Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Чи зробили б ви татуювання???

Так але...
- 18 (45%)
Ні ніколи!!!
- 14 (35%)
Я вже зробив )))
- 8 (20%)

Всього голосів: 39


Автор Тема: Татуювання  (Прочитано 42221 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Татуювання
« Прочитано #20 : 23 Січня 2009, 22:51:24 »

певну інформаційно-енергетичну складову, котра в подальшому може зле прислужитись.

Я раніше мав на лівому біцепсі тату "AC/DC" Поясніть будь ласка як простенький напис з найменуванням улюбленого гурту міг мені зле прислужитись?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Татуювання
« Прочитано #21 : 23 Січня 2009, 22:54:25 »

А чому наші діди прадіди не носили татуювання?
тому що ваша віра не дозволяла!!!!
ви мимоволі привязуєте до себе певну інформаційно-енергетичну складову
згідний.
може зле прислужитись.
багото речей в цьому житті можуть погано прислужитись!!! а може і навпаки!!!
В нас вперше почали використовувати тату на зонах
а на планеті земля тату робили ще  в древньому єгипті. ;)

Відповідь від: 23 Січня 2009, 22:53:57
Я раніше мав на лівому біцепсі тату
що значить раніше??? :o
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Татуювання
« Прочитано #22 : 23 Січня 2009, 22:55:42 »

що значить раніше???

мені його вже вивели :)
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Татуювання
« Прочитано #23 : 23 Січня 2009, 23:11:16 »

Цитувати (вибране)
тому що ваша віра не дозволяла!!!!
Уявіть собі буддиста, що грає в будь-яку гру, що хулить Будду, чи ламаїта, що грає в карти в котрих хулиться Лама.
То чому християнство має дозволяти хулу на Господа, що прийшов у світ і дав себе розіпяти за спасіння людей.
Цитувати (вибране)
а на планеті земля тату робили ще  в древньому єгипті.
робили. Та єгиптяни були ідолопоклонники, фараон у них був божеством.
Цитувати (вибране)
"AC/DC"

незнаю що під собою несе цей напис. Була така рок-група, яка виконувала важкий метал. Музика цієї групи несла складову, що впливала на підсвідомість людини. На рок концертах молодь поводилась неадекватно.
На думку спало ще таке. На блоках живлення до любого електроспоживача, що використовує ел. струм для своєї роботи є напис АС\DС. Тобто, до прикладу АС первинне живлення, 220 вольт, DС вторинне живлення, вихід з блоку живлення, наприклад 12 вольт. Блок живлення є перетворювач напруги, можливо цей напис означає ПЕРЕТВОРЕННЯ, але що за перетворення чого у що? очевидно того хто носить цей напис, але у що перетворення чи вірніше у кого? незнаю. 
« Останнє редагування: 23 Січня 2009, 23:22:48 від newroman »
Записаний

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Татуювання
« Прочитано #24 : 23 Січня 2009, 23:31:09 »

Я ж написав "напис з найменуванням улюбленого гурту", ще й посилання дав! І питання звучало як безпосередньо на мене міг вплинути напис, не прикидайтесь....

Музика цієї групи несла складову, що впливала на підсвідомість людини. На рок концертах молодь поводилась неадекватно.

пруфлінк!
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Татуювання
« Прочитано #25 : 23 Січня 2009, 23:41:10 »

Цитувати (вибране)
Я ж написав "напис з найменуванням улюбленого гурту", ще й посилання дав! І питання звучало як безпосередньо на мене міг вплинути напис, не прикидайтесь....
Я, взагалі то не прикидаюсь.  :)  А звідки взяли цю назву сама група АС\DC і що воно означало для них. Що вони самі вкладали в цю абрівеатуру. На думаю що щось добре, оскільки виконували сатанинську музику.
Цитувати (вибране)
пруфлінк!
я читав про це. Вчені склали цілий списко гуртів які використовували технологію підсвідомого впливу на людину. Як знайду то дам лінк.
Записаний

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Татуювання
« Прочитано #26 : 23 Січня 2009, 23:50:21 »

виконували сатанинську музику.

оО, звідкіля ви таке взяли? Могли б і прочитати вищенадану статтю!

А взяли вони свою назву якраз із напису на блоках електроживлення, через потужне, в деякій мірі викривлене звучання ритм і соло гітар (ще скажіть шо електрогітара то сатанинський інструмент :D), звучання в "220 В". Щось в тому дусі
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Татуювання
« Прочитано #27 : 23 Січня 2009, 23:52:26 »

А ось і розгадка: "АС / ДС" - "Антихрист / Смерть для Христа”
страшно, добре що позбавились того напису.

А ось одне з посилань http://uath.org/forum/read.php?1,7680

Наберіть у гуглі: музика, рок, метал, а потім підсвідомість. І побачите купу матерілау на цю тему. Кожне слово набирайте у "набрать в найденом".
Записаний

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Татуювання
« Прочитано #28 : 23 Січня 2009, 23:55:52 »

А ось і розгадка: "АС / ДС" - "Антихрист / Смерть для Христа”

 =)) Брєд.

Ось:

AC/DC (англ. сокр. от alternating current/direct current — переменный/постоянный ток) — австралийская рок-группа, сформированная в Сиднее (Австралия) в ноябре 1973 года братьями Малькольмом и Ангусом Янгами.

Вместе с такими группами как Led Zeppelin, Blue Oyster Cult, Black Sabbath и Deep Purple AC/DC часто рассматриваются как пионеры хард-рока и хэви-метала [1][2] Сами же музыканты классифицировали свою музыку как рок-н-ролл[3], поскольку в её основе лежит ритм-энд-блюз с сильно искаженным звучанием ритмической и соло гитар.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Татуювання
« Прочитано #29 : 24 Січня 2009, 00:18:42 »

AC/DC (англ. сокр. от alternating current/direct current — переменный/постоянный ток) це була суто моя думка. Як виявляється ця абрівеатура до цього гурту напевно ніц немає.
Що би не означала ця абрівіатура, та якусь інформацію вона все таки несе. Тому хто робить татуювання, будьте обережні у виборі тату. А краще взагалі неробити цього.
Відповідь від: 23 Січня 2009, 23:58:50
Ось посилання.
Правда обємна стаття, та дужеееее корисна.

http://www.apologet.kiev.ua/content/view/1128/66/
уривок з неї, кому ліньки все читати:
Ці пісні є часто-густо сатаністичні. Записано десятки з них. Ось декілька прикладів. Сьогодні сатанізм більше не приховує своїх намірів. Ще декілька десятиліть все, пов'язане з ним, було у значній мірі таємним, замаскованим, сатана намагався створювати враження своєї відсутності. Але в останні роки сатанізм чимраз частіше виступає відверто. Численні рок-групи свідомо вибирають собі сатанинські назви, наприклад, "АС/DС", що взагалі-то повинно означати "постійний струм/змінний струм", часто розшифровується прихильниками як "Антихрист/Смерть для Христа"), або "Антихрист/Диявольське співтовариство". "Black Sabbath" (Чорна субота), члени цієї рок-групи люблять називати себе "диявольськими прихильниками року"; WASP - розшифровують як "Ми - люди сатани", за іншою версією "Ми - сексуально збочені", або ще Venom "Зміїна отрута"; група бачить себе "Лівою рукою пана Диявола на Землі". Співзвучні і назви їхніх хітів: "Автострада до пекла" - інтернаціональний гімн і, так би мовити, формула віри прихильників гард- року - "Пекельні дзвони", "Число звіра", "Поклич диявола", своєрідна американська пісня-гімн сатаністів "Симпатія до сатани", "Прохання до вашої сатанинської величності" і т. д.



Відповідь від: 24 Січня 2009, 00:06:04
Група "АСDС" поєднує свою назву із символом стріли, яка має пригадувати сатану, що падає з неба як блискавка (пор.: Лк. 10, 18)
"18 Він же промовив до них: Я бачив того сатану, що з неба спадав, немов блискавка."
Записаний

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Татуювання
« Прочитано #30 : 24 Січня 2009, 00:36:10 »

музика, рок, метал, а потім підсвідомість

В блюзовій гамі є понижена п"ята ступінь - тритон (так, дійсно вона має певний вплив на підсвідомість(певний приплив емоцій, бодрості і тд( це по вашому сатанизм?)) Вона раніше використовувалася в класиці (метал має деякі коріння в класиці). Більшість музики перших хеві метал-груп побудована на тритоні - звідсиля і дурнувате твердження, що хеві метал(ось вам пруфлінк) це сатанинська музика і тд. і тп.

П.С.А стаття таки повний брєд.


Відповідь від: 24 Січня 2009, 00:20:24
символом стріли

 :) Зі символом блискавки, яка позиціонує себе як високу напругу.

Ці пісні є часто-густо сатаністичні. Записано десятки з них. Ось декілька прикладів. Сьогодні сатанізм більше не приховує своїх намірів. Ще декілька десятиліть все, пов'язане з ним, було у значній мірі таємним, замаскованим, сатана намагався створювати враження своєї відсутності. Але в останні роки сатанізм чимраз частіше виступає відверто. Численні рок-групи свідомо вибирають собі сатанинські назви, наприклад, "АС/DС", що взагалі-то повинно означати "постійний струм/змінний струм", часто розшифровується прихильниками як "Антихрист/Смерть для Христа"), або "Антихрист/Диявольське співтовариство". "Black Sabbath" (Чорна субота), члени цієї рок-групи люблять називати себе "диявольськими прихильниками року"; WASP - розшифровують як "Ми - люди сатани", за іншою версією "Ми - сексуально збочені", або ще Venom "Зміїна отрута"; група бачить себе "Лівою рукою пана Диявола на Землі". Співзвучні і назви їхніх хітів: "Автострада до пекла" - інтернаціональний гімн і, так би мовити, формула віри прихильників гард- року - "Пекельні дзвони", "Число звіра", "Поклич диявола", своєрідна американська пісня-гімн сатаністів "Симпатія до сатани", "Прохання до вашої сатанинської величності" і т. д.

В даному уривку наведені приклади  груп різних напрямків металу. Не треба рівняти всіх під одну гребінку!

І взагалі ви нічого не тямлячи  в металі наводити абсурдні приклади.

Відповідь від: 24 Січня 2009, 00:27:15
AC/DC (англ. сокр. от alternating current/direct current — переменный/постоянный ток) це була суто моя думка. Як виявляється ця абрівеатура до цього гурту напевно ніц немає.

Уклінно прошу прочитати історію гурту AC/DC і не писати такого абсурду. Чи Ви мене геть за дурного маєте?



Записаний

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Татуювання
« Прочитано #31 : 24 Січня 2009, 01:29:49 »

Роблячи на своєму тілі знак чи символ тату, ви мимоволі привязуєте до себе певну інформаційно-енергетичну складову, котра в подальшому може зле прислужитись.

шо правдА, то правдА... бачила, як до отців-екзорцистів приїжджАли люди, які мали на тілі різнІ татУ, через яких і стали "хворими", м'яко кажучи.. це не мій особистий вердикт, так говорили ті монахи.. думаю, вони краще знають, ніж будь-хто з вас
Відповідь від: 24 Січня 2009, 01:15:33
В блюзовій гамі є понижена п"ята ступінь - тритон (так, дійсно вона має певний вплив на підсвідомість(певний приплив емоцій, бодрості і тд( це по вашому сатанизм?)) Вона раніше використовувалася в класиці (метал має деякі коріння в класиці). Більшість музики перших хеві метал-груп побудована на тритоні

це точно повний брэд :=) :=) :=) :=) =)) =))  :-D :-D

2 хвилини ржала  =))

ах ,як сказАно про звичайний інтервал....  =)) не буду глибоко копАти, аджЕ ніпаймьотЄ
цей інервал зустрічається постійно, всюди)))))))))))))))

а це
Більшість музики перших хеві метал-груп побудована на тритоні
просто убило =)) =))
 =))

та й нормальна музика в ac\dc

правда накопати там негативу трохи можна
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Татуювання
« Прочитано #32 : 24 Січня 2009, 10:07:19 »

Нікого я за дурного немаю. Є інформація, я вам подав. А ви собі як хочете нею користуйтесь.  :)
В медалі, як відомо, є дві сторони. Ви обрали одну зі сторін, з якої висвітлюють діяльність цієї групи. Сторону світлішу, так би мовити, відкидаючи весь негатив.
Та для інформації, сатана прийде в світ під виглядом ангела світла, а не в своєму справжньому вигляді. Інакше його би людство не прийняло. Все зло ховається під маскою чогось світлого і доброго. Навіть демони зявлялися старцям у вигляді Христа та ангелів. Все пізнається по плодах. Які пісні співають групи такого типу. Вірніше їхній зміст, одяг музикантів, повадки. І чи діяльність таких груп, в тому числі, не є підготовкою людства, точніше молоді, яка є майбутнім, людей до прийняття у світ антихриста.

Да ладно, думаю, кожен собі вирішує для себе сам, для того у нас і є воля і розум.
Я трохи відволікся, бо тема про татювання.  :pardon
« Останнє редагування: 24 Січня 2009, 10:22:11 від newroman »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Татуювання
« Прочитано #33 : 24 Січня 2009, 10:47:05 »

Уявіть собі буддиста, що грає в будь-яку гру, що хулить Будду, чи ламаїта, що грає в карти в котрих хулиться Лама.
ну ви ж уявляєте християнського священника освячуючого ракетну установку чи одобрюючого хрестовий похід
Тобто, до прикладу АС первинне живлення, 220 вольт, DС вторинне живлення, вихід з блоку живлення, наприклад 12 вольт. Блок живлення є перетворювач напруги, можливо цей напис означає ПЕРЕТВОРЕННЯ, але що за перетворення чого у що? очевидно того хто носить цей напис, але у що перетворення чи вірніше у кого? незнаю.
це ваша думка. адля людини котра мала це татуювання це просто назва улюбленої групи!!!
шо правдА, то правдА... бачила, як до отців-екзорцистів приїжджАли люди, які мали на тілі різнІ татУ, через яких і стали "хворими", м'яко кажучи.. це не мій особистий вердикт, так говорили ті монахи.. думаю, вони краще знають, ніж будь-хто з вас
отці екзорцисти??? для мене це більш страшно ніж асдс!!!!!!
вони краще знають, ніж будь-хто з вас
я так не вважаю!!!
в цій темі мене цікавить татуювання а не ставлення до них церкви і фанатиків!!!!! хочете поговории про відношення церкви до татуювання створіть тему у відповідному розділі .
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Татуювання
« Прочитано #34 : 24 Січня 2009, 10:51:13 »

відкидаючи весь негатив.

В окремих композиціях певний негатив присутній, це правда. Але аж ніяк не сатанизм та окультизм описаний Вами вище.

Які пісні співають групи такого типу.  І чи діяльність таких груп, в тому числі, не є підготовкою людства, точніше молоді, яка є майбутнім, людей до прийняття у світ антихриста.

Пісні\музику можна інтепритувати по різному. Для кожної людини це щось своє. Свої думки, переживання, мрії і тд.

Якщо Ви будете шукати сананизм наприклад в блек металі - Ви його там найдете, але псевдо сатанизм, так би мовити пародію і тп. Тож не робіть з змухи слона, і не рівняйте все під одну гребінку!


Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:11:33

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Татуювання
« Прочитано #35 : 24 Січня 2009, 11:21:23 »

У цієї справи, маю на увазі зв'язок татуювань із злом (назвемо це так) є дійсно 2 боки.
З одного боку колись, років так 20-40 тому татуювання були модними, бо було модне все блатне, а для зеків тату то як хліб з маслом. Потім почалася епоха рок культури і молодь чи не вперше побачила КОЛЬОРОВІ тату та ще й на своїх кумирах.
Отож веду я до наступного. Як кажуть, якщо хочеш познайомитися з дівчиною тенісисткою - то йди на корт. Іншими словами, якщо сидіти вдома і не виходити на двір, то навряд чи ви підсядете на героїн. Мій однокласник став наркоманом приблизно тоді ж коли став металістом. Звісно якби він ходив у недільну школу і у церковний хор, то його шлях до наркотиків дещо б розтягнувся. Але мені дуже здається, що він і наркотики таки десь би все одно пересіклися, бо не даремно в народі кажуть: "Він шукав смерть і вона його знайшла".
З іншого ж боку татуювання як і будь що інше є частиною субкультури.  Та культура може бути популярною нині і практичо забутою завтра. Це також епатаж, як і пірсинг. І ніхто не знає де межа між прийнятою нормою (проколені по разу вуха) і проявом епатажної молодечої поведінки (коли проколено все що лиш могло бути) і шизою (коли цим займаються немолоді люди і для них то вже нав'язлива ідея).

Ми всі прагнемо якось самовиразитися. З віком нам інколи буває встидно за (як потім з'ясувалося) не надто вдалі спроби самовираження, але то таке життя. Далеко не кожен хто має татуювання - рокер. Далеко не кожен рокер проповідує сатанізм. Невинна квіточка на бедрі не робить вас сатанисткою, але двічі подумайте, перед тим як її там вмостити. Можливо через цей поспішно зроблений крок ви назавжди розминетеся із людиною, котра могла стати коханням всього вашого життя, але не стала бо їй категорично не подобаються люди з тату. А з іншого боку, можливо завдяки тату ви якраз зустрінете таку людину.
 :duvno правда? Але у житті немає простих запитань і простих відповідей і не варто замикати себе у хатці з догм, бо і так доведеться колись виходити на двір. Краще вчасно навчитися відрізняти  де закінчується добро...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Татуювання
« Прочитано #36 : 24 Січня 2009, 16:00:06 »

І не зробите на тілі своїм нарізу за душу померлого, і не зробите на собі наколеного напису. Я Господь!
(Левит 19:28)

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:11:33

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Татуювання
« Прочитано #37 : 24 Січня 2009, 16:04:45 »

Ага.
Це повністю актуальне для ортодоксальних євреїв і свідків.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Татуювання
« Прочитано #38 : 24 Січня 2009, 16:27:02 »

Прадавнє зло в прадавньому світі

Приховано: Показати
Батьківщиною тату арабські історики та етнографи називають древню Месопотамію. Нещодавні розкопки свідчать, що вже в V тисячолітті до Р.Х. на території сучасного Іраку жінки-шумерки малювали на своєму тілі „вічні малюнки” – так тоді називали татуювання.

В епоху Аккадського царства (III тисячоліття до Р.Х.) татуювання серед жінок набуло масового характеру. Не залишались в стороні і чоловіки, хоча одні та інші вкладали в татуювання різний зміст. Слабка стать прикрашала себе тату, щоб захиститися від порчі. А чоловіки розглядали татуювання, як атрибут фізичної сили, мужності та стійкості.

Окрім цього татуювання були знаками племені, роду, вказували на соціальний статус та наділялися магічною силою. До цих пір на території Іраку збереглась традиція наносити на тіла немовлят сімейні або племінні знаки. Раніше їх випалювали, а з часом почали робити тату. Згідно їхніх вірувань, якщо дитині нанести сімейне тавро, її життя буде в безпеці.

Досліджуючи пам’ятники Древнього Єгипту, вчені прийшли до висновку, що в цій державі татуювання могло бути відомим біля 3 000 року до Р.Х. Доказом цього є знайдена мумія Амеут – жриці богині Хатор, фрагменти татуйованої людської шкіри, знайденої на одному із кладовищ Нубії, фігури чоловіків, увіковічених на гробниці фараона Сеті І, руки і ноги яких прикрашали візерунки та символи богині Неіт.

Як не дивно, але одна з перших згадок про татуювання, що зафіксована в письмовому джерелі, знаходиться в Біблії. В книзі Левит 19:28 сказано:

„І не зробите на тілі своїм нарізу за душу померлого, і не зробите на собі наколеного напису. Я Господь!”.
Подібне негативне відношення ізраїльського народу до тату різко вирізняло їх на фоні язичницьких народів. Потужне Боже благословення, міцні сімейно-родинні стосунки серед євреїв, політичне та економічне процвітання були потужним ударом по системі поганських вірувань, які склалися навколо культу тату.

Проте не лише в монотеїстичному Ізраїлі панувало негативне ставлення до татуювань. З розвитком цивілізації багато імперій розглядали подібну практику, як прояв відсталості та аморальності. Наприклад, відомо, що в Древній Греції жоден з вільних громадян не наносив собі татуювання. Геродот розповідає про подібну практику лише серед фракійців та кочових племен. Також тату або мітки розпеченим залізом древні греки, а пізніше і римляни, ставили на лоб збіглим рабам.

Відповідь від: 24 Січня 2009, 16:25:01
А папа Римський проти...

Приховано: Показати
Сучасні світські історики намагаються приписати практику татуювання раннім християнам. І дійсно, на руки і на чола багатьох перших послідовників Христа наносились ініціали Христа або християнські знаки. Це підтверджує і Прокопій з Гази, який описував подібну практику. Проте, не всі дослідники відкривають той факт, що такі знаки наносилися на тіла християн насильно, переважно за допомогою випалювання розпеченим металом. Цим самим їх такими символами виключали із суспільства, як відступників від „справжньої” римської віри. Християни ж розглядали ці мітки не як тавро, а як знак приналежності до християнства, підкреслюючи готовність страждати за Христа.

Будуючись на фундаменті єврейської віри, християнство успадкувало негативне відношення до татуювання. Для учнів Христа наколювання на тілі значило лише одне – язичницький символ та насильство над „храмом Духа Святого”. Ізідор (приблизно 570-636 рр.), єпископ Севільї, автор багатьох праць по теології та історії, зробив перший опис процесу татуювання, який він спостерігав серед язичницьких народів. Він пише:

„Пікти, згідно своїй назві, мали звичай прикрашати тіло малюнками. Вони спотворювали тіло, проколюючи шкіру голками і втираючи в неї сік певних рослин”.
В 787 році в Калкуті (на території Нортхамберленду), за ініціативою папи Гардіана І, практика татуювання була засуджена, як дія, що шкодить спасінню душі. В Середні віки в Європі татуювання дозволяли робити лише злочинцям, що перегукувалося із древньою практикою таврування рабів. В багатьох країнах саме татуювання було покаранням за певні злочини
Записаний

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Татуювання
« Прочитано #39 : 24 Січня 2009, 18:24:03 »

отці екзорцисти??? для мене це більш страшно ніж асдс!!!!!!
чувак, тобі страшно, а людям вони роблять добре!!! страшно тим, хто живе без Бога, без надії на Бога!!

в цій темі мене цікавить татуювання а не ставлення до них церкви і фанатиків!!!!! хочете поговории про відношення церкви до татуювання створіть тему у відповідному розділі .


фанатиків


образа!! :offense :offense

Відповідь від: 24 Січня 2009, 18:21:05
відкидаючи весь негатив.
а звідки, по-твоєму, береться негатив?  :-D
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?