виконувати традиційний комплекс "Вітання сонця" (сур’я намаскара), дихальні вправи і асани для поновлення рівноваги.

Передбачається, що заняття йогою допоможуть ув’язненим знайти самоконтроль і стати менш агресивними, а це дозволить їм краще підготуватися до виходу на волю. Крім того, комплекс повинен поліпшити їх фізичну форму.

Наголошується, що в індійських в`язницях рекомендації щодо дострокового звільнення дають і тим увязненим, які навчаються читати і писати або здобувають вищу освіту. Проте обов`язковою умовою є й добра поведінка.

Лента.ру
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #324 : 23 Січня 2010, 09:59:37 »

Ющенко вкотре підіграє Янику.
А кому він має під ігрувати? Може Тимошенко? І чому підігрувати? Ви вже як тимошенко у всіх бачите ворога!  :duvno
Юра, Ющенко проти Тимошенко невже неясно . Він не підтримає її ні за що. Хочеш сказати що він просто так її терпіти не може. НІ , вона сама цього досягла. Вона методично поливала брудом всіх і Ющенко і Яценюка і Януковича. І ти хочеш що б її хтось підтримував? Вибач це вже зверх хамства і лицемірства.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Новини України
« Прочитано #325 : 23 Січня 2010, 10:03:26 »

ну чому так однобоко? Практично усі поливали своїх суперників.
Хіба один Тігіпко тримався іншої тактики.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #326 : 23 Січня 2010, 10:42:22 »

Вибач але Тимошенко може дати усім фору.
Відповідь від: 23 Січня 2010, 10:05:52
Ющенко пояснив, навіщо зробив Бандеру героєм
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #327 : 23 Січня 2010, 14:23:30 »

Цитувати (вибране)
Ющенко: Я его сегодня сделал(героем), чтобы показать значительной части украинцев, которые не знают истинной миссии, чина, роли Степана Бандеры, - пожалуйста, ознакомьтесь, это человек, который боролся за Украину, когда о ней немногие так заботились.
 :censore та не ти його героєм зробив, а він сам своїм життям і боротьбою!!!  :ganba
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #328 : 23 Січня 2010, 14:43:52 »

Знов Ющенко херовий! :D Юр згадай що ти казав про пісяти і вітер! ;)
Відповідь від: 23 Січня 2010, 14:42:16
Ющ всього навсього офіційно призначив Бандеру героєм. Чи визнавати героєм в нашій країні вже нікого не тре?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #329 : 23 Січня 2010, 14:48:41 »

офіційно призначив Бандеру героєм

Ти сам прочитай і вдумайся як абсурдно то звучить!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #330 : 23 Січня 2010, 14:55:11 »

Юра я взагалі тій нагороді не придав би значення, якби не згадали на форумі. Впевнений що якби нагороду дала Тимошенко. ви б тут танцювали і казали б яка багіня хороша, а Ющ цього не зробив.
Відповідь від: 23 Січня 2010, 14:53:42
зрештою Ющ зробив бандеру героєм для всієї України а не для західної її частини!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини України
« Прочитано #331 : 23 Січня 2010, 16:21:11 »

Цитата: Tandylight від Сьогодні в 10:37:25
але ідеалізація Юлії Володимирівни, та ще й з позиції ображеної підступним Президентом і розбудовування багатостраждального образу Берегині виглядає теж  Дивно
А до чого тут це???
Давай не лукавити...уся розмова йде у порівнянні Ющенка і Юлі. Ми не можемо вийти на нормальний рівень розмови а починаємо кожен хвалити своє болото. То принаймі не конструктивно....
Спочатку говориш, що доказом співпраці є вислів Герман і наступним реченням дивуєшся, чому Янукович з нею не згідний, може тому що захід у ній досить часто грає не на користь партійної дисципліни, потім наступною цитатою взагалі запересчуєш сам факт співпраці ніби погоджуючись з Тягнибоком, що співпраця існувє бо Ющенко  не визнав Бандеру...
З усього виходить, що співпраці як якоїсь домовленості не існує бо а) Герман зоч і вислоавила підтримку такому вчинку Президента але її думка розбігається з позицією її політичної сили, б) Тягнибок теж підтвердив що повірив би у спвпрацю Бо Ющенко не визнав Бандеру, то тепер як визнав...певне доводить його НЕ співпрацю з Януковичем...
Але якщо від воліктись від цієї точки зору а просто нлянути на Ющенка як на відпрацьований матеріал принаймі на цей момент і оцінити лише той факт, що на ждержавному рівні визнано таким щзо захищав інтереси України постать яку усі роки вважали фашистом, зрадником , вбивцею і т.п.., Хіба це погано?

Щодо Юлії Володимирівни і того, що її паплюжив Президент, то кого це зараз цікавить... Вона до речі почала перша  :offense ВСЕ!!!!!!!!!!!
Ми обрали двох хижаків яким до одного місця ця країна, а ми тим більше
У нас вибора два - одна, яка лицемірить, вручну управляє країною, знищила команду з якою прийшла до влади, для задоволення власних амбіцій або
інший, про якого взагалі говорити нема чого, його команда то Азаров який теж втупу говрить що влада 2004 року відрізняється від теперішньої, що влада використовує адмін ресур і їх бідненьких ображає це при тому, що саме вони придумали каруселі і нгарно їх використовували, мають досутп до усіх ЗМІ зараз вийшли і втупу говорять тобі відверту брехнь ніби ти з Марсу
Причому ообидва, що Янукович, що Юля при цьому чесно дивляться тобі в очі... Ми маємо обирати між ними..між Воною і Воним... Прикро :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #332 : 23 Січня 2010, 16:30:18 »

якби нагороду дала Тимошенко.
саме перед другим туром, я б сказав, що вона заграє із західним електоратом і то є стрибок в сторону, котрий нічого доброго для її рейтингу не дасть.
Давай не лукавити...уся розмова йде у порівнянні Ющенка і Юлі
Саме так. Як лише я щось напишу про те, що мені не подобається ц Ющенку - одразу закид про обожнювання Юльки, або теза про те, що от Юлька нічим не краща. Перший тур відбувся, все. Те, що я пишу про Ющенка (про те, що з його вчинків мені не подобається), аж ніяк не піднімає рейтинг Юльки.
Відповідь від: 23 Січня 2010, 16:28:54
а просто нлянути на Ющенка як на відпрацьований матеріал
 :duvno , то не мої слова  :=)

Який же він відпрацьований матеріал, коли він відробляє 30 срібняків Януковичу та ще й у парламент мітить  :!!
« Останнє редагування: 23 Січня 2010, 16:48:28 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #333 : 23 Січня 2010, 21:33:15 »

Який же він відпрацьований матеріал, коли він відробляє 30 срібняків Януковичу та ще й у парламент мітить
А ти впевнений що він комусь щось відробляє? Чи може хтось порахував що отримав Ющенко від Януковича?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #334 : 23 Січня 2010, 21:53:37 »

Я так думаю і мені по великому рахунку все одно, чи робить він то через свою вигоду чи через свою образу але воно вилазить як шило з мішка.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини України
« Прочитано #335 : 23 Січня 2010, 22:35:10 »

коли він відробляє 30 срібняків Януковичу та ще й у парламент мітить  но-но
і за що він їх відробляє? Якщо він в парламент і мітить :agree то дуже добре нам можливо пощастило, що буде якийсь важіль, хоча не думаю, що у нього може бути більшість...але тоді можлива коаліція.
Яяк то не скептично зараз сприймається, але демократичні сили, якщо прийде Янукович, зазвучать для нас в дуже ностальгічних тонах..Тому я б не розстроювалась вже так, що Ющенко мітить в Парламент, а мололиась би, щоб він туди пройшов і мав там якусь силу
Дивно , то не мої слова  Крейзі
Я просто не сприймаю так близько до серця президента особисто, будь-якого..На майдані в свій час я особисто стояла за те щоб влада врешті зрозуміла, що це Я вирішую чи їй бути!!! Я її наймаю на роботу і як не справляється, то маєь знати що піпл її змінить і має робити вигляд принаймі, що то поважає...
Янукович зараз вже то зрозумів і не дарма на кожному кроці намагався запевнити "що думка кожного для неого важлива"
Для мене Президент - то Менеджер хоч і ТОП моєї країни і має йти тим курсом яким хочу йти я? Власник..Тому так!!!! Цей Президент вже відпрацював своє, він зробив деякі пункти мого плану але не виконав його успішно до кінця...
Я не хочу втрачати те що він зробив, і хочу, щоб наступний менеджер працював далі в тому ж курсі...

Відповідь від: 23 Січня 2010, 22:00:40
Я - це Україна!!!  :-D  =))  :D
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Новини України
« Прочитано #336 : 23 Січня 2010, 22:44:25 »

Янукович зараз вже то зрозумів і не дарма на кожному кроці намагався запевнити "що думка кожного для неого важлива"
ага зрозумів  :=)
як можна вірити політичній рекламі і одночасно стверджувати, що тверезо оцінюєш політичну ситуацію.  :unknow

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини України
« Прочитано #337 : 23 Січня 2010, 22:50:48 »

Взагалі то було сказано з сарказмом...я не каже що вірю тому, що він пише у рекламах  :offense
Але він справді вважає що може то вдати і йому повірять
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #338 : 24 Січня 2010, 09:50:59 »

Я так думаю і мені по великому рахунку все одно, чи робить він то через свою вигоду чи через свою образу але воно вилазить як шило з мішка.
Кожен бачить те що хоче.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #339 : 24 Січня 2010, 19:26:03 »

У пасажирському потязі Чернівці-Київ стався потужний вибух

Приховано: Показати
У пасажирському потязі Чернівці-Київ номер 629 поблизу села Шипинці Кіцманського району Чернівецької області стався потужний вибух.

Як передає кореспондент УНІАН з посиланням на родича одного з пасажирів, який їхав у цьому потязі, вибух стався приблизно о 17:30 в третьому вагоні. Вибух прогримів приблизно через годину після того, як потяг відбув зі станції Чернівці-Пасажирський.

Інформацію про вибух кореспонденту УНІАН підтвердив представник головного управління МНС в області. За його словами, за попередніми даними, є жертви. Двоє постраждалих від опіків перебувають у важкому стані.

Причина вибуху поки невідома. У район події прибувають карети “швидкої допомоги”. Також туди виїхав голова Чернівецької облдержадміністрації Володимир КУЛІШ, керівництво обласного МНС, УМВС та СБУ.

постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-358858.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.