Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

13 років 9 місяців 15 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 890824 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +561/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4418
 • Самса Тандирная
 • Останні відвідини:
  30 Липня 2017, 19:43:46

  Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #40 : 07 Лютого 2008, 18:47:42 »

і ще трохи до теми

7 людей врятовано, 1 жінка у важкому стані, 3 людей - під завалами - вибух у центрі Львова
Як повідомив прес-секретар Львівського управління МВС на даний момент врятовано семеро людей, одна жінка знаходиться у важкому стані.
Ще з трьома людьми встановлено голосовий контакт, вони знаходяться під завалами.
Пошкоджено десять квартир.
Відповідь від: 07 Лютого 2008, 18:18:18
69-річна жінка, постраждала внаслідок вибуху на вул. Костюшка у Львові, перебуває у дуже важкому стані
ЛЬВІВ, 7 ЛЮТОГО, PRESSTIME.COM.UA. — 69-річна жінка, постраждала внаслідок вибуху на вул. Костюшка у Львові, перебуває у важкому стані.
Про це у коментарі кореспонденту Presstime повідомила головний лікар Львівської станції швидкої допомоги Наталія Поважук.
Наталія Поважук поінформувала, що з 7 госпіталізованих, є 69-річна жінка, яка перебуває у дуже важкому стані. У неї важкі опіки. Решта постраждалих отримали опіки легкого та середнього ступеня важкості.
Нагадаємо, що троє дівчат досі перебувають під завалами будинку на вул. Костюшка, 14 який вибухнув сьогодні о 16.10 год.
З дітьми є голосовий контакт. Працівники МНС намагаються розібрати завали.
Жодної версії причин вибуху ні працівники МНС, ні МВС наразі не висувають.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 28356
 • Останні відвідини:
  Сьогодні в 17:52:39

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #41 : 07 Лютого 2008, 19:51:31 »

А біля моєї хати у дорозі насвердлили стільки дір, що дорога вже як перфокарта, або швейцарський сир.
Маю надію, що знайшли таки місце витоку газу, бо страхи збирають. :o
Записаний
... руϟϟкій мір ...  Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!
Русские всё вокруг себя называют славянским, чтобы потом всё славянское назвать русским.
—  Карел Чапек

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #42 : 19 Лютого 2008, 19:47:15 »

СБУ передала УПЦ (КП) розсекречені кримінальні справи на репресованих священиків      

Служба безпеки України у вівторок, 19 лютого, передала Українській православній церкві Київського патріархату копії розсекречених матеріалів архівних кримінальних справ на реабілітованих священиків Української автокефальної православної церкви, ліквідованої радянською владою в 1930-х роках.  Про це сказано у повідомленні прес-служби СБУ.

Відповідно до повідомлення, передача матеріалів кримінальних справ відбулася за дорученням Президента Віктора Ющенка.

"Радянські документи, які зберігаються в архіві СБУ, свідчать, що із середини 20-х років минулого століття УАПЦ стає об'єктом репресивних заходів ГПУ-НКВС. Починаються арешти духівництва й єпископату церкви (тільки в 1926 році було заарештовано понад 100 священиків). В 1929 році частина єпископів УАПЦ проходила за сфабрикованою кримінальною справою, порушеній проти організації "Союз звільнення України". Всі вони потім були заслані в табори, розстріляні", - сказано у повідомленні.

У повідомленні також йдеться, що першого голову церкви митрополита Липківського було відсторонено від посади голови УАПЦ в 1927 році й розстріляно в 1938 році. У зв'язку з репресіями й арештом більшості ієрархів церкви в 1930 році УАПЦ припинила своє існування.

"Служба безпеки України розшукала в архіві й оприлюднить копії матеріалів 10 справ на репресованих служителів культу. Практично у всіх архівних справах реабілітованих священнослужителів діючих в 20-40 роках в Україні традиційних церков відсутні дані щодо їхніх родичів, які мають право одержати відповідні документи. Тому розсекречені архівні матеріали передані Українській православній церкві Київського патріархату, що вважає себе спадкоємцем автокефальної традиції", - зазначається в повідомленні.

СБУ розсекретила унікальні документи щодо засудженого в 1926 році архієпископа Харківського й Слобожанського УАПЦ Олександра Ярещенка.

СБУ також активізувала заходи щодо пошуку документів відносно УАПЦ, а також Автономної Української православної церкви, Всеукраїнської спілки релігійних товариств православної автокефальної синодальної церкви.

Копії розсекречених документів СБУ передала патріарху УПЦ (КП) Філарету.

УАПЦ існувала з 1921 по 1930 роки, діяла у всіх регіонах України. За офіційним даними, в 1927 році церква об'єднувала близько 1300 товариств, що становило 15% від усієї кількості релігійних громад.Фільми озвучені українською б’ють рекорди відвідуваності      

У зв’язку із появою у «Дзеркалі тижня» № 6 від 16-22.02.08 р. статті «Дубляжна війна: вид знизу. Донецькі кінотеатри порожні вже третій тиждень», компанія «Бі Енд Ейч» вирішила оприлюднити результати першого дня прокату фільму «Так, ні, не знаю». Прем’єра даного фільму відбулася 14 лютого 2008 р. і за цей день прокатники вирішили подати повний і детальний звіт по кількості глядачів кожного кінотеатру,- повідомляє Хрещатик .

Як зазначають в компанії «Бі Енд Ейч» загалом по всій Україні здійснено прокат 57 фільмокопій, дубльованих виключно українською мовою. За стартовий день кінотеатри відвідало 20 567 глядачі в тому числі кінотеатр ім. Шевченка у Донецьку 14 лютого відвідало 438 глядачів, а на Понеділок, 18 лютого його відвідуваність по даному фільму склала вже 1 146 глядачів. «Ми хотіли б ще раз звернути вашу увагу на те, що загального зменшення відвідуваності кінотеатрів в Україні не відбувається, навіть якщо фільм повністю дубльований українською мовою. Навпаки, результати прокату фільму «Так, ні, не знаю» за перший день є найкращими в історії фільмів компанії Universal в Україні», - йдеться в повідомленні.

Фільм впевнено продовжує збирати глядацьку аудиторію в українських кінотеатрах і на сьогодні 15/02 його загальна відвідуваність складає вже 87 663 глядачі. «Наша компанія дуже серйозно відноситься до прокату фільмів в Україні і до високого рівня дубляжу фільмів українською мовою. Ми і надалі будемо вчитися і виправляти наші помилки, щоб кінцевий продукт, яким є дубльований українською мовою фільм, був якнайвищого рівня і показував велич і красу української мови», - зазначається в прес-релізі
 

Відповідь від: 19 Лютого 2008, 19:43:32
Героїчні командири УПА

АНДРУСЯК ВАСИЛЬ – “Грегіт” – “Різун”. Полковник УПА, командир 22 ТВ "Чорний ліс", нагороджений найвищою бойовою нагородою- Золотим Хрестом 1-ї кляси

Народився 11 січня 1915 року в Снятині в родині Василя та Євдокії Андрусяків. Був четвертою дитиною в сім’ї.
Молодший Андрусяк з дитинства вирізнявся серед ровесників гострим розумом і непересічними здібностями. В 11-річному віці вступив до гімназії. Вчителі-поляки незлюбили його за відкритий і чесний характер.
У Снятинській гімназії Василь створив осередок ОУН. Польська поліція вистежила групу націоналістів і заарештувала Василя Андрусяка. Два роки він відсидів у коломийській тюрмі.
Після повернення заснував спортивне товариство “Сокіл”. Одночасно очолював повітовий провід ОУН під псевдом «Чорний».
1939 — арешт НКВС як керівника товариства “Сокіл” і повітового провідника. Не маючи прямих доказів, через три місяці його відпустили.
Остерігаючись чергового арешту, Василь в 1940 році переходить кордон в Польщі і в Австрії вступає в український легіон "Роланд" (весна - літо 1941). Після його розпуску в липні 1941 року повертається до Снятина, де очолює окружний провід ОУН (псевдо “Різьбяр”).
Повітовий окружний керівник ОУН (1941-1942), член обласного військового штабу, командир сотні УНС «Змії» (листопад 1943), курінний куреня «Скажені» (початок 1944), одержує звання хорунжого, керівник бою з німцями та угорцями на г.Лопата (9 липня 1944), нагороджений Золотим Хрестом бойвої заслуги 2-ої кляси (весна 1945), влітку 1945 одержує четверту Срібну зірку за поранення.
На Різдво Христове 1945 року в бою з чекістами курінний Грегіт-Різун був важко поранений. Його оперував талановитий хірург Пастер. Після успішної операції командира перевезли до остаточного одужання у повстанську столицю — с.Грабівку. Через дванадцять днів після поранення Василь Андрусяк уже керував боєм біля с.Глибоке, що у Богородчанському районі. Весною  того ж року  наказом Крайового повстанського штабу він був нагороджений Золотим Хрестом за бойові заслуги і призначений командиром Станіславського ТВ-22 “Чорний ліс”.
11 травня 1945 року одружився з членкинею ОУН, розвідницею і зв’язковою повітового проводу, пізніше медсестрою Євгенією Гуцуляк.
Хорунжий (1944), поручник (1945), майор (1946).
Загинув 24 лютого 1946 року між селами Грабівка та Глибоке Богородчанського р-ну разом з політвиховником 22 ТВ поручником «Бояном» у сутичці з рейдовою групою 215-го стрілецького полку внутрішніх військ НКВД під командуванням старшого лейтенанта Євтухіна. Їхні тіла два тижні возили селами, аж поки люди їх не опізнали.
10 березня дружина народила сина, якого назвала іменем батька.
Посмертно нагороджений УГВР найвищою бойовою нагородою — Золотим Хрестом заслуги 1-ої кляси і підвищений до звання полковника.
 
В даний час командирові 22 ТВ “Чорний ліс” полковнику Василеві Андрусяку – Греготу–Різуну споруджено пам’ятник в рідному Снятині, на місці загибелі в Богородчанському р-ні споруджена символічна могила, оскільки місце захоронення досі невідоме. В Снятині його іменем названо музей визвольних змагань, а також крайові управи ОУН-УПА Снятинщини і Калущини.

Спогади бойових товаришів:

Старший булавний "Геник": "Одного разу ми з невеликим відділом проходили лісом та побачили ковпаківця. Він думав, що ми більшовики і дав нам підійти до себе. Він опинився в наших руках. Це 6ув майор Юрко. Охорона, що була біля нього, вже давно його покинула (пораненого). Командир Різун почав проводити з ним розмови. Незабаром переродилася його душа. Він став щирим українцем. Його віддано на лікування тереновій сітці (ОУН). Узимку він був одним з найавторитетніших людей в “Чорному Лісі".

"Гук": "...ми довідалися, що до села Глибокого сьогодні прибув також курінь камандира Прута. З ними є і командир Різун. Почуті вістки вплинули на добрий гумор стрілецтва, які раділи вісткою, що скоро побачать командира Різуна, якого так щиро любили. Його вони вже давно бачили, тому що був на лікуванні після важкого поранення..."

Стисла хроніка бойових дій загону Василя Андрусяка:

17 листопада 1943 — оборонний бій груп УНС (командири В.Андрусяк - «Різун» та І.Бутковський - «Гуцул», курінь «Чорні чорти») проти німців (убито 60 німців та 3 вояки УНС).

27 листопада 1943 — німецьке оточення таборів УНС в Чорному Лісі між с.Посіч та с.Завій, кількагодинний бій, рукопашна (вбито 60 німців, убито 4 та поранено 11 вояків УНС).

24 грудня 1943 — напад на табір УНС в Чорному Лісі німецьких карателів (військовополонені червоноармійці, поляки, фольксдойчі).

23 квітня 1944 – радянські партизани (к-р Кулагін, начштабу Телешко, політкомісар Артамонов) захопили Чорний Ліс, відступ запасних та вишкільних частин УПА до с.Грабівка.

27 квітня 1944 — наступ радянських партизан на с.Грабівка відбито.

29 квітня 1944 – наступ радянських партизан на с.Грабівка відбито (загинув чотар Мороз, розстріляні 23 цивільні особи, в т.ч. польовий капелан чорноліських віділів УПА о.Микитюк).

Середина травня 1944 – повернення бойових відділів групи «Чорний Ліс» (к-р Грегіт-Різун) до бази, блокування чотирма куренями УПА Чорного Лісу на лінії с. Мислів- Рип’янка- Яворівка- Завій- Грабівка- Хмелівка- Лесівка- Глубоко- Гренівка- Невочин- Посіч та Майдан трьох з’єднань радянських партизан.

1 червня 1944 – спроба радянських партизан прорватися з Чорного Лісу (знищено сотні партизан, захоплено обоз, їх відступ у район дій німців).

Середина червня 1944 – відділи УПА повністю очистили від радянських партизан Чорний Ліс.

30 червня 1944 – перехід 3-х куренів УПА на Скольщину для ліківідації з’єднання Шукаєва через с. Грабівка- Цінева- Лоп’янка- Велдіж- Мізунь- Кальна- Слобода- Болехівська- Бряза- Кам’янка.

8 липня 1944 — бій відділу УПА (к-р Грегіт-Різун) з німецькими карателями та мадярами в с.Кам’янка (Скільський р-н Львівської обл), відступ УПА до г.Лопата та г.Матагів.

9 -16 липня 1944 — концентрований наступ 2-х дивізій німців на позиції УПА-Захід (старшинська школа «Олені», підстаршинська школа «Беркути», шпиталь з 40 важкопораненими, курені командирів Різуна та Козака під керуванням майора І.Бутковського- Гуцула та м-ра Ф.Польового- Поля) на г.Лопата.

9 липня – цілоденний бій.
10 липня – артобстріл.
12 липня – артобстріл позицій УПА свіжою дивізією.
14 липня – відступ 2-х дивізій до Болехова.
15 липня – відступ 3-ї дивізії до Долини, засідка на неї УПА, вночі – вихід УПА в Майданські ліси за групою радянських партизан Шукаєва).

15 липня – атака УПА (к-р Грегіт) на групу Шукаєва коло с. Рикова, Завадки, Росохача, повний розгром радянських партизан.

Початок серпня 1944 — роззброєння куренем ГВО УПА-Захід (к-р Різун) 220 мадярів у с.Зубриці.
25-28 грудня 1944 — рейд куренів "Різуна", "Козака", Скуби" на Коломийщину.

30 грудня 1944 - атака об’єднаного загону УПА на с.Космач з використанням мінометів, важких кулеметів, автоматичної зброї. Бій тривав з 4-ї ранку до 16-ї години. Втрати повстанців: 10 поранених. Втрати НКВД-НКГБ: убито близько 500, захоплено протитанкові гармати, обоз.

1 січня 1945 — відступ куреня "Різуна" (300 осіб) до с.Парищі.

3 січня 1945 — наступ НКВД (200 вояків) на с.Парище. Застава — сотня "Чарноти" — розбила цей загін (вбито коло 70), але потім відступила після надісланої з райцентру Товмач допомоги. Втрати повстанців: 4 вбито, 3 поранені. До вечора авіація НКВД бомбардувала місце бою.

7 січня 1945 під с.Рибне коло Станіслава у сутичці "Різун" був поранений.

Сотник Володимир Чав'як - "Чорнота”: "Грегіт (псевдонім для своїх) з хлопцями (4 стрільці) підходив до села. З ближньої хати вийшли чотири постаті з рушницями. Грегіт зауважив: у них обличчя азіатів. Командир витягнув револьвер, вистрелив... Але й вороги не дрімали. ...Кулі роздробили приклад Греготового автомата, зачепили руки. Грегіт побіг назад... Розривна вдарила в руку. Кожух пробило у восьми місцях. А він біг. Ось уже й ліс- рятівник. ...впав непритомний. Бог допоміг нам знайти Грегота. Його відправили в безпечне місце... Оперував Грегота талановитий хірург Пастер у селі Петранці. Наші сотні квартирували в навколишніх селах. Стерегли командира. Після успішної операції Греготра перевезли поправлятися у нашу столицю - Грабівку. Курінним став Прут".

Різдвяні свята до 10 січня 1945 курінь був у Чорному Лісі. Авіація НКВД бомбардувала табір. Потім перейшли в Майданські ліси, а один рій (відділення) кожну ніч палило вогнища в Чорному Лісі і цілих два тижні літаки бамбардували порожні місця.

В лютому 1945 курінь "Прута" дістав наказ провести рейд до Коломийської округи. Тоді ж було здійнено напад на районний гарнізон МВД у Космачі.

В березні 1945 з одного куреня утворили два - командира "Прута" (Петро Вацик) та командира "Хмари" (Петро Мельник), а "Різун" був призначений командиром 22-го ТВ "Чорний Ліс".

Пісня про “Різунівців”:
“В Чорнім лісі”
В Чорнім лісі, темнім борі,
Сурми, поклики, пісні.
Там гуляють “Різунівці” —
Славні лицарі грізні.
 
Командир веде перед там,
Славний лицар бойовий,
На його наказ щохвилі
Всі готові йти у бій.
 
Як заграють скоростріли,
В бій ідуть, як льви.
Йдуть повстанці переможно —
Це Бандерові Орли.
 
Б’ють Москву із України,
Розгорівсь народний гнів.
Кров ворожа ллється всюди,
Де йде відділ “Різунів”.
 
Піднімається повстання,
Україна у вогні.
Над лісами, над борами
Чути голос “Різунів”.
 
Сяє воля Україні,
Сяє полум’ям ясним.
Слава, слава “Різунівцям”,
Слава лицарям грізним!

Упорядкував: друг Орел, надрайонний референт Молодіжної Референтури ІФ ОО КУН

 


Відповідь від: 19 Лютого 2008, 19:43:44
Геноцид

За 2007 рік чисельність населення України скоротилася на 273,4 тис. чоловік і за станом на 1 січня 2008 року склала 46 млн. 372,7 тис. чоловік. Про це повідомляє Державний комітет статистики України.

Зокрема, чисельність міського населення скоротилася на 108,6 до 31 млн. 668,8 тис. чоловік, сільського - на 164,8 тис. чоловік до 14 млн. 779,2 тис. чоловік.

На кінець 2007 року в Києві чисельність населення склала 2 млн. 698,9 тис. чоловік, що на 22,1 тис. більше аналогічного періоду 2006 року, - передає «ЛІГА».

Нагадаємо, згідно з даними Держкомстату, за 2006 рік населення України скоротилося на 283,5 тис. чоловік.

 

Відповідь від: 19 Лютого 2008, 19:44:10
Відновимо ядерний статус України!

У відповідь на заяву Путіна про готовність РФ перенаправити свої ракети на об'єкти на території України Кабінет Міністрів видав узгоджену з секретаріатом президента ноту. У якій Держава Україна відмовилося від зобов'язань Росії і США як гарантів безпеки, узятих ними на початку 90-х. Після ухвалення Україною без'ядерного статусу. Уряд заявив про готовність повернути країні статус ядерної держави.
Ви думаєте, я жартую? Ні, це чиста правда. Нормальна адекватна реакція країни на безпосередню загрозу в свою адресу. Проблема в одному. У тих людях, які ведуть переговори з РФ. У тих людях, які, як я писав, не бачать в принципі проблем країни. Вони бачать лише самих себе, свої інтереси і рейтинги.

Як тільки заявимо подібне, нас відразу зачнуть поважати, вважатися. Крик піде на весь світ. Домовлятися зачнуть, продовольство і мазут безкоштовно відправляти. Як до Північної Кореї.

Тому що ці неандертальці, які нині при владі, озброєні ядерними боєголовками для світу будуть гірше, ніж Кім Чен Ір. Їх сьогодні серйозно ніхто не сприймає. А в РФ відверто глумляться. Документи, точніше, проект пропозицій «Газпрому» по створенню механізмів постачання газу, не довго думаючи, той же «Газпром» викинув в ефір. Тобто, на сторінки газет. Навіть аналізувати не буду. На цьому тижні ми і так достатньо місця присвятило даним «домовленостям».

Хоча, коротко. Створюємо два СП в тій же Швейцарії. Одне поставляє газ на кордон з Україною (чим це відрізняється від РУЕ?), друге продає його ВСІМ споживачам України. Більш того - до нього переходить і газ українського виробництва. Те, що це механізм впливу на всі внутрішньоукраїнські рішення, думаю, говорити не потрібно. Країна, її економіка, її населення виявиться повністю залежним від витребеньок і інтересів Москви. Розраховувати, що в даних СП буде проукраїнський менеджмент, не доводиться. Адже і Бойко, і Вороніну треба ж десь працювати?!

Коли позавчора прочитав - подумав качка. Сьогодні з'ясовується, що ні. Це конкретна пропозиція російської сторони для «врегулювання» газової кризи.
Коли держава стикається з подібною, воно повинне реагувати адекватно. Тисячі людей, що сидять в секретаріаті, МЗСі, Кабміні мовчать, як в рот води набрали. Панове. Пропоную рішення. Продайте «Газпрому» НАК. Наприклад, мільярдів за 5 доларів США. Але заявите, що ці засоби будуть витрачені на розвиток ядерної програми України. Ви думаєте, ми гірші, ніж Пакистан? Або Індія. Фахівці говорять, що цієї суми і рочків так п'яти вистачить, щоб оснастити сотню ракет середньої дальності ядерними боєголовками. І направити частку з них, наприклад, на «Газпром». Адже з погляду державної безпеки: чи сильно передача «Газпрому» газопромислового комплексу відрізняється від розміщення іноземних військових баз? Як на мене, то військова база - це дитячий сад. В порівнянні зі всесильністю газового краника. Один рух - і через два місяці, коли закінчиться газ в сховищах, економіки в країні немає. Такого не доб'єшся і сотнею ядерних боєголовок...
 
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 28356
 • Останні відвідини:
  Сьогодні в 17:52:39

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #43 : 19 Лютого 2008, 20:15:39 »

Модно. У мене подібні думки у голові роїлися (про газ).
Страхи збирають, коли останнім часом новини слухаю.
Записаний
... руϟϟкій мір ...  Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!
Русские всё вокруг себя называют славянским, чтобы потом всё славянское назвать русским.
—  Карел Чапек

Medved

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +168/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 657
 • Останні відвідини:
  28 Вересня 2016, 09:02:31

  Звідки: Kalush City
Новини України
« Прочитано #44 : 20 Лютого 2008, 17:12:06 »

Українських школярів навчатимуть любити темношкірих і геїв
Приховано: Показати
Українських школярів учитимуть з повагою ставитися до людей з іншим кольором шкіри, з іншою сексуальною орієнтацією.
З наступного навчального року в українських школах введуть факультативний курс «Толерантність». Курс розробили фахівці програми розвитку ООН. У школах Харкова, Запоріжжя і Чернігова з успіхом пройшла його апробація.
Проте нововведення сприйняте в українському суспільстві... скажімо так, неоднозначно.
Курс розрахований на 40 годин. Уроки будуть у формі тренінгів і рольових ігор. Педагоги і психологи спеціально навчені для проведення цього курсу. Вони у формі гри вчитимуть дітей розуміти і приймати чужу культуру, релігію, звичаї, сексуальну орієнтацію.
Про це розповіла керівник проекту ООН «Створення безпечного середовища для молоді України» Оксана Гарнец.
Українські геї не проти самі стати наочним посібником для дітей.
Почувши про новий шкільний факультатив, керівник проекту «Гей-форум України» Святослав Шеремет, заявив, що відразу після Різдва виступить з офіційним проханням до Міносвіти дозволити гомосексуалістам виступати перед школярами:
«Я б зробив так: одну годину веде фахівець з питань толерантності, а на наступному уроці виступає або темношкірий, або єврей, або гей. Я б свій перший урок провів у школі, в якій сам вчився – у Львові».
Християни Мелітополя вже виступили проти. Вони мають намір не допустити гей-освіти в учбових закладах. Єпископ Володимир Токарев від імені християн звернувся з офіційним листом до міністра освіти і науки Івана Вакарчука.
У заяві вони висловили стурбованість введенням у шкільну програму курсу толерантності, де українських школярів обіцяють навчити любити темношкірих і геїв.
У заяві мовиться:
«Мета цього курсу – навчити українську молодь толерантності: етнічній, соціальній, культурній, політичній. Це зрозуміло.
Але чому наших дітей учитимуть поважати гріх розпусти, якою є гомосексуалізм?!
Цей гріховний спосіб життя, до речі, взагалі не властивий українському суспільству. Нас, християн, така перспектива обурює.
Ми не дозволимо сексуальним розпусникам і педофілам впливати на моральне виховання наших українських хлопців і дівчат».
Також у листі єпископ просить пана Вакарчука надати вичерпну інформацію щодо курсу «Створення безпечного середовища для молоді України» і участі сексменшин у проведенні уроків толерантності серед дітей загальноосвітніх учбових закладів.
ООНівський курс розкритикував керівник руху «Любов проти гомосексуалізму» Руслан Кухарчук:
«Тут ця поважана організація змішала грішне з праведним. Одна справа – поважати людей з іншими природними ознаками – чорношкірих і так далі.
Але геями не народжуються, ними стають. Гомосексуалізм – збочення. Навіщо учити школярів толерантно ставитися до збоченців?
Ми закликатимемо батьків не пускати дітей на такі уроки».

Оригінал статті http://val.ua/index.php?module=pages&act=page&pid=13210

Я особисто в шоці. Свого сина в таку школу не пущу. геями не народжуються, ними стають
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 28356
 • Останні відвідини:
  Сьогодні в 17:52:39

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #45 : 20 Лютого 2008, 18:51:36 »

Я теж проти такого викладання, яке пропонують геї. Також я проти того, аби з геїв робили нормальних людей, ба навіть розказували всім нормальним, які мовляв геї культурні, обдаровані і толерантні.
Але я люблю говорити правду, а тому мушу сказати, що твердження "геями не народжуються, ними стають" принаймні на 50% хибне. Це факт, з яким всім нам і церкві у тому числі доведеться колись змиритися.
Звісно є пройдисвіти, котрі у пошуках нових відчуттів шукають все нові шляхи для гріхопадіння. Але є також випадки, коли як кажуть природа помилилася (переважно правда ці люди не ведуть активної агітації на свою підтримку, і називають їх швидше транссексуалами ніж геями). Ну от буває, що дитинка народжується без рук. Рідко, але ж буває. Ця дитина не така як всі, але ж в принципі вона ж така сама людина, просто з обмеженою функціональністю. Таке ж буває із орієнтацією. І взагалі, чому тільки геї? Є ж і лесбіянки. Вони собі є, нікуди їх не дінеш, і ставитися до них треба як до інших людей, які ніби і не хворі, але мають вади в наслідок помилок генетичного коді.
Нічого поганого нема у тому, щоб вчити дітей толерантності до інвалідів, але не методами, що можуть привести до пізнішої інвалідності самих дітей.
« Останнє редагування: 20 Лютого 2008, 18:57:53 від yurko »
Записаний
... руϟϟкій мір ...  Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!
Русские всё вокруг себя называют славянским, чтобы потом всё славянское назвать русским.
—  Карел Чапек

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 28356
 • Останні відвідини:
  Сьогодні в 17:52:39

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #46 : 20 Лютого 2008, 22:26:23 »

Ну добре, геї, а негри чим тобі недогодили?
Записаний
... руϟϟкій мір ...  Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!
Русские всё вокруг себя называют славянским, чтобы потом всё славянское назвать русским.
—  Карел Чапек

syddia

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +369/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 2160
 • Останні відвідини:
  17 Вересня 2017, 21:38:01

Новини України
« Прочитано #47 : 20 Лютого 2008, 23:27:10 »

Може то тепер так продвинуто "нігерами" називають наших північих сусідів із Московіїї. :-D

Щодо толерантності до геїв, то я тут з вами хлопці солідарний.
НІ збоченству :!!
Записаний

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #48 : 21 Лютого 2008, 16:07:14 »

нє негри то не москалі
просто в Франції тож вчили негрів і інших китайців і азіатів любити довчились
в ше дгуг в америці вчиться у школі і цього семестру нігери замочили тік двох білих на расовій основі
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #49 : 21 Лютого 2008, 17:26:31 »

Чим Косівщина так схожа на Косово або випадковостей не буває

Хто у нас в країні не любить на халяву позбирати гриби, чи просто подихати свіжим повітрям у буковому чи то смерековому лісі?

А хто хоче порухати м’яким місцем заради збереження такої можливості? Особливо ті, на кого покладені такі функції? Червонійте, працівники Мінприроди та Адміністрації Президента, а Держкомлісгосп, батько наших лісів, хай зеленіє...

Все почалося у 2002 році з часу підписання колишнім президентом Леонідом Кучмою Указу „Про створення національного природного парку Гуцульщина” на території Косівського району Івано-Франківської області, площею трохи більше 30000 га. Насправді - крапля в морі....

Для кого крапля, а для кого - більмо. Виявилось, що частину земель лісового фонду, яка мала відійти до парку, надано у оренду депутатам-лісозаготівникам, а ще на частині розташувалось мисливське господарство. Протягом наступних півроку з моменту створення парк мав отримати акт на право користування землею, але потужне варварське лісове лоббі та повна безвідповідальність чиновників регіонального і національного рівнів зробили все можливе для того, щоб новостворений об’єкт природно-заповідного фонду його не отримав.

Годі говорити, що налякані затуркані селяни більше схильні слухати свого сусіда лісоруба, аніж голос розуму та цікавитись законодавством. В результаті багато селищних рад просто анулювали своє попереднє погодження, і парк став існувати тільки на папері.

Варто зазначити, що згідно з чинним законодавством, частина земель передається у постійне користування, частина – залишається у землекористувачів і як показує практика формально належить парку. Так от, враховуючи густонаселеність цього регіону, всього приблизно 25 % віддали власне парку, а на іншій території продовжують хазяйнувати продажні та цинічні лісники.

Вбачаючи в образі парку основну перепону для лісозаготівлі, косівські депутати-плаксії домоглися за час його існування більше 20 перевірок (!) на дотримання ним лісового законодавства (так нічого й не знайшли).

Цікаво, хоч одне лісогосподарство в цій країні так перевіряли? Я думаю після першої ж треба буде пересадити щонайменше половину лісників.

На працівників НПП „Гуцульщини” постійно чиниться тиск, були спроби підпалу приміщення. Умисно спалювалися ділянки лісу. Проведено було навіть референдум у Косовському районі щодо доцільності існування самого парку (окрема тема)! Слава Богу ... референдум не відбувся як через свою незаконність, так і через низьку явку „виборців”. Хай би ці косівські дармоїди-депутати займалися соціальними питаннями, облаштовували туристичну інфраструктуру разом з нацпарком. Однак, вони лише хочуть цинічно й нахабно роздерибанити ліс, мотивуючи це тим, що „донєцкіе” все вкрадуть скоріше за них.

Проводилось вже безліч нарад, ініційованих Мінприроди, Кабінетом Міністрів України та Івано-Франківською обласною державною адміністрацією. Накладались протести прокуратур та виносились рішення судів щодо незаконності рішень сілких рад про відмову у погодженні відведення землі нацпарку, сотні звернень від громадян та громадських організацій....І все це триває вже майже 6 років....

Та хоч ти трісни! Косівська районна та селищні ради в особі окремих депутатів і далі продовжують робити все можливе для того, щоб парк не відбувся. Пишуть доноси та звинувачувальні записки у вищі інстанції з вимогою знищити всю дирекцію та сам нацпарк як такий....

В результаті:

- парк як землі не мав, так і не має;

- ліс як пиляли, так і пиляють;

- як полювали, так і полюють

- жодного чиновника та депутата не притягнуто до відповідальності за відверте невиконання законів України та Указу Президента країни про створення національного природного парку.

На останок – декілька слів про місцеве населення. Що можна сказати? Відсутність свідомості та повна безграмотність і сліпота у тій сфері, яка б мала бути однією з найпровідніших на батькіщині фестивалю „Шешори”. Чому? Мабуть, розучились відчувати господарями на власній землі... Прикро...

P.S. Вся надія на те, що якийсь косівській депутат на повній швидкості переїде дорогу Яценюку...:)
Наталя Шевченко, вільний журналіст "ХайВей"
h.ua
 

Відповідь від: 21 Лютого 2008, 17:18:10
Не пхайте язик у мову. Негігієнічно.

...У Криму, на міській площі, з неприхованою люттю дубасять телевізори за те, що вони „вєщают” державною мовою...

З найвищих державних трибун російською мовою талдичать, що „ідьот ущємлєніє” російської мови. Включаються і економічні важелі боротьби проти мови: україномовні книги, газети, мовляв, не користуються попитом, вони збиткові. Кінопрокат втратить, якщо кінофільми будуть дубльовані українською. Підводять навіть „теоретичне” підґрунтя з застосуванням чи то теорії мови, чи то філософських трактатів і навіть з чисто абсурдними, (чи єхидно- іронічними) пропозиціями: «Если там кому-то очень хочется вот так, быстро и споро, всю Украину перевести на украинский язык - так почему у нас до сих пор еще Николай Басков поет на русском? Почему песни Киркорова на всех (!?) украинских телеканалах звучат без перевода? Немедленно найти дублеров! Пугачева в Украине должна петь на украинском! А украинских певцов, поющих на иностранном языке - подвергнуть всеобщему презрению. Это касается, в первую очередь, Ирины Билык, Таисии Повалий, Дмитра Зиброва, Гарика Кричевського”. І стверджують, що в уряді „сідят дуракі”. Від хуліганства вуличного - до хуліганства витонченого. І все - проти мови.


Ніде правди діти, не всі переклади кінофільмів зроблені кваліфіковано, багато браку у цьому є. Але чому ніхто не оголошував передстрайкову ситуацію у ті часи (на початку дев”яностих), коли іноземні фільми дублювалися востократ тупіше перекладачами з дебільними голосами, без натяку на інтонацію чи ще якісь тонкощі мови? Правда - російською. Не сумніваюся, якби таке тоді робили українською - ґвалт був би надзвичайний. Не сумніваюся також, що скоро дублювання українською будуть більш професійними. На все потрібен час.

До речі, коли дублювання зроблено нормально, - нема проблем з відвідувачами кінотеатрів, українська мова на їх кількість не впливає негативно. Скоріше - навпаки. От, наприклад, компанія „Бі Енд Ейч” повідомляє, що по Україні здійснено прокат 57 копій кінофільму ”Так, ні, не знаю” дубльованих українською мовою. Першого дня прокату їх відвідали 20567 глядачів, що є рекордом. А в славетному місті Донецьку, в кінотеатрі імені Шевченка кінофільм цей фільм відвідали - 14 лютого 438 глядачів, а 18-го - 1146. Здавалось би, там, у російськомовному місті, після першого дня перегляду кінофільму, дубльованого українською мовою, кількість глядачів, за логікою деяких теоретиків від дублювання, мала б зменшитися. А виходить зовсім навпаки. І чомусь у тому таки Донецьку ніхто не страйкував, не плакав, що громадян української держави примусили дивитися фільм, дубльований державною мовою. І не кричали : ґвалт, „ізнасіловалі!”.

А щодо кінофільмів, випущених за часів СРСР, згоден, їх можна і б не дублювати. Але сучасні російські, - як і інші іноземні. Бо треба захищати свій інформаційний простір. Він і так вже майже програний. Проаналізуйте всі святкові телепередачі - від Нового Року до Нового Року. Суцільна російська попса. Часом, правда, як гості у чужому краю, можуть вигулькнути й наші виконавці.

Якщо держава не захищає свій інформаційний простір, вона приречена стати придатком цієї держави чи держав, які цей простір опанували (завоювали). Мова завжди була і залишиться однією із складових державності. Тому й точиться така запекла боротьба проти неї.

Чому саме зараз так активізувалися „ защітнікі” російської мови в Україні? Та тому, здається, що поступила команда „Фас!” у вигляді повчання як трактувати свою історію, помахування ракетною дубинкою та наближенням Сєвєродонецька-2. Там, можна не сумніватися, буде гучне голосіння по „нещасній російській мові” в Україні, будуть пропозиції наслідувати приклад Косово - нові „пісуари” та таке інше.

 
мстислав зятковський, вільний журналіст "ХайВей"Відповідь від: 21 Лютого 2008, 17:18:59
Найбільша окупаційна тюрма в Західній Україні вперше відкрила двері для дослідників

Вперше в історії незалежної України науковці та дослідники були допущені у львівську «cвятая-святих» всіх окупаційних режимів – тюрму на вул. Ст.Бандери, 1, більш відому львів’янам як «тюрму на Лонцького».

Тут перебували керівні органи оперативних карально-репресивних структур польського, радянського та німецького окупаційних режимів, діяльність яких мала на меті планування та проведення ліквідації політичних противників. Паралельно тут містилася в’язниця для політичних в’язнів, де проводилися допити із застосуванням тортур, катувань, моральних та фізичних знущань.

У трагічні дні кінця червня 1941 року тут було знищено найбільшу кількість політичних в’язнів в Західній Україні – 1645 осіб, що становило 41 відсоток від усіх помордованих в’язнів Львова. Саме після тих подій за в’язницею «на Лонцького» закріпилася особливо сумна слава. За часів німецької окупації тут містилася слідча в’язниця, де проводилися допити противників Рейху. Під час одного із таких допитів в листопаді 1942 року тут було закатовано одного із провідників ОУН, генерал-політвиховника УПА Івана Климіва - «Легенду».

Після Другої світової війни в’язниця використовувалася радянськими карально-репресивними органами для утримування полонених повстанців під час слідства. Після проголошення незалежності України тут було розташовано слідчий ізолятор СБУ.

У громадськості міста в’язниця «на Лонцького» стала уособленням окупаційних влад та їх репресивних методів діяльності. Ця в’язниця використовувалася для знищення будь-яких проявів визвольної боротьби українського народу, тут відбувалася організація вбивств провідних діячів українського визвольного руху і тисяч українських патріотів.

Науковцям дозволили ознайомитися із приміщенням колишньої тюрми, оглянути підвал, поверхи приміщення, тюремний дворик, камери, тюремне обладнання, що ще збереглися від страшних часів окупації.

Співробітниками Центру досліджень визвольного руху було проведено перший етап дослідження про перебіг політичних репресій на території колишньої в’язниці і підготовлено історичні довідки для Львівської міської ради, Українського інституту національної пам’яті, Служби безпеки України.

Прес-центр ЦДВР
www.cdvr.org.ua, www.upa.in.ua


Відповідь від: 21 Лютого 2008, 17:19:36
Четверта влада 

Автор: Володимир Ільків
Джерело: Портал українця
Коментарі (0) 
Чим живе звичайна нормальна людина? Звичайна нормальна людина, перш за все, живе звичайними буденними проблемами. Хтось їх вирішує краще, хтось гірше. Досвід тих, хто навчився краще вирішувати свої буденні проблеми, міг би бути не лише цікавим але і корисним. Натомість, нам постійно нав’язують думку про те, що головним предметом нашого зацікавлення має бути розподіл повноважень і багатства держави між “великими» українцями. Хто нав’язує? Нав’язує ЗМІ. Для того, аби цікаво розповідати про реальні життєві проблеми людини і позитивний досвід їх вирішення, потрібні значні затрати часу, зусиль, таланту, грошей. На політиків багато витрачатись не потрібно, бо вони завжди готові говорити про «гострі» суспільні проблеми. Зведіть до купи двох протиборствуючи політиків, і шоу забезпечене. Дешево і сердито. Дешево для ЗМІ і сердито для суспільства.

Сьогодні деякі політичні сили здіймають піну довкола референдуму про членство в НАТО. Але, що ми знаємо про НАТО, окрім старих ідеологічних штампів? То за що ж голосувати будемо, за штампи? Народ України, всупереч думці політиків, звання «лоха» вже переріс. Ми спроможні робити правильний вибір, при умові об’єктивної поінформованості. То хто ж має забезпечити нам цю об’єктивну поінформованість?

Представники ведучих ЗМІ утворюють спільну робочу групу по вивченню і висвітленню теми НАТО. Медійний продукт – результат роботи спільної робочої групи – є спільною власністю всіх учасників проекту. На час роботи над проектом запроваджується мораторій на висвітлення теми НАТО українськими політиками. Коли говорять журналісти – політики мовчать. За цим принципом ЗМІ ще ніколи не діяли, а тому варто спробувати.


Коли говорять журналісти – політики мовчать


І лише після того, як своє слово про НАТО скажуть журналісти, можна надати слово і політикам.

Нафта, газ, труби, ціни, тарифи. Тема життєво важлива. Але. За оцінками експертів світові запаси нафти і газу вичерпаються за тридцять, від сили п’ятдесять років. А що далі? Яка альтернатива? Можливо комусь здається, що тридцять-п’ятдесять років – це занадто далека перспектива. Патологічно жадібні і істерично марнославні українські політики напевно так і думають, але державні діячі так думати не повинні. Журналісти, які служать суспільству, а не прислуговують політикам, також не повинні так думати. Розв’язання проблеми альтернативи нафті і газу - це вирішення питання енергетичної незалежності держави, а значить, і незалежності політичної.

Демократія, демократія, демократія. Але чи можна говорити про демократію в країні, де між багатими і бідними пролягає прірва? Демократію по-українськи можна звести до такої формули: «ми вас обікрали, обкрадаємо, і будемо обкрадати, але ви маєте право голосно висловлювати своє обурення». Розмови про демократію в сьогоднішній Україні, розмови про демократію, що перемогла в сьогоднішній Україні – це зомбування людей з метою збереження існуючого стану речей. В країнах Євросоюзу середній показник співвідношення доходів 20% найбагатших громадян до 20% найбідніших громадян становить 4,8 до 1-го. В Україні, на думку оптимістів, цей показник становить 15 до 1-го. Песимісти говорять про співвідношення 40 до 1-го. То чи можемо ми, при збереженні існуючого стану речей, претендувати на європейські стандарти життя і, відповідно, європейські стандарти демократії. Якщо провідні українські політики на цю тему говорити не хочуть, то чому би ЗМІ не «допомогти» їм у цьому. Яким чином? Популяризацією серед народу ідеї більш справедливого співвідношення доходів.

Журналістика в Україні може бути цікавою.

Володимир Ільків
Львів
 

Відповідь від: 21 Лютого 2008, 17:21:33
«Перекошене» громадянське суспільство 

Автор: Володимир Ференц
Джерело: Портал українця
Коментарі (0) 
 Після проголошення незалежності ми сперечались про національну ідею, приватизацію і ринок, а про громадянське суспільство не думав ніхто. Вважалося, що якщо є суспільство і є громадяни, то суспільство не може бути не громадянським. Поняття “громадянське суспільство” придумали не українці. Це схоже на якусь технологію, щоб за ознаками “громадянського суспільства” вимірювати ступінь нашої демократичності, демонструвати нашу відсталість і в такий спосіб нами маніпулювати. Пропаганда возносить цей термін вище будівництва держави в ранг ознаки новітнього інтернаціоналізму. Виглядає смішно, адже на цьому порожньому місці побудовано чимало грантоїдних структур. Люди , які на штучній темі громадянського суспільства роблять кар’єру і політику, з усіх сил доводять - громадянське суспільство в Україні є і воно нормально розвивається. Наводять приклади волотерської діяльності у сфері боротьби зі СНІДом, наркоманією, пропагують численні фонди і грантоїдні організації. Громадська діяльність кипить, звіти справно пишуться, самореклама грантоїдів творить ілюзію потужної громадської активності українців. Все це називають громадянським суспільством, але таке суспільство однобоко зорієнтоване, перекошене в напрямі стандартного “міжнародного набору цінностей на експорт”. Це дуже нагадує підступне месіанство старого світу з його дзеркальцями, намистом і “вогняною водою” для аборигенів. Непоганий гумор, якби все не мало такої потужної фінансової і медіа-підтримки. Дехто з українців, щоб не виглядати відсталими не європейцями, починає активно підігрувати цій технології втручання в нормальний розвиток українського суспільства. Число прихильників “громадянського суспільства” зростає, хоч достеменно ніхто не знає що це таке і навіщо. Внаслідок цього відбувається зміщення уваги на порожню формулу і відволікається увага еліти від розбудови в Україні суспільства українських громадян як міцної і традиційно збудованої твердині українського народу, держави. На відміну від мантр на тему “громадянського суспільства” інформація про гармонійний розвиток нації для більшості українських ЗМІ є нецікавою, майже “неформатом”.

Мало хто переймається тим, що для громадянського суспільства передовсім необхідні свідомі громадяни. Контроль діяльності влади, допомога бідним чи захист меншин – це похідне, якщо є діяльні і відповідальні громадяни. В “перекошеному громадянському суспільстві” держава існує окремо від громадян, які не відають як то бути справжніми громадянами. Цього в СРСР не вчили, а молодих вчать ті, що знають про громадянство із західної пропаганди як теорію. Що робиться для формування громадян з постсовкового конгломерату і молодого дезорієнтованого сучасного покоління? На рівні держави і суспільства системної просвітницької дії в цьому напрямі явно недостатньо. Освіта в основній масі як слід не виховує українських громадян з пошаною держави, державної мови, знанням обов’язків і прав, баченням своєї ролі в суспільстві і головне – не вчить готовності конкурувати за власне місце під сонцем в Україні і світі. Останнє найголовніше, але цим переймаються тільки деякі школи для багатої еліти. Загальна школа зорієнтована випускати у світ інертного, байдужого і ледве мовного, нікому не потрібного в Україні українського молодого громадянина. А щоб в перспективі українські громадяни нікому не заважали порядкувати на нашій землі, соціаліст Ніколаєнко планував запровадити уроки “толерантності”. Такому суспільству хоч по головах ходи, воно житиме ілюзіями і головне - справно працюватиме за невелику платню.

Молодь інтуїтивно не бажає такої долі, тому намагається пристосуватись. Зріла частина суспільства мусить починати із засвоєння прав та обов’язків громадянина. Що робиться з правової просвіти? Видаються коментарі кодексів, на першому телеканалі демонструють нудний показовий суд - і все. Пересічний громадянин перед сном не читає коментарів, не має терпіння дивитись показовий суд на забутому державою державному телеканалі. Він дивиться на інших телеканалах політичні шоу, де політики дуже часто відверто перекручують сенс статей законів і навіть Конституції. Біда в тому, що державне міністерство юстиції досі не має практики офіційно реагувати на всі публічні перекручення законів на тих же телеканалах.

Адвокати не кожному по кишені. Чи є в Україні нормальні правозахисні організації, які могли б безкоштовно надати правову допомогу громадянам, якщо цього не робить держава? Формально вони є і з великим успіхом переймаються правами біженців і стандартним імпортованим набором проблем в обмін на міжнародну похвалу та гроші зарубіжних фондів. Їм вигідно не бачити порушень прав звичайних українських громадян, українців. От якби вони були біженцями, наркоманами, сексменшинами… Про підтримку справжнього національного правозахисного руху ніхто не дбає і не дбатиме – навіщо зайвий клопіт владоможцям і олігархам? Так, громадською діяльністю, в тому числі і правозахисною, повинні опікуватись самі громадяни, адже спасіння потопаючих – справа рук самих потопаючих. Проте громадян, бажаючих цим займатись дуже мало - отже й немає громадянсько-активного суспільства. Нечисленні і формально підтримувані державою українські громадські організації практично відлучені від українського інформаційного простору тому по-сучасному працювати не можуть. Українці не дуже уявляють собі, як то працювати в сучасній громадській організації, мають ще совкову нехіть до такого виду діяльності. Все тримається на нечисленних ентузіастах, які крім цього мусять щодня заробляти собі на прожиття. В партії йти охочих мало, хоч там можуть дещо пообіцяти. Громадська діяльність нічого крім проблем не обіцяє…

Чи є в Україні політичні партії як державотворча основа, що формує стрижень громадянського суспільства? Були спроби їх створювати доки не прийняли закон про вибори за закритими партійними списками. При владі партій немає - є блоки, але за Конституцією громадянин може стати лише членом партії. Є пару партій, але вони чомусь занадто переймаються інтересами сусідніх та інших держав світу і ще казна чим, тому державотворчими не є. От і відбито в українців будь-яку охоту особисто вступати в партії і громадські організації, тобто бути громадсько-активними. Зате громадську активність гучно імітують грантоїдні структури. Українці заспокоїлись і геть збайдужіли до українських організацій, читають і дивляться те, що їм подають. Громадянство втрачає організованість, стає великим збором домашніх філософів і критиків, готових сперечатися без толку на будь-яку тему з будь-якого приводу. Суспільство беззахисних, лінивих, безвольних агресивних демагогів - так виглядає примара нашого “перекошеного громадянського суспільства” . За це нас погладить по голівці і буде вихваляти весь світ, як малих дітей. Дали іграшку-демократичну цінність, похвалили, відібрали гроші в обмін на фантики-долари, знову похвалили за мирний характер та дивовижну працелюбність – молодці, ви живете в універсальному громадянському суспільстві!!!

Володимир Ференц
м. Івано-Франківськ
 

Відповідь від: 21 Лютого 2008, 17:22:02
Заспівали героїчної 

Автор: Ольга ЖУК
Джерело: Украъна молода
Коментарі (0) 
 Надвечір 19 лютого біля Міжнародного культурного центру мистецтв вишикувалися козаки з гвинтівками. Були гучні постріли і спалахи фотоапаратів, хлопці примірялися до вояків, а дівчата мило їм підморгували. У вівторок у Києві вперше проводився фестиваль української героїчної пісні «Молода гвардія», започаткований Олегом Скрипкою.

15 бійців культурного фронту

«Маємо прекрасну подію, коли 15 бійців культурного фронту битимуться за забуту повстанську, козацьку і стрілецьку пісню. Ми переходимо у стадію духовного ренесансу», — почав вечір Олег Скрипка і представив першого бійця — кобзаря з Донеччини Сергія Солоного. Він приїхав із гуртом «Зоряний корсар», який вже більше 10 років не виступав разом. Майже як «Лед Зеппелін». Ні про який розігрів, «фригідну публіку» чи розбещених киян і не могло йтися. Атмосферу драйвовості вловили з перших акордів. А далі розбудив рідну землю Фома у вишиванці, згадав про крутівців Тарас Силенко, мечем і набоями пробився Тарас Чубай, розказала про українську любов українського серця української дівчини на українській землі Марія Бурмака, довів, що наша пісня не вмре, не загине, 13–річний кобзар Святослав Силенко, чому ми вже давно не мали держави, розмірковував Едуард Драч, Фагот із гурту «ТНМК» задля стрілецької пісні «Пливе човен» навчився грати на фаготі.

Андрій Підлужний і гурт «Тартак» виконували дві авторські героїчні пісні, одна з них була прем’єрою. До речі, кожен виступ артистів на великому екрані супроводжувало відео з документальних фільмів про вояків УПА.

«У підвалах, де зараз маємо гримерки, колись була катівня НКВС і гестапо, де закатовано велику кількість інтелігенції. Нехай їхні душі почують нас», — нагадав Тарас Компаніченко. Рокери з гурту «Воплі Відоплясова» змінили формат, ставши січовими стрільцями, і заспівали «Ще не вмерла Україна» разом з усіма учасниками і глядачами.

Вальс на паркеті

Коли за дві години концерту всі досхочу наспівалися, Олег Скрипка запросив піднятися на третій поверх палацу на офіцерський бал. У круглій рожевій залі грав військовий оркестр і кружляли у вальсі ліцеїсти–богунівці зі шляхетними панянками у вечірніх сукнях. Повальсували і музиканти — Сергій Фоменко, Марія Бурмака, Олег Скрипка. До речі, в іншому залі упродовж фестивалю проходила виставка плакатів, архівних документів вояків УПА. Її оглянули письменники Марія Матіос, Оксана Забужко, Іван Драч, Павло Мовчан, кінорежисер Олесь Санін.

Олег Скрипка на прощання зізнався «УМ»: «Якби я не був геройською людиною, я плакав би весь час. Ми всі зійшлися душею на відео, піснях, декораціях. Зізнаюся, що в нас завис комп’ютер із записом пісень. Лише за півгодини до початку фестивалю із заводу привезли диск «Української героїчної пісні». Слава Богу, все вийшло навіть краще, ніж ми сподівалися. Якби я написав хоч сто пісень, артисту все одно потрібен резонанс його діяльності. Такого ефекту не очікував. Напевне, тому, що в нас таких подій більше немає. От і доводиться самому їх створювати».
 

Відповідь від: 21 Лютого 2008, 17:22:28
  Німецькі ґоти Diary Of Dreams в Києві

Український Ґотичний Портал продовжує проводити події за участю знаменитостей світового рівня.

Цього разу УҐП радо представляє виступ легенди німецької і світової ґотичної сцени Diary Of Dreams у Києві.

Концерт відбудеться 23 лютого у домівці SkyHall (вул. Маршала Малиновського 24/10, ст.м.Оболонь, ЦСД "Дивосвіт"). Цим дійством німецький гурт розпочинає свою першу подорож країнами колишнього СРСР.

Розклад дійства:


--------------------------------------------------------------------------------

18:00 - відкриття дверей

SkyHall (вул. Маршала Малиновського 24/10, ст.м.Оболонь, лівий бічний вхід ЦСД "Дивосвіт", 4-й поверх
18:30 - початок виступу одеської формації Gray/Scale
19:10 - Diary Of Dreams розпочинає свій виступ
21:00 - закриття дверей домівки.
21:30 - 6:00 ді-джейська вечірка в клубі Прайм (Кудрявский узвіз 5б)
На вході - огляд зовнішності!
Вхід на коценрт - 100-120 грн.
Вхід на вечірку - 25 і 15 грн (тільки з квитком на Diary Of Dreams!)
Квитки можна придбати при вході. Іногородні мешканці можуть попередньо замовити квитки за особовими (097) 672 6679 або (095) 508 5879

Зголошення новинарів на скриньки: evilly@gothic.com.ua , mad@gothic.com.ua , stranger@gothic.com.ua . Докладніше про дійство - тут


Відповідь від: 21 Лютого 2008, 17:24:30
У Києві відкрилася виставка книжок, виданих за державний кошт

Вдвічі більше грошей виділяє держава на видання книжок цього року.

А це - 40 мільйонів гривень з бюджету, і нині бібліотеки активно подають у відомства заявки на літературу, яку найбільше запитують читачі. Бо видають книжки державним коштом спеціально для бібліотек. Вони наразі - єдина система державного книгорозповсюдження. А напередодні Міжнародного дня рідної мови відкрилась їхня виставка і у Національній парламентській бібліотеці.

У парламентській бібліотеці - день бюджетної книги. Міністерства та держкомітети звітують виданими на державне замовлення книгами. Тут і нові підручники для усіх нацменшин, і історичні енциклопедії, а класиків - навіть іноземною мовою пропонують.


--------------------------------------------------------------------------------


Ніна Прибєга, директор державного видавництва: "Ми всі вчимо англійську мову - це міжнародна мова, і тому про Шевченка повинні знати в світі. Це надзвичайно важлива акція, і така книжка повинна бути в будь-якій школі, в будь-якій гімназії".

Усі ці видання отримають бібліотеки. Бо державну книжкову мережу Україна втратила.

Максим Стріха, заступник міністра культури та туризму України: "З 500 з чимось українських райцентрів книгарні залишилися не більше як в 10 відсотках".

Розвиток книговидання, стимульований зменшенням податків, наразився на іншу проблему - як донести вітчизняну книжку до читача. Якби книгарень було більше, то й наклади були б більшими, і перелік найменувань став би різноманітнішим.

Олександр Красовицький, директор приватного видавництва: "Поки що дуже мало перекладів світової сучасної літератури, я думаю що це справа найближчих років - змінити цю ситуацію".

Вже цього року ситуацію змінює підвищене фінансування. Замість торішніх 20 мільйонів гривень у держбюджеті на книжки передбачили вдвічі більше.

Едуард Прутник, голова Державного комітету з питань телерадіомовлення України: "Президент підтримав пропозицію і вийшов з ініціативою збільшити суму до 100 млн. грн., тому якщо буде прийнята нова цифра, то в 5 разів більше буде".

Нині у Держкомтелерадіо, який втілює програму "Українська книжка" - понад півтори тисячі заявок на нові видання. Усі наразі - для бібліотек

Відповідь від: 21 Лютого 2008, 17:24:53
    Зустріч з гетьманичем

23 лютого в Народному Домі "Просвіта" відбудеться зустріч з Борисом Скоропадським, онуком гетьмана Павла Скоропадського (період 29.04 - 14.12.1918).

Запрошуємо всіх зацікавлених на цікаве спілкування на тематику розбудови держави, презентацію його книги "Міфи та уроки Другого Гетьманату". Початок о 15.00 год.

прес-служба ОДА


Відповідь від: 21 Лютого 2008, 17:25:13
Сходження на снігову вершину гори Хом'як організували Прикарпатські пластуни до дня народження Бейдена Пауела

Сходження на снігову вершину гори Хом'як організували Прикарпатські пластуни до дня народження Бейдена Пауела, засновника скаутського руху в світі.

Бейден Пауел в 1901 році написав книгу "Скаутинг для хлопців", яка дала початок світовому скаутському рухові. На сьогодні в світі налічується понад 38 мільйонів членів скаутських організацій. В Україні скаутинг представлений національною скаутською організацією Пласт, яка об'єднує близько 10-ти тисяч пластунів різного віку. В Івано-Франківську ця цифра складає приблизно 400 чоловік, віком від 6-ти років.
Цими вихідними прикарпатські пластуни, в рамках відзначення 151-ї річниці народження Бейдена Пауела, планують організувати "Лещитарський табір" в селі Яблуниця.


--------------------------------------------------------------------------------
Голова Івано-Франківської організації Пласт Тарас Зень, каже, що дійство стимулюватиме молодь до зимових видів спорту.

Сергій Гнесь, інформ.служба ТРК «ВЕЖА»


Відповідь від: 21 Лютого 2008, 17:25:52
  Гайдамаки йдуть в ефір

Тема мобільного зв'язку у любовних стосунках все міцніше входить в українську музику.

Після Стільникового Кохання групи Тартак своє слово 20-го лютого, у середу, скажуть і Гайдамаки, які цього дня презентують нову пісню Ефір. Композиція виходить на підтримку нового альбому групи - Кобзар, який вийшов у світ 8 лютого.

«Це пісня про трохи таке розірване кохання, але без трагедії. Двоє закоханих знають, що вони зустрінуться, а в даний момент вони перебувають так далеко, що спілкуватися можуть тільки в ефірі. Насправді це SMS-ки, звичайно, а SMS-ки це думки, які посилаються весь час з однієї мобілки до другої», - так описав ідею композиції її автор і лідер Гайдамаків Сашко Ярмола.


--------------------------------------------------------------------------------


Для нього це цілком біографічна пісня, яку він написав у момент розлуки зі своєю дівчиною, яка поїхала на заробітки у Велику Британії збирати малини. Кілька місяців спілкуватися закоханим доводилося короткими текстовими повідомленнями, внаслідок чого і виникла ця пісня, яка спочатку не сподобалася коханій Сашка.

«Перша реакція була дуже негативною, тому що пісня не звучала музично так класно. Я її спершу заграв їй на гітарі і вона сказала, щоб я її сховав і нікому не показував. Але я її показав до того вже в гурті і гурт встиг зробити музичну форму. Так що ясно, що її ніхто вже ховати не буде», - розповів  Сашко.

Не ховає її група і від слухачів. Навпаки, для радіоефіру хлопці підготували ще одну, неальбомну версію композиції, яка і буде презентована 20-го лютого.


Відповідь від: 21 Лютого 2008, 17:26:10
23 лютого керівники обласних рад Західної України офіційно проголосять у Львові Рік замків і палаців

23 лютого перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Зіновій Береговський, начальник головного управління туризму і культури облдержадміністрації Володимир Федорак і депутат облради, голова обласної організації Національної Спілки письменників України Василь Добрянський на запрошення голови Львівської облради Мирослава Сеника візьмуть участь в обговоренні пропозицій щодо спільних проектів з промоції замків, палаців Західної України, ініціювання та впровадження заходів збереження та відродження архітектурної спадщини регіону , що проходитимуть у Золотій залі Палацу Потоцьких.

Про це 19 лютого ЗІКу повідомили у прес-службі голови облради.


--------------------------------------------------------------------------------


Обговорюватиметься Декларація про наміри голів семи обласних рад - Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької - підтримати ініціативу громадських організацій та оголосити 2008 рік Роком замків та палаців Західної України . Підстава: у зв'язку з особливим значенням замкових та палацових комплексів для розвитку туристичного потенціалу.

Декларація, яку планують підписати керівники облрад, передбачає звернення до Президента України, спікера, Прем'єра та віце-прем'єра з гуманітарних питань , а також до зарубіжних регіонів та міст, які мають побратимські стосунки з західноукраїнськими областями та містами, міжнародних організацій, громадських діячів із закликом - долучитись до проведення Року замків і палаців Західної України.

Водночас у Львові відбудеться перше засідання оргкомітету з проведення Міжнародного фестивалю регіональної культури "Галицькі фестини" за участю трьох областей - Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської.

Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Medved

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +168/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 657
 • Останні відвідини:
  28 Вересня 2016, 09:02:31

  Звідки: Kalush City
Новини України
« Прочитано #50 : 21 Лютого 2008, 17:52:39 »

Президент не хоче проводити референдум по НАТО

Приховано: Показати
А.Омельченко: Президент не хочет проводить референдум по НАТО, поскольку 60% украинцев выскажутся против вступления.

Президент Украины Виктор Ющенко не хочет проводить референдум по НАТО, поскольку 60% украинцев выскажутся против вступления Украины в Альянс. Об этом в интервью РБК-Украина заявил народный депутат от "Нашей Украины – Народной самообороны" Александр Омельченко.

Кроме того, он отметил, что председателю Верховной Рады Арсению Яценюку было нецелесообразно подписывать "письмо трех" - подписей Президента и премьера под письмом к Генсеку НАТО, по его мнению, было бы вполне достаточно, и все претензии в таком случае адресовались бы "Юлии Тимошенко и министрам"

Оригінал - http://www.rbc.ua/rus/newsline/2008/02/21/316214.shtml
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #51 : 24 Лютого 2008, 20:44:54 »

Цей день в історії: Введення триперстного хрещення
Приховано: Показати
День 24 лютого ознаменований в історії введенням триперстного хрещення на Русі – 451 рік тому первосвященики Русі повелівали хреститися трьома пальцями, проклявши «двоперстне хрещення» (1656).

Крім цього, 561 рік тому цього дня була проведена перша лотерея (1446), 69 років тому - з'явилася у продажу зубна щітка (1938).

Свята 24 лютого: в Гані відзначається День свободи, в Мексиці – День прапора (День незалежності), в Естонії – День незалежності, в Китаї – свято «Юаньсяо» (закінчення зустрічі Нового року, тобто Свята Весни).

День народження Тетяни Яблонської. Історично так склалося, що нам відома велика кількість майстрів-живописців, на жаль, серед них дуже мало жінок. До їх числа входить і наша співвітчизниця Тетяна Яблонська.

Тетяна Нилівна народилася в Смоленську (Росія), але живопису навчалася в майстерні Федора Кричевського в Київському державному художньому інституті. Все життя і творчість художниці пройшли в Україні, де вона написала свої найзнаменитіші полотна ("Хліб", "Святковий вечір", "Червень"), - керувала майстерним монументальним живописом, стала депутатом Верховної Ради УРСР, членом правління Союзу художників України і Союзу художників СРСР. В 1949, 1951 і 1979 роках Тетяна Яблонська ставала лауреатом Державної премії СРСР, а в 1998 році - Державної премії України імені Тараса Шевченка, була нагороджена орденами, медалями і відзнаками України і СРСР.

В 1997 році Яблонська стала "Художником року" за версією ЮНЕСКО, а в 2000 році - "Жінкою року" за версією Кембриджа.

Яблонська почала свою кар'єру в 1949 році великим полотном "Хліб", яке зробило її знаменитою. Повна радості, молодого завзяття і трудового ентузіазму картина недавньої випускниці Київського художнього інституту уразила всіх прекрасним професійним виконанням, умінням будувати складні композиції, легко і вільно володіти пензлем, що було під силу лише досвідченим, визнаним майстрам.

Батько Тетяна хотів утілити мрію про професійне мистецтво в дітях, і виховував двох дочок і сина як майбутніх художників. Покірливо ступивши на шлях, визначений батьком, юна Таня, побачивши падаючі з неба зірки, завжди вимовляла єдине заповітне бажання: "Стати гарним художником". Бажання збулося не тільки для неї, але і для трьох її дочок -- Олени, Ольги і Гаяне.

17 червня 2005 року Яблонської не стало. Поховали її на Байковому кладовищі.

Православні іменинники: Влас (Власій), Всеволод, Гаврило, Дмитро, Федір.

Католицькі іменинники: Богуміл, Матвій.

Цього дня:

1446 Проведена перша відома лотерея.

1598 Земський собор у Москві обирає Бориса Годунова на царство.

1656 Первосвященики Русі повелівали хреститися трьома пальцями, проклявши «двоперстне хрещення».

1714 Імператор Петро I повелівав заснувати Імператорський ботанічний сад у Санкт-Петербурзі.

1768 Росія і Польща уклали у Варшаві угоду з так званого дисидентського питання. Визнаючи католицьку релігію пануючою в Польщі, Варшавська угода надавала дисидентам, тобто православним і протестантам, свободу віросповідання і повністю порівнювала їх у цивільних справах з католиками. Росія на цих умовах гарантувала недоторканність території Польщі і непорушність її державного ладу.

1848 Повстання в Парижі, скидання монархії, встановлення II Республіки.

1868 Палата представників американського Конгресу вперше в історії США прийняла резолюцію про винесення імпічменту президенту - тоді це був 17-й президент США демократ Ендрю Джонсон. Імпічмент з'явився відповіддю на проведене з порушенням закону (без згоди Сенату) зміщення військового міністра Едвіна Макмастера Стентона, який вийшов з підкорення президенту (пізніше для затвердження цього рішення в сенаті не вистачило одного голосу).

1901 Найсвятіший Синод у Петербурзі відлучив від церкви Льва Миколайовича Толстого. В постанові Синоду було сказано, що «граф Толстой відлучається як псевдовчитель, який зухвало повстав на Господа і на Христа його».

1918 Проголошення незалежності Естонії.

1919 Україна і Польща підписують угоду про перемир'я.

1920 «Пивний путч» у Мюнхені - перший масовий мітинг прихильників фашистської НСДАП.

1938 В Арлінгтоні (шт. Нью-Джерсі) з'явився у продажу перший виріб з нейлону - зубна щітка.

1941 Введення в дію Краматорського заводу важкого машинобудування.

1942 Починає роботу радіостанція «Голос Америки».

1973 На Центральному телебаченні вперше вийшла телепередача «Очевидне-неймовірне.

1976 Відкривається XXV з'їзд КПРС (до 5 березня), на якому затвердять «Основні напрями розвитку народного господарства СРСР на 1976-1980 роки» і підкреслять, що виконання плану поточної п'ятирічки з'явиться подальшим кроком у розвитку матеріальної бази обороноздатності країни, і розвинуть Програму миру, висунуту XXIV з'їздом КПРС.

1984 Помер український композитор, піаніст, педагог К.Данькевич.

1986 Випущений 250-тисячний автомобіль «Запорожець».

1988 Лучано Паваротті виконує партію Неморіно в опері Доніцетті «Любовний напій» у театрі Німецька опера в Берліні. Після виконання його 165 разів викликають на сцену і аплодують протягом 1 години 7 хвилин.

1994 Верховна Рада України дає парламенту Криму місяць на приведення Конституції автономії у відповідність із законами України.

1996 Заснована Народно-демократична партія України.

24 лютого народилися:

1313 Джованні Бокаччо (1313 - 1375), італійський письменник.

1597 Венсан Вуатюр (1597 - 1648), французький поет, член Французької академії. Був улюбленим поетом аристократичного салону маркізи де Рамбуйе, центру літературного життя Франції 20-40-х рр. XVII ст.

1744 Федір Ушаков, російський флотоводець, адмірал.

1786 Вільгельм Грімм (1786 - 1859), казкар. Саме Вільгельм займався літературною обробкою зібраних братами казок і переказів, найвідоміша з яких «Кіт у чоботях». І все-таки головною працею їх життя став словник німецької мови, роботу над яким почали Грімми. Завершували цю роботу спільними зусиллями фахівці НДР і ФРН, і тривала вона у результаті більше 100 років

1807 Генрі Водсворт Лонгфелло (1807 - 1914), американський поет і перекладач, викладач історії європейських літератур у Гарвардському університеті, автор «Пісні про Гайавате», написаної на основі оповідей північноамериканських індійців.

1897 Сальваторе Лучіано (Лаки) (1897 - 26.1.1962), творець організованої злочинності.

1899 Михайло Михайлович Громов (1899 - 1985), генерал-полковник авіації (1944), Герой Радянського Союзу (1934). В 1934 - світовий рекорд дальності польоту (св. 12 т. км), в 1937 - безпосадочний переліт Москва - Північний Полюс - США. У Велику Вітчизняну війну командував повітряною армією.

1917 Тетяна Миколаївна Яблонська, народний художник СРСР і України, академік РАХ, живописець.

1924 Андрій Васнєцов, радянський художник.

1932 Мішель Легран, композитор, джазовий піаніст і диригент, творець кіномюзиклу «Шербурзькі парасольки» і танцювального ревю «Дівчата з Рошфора», музики до кінофільмів, балетів.

1955 Ален Марі Паскаль Прост (1955, Париж), французький автогонщик, чемпіон світу. В 1985, 1986, 1989 і 1993 і перший французький чемпіон серед автогонщиків світу. На кінець сезону 1993 він виграв 51 Гран-прі з 199 заїздів.

1958 Сільвія Пфейфер, бразильська актриса «мильних опер».
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #52 : 26 Лютого 2008, 18:03:51 »

  Українські націоналісти попереджають!

Приховано: Показати
Вчора невідомими націоналістами одразу в кількох районах міста Києва було залито фарбою вітрини кіосків де продаються тютюнові вироби.

На кіосках та поряд з ними було розклеєно листівки наступного змісту: "Українські націоналісти попереджаюь: тютюнопаління - новітній геноцид проти Української Нації!"

Через наслідки тютюнопаління, за офіційними даними, в Україні щороку помирає 100 тисяч людей.


В Івано-Франківську буде консульство Польщі

Приховано: Показати
Домовленість щодо цього досягнуто в ході робочого візиту голови Івано-Франківської облради Ігоря Олійника (на фото) до Республіки Польща на запрошення польської сторони.

Про це Ігор Мирославович повідомив на прес-конференції для журналістів.

- Двосторонні відносини Івано-Франківщини з партнерськими польськими Опольським і Підкарпатським воєводствами переходять у прагматичне річище у плані реалізації регіональних євроінтеграційних програм,- сказав він. - Зокрема найближчим часом буде затверджено календар стажувань державних службовців за гранти Євросоюзу...

Стосовно ж відкриття консульства Республіки Польща в Івано-Франківську, то І. Олійник повідомив, що ще три обласні центри претендують на таке рішення. В ході переговорів у канцелярії президента Польщі та в міністерстві закордонних справ вдалося переконати польських партнерів у пріоритетності Івано-Франківська в цьому питанні.


--------------------------------------------------------------------------------
Щоправда, на запитання кореспондента «Галичини», яке приміщення запропоновано під консульство, пан Олійник від відповіді ухилився, мовляв технічні питання функціонування консульства опрацьовують.

Івано-Франківщина також виступила з ініціативою проведення в червні-липні ц. р. в Яремчі українсько-польського економічного форуму за участю президентів України і Польщі, повідомив І. Олійник. «Ми наполягаємо на тому, аби Яремче стало постійним центром проведення такого Форуму на зразок польського гірського містечка Криниці», - сказав голова облради. Розпочато також реалізацію проекту щодо будівництва в Микуличині Яремчанської міськради Центру зустрічей студентської молоді наших двох держав. Він має постати за підтримки президентів України і Польщі та ініціативи Івано-Франківської облради, Прикарпатського та Варшавського університетів. Спорудження Центру має завершитися 2010 року. А з ректором Варшавського університету обговорено питання відновлення обсерваторії на горі Піп-Івані, яка має стати навчальною базою для студентів Прикарпатського і Варшавського університетів з астрономії, а також туристичним осередком молоді. «Наші студенти мають хоч раз подивитись на зорі через телескоп, - висловився І. Олійник. - А оскільки цей проект навчально-науковий, то кошти на відновлення обсерваторії передбачено отримати з фондів відповідної програми Євросоюзу».

Йшлося також і про екологічні проблеми Карпатського регіону та можливість їх вирішення з участю всіх країн, які до нього належать. Нам залишається надіятись, що хоч котрийсь із оприлюднених проектів буде реалізовано, бо за сімнадцять років незалежності, скільки наші чільники не їхали світами і не приймали гостей з Китаю, Японії, Аргентини, Канади, Австралії, США, не кажучи вже про Європу, жодний з обговорюваних проектів так і не був реалізований. «Зате ми показали себе світові, - зауважив І. Олійник. - І знають нас з доброго боку. А це нині важить дуже багато».


Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

WikTor

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +161/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 931
 • Останні відвідини:
  27 Лютого 2016, 15:01:32

  Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Новини України
« Прочитано #53 : 28 Лютого 2008, 14:07:37 »

НУ ЧТО СЕЗОН НАСТУПАЕТ БЕНЗИН ДОРОЖАЕТ как же достали то они  :ganba

Под лежачий закон о госзакупках бензин не течет.

Собственник крупнейшей сети АЗС в Украине - "Укрнафта" - прекратил продажу топлива. Простаивать будут 563 станции, на которых работает 7 тысяч человек.

В компании называют причиной тому несовершенство законодательства о тендерных закупках за государственные средства. Однако участники рынка связывают прекращение продаж нефтепродуктов со снижением объемов переработки на основном поставщике топлива на АЗС "Укрнафты" - ЗАО "Укртатнафта". Прекращение продаж топлива на 563 заправках компании, по мнению экспертов, может вызвать рост цен на нефтепродукты в стране на 12-15%.

Виной всему, как объясняют представители компании, является действующее законодательство о госзакупках. Например, следующий тендер по выбору поставщика назначен на 4 марта, однако для того чтобы он был признан легитимным, необходимо не менее трех претендентов. Но такого количества желающих не находится. Требование о как минимум трех участниках тендера заложено в законе "О закупке товаров, работ и услуг за государственные средства".

В связи с этим "Укрнафта", менеджмент которой представляет интересы группы "Приват", инициирует отмену данного требования по отношению к себе. Компания обратилась в Межведомственную комиссию по госзакупкам за разрешением проводить закупки бензина только у одного участника. Однако в комиссии пока никак не отреагировали на это обращение компании Игоря Коломойского.

Эксперты рынка не исключают, что прекращение продажи бензина на заправках было спровоцировано искусственно. "Есть достаточно производителей, которые могли бы удовлетворить спрос "Укрнафты". Все дело в условиях, которые выдвигает эта компания", - объяснил исполнительный директор аналитической компании UPECO Сергей Куюн. Так, согласно требованиям "Укрнафты", контракт на закупку бензина должен составлять около 2 миллиардов гривен, при этом обязательное условие - доставка нефтепродуктов на все 563 АЗС компании. По мнению Куюна, под эти требования подходит только поставщик группы "Приват". "Вряд ли "Укрнафта" откажется от поставщика бензина, который аффилирован с группой "Приват", - заключает аналитик.

По оценкам аналитика компании Foyil Securities Иcмаила Cафаралиева, от общих продаж "Укрнафты" продажи на АЗС составляют около 30%. В среднем одна заправка "Укрнафты" продает около 5 тонн нефтепродуктов в день. Снижение валовой прибыли компании от прекращения работы АЗС, по словам аналитика, будет составлять около 8,6 миллиона гривен в день.

Сергей Куюн считает, что прекращение поставок бензина на "Укрнафту" может быть ответом "Привата" на действия правительства. "Работа АЗС перекрывала "проседание" по доходам от добычи газа, спровоцированным действиями правительства", - говорит Куюн. По его словам, повышая рентные ставки на добычу газа, выкупая газ за бесценок, а также и не давая заработать на розничной торговле нефтепродуктами, акционеры постепенно убивают предприятие.

"Со стороны государства начался отжим денег из "Укрнафты" по всем направлениям, а частные акционеры (компании, подконтрольные группе "Приват") вынуждены дотировать государство. Конечно же, это не может устраивать "Приват", - заявил Сергей Куюн.

Издание напоминает, что ранее совладелец группы "Приват" Геннадий Боголюбов потребовал от Кабмина либо продать "Укрнафту" частным компаниям, либо выкупить у "Привата" его долю. Однако правительство пока не отреагировало на эти требования.

Между тем, как отмечает "Коммерсантъ-Украина", член межведомственной комиссии по госзакупкам, глава Тендерной палаты Владимир Лаба переложил всю ответственность за сложившуюся ситуацию на "Укрнафту". "Они подали заявление только 8 февраля, через неделю мы его приняли к рассмотрению и уже 21 февраля удовлетворили, разрешив проводить тендер с одним продавцом, - пояснил Лаба. - Заявления "Укрнафты" - попытка переложить на нас вину за свою нерасторопность".

В то же время гендиректор "Галич-петроль" Богдан Радько связывает остановку продаж топлива на АЗС "Укрнафты" со снижением объемов переработки ее основным поставщиком - "Укртатнафтой".

"После того как контроль над Кременчугским НПЗ (принадлежит "Укртатнафте") получила группа "Приват'" "Татнефть" перестала поставлять на него сырье, и объем переработки снизился", - соглашается гендиректор "Донецкойлсервиса" Виктор Мартиросян.

Напомним, в сентябре 2007 года должность председателя правления ЗАО "Укртатнафта" занял Павел Овчаренко. Тогда первый вице-президент "Татнефти" Наиль Маганов обвинил его в связях с группой "Приват". С начала февраля Кременчугский НПЗ (принадлежит "Укртатнафте") переработал лишь 199 тысяч тонн нефти, тогда как до сентября прошлого года - до 500 тысяч тонн нефти в месяц, отмечает заместитель гендиректора объединения "Укрнефтехимпереработка" Виталий Давий. Таким образом, несмотря на начало поставок на предприятие нефти из Ирака по Черному морю, объемы переработки на нем снизились вдвое.
Записаний

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #54 : 29 Лютого 2008, 22:48:05 »

360 років триває національно-визвольна війна, розпочата Богданом Хмельницьким
 
Приховано: Показати

21:56 29.02.2008

Про це сказав генеральний бунчужний, кандидат історичних наук Тарас Чухліб на всеукраїнському з’їзді Українського козацтва, що відбувся 29 лютого 2008 р. в київському Будинку офіцерів.


--------------------------------------------------------------------------------
 
Учасники козацького з'їзду виконують державний гімн України (фото НО - sd.org.ua)
 

Гетьман українського козацтва Микола Пантелюк у своїй промові сказав, що маємо державу, але вона не є українською. Тому треба покладатися на власні сили і діяти всупереч обставинам.

З’їзд постановив провести навесні велику об’єднавчу раду Українського козацтва і обрати єдине керівництво.

Всі учасники з’їзду отримали нове число газети «Третій Гетьманат».


Косово - сербська земля. Київ
 

13:32 29.02.2008

1 березня, Київ, 13.00, Михайлівська площа. Українські націоналісти проти ліберальної чуми сепаратизму.


Приховано: Показати

Самочинне проголошення албанською національною меншістю 17 лютого 2008 р. незалежного державного утворення на території сербського краю Косово і розкол братньої Сербії за потурання США та мовчазної згоди більшості країн-членів ЄС та НАТО, не можуть не турбувати українських націоналістів та всіх національносвідомих українців.

Прикладі краю Косово вказує нам на ті загрози, що їх несуть Європі масова іміграція з країн Третього Світу, тотальна ісламізація європейського суспільства, хвороблива поступливість етнічним меншостям, цілковита підконтрольність НАТО і більшості міжнародних структур Сполученим Штатам Америки, відсутність властиво європейської системи колективної безпеки. Сьогодні стало очевидним, що Европейський Союз не виконує своєї першочергової функції: колективної взаємопідтримки власне європейських народів на теренах континенту, і як наддержавне політичне утворення нині становить пряму загрозу суверенітету всих без винятку европейських націй.

В свою чергу, приклад Косово є попередженням і Українській державі. Вже сьогодні існує небезпека відцентрових процесів у Криму, для яких події в Косово можуть стати каталізатором майбутнього сепаратизму. Стрімке чисельне зростання татарської етнічної меншості, поступова ісламізація півострову та створення татарами загонів самооборони за етнічною ознакою ми, українські соціал-націоналісти розглядаємо як першу фазу відцентрового процесу, який загрожує територіальній цілісності України та безпеці українського населення Криму.

В той же час неодноразове ігнорування Сполученими Штатами Америки та Російською Федерацією своїх зобов’язань як гарантів територіальної цілісності України, а також практиковані ними чисельні збройні інтервенції та політика, спрямована на зміну ліній кордонів конкурентних держав, сьогодні повинні стати для України сигналом до перегляду як військової доктрини, так і зовнішньої та внутрішньої політики Української держави.

В силу цього ми, українські соціал-націоналісти звертаємось до Президента України, Кабінету Міністрів України та Ради Національної Безпеки і Оборони України з вимонами:

1. Визнати самочинне проголошення незалежності Косово таким, що порушує Конституцію Республіки Сербія та міжнародне законодавство. Зайняти активну зовнішньополітичну позицію з питання врегулювання ситуації в краї.

2. Анулювати правовий статус Меджлісу Кримськотатарського Народу як такий, що загрожує безпеці Української держави та суперечить Конституції України, з подальшою повною забороною його діяльності.

3. Ліквідувати автономний статус Республіки Крим із одночасним поверненням їй статусу Кримської області.

З цього приводу 1 березня 2008 року (субота) в місті Києві відбудеться пікетування Міністерства Закордонних Справ України.

Збір о 13-00 на Михайлівській площі.

Гасла акції:

"Сьогодні Косово, завтра Крим?"
"Єдність Сербії - Єдність України"
"Косово jе српско!"

Організатори акції: Кров і Честь – Україна, Українська Націонал-Трудова Партія, "Патріот України", Сербська Община Київа.
Гнів української крові
 
Приховано: Показати

13:12 27.02.2008

6 Березня у княжому Чернігові відбудеться масова народна акція проти нелегальної міграції.

 

Акцію організовує чернігівський молодіжний правий рух «Українська альтернатива» за підтримки ВО «Свобода» та активістів інших націоналістичних організацій.

Метою акції буде звернути увагу до гострої проблеми нелегальної еміграції в Україні загалом і в Чернігівській області зокрема. А саме прийняття Верховною Радою Закону «Про реадмісію» який нестиме за собою приплив мігрантів в нашу країну; Будівництво відстійника для мігрантів в Чернігівській області.

Збір учасників акції відбудеться біля Чернігівської Міської Ради 6 березня о 16:00!

Біля Міськради відбудеться мітинг звідки учасники акції рушать до Чернігівської Обласної ради, звідки розпочнеться смолоскипна хода яка завершиться біля пам'ятника Шевченка на Валу!

Закликаємо усіх небайдужих прийняти участь у цій акції!

Слава Нації!!!

Відповідь від: 29 Лютого 2008, 22:47:40
Українські дерев’яні храми
 
Приховано: Показати

20:25 28.02.2008

Інформаційно-аналітична агенція «НАШ ЧАС» та Віктор Вечерський запрошують Вас на презентацію книги «Українські дерев’яні храми», яка відбудеться 29 лютого о 16 годині у приміщенні УЦНК «Музей Івана Гончара» (вул. Івана Мазепи, 29).


--------------------------------------------------------------------------------
 

 

Дерев’яні храми — історико-мистецький феномен всесвітньо-історичного значення, який невблаганно відходить у минуле і зникає на очах нашого покоління. За висновками авторитетних зарубіжних вчених (Б. Флетчер, Й. Стржиговський та ін.) українська дерев’яна церковна архітектура не має аналогів серед будівничого мистецтва інших народів світу. Вона не подібна навіть до дерев’яної архітектури наших сусідів — поляків, словаків, росіян. У книжці розповідається про найзнаменитіші храми України, цікаві історичні події та видатних людей, пов’язаних з цими храмами, про їх збереження та реставрацію, про українські музеї просто неба, які є чи не єдиним засобом зберегти ці пам’ятки. Книжка розбиває усталене уявлення про те, що унікальні дерев’яні храми були і є тільки в Карпатах — вони не лише були, а й збереглися на всій території України.


У ПРОГРАМІ:

- презентація слайд-шоу «Історія українських храмів»- фотографії зруйнованих, відреставрованих та живих дерев’яних українських храмів;
- презентація книги «Дерев’яні храми України» та виступи фахівців: істориків, архітекторів та мистецтвознавців;
- інтелектуально-дискусійний фуршет.

Серед запрошених: Василь Вовкун, Микола Жулинський, Володимир Яворівський, ЛесьТанюк, знані архітектори та науковці, культурологи та мистецтвознавці.


Інформаційна довідка
Агенція «Наш час» представляє різні книжкові проекти, серед яких: «Невідома Україна» — науково-популярні видання, спрямовані на ліквідацію у суспільній свідомості українців «білих плям» національної історії, культури, науки й техніки;
"Шляхами трипільського світу"
"Льодовики, мамонти та первісні люди: Україна мільйон років тому"
"Перший іконописець Київської Русі — Аліпій"
"Під захистом мурів: з історії української фортифікації"
"Гетьманські столиці України"
"Омріяна країна дітей Одіна (готи в Україні)"
"Українські монастирі"
"Голодомор в Україні як геноцид"
"Київське вікно у всесвіт (астрономія)"
"Золотоординські часи на українських землях"
та багато-багато інших видань…

Автор книги — Віктор Васильович Вечерський, кандидат архітектури, заслужений працівник культури України, доцент Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, член-кореспондент Української академії архітектури. Дійсний член ICOMOS (Міжнародної ради з питань пам’яток і визначних місць), заступник голови двох експертних рад – Мінкультури та Мінбуду.


Контактна особа
Тіна Пересунько, PR-менеджер ІАА «Наш Час»:
(044) 569-10-70
(068) 358-41-20
(063) 843-29-85
tina.peresunko@gmail.com
www.nash-chas.com.ua
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

romashkin

 • Admin
 • *
 • Карма +730/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 6891
 • Останні відвідини:
  Сьогодні в 15:36:42

  Звідки: пр. Л.Українки
Новини України
« Прочитано #55 : 01 Березня 2008, 10:29:44 »

Укрнафта припиняє видобуток газу на 140 свердловинах
Скажу, що обнагліли наші "бізнесмени". Поприхватизовували загальнодержавні ресурси, ще й права качають.  :evil
Записаний
Якщо Вас ні разу не називали хунтою, бандерівцем, фашистом, карателем, укропом, порохоботом - задумайтесь, може Ви не така вже й хороша людина. ;)

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #56 : 01 Березня 2008, 21:49:31 »

У Сєвєродонецьку поговорили про "неправдиву інформацію" про Голодомор

Приховано: Показати
Делегати з`їзду в Сєверодонецьку попереджають керівників органів влади про відповідальність за антиконституційні дії, перевищення повноважень і надання свідомо неправдивої інформації щодо проблем Голодомору і ОУН-УПА.

Про це йдеться в резолюції з`їзду, прийнятій сьогодні його делегатами.

Вони також вважають за необхідне провести всеукраїнське обговорення тематичного змісту українських підручників із залученням істориків, політологів, педагогів і психологів з усіх регіонів України.

Також делегати з`їзду мають намір запропонувати всеукраїнському форуму інтелігенції, який відбудеться в Києві в березні 2008 року, власний проект Концепції гуманітарного розвитку України.


--------------------------------------------------------------------------------


Вони також пропонують створити за участю громадськості організаційні комітети з підготовки до святкування в 2009 році 300-річчя Полтавської битви й 200-річчя з дня народження Миколи Гоголя, а також запропонувати Росії спільно організувати проведення цих ювілеїв.
« Останнє редагування: 01 Березня 2008, 21:57:10 від Antin »
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #57 : 04 Березня 2008, 22:36:58 »

© Народний Оглядач

А потім вони ображаються
 
 
Приховано: Показати

17:07 4.03.2008

Владімір Корнілов, українофоб, представник політичної нації: Я упевнений на 100%, і я говорю це відверто, не кривлячи душею, що російська мова буде в цій країні державною або не буде цієї країни.


--------------------------------------------------------------------------------
 
Не слухалась господаря - лишилася на вулиці.
 

Це непорозуміння ненавидить народ, який його приютив. У зв'язку з цим народ не має перед приблудою Корніловим жодних зобов'язань.

А потім вони ображаються :))).

Джерело - СКУНС-інфо, переклад Реактора.
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #58 : 04 Березня 2008, 22:47:04 »

Коцаба влаштував театралізоване дійство-парад перед посольством Російської Федерації (оновлено) 
Приховано: Показати

22 лютого активісти Громадянської партії «ПОРА» на чолі з Русланом Коцабою організували перед посольством Російської Федерації (Львів) театралізоване дійство-парад, яке наочно символізувало погрози Путіна щодо перенацілення ядерних боєголовок на Україну.

Про це репортерові MALAKAVA повідомив голова політради Івано-Франківської обласної ГО «Пора» Руслан Коцаба.

У дійстві використали майже справжні ракети із розмальованими на них двоголовими орлами, хижо націлені на українське знамено, ненаситний кадебістський «Газпром» із надутими кольоровими кульками Партії Регіону та парасольки НАТО, що символічно захищали Державний Прапор.

За словами п. Коцаби, цим дійством партія «ПОРА» розпочала широку громадянську кампанію «За ядерний щит України».

«Істеричний вислів Путіна про російські ядерні ракети проти нас – це не тільки шантаж чи імперські погрози, - це перегляд існуючих у сучасній Європі правил поведінки та політичних реалій. Пригадаймо, як Україна на початку дев’яностих років за домовленістю із тодішнім керівництвом Росії та США передала в односторонньому порядку понад чотири тисячі ракет з ядерними боєголовками в обмін на гарантії довічного мирного співіснування. Зараз цей вкрай небезпечний металолом є знаряддям залякування і свідченням маразму російської політичної еліти. Ми вважаємо, що ядерні погрози Кремля мають отримати адекватну відповідь – Україна має повернутися до «ядерного клубу», оскільки Росія фактично анулювала гарантії безпеки, що давала в 1994 році. Путінсько-мєдвєдєвський режим остаточно втратив самоконтроль і починає роздмухувати ракетно-ядерний психоз у стилі «холодної війни». Україні у відповідь слід відновити повний замкнений ядерний виробничий цикл, для чого українська промисловість має всі можливості, та відмовитися від штучно нав’язаного нам безядерного статусу», - заявив організатора акції.

Руслан Коцаба переконаний, що Україна повинна знову стати модерною ядерною державою і тоді кремлівські чекісти та представники інших терористичних угруповань будуть змушені утриматися від спроб нерозумного шантажу своїми застарілими іржавими ракетами.

Як повідомляла IA MALAKAVA, 15 січня 2008 року активісти Івано-Франківської обласної організації Громадянської партії «ПОРА» спільно із львівськими пористами провели перед генеральним консульством Польщі мітинг-пікетування з вимогою спрощення візового режиму для українців.

25 грудня 2007 року ГО «ПОРА» на Вічевому майдані у Івано-Франківську провела кумедну вуличну акцію «ПОРА різдвяних побажань».

Коцаба Руслан Петрович є головою політради Івано-Франківської обласної ГО «Пора». Народився 18 серпня 1966 року у місті Івано-Франківську.

ФОТОРЕПОРТАЖ З МІСЦЯ ПОДІЇ: Як «Пора» біля Російського Посольства ядерні боєголовки «запускала»
 

--------------------------------------------------------------------------------

Відповідь від: 04 Березня 2008, 22:46:17
11 БЕРЕЗНЯ У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ОФІЦІЙНО ГОВОРИТИМУТЬ ПРО РОЗПУСК МІСЬКРАДИ 

Приховано: Показати

11 березня 2008 року заплановано провести чергову сесію Івано-Франківської міської ради, на якій розглядатиметься тільке одне питання - "Про розпуск Івано-Франківської міської ради".

Про це заявив міський голова Івано-Франківська після чергового зриву сесії, передає АМУ.

На 29 лютого скликалась позачергова сесія Івано-Франківської міської ради задля розгляду питання розподілу фонду соціально-економічного розвитку міста та відкриття цілої низки соціально значущих для міста програм.

Однак, депутати так і не приступили до роботи. Протягом години в залі зареєструвалось лише їх третина.

Після чергових "громівних" заяв лідерів опозиції та секретаря Ради решта депутатів та більше півсотні керівників відділів та управлінь МВК, поскандувавши, для годиться "Ганьба!", почули заяву міського голови про скликання сесії заради розпуску депутатського корпусу міського "парламенту".

Нагадаємо, 25 січня, 14 лютого Івано-Франківська міськрада не змогла провести сесію через відсутність кворуму.

Нагадаємо, Івано-Франківська міська рада налічує 60 депутатів. 22 місця у міськраді мають представники НУНСу, 17 – БЮТ, 4 – Партія Регіонів та 3 – ГО «Пора». Фракція УНП, до якої увійшли представники кількох політпартій, налічує 14 депутатів. Станом на 29 лютого 2008 року, у Івано-Франківській міській раді не приймають участі у голосуванні 7 депутатів: 5 від НУНСу та 2 від БЮТу.
 
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав
Новини України
« Прочитано #59 : 05 Березня 2008, 15:53:39 »

ПІДТРИМУЄМ НАШІ МІСТА

Напевно багато з Вас знають таку настільну забавку як "Монополія" і те, що в
новій редакції мають з'явитися два українських міста: Київ та Львів

Львів потрапив до 20-ки міст запропонованих користувачами і тепер, ВСІ МИ РАЗОМ
маємо за 6 днів вивести його В ЛІДЕРИ, щоб Тайбей, а тим більше Гдиня і бльзько
не стояли поряд

-----------------
Як голосувати?-----------------
Зареєструватись можна тут http://www.monopolyworldvote.com/uk_UA/signup
1. Створіть ДЕКІЛЬКА акаунтів під різними e-mail скриньками. Скринькі мають бути
Вашими, оскільки туди прийде лист-підтвердження без якого голоси будуть не
дійсними

2. На протязі 6-ти днів ЩОДЕННО голосуйте за Львів з різних акаунтів, голосувати
можна раз на добу. Голосуйте ТІЛЬКИ за ЛЬВІВ
Вхід тут http://www.monopolyworldvote.com/uk_UA/login

-----------------
Як допомогти?
-----------------
Якщо у Вас є блоґ, Ви спілкуєтесь на форумах, в чатах, асях і т.д. ... РОЗКАЖІТЬ
про голосування свої друзям та знайомим

Українські міста має знати весь світ і Ви маєте можливість цьому посприяти!
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.