Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Яку інтернет компанію Ви підтримуєте?

NetGroup
- 27 (12.5%)
WestNET
- 15 (6.9%)
B-NET
- 18 (8.3%)
Xaker
- 14 (6.5%)
PowerNET
- 28 (13%)
Lan&Net
- 43 (19.9%)
Мандарин
- 25 (11.6%)
Укртелеком
- 11 (5.1%)
Оптіма
- 5 (2.3%)
Бітар
- 3 (1.4%)
Київстар
- 27 (12.5%)

Всього голосів: 206


Автор Тема: Провайдери нашого міста  (Прочитано 540466 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Провайдери нашого міста
« Прочитано #400 : 10 Липня 2010, 19:14:14 »

Tusya
Richi!
Чому б тобі не відкрити власний дата-центр в калуші з відповідним персоналом, обладнання, обслуговуванням. Тут я думаю майже всі розуміють, що такої кількості грошей в нашому місті не водиться у провайдерів, а попит на їхні послуги величезний, от щоб отримати клієнта вони тянуть як можуть.
Якщо ти такий створиш і ціни там будуть помірними, то я переключусь до тебе і навіть за власний кошт до києва протягну лінію для себе)))) щоб і на навчанні в мене був шикарний інет від профі...
Відкривати такий дата-центр невігідно через людський фактор. Одиниці зрозуміють різницю в інеті від професійного провайдера і від шаращкіної контори а більшість скаже "А для чого мені платити фірмі "Tusya-Richi-Нет" на 5 чи 10 гривень більше якщо я можу собі провести Б-, Лан-, Вест-нет дешевше і Гуглю там буде такий самий". А потім самі ж скаржаться на якість. Хоча, я на повному серйозі подумаю на д твоєю пропозицією.  :frend Але до Києва немає потреби тягнути - нульові дата-центри Польщі набагато ближче.   ;)
 Тягнути клієнта в нас ніхто не тягне бо немає вибору і клієнти змушені користуватися тим, чим дають.
 Дешевого і доброго одночасно не буває.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Провайдери нашого міста
« Прочитано #401 : 11 Липня 2010, 08:05:33 »

Ввесь конфлікт в тому і полягає, що провайдер не дозволяє такого робити, от "клієнт" і поливає його брудом.
Відповідь від: 10 Липня 2010, 18:00:38
не серйозно. клієнт завжди правий.  ;) повірте, клієнт ніколи не буде поливати брудом без причини. хіба, що це недобросовісні конкуренти маскуються під клієнта.
А відносно якості надання послуг Інтернету в Калуші... все пізнається в порівнянні.... прочитайте відгуки по серйозних провайдерах України - море незадоволених. Це проблема не тільки Калуша - то проблема технологій.
Тільки бездротові технології зможуть забезпечити відповідну якість. проте швидкостя бездротового зв'язку поки бажають кращого.
Надія на 4 G
Цитувати (вибране)
Международный союз телекоммуникаций и 4G Alliance (основными участниками которого является ZTE Corporation и другие китайские компании) определяют технологию 4G как будущее технологий беспроводной телекоммуникации, которая позволит достичь скорости передачи данных до 1 Гбит/с в условиях стационарного применения и до 100 Мбит/с в условиях обмена данными с мобильными устройствами доступа. Технология 4G, в частности, позволит абонентам смотреть многоканальные телетрансляции высокой чёткости и управлять домашней бытовой техникой с помощью мобильного устройства, совершать дешёвые междугородные телефонные звонки
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Провайдери нашого міста
« Прочитано #402 : 11 Липня 2010, 11:07:44 »

Надія на 4 G
в Росії вже є таке. :duvnoа в нас нема. хоча в Києві вроді теж є.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Провайдери нашого міста
« Прочитано #403 : 11 Липня 2010, 11:16:03 »

в Росії вже є таке. а в нас нема. хоча в Києві вроді теж є.
в Києві точно є
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Провайдери нашого міста
« Прочитано #404 : 11 Липня 2010, 12:43:44 »

4G inside: у Києві представили ноутбуки для роботи в мережі WiMAX

Приховано: Показати
FreshTel (Київ) став першим міжнародним оператором Mobile WiMAX в Україні, в мережі якого почали роботу ноутбуки зі вбудованим WiMAX адаптером від Intel. Про це УНІАН повідомили в прес-службі FreshTel.

Оператор зв'язку четвертого покоління FreshTel і провідний виробник мікроелектроніки Intel представили чотири моделі ноутбуків, повністю підготовлених до роботи в мережі FreshTel 4G.

Технологія мобільного широкосмугового доступу в інтернет 4G стає стандартом для виробників ноутбуків. Усі найбільші вендори оснащують нові моделі мобільних ПК процесорами Intel® Core™ 2010 року і вбудованим адаптером Intel® Centrino® Advanced - N + WiMAX 6250. багатосмуговий безпровідний мережевий адаптер здатний працювати в мережах WiMAX на трьох частотах: 3,5, 2,5 і 2,3 ГГц. Завдяки запуску у вересні 2009 року мережі FreshTel, технологія стала доступна усім жителям Києва і передмість, а протягом 2010-2011 рр. мережа з'явиться в усіх найбільших містах України.

Кирило Дмітрієв, президент Icon Private Equity наголосив, що поява ноутбуків зі вбудованим WiMAX -адаптером - важливий крок в підвищенні доступності технології 4G.

Дмитро Конаш, регіональний директор корпорації Intel в країнах СНД, висловив упевненість, що "Технологічний альянс Intel - FreshTrel сприяє динамічному розвитку мережевої інфраструктури в Україні і виводить на ринок нові моделі використання мобільного інтернету. Ми у свою чергу надаватимемо підтримку як з боку взаємодії з нашими глобальними партнерами - виробниками ноутбуків, так і в просуванні комплексних сервісів кінцевим споживачам".

Довідка УНІАН. Корпорація Intel - світовий лідер в розробці інноваційних рішень для обчислювальної техніки. Фахівці корпорації створюють високотехнологічні продукти, що є основою комп'ютерів і інших обчислювальних пристроїв у всьому світі.

Freshtel - перший міжнародний оператор WiMAX. У січні 2010 року мережа запущена в комерційну експлуатацію в Україні, а в квітні 2010 - в Росії. Абонентська база оператора налічує 35 тисяч активних користувачів. Freshtel працює за технологією mobile WiMAX в частотному діапазоні 3,4 - 3,6 Ггц. Швидкість з'єднання досягає 20 Мбіт/c на один абонентський пристрій. План розгортання FreshTel включає будівництво мережі в містах-мільйонниках України у 2010-2011 році. У кінці першого півріччя 2010 року тестова експлуатація мережі повинна початися в найбільших містах півдня Росії: Ростові-на-Дону, Краснодарі та Ставрополі. Акціонери проекту - Icon Private Equity, Intel Capital.

Технологія Mobile WiMAX. Мережі WiMAX працюють в 147 країнах світу, у тому числі в Україні. Доступ четвертого покоління в Інтернет надають 568 компаній, серед яких Clearwire* в США, UQ* в Японії, VMAX* в Тайвані, QMAX* в Сінгапурі, FreshTel* в Україні і Росії. Понад 620 мільйонів користувачів живуть в зоні покриття мереж четвертого покоління. До кінця 2010 року мережі WiMAX охоплять 800 мільйонів користувачів. До кінця 2011 року їх число за різними оцінками, перевищить мільярд. Усі країни працюють в стандартах 2,3/2,5 ГГц і 3,5 ГГц. Одинадцять провідних виробників комп'ютерної техніки представляють понад 100 моделей ноутбуків, що підтримують технологію WiMAX.

постiйна адреса статтi:

http://economics.unian.net/ukr/detail/47494
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


gray

  • Користувач
  • **
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2020, 19:18:47

Провайдери нашого міста
« Прочитано #405 : 11 Липня 2010, 14:09:51 »

Нет-Груп вірніше збанкрутілий Артефакт застив на місці. Хоча і раніше доступ до модемного пулу для дозвону в них настроїти це була проблема вселенського масштабу.
Мсьє проживає в паралельному всесвіті? :D
Факти про банкрутство в студію будь-ласка.
Відповідь від: 11 Липня 2010, 14:01:40
Цитувати (вибране)
 паровайдерів в калуші дофігіще, то можна включатися до кого хочете, вкожного є свої плюси і мінуси, а клієнт має завжди вибір!!!!!!!!!!!!!!!!!
От якраз біда Калуша що хоч назв дофігіща але фактично одне й те саме г.... І куди б ви не вступили попадете в одну й ту саму точку, якщо не з якістю звязку то з якістю підтримки, як не з стабілістю то з швидкістю..... :unknow. А от розвиток якраз і відбувається при здоровій конкуренції.
  В моїй практиці доводилося виконувати мотаж і налагодження дата-центра на заводі Луга-Нова в Луганську та провайдера в смт. Михайлівка Запорізької області. Що там що там сума обладнання вимірювалася навіть не сотнями тисяч доларів. Покажіть мені дата-центр хоча б одного провайдера  :unknow. Дублювання ліній - для нашого провайдера це 2 кабеля які заходять від невідомо кого. А насправді це не менше 3-х!!! ліній від провайдерів нульового рівня. І звязок останньої милі має перериватися тільки при прямому попаданні бомби а не при першій грозі і на невизначений термін.  Альтернативне живлення - це упси на 1000 чи 2000 ВА це блоки безперебійного живлення потужністю декілька Гігават, які важать десятки тон. Мікроатмосфера - що то? Це автономна система, яка автоматично підтримує визначену температуру та вологість з точністю до 0,5 градуса незважаючи чи на вулиці літо і жара +30 чи Новий Рік з морозом мінус 25. Обмін між серверами дата-центру відбувається оптикою з управляючими маршрутизаторами та апаратними фаерволами як мінімум Cisco. А при питанні чи діє в мережі протокол QOS всі зразу ображаються бо думають що це новий матюк.

Тоді і можна вимагати якоїсь якості від провайдера а в нашому місті то студентські подєлкі і випробувний полігон з провайдером з Бурштина. Адже практично 80% інтернет-трафіка Калуша йде через це смт. І тому при проблемі там (які на щастя бувають досить рідко) інтернет пропадає в цілому Калуші.
А ще у вакуумі коні бувають сферичні.
Якщо ви інженер, то словосполучення техніко-економічне обгрунтування дасть вам відповідь на всі ваші питання :)
Відповідь від: 11 Липня 2010, 14:05:29
Але до Києва немає потреби тягнути - нульові дата-центри Польщі набагато ближче.
Готовий продати "темне волокно" або лямбду до любого вказаного вами датацентру :)
Записаний

ArtDevil

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    25 Липня 2010, 20:59:15

    Звідки: Київ
Провайдери нашого міста
« Прочитано #406 : 12 Липня 2010, 19:57:41 »

Маю думку на час відрядження підключитись до інтернету від VEGA у кого які відгуки стосовно їх роботи та якості інету?
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Провайдери нашого міста
« Прочитано #407 : 12 Липня 2010, 20:04:37 »

Маю думку на час відрядження підключитись до інтернету від VEGA у кого які відгуки стосовно їх роботи та якості інету?
В нас офіс підключений через Веговську оптіку. В принципі зауважень серйозних немає тільки іноді лінія падає, підозра що дубль ще не дотягнули. А так зі всіх, через кого брали нет - найкращий варіант. Що приємно здивувало що під час звернення в техпідтримку відповідали швидко і правдиво а саме головне не футболять перевіряти компи на віруси а кажуть так як є.

ttt

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 16
  • Останні відвідини:
    27 Вересня 2015, 21:57:29

    Звідки: П.Орлика
Провайдери нашого міста
« Прочитано #408 : 17 Липня 2010, 20:18:05 »

150-то квіточки.нетгруп за вайфай півтори тисячки бере,Б(ля)Нет-300грн....нема на них антимонопольного комітету!
Неправда. Ми беремо 1200 грн з фізичних осіб. 300 грн за підключення по WiFi - це до альтруїстів :)
а чому таке дороге підключення якшо антена коштує 250 грн а точка доступу bullet2 500, ну і кабель від 1.30 до 4. то 750 +кабель до 800-850 дотягне але не 1200
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Провайдери нашого міста
« Прочитано #409 : 17 Липня 2010, 20:56:10 »

150-то квіточки.нетгруп за вайфай півтори тисячки бере,Б(ля)Нет-300грн....нема на них антимонопольного комітету!
Неправда. Ми беремо 1200 грн з фізичних осіб. 300 грн за підключення по WiFi - це до альтруїстів :)
а чому таке дороге підключення якшо антена коштує 250 грн а точка доступу bullet2 500, ну і кабель від 1.30 до 4. то 750 +кабель до 800-850 дотягне але не 1200
Вартість обладнання не основна стаття затрат для Wi-Fi підключення. Найдорожчим є ліцензія від укрчастотнагляду і ліцензується кожний абонентський термінал.

gray

  • Користувач
  • **
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2020, 19:18:47

Провайдери нашого міста
« Прочитано #410 : 19 Липня 2010, 11:51:50 »

а чому таке дороге підключення якшо антена коштує 250 грн а точка доступу bullet2 500, ну і кабель від 1.30 до 4. то 750 +кабель до 800-850 дотягне але не 1200
Окрім прямих затрат, є ще затрати які вкладені в ліцензії, БС, ну і на жаль, люди безкштовно працювати не хочуть.
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Провайдери нашого міста
« Прочитано #411 : 19 Липня 2010, 12:02:57 »

Да-да...задурно не хочуть...
я розкажу один прикол...
в відділі державної служби охорони замало охороняємих обєктів..
працівники калуського відділу скидаються з зарплати і платять за хорону не існуючих обєктів..
Добре шо Ваші Франківські газди на вас не наїжджають..так сильно
а Вам приходиться впроваджувати зниження цін на кшталт "весняних тарифів"..тому шо люди вибирають мандарин,ланнет і ярему,а базу клієнтів нарощувати треба.
 багато є бажаючих підключитись,особисто навіть моїх знайомих які не підключаються бо дорого.
 
Відповідь від: 2010-07-19, 12:00:39
одного разу підключена точка-то ПОСТІЙНИЙ клієнт.
мандарин пішов на зниження цін-бо він зрозумів це
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Провайдери нашого міста
« Прочитано #412 : 20 Липня 2010, 08:41:18 »

люди вибирають мандарин,ланнет і ярему,а базу клієнтів нарощувати треба.
 багато є бажаючих підключитись,особисто навіть моїх знайомих які не підключаються бо дорого.
 
Відповідь від: 2010-07-19, 12:00:39
одного разу підключена точка-то ПОСТІЙНИЙ клієнт.
мандарин пішов на зниження цін-бо він зрозумів це
Точно. Я також не можу собі позволити відгаратати купу грошей (бо немаю стільки) на підключку. От і сиджу на укртелекомі.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Провайдери нашого міста
« Прочитано #413 : 20 Липня 2010, 17:56:13 »

А я маю, але на Телекомі мені краще. Але якби завтра не дай Бог пропало ОГО, то вибирав би серед тих у кого дешевше (чи безкоштовне) підключення.
Але то мабуть питання до
Ваші Франківські газди
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vitaliy_kalush

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    23 Липня 2010, 16:38:30

    Звідки: kalush
Провайдери нашого міста
« Прочитано #414 : 23 Липня 2010, 16:07:59 »

Хто знає які зараз нові тарифні плани у WestNet?
« Останнє редагування: 23 Липня 2010, 16:22:24 від vitaliy_kalush »
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Провайдери нашого міста
« Прочитано #415 : 23 Липня 2010, 20:59:19 »

погуглюй їхню сторінку або дам номер власника мережі
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Провайдери нашого міста
« Прочитано #416 : 26 Липня 2010, 19:56:35 »

рагулі вони з Бнету...не допитаєшся..
я не бачив що є відповідь в темі.
 перепрошую за грубість,наболіло. я не мав на меті ображати snaker песонально.тому й написав узагальнююче.
не чув про Бнет ні від кого нічого хорошого.та й відгуки тут були від інших користувачів.
до речі чому ніхто не каже погано про ЛаннНет,чому всі їхні клієнти люблять та шанують свого провайдера?
Чому по телефону Вас завжди гарно культурно вислухають та допоможуть?

Відповідь від: 2010-07-26, 19:26:53
я як технічно грамотна людина знайшов вихід для себе з ситуації
я лише мав на увазі що сам можу в багатьох випадках дати собі раду(переконектити кабель,натсроїти маршрутизатор,настройки виконати,заміну по та ремонті т.д.) а не надзвонювати до snaker,як я впевнений це роблять БАГАТО інших користувачів.я турбую лише в крайній ситуації або коли знаходжусь в клієнта Бнету якому потрібна допомога і довг днями немає майстра. Я не плююсь як мій знайомий"Збавиш мені швидкість-ноги з с..ки повитягаю". Я виховано питаю консультації й розумію прекрасно такі слова як відстань-пішов на..р і НЕ МАЮ ЧАСУ.а коли людина морозиться-то це її справа.не вважаю себе чимось кращим за інших

Відповідь від: 2010-07-26, 19:36:02
не раз чув-поки не підеш не висваришся-ніхто тебе там не послухає.Я пропонував свою поміч,адже один працівник на обслуговування одного мікрорайону-напряг. НІ-то ні.
Відповідь від: 2010-07-26, 19:37:11
думаєш що я не поняв що ти купив роутер і хоч нет роздавати????
так.роздаю :))по вай фай(для власних потреб коли є ноут чи тел з віфі). потужність маршрутизатора дозволена частонаглядом.мережа під 10ти значним паролем. якшо фірма не хоче моїх грошей я кості оплати-має право розірвати договір в односторонньому. я зрозумію. 800грн на вай фай нашкребу.
3 провайдери пропонували роздавати інтернет(зробитися міні провайдером)...а воно мені треба??

Відповідь від: 2010-07-26, 19:40:38
єш весь персонал, щось не подобається вклучайся по Wi-Fi і не пар нікому мозок , в тебе нет працює?? а все що ти собі там хочеш то твої проблеми!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-так мені й тре булло відповісти зразу. не буду.бажаю й тобі таких відповідей в якості консультацій

Відповідь від: 2010-07-26, 19:42:10
на тей форум щоб вести обговорення й висловлювати свою думку й почитати спростування колия не правий.
я поважаю провайдерів,знаю їх особисто.
особливо Ярему,людина на яку варто рівнятися,брати приклад,людина яка вислухає,порадить.
а слів-цілком досить сповна
шкода що він не має мережі в нашому мікрорайоні.
Відповідь від: 2010-07-26, 19:44:56
Атаман!
Вважаю, що Snaker в дечому має рацію. Якщо ти вважаєш, що можеш роздавати інтернет, який купляєш як звичайний клієнт, то помиляєшся. Звійсно до тебе як до клієнта , який платить гроші, ставитись не будуть, бо ти клієнт, який обманює свого провайдера, тобто ти обкрадаєш людей, які там працюють. Бажаєш сервісу королівського будь добрий плати відповідні гроші і стався відповідно до людей, що обслуговують твоє життя. Хочеш заробляти гроші, роздаючи інет - заплати як за інет для провайдера і роздавай наздоровя, працюй чесно, і будуть твій провайдер ставитись до тебе як до партнера, який допомагає людям прожити. І що "технічно грамотного": це тивважаєш піднімає твій статус і ти можеш телепатично дізнатись, хто працює в офісі компанії (якщо так, то тобі пряма дорога в "Битву екстрасенсів").
Договір не підтримує роздачу 3м особам.
Королівського сервісу я аж НІЯК не вимагаю. навіть не прошу.
Ви самі там працюєте?я вгадав?
Я знаю хто працює в офісі по рівні відповідей та бажання допомогти...а саме-швидше поставити трубку.
Номер підтримки знає більше тисячі чоловік.можна на це зважати а не відкладати трубку коли набридло відповідати на дзвінки.
Така робота.
хтось поправте мене якщо я не правий й я вибачусь

Відповідь від: 2010-07-26, 19:49:50
хочеш отримати якусь інфу про свій тариф чи інші тарифи, можеш постуати як я, звертатись по сервісному телефону чи звертатись по електронній пошті напряму в офіс, бо твій сусід не зобовязаний за межами роботи працювати , консультуючи тебе.
а за це дякую. мій сусід нічого не зобовязаний. він менінічого не винен й я не набридаю. 3 рази на місяць його бачу,й то похапцем

Відповідь від: 2010-07-26, 19:51:31
Провайдер не винен в тому, що клієнт, порушивши умови договору здійснює підприємницьку діяльність без реєстраії та отримання відповідних дозволів і ліцензій. І це проблеми контролюючих органів.
можу розповісти хто в нас працює без ліцензій,але то будуть вже персоналії.

Відповідь від: 2010-07-26, 19:53:38
А на рахунок доступу по Wi-Fi - заради цікавості зайдіть на сайт Укрчастотнагляду і поцікавтеся там яка ціна на виділення ліцензії провайдеру для встановлення базового передавача і клієнтської точки доступу і думаю що всі питання щодо цін за підключення відпадуть самі по собі.
краще подивіться яка сума штрафу за роботу без ліцензування.може пропаде "бажання піратувати".

Відповідь від: 2010-07-26, 19:55:28
настане час коли з працівниками нагляду не можна буде домовитись через фуршет.я надіюсь
Користувач форуму просить вибачення за свої необґрунтовано образливі висловлювання у бік провайдера.
« Останнє редагування: 18 Жовтня 2010, 08:27:31 від yurko »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

klava-nigthty-bnet

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2010, 15:03:29

    Звідки: KALUSH
Провайдери нашого міста
« Прочитано #417 : 01 Серпня 2010, 20:50:21 »

то чого користуэшся послугами цієїї мережі? на рахунок тарифів ти складав договір і ціни на тарифи там були вказані ,якщо вони тебе не задовільняли то не потрібно було підписувати цей договір!!!!!!!!!!! а на рахунок *клав* на місце однієї є них ти хотів йти працювати туди, то чогож тебе не взяли ? Атаман Атаман Атаман Атаман Атаман
300 грн-я не про вайфай фай.про кабельне(вважаю шо може бути,якшо б тарифи в Підгірка х були такі приблизно я в Клуші а не на 40грн дорожче),то для селян? вже відбили свої гроші вкладені,300грн з кожного беруть за підключення,хрен з ним.та 165 грн за 3 мегабіти-то здирництво,коли в Калуші існує повний безлімітгий безліміт.
 є в них ДСС,просто нема кому пояснити.
в офісі сидять 2 клави...їдять сємочки і пиляють нігті. вони не відають про шо я базарю ))
 сусід там працює...але так мнеться якби я сто баксів просив на рік позичити.
нема толком в кого спитати.
й голосу розуму там взивати-БЕСПОЛЕЗНО.
Записаний

prostouser

  • Користувач
  • **
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    09 Квітня 2015, 22:39:34

    Звідки: Ніяка
Провайдери нашого міста
« Прочитано #418 : 01 Серпня 2010, 23:15:23 »

Читаю читаю тай думку гадаю чому не провайдер, інтернет людям задурно не розкидаю. Дата-центр в місті треба відкривати яж бо знаю як в цій сфері працювати, упсів та свічів дорогих треба всюди закладати сервіс всім же треба надавати. ...
Атаман ти напевно одержимий тим бінетом, ну некористуйся ти їхніми послугами... крім тебе не задоволених тут небачу.

Тоді і можна вимагати якоїсь якості від провайдера а в нашому місті то студентські подєлкі і випробувний полігон з провайдером з Бурштина. Адже практично 80% інтернет-трафіка Калуша йде через це смт. І тому при проблемі там (які на щастя бувають досить рідко) інтернет пропадає в цілому Калуші.
Якщо ВИ технічно грамотна людина то моглиб на око прикинути, що брати інтернет через Бурштин на весь Калуш нонсенс. Адже споживання трафіку на літній період сягає більш ніж 1000 мбіт. А ще простіше перевірити звідкіля інтернет, зайдіть хочаб на 2ip.ru там і побачите за ким закріплена ip адреса. Та незважаючи чия іп адреса значна частина інтернету в ІВ обл. проходить через Уарнет ваша інформайція дуже дуже застаріла весь трафік з області ане смт. Бурштин

Атаман на рахунок ліцензій то зайди http://www.nkrz.gov.ua/uk/1216197073/1216896824/  там знайдеш Калуських провайдерів котрих внесено до реєстру.... там же незабаром буде кому видані ліцензії,  подають на сайті інфу з піврічною затримкою...

Содобався пост від romashkinа
А відносно якості надання послуг Інтернету в Калуші... все пізнається в порівнянні.... прочитайте відгуки по серйозних провайдерах України - море незадоволених. Це проблема не тільки Калуша - то проблема технологій.
Тільки бездротові технології зможуть забезпечити відповідну якість. проте швидкостя бездротового зв'язку поки бажають кращого. Надія на 4 G
Правда бездротовому інтернету ще дуже далеко в порінянні з дротовим. 
http://podrobnosti.ua/internet/2010/07/26/703636.html
« Останнє редагування: 01 Серпня 2010, 23:27:42 від prostouser »
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Провайдери нашого міста
« Прочитано #419 : 01 Серпня 2010, 23:51:27 »

айдіть хочаб на 2ip.ru там і побачите за ким закріплена ip адреса. Та незважаючи чия іп адреса значна частина інтернету в ІВ обл. проходить через Уарнет ваша інформайція дуже дуже застаріла весь трафік з області ане смт. Бурштин
На даний момент дійсно, згідний що інфа застаріла. протягнули свої морежі не-Груп, Вега і ще туєва хуча провайдерів. Але деякий час назад практично весь інтернет йшов звідти і тому не було різниці між Лан-Нетом, Вест-нетом, Бі-Нетом адже фактично це і була одна мережа. А незадоволені будуть завжди адже ще не всі зараз знають що в мегабіті 1024 кілобіта і ділити треба не на 10 (задля визначення реальної швидкості) а на 8 (в 1 байті - 8 бітів) і на телефонах гарячої лінії сидять люди з вулиці, і різниці між дротовим і бездротовим інетом тільки в рівні передачі (читайте модель OSI) і поки нас перестануть дурити наші ж провайдери. Навіть якщо вам на вхід дадуть 25 Мегабіт а на вихід 128 Кбіт радості вам від того не добавиться.
весь трафік з області ане смт. Бурштин
Бурштин відноситься до зони UA-IX і до речі теж Івано-Франківська область  :D А з криворуким (читайте дуже крутим) адміном весь трафік можна завернути хоч через Австаралію але для чого...