Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

13 років 9 місяців 10 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 888851 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #60 : 05 Березня 2008, 18:14:06 »

Депутати хочуть жити вічно
Приховано: Показати

16:13 5.03.2008

Голова ВР республіки Арсеній Яценюк категорично проти розпуску парламенту.


--------------------------------------------------------------------------------
 

 


За його словами, це не змінить політичної конструкції в українському парламенті. Спікер підкреслив, що з незрозумілих для нього причин сьогодні були зірвані переговори з врегулюванню ситуації в парламенті.

Регіонали, як відомо, хочуть збирати платну масовку на акції протесту проти НАТО, комуністи висловлюються за референдум з цього питання й обіцяють і надалі блокувати роботу парламенту, у НУ-НСі переконують, що зробили спроби порозумітись з опозицією, та все - даремно. А "литвинівці" запевняють, що ніхто з перемовників насправді не прагнув до порозуміння.

Україна є першою у світі за темпами вимирання населення
 
Приховано: Показати


16:56 5.03.2008

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив голова Національної ради з питань охорони здоров`я населення при Президенті України, професор Микола ПОЛІЩУК сьогодні на круглому столі, організованому за сприяння Благодійного фонду “Розвиток України”


--------------------------------------------------------------------------------
 

 

“За 14 років українців стало менше на 5 мільйонів. Це - дуже високий показник”, - сказав М.ПОЛІЩУК. За його словами, тривогу викликає те, що спостерігається надсмертність не дітей чи старих, а саме людей працездатного віку. ”За цими показниками Україна випереджає Європу у три-чотири рази. Найчастіше у нас помирають від куріння - щороку 100-110 тисяч (з них 10% пасивні курці), від алкоголізму – понад 40 тисяч щороку, та травматизму. Також, порівняно з цивілізованими країнами, тривалість здорового життя у нас на 15 років менша”, - зазначив М.ПОЛІЩУК.

Основною причиною цього, на його думку, є бездуховність, низька освіченість та культура людей.

На запитання, у яких регіонах України найбільший відсоток смертей, директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАНУ Елла ЛІБАНОВА повідомила, що “це - регіони, починаючи з Кіровоградської області - на Схід і на Південь. Я називаю цю зону - "чорний пояс України". Цьому сприяє структурна зайнятість на потужних промислових виробництвах. Важливим чинником є погана екологія, зокрема неякісна питна вода, і специфічний спосіб життя - саме у східних регіонах країни найбільший відсоток людей, хворих на алкоголізм”.

Е.ЛІБАНОВА зауважила, що основна причина глибинних процесів депопуляції висока смертність нашого населення - 65% новонароджених хлопчиків не доживають до 65 років. “Для відтворення нації потрібно, щоб жінка народила у середньому 2 дитини - тільки тоді покоління дітей замінить покоління батьків. Коли ж населення старішає - вичерпується структурний потенціал нації. Щоб ситуація змінилася на краще - на 10 українських жінок має народжуватися 23-24 дитини, а реально народжується 13. А українська жінка не хоче народжувати, вона вийшла за межі родини і прагне соціально реалізуватися”, - зазначила Е.ЛІБАНОВА.

Висловлюючи свою думку щодо проблеми небажання української жінки народжувати дітей, директор із зовнішніх зв`язків Благодійного фонду «Розвиток України» Власта ШОВКОВСЬКА, зауважила, що жінкам, які досягли певної соціальної стабільності і будують кар’єру, важко змиритися із втратою трьох років свого життя. “Більшість жінок не можуть дозволити собі мати понад дві дитини. Мати багато дітей в нашій країні можуть дозволити собі або багаті люди, або бідні”, - вважає В.ШОВКОВСЬКА.

Цю тезу підтримала й Е.ЛІБАНОВА: “Найбільше дітей – у бідних країнах та бідних сім’ях". "Це - загальна світова тенденція”, - акцентувала вона.

Е.ЛІБАНОВА наголосила, що одним з важливим чинників депопуляції української нації є міграція. “За кордоном працює 2 мільйони українців. І проблема не у тому, що люди їдуть працювати, а у тому, що вони будь-що хочуть лишитися в інших країнах, і вивести туди свої родини. Інший аспект трудової міграційної проблеми те, що в Україні залишаються бездоглядними діти заробітчан, часто кинуті напризволяще”, - зазначила Е.ЛІБАНОВА.
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 28339
 • Останні відвідини:
  Сьогодні в 08:36:19

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #61 : 05 Березня 2008, 20:37:40 »

О то вже дійсно шокуючі новини :( :help
Записаний
... руϟϟкій мір ...  Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!
Русские всё вокруг себя называют славянским, чтобы потом всё славянское назвать русским.
—  Карел Чапек

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #62 : 06 Березня 2008, 16:44:38 »

Геноцид українців - збагачення "еліти"
Приховано: Показати

11:11 6.03.2008

Американський діловий журнал Forbes опублікував щорічний рейтинг світових мільярдерів за підсумками 2007 року, в який потрапили 7 представників політичної нації цієї республіки.


--------------------------------------------------------------------------------
 

 

Такі дані з посиланням на результати власного дослідження опублікував американський діловий журнал Forbes, спеціальний випуск якого сьогодні виходить друком.

Так, найбагатша людина України - Рінат АХМЕТОВ із статками 7,3 млрд. дол. (127 місце в світовому рейтингу). Друге місце зайняв Віктор ПІНЧУК - 5,0 млрд. (203 місце). Також до числа найбагатших українців входять: Ігор КОЛОМОЙСЬКИЙ – 4,2 млрд. (253); Геннадій БОГОЛЮБОВ – 4,0 млрд. (260); Костянтин ЖЕВАГО – 3,4 млрд. (327); Віталій ГАЙДУК – 2,7 млрд. (428) і Сергій ТАРУТА – 2,7 млрд. дол. (428).

Таким чином, ці мільярдери за рік збільшили свої статки в 2,1 раза - до 29,3 млрд. дол. (за підсумками 2006 року сумарні статки українських мільярдерів, що потрапили в рейтинг журналу Forbes, становили 14,2 млрд. дол.).

Як повідомляв УНІАН, за підсумками 2006 року найбагатшою людиною України став Р.АХМЕТОВ зі статками 4 млрд. дол. (214 місце в світовому рейтингу). Друге місце зайняв В.ПІНЧУК – 2,8 млрд. (323 місце). Також до числа найбагатших українців входили: С.ТАРУТА – 2 млрд. (488); В.ГАЙДУК – 2 млрд. (488); І.КОЛОМОЙСЬКИЙ – 1,2 млрд. (799); Г.БОГОЛЮБОВ – 1,2 млрд. (799) і К.ЖЕВАГО – 1 млрд. дол. (891).


«Українцям – кіно українською!»
 
Приховано: Показати

00:14 6.03.2008

6 березня 2008 року Всеукраїнське об'єднання «СВОБОДА» проведе акцію «Українцям – кіно українською!» перед Міністерством культури і туризму України.


--------------------------------------------------------------------------------

Акція спрямована на підтримку політики міністерства щодо обов'язкового дублювання іноземних фільмів українською мовою та є виявом солідарності з українськими акторами, звукорежисерами, технічними та творчими працівниками, задіяними у процесі озвучування іноземних фільмів.

Початок акції о 12-30 біля приміщення Міністерства культури та туризму (вул. Івана Франка 19).

В акції візьмуть участь Олег ТЯГНИБОК, Юрій ІЛЛЄНКО, Богдан БЕНЮК, Анатолій ХОСТІКОЄВ, Михайло ІЛЛЄНКО, Галина ЯБЛОНСЬКА, Андрій СЕРЕДА, Наталя СУМСЬКА, Лесь ЗАДНІПРОВСЬКИЙ, Олесь САНІН, Ольга ЧЕРНІЛЕВСЬКА, Костянтин ЛІНАРТОВИЧ.

Після завершення акції ВО «Свобода» передасть до Служби безпеки України звернення з вимогою припинити культурний сепаратизм та брутальне порушення Конституції України спекулянтами неукраїнського походження, які роблять ґешефт на окупації українського інформаційного простору.

Прес-служба Київської міської

організації ВО «СВОБОДА»

8-050-828-62-42

8-066-635-50-37Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Medved

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +168/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 657
 • Останні відвідини:
  28 Вересня 2016, 09:02:31

  Звідки: Kalush City
Новини України
« Прочитано #63 : 06 Березня 2008, 22:11:37 »

Ющенко + Черновецкий = Дружба

Приховано: Показати
Уже понятно всем, что Президент Украины поддерживает Киевского городского голову, несмотря на то, что почти половина киевлян выступает за досрочные выборы столичного мэра. И даже среди тех, кто голосовал за Черновецкого, почти треть в нем уже разочаровалась. То ли еще будет.

Директор Института трансформации общества Олег Соскин считает, что поддержка, которую оказывает Черновецкому Президент Ющенко и его секретариат, обусловлена серьезной угрозой досрочных президентских выборов. Сегодня они представляются вполне реальными. С помощью Черновецкого Президент надеется в какой-то мере укрепить свои позиции в Киеве. Ибо кто владеет Киевом, тот владеет и Украиной.


По всем канонам демократии, говорит Олег Игоревич, Ющенко давно уже должен был разрешить правоохранительным органам провести объективное расследование того, что творится в столице и в столичной мэрии. Для этого надо было создать следственную группу из сотрудников прокуратуры, СБУ и МВД. Эта группа должна была бы заняться бы таким расследованием и вести его в той мере прозрачности, которая разрешается при проведении следственных действий.

На время работы такой группы Черновецкого следовало бы отстранить от исполнения его обязанностей, Президент имеет такое право. И тогда, при объективном расследовании, раскрылись бы очень многие не просто неприглядные, но ужасающие факты. Президент такого шага не сделал.

Более того, Президент принял на себя удар жертв "Элита-Центра", предназначавшийся Черновецкому. Зачем Виктор Андреевич это сделал? Неужели лишь для того, чтобы спасти Черновецкого? Другого ответа нет. Жертвуя своим авторитетом, жертвуя своими возможностями, которые еще пригодятся в будущем, Ющенко грудью лег на амбразуру. Он встретился с обманутыми вкладчиками "Элита-Центра", прекрасно зная, что их деньги шли в "Правэкс-банк" Черновецкого. Принимая на себя всю негативную энергетику, исходящую от этих несчастных людей, Президент дал им определенные обещания, понимая, что выполнить их он не сможет.

Точно так же, как, несмотря на все уверения, не выполняются обещания объективно разобраться в деле об убийстве Георгия Гонгадзе. Да, идет судебный процесс. Но судят-то исполнителей, а не заказчиков убийства. А ведь их имена известны, они записаны на знаменитых пленках майора Мельниченко. Почему бы не пригласить для разговора на эту тему, например, бывшего президента Леонида Кучму?

К сожалению, есть все основания полагать, что Ющенко и его группа вполне сознательно поддерживают Черновецкого, не допуская его устранения от должности, не допуская устранения группы хищников, узурпировавших власть в столице, уничтожающих город, городскую общину. Зачем Ющенко пошел на это? Для чего он роняет себя в глазах киевлян? Неужели лишь для того, чтобы хоть ненадолго удержать Черновецкого на посту городского головы?

Видимо, так оно и есть, потому что в противном случае власть в городе захватили бы блок Юлии Тимошенко, и столица превратилась бы в некий передовой бастион этой женщины, в некий ее форпост для борьбы за президентское кресло.

Олег Соскин считает, что для открытой фазы войны между Тимошенко и Ющенко все уже готово. И война эта начнется через один-два месяца.

Тем временем Черновецкий продал свой "Правэкс-банк". Если бы уже шла проверка, точнее, следствие по делу почетного президента этого банка, государство могло бы наложить временный арест на имущество подследственного, и продажа бы не состоялась. Однако Черновецкий, находясь вне сферы влияния правоохранителей и правосудия, продал свой банк вполне законно и вполне законно получил за него очень большие деньги – вряд ли меньше миллиарда.

Понимая, что мощная поддержка сверху не обязательно будет совершаться вечно, Черновецкий создал для себя возможность в случае чего оставить Киев и Украину и, снова-таки на вполне законных основаниях, уехать "на лечение" или еще зачем-то в тот благословенный край, где лежат его колоссальные средства.

А мы останемся здесь.


В них тош проблеми з мером :-D :-D :-D

http://kiyany.obozrevatel.com/news/2008/2/13/41798.htm - оригінал
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #64 : 06 Березня 2008, 22:58:54 »

Українці переходять на євро і золото
Приховано: Показати

Зростання ціни євро здійснює негативний вплив на фінансовий стан клієнтів банків, вважають українські банкіри.

Українці вважають за краще вкладатися в євро і золото. В Україні "з’являється все більше охочих перевести частину своїх заощаджень із традиційного долара в Євро або золото. У зв’язку з цим, можливе зростання попиту на такі банківські продукти, як депозити в Євро і золоті", - повідомив заступник директора Казначейства банку Надра Андрій Олійник.--------------------------------------------------------------------------------

Також Олійник вважає, що зростання ціни Євро здійснює негативний вплив на фінансовий стан клієнтів банків, які брали кредити в євро і доходи яких виражені в національній валюті або в доларах США. Відповідно, практично не залишилося охочих узяти кредит у євро не дивлячись на зразкову рівність кредитних ставок ( з доларом США).

Також, черговий привід підвищити ціни не пропустять компанії, що імпортують з Єврозони, вважають у банку.

У той же час, на українському міжбанківському валютному ринку долар подорожчав. Нагадаємо, що на закриття ринку в Нью-Йорку напередодні вартість американської валюти складала 1,5265 долара за євро.

ВІДЕО: Попит на американську валюту знову зростає

Мінімальне значення долара, зафіксоване в ході торгів 5 березня, досягало 1,5303 долара за євро.

Зміцнення курсу євро загрожує європейській економіці, заявив глава Європейського центрального банку Жан-Клод Тріше на нараді в Брюсселі міністрів фінансів країн - членів ЄС.

Зараз важливо, щоб США зміцнили курс долара, оскільки через його падіння курс євро перевищив історичний максимум, що шкодить європейським виробникам, вважає він.

Як повідомлялося, 3 березня курс долара США в ході торгів опустився відносно євро до $1,5251.
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #65 : 06 Березня 2008, 23:10:51 »

Єдність української молоді - запорука майбутніх перемог
Приховано: Показати

19:06 6.03.2008

6 березня о 08:00 до 12:00 ранку Чернівецькою обласною громадською організацією „Патріот України” та студентським протестним комітетом Чернівецького Національного Університету було проведено масову інформаційно-протестну акцію на захист прав українських студентів. Мітинг за участю студентів відбувся під стінами Чернівецького Національного Університету.


--------------------------------------------------------------------------------
 

 Під час пікетування ректорату університету, яке відбулось об 11:30 за участю патріотів та близько 150 студентів, громадська організація „Патріот України” та протестний комітет студентів Чернівецького Національного Університету передали своє письмове звернення до керівництва Чернівецького Національного Університету та Чернівецької обласної державної адміністрації з вимогою дати відповідь щодо факту затримки виплати студентських стипендій від лютого 2008 р., яка має місце в Чернівецькій обл.

В силу порушення законних прав та відвертої дискримінації українського студентства громадська організація „Патріот України” та протестний комітет студентів Чернівецького Національного Університету заявили свої вимоги:

• дати офіційне письмове пояснення щодо факту затримки виплати студентських стипендій і вказати винних у порушенні прав чернівецьких студентів;
• пояснити, чому саме студенти Чернівецької обл. стали об’єктом соціальної дискримінації і невиплати з державного бюджету;
• в разі нецільового використання коштів оприлюднити інформацію про те, на що були витрачені бюджетні ресурси, передбачені для виплат стипендій студентів вищих навчальних закладів м. Чернівці;
• негайно ліквідувати заборгованість перед студентами.

В разі відсутності оперативної реакції студентський протестний комітет попереджає владу про початок безстрокового страйку студентів, доки вимоги протестуючих не будуть виконані.
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #66 : 07 Березня 2008, 17:57:55 »

Прес конференція «Справа 9-го березня 2001 року»
Приховано: Показати

11:18 7.03.2008

9-го березня 2008 року о 10-00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку в місті Києві відбудеться прес конференція за участю співкоординатора акції «Україна без кучми» Володимира Чемериса та політв’язнів «справи 9-го березня 2001 року».


--------------------------------------------------------------------------------
 

 

Тематика прес конференції:

• Звернення до СБУ з вимогою оприлюднити всі матеріали щодо подій 9-го березня 2001 року в м. Києві
• Подання депутатами від НУНС, БЮТ та Блоку Литвина закону про реабілітацію УНСОвців

Оргкомітет:
8 (050) 469 85 48
8 (050) 447 60 12


Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

WikTor

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +161/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 931
 • Останні відвідини:
  27 Лютого 2016, 15:01:32

  Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Новини України
« Прочитано #67 : 19 Березня 2008, 10:47:21 »

Что то последнее время всё больше и больше людей заканчивают жизнь самоубийством в столичном метро!

19.03.2008

Сегодня на станции метро Святошин красной ветки метрополитена приблизительно в 8:30 бросился под поезд человек.

Это далеко на первый похожий случай в столичном метрополитене.

5 марта на станции метро Вокзальная житель Сумской области пытался покончить жизнь самоубийством.

25 февраля женщина бросилась под поезд на станции Вокзальная. В результате происшествия женщина погибла.

5 февраля произошло временное вынужденное приостановление движения поездов Святошинско-Броварской линии киевского метро из-за падения человека на рельсы на станции Университет.

Последние новости!
Самоубийцей в киевском метро оказался семиклассник   19 марта 2008, 10:04
 
Под поезд метро бросился семиклассникЧеловеком, бросившимся под поезд в Киеве на станции метро Святошин, оказался семиклассник 1995 года рождения.

По словам начальника охраны метрополитена Вадима Маринкевича,  на данный момент его тело извлечено из-под вагона.

По уточненным данным, инцидент произошел в 8:34 на станции Святошин в направлении станции Житомирская. Школьник, который находился на платформе, бросился под подходящий на станцию поезд.
« Останнє редагування: 19 Березня 2008, 11:25:16 від WikTor »
Записаний

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #68 : 22 Березня 2008, 08:31:12 »

Шоста науково-практична конференція «Буття Українців»
Приховано: Показати


22:20 21.03.2008

22 березня 2008 року (22 Вінича, тижня Родича 7516) з 10-00 відбудеться шоста науково-практична конференція «Буття Українців». Місце проведення: м. Київ, вул. Кіквідзе 32, Інститут декоративно-прикладного мистецтва ім. Бойчука (їхати тролейбусом №15 від ст. метро "Печерська" в напрямку від центру до другої зупинки після Печерського мосту).


--------------------------------------------------------------------------------
 

 

Тема конференції: «Від Дитини до Людини. Творення-виховання в явному світі цілісного українця від зачаття до повноліття».

Запрошуємо аріїв і оріїв. Вітається прихід в українському традиційному одязі.

Відповідь від: 22 Березня 2008, 08:28:30
Хто зробив українців нещасними?
Приховано: Показати


12:31 20.03.2008

Свіжі дані вітчизняних соціологів свідчать: українці серед жителів Європи почуваються найнещаснішими, в нас — найменша середня тривалість життя - повідомляє газета "День".


--------------------------------------------------------------------------------
 
ФОТО ЮРІЯ ДЯЧИШИНА
 

Як показав Григорій Сковорода, щастя людини є наслідком її самореалізації.

Тому критерієм самореалізації є суб’єктивне відчуття щастя.

Українці нещасні тому, що не можуть себе проявити за нинішньої Системи. Щоб здобути щастя, українцям треба змінити Систему.

Про державу, орієнтовану на щастя громадян, читайте у статті Тиранія чи Гетьманат?Відповідь від: 22 Березня 2008, 08:29:39
23 березня стартує глобальна українська супертолока — мережева гра «Вишня Борія»
 
Приховано: Показати

15:32 21.03.2008

Свою нову цивілізацію українці творитимуть граючись


--------------------------------------------------------------------------------
 
Парадний шеврон Арійської Стрілецької Асоціації
 

Найкраще виходять ті справи, які робляться з радістю і любов’ю. Ця істина здавна відома українцям. Згідно зі Звичаєм, українці все намагалися робити весело — і обробляти землю, і плекати дітей, і толокою будувати хати, і воювати. «Що вони роблять?!» — запитували здивовані чужинці. «Співають і танцюють!» — так характеризували мандрівники і прадавніх гіперборіїв, і їхніх прямих нащадків — народ козаків.

Стан радості — це індикатор того, що людина займається своєю справою і діє згідно з природними законами Творця Всесвіту. Цю тему гарно висвітлив Григорій Сковорода у своєму славетному трактаті «Розмова, названа алфавіт, або буквар миру» (1775).

Коли людина весело і невимушено досягає гарних результатів, то кажуть, що вона діє «граючись». Гра — це ідеальний варіант роботи, це свята праця. Вона не виснажує людину, а розвиває її, робить сильнішою й досконалішою.

До гри не можна примусити, інакше це не гра. Люди добровільно погоджуються дотримуватися чітких правил і слідкують за їх виконанням.

Гра — це змагальність на межі можливостей, однак без конфронтації, з доброзичливістю і повагою до всіх учасників гри.

Гра — це ясна погоджена мета (напр., забити найбільше голів) та чіткі кількісні індикатори наближення до неї (бали, очки, метри, кілограми тощо).

Якщо підсумувати, то ГОЛОВНИМИ СКЛАДОВИМИ ГРИ є:

1. Місія (сенс гри), мета, критерії виконання місії та наближення до мети.

2. Правила гри.

3. Добровільність учасників, що свідомо дотримуються правил гри.

4. Святковий настрій, стан радісного збудження.

5. Доброзичливе ставлення учасників один до одного.

6. Здорова змагальність, прагнення стати кращим і здобути славу, отримати суспільне визнання, стати добрим прикладом для інших людей.

7. Популяризація гри, поступове розширення кола її учасників — активних гравців «на полі», вболівальників, прихильників, організаторів, тренерів, аналітиків, меценатів, музикантів, модельєрів, художників, фотографів, поетів тощо.

Найкращі результати в будь-якій сфері діяльності досягаються саме у формі гри — це аксіома. Тому коли треба вирішити якусь складну технічну, екологічну, гуманітарну чи іншу проблему, то зазвичай оголошують конкурси, а це не що інше, як гра.

В умовах глобальної кризи українці поставлені перед необхідністю творення принципово нової цивілізації, яка забезпечить їм виживання і подальший розвиток. Це надзвичайно складна колективна діяльність, яка потребує інтелектуальних і організаційних надзусиль, емоційно-вольової концентрації, абсолютно нестандартних рішень. Яка форма діяльності є найкращою для такої енергійної творчості? Звісно яка — гра!

Тому з початком звичаєвого 7516 року від сотворення арійського світу стартує мережева гра-стратегія «Вишня Борія».

Місія, або сенс гри — максимальна індивідуальна і національна самореалізація українців, критерієм якої є внутрішнє щастя і зовнішня ефективність та конкурентоспроможність.

Метою гри є творення нового українського світу — цивілізації «Вишня Борія», яка є продовженням двох попередніх українських цивілізацій: кроманьйонської Борії (25 тис. до н. е., Мізинська археологічна культура) і арійської Гіперборії (55 ст. до н. е., Трипільська археологічна культура). Ці цивілізації були українськими, тому що вони народжені землею України. Так само українцями були арії, галли-кімерійці, скіфи-сколоти, сармати, анти, руси, козаки. Суцільна генетична і культурна лінія українського геосоціального організму налічує щонайменше 27 тисячоліть.

СТРАТЕГІЧНА ГРА «ВИШНЯ БОРІЯ» МАЄ ТРИ РІВНІ:

Перший рівень називається «Арійська Стрілецька Асоціація —АРСА». Мета: формування світогляду вільної людини, оздоровлення, енергійна самореалізація, формування якісного соціального оточення у формі мережі українських громад — української етномережі.

Другий рівень гри називається «Гродери Аріана». Мета: перетворення громад на самодостатні гродери, своєрідні «громади-держави» з власним інформаційним простором і самоврядуванням.

Третій рівень називається «Третій Гетьманат». Мета: об’єднання українських гродерів усього світу в глобальну українську державу-громаду (державу-корпорацію). Зовнішня назва держави — Аріан, внутрішня — Оріяна. Подвійна назва символізує гармонійне поєднання чоловічого і жіночого начала, атаки і оборони, зовнішньої та внутрішньої активності.

— Що зробити, щоб долучитися до першого рівня гри? Як стати членом Арійської Стрілецької Асоціації?

Правила дуже прості.

ПО-ПЕРШЕ, треба усвідомити й прийняти Арійський вольовий імператив, подарований людству на зорі Арійської раси — 7,5 тисячоліть тому в «Законах Ману» («Законах Боголюдини»):

Все, що робиться з чужої волі — зло.
Все, що робиться з власної волі — добро.
Треба знати це коротке визначення добра і зла.

Це вихідна точка мислення вільної людини, що усвідомлює себе творцем своєї долі, паном-господарем, відповідальним за всі свої вчинки.

ПО-ДРУГЕ, учасник гри має твердий намір дотримуватися «Трьох золотих правил арія»:

1) Оздоровлюйся! Розвивайся духовно, психічно і фізично, вдосконалюйся, пізнавай себе);

2) Роби те, що любиш! Займайся тим, що відповідає твоїй природі, будь самим собою).

3) Тримайся за своїх! Підтримуй інших аріїв, налагоджуй з ними контакти, збільшуй кількість подібних до тебе, просвічуй їх знанням, виховуй дітей).

Нарешті, ПО-ТРЕТЄ, учасник гри здійснює «хрещення водою» — ритуальне занурення у воду з наміром злиття з Всесвітом та його Творцем. Це прадавній ритуал налагодження гармонійної взаємодії з навколишнім світом, входження під його захист. «Хрещення водою» можна здійснити в морі, річці, озері і навіть у власній ванні з холодною водою, тобто водою природної температури. Найкраще це зробити на початку арійського Нового року, тобто в районі весняного рівнодення 22-23 березня — бо як почнеш рік, так він і пройде.

Отже, з неділі 23 березня 2008 (7516) року офіційно оголошується старт першого рівня стратегічної гри «Вишня Борія». Свою нову державу українці творитимуть граючись. Така собі глобальна українська супертолока. Додаткова інформація на інтернет-сайті «Народний Оглядач» sd.org.ua

Відомо, що характер процесу визначає результат. Для того, щоб у Третьому Гетьманаті українцям жилося весело, нам його треба будувати весело, в любові та радості.

Хай Буде!
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #69 : 23 Березня 2008, 20:59:06 »

Батьківщина молода проти неонацизму і ксенофобії
Приховано: Показати
Позавчора у всіх обласних центрах за ініціативою «Батьківщини молодої» проходили різні "просвітницькі" заходи, кіноперегляди, дискусії, флешмоби, заняття для школярів, «круглі столи» тощо.

«Батьківщина молода» вважає дуже важливим привернути увагу до наступних тривожних тенденцій в Україні:

- зростання злочинів на грунті ненависті: збільшення кількості нападів на людей інших етносів, релігійних або соціальних груп;

- зростання мігрантофобії;

- збільшення кількості локальних конфліктів і зіткнень на етнічному грунті;

- підміна понять «антифашизм» і «патріотизм» - націоналізмом, зокрема, радикальним.

Після вбивства в 1960 році в Шарпевілле (Південна Африка) 70 демонстрантів, що виступали проти апартеїду, 21 березня було оголошено ООН Міжнародним днем боротьби за ліквідацію расової дискримінації.

Ось що розповідає сайт молодих негрофілів:

"Расизм – це переконання в тому, що одні люди перевершують інших, тому що належать до якоїсь конкретної раси, кожною з яких властиві певні риси вдачі і поведінки. Прихильники цієї ідеології розуміють під «расою» групу людей із загальними пращурами і відрізняють одну расу від іншої за фізичними ознаками, таким як колір шкіри, розріз очей і структура волосся. Проте сьогодні доведено, що «раса» - це ненаукове поняття, воно не має біологічної основи і обгрунтування; отже, такі переконання є помилковими. Слово «расизм» означає виділення за якими-небудь ознаками людей, що належать до «вищої раси» і принижуюча або агресивна поведінка по відношенню до представників так званих «нижчих рас». Расизм має в різних країнах свої форми через специфічні особливості: історичних, культурних, інших соціальних чинників. Сучасні расисти стверджують, що всі раси і культури повинні жити окремо один від одного на своїх «історичних територіях», що вони не повинні змішуватися, щоб не втратити свою ідентичність і самобутність. Але наукового підтвердження існування різних рас не існує. Біологам вдалося розпізнати тільки одну – людську. Часто термін «расизм» асоціюється виключно з нападами на іноземних студентів з азіатських, арабських або африканських країн, хоча нетерпимість по відношенню до вихідців з Кавказу, до мігрантів з колишніх республік СРСР – це такий самий расизм, який не можна ігнорувати".

«Батьківщина молода» категорично засуджує дії неонацистських угрупувань, організацій, які розпалюють в державі міжнаціональну ворожнечу. «Батьківщина молода» одним з пріоритетів своєї діяльності ставить антифашистську діяльність в країні.

Тимошенківські фетишисти проголосили: «БУТИ РАСИСТОМ – СОРОМНО!».

Реактор

 

Відповідь від: 23 Березня 2008, 20:56:55
"Патріот України" презентує: 19 березня відбудеться презентація книги проф. А. Кіндратенка “Етнічні війни проти українців. Частина I”


Приховано: Показати
Хто винен у Голодоморі?

В чому справжня причина Голодомору?

Яким був етнічний склад керівництва компартії та НКВД?

Хто має колективну відповідальність за організацію Голодоморів?

Скільки було етапів Голодомору та скільки українців загинуло від нього?

Хто спланував і здійснив наймасштабніший геноцид ХХ сторіччя?

Хочеш знати відповідь?Тоді приходь!

18:00, Український культурний центр, вул. Університетська, 25 (кол. кінотеатр “Юність”). Вхід вільний.

Якщо тобі не байдужа доля власних дітей і власної Країни, якщо ти хочеш відчути себе господарем на власній землі і тобі набридла брехня по ящику і газетах:

Прийди і почуй слово правди про споконвічну боротьбу яку веде Український народ за власну Свободу і Гідність. Етнічна війна, що тривала століттями тепер входить в завершальну стадію.

Ми або вони!Свобода або смерть!Теперішні наші проблеми мають коріння в минулому, тому щоб знати, що робити тепер треба знати історичну Правду про себе і своїх ворогів.

Книга професора Кіндратенка, яку ми презентуємо, переконливо та аргументовано відповідає на складні питання вітчизняної історії, безкомпромісно, послідовно і на повний голос відстоює Істину, яка за своєю природою не терпить недомовок і напівправди.


Організація “Патріот України”


 
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Medved

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +168/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 657
 • Останні відвідини:
  28 Вересня 2016, 09:02:31

  Звідки: Kalush City
Новини України
« Прочитано #70 : 24 Березня 2008, 13:50:12 »

Балогівска «Барва» попалась на контрабанді

Приховано: Показати
8 марта 2008 года  спецслужбы задержали на границе с Венгрией крупный контрабандный груз с бытовой техникой. Причем задержали после того, как этот груз пропустили таможенники, под руководством начальника смены Михаила Кичковского - сына председателя Закарпатского облсовета и одного из лидеров «Нашей Украины» в Закарпатье, экс-советника и нынешнего Секретаря Президента Виктора Балоги.
После этого скандала главный таможенник страны Хорошковский отстранил от исполнения обязанностей руководителя Виноградовской таможни, депутата облсовета от «Нашей Украины» Палешника.
А на прошлой неделе таможенники поста «Ужгород» на украинско-словацкой границе задержали грузовик пресловутой фирмы «Барва», учредителем и «почетным» руководителем которой являлся Виктор Балога. Грузовик также незаконно перевозил контрабандные бытовые товары. Источник на таможне сообщил, что это уже второй случай на этом пункте пропуска за неделю. Таможенники даже сбросили в «Обком» фотографию фургона с контрабандной техникой и сообщили, что в настоящее время на них оказывается сильнейшее давление со стороны Секретариата Президента.


 

http://www.vovremya.info/news/1206357697.html
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

WikTor

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +161/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 931
 • Останні відвідини:
  27 Лютого 2016, 15:01:32

  Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Новини України
« Прочитано #71 : 25 Березня 2008, 17:07:10 »

Президент Украины Виктор Ющенко сегодня вручит самому высокому человеку в мире Леониду Стаднику специально адаптированный под него автомобиль.

Об этом на брифинге сообщила пресс-секретарь Президента Ирина Ванникова.

Она сообщила, что недавно Л. Стадник обратился к Президенту с соответствующей просьбой. В свою очередь В. Ющенко обратился с поручением к корпорации «Автоваз-ДЭУ», которая адаптировала салон и водительское сиденье автомобиля «Шевроле» (минивэн) под Л. Стадника.

И. Ванникова напомнила, что у В. Стадника рост 2 метра 55 см, ему 36 лет и он родом из Житомирской области.
Записаний

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #72 : 25 Березня 2008, 21:57:54 »

Чума
Приховано: Показати


15:51 25.03.2008

Співробітники УМВС України в Одеській області затримали чотирьох осіб циганської національності, які продавали в рабство обманним шляхом малозабезпечених і безробітних жителів регіону.


--------------------------------------------------------------------------------
 

 

Про це повідомили в ЦЗГ облуправління міліції.

За словами керівника ЦЗГ Ольги Богаченко, «цигани, які проживали в Татарбунарському районі, вербували місцевих жителів нібито на роботу в сільгосппідприємства сусідньої Херсонської області, обіцяючи місячну зарплату в об'ємі $250. Проте насправді людей обманним шляхом вивозили в Орловську область Російської Федерації, де жертви потрапляли в кабалу до місцевих циганів».

Наприкінці прибиральних сезонів рабська праця закінчувалася – цигани з місцевих сіл вивозили «гастарбайтерів» на найближчу залізничну станцію і відпускали з мізерною грошовою сумою для придбання проїзних квитків, - передає «УНІАН».

Затриманим особам, яких підозрюють у торгівлі людьми, мабуть, буде пред'явлено звинувачення в скоюванні злочинів, згідно з ознаками ст. 149 (торгівля людьми) Кримінального кодексу України.


Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #73 : 26 Березня 2008, 22:48:34 »

Влучність. Тренування
У Запоріжжі чиновника облили фекаліями, а у Донецьку замукали мера
Приховано: Показати


17:31 26.03.2008

У Запоріжжі чиновника облили фекаліями, а у Донецьку замукали мера.


--------------------------------------------------------------------------------
 

 


У Донецьку троє журналістів газети Громадська правда муканням зірвали прес-конференцію міського голови Олександра Лук’янченка. А у Запоріжжі начальника облуправління у справах молоді і спорту облили фекаліями.

Головний редактор газети Сергій Фурманюк закликав усіх присутніх на прес-конференції журналістів не задавати міському голові питань через те, що на минулій прес-конференції Олександр Лук’янченко відмовився відповідати на його питання. "Доки ви будете поводитися по-хамськи, я на ваші питання відповідати не буду", - сказав на попередній прес-конференції Олександр Лук’янченко Сергію Фурманюку.

У відповідь колеги Фурманюка прийшли на сьогоднішню прес-конференцію із пов’язками на обличчі "Другий сорт" та із написами на грудях "Лук’янченка - у космос. Там ніхто ні про що не запитає". Журналісти Громадської правди заглушили муканням відповіді мера на запитання журналістів. Присутній на прес-конференції начальник міськуправління МВС Дубовик попередив, що подібні дії з боку Сергія Фурманюка є порушенням, після чого викликав наряд міліції.

Водночас у Запорізькій обласній держадміністрації під час засідання координаційної ради з патріотичного виховання молоді начальника управління у справах молоді і спорту Запорізької ОДА Ігоря Мещана облили коров'ячими фекаліями.

Після цього інциденту засідання було зірвано.

За матеріалами Остров, Українська Правда« Останнє редагування: 26 Березня 2008, 22:58:01 від Antin »
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #74 : 26 Березня 2008, 22:58:59 »

В Івано-Франківську почали діяти антиукраїнські сили, заявив активіст Конгресу Українських націоналістів Ігор Кінаш
Приховано: Показати

В Івано-Франківську почали діяти антиукраїнські сили. Про це в інтерв'ю кореспондентові ТРК "Вежа" повідомив активіст Конгресу Українських націоналістів Ігор Кінаш. Такою є реакція кунівця на події, які трапилися учора в приміщенні обласного партійного осередку.
Нагадаю, уночі невідомі залишили на стінах надписи з нецензурними словами. Окрім того було викрадено державний прапор та стяг КУНу. Очевидці підозрівають у цьому злочині представників групи з антифашистськими настроями. "Зміст цих надписів і малюнків були викладені у брутальній формі варто лишень сказати що було ім'я Степана Бандери і поруч непристойні слова.


--------------------------------------------------------------------------------
Все це говорить про те, хто ці "художники". Під низом було слово латинською "антіфа" воно означає антифашистських рух, який виходить за межі навіть України. В програмових засадах даного угрупування закладено те, що вони будуть боротися за ідеологію правих партій, як вони кажуть, фашистських партій. І якщо Конгрес Українських націоналістів віднесено до правої партії фашистського спрямування, то це далеко не так, бо КУН - є виваженою правоцентриською партією," - каже Ігор Кінаш

.
Брутальні слова мешканці прилеглих будинків зафарбували одразу, після того, як виявили. Тим часом, співробітники Служби Безпеки України розшукують зловмисників, які здійснили наругу над державною символікою.

Оксана Дудій, інформ.служба ТРК «ВЕЖА»Відповідь від: 26 Березня 2008, 22:57:31
Українська культура потрапила у «Червону книгу»
Приховано: Показати

В Україні на кшталт довідника вимираючих тварин створено Червону книгу української культури. Туди митці записують пам'ятки архітектури, об'єкти культури та мистецькі заклади, які знищуються за потурання чиновників.

Створення каталогу проблем української культури почалося влітку минулого року, коли спостерігалося масове виселення творчих спілок з майстерень, які вже кілька століть працюють на Андріївському узвозі у Києві. Як не парадоксально, але боротьбу з художниками, скульпторами, письменниками за землі та приміщення розпочала київська міська влада,


--------------------------------------------------------------------------------
розповідає  президент асоціації видавців та книгорозповсюджувачів України Олександр Афонін. Він каже, що відтоді митці зрозуміли - найпершим їхнім ворогом є влада, яка свідомо, через комерційну вигоду, прагне знищити осередки культури

.
«Питання не замикається на виселенні книгарень, творчих майстерень, музеїв, галерей. Тут проблема значно ширша. Сьогодні знищуються архітектурні історичні пам'ятки та перетворюються на земельні ділянки, де ведеться багатоповерхова забудова. Тому і виникла ця ідея про створення Червоної книги, куди б заносилися ці акти вандалізму з боку влади, ті дії, які спрямовані проти культури, проти всього того, що формує гуманітарне обличчя нації».

Зрозумівши, що бюрократів по одинці не здолати представники творчої інтелігенції Києва створили громадський рух «Культура проти вандалізму», в рамках якого почалося укладання Червоної книги української культури. Нині каталог проблем української культури існує лише віртуально в глобальній мережі Інтернет на сайті «Набат» та «Культура. Net", однак його упорядники не виключають, що буде створений паперовий аналог цієї Червоної книги. Говорить Олександр Афонін.

«На жаль це поки що констатація проблеми, бо поки що ми ніяк не можемо протистояти свавіллю влади. Нам самотужки вдалося якось заморозити дії Київської мерії щодо відселення з Андріївського узвозу книговидавців та художників. Але це результат судових позовів, які подають митці, а не скільки дії органів влади».

Факти нищення української культури, які зібрані у Червоні книзі української культури стануть основою для розробки Концепції гуманітарного розвитку України, яку українська інтелігенція планує представити президенту, веде далі Олександр Афонін.

«Концепція гуманітарного розвитку повинна дати об'ємне уявлення про ситуацію у сфері культури, що нам треба зробити, аби ця ситуація не знищила наше культурне надбання і вона мусить допомогти напрацювати механізми, які дозволять почати рух вперед, а не скочуватися назад».

У Червоній книзі записано вже кілька сотень проблем, з якими зіштовхуються представники культури. Вони характерні не тільки для Києва. З подібним вандалізмом стикаються митці у Черкасах, Запоріжжі, Маріуполі, Івано-Франківську, Ніжині, Севастополі та багатьох інших містах України. Олександр Афонін каже, що на допомогу міжнародних організацій в порятунку української культури не варто сподіватися, оскільки це люди з іншою ментальністю та власними культурними традиціями, тому відстоювати свою культурну спадщину українці мають самотужки, вважає президент асоціації видавців та книгорозповсюджувачів України. «Потрібно більше гуртуватись нам самим, в першу чергу людям, діяльність яких носить публічний характер. Зокрема це ЗМІ та громадські організації у сфері культури та мистецтва, щоб ми чули одне одного».

Олександр Афонін наголошує, що створення Червоної книги української культури - акція безстрокова. Вона завершиться лише тоді, коли українському культурному середовищу нічого не загрожуватиме.

http://format.ua/
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #75 : 27 Березня 2008, 19:48:14 »

Марш українського глядача відбудеться за будь-якої погоди
Приховано: Показати


19:32 27.03.2008

26 березня 2008 року в УНІАН відбулась прес-конференція ініціаторів Маршу українського глядача, який пройде у Києві 29 березня 2008 року під гаслом «Від кіна українською – до українського кіна».


--------------------------------------------------------------------------------
 

 

У прес-конференції взяли участь голова ВО «Свобода» Олег ТЯГНИБОК, кінорежисер Юрій ІЛЛЄНКО, актор Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка Богдан БЕНЮК, спортивний оглядач телеканалу «ICTV» Ігор МІРОШНИЧЕНКО, кінорежисер Михайло ІЛЛЄНКО, лідер гурту «КОМУ ВНИЗ» Андрій СЕРЕДА, продюсер, бас-гітарист гурту «КОМУ ВНИЗ» Сергій СТЕПАНЕНКО.

Учасники конференції гостро висвітили проблему окупації українського інформаційного простору та потребу боротьби українців за звільнення від цієї окупації.

В питанні підготовки до Маршу голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок наголосив на тому, що ідея проведення Маршу знаходить широку підтримку в українців, але наштовхується на саботаж Київської влади на чолі з Черновецьким, що досі зволікає з наданням дозволу на демонстрацію українських фільмів на Майдані Незалежності. «Проте, Марш відбудеться за будь-якої погоди. І ми сподіваємось, що не буде активної протидії з боку Київської адміністрації та правоохоронних органів. Врешті, ми діємо відповідно до Конституції України», – завершив лідер «Свободи».

Також організатори Маршу українського глядача повідомили про те, що Марш розпочнеться о 18 00 на Софійській площі і пройде вулицями української столиці: Володимирською, Льва Толстого, Великою Васильківською та Хрещатиком.

Акція завершиться переглядом українських кіно- та мультфільмів на Майдані Незалежності.

Будуть показані такі роботи: «Йшов трамвай № 9» (Степана Коваля), «Встати! Ать-два!» (Олександра Ігнатуша), «Крила» (Олександра Усіка), «Методика виконання злочинів» (Артура Лі), «Проти сонця» (Валентина Васяновича), «Тир» (Тараса Томенка), «Приблуда» (Валерія Ямбурського), «Стіна» (Романа Бровка), «Наступний» (Анатолія Лавренішина). Демонструватимуться відеокліпи «КОМУ ВНИЗ», Олега Скрипки, Сашка Положинського, «Мандрів» та ін.

Прес-служба Київської міської
організації ВО «СВОБОДА»
8-067-441-46-01
8-050-828-62-42
е-mail: kyiv@kyiv.vosvoboda.infoВідповідь від: 27 Березня 2008, 19:42:54
Чернівецьким патріотам "шиють" кримінал:
Приховано: Показати


19:16 27.03.2008

У активістів патріотичних організацій Буковини, не маючи на те законних підстав, УБОЗ масово збирає відбитки пальців


--------------------------------------------------------------------------------
 

 

Як повідомив "BukNews" заступник Головного провідника Чернівецької обласної громадської організації "Патріот України" Святослав Вишинський, сьогодні, о 8.10 ранку, телефонним дзвінком на мобільний його викликали в УБОЗ на 09:00 четверга, 27 березня. "Просто попросили підійти, поспілкуватись про нашу громадську діяльність", - розповів передісторію справи С.Вишинський.

"У міліції ми мирно побесідували про громадську діяльність, корисність сприяння правоохоронній діяльності, патріотизм, що гарно нотувалось як моє "пояснення". Оперуповноваженого дуже цікавило, щоб я йому розтлумачив, що "Патріот України" розуміє під утвердженням духовності у суспільстві. На що я, як вже майже бакалавр філософсько-теологічного факультету ЧНУ, йому вичерпно відповів", - іронічно розповідає активіст Чернівецького "Патріота".

"Старшого лейтенанта чомусь особливо цікавило, чи ми боремося з обігом наркотиків.
Його чогось засмутило, що ми не робимо більше, ніж робимо. Хоча це не наша професія, взагалі-то. Але найбільше і УБОЗ, і СБУ турбує наше пікетування Чернівецького прикордонного загону. Чомусь це їх дуже зачепило. Власне, саме після того до нас почали "особливо уважно" ставитись.

Запропоноване мені до підпису "пояснення" я підписати відмовився.

Оперуповноваженого це здивувало, і тоді він заявив, що я також повинен здати відбитки пальців та зробити фото. Я так само відмовився від цього, заявивши, що підстав для таких дій щодо мене просто не існує. Свою позицію аргументував тим, що біометричні дані громадянина можна знімати лише у тому разі, якщо він підозрюється у якійсь конкретній справі.

На ці мої слова мені просто показали відбитки, які зняли у всіх "патріотів" з Новоселицького осередку організації. Навіть пригрозили, що у разі спротиву візьмуть мої відбитки силою. Але я зумів переконати співрозмовника, що силою також не дамся. Тоді оперуповноважений втратив до мене інтерес, а на мою вимогу мені дали посвідку, що з 09:00 до 11:00 в якості "підозрюваного" я був в УБОЗі, після чого я покинув приміщення управління.

До того ж заднім числом вручили мені бланк із викликом, в якому вказали, що запрошували мене у якості "підозрюваного". Але навіть полінувалися розрізати бланк, тому вийшло, що посвідка, де і коли я був - на одному – нерозрізаному - бланку з викликом. А ці документи мали виписуватись і вручатись у різний час.

На резонне запитання, у чому саме мене підозрюють, мені відповіли, що в приміщенні УБОЗу лежить купа кримінальних справ, і мене можуть компетентно підзрювати у причетності до будь-якої з них, скажімо, до крадіжки (до кінця розмови фігурувала вже саме ця, спонтанно названа, версія)

І якщо я відмовляюся підписати пояснення і здати біометричні дані, то оперуповноважений може засумніватися у моїй порядності, як громадянина".

Очевидно, що подібними протиправними мотодами правоохоронці просто збирають картотеки й формують дос'є на актив "Патріота Укрїни". А, можливо, і решти правих організацій. Що й казати дивним методами утримувана на кошти українських платників податків міліція тлумачить поняття патріотизму. Цікаво чи знає про таке трактування помаранчевий міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Редакція "BukNews" бере під особливий контроль цю справу. Бо дуже вже не хотілося б, щоб з молодим патріотом повторилася та ж ситуація, що мала місце вже у далекому 2004 році. Тоді, нагадаю, ще під час Помаранчевої Революції, новоселицькі міліціонери таки підкинули наркотики активісту-патріоту Івану Попадюку. Цими вихідними до нього знову приїжджали браві правоохоронці. Хоча на сьогодні він вже не у "Свободі" і є простим активістом "Патріота" (свої повноваження Головного Провідника організації він склав 15 лютого 2008 р.).

Інакше чого б це УБОЗ – Управління боротьби з ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ раптом почав підозрювати керівників і членів патріотичних громадських організацій у вчиненні злочинів і зацікавився діяльністю громадських організацій? І навіщо УБОЗівцям відбитки, а також фото та відео всіх хлопців з Новоселицького, а тепер і Чернівецького осередку?

Хоча члени "Патріота України" є і членами Українського Козацтва паралельно, і тому вони зацікавлені в сприянні правоохоронним органам у дотриманні громадського порядку, так само як і за старою реєстрацією організація "Патріот України" часів СНПУ з 1996 р. існувала як Товариство Сприяння Збройним Силам і Військово-Морському Флоту України. Однак саме у них, у патріотах України, і МВС, і СБУ воліють бачити потенційних кримінальних злочинців і загрозу безпеці України.

Можна пригадати затримання харківськими патріотами в Люботині десятка нелегальних мігрантів 1 травня 2007 р., і відкриття Прокураторою кримінальної справи на самих же патріотів за "незаконне затримання", хоча вони, як члений Українського Козацтва, під час патрулювання вулиць мають праве здійснювати громадянське затримання і передавати нелегалів правоохоронцям, що і було тоді зроблено. Потім суд таки вирішив цю справу - нелегалів вислали за межі України, а справу проти активістів Харківського "Патріота" припинили.

Тобто держава бачить ворогів не серед реальних злочинців, злодіїв та корупціонерів, які зараз при владі, а серед тих сил та організацій, які злочинності безпосередньо протистоять, адже міліція, здебільшого, або така ж корумпована, або просто бездіяльна.

Відповідь від: 27 Березня 2008, 19:43:52
Дівчинка-кілер
Приховано: Показати


12:49 27.03.2008

І раптом я побачив майбутнє України! От вони — вільні діти-кілери вільної країни. Діти, які ніколи не знали, що таке рабство, що таке плазувати перед комуністами. Я побачив дітей, які будуть убивати нас у буквальному значенні цього слова, і Бог буде радуватися, дивлячись на це побиття старих педерастів.


--------------------------------------------------------------------------------
 

 

У мене з голови не йде одна дівчинка. Вона була пару тижнів тому в Шустера на передачі.

Вона тягла руку години дві, але їй не давали слова. І вона заплакала. Так і показали її — високо піднята рука й сльози ллються струмками по щоках. Шустер побачив таке діло й дав їй слово. Він запитав:

— Ким ви хочете бути?
— Кіллером, — відповіла дівчинка.
Шустер сказав:
— А про що ви хочете запитати в депутатів?
Вона запитала:
— Чому ви повертаєтеся в парламент після кожних виборів як злочинець, що повертається до місця свого злочину?

Я засміявся. Це було чудово. Вона послухала всіх цих депутатів і вирішила стати кілером. Мені здалося, що всі повинні були посміятися. Але реакція присутніх депутатів була несподіваною. Вони все сприйняли всерйоз. Вони дійсно відчули загрозу від цієї дівчинки, а значить і від тисяч інших українських дітей, які мріють їх убити.

Ну, особисто я, звичайно, вважаю, що вбивати — це гріх. Навіть убивати депутатів — це гріх... Ну, ви ж розумієте, що це жарт. Хоча депутатам цей жарт не смішний. У вухах депутатів він злочинний. Червоненко так серйозно вичитав цю бідну дівчинку-кілера... Така молода дівчинка, а така невихована, нестримана, проявляє неповагу до старшого...

Ох, як же вона не сподобалася депутатам! Вона налякала депутатів. Коли дитина говорить тобі, що хоче тебе вбити, — напевно, це неприємно.

Коли людина таке говорить, то вона робить це в голові, отже може зробити це й у реальності. Вони це зрозуміли. Вони це знають.

Але зрозуміли вони ще й те, що дівчинка-кілер стала національним героєм, і в її місті її зустрічали квітами десятки тисяч молодих кілерів, що мріють про те ж саме...

У депутатів не вистачить ніякого гумору зрозуміти її жарт.

— Ви обіцяєте, що не будете більше плакати? — запитав Шустер у дівчинки-кілера.
Вона відповіла:
— Ні…я не депутат, щоб обіцяти.

О, це було чудово! Ця дівчинка — справжній кілер! Вона вбивала депутатів упевненою рукою, сміливо й безжалісно. Вона виймала кишки з жирних черевець і розвішувала їх на заборах.

І раптом я побачив майбутнє України! От вони — вільні діти-кілери вільної країни. Діти, які ніколи не знали, що таке рабство, що таке плазувати перед комуністами. Я побачив дітей, які будуть убивати нас у буквальному значенні цього слова, і Бог буде радуватися, дивлячись на це побиття старих педерастів.

Я побачив дітей, яким призначено ввійти в Землю Обітовану — Вільну Чисту Прекрасну Велику Україну. Я побачив покоління кілерів, що покінчить із боягузтвом, неправдою, розпустою, лицемірством, зрадництвом колишніх рабів комунізму.

Сьогодні вони йдуть по пустелі, харчуються манною небесною, і в них немає страху перед ворогом. Вони бачать великі цілі й не зауважують проблем. Усе, що залишається нам, — привести їх до кордону України-Мрії. А далі вони підуть самі — без нас. Зрозумійте, вони повинні вбити нас і йти туди, куди ми не посміли…

Яке щастя, що я побачив їх! І я благословив цих дітей. І я зрадів!

Відповідь від: 27 Березня 2008, 19:45:28
Чи допоможе Гітлер зібрати борги в Донецьку?
 
Приховано: Показати

11:51 27.03.2008

В Донецьку вдалися до нестандартного способу підвищення рівня комунальних платежів.


--------------------------------------------------------------------------------
 

 

На вулицях міста з"явилися біг-борди, які копіюють відому карикатуру часів другої світової війни: радянський солдат піднімає на кінчику багнета фашистського диктатора. За задумом «креативників», людина, схожа на Гітлера, є боржником за тепло.

Віншує композицію слоган: «Хто не платить за тепло – буде покараний!».

Один з керівників комунального підприємства «Донецькміськтепломережа» Олександр Семченко пояснює використання персонажа, схожого на Адольфа Гітлера в ролі неплатника, не випадкове.

«По-перше, використання цього образу дозволяє показати мешканцям міста, що боржник – це, по суті, той самий ворог. Саме з вини злісних боржників потерпають усі мешканці міста. Підприємство через низький рівень платежів змушене постійно недоплачувати за газ, внаслідок чого опалювальний сезон у Донецьку проходив під щорічною загрозою відключення котельних. По-друге, використання образу саме розгромленого, переможеного ворога нагадує боржникам про неминучість покарання за нехтування платежами за тепло».

Всього в місті встановлені три біг-борди з Гітлером: за словами комунальників, дефіцит коштів не дозволяє більш широко використовувати кошти зовнішньої реклами. Вартість таких щитів – близько 2 тисяч гривень на місяць кожен.

На появу рекламних конструкцій із Гітлером міський голова Олександр Лук"янченко відреагував негативно. «Це чергова дурниця, і по-іншому я не можу назвати. Я дам команду і розберуся, хто такий «креатив» зробив. Безумовно, біг-борди знімуть».

Аналогічне гасло: «Хто не платить за тепло – буде покараний!» - прикрашало рік тому інші біг-борди, встановлені на замовлення "Донецькміськтепломережі". Тоді на плакатах був зображений Йосип Сталін.

Зображення Сталіна викликало гучний резонанс серед громадськості, і біг-борди зняли. Але рівень оплати за тепло таки різко підскочив, а в деяких районах навіть перевищив 100 відсотків. Комунальники, окрилені минулорічним успіхом, продовжили «творчий пошук» у тому ж самому напрямку.

Відповідь від: 27 Березня 2008, 19:46:41
Харків, 30 березня. Акція „Кращі гуртожитки – українським студентам!”
Приховано: Показати


11:07 26.03.2008

В неділю, 30 березня, Харківська обласна організація «Патріот України» проведе смолоскипну ходу на захист прав українських студентів у студмістечку по вулиці Отакара Яроша. Акція в Харкові стане продовженням низки заходів Всеукраїнської організації “Патріот України”, спрямованих на захист прав українських студентів.


--------------------------------------------------------------------------------
 

 

Мета акції: привернути увагу громадськості до проблеми дискримінаційної політики поселення в гуртожитках вищих навчальних закладів України та факту покращення умов проживання іноземців за рахунок українських студентів.

Смолоскипна хода вібудеться під гаслом: «Кращі гуртожитки – українським студентам!» Збір о 19:00 біля станції метро «Ботанічний сад».


Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #76 : 27 Березня 2008, 19:57:34 »

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 207/2008 16:49 
Приховано: Показати
Про відзначення 350-річчя перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві
З нагоди відзначення у 2009 році 350-річчя перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у битві під Конотопом у 1659 році (Конотопська битва), з метою відновлення історичної правди та національної пам'яті, поширення повної та об'єктивної інформації про події середини XVII століття в Україні, на підтримку ініціативи громадськості постановляю:
1. Кабінету Міністрів України:

1) утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення 350-річчя перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві, включивши до його складу представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Національної академії наук України, Ради Українського козацтва, громадськості;

2) розробити та затвердити у місячний строк план заходів з підготовки та відзначення 350-річчя перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві, передбачивши, зокрема:

організацію та проведення урочистих заходів з нагоди 350-річчя перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві;

проведення у 2008 та 2009 роках в селі Шаповалівці Конотопського району Сумської області Всеукраїнського фестивалю «Козацький родослав»;

проведення у квітні 2009 року в Автономній Республіці Крим наукової конференції, присвяченої історії українсько-кримського союзу середини XVII століття, у червні 2009 року у місті Києві наукової конференції, присвяченої військовим подіям під Конотопом у 1659 році, а також проведення тематичних конференцій, круглих столів в інших містах України;

організацію протягом 2008 – 2009 років у навчальних закладах, закладах культури, військових з'єднаннях і частинах заходів, присвячених Конотопській битві;

забезпечення поглибленого вивчення у навчальних закладах подій, пов'язаних з Конотопською битвою;

проведення дослідницької роботи з вивчення цих подій, підготовку і видання наукової та науково-популярної літератури, проведення археологічних досліджень на місцях, пов'язаних з Конотопською битвою;

створення документального фільму про Конотопську битву;

заходи з вивчення та популяризації політичної та військової діяльності гетьмана України Івана Виговського, інших визначних воєначальників та учасників бойових дій у Конотопській битві;

забезпечення організації тематичних виставок документів, книг, речових та інших пам'яток, пов'язаних з військовими подіями під Конотопом у 1659 році;

карбування та введення в обіг у встановленому порядку ювілейної монети на відзнаку 350-річчя перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві;

випуск в обіг поштової марки і конверта, присвячених 350-річчю перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві, здійснення спецпогашення поштової марки;

3) забезпечити разом з Сумською обласною державною адміністрацією вирішення питання щодо спорудження в установленому порядку меморіального комплексу, присвяченого перемозі війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві;

4) вирішити в установленому порядку питання щодо фінансування у 2008 та 2009 роках заходів, пов'язаних з підготовкою та відзначенням 350-річчя перемоги війська гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.

2. Кабінету Міністрів України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям вивчити питання та у разі необхідності вжити заходів щодо найменування чи перейменування в установленому порядку вулиць, проспектів, майданів у населених пунктах України, військових частин, навчальних закладів на честь перемоги у Конотопській битві, гетьмана України Івана Виговського, інших визначних воєначальників та учасників бойових дій у Конотопській битві.

3. Міністерству закордонних справ України вжити заходів щодо: залучення до участі в урочистостях з нагоди 350-річчя перемоги війська гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві представників дипломатичного корпусу іноземних держав та української громадськості за кордоном;

організації закордонними дипломатичними установами України заходів з нагоди відзначення 350-річчя перемоги війська гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві і донесення до міжнародної спільноти об'єктивної інформації про події, пов'язані з Конотопською битвою.

4. Державному комітету телебачення та радіомовлення України забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів з підготовки та відзначення 350-річчя перемоги війська гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві, організувати цикли тематичних теле- і радіопередач, виступи провідних учених та представників громадськості.Президент України Віктор ЮЩЕНКО
11 березня 2008 року


НАРЕШТІ БУДУТЬ СВЯТКУВАТИ ХОЧ ОДНУ ВЕЛИКУ УКРАЇНСЬКУ ПЕРЕМОГУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)
« Останнє редагування: 27 Березня 2008, 21:13:34 від romashkin »
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #77 : 28 Березня 2008, 22:19:31 »

Висвятитися в козаки можна буде 4 травня
Приховано: Показати

4 травня на острові Хортиця в Запорізькій області пройдуть заходи в рамках святкування річниці національно-визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького.

"4 травня ми на острові Хортиця робимо посвяту в козаки, робимо просто неба "Тараса Бульбу", робимо акцію з посадки дубів", - заявив міністр культури і туризму Василь Вовкун.

Крім того, за його словами, увечері того ж дня після заходу сонця буде організовано телеміст зі всіма обласними центрами і буде проведена презентація фільму українського режисера Миколи Мащенко "Богдан Хмельницький".


--------------------------------------------------------------------------------


Міністр підкреслив, що козацька тематика буде активізована міністерством протягом всього року.

Зокрема, у Києві 30 вересня пройде виставка гетьманських клейнод, привезених з Швеції, які раніше не виставлялися.

Потім, за словами В.Вовкуна, святкування перемістяться в Батурин, де в Покрові планується завершити реконструкцію палацу гетьмана Кирила Розумовського, а 13 листопада проводитиметься захід, присвячений річниці Батуринської оборони.

http://culture.unian.net

Відповідь від: 28 Березня 2008, 17:24:23
Заява Українського комітету Міжнародного Антиімперського Фронту
Приховано: Показати
Міжнародний антиімперський фронт вважає найвищою своєю метою об'єднання всіх націй, котрі сповідують Віру в Єдиного Бога для боротьби проти існуючих імперій, створення нових імперіальних утворень, а також – проти утворення Єдиного світового уряду. Наша мета – це перемога Добра над Злом, Світла над Темрявою, Любові над Ненавистю. Любові до Бога, до рідної землі, до свого народу, над ненавистю, розбратом і ворожнечою, які зараз щедро засіваються по світу адептами Нового світового порядку.

Виходячи з цього, вважаємо за необхідне довести до відома світового загалу нашу позицію, щодо спроби зіштовхнути у вир чергового кривавого протистояння християнський, ісламський та іудейський світи.

Мова йде про повторну публікацію в данських газетах карикатур на пророка Магомета і заяву, у зв'язку з цим, керівника „Аль-Каїди” Усами Бен Ладена.

- Вважаємо, що, як публікації в данській пресі,так і реакція „Аль-Каїди” є одними ланками тієї ж самої гри, одного і того ж сатанинського плану, який втілюється згідно задумів сил, які претендують на створення світової імперії;

- Ці плани передбачають недопущення за всяку ціну примирення і утворення союзу між християнами, мусульманами та іудеями – тими світовими конфесіями, які сповідують Віру в Єдиного Бога;

- На наше глибоке переконання, конфлікт між палестинцями та ізраїльтянами штучно створений і підтримується для збереження війни на Близькому Сході, бо в історії не існує такого поняття, як „ісламський антисемітизм”;

- Вважаємо, що Усама Бен Ладен – це не „проект держдепартаменту США”, як твердять деякі експерти, а проект Світового уряду. Тому він і закликає до війни іудеїв з палестинцями, а арабів з американцями;

- У свою чергу, ми переконані, що ці заклики дадуть привід США, за планами Світового уряду, нарощувати військову присутність в Іраці, а також спровокують Ізраїль до більш жорстких дій щодо Палестинської автономії;

- Імовірними терористичними актами на теренах християнських держав буде даний привід до підсилення протистояння християнського та ісламського світів, аж до збройних конфліктів;

- Обвинувачення Бен Ладеном Апостольського Престолу, у зв'язку з публікацією карикатур, як частини „хрестового походу” за участі Понтифіка Бенедикта ХVI, мають на меті викликати ненависть ісламського світу до Вселенської Церкви, що свідчить про могутність Престолу Святого Петра і про те, що Апостольська Столиця має великі досягнення в боротьбі проти встановлення Нового світового порядку.

У зв'язку з вищесказаним, Український комітет Міжнародного антиімперського фронту звертається до всіх націй і народів, які сповідують Віру в Єдиного Бога – християн, мусульман, іудеїв - із закликом про об'єднання в боротьбі проти світового Зла. Ворогуючи між собою, ми робимо сильнішими ворогів людства, слуг Сатани. Об'єднавшись в єдину силу, шануючи права інших націй на самовизначення, ми з Вірою в Бога зможемо перемогти світове Зло і не допустити перетворення цілого людства, всіх дітей Божих на Землі, на рабів купки „сильних світу цього”. Бо вони сильні – доки ми роз'єднані. А об'єднавшись у Бозі – ми непереможні! Бо з нами Бог – тоді хто ж проти нас!Голова Українського комітету Міжнародного Антиімперського Фронту,
п/п-к Ростислав Винар

Відповідь від: 28 Березня 2008, 22:15:46
Івано-Франківський КУН став жертвою нападу вандалів      
Приховано: Показати
27.03.08 
В Івано-Франківську невідомі вночі розписали фарбою всі стіни приміщення обласної організації Конгресу українських націоналістів. Про це сьогодні повідомив кореспонденту УНІАН керівник молодіжної референтури Івано-Франківської обласної організації КУН Василь Попович.


За його словами, на стінах, окрім нецензурних висловів, були й такі: «Фашизм не пройде», «Ні - фашизму» та символіка нацистів. А на вхідних дверях намалювали шибеницю із тризубом в зашморзі.

В.Попович також повідомив, що викрадено прапори, які були на флаштоці приміщення: державний та червоно-чорний Конгресу українських націоналістів.

В.Попович висловив здивування цинізмом вандалів, оскільки приміщення знаходиться поблизу залізничного вокзалу, де багато міліціонерів. За його словами КУНівці про акт вандалізму повідомили правоохоронцям.

Як передає кореспондент УНІАН, подібні написи було зроблено і на стінах інших приміщень. Зокрема, на приміщенні Івано-Франківської станиці «Пласт» (українська скаутська організація) було написано «Логово фашистов», «Українці проти расизму», намальовано фашистську символіку та інше.

 
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #78 : 29 Березня 2008, 18:52:28 »

Увага КОНКУРС! Наша мета "Україна понад усе!", а світове українство - сильне, красиве, об'єднане і вічне!
 
Приховано: Показати


16:34 28.03.2008

Міжнародна газета без кордонів "Україна" оголошує про проведення з 7 квітня до 7 серпня 2008 року 1 Міжнародного відкритого конкурсу "Найкраща україномовна закордонна газета, журнал, альманах світового українства". Українські україномовні видання в Україні можуть бути учасниками для пізнавального характеру.


--------------------------------------------------------------------------------
 

 

Конкурс проводитиметься в три етапи.

На першому етапі з 7 квітня по 7 травня потрібно поштою на зазначену адресу надіслати рекомендованими листами заповнені анкети та по 5-7 слайдів по інтернету для конкурсантів про закордонний україномовний друкований засіб масової інформації:

назва видання, вид видання, статус видання, мова (мови) видання, вид видання за цільовим призначенням, обсяг і періодичність, сфера розповсюдження та категорія читачів, засновники (співзасновники), програмні цілі (основні принципи) або тематична спрямованість друкованого засобу масової інформації.

На другому етапі з 7 травня до 7 червня редколегії, товариства, видавці... надсилають поштою по три примірники трьох різних чисел газети, журналу, альманаху (в залежності до періодичності виходу друком) виданих з початку 2008 року.

На третьому заключному етапі з 7 червня до 7 серпня 2008 року за результатами журі конкурсу шляхом підрахунку балів, визначатимуться три найкращі закордонні газета, журнал, альманах світового українства, які наберуть найбільшу кількість балів (при 10 бальній системі оцінювання) для визначення переможців конкурсу.

Про підсумки конкурсу голова журі оголосить на заключному засіданні конкурсу 7 серпня 2008 року. До складу журі включаються державні діячі, політики, фахівці від засобів масової інформації, представники творчої інтелігенції, громадських організацій, товариств, представники закордонних дипломатичних місій в Україні.

Метою проведення щорічного конкурсу є створення рейтингової шкали закордонних україномовних засобів масової інформації, їх патріотичного, культурного і духовного виховання, збереження українського слова, мови, історичої пам'яті, нашої віри, звичаїв і традицій українського народу, підвищення рівня учасників як творчого, так і виробничого процесу, стимулювання та заохочення творчих журналістських колективів і видавців до пошуку креативних ідей, привернення уваги української влади, суспільства, широких кіл громадськості в Україні до співвітчизників української діаспори, українських об'єднань, товариств, громадських організацій до українців і українок за кордоном.

А головним завданням, яке стоїть перед творчим колективом "Міжнародної газети без кордонів "Україна", щоб українці і українки всього світового українства єдналися, стали одним цілісним організмом, щоб примножувати сьогодення і впевнено рухатись в майбутнє і робити все для того, щоб Україна нарешті стала заможною і щасливою сучасною державою світового рівня.

Наш 1 Міжнародний відкритий конкурс на найкраще закордонне україномовне видання світового українства стане об'єднавчим для всіх україномовних засобів масової інформації, який знаходить вагому підтримку Української Всесвітньої Координаційної Ради (УВКР), Світового Конгресу Українців (СКУ), Європейського Конгресу Українців (ЄКУ), Української Світової Інформаційної Мережі (УСІМ), Української Світової Економічної Мережі (УСЕМ), Української Студентської Молоді Світу, МГОУ "Четверта Хвиля" заробітчан з України, Старої і Новітньої діаспори, українських громад за кордоном, товариств, представництв і представників усього світового українства.

23 серпня 2008 року в переддень 17 річниці Дня Незалежності України в столиці світового українства місті Києві буде підбито підсумки і вручено нагороди 1 Міжнародного відкритого конкурсу на найкраще україномовне закордонне видання _ газету, журнал, альманах світового українства, організатором якого є редакційна колегія "Міжнародної газети без кордонів "Україна" _ іміджева газета світового українства.

До конкурсу запрошуються усі і без виключень закордонні україномовні видання, це Ваше право, це Ваш час, цього чекали усі ми постійно, такого ще не було, але уже є і ось сьогодні заповітна мрія розпочинає своє здійснення в реальному часі.

Для конкурсу є спеціально підготовлена поштова адреса

Електронна скринька конкурсу ukrayinstvo@i.ua

Web сторінка: http://www.ukrayina.com.ua

Свої заявки надсилайте:
а/с_338, вул. Хрещатик, 22, м. Київ_1, 01001

Газета "Україна" буде інформувати усе світове українство про хід кокурсу 1 раз в місяць, та через засоби масової інформації і в закордонних виданнях.

Редколегія газети "Україна"Відповідь від: 29 Березня 2008, 18:51:14
Коваль Людота
Приховано: Показати


19:46 24.03.2008

Одного разу під Києвом було знайдемо меч, кінця X ст. Довго тривали дискусії про його походження, меч був виконаний настільки майстерно, що дослідники не вірили в те, що він створений в Україні. Аж доки на лезі меча не було виявлено надпис „Коваль Людота”.


--------------------------------------------------------------------------------
 

 

У кузні наповненій жаром,
За місяць, а може й за рік,
Скував він меча видатного,
Й прославив себе він навік.

Не раз із воїном руським,
Той меч у поході бував,
Не раз трощив лати хозарські,
І голови люто стинав.

В буремні часи лихоліття,
Упав якось воїн з коня,
І разом з мечем гостробоким,
Засипала його земля.

Ім’я те хоробре вояцьке,
Літопис на віки згубив,
А хто ж його зброю ту грізну,
Хто лезо славетне зробив?

І хто він цей майстер заліза,
І хто він чаклун цей вогню?
Лишив по собі він два слова,
Два слова вкарбовані в сталь
Два слова не стерті віками:
„Людота. Коваль”


Олександр Гайдамака
20 березня 2008 року від Р.Х.


Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Medved

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +168/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 657
 • Останні відвідини:
  28 Вересня 2016, 09:02:31

  Звідки: Kalush City
Новини України
« Прочитано #79 : 01 Квітня 2008, 16:51:47 »

АнтиНатівський мітинг в Києві - фоторепортаж.
http://ura-inform.com/photo/2008/04/01/antinato/
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"