Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи користуєтеси презервативами

Так
- 19 (40.4%)
Ні
- 22 (46.8%)
Інші засоби контрацепції
- 6 (12.8%)

Всього голосів: 47


Автор Тема: Презервативи  (Прочитано 44959 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Презервативи
« Прочитано #20 : 03 Лютого 2009, 10:19:47 »

Обов'язково  куплю і попробую  :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Презервативи
« Прочитано #21 : 03 Лютого 2009, 10:42:34 »

Ненавижу презервативи  :=) хтось полюбляє зі смаковими добавками, то це все єрунда  :-D можна скористатись і більш смачненьким, все в руках партнерши............... все мовчу мовчу мовчу!  :D
Відповідь від: 03 Лютого 2009, 10:39:01
До речі я от не знаю за що проголосувати мені! Так як особисті інтимні стосунки у мене з людиною якій я повністю довіряю і не користуюсь запобіжником  :D, і все нормально, то якщо був би спонтанний секс я би обов"язково скористався презервативом, то за що мені голосувати? :unknow напевно всеж таки так!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Презервативи
« Прочитано #22 : 03 Лютого 2009, 11:11:12 »

а я навпаки спонтанний секс і презерватии для мене не сумісні. пропадає всяка спонтанність!!! :-[
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Презервативи
« Прочитано #23 : 03 Лютого 2009, 12:44:34 »

Може б то запастись на перед, купивши пару економпачок, :unknow бо особисто я вподобав собі презервативи конкрентної марки і типу, і шось немаю бажання експерементувати заново і переходити на якісь дешеві. :(
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Презервативи
« Прочитано #24 : 03 Лютого 2009, 12:52:15 »

які?????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lisa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +84/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 231
  • Останні відвідини:
    15 Березня 2009, 17:21:08

Презервативи
« Прочитано #25 : 03 Лютого 2009, 14:26:32 »

Ну я проголосувала що ні, бо думала що це мається на увазі в теперішньому часі. Раніше, ще як я тільки починала зустрічатись зі своїм коханим, то я на нього трохи нависала з використанням презервативів, але з часом вони якось відійшли на другий план. Була така ситуація що мені треба було обійти повне обслідування і здати аналізи на всі інфекції, правда крім СНІДу, то я як йшла зарибати результати то добре нервувалась, як згодом вияснилось зря... Але знаєте коли сидиш і чекаєш на результати то чогось вся впевненість в те що ти там здоровий і нічого в тебе нема, кудась пропадає  :unknow
Записаний
"Всем правит случай. Знать бы еще кто правит случаем" - Станислав Ежи Леу

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Презервативи
« Прочитано #26 : 03 Лютого 2009, 21:19:02 »

І я здвала недавно всі аналізи, і все Ок.  :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

п.Коцький

  • Користувач
  • **
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2009, 12:33:30

Презервативи
« Прочитано #27 : 10 Грудня 2009, 14:20:39 »

Давненько закинули тему, а даремно. І ніхто не написав, що през. перекриває
всі відчуття. Що з ним сексу, власне нема, а якась пародія. Причому для обох :=)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Презервативи
« Прочитано #28 : 10 Грудня 2009, 16:01:43 »

А ще презервативи останнім часом дуже подорожали. :(
І чого це не створять презерватив багаторазового використання. :unknow Постійним парам він би точно став в нагоді. :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Презервативи
« Прочитано #29 : 10 Грудня 2009, 16:20:18 »

Що з ним сексу, власне нема, а якась пародія. Причому для обох

Не сказав би що все аж так однозначно і що однозначно погано.
Але й справді особливо коли є невідповіднісь розміру, занадто тонкий чи грубий то буває, що замість приємності пара отримує муку. Але буває і навпаки. А якщо враховувати, що на одній шальці терезів можлива втрата здоровя, а на іншій можлива втрата задоволення то тут я однозначно за пр-ви.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Презервативи
« Прочитано #30 : 10 Грудня 2009, 16:30:45 »

І чого це не створять презерватив багаторазового використання. не знаю Постійним парам він би точно став в нагоді.

Це як?  Пополокати, посушити і знову використовувати =))  А прати в пральній машинці і виставляти режим делікатне прання?  =)) А сушити можна на балконі. Ви тільки уявіть, скільки балконів буде в презервативах. Як іграшки на ялинці на Новий рік  =))

 :D :D :D :D :D :D :D :D
Це неправда що презервативи захищають, вчора Вася одягнув, а його машина збила  =))
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Презервативи
« Прочитано #31 : 10 Грудня 2009, 19:30:58 »

І чого це не створять презерватив багаторазового використання.
 =)) =)) =)) =)) =))
так само як двосторонній туалетний папір  :D
а щодо, багаторазового використання для постійних пар - то такий існував у европі ще у XVII ст.., вам розповісти з чого їх тобі робили??? - щоправда тоді ними користувалися виключно задля запобігання вагітності у жінок.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Презервативи
« Прочитано #32 : 10 Грудня 2009, 19:37:03 »

а нафіга сімейним презервативи!? І взагалі не всі жінки люблять з презервативом!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Презервативи
« Прочитано #33 : 10 Грудня 2009, 20:09:46 »

чого це не створять презерватив багаторазового використання.
Це як?  Пополокати, посушити і знову використовувати   А прати в пральній машинці і виставляти режим делікатне прання?   А сушити можна на балконі. Ви тільки уявіть, скільки балконів буде в презервативах. Як іграшки на ялинці на Новий рік

ой насмішили, я особисто проти презервативів. Але все залежить від обставин.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Презервативи
« Прочитано #34 : 11 Грудня 2009, 14:28:16 »

щоправда тоді ними користувалися виключно задля запобігання вагітності у жінок.
Ага, а тепер вагітність може бути і у чоловіків... =)) =)) =))

а нафіга сімейним презервативи!?
Постійні партнери то не тільки сімейні. Коханки також бувають постійними. :-D :-D :-D

ой насмішили
Хоч сміх і не запогіає небажаній вагітності та венеричним хворобам, але життя таки продовжує. :=)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Презервативи
« Прочитано #35 : 11 Грудня 2009, 14:45:26 »

думаю ЯЯ мала на увазі що зараз презервативи запобігають не тільки вагітності, а й різним хворобам.
А взагалі тре  не багаторазові презервативи, а нормальну політику в цьому напрямку. Що б якісні презервативи були доступними. Памятаю в часи моєї молодості презервативи були дешевші. Хоча насправді ми купували їх з цікавості. Ну там з полуничним чи банановим запахом. Чи з пухирцями чи ребристі. :=) і памятаю були одні супер тонкі , і відчуття були ніби і без презерватива.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Презервативи
« Прочитано #36 : 11 Грудня 2009, 15:27:46 »

НУ ну, і що нас чекає? збільшення абортів, збільшення венеричних захворювань, більше інфікованих на ВІЛ та СНІД! Молодці нічого не скажешь


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=tmsXDGhiqlM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=tmsXDGhiqlM</a>



Презервативи, покликані захищати від інфекцій, що передаються статевим шляхом, самі можуть бути джерелом зараження.

Про це, як передає NEWSru Israel, повідомили ізраїльські вчені, які займалися цією проблемою.

Дослідження проводилося з метою виявити джерело бактеріального сепсису, що розвивається після процедури трансректальної біопсії передміхурової залози. Зараження після процедури біопсії не є рідкістю, в деяких випадках пацієнти потребують термінової госпіталізації та застосуванні антибіотиків.

Три роки тому Управління з контролю за лікарськими препаратами і харчовими продуктами США опублікувало інструкції, що сприяють запобіганню сепсису. Ці правила також були схвалені ізраїльським міністерством охорони здоров'я. Однак кількість випадків зараження не зменшилася. Урологи одній з клінік доручили фахівцям дослідити, на якому етапі відбувається зараження.

Учені перевірили ультразвуковий апарат і біопсійний пістолет, голки і гелі, які застосовуються при перевірці, проте всі предмети були стерильні. Врешті-решт, було вирішено перевірити презервативи, які використовуються для ізоляції ультразвукового ректального датчика, необхідного для глибокої перевірки.

Результати вийшли бентежні: з 106 презервативів, які були розкриті в стерильних лабораторних умовах, на 86-ти були виявлені різні мікроби і мікроорганізми. На чверті були виявлені стафілококи, які можуть призвести до уросепсису, захворювань сечостатевої системи і навіть проблем із серцем.

Таким чином, мікроби і мікроорганізми містяться на 80% презервативів. Учені припускають, що "зараження" цього предмета особистої гігієни відбувається ще на заводі.

Хоча виробники презервативів не рекламують свою продукцію як "стерильну", ця проблема потребує обговорення фахівцями та Міністерством охорони здоров'я. За результатами цього дослідження в лікарні Асаф а-Рофе прийнято рішення під час біопсії замість презервативів використовувати медичні рукавички.

Раніше німецькі вчені прийшли до висновку, що більшість презервативів, які випускаються в світі, містять канцерогени, що викликають рак. Зі слів фахівців інституту хімічних і ветеринарних досліджень в Штутгарті, в 29 з 32 видів досліджених презервативів міститься канцерогенна речовина Н-Нітросамін (N-Nitrosamine). Цей канцероген, як підозрюють вчені, міститься в добавках, які роблять презервативи більш еластичними. Коли гума стикається зі шкірою людини, небезпечна речовина може потрапити в організм.
...................
Презервативи можуть знизити ризик зараження іншими венеричними захворюваннями, але не виключають його повністю. Ризик захворіти гонореєю при використанні презерватива знижується на 40-60%, від хламідіозу і від вірусу папіломи (хвороба, що провокує рак шийки матки) вони практично не захищають. 
..................
У чоловічій спермі міститься гормон простагландін. При попаданні в організм, він стимулює вироблення жіночих гормонів, зокрема естрогену. У жінок не тільки поліпшується стан шкіри і волосся. Завдяки естрогену збільшується об'єм грудей і стегон. І ніяких пластичних хірургів не потрібно!
..................
 Щоденне багатогодинне балакання по телефону може привести до погіршення якості сперми, зазначається в останньому номері наукового журналу "Fertility and Sterility". Зв’язок між довгими розмовами по мобільному та спермою виявили науковці з поліклініки в Клівленді, яка займається лікуванням безпліддя, вони перевірили 361 чоловіка, виявилось чим довше вони говорили по телефону, тим менша кількісь сперматозоїдів була у їх спермі, а їхнє насіння мало більше аномалій. Хоч науковці ще не можуть довести, як саме телефони пошкоджують сперму, але вже відомо що електромагнітні хвилі мобільних телефонів теоретично можуть пошкодити певні тканини тіла та наприклад структури ДНК.
« Останнє редагування: 11 Грудня 2009, 16:10:07 від Ne-TA »
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Презервативи
« Прочитано #37 : 16 Листопада 2010, 22:59:55 »

Не люблю презирвативи, вони знижують відчуття, а то і подразнюють. Тому маю (мала) лише постійного партнера. З яким все так само люблю спонтанний секс. Крім того він уміє у відповідальний момент випустити свою сметанку на груди чи животик, якщо я захочу (як метод запобігання вагітності). А при сумнівах - користуюсь "Фарматексом" чи "Еротексом" (він буває у вагінальних пігулках, одноразових губках чи у виді крему. Крем найкращий, так як не викликає можливого подразнення). Цей крем захищає не лише від запліднення, а ще й від венеричних хворіб, включаючи СНІД.
Для жіночок є ще вагінальне кільце (щоб не ковтати гормональних пігулок) "Новоринг". Але воно дороге і останні роки у Калуші його не бачу.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Презервативи
« Прочитано #38 : 16 Листопада 2010, 23:13:28 »

чомусь з прилавків зникли "ХХL"  :( цікаво з чим це пов"язано...

Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Презервативи
« Прочитано #39 : 16 Листопада 2010, 23:14:42 »

а ще й від венеричних хворіб, включаючи СНІД
Думаю, це залежить від ступеню масованості інфекційної атаки
Записаний
When doctors differ who is to decide?