Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1043384 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Новини України
« Прочитано #4041 : 13 Березня 2018, 12:26:24 »

У понеділок ввечері, 12 березня, помер відомий телеведучий, заслужений журналіст України Олесь Терещенко

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Новини України
« Прочитано #4042 : 27 Березня 2018, 20:15:01 »

https://www.npu.gov.ua/news/Informacziya/v-umovax-zmin-do-kpk-slidchi-pidrozdili-povinni-nalagoditi-efektivnu-vzajemodiyu-z-sudami-ta-prokuraturoyu-vitalij-nevgad/
В умовах змін до КПК слідчі підрозділи повинні налагодити ефективну взаємодію з судами та прокуратурою
«У нас за ці 10 днів зафіксовано 7782 факти смерті громадян. Слідчими  розглянуто 5849 фактів. Тобто, це не є проблематикою. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 1 949 фактів. І саме  тут маємо певні складнощі», – підкреслив Віталій Невгад.
Він додав, що фактично за всіма цими фактами (1925 із 1949) призначено експертизи. Проте наразі від судів отримано дозволів на видачу тіл для захоронення протягом доби – 794  дозволи (41% від загальної кількості наданих клопотань), протягом двох діб – 753 (39%), на третю добу – 259 дозволів (13%). Крім того, фіксуються терміни більше чотирьох діб – це понад 120 дозволів (або 6,5% від кількості поданих клопотань).
«Це перший момент, коли кількість клопотань в судах з кожним днем буде зростати. Друге – можливість направлення подань в суди у вечірній час або у вихідні дні. Це теж поки у деяких регіонах є проблемою», – зазначив Віталій Невгад.

Готуйте грошi i холодильники  :facepalm:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #4043 : 01 Квітня 2018, 22:06:11 »

Спеціально для ББА
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=pP_8iH1mOlA" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=pP_8iH1mOlA</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Новини України
« Прочитано #4044 : 02 Квітня 2018, 02:54:33 »

розкажу історію з мого життя .

В 96 році поїхав я в Чехію  на роботу  . Працював на будові ( чи копали траншеї для кабелів чи труб чи підсобником на будові ) . І були там два українці ( десь під 40-50 років обом було ) . Кожен день вони плювались як погано жити в Чехії . І я з моїм колегою якось з ними розговорились . Так вони розказали як круто працювати в кацапії . З їх слів вони працювали в кацапії як негри 12 годин в день , в кінці для хряпали стакан спирту і було все окей . Потім їм башляли купу грошей ( не памятаю цифри - а можливо вони і не казали ) і було все "круто і чотко" . Мужики були чи то наші земляки чи зі Львівської області . А в Чехії на їхню думку все було неправильно : треба було все робити згідно плану , строго по розкладу ( запізнення виключались ) , пити ніззя було , все було чисто і красиво , жили в будинку ( а не в якісь стайні чи жєлєзнам вагончікє чи в сарає ) , і чехи нє панімалі рюцкій язік . Я і мій колега їм зразу порадили , щоб вони не мучілісь , я їхали собі в  кацапію , так як це є єдиний вихід з ситуації . Мужики клялись що їхньої ноги не буде в тій гейропці .

зі

А ти сам думай як і що можна робити з такими "рабатягами українцями" .  :=)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Новини України
« Прочитано #4045 : 02 Квітня 2018, 08:35:15 »

А ти сам думай як і що можна робити
Дивно , дожив до таких рокiв i не зрозумiв -чому ?  :towall Сам пишеш -рiзниця була в роках . Старшi люди думають заробити грошей , а в тебе була тогди- книжка в сумцi , х :censoreй на думцi . В Росii за сезон зими на будовi трубопроводу мож було заробити 15-20 тис долярiв i все лiто будувати хату в три поверхи , а на Чехах по-легоньку нюргати i заробити 4-5 тис долярiв , але за те можна вечером в кафе пиво пити i дивок щупати . От i вся рiзниця  ;)

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=LB1W7NEH63Y" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=LB1W7NEH63Y</a>

Як той таксист на тебе подiбний  :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Новини України
« Прочитано #4046 : 02 Квітня 2018, 12:04:37 »

можливо ти правий з цифрами про заробіток на кацапії ( не памятаю просто так як часу багато пройшло - але думаю , що їхні цифри мене не впєчатлілі ) . Але я уже тоді не міг зрозуміти , як можна жити в лайні і на стакані спирту кожен день . В Чехїї теж треба було працювати і працювати було досить важко , але навіть якщо ти кажеш правду про 15-20 тис ( що звичайно треба розбавити в 10 раз )  , то я однаково би ніколи не поміняв Чехію на якусь кацапію , так як я служив біля мацквабада і ситий був тою кацапією на повну катушку . До завершення . З мого села один з моїх родичів десь робив на сибірах - убили ( в 1994 році ) , мій колега працював в кацапії В ТОЙ ЖЕ ЧАС ЯК МИ БУЛИ В ЧЕХІЇ - і він явно не привіз 15-20 тисяч за той рік що він там був ( і більше на ту кацапію він не їздив )  . А всі ті , хто були на заробітках в Чехії зі мною чи після мене ( згідно моєї реклами і пояснення ) живуть в Португалії , Чехії , Ірландії , Іспанії , Канаді . Лише один з тої моєї компанії залишився в Україні - якраз той , хто був в кацапії . Можливо тому , що у нього була пасіка і тому він мав чим зайнятись ( сам він з села під Рожнятівим ) чи може так на нього кацапія вплинула - не знаю . З ним я спілкувався в 2003 році - у нього не було бажання кудись взагалі їхати з села .
 
 А відео цікаве - кращого відєа про кацапського гопніка і не знайдеш : убивця і бандит став кумірам кацапських ванек . Кажеш сургути тобі уже дупу нагріли по повній катушці ?

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Новини України
« Прочитано #4047 : 02 Квітня 2018, 17:50:59 »

можливо ти правий з цифрами про заробіток на кацапії
точно помятаю , 1992 рiк , перша моя зарплата простого iнженера 11500 руб, долар тогди був по 5 руб. Вже потiм почався бардак з мiльйонами . Роботяги отримували по 30-40 тис за мiсяць. 
як можна жити в лайні і на стакані спирту кожен день
В тому то вся суть заробiткiв . Приiхав , заробив i повернувся до жiнки з дiтьми .I не принципово як ти живеш на роботi , головне що жiнка твоя ходить в шиляновий хустцi, i дiти шибу не лижуть  . А не молодим , красiвим шарохатись по свiту , шукаючи прiключенiй . Не путай екскурсiю з емiграцiею.  ;)
А всі ті , хто були на заробітках в Чехії зі мною чи після мене ( згідно моєї реклами і пояснення ) живуть в Португалії , Чехії , Ірландії , Іспанії , Канаді .
Тоже менi досягнення . Жити невiдомо де i бiгати по дискаунтерах аби купити харчiв по скидцi . Iнша справа повернутись  в Калуш , купити порядну хату i ходити на базар тiльки за самими свiжими продуктами i не звертати увагу на цiни .  :good
А відео цікаве
Той тасист , саме як ти , розказуеш як то все легко i просто емiгрувати , коли ти один . Троха на вокзалах поночував , потiм знайшов якогось колегу , троха у нього , потiм якусь роботу знайшов , на яку негри не йдуть робити i по-легки вiйшов у люди . А якщо у тебе сiм"я , дiти , тоже по вокзалаx i колегам жити ?  :unknow
« Останнє редагування: 02 Квітня 2018, 21:17:58 від Tad »
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Новини України
« Прочитано #4048 : 02 Квітня 2018, 23:25:01 »

ти забув написати кілько стаканів спирту тобі бєсплатна наливали . і я ще не міг зрозуміти чому ті "рабатягі" мучаються на чехах , замість того , щоб їхати якомога скоріше в кацапію . А саме цікавіше , що в тій же Чехії працювали і жєнатікі і старші мужики . Так що тут не в "маладом красівом" справа .

 Відносно скидок на продукти .  :=)   Я і не приховую , що люблю купити такі речі по знижкам . Тут це норма . Між іншим лише глухий не чув , як перед новим роком в багатій і благадатній америці чи гєйропці при вході в магазини відбуваються супер битви . Там уже знижки значно серйозніші , а не якісь там 30-50 пенсів   :=) 

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Новини України
« Прочитано #4049 : 03 Квітня 2018, 08:56:55 »

чому ті "рабатягі" мучаються на чехах , замість того , щоб їхати якомога скоріше в кацапію
Кожному свое
Тут це норма
Отожбо ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #4050 : 03 Квітня 2018, 11:21:27 »

Цитата: ББА від Вчора в 23:25:01

    Тут це норма

Отожбо ;)

Це всюди норма!
В Кацапії так само було б.
Просто там ніхто на свята цін не опускає. Навпаки піднімають. Як і у нас зрештою...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #4051 : 03 Квітня 2018, 13:09:13 »

І то аж 27 років треба було чекати, аби голова по розум прийшла???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Новини України
« Прочитано #4052 : 03 Квітня 2018, 20:54:40 »

чому ті "рабатягі" мучаються на чехах , замість того , щоб їхати якомога скоріше в кацапію
Кожному свое
Тут це норма
Отожбо ;)


халявні бліни з лопати хавав ? а мєтадічку і кєпку від жиріка завоював в мєсіві ?  :=)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Новини України
« Прочитано #4053 : 03 Квітня 2018, 22:53:41 »

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Новини України
« Прочитано #4054 : 03 Квітня 2018, 23:12:42 »

то Гройсман у нас цінники по ночах ліпить?  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #4055 : 05 Квітня 2018, 11:29:17 »

От такі новини мені до вподоби
В Україні випустили новий пожежний автомобіль на шасі КрАЗ
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Новини України
« Прочитано #4056 : 06 Квітня 2018, 05:06:37 »

Громадяни, які отримують доходи з-за кордону, мають подати декларацію

 07 березня 2018 р.

 Усі громадяни, які отримали у 2017 році доходи з-за кордону – спадщину, гонорари, авторські виплати, дивіденди або просто зарплатню, мають їх задекларувати.
При цьому декларацію вони повинні подати незалежно від того, чи були з цих сум утримані податки.
Про це в інтерв’ю виданню «Факти» розповів директор Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Павло Дроняк, пише amazing-ukraine.com

Він підкреслив, що фіскальна служба постійно проводить роз’яснювальну роботу з тими громадянами, які можуть мати іноземні доходи, зокрема, з відомими артистами, спортсменами, моряками, а також мешканцями прикордонних районів, які виїжджають працювати до сусідніх країн. «Такі громадяни можуть надіслати декларацію поштою або звернутися до посольства чи консульства. Також вони мають право оформити довіреність своїм близьким в Україні, щоб вони подали декларацію.
Або подати її за допомогою електронних засобів он-лайн», – зазначив Павло Дроняк.
Він підкреслив, що у випадку, коли людина вже сплатила податок за тими ставками, які діють в іншій країні, то вона має взяти у податкових органах іноземної держави довідку про сплачені суми і їх буде враховано під час перерахунку в Україні.

За даними декларацій про майновий стан і доходи, поданих протягом 2017 року, громадянами задекларовано іноземні доходи в сумі 4 351,4 млн. грн., з яких визначено податкові зобов’язання для самостійної сплати податку на доходи фізичних осіб у сумі – 775,3 млн. грн. та 64,2 млн. грн. військового збору.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Новини України
« Прочитано #4057 : 06 Квітня 2018, 09:26:57 »

:prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #4058 : 06 Квітня 2018, 16:58:21 »

Виявляється космодром в Австралії то були ще "квіточки"
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #4059 : 03 Травня 2018, 15:50:59 »

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.