Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи користуєтеси презервативами

Так
- 19 (40.4%)
Ні
- 22 (46.8%)
Інші засоби контрацепції
- 6 (12.8%)

Всього голосів: 47


Автор Тема: Презервативи  (Прочитано 44955 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Презервативи
« : 20 Січня 2009, 17:55:40 »

Особисто я користувався десь років 5-6 тому .  зараз якось і в голову не приходить!! а от правильно це чи ні????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Презервативи
« Прочитано #1 : 20 Січня 2009, 18:33:31 »

Коли сексуальні стосунки у пари тільки починаються, то використання презервативів звичайно ж необхідне. А якщо люди вже довший час разом, впевнені один в одному, можна вдаватись і до альтернативних контрацептивів.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Презервативи
« Прочитано #2 : 20 Січня 2009, 18:42:02 »

Відповів так, хоча це відносно, оскільки я користувався ними активно до одруження, а зараз вони відійшли на другий план у порівнянні із природнім запобіганням, але остаточно я від них не відмовився. Тому в голосуванні було б непогано, або третій варіант розбити на декілька і додати можливість голосувати за декілька, або, якщо наголос іде суто на презервативи, то варто лишити лиш два перші. ;)
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Презервативи
« Прочитано #3 : 22 Січня 2009, 10:37:12 »

Особисто я користувався десь років 5-6 тому .  зараз якось і в голову не приходить!! а от правильно це чи ні????

Якщо перевірявся на різні захворювання: СНІД, гепатит А,В,С, і т.д. і виявився чистим, а також вірний своїй дружині (яка також перевірялася і також чиста), то можна і не користуватися, більше діточок народиться  :)  А якщо стосунки з більшою кількістю жінок.....
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Презервативи
« Прочитано #4 : 22 Січня 2009, 10:48:18 »

ну я і до знайомства не дуже полюблюв порезервативи тобто практично ними не користувався. але партнерки були всі нормальні ну я був в них впевнений на 90%. так само і з дружиною не перевірялась ні вона ні я !!! але .... ну короче мабуть ми не такі сумлінні. а хто взагалі перевірявся на всякі хороби!!???
з.і. згадав прікол по темі:
ана канєшна нє вєнєра но штото вєнєрическоє в нєй єсть. :D
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Презервативи
« Прочитано #5 : 22 Січня 2009, 11:20:39 »

Ми не перевірялися, алетак як ти і кажеш, були мудрі і не тягалися з венерами  :) тому була певність.
А ще чув що зараз презервативи подорожчали дуже і то велика біда. І так молодь ними нехтує, а при такій ціні і подавно.
Є умка, що роздавання безкоштовних презервативів стимулює молодь до сексу.  Я вважаю, що куди гірше буде, коли наша і так настимульована молодь придбає собі венеричну а ще гірше ВІЛ заразу лише через те, що немали презерватива.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Презервативи
« Прочитано #6 : 22 Січня 2009, 11:26:21 »

+1  :drink але вартість нормальних презервативів залежить від курсу валют. тому  це повинна бути державна програма . !!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Презервативи
« Прочитано #7 : 22 Січня 2009, 18:07:10 »

Є багато різних вірусів, що передаються статевим шляхом, які можуть призвести навіть до безпліддя. Вони можуть протікати безсимптомно.  Тому презервативи є мудрий винахід і потрібний.  :P
Переважно вагітних  жінок провіряють на ці віруси, принаймі мали б.  ;)  Майбутнім батькам також варто пройти таке обслідування. Я здавала всі аналізи, і отримала результати, які за словами лікаря були одними з найкращих.  8)
Думаю використання презерватирів - це культура життя і здоров"я.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Презервативи
« Прочитано #8 : 22 Січня 2009, 18:12:31 »

згідний але мене якось дратує в розпал еееееееееммммм.... ну короче  розпал пристрасті :)  натягати резинку. це якось збиває!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Презервативи
« Прочитано #9 : 22 Січня 2009, 18:14:46 »

натягати резинку. це якось збиває!!!
Значить треба зробити цю частину процесу захопливою і перетворити нудний обов"язок в гру.  :-[
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Презервативи
« Прочитано #10 : 22 Січня 2009, 18:17:56 »

ггггг для мене це якось ну не знаю неприродньоо.   але дякую за пораду. спробую!!! :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Презервативи
« Прочитано #11 : 22 Січня 2009, 19:25:35 »

+1  :drink але вартість нормальних презервативів залежить від курсу валют. тому  це повинна бути державна програма . !!!
А взагалі є бодай хоть ненормальні, але суто українські презервативи? :unknow
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Презервативи
« Прочитано #12 : 26 Січня 2009, 10:49:44 »

Склались такі обставини життєві що необхідно було перевіритись на всі включаючи СНІД венеричні захворювання! Знаєте, а страшно чомусь, якшо звичайні захворювання ще так собі, ну виліковуються чи заліковуються а от результати на снід коли йшов взнавати ноги трошки тряслися, але тьфу тьфу тьфу все добре! От я замислився, а чи користуюсь я презервативами та чи користувався ними, хмммм  :o а на справді то ні, ні ну були зв"язки спонтанні тоді так обов"язково, але якщо якісь зустрічі довготривалі відносини чомусь хочиться довіряти людині, тому що якісь почуття всеж таки виникають!
Можу підвести підсумок:
Одноразовий секс - так перезвативи,
Стосунки тривалі - ні презервативам!

Хоча це не правильно!

Доречі, якщо я не помиляюсь, зараз при подачі заяви до РАГСУ майбутнє подружжя повинно надати медичну довідку! Треба глянути щось аж самому цікаво стало!

З викладеного я навідь не знаю за що проголосувати, так як користувалися всім, і протизаплідні партнерша приймала, і презервативи були, і не було  :=)!
Записаний

arheeP

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    29 Червня 2009, 03:51:09

Презервативи
« Прочитано #13 : 26 Січня 2009, 11:27:02 »

Доречі, якщо я не помиляюсь, зараз при подачі заяви до РАГСУ майбутнє подружжя повинно надати медичну довідку! Треба глянути щось аж самому цікаво стало!
при подачі заявки запитують чи хочуть люди пройти всесторонній медичний огляд чи ні, якщо так то вони, топто сам відділ РАГСу, зобов'язані надати направлення, безкоштовне. але як на мене то ніхто цього не робить, ну по крайній мірі ми не проходили. це для тих хто одружується на другей день знайомства, коли люди ледь знайомі :=)
Записаний
ішли бобри по міту тай стріли на вулеці великіЙ крупнеі каміть, ууууууууу
(граматика і морфологічіская структура витримані)

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Презервативи
« Прочитано #14 : 03 Лютого 2009, 09:32:08 »

НУ ну, і що нас чекає? збільшення абортів, збільшення венеричних захворювань, більше інфікованих на ВІЛ та СНІД! Молодці нічого не скажешь  :evil В Европейських країнах молоді роздають безплатно презервативи, а у нас ...улі? нехай дохнуть, Ми хоча і Европейська країна але зате не так як у всіх! Уроди  :evil :ganba
http://life.pravda.com.ua/private/4986f49271d44/
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Презервативи
« Прочитано #15 : 03 Лютого 2009, 09:41:37 »

Не треба паніки. Ось слова з наведеної статті
Цитувати (вибране)
Але заспокоює, що подорожчали не всі гумові контрацептиви. Лише так звані "преміум бренди". У продажу є менш відомі, але якісні, ціна на які не змінилася.

Крім того, виробники обіцяють невдовзі вдовольнити споживачів презервативами економ-класу - дешевими та надійними.

У фуршеті є, за 4 з копійками. У аптеці 36,6 тоже якісь там гусарські. Так що кому треба - вперід!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Презервативи
« Прочитано #16 : 03 Лютого 2009, 10:02:19 »

Не треба паніки. Ось слова з наведеної статті

Цитувати
Але заспокоює, що подорожчали не всі гумові контрацептиви. Лише так звані "преміум бренди". У продажу є менш відомі, але якісні, ціна на які не змінилася.

Крім того, виробники обіцяють невдовзі вдовольнити споживачів презервативами економ-класу - дешевими та надійними.

У фуршеті є, за 4 з копійками. У аптеці 36,6 тоже якісь там гусарські. Так що кому треба - вперід!
Юра, а яка різниця? я вважаю що презерватив це презерватив і така різниця в ціні є неправильною!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Презервативи
« Прочитано #17 : 03 Лютого 2009, 10:08:14 »

уффф у фуршеті є лайф стайл по 4 з копійками. в часи бурної молодості вони були нормальними. і доречі зверніть уагу на статистику!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Презервативи
« Прочитано #18 : 03 Лютого 2009, 10:10:25 »

На яку саме статистику?
Ну а щодо ціни, то машини теж є дорожчі і дешевші. Головне аби можна було купити доступні.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Презервативи
« Прочитано #19 : 03 Лютого 2009, 10:15:44 »

ну я коли побачив лайфстайл по такій смішній ціні то здиувася бо вони рівня дюрексів!!!
з.і. пререпрошую мав на увазі статистику голосуання!!!! всетаки  ми  українці ближчі до природи!!!! :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.