Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Яку інтернет компанію Ви підтримуєте?

NetGroup
- 27 (12.5%)
WestNET
- 15 (6.9%)
B-NET
- 18 (8.3%)
Xaker
- 14 (6.5%)
PowerNET
- 28 (13%)
Lan&Net
- 43 (19.9%)
Мандарин
- 25 (11.6%)
Укртелеком
- 11 (5.1%)
Оптіма
- 5 (2.3%)
Бітар
- 3 (1.4%)
Київстар
- 27 (12.5%)

Всього голосів: 206


Автор Тема: Провайдери нашого міста  (Прочитано 540501 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Провайдери нашого міста
« Прочитано #1480 : 03 Липня 2013, 17:43:56 »

Та воно то так, але питання залишилося без відповіді. Навіщо своїм абонентам закривати доступ до певного сайту???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Провайдери нашого міста
« Прочитано #1481 : 03 Липня 2013, 18:00:25 »

зрозуміло з яких причин. А вони дуже прості. Дані провайдери не хочуть що б їхні користувачі заходили на наш сайт і робили вибір не на їх користь
то ж бо не київстар-монополіст  :=)
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Igorok

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 47
  • Останні відвідини:
    09 Жовтня 2016, 00:22:16

Провайдери нашого міста
« Прочитано #1482 : 09 Липня 2013, 22:00:25 »

Натрапив на тему ЧОРНИЙ СПИСОК http://forum.kalush.info/index.php/topic,5901.220.html сьогодні, читаючи відгуки про IT LUX, який сьогодні прокладав свої дроти в приватному секторі в Брошневі. А так як я хочу підключити інтернет (наразі провідний лише ОГО), тому це питання мене цікавить особливо. Я, так би мовити, вже не місцевий, з 2001 року не живу тут, тому не в курсі щодо якості інтернету тут. NET GROUP теж мала наміри проводити в приватний сектор кабель, але зібравши з бажаючих жителів по 250грн завдатку - зникли вже як пів року. Батьки не дуже в тому розбираються, тому мушу сам то розгребсти. Тому запитую у форумчан: за умови що таки проведуть кабель NET GROUP, і я матиму вибір - якому провайдеру варто довіритися?
 В Києві я можу оплачувати інтернет хоч по-денно, просто вносячи гроші в термінал. Правда для розблокування чи нульовому балансі - необхідно внести півмісячну суму. Тут все інакше? Просвітліть будь ласка хто кращий з цих провайдерів, а кого слід остерігатися? Цікавлять лише ці два провайдери. Іншим брошнівський клієнт наразі не цікавий.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Провайдери нашого міста
« Прочитано #1483 : 09 Липня 2013, 22:40:07 »

Практика показує, що фірма "х" у Калуші і таж фірма у Брошневі - то дві великі різниці!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Igorok

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 47
  • Останні відвідини:
    09 Жовтня 2016, 00:22:16

Провайдери нашого міста
« Прочитано #1484 : 10 Липня 2013, 00:25:43 »

В багатоповерхівках Нет Груп за тарифами однаковий з Калушем. Щодо якості - не можу сказати однозначно, оскільки спостерігав за якістю лише кілька годин, під час гостювання. А який він протягом доби, то не знаю.
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Провайдери нашого міста
« Прочитано #1485 : 10 Липня 2013, 08:16:38 »

В багатоповерхівках Нет Груп за тарифами однаковий з Калушем. Щодо якості - не можу сказати однозначно, оскільки спостерігав за якістю лише кілька годин, під час гостювання. А який він протягом доби, то не знаю.
Переважно нормальний. Хоча і в них буває пропадає нет. Тоді на техпідтримці телефона ніхто не бере.
Записаний

broshniv

  • Новачок
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    11 Жовтня 2013, 17:51:50

    Звідки: broshniv
Провайдери нашого міста
« Прочитано #1486 : 10 Липня 2013, 18:04:48 »

Нетгруп у Брошневі надає цілком нормальний інтернет. Зв'язок пропадає рідко, на проблеми реагують. Жодного разу не будо такого, щоб служба підтримки не брала трубку. При відсутності грошей на рахунку блокується доступ до інтернету, локальна мережа працює. В тарифі за 50 грн. шидкість вища заявленої на сайті. Мають своє IPTV, як працює - не знаю. Оплатити можна через термінал приватбанку або приват24 без комісії.
« Останнє редагування: 10 Липня 2013, 18:09:56 від broshniv »
Записаний

Vitia

  • Початківець
  • *
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    17 Лютого 2015, 08:21:33

    Звідки: Калуш
Провайдери нашого міста
« Прочитано #1487 : 10 Липня 2013, 22:17:31 »

Натрапив на тему ЧОРНИЙ СПИСОК http://forum.kalush.info/index.php/topic,5901.220.html сьогодні, читаючи відгуки про IT LUX, який сьогодні прокладав свої дроти в приватному секторі в Брошневі. А так як я хочу підключити інтернет (наразі провідний лише ОГО), тому це питання мене цікавить особливо. Я, так би мовити, вже не місцевий, з 2001 року не живу тут, тому не в курсі щодо якості інтернету тут. NET GROUP теж мала наміри проводити в приватний сектор кабель, але зібравши з бажаючих жителів по 250грн завдатку - зникли вже як пів року. Батьки не дуже в тому розбираються, тому мушу сам то розгребсти. Тому запитую у форумчан: за умови що таки проведуть кабель NET GROUP, і я матиму вибір - якому провайдеру варто довіритися?
 В Києві я можу оплачувати інтернет хоч по-денно, просто вносячи гроші в термінал. Правда для розблокування чи нульовому балансі - необхідно внести півмісячну суму. Тут все інакше? Просвітліть будь ласка хто кращий з цих провайдерів, а кого слід остерігатися? Цікавлять лише ці два провайдери. Іншим брошнівський клієнт наразі не цікавий.



Як колишній працівник Нетгрупу, можу сказати наступне:
В Нетгрупі працює коллцентр, там декілька операторів обслуговує наш напрямок, якщо не помиляюсь, то коллцентр працює цілодобово ,тому проблем з дозвоном не мало б бути..
Якщо є якісь проблеми, то все стараються вирішувати якнайшвидше, бувають затримки  на день, два,три, після гроз коли дуже багато проблем і все зараз просто нереально вирішити!Але від такого не захищений жоден провайдер.
З приводу тих зібраних грошей, нічого не можу толком сказати, але мої колеги кажуть, що полюбому там будуть робити мережу, ніхто людей дурити не буде(в свій час теж була невеличка затримка, ще на багатоповерхівках в Брошневі, мали підключати навесні, почали підключати людей осінню, це звязок, і це не тільки від одної фірми залежить ,є багато нюансів, через які можуть не проводитись роботи)
Заявлена швидкість там 100% буде, в Нетгрупа є можливості забезпечувати дані швидкостя.

За ІТ Люкс нічого не можу сказати за, і нічого проти, поцікавтесь в людей в кого підключений нет від іт люксу і від нетгрупу, послухайте відгуки людей і зробіть висновок...маю на увазі в кого кабельний інтернет підключений, на радіоінтернет не звертайте увагу, це різні речі, якщо вам заведуть оптику в дім, проблем з нетом, практично не буде, хіба якісь глобальні проблеми на магістралях
Відповідь від: 10 Липня 2013, 21:54:01
Нетгруп у Брошневі надає цілком нормальний інтернет. Зв'язок пропадає рідко, на проблеми реагують. Жодного разу не будо такого, щоб служба підтримки не брала трубку. При відсутності грошей на рахунку блокується доступ до інтернету, локальна мережа працює. В тарифі за 50 грн. шидкість вища заявленої на сайті. Мають своє IPTV, як працює - не знаю. Оплатити можна через термінал приватбанку або приват24 без комісії.

По ІПТВ уже не знаю скільки там каналів точно, десь в районі 150-ти мало б бути, в Калуші вже немало людей має ІПТВ від Нетгрупу.В Франківську теж багацько людей дивляться тв від нетгрупу, інколи бували проблеми,але це теж оперативно вирішувалось, принаймі тоді коли я працював!
Відповідь від: 10 Липня 2013, 22:06:30
Цитувати (вибране)
Переважно нормальний. Хоча і в них буває пропадає нет. Тоді на техпідтримці телефона ніхто не бере.

Значить не було вільного оператора в той час коли ви звонили, якщо пропадає нет ви уявіть скільки людей в той самий момент, коли і ви, телефонує(ви як телефонуєте в техпідтримку мобільного оператора-з першого разу додзвонюєтесь, інколи треба добрих 10-15 хв почекати, щоб зявився вільний оператор, звичайно ви скажете що там ціла країна дзвонить, а тут тільки декілька районів області, але там  дуже потужні коллцентри з великою кількістю операторів,)
Просто потрібно декілька раз набрати техпідтримку, і я думаю ви б мали додзвонитись... :unknow
« Останнє редагування: 10 Липня 2013, 22:23:56 від Vitia »
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Провайдери нашого міста
« Прочитано #1488 : 10 Липня 2013, 22:45:10 »

то коллцентр працює цілодобово ,тому проблем з дозвоном не мало б бути..
Але є.
Відповідь від: 10 Липня 2013, 22:42:35
Значить не було вільного оператора в той час коли ви звонили
Набирав не декілька разів, а протягом десь 10-15 хв. А результат - скидує. Такшо не розказуйте.

Та й проблеми з нетом буває 1-2 рази в місяць, а буває що і квартал нормально працює без глюків.
Записаний

Vitia

  • Початківець
  • *
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    17 Лютого 2015, 08:21:33

    Звідки: Калуш
Провайдери нашого міста
« Прочитано #1489 : 10 Липня 2013, 23:43:48 »

Цитувати (вибране)
Набирав не декілька разів, а протягом десь 10-15 хв. А результат - скидує. Такшо не розказуйте.

Та й проблеми з нетом буває 1-2 рази в місяць, а буває що і квартал нормально працює без глюків.

Не хочу нічого доказувати, хто хоче додзвонитись, той додзвонюється, і по декілька раз вдень дзвонять, і доказують що в них щось не працює, причому находяться в онлайні і активно щось скачують! а тим часом, той в кого дійсно не працює звязок, так як це було у вашому випадку, не може додзвонитись! Всім нажаль не вгодиш...
А висновок про провайдера треба робити не по одному випадку, а зі всього часу користування послугами...
Я нікого не виправдовую, навпаки після свого звільнення, мав би їх паплюжити на кожному кроці, повірте було за що, просто я об`єктивно дивлюсь на речі, і розказую вам те що знаю!
От Ви дзвонили 10-15 хв підряд, а через годину чи через дві, Ви пробували ще раз подзвонити?..Просто якщо ні, то навіщо після одного такого випадку розказувати на форумах, що додзвонитись нереально :duvno
просто зрозумійте лінії перегружаються, коли проблема загальна і пів області дзвонить для того щоб вияснити що з нетом, а попри то розказують про всі свої проблеми, а частенько ще й вагон матюків оператори мусять вислухати, бо комусь там пів місії не вдалось пройти в лінєйці, тому що нет пропав, бо якийсь вася пупкін перекопав магістральний кабель зі Львова на Франік... :dopovid
Просто треба розуміти, що форс-мажори можуть бути в кожного...
Ладно, щось мене понесло, сорі...
Моя порада всім, при виборі до якого інтернет-провайдера підключитись, не полінуйтесь - попитайте родичів, знайомих і т.д. в кого який пров, і як працює, і вже з цього робіть висновки, та вирішуйте до кого включитись! З власного досвіду скажу, що на одній вулиці може працювати пів року без проблем, навіть під час гроз, а на другій щотижня чи щомісяця може щось виходити з ладу, проблеми з електрикою, сусіди шкоду роблять, конкуренти і т.д., багато різних чинників, які впливають на якість надання послуг!
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Провайдери нашого міста
« Прочитано #1490 : 30 Жовтня 2013, 20:49:58 »

Ганьба Нет-Групу.  :ganba
От сьогодні вечором нет пропадає. То є то нема. Швидкість взагалі ніяка. Коллцентр скидує дзвінок (ніби зайнято) і вже протягом пів години телефоную. Як проблеми - певно знята слухавка, щоб ніхто не заважав - і всі йдуть "лєсом".
 :ganba :ganba :ganba
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Провайдери нашого міста
« Прочитано #1491 : 30 Жовтня 2013, 21:26:44 »

в них теж тепер фішка,-черговий до 21ї?
 прийди пожалійся.вона мала тебе вислухати-поспівчувати.
все-ж-таки"телефон довіри" :=)
типу такого .далі матюки <a href="https://www.youtube.com/watch?v=1yQvPsvwmZI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=1yQvPsvwmZI</a>
« Останнє редагування: 30 Жовтня 2013, 21:37:40 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Провайдери нашого міста
« Прочитано #1492 : 30 Жовтня 2013, 22:36:30 »

в них теж тепер фішка,-черговий до 21ї?
 прийди пожалійся.вона мала тебе вислухати-поспівчувати.
Що за сарказм?  :duvno
Взагалі то тебе ніхто й не питав.

P.S. Нарешті нет запрацював як треба.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Провайдери нашого міста
« Прочитано #1493 : 31 Жовтня 2013, 12:23:29 »

Але с сі спереживав  :=)

А якби Тобі кабель перетерло і потім би Тобі заявили, що "воно і так працює" то би с знав, чого я не люблю Нетгроб  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Провайдери нашого міста
« Прочитано #1494 : 31 Жовтня 2013, 12:32:47 »

Особисто в мене три інтерент-кабелі: "Лан-нет", "Нет-груп" і "Київстар"...  Найкращий останній - просто з погляду економії.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Провайдери нашого міста
« Прочитано #1495 : 31 Жовтня 2013, 12:36:58 »

Ти як вайфай  :D
Конектишся до того, котрий ліпше надає  :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Провайдери нашого міста
« Прочитано #1496 : 31 Жовтня 2013, 18:09:46 »

Ти як вайфай 
Конектишся до того, котрий ліпше надає 
Та мені паралельно.... Якось. Цікаво те, що коли приходив хлопчик від нового провайдера, кожен раз йому хотілось обрізати кабель від попереднього....Хоч по руках бий або стій на балконі :D
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Провайдери нашого міста
« Прочитано #1497 : 05 Березня 2014, 09:31:17 »

Привіт!
Хочу підключити мамі інтернет, вулиця Січових Стрільців. До якого провайдера краще звернутись, порадьте пліз.. :unknow
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Провайдери нашого міста
« Прочитано #1498 : 05 Березня 2014, 09:44:49 »

Цитувати (вибране)
Привіт!
Хочу підключити мамі інтернет, вулиця Січових Стрільців. До якого провайдера краще звернутись, порадьте пліз.. не знаю
павернет
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Провайдери нашого міста
« Прочитано #1499 : 05 Березня 2014, 13:51:58 »

Мандарин
Записаний