Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 22 дні

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1050103 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:43:14

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #3020 : 15 Січня 2015, 11:59:34 »

А знаєш як то буде в реалі?

От ти взяв кредит і не встигаєш віддавати, бо втратив роботу через кризу. А перед тим ти продав дві однокімнатні квартири, свою і жінчину, взяв кредит і купив двокімнатну в обласному центрі, бо думав, що там буде всім краще. Ти встиг оплатити 40% кредиту припустимо. За той час долар подорожчав вдвічі, а твоя "нова" квартира мало того, що стала неновою, бо ж ти у ній пожив 4 місяці, ще й через кризу втратила на вартості. Тобто загальна втрата її вартості склала близько 25%.
Тобто Ти заплатив за квартиру (умовно, аби було простіше рахувати) 100 000$, банк продасть її зараз за 75 000 у найкращому випадку, а враховуючи всі нюанси то і за 65-70 тис. з яких забере свої  60 000 і віддасть Тобі решту 5000-10000$ з якими Ти з дружиною і маленькими дітьми, без роботи залишишся бездомним.

Сумно правда?


Відповідь від: 15 Січня 2015, 11:55:04
А тепер візьмемо мене.

Я нормальний бізнесмен, у мене був серйозний прибутковий бізнес і я бачачи, що ринок нерухомості росте - купив в кредит 5 квартир по 100 000$  (звісно взяв у кредит, бо нащо мені вільні готівкові гроші вкладати).
Тепер банк у зв'язку із зняттям мораторію, подасть на мене до суду, щоб відсудити ті квартири і продати їх, але...

Але різниця між Тобою і мною та, що я то коли взяв квартири в кредит мав ще дофіга бабла, та і судді у мене по місцю проживання давно прикормлені, то ж мої справи будуть, якщо і не з випроавдальним вироком, то відкладувані ще купу років і ніхто мої квартири не забере, а Ти будеш сидіти на дворі вже через місяць!

От тому я не в захваті. Хоч формально вето правильне.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Новини України
« Прочитано #3021 : 15 Січня 2015, 12:00:14 »

кредити треба брати у нацвалюті.
хтось хотів бути хитрішим, то чому зараз чиїсь кредити мають повертати усі українці?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:43:14

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #3022 : 15 Січня 2015, 12:10:29 »

чиїсь кредити мають повертати усі українці
А то як не крути і так залишиться так само, поки у країні не змінилися правила гри.
Відповідь від: 15 Січня 2015, 12:02:32
І у прикладі, який я навів не має значення валюта кредиту. Чи може мораторій зняли лиш на валютні кредити?
Відповідь від: 15 Січня 2015, 12:03:51
Питання проблемності віддавання валютних кредитів то вже трохи інша річ. І там я згідний, що якщо один пролетів то не означає, що всі мають за нього розплачуватися, але і дозволяти банкам виставляти людину надвір теж неправильно.
Відповідь від: 15 Січня 2015, 12:06:04
Як є у світі?

Маєш гроші - сплачуєш кредит і відсотки.
Не маєш зараз чим сплачувати - сплачуй хоч відсотки.
І аж вже якщо ти повністю не маєш чим платити - тоді забирають квартиру.
Відповідь від: 15 Січня 2015, 12:10:04
Як не крути - банк не в програші!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Новини України
« Прочитано #3023 : 15 Січня 2015, 12:31:12 »

))) правила можна як хочеш міняти, але якщо сидиш за столом із шулерами... але це вже риторичні питання.

що стосується конкретної новини, доповню. Кредит можна брати тільки тоді у валюті, коли отримуєш доходи у валюті. В іншому випадку завжди є ризик прогоріти і кожен хто бере кредит має то розуміти.
Звичайно людей шкода, але треба навчитись відповідати за свої дії. Через такий інфантилізм ми і не можемо нормально розвиватись, як держава.
Відповідь від: 15 Січня 2015, 12:10:55
Питання проблемності віддавання валютних кредитів то вже трохи інша річ.
мова якраз іде про валютні кредити.
Відповідь від: 15 Січня 2015, 12:14:09
почитав застереження Президента, таки правда. Закон (тобто правка) якийсь тупий вийшов.
Доповнення до закону просто забороняє забирати предмет застави, а як віддавати кредит не врегульовує. А якщо взагалі забити? За новими правками і так не заберуть квартиру.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:43:14

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #3024 : 15 Січня 2015, 12:37:40 »

мова якраз іде про валютні кредити.
Дійсно. Я недочитався.
Мало б бути однаково для всіх. З Тією різницею, що держава (нацбанк) в той час тримали не плаваючий, а твердий курс валюти з прив'язкою до долара. Тому у випадку валютних кредитів є фактор не лише "інфантилізму" тих, що брали кредит, але і такого самого "інфантилізму" держави. Тому не однакові умови.

Відповідь від: 15 Січня 2015, 12:33:04
Якби тіхто брав кредит були більш грамотні, то внесли б до "стандартного" банківського договору кредитування свій пункт про повернення кредиту у випадку зміни курсу.
Але ж тоді банк би не дав кредит, а я ж так хотів нову крартиру...

Так що тут є вина двох сторін.
Відповідь від: 15 Січня 2015, 12:35:10
Думаю кредити в валюті люди ще брали тому, що по них нижчі відсотки і люди на них спокушалися. Все ж легше переплатити 20% ніж 40  ;)
Тоді люди ще довіряли такому нечіткому і незрозумілому нині поняттю "держава".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Новини України
« Прочитано #3025 : 15 Січня 2015, 12:53:31 »

Думаю кредити в валюті люди ще брали тому, що по них нижчі відсотки і люди на них спокушалися. Все ж легше переплатити 20% ніж 40
ну я про то давно пишу ще з першого повідомлення, тобто з другого. Просто ліньки розжовувати ))).
Тоді люди ще довіряли такому нечіткому і незрозумілому нині поняттю "держава".
завжди знайдуться такі, що попадуться. Я ніколи не беру кредити тільки тому, що вважаю нашу державу такою, яка не може гарантувати мої права. Так, по закону нацбанк має гарантувати стабільність гривні, міліція шукати злодіїв, лікарі лікувати задурно і якісно, вчителі вчити, чиновник не брати взяток.
а виявляються були такі, що повірили у стабільність гривні. А є ще такі, що вірять у можливість виграти в ігрових автоматів, може їх теж пошкодувати?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:43:14

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #3026 : 15 Січня 2015, 13:35:58 »

Польща пояснила, чому призупинила постачання газу до України
Цитувати (вибране)
"Поставки газу через Польщу у напрямку України не реалізується, оскільки клієнт не замовляє послуги транспорту. Це рішення клієнта",
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Новини України
« Прочитано #3027 : 15 Січня 2015, 15:11:28 »

"Поставки газу через Польщу у напрямку України не реалізується, оскільки клієнт не замовляє послуги транспорту. Це рішення клієнта",


Павел Поправа з польського Інституту енергетичних досліджень висловив УНІАН думку, що Україна могла призупинити поставку газу через Польщу у зв'язку з відновленням імпорту цього палива на початку року через територію Угорщини.

За його словами, "Нафтогазу" може бути вигідніше імпортувати цей газ саме через Угорщину, а не через Польщу.

"Тут точно немає рішення, пов'язаного з якоюсь кризовою ситуацією", - сказав він, звернувши увагу на хороші для України погодні умови, що дозволяють знижувати споживання цього палива.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:43:14

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #3028 : 22 Січня 2015, 14:12:40 »

А тим часом

Болгарія продовжить будувати "Південний потік"

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Новини України
« Прочитано #3029 : 22 Січня 2015, 15:17:40 »

А в цей час

Професор Ганна Ерстенюк про найбільш небезпечні території Прикарпаття, недуги горян та як вберегтись від негативного впливу довкілля

« Останнє редагування: 22 Січня 2015, 15:47:43 від yurko »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:43:14

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #3030 : 23 Січня 2015, 15:05:05 »

Що чудить наш нацбанк???

Прийшла СМС з банку, що мовляв шановний клієнте, май на увазі, що як будеш розраховуватися карткою закордоном то курс буде не "офіційний готівковий" а справжній.
Тобто у банку на тапифі пише 16,45 за бакс, а якщо реально купиш заплативши карткою - то 20,2 грн!!!

Звісно за 16,45 тобі ніхто у касі готівковий долар не продасть, бо скажуть, що нема.

Це злочинне свинсвтво!

Відповідь від: 23 Січня 2015, 15:00:51
Можна було б подумати, що банк не має змогт купити валюту, але ж

Нацбанк продавав валюту по 15,77 гривні

Цитувати (вибране)
Згідно з повідомленням, загальний обсяг заявок суб'єктів ринку становив 11 млн доларів.

Відповідь від: 23 Січня 2015, 15:03:31
Цитувати (вибране)
Загальний обсяг задоволених заявок учасників аукціону – 3.0 млн. дол. США
Відповідно, якщо б не продавав взагалі - курс би ріс.
А так просто тупо банкам дають заробити.
Певним банкам звісно. Не всім. Лише тим, яким потрібно  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Новини України
« Прочитано #3031 : 23 Січня 2015, 16:39:25 »

Звісно за 16,45 тобі ніхто у касі готівковий долар не продасть, бо скажуть, що нема.

Це злочинне свинсвтво!


точно так було в 90-х

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #3032 : 23 Січня 2015, 16:40:19 »

Відповідно, якщо б не продавав взагалі - курс би ріс.
А так просто тупо банкам дають заробити.
Певним банкам звісно. Не всім. Лише тим, яким потрібно
Так і не так, Юра...
Та валюта. яку НацБанк продає на міжбанку в обмінники не попадає і ніколи не попадала. Іншими словами, банки ніколи не могли і не можуть купувати в НацБанку безготівкову валюту і викидати на готівковий ринок.
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Новини України
« Прочитано #3033 : 23 Січня 2015, 17:24:30 »

Прийшла СМС з банку, що мовляв шановний клієнте, май на увазі, що як будеш розраховуватися карткою закордоном то курс буде не "офіційний готівковий" а справжній.
Тобто у банку на тапифі пише 16,45 за бакс, а якщо реально купиш заплативши карткою - то 20,2 грн!!!
Та валюта. яку НацБанк продає на міжбанку в обмінники не попадає і ніколи не попадала. Іншими словами, банки ніколи не могли і не можуть купувати в НацБанку безготівкову валюту і викидати на готівковий ринок.
Тобто при переводі безготівкою за кордон безготівкового долара з нацбанку купленого по курсу 15,77 грн. банк знімає з клієнта 20,2грн  :o Я теж так хочу.... Різниця 4,43 на 1 доларі, а при продажу хоча б половини від 11 млн$ дохыд "нєхілий".... Чи може я щось не так рахую?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:43:14

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #3034 : 23 Січня 2015, 17:55:21 »

Так і не так, Юра...
Звідки тоді взагалі береться готівкова валюта???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #3035 : 23 Січня 2015, 18:49:04 »

Спробую пояснити трохи...
На міжбанку торгують виключно безготівковою валютою. Ні комбанки, ні НБУ не торгують дипломатами чи мішками з долярами- суто цифірь на комп'ютерах. Є свої правила. Основні з них такі - на початок дня комбанки виставляють заявки на продаж чи купівлю валюти. Якщо пропозиції валюти більше, ніж заявок на купівлю - курс падає, менше - росте. Звідки заявки купівлі/продажу у банків? Для чого їм взагалі потрібні операції з валютою? У комбанків є клієнти, комерційні і приватні. Комерційні клієнти, яким потрібна валюта для розрахунку за імпорт - формують спеціальне платіжне доручення в банку, і банк іде на міжбанк щоб купити валюту і перевести контрагенту клієнта. Клієнти-експортери, які отримують валюту з-за кордону - зобов'язані продавати 50% валютної виручки, вони також формують заявку на продаж. Інші заявки - це заявки самого банку для розрахунку з його банками-кореспондетами в різних країнах - це якраз обслуговування приватників, що розрахувалися карткою за бугром. Отже, комерційні банки купують і продають валюту виключно в інтересах своїх клієнтів, на кожну таку операцію є "бумажка" - платіжка фірми або рахунок іноземного банку.
Тепер розглянемо, що відбувалося останнім часом. Офіційний курс міжбанку і чорний курси стали різко різнитися. Це сталося тоді, коли Порох дав команду перед виборами тримати курс 12.95 за будь-яку ціну. Але природу не обдуриш, одним наказом курс не зупиниш. Тому виникла маржа між "приказним" курсом і чорним.
Хто користався цією маржею? Те, що банки купували валюту дешево безготівкою і продавали дорого в обмінниках - міф. Як я писав вище - купити валюту "просто так", "для всяких нужд" не можна. А навіть якщо купити - нема можливості перевести цифірь в папір, такого банкомата не існує.
Найперше, цією ситуацією скористалися "бариги". Сотні людей почали заливати гривню на картки і летіти до найближчого банкомату Польщі, Угорщини чи Словаччини. Там знімали місцеву валюту і везли сюди, або вже в доларі. При операції курс рахували "по офіційному". Банк-власник банкомату за кордоном знімав відповідну суму з коррахунку українського банку і наш банк знов йшов на ринок щоб його поповнити. Суми крутилися колосальні. Наварили люди сотні тисяч. Хто цікавиться, чув про директора одного з калуських комунальних підприємств, який у своїх працівників картки позбирав і лиш мотався між Калушом і Перемишлем.. Весь цей "навар" був з наших кишень - адже цей потік з України щожня тиснув на гривню. А НацБанк лиш кидав і кидав в топку щоб гасити...
Тепер нібито розвернули ситуацію так, що вся маржа на курсі буде залишатися комбанку, а не ділкам... Але насправді це зробили для зниження попиту на міжбанку - перекрили потік, який вже став серйозно впливати на курс в гірший бік. Принамні, він зменшиться в сотні раз. І заробіток комбанків стане не в порівняння з тим, що вимивалося з держави.
Пи.Си. А Коломойський пішов ще далі - виставляє рахунки за невірний крос-курс заднім числом. Таке кажуть. Так що тепер у "бариг" мінуса шалені на контах. Бєня свого не попустить  :=)
Відповідь від: 23 Січня 2015, 18:47:15
Звідки тоді взагалі береться готівкова валюта???
Виключно привезена до України в гаманцях (мішках, дипломатах). В Україні офіційно долари ніхто не друкує. Лише в Штатах.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:43:14

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #3036 : 23 Січня 2015, 19:07:09 »


Хто цікавиться, чув про директора одного з калуських комунальних підприємств, який у своїх працівників картки позбирав і лиш мотався між Калушом і Перемишлем

Сотні людей почали заливати гривню на картки і летіти до найближчого банкомату Польщі, Угорщини чи Словаччини. Там знімали місцеву валюту і везли сюди, або вже в доларі

Таке можливе лише при умові, що працівники давали йому і свій пінкод. Не думаю, що вони йому його довіряли разом з карткою, якщо не були в долі. Чи я знов щось не розумію?

І вроді ви з ним друзі були ще відносно недавно. Тепер так як з Платоном чи що?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #3037 : 23 Січня 2015, 19:18:24 »

Таке можливе лише при умові, що працівники давали йому і свій пінкод.
Так і було. Казав, що треба там щось купити.. Я бачив роздруківки - цікаво, він певно спав лише в чергах на кордоні..

якщо не були в долі.
Не дав навіть по 100 гривень. Так кажуть. Якщо би давав - картки би назад не вибивали?

Тепер так як з Платоном чи що?
Саме так.
Відповідь від: 23 Січня 2015, 19:13:45
Перепрошую, не добре відповів - не як з Платоном. Просто ніяк. Не знаю цього чоловіка більше.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:43:14

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #3038 : 23 Січня 2015, 19:38:12 »

Я не захищаю Крохту, бо взагалі не втемі (крім статей у пресі), але вдумайтесмя:

Цитувати (вибране)
Хочемо зазначити, що КП ДС «КМТ» обслуговується в «Райффайзен банк Аваль», тому всі працівники підприємства, враховуючи і нас, отримують нарахування заробітної плати на особисті пластикові картки цього банку.
Наприкінці жовтня директор КП ДС «Калуське міське телебачення» В. Крохта витребував у ___ зарплатну картку із кодами доступу, обґрунтовуючи це бажанням придбати побутову техніку за безготівковим розрахунком в Польщі. Водночас, в _____ картку витребувала випусковий редактор Р. Овсеєнко, давши аналогічні пояснення.

Тобто я не кажу, що такого не було, бо то елементарно перевірити і значить дійсно було, але не вірю, що не за домовленістю.

це якийсь дитячий садок. Я от не уявляю собі, що хтось із працівників КМТ аж такий "наївний", тим більше, що там вже давно тьорки і довіри, а тим більше "дитячої наївності" точно бути не могло.
Відповідь від: 23 Січня 2015, 19:20:18
Не дав навіть по 100 гривень. Так кажуть. Якщо би давав - картки би назад не вибивали?
Не знаю цього чоловіка більше.

Тепер ясно. Все приблизно так, як я і думав.
Згадалася драма 100 000, з шкільної програми  :(

Але в житті як завжди все ще крутіше.
Відповідь від: 23 Січня 2015, 19:22:22
Україна відгороджується від окупованого Криму стіною
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #3039 : 23 Січня 2015, 19:48:03 »

В принципі, то проблеми їх особисті. Це було чисто для прикладу щодо ситуації з курсами і маржею.
Записаний