Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1043445 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Новини України
« Прочитано #1920 : 15 Травня 2012, 16:57:34 »

Україну успішно зарахували до лав "мафіозних держав"

http://newsru.ua/finance/15may2012/mafia.html
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1921 : 16 Травня 2012, 00:51:57 »

В Україні встановився неорадянський режим - Кузьо
 чомусь не відкриває відео,треба скопіювати і вставити в адресний рядок.
http://www.voanews.com/templates/widgetDisplay.html?id=151604095&player=article
« Останнє редагування: 16 Травня 2012, 00:59:58 від DVania »
Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Новини України
« Прочитано #1922 : 16 Травня 2012, 18:23:35 »

http://hvylya.org/news/exclusive/23976-v-reestre-tsik-pojavilis-tysjachi-virtualnyh-izbiratelej.html
В реестре ЦИК появились тысячи "виртуальных" избирателей

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Новини України
« Прочитано #1923 : 16 Травня 2012, 19:58:14 »

 :bayan
Новий бойфренд доньки екс-прем’єра Юлії Тимошенко Євгенії із кінця 90-х живе в Америці. Щоправда, про Одесу, де народився і виріс, не забув: гостює в бабусі, навідує друзів. Тут навіть мав свій бізнес, повідомляє ТСН. Де він живе наразі – невідомо. Кажуть, постійно перебуває поруч із Женею.

 
Приховано: Показати
Разом їх бачили в Києві, Дніпропетровську і Празі – там зараз живе батько Євгенії. Журналістам на очі Артур Чечоткін воліє не потрапляти. Але журналісти почули його голос. По телефону. “Зробіть мені послугу, забудьте цей номер і більше ніколи не звертайтеся сюди … Займайтеся своїми справами … Давайте, щоб ми не лаялися. А то я почну своє розслідування. Дякую”, – таким не багатослівним виявився Артур. Чому в такій таємниці Женя і Артур тримають свої стосунки? Одне з інтернет-видань припускає, що донька Тимошенко вже переписує на одесита свій бізнес. “Її коханий уже отримав право власності на дебаркадер (плавучий причал із надбудовами), який до цього був оформлений на офшорну компанію Тимошенко. Брокери розповідають, що Чечоткіну вже пропонували 800 тисяч доларів США, та він поки що утримується від продажу… Італійські офіціанти розказували нашим колегам, що Тимошенко хоче оформити на Чечоткіна частину ресторану, яким вона володіє в Римі”.

З колишнім життям Артур наразі потроху прощається. Рік тому він відкрив в Одесі колекторську компанію. І закрив – щойно розпочався його роман із Тимошенко. ТСН розшукала колишню працівницю фірми. У новому Жениному бойфренді дівчина впізнала колишнього господаря. Каже, останню зарплатню з нього ледь вибили. “Ми не знали нічого. Він засновник. Він приїжджав, передавав гроші на зарплату і все. Це буде важко його знайти, серйозно. Шукати, де він сидить і чим він займається – це взагалі нереально і неможливо. Він втрачений просто. Він не платив нам вчасно зарплату. Просто ми видзвонювали та вибивали цю зарплату. Чесно, я вам раджу справ особливо з ним не мати Водночас додає, що він досить скромний. “Дуже скромний. Спокійний, дуже спокійний … Дружина начебто є. Була якась розмова, і він ляпнув комусь, що одружений. Ну він нормально зовні виглядає, мужик як мужик …”

Тепер у будинку, де була фірма бойфренда Тимошенко, працюють нові люди. Власник приміщення – бізнесмен Едуард – телефоном розповів, що цілий рік здавав поверх для Артура, але більше з ним ніяких справ не хоче мати. Бо той йому кілька місяців не платив 20 тисяч гривень за оренду. “Я вам скажу відверто, якби я його не знайшов, він би напевно і не повернув. Він повинен був від мене з’їхати і забрати речі, якісь там номінальні, ну ксерокс якийсь, бак для питної води. Загалом, приїхав його якийсь там друг, забрав це все, я наносився там особисто, перехрестився 10 разів. Сказав, слава богу, що я з ним уже все вирішив. Ось така він людина. Його виловити практично неможливо. Він ось такий хлопець несерйозний. Я вам кажу, він такий товариш, слизький”, – підсумував Едуард. За словами Едуарда, Артур часто мотався за кордон. У США він має посвідку на проживання. На американському сайті з нерухомості навіть є світлина одного з будинків, де Артур придбав житло.

А ще вдалося дізнатися, що у Нью-Йорку – на людину з іменем Артур Чечоткін зареєстровано сім квартир. Усі вони розташовані по сусідству у Брукліні. Також в американському реєстрі фізичних осіб офіційно можна придбати інформацію про те, що нью-йорківець Артур Чечоткін – не одружений і не має судимості у США. І в Брукліні, і в Одесі люди, які знають кавалера Євгенії Тимошенко, його потайливості не дивуються. Кажуть, в Артура ніколи не було постійного бізнесу. Він завжди з’являється там, де є зиск.

http://zz.te.ua/kandydat-v-zyati-tymoshenko-vybyvav-z-lyudej-hroshi-i-maje-7-kvartyr-video/#8TXLb

Королевскую финансирует Ахметов?

Нардеп Наталья Королевская, не исключено, получает поддержку – на осуществление оппозиционной деятельности – от бизнесмена Рината Ахметова.
Об этом сообщает сразу несколько источников в ПР.

«Финансовую поддержку ей, как судачат злые языки, оказывает сам Ахметов. И пусть сотню косвенных улик не заменить одною прямой, в бело-голубых кругах эту информацию вам подтвердят многие», — говорится в тексте шеф-редактора LB.ua Сони Кошкиной «Железный занавес: украдено и железо, и занавес».

«Но лишь немногие отважатся констатировать: для самого Рината Леонидовича, осознающего практически неотвратимую неизбежность грядущей над ним – верховными собратьями по политическому террариуму – расправы, это – не столько собственный выбор, сколько – горькая повинность пред лицом родной партии», — отмечается также в материале

БоГис Колесніков на прохання сусідів опублікував фото свого будинку
Віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури Борис Колесніков виклав в Facebook фото свого будинку.

 «На прохання сусідів, які втомилися виловлювати на своїх ділянках людей з фото і відеокамерами, публікую кілька фото з ​​моєї ділянки», - написав він на своїй сторінці в соцмережі.
http://tyzhden.ua/News/49463

Чорновил: сверху уже решили выпустить Тимошенко за границу

[19:41/16.05.2012]

 Комитет Верховной Рады по правовой политике поддержал законопроект, который позволяет направлять осужденных в медицинские учреждения за пределами Украины, пишет Украинская правда.

Об этом сообщил депутат Тарас Чорновил, который внес данный документ в парламент, передает Украинская правда.

По его словам, спикер Владимир Литвин поставил на документе визу о безотлагательном рассмотрении этого законопроекта, и он вне очереди был подан в профильный комитет.

Два представителя от Партии регионов высказались по законопроекту немного скептически, и не поддержали. Представители оппозиции высказали свои замечания, определились, что его можно доработать ко второму чтению и поддержали, и комитет проголосовал за, - сказал депутат.

Чорновил подчеркнул, что он моментально получил заключение главного научно-экспертного управления по документу, которое обычно нужно ждать несколько недель.

На вопрос, когда этот законопроект может быть рассмотрен в зале, он ответил: Теоретически, если кто-то заинтересован, чтобы этот вопрос прошел, то его могут рассмотреть в четверг.

Может действительно рассматривается вопрос, чтобы дать возможность Юлии Тимошенко выехать заграницу на лечение, - предположил Чорновил, добавив, что такие темпы рассмотрения законопроекта могут быть тогда, когда есть очень серьезная просьба сверху.
« Останнє редагування: 16 Травня 2012, 20:06:05 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Новини України
« Прочитано #1924 : 17 Травня 2012, 03:38:39 »

Я проти брутальних заходів до засуджених
але ВОНА не виключення, на мою думку "она врёт как дышит"
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #1925 : 17 Травня 2012, 09:57:11 »

Вону лікуватимуть. Правильно робить. Час йде, а там гляди після виборів відпустять.
Відповідь від: 17 Травня 2012, 09:48:44
Виключень дійсно бути не повинно, у тому числі і у судових рішеннях  ;)
Відповідь від: 17 Травня 2012, 09:49:23
Скандальна телеведуча розповіла про подробиці свого побиття (фото)
Приховано: Показати
Відома телеведуча Наталя Розинська опинилася в лікарні після того, як її побили в під`їзді власного будинку.


Скандально відома телеведуча розповіла ТСН подробиці свого побиття: на неї напали двоє кремезних чоловіків. Невідомі розбили Розинській брову та око.

"Я вийшла переставляти машину. Зайшли за мною двоє людей", - розповідає Розинська.

За її словами, тільки вона повернулася, отримала перший удар кулаком в око: "А далі я вже все... я не пам`ятаю".

"Я кричала дуже сильно. І потім я пам`ятаю, як вже сиджу на сходинках, і дві жінки, мої сусідки, одна мені воду принесла, друга серветками витирала обличчя", - пригадала вона.

На обличчі жінки - синці, а рану над бровою довелося зашивати. Наскільки важкими виявилися травми, лікарі поки сказати не можуть. Наразі Розинській зробили рентген, а невдовзі мають провести комп`ютерну діагностику мозку.

Нагадаємо, Розинська вже вдруге за місяць опинилася в центрі скандалу. Раніше вона заявляла, що 2 травня в центрі Києва її намагалися затримати одразу п`ятеро ДАІшників, погрожуючи пістолетами. За словами правоохоронців, Розинська зупинилася в місці, де зупинка була заборонена. Крім того, вона нецензурно лаялася та ображала інспекторів.

 http://www.unian.ua/news/503910-skandalna-televeducha-rozpovila-pro-podrobitsi-svogo-pobittya-foto.html


Бити жінку, та ще й блондинку...
ФЕ!  :)
Відповідь від: 17 Травня 2012, 09:56:17
Одне не розумію. Нащо вона корені волосся в малює на чорно  :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Новини України
« Прочитано #1926 : 17 Травня 2012, 12:40:03 »

За побиття Розинської порушили справу. Мельниченко пообіцяв знайти кривдників подруги

За фактом нападу на журналістку Наталю Розинську Міністерство внутрішніх справ порушило кримінальну справу за статтею Хуліганство.

За даними МВС, 17 травня о 00:45 в Голосіївське РВВС із заявою звернулася громадянка Розинська, яка працює ведучою на Першому Національному.

- НТКУ просить правоохоронців якнайшвидше розслідувати напад на Розинську


Вона повідомила, що близько 21:20 в парадному, де вона проживає, двоє невідомих, шляхом нанесення ударів, завдали їй тілесні ушкодження, пише Корреспондент.net.

На місце події скерували ​​слідчо-оперативну групу, а також керівництво управління МВС України в Києві, начальника Голосіївського РВВС і інших високопоставлених міліціонерів.

Під час розмови з Розинською було встановлено, що близько 21:15 вона припаркувала свій автомобіль і вирушила до вхідних дверей парадного, відчинила магнітним ключем двері і зайшла в під'їзд. "Слідом за нею зайшли двоє невідомих, на вигляд близько 30-35 років, спортивної статури. Коли жінка обернулася назад, щоб подивитися, хто йде за нею, то у відповідь вона отримала удар рукою в область голови", - повідомили в міліції.

Як повідомляється, після удару вона почала голосно кричати, у неї був шоковий стан. В цей час невідомі продовжували завдавати удари. Через кілька хвилин телеведуча опинилася на сходах першого поверху, біля неї були дві жінки, які проживають в будинку, котрі надали їй першу допомогу, викликали швидку і міліцію.

Розинську госпіталізували лікарі швидкої допомоги в лікарню № 17. Діагноз: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забійна рана лівої брови, забій нирок, мікрогематургія.

За даним фактом слідчим відділом Голосіївського РВВС порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України: Хуліганство. Зараз з'ясовуються всі мотиви та обставини події. Почалося досудове слідство.

Тим часом екс-майор держохорони Микола Мельниченко, якому приписують роман з відомою телеведучою Наталею Розинською, пообіцяв відшукати тих людей, які її побили.

"Я однозначно сприймаю цей факт (побиття Розинської - ред.) як залякування і мене, і Наталки. Буду реагувати адекватно тій поведінці, яка є в Україні. Завтра я зконтактую і з Генеральною прокуратурою, і з депутатами Верховної ради. А також я знайду тих людей, які її побили", - запевнив Мельниченко в коментарі ТСН по телефону.

Нагадаємо, на початку травня Розинська опинилася в центрі скандалу. Вона заявила, що 2 травня в центрі Києва її намагалися затримати п'ятеро даїшників, погрожуючи пістолетами. У той же час, за словами правоохоронців, Розинська зупинилася на ділянці дороги, де зупинка була заборонена. Крім того, вона нецензурно лаялася і ображала інспекторів.

Через інцидент із міліціонерами Розинську відсторонили від роботи на Першому національному каналі.

Крім того адвокат телеведучої Наталії Розинської Микола Неділько не виключає, що правоохоронні органи, переслідуючи його клієнтку, намагаються вплинути на екс-майора Управління держохорони Миколу Мельниченка.

НТКУ просить правоохоронців якнайшвидше розслідувати напад на Розинську


Національна телекомпанія України просить правоохороні органи якнайшвидше розслідувати напад на ведучу телеканалу Наталю Розинську.

З відповідним проханням звернувся генеральний директор НТКУ Єгор Бенкендорф, передає прес-слжуба НТКУ.

Телекомпанія також вимагає покарання винних.

"Ті, хто вчинив цей злочин, обов'язково мають бути покарані. Неприпустима люба форма насильства, особливо, коли це стосується жінки" - заявив Бенкендорф.

"Я хочу висловити слова підтримки Наталі, та побажати їй якнайшвидшого одужання", - додав він.

http://www.newsru.ua/ukraine/17may2012/roza.html
Відповідь від: 17 Травня 2012, 12:37:04
Донецький суд за 40 тис грн відпустив екс-мера, який збив на смерть жінку, і скасував його тюремний вирок

http://www.newsru.ua/ukraine/17may2012/anisimov.html

Апеляційний суд Донецької області скасував вирок колишньому меру міста Димитрова Юрію Анісімову. 13 грудня 2011 року його засудили за ДТП, внаслідок котрого померла жінка, пише УНІАН.

Колишній мер був засуджений згідно з ч.2 ст.286 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Термін покарання визначили в 7 років позбавлення волі.

Тепер кримінальну справу передано до суду першої інстанції на новий судовий розгляд. Причиною скасування вироку стало те, що суд першої інстанції при дослідженні доказів і виголошенні вироку порушив вимоги кримінально-процесуального законодавства.

Апеляційна інстанція запропонувала місцевому суду під час нового судового розгляду усунути порушення і винести законну ухвалу, пояснили в прокуратурі й уточнили, що до Анісімова застосовано запобіжний захід у вигляді застави в сумі 40 тис грн.

Екс-мер Димитрова Анісімов 8 жовтня 2009 року, перебуваючи за кермом автомобіля в стані алкогольного сп'яніння, що було підтверджене експертизою, скоїв наїзд на пішохода – 48-річну жінку. Вона від одержаних травм померла в лікарні 22 жовтня 2009 року.

Зауважимо, що раніше Анісімова вже засуджували до семи років за цю історію, але суд його то відпускав, то знову карав.

Ось тут відео аварії  http://govorit.donetsk.ua/yurii-anisimov-poluchil-sem-let.html

Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1927 : 19 Травня 2012, 13:40:24 »

http://www.pravda.com.ua/articles/2012/05/18/6964787/
Мисливське господарство Януковича готують до "дерибану"
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Новини України
« Прочитано #1928 : 19 Травня 2012, 13:56:30 »

Мисливський будинок Януковича. Перші фото всередині
http://www.pravda.com.ua/articles/2012/05/4/6963872/
 гнида
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #1929 : 19 Травня 2012, 14:04:27 »

Цитувати (вибране)
Как же так - народ в говне,
а говно живёт вполне )
комент повністю характеризує якубовича
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Новини України
« Прочитано #1930 : 19 Травня 2012, 14:09:35 »

Мисливський будинок Януковича. Перші фото всередині
http://www.pravda.com.ua/articles/2012/05/4/6963872/
 

 Я чомусь на фото із білою спальнею уявила на ліжку Яника з дружиною :=) :=) :=)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Новини України
« Прочитано #1931 : 19 Травня 2012, 15:55:11 »

не ти одна  :=)
Відповідь від: 19 Травня 2012, 15:53:48
з ким би він там не був, все рівно страшно уявляти   :-D
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #1932 : 19 Травня 2012, 20:21:38 »

Мисливський будинок Януковича. Перші фото всередині
http://www.pravda.com.ua/articles/2012/05/4/6963872/
Несмак просто ппц !!!
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Новини України
« Прочитано #1933 : 19 Травня 2012, 20:27:20 »

я б хотів дізнатись думку загалу на рах фото павлоградської учениці
http://www.newsru.com/world/17may2012/uagirl.html
 я би то пражив,моя думка йо...та на всю голову дебілка. ваша?
проте погоджуюсь що наряд мав би право рівнятись з тим гуччі,довжина якого довша і не в червоних туфлях і таких колготах.
деградація суспільства н-на..нині показували парад піонерів в запоріжжі...
жесть ,що то червоне кодло ще існує в нас
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1934 : 19 Травня 2012, 20:32:36 »

А хіба в темі "ШКОЛА"не про це було?  http://forum.kalush.info/index.php/topic,6355.msg128600.html#msg128600
« Останнє редагування: 19 Травня 2012, 20:46:26 від DVania »
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Новини України
« Прочитано #1935 : 19 Травня 2012, 21:09:38 »

угу.Роман почистить за мнов.соррі
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1936 : 19 Травня 2012, 21:14:51 »

Там і думки є.Іноді мені здається,що я вже знаю наперед як хто відповість  :)
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
Новини України
« Прочитано #1937 : 19 Травня 2012, 22:15:09 »

павлоградської учениці
що я вже знаю наперед як хто відповість
На думку спало -павлоградська відданиці" :)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Новини України
« Прочитано #1938 : 19 Травня 2012, 22:35:30 »

моя 2рідна сестра в 16 років залетіла. ні в школі не довчилась ,ні й крім того розуму нема в голові до життя, лінива .й термін до аборту не діє...я в шоці..деградація
п.с. хтось з модерів видаліть кілька ост повідомлень.не переносьте
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Новини України
« Прочитано #1939 : 19 Травня 2012, 22:41:41 »

моя 2рідна сестра в 16 років залетіла. ні в школі не довчилась ,ні й крім того розуму нема в голові до життя, лінива .й термін до аборту не діє...я в шоці..деградація

перестань. Людина така сама тварюка як і все живе решта. Природній відбір. Залишається не той, хто сильніший, а той, кому повезе. Розум, працьовитість і всі інші «чесноти» — суто для суспільної думки ))

п.с. хтось з модерів видаліть кілька ост повідомлень.не переносьте
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв