Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Льодовий палац ім. Степана Бандери! в парку ім. Івана Франка  (Прочитано 70212 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Продовжу
Зрозумійте вірно, година катання у палаці не може коштувати 20 гривень, бо то не лише для Юрка не гроші але й для палацу не гроші

Відповідь від: 11 Жовтня 2009, 18:30:00
В літку у нас тренувалася молодіжна збірна України й були задоволені якістю льодового покриття, проте у контракті складиному із ними була також вказана температура повітря середовища, а цю умову не виконали через економію у витратах на електроенергію. Бо температура й вологість повітря регулюється роботою кондиціонерів - котрі не вмикають. (Тим спортсмени були незадоволені найбільше, бо місце проживання вони таки міняли (казали, що їм не сподобалося у Асторії, тому переїхали до Вістови)) Від того не лише прохолодніше й вологіше у палаці, а ще й виникає кондинсат через який волога просто крапає зі стелі утворюючи на леді горбики, а ще "цвітуть" та вкриваються "грибком" стіни та стеля (хоча й працівники палацу й обробляють стіни потрібними хімікатами, проте без кондиціонування приміщення то не вирішення проблеми) - простіше кажучи - споруда по легки починає гнити й руйнуватися.
Відповідь від: 11 Жовтня 2009, 18:45:24
З цого можна зробити висновки, що головна й найбільш об"ємна проблема Льодового полягає у забезпечені його дешевою (та яке там дешевою - копійчаною) електроенергією й ця проблема мусе вирішуватися владою.
Лише потім можна буде говорити про менеджмент та маркетинг, тобто дієве та успішне керівництво самим палацом, бо й там проблем вистачає -
як би не вболівав за Льодовий Дорош - а він таки переймається ним усією душею, то факт - та  Дорош не управлінець, потрібна відповідна людина на ту посаду, щоб організувала команду працівників та саму роботу.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

а він таки переймається ним усією душею, то факт - та  Дорош не управлінець, потрібна відповідна людина на ту посаду, щоб організувала команду працівників та саму роботу.
таки так  - справедливо +1
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


найгірше це те, що страждають жителі довкола через спад напруги у мережі
Ну хоть хтось згадав про загирчан крім них самих. :)

З цого можна зробити висновки, що головна й найбільш об"ємна проблема Льодового полягає у забезпечені його дешевою (та яке там дешевою - копійчаною) електроенергією й ця проблема мусе вирішуватися владою.
А  може варто було поставити на даху споруди сонячні батареї, тоді була б дешева енергія влітку. :pardon
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

А  може варто було поставити на даху споруди сонячні батареї, тоді була б дешева енергія влітку.
Цікаво, чи окупилося би встановлення сонячних батарей за років так з 20? Я думаю, що кількість тієї "дешевої електроенергії" не перекривала би навіть експлуатаційні витрати на функціонування тих батарей в "сонячному" Калуші.




Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:16:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ще була Насаликова ідея про відновленні електростанції на млинівці. То і дешевше і енергії побільше.
Але така ж наукова фантастика  :)
Доречі. електроенергія від сонячних батарей би не лише у літку була  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Ще була Насаликова ідея про відновленні електростанції на млинівці. То і дешевше і енергії побільше.

Юрко, Ви помиляєтеся. Електростанції на малих річках то не фантастика, а дарма забута бувальщина. Такі електростанції працювали у радянські часи.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:16:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

ЯЯ ви кожним своїм постом мене шокуєте своїм невмінням вчитуватися і вдумуватися у думку співрозмовника. Відпадає всяка охота щось вам в десятий раз розжовувати після кожного написаного поста.
Пояснюю останній раз.
Я рідко пишу все у прямому сенсі, без метафор і алегорій.
Якщо я в одному й тому ж реченні САМ написав, що таке у Калуші колись було і що то і так така ж як сонячні батареї наукова фантастика, то як казав мій універський проф. математики "тут легко бачити...", що я мав на увазі, що хоча другий проект значно реальніший і рентабельніший - Насалик на нього бабки не дасть, а більше ті бабки взяти нема звідки і найближчим часом не буде. Тому то з області фантастики. Пофантазувати собі можемо, а толку не буде.
Крім того думати що та енергія безкоштовна - неправильно. Купивши дорогі установки (бо вони таки дорогі, будь то батареї, турбіна, вітрогенератор) ми витрачаємо велику суму, яку потім вони повинні нам відробити. Далі з кожним кварталом у нас будуть амортизаційні витрати, а щомісячно витрати на обслуговування (в тому числі і на ЗП робітників).
Ну і останнє. Не той тепер Миргород! Та Млинівка, що крутила турбіну за Польщі, то не ця обміліла, пересохла і загаджена клоака, що є зараз. Потрібно було б провести очистку всього її русла, з поглибленням та іншими гідротехнічними роботами, що влітає у добру копійчину співвимірну із вартістю електрогенеруючої установки. Ну і + ще будівельні роботи.

Відповідь від: 12 Жовтня 2009, 10:48:16
Давайте порахуємо згрубшого.
Припустимо на все про все льодовому палацу потрібно 100 000 грн на місяць, що буде давати повну окупність + невелику прибутковість. Поділимо то на 20 робочих днів (все заокріглюємо у гірший бік). То буде по 5000 в день. При вартості квитка у 20 грн то означає, що за день мають покататися 250 чоловік. Ділимо на 8 годинний робочий день і виходить, що за годину у середньому мають кататися 31 з гачком людей. Якщо врахувати, що одночасно їх може їздити і вдвічі більше, то виходить, що не так уже і нереально утримувати каток навіть завдяки самим калушанам і довколишнім жителям. Дійсно потрібен грамотний менеджмент.
Питання спаду напруги на Загір'ї то вибачте мені не проблема керівництва палацу, а тих хто проектував і давав дозволи. То, що зараз є зроблено із грубими порушеннями технології. Якби так не було, то і з напругою все було б ОК.
Виходить що дійсно знов міська влада напартачила, а як побачила, що у калюжу сіла, зразу пішла до уряду плакатися мовляв побудували нам тут непотрібну фігню, то давайте тепер бабло на утримання. Сильно у нас справи робляться!
Нічо не скажеш.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Я рідко пишу все у прямому сенсі, без метафор і алегорій.
А з чого Ви зробили висновок, що я завжди пишу у прямому сенсі? (Що правда, подекуди забуваю смайли розкладати  :-[ )
Питання спаду напруги на Загір'ї то вибачте мені не проблема керівництва палацу, а тих хто проектував і давав дозволи. То, що зараз є зроблено із грубими порушеннями технології. Якби так не було, то і з напругою все було б ОК.
А я про що?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


З Льодовим Палацом все теж не дуже просто....

Знову трохи історії... Всі ми добре знаємо... а може і не всі... як заробляють-крадуть бідні чиновники і народні депутати? Якщо хтось думає, що вони приходять в Держказначейство з мішком і набивають туди гривень і золота - помиляєтесь :) Хтось заробляє голосуванням за лобійовані кимось закони, хтось організовує ті голосування... Чиновник, який не голосує, заробляє на тих фінансових потоках, які має в руках... Десь щось купить для держави-області-району за завищеною ціною... десь щось продасть дешевше... За відкат...
Свого часу Верховною Радою була прийнята програма розвитку хокею в Україні. Чим зле? Дуже жобре! Спорт треба розвивати! А тим більше, такий масовий... В програму було включено закупівлю і монтаж 24-х критих льодових майданчиків. Імпортних, звичайно. І звичайно, тієї фірми-виробника "що треба". Ціна питання дозволила успішно проголосувати цю програму у ВР. Заробили всі - депутат, що голосував отримав 10тис.у.о., чиновник міністерства спорту - за правильну організацію тенедеру. Сам креативщик-організатор, звичайно ж, отримав найбільше. Далі інтерес до цих майданчиків у найвищих сферах став спадати - гроші в держави вкрадені і поділені. Але виник інтерес у місцевих вождів - який піар буде, якщо майданчик поставлять у нас "на районє"! Причому, деякі вожді вчасно зрозуміли суть кидка і зіскочили. Але не всі. А кидок полягає в тому, що вся зацікавленість всіх гілок влади була у дерибані коштів або політичних бонусах! А коли дерибан відбувся і бонуси заробилися - це перестало бути втіхою і стало обузою! І тягнути ці майданчики буде тепер або держава (ми з вами), або місцева громада (знову ми), або їх відвідувачі (ну хто, як не ми?)...
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

І тягнути ці майданчики буде тепер або держава (ми з вами), або місцева громада (знову ми), або їх відвідувачі (ну хто, як не ми?)...
 =))
Відповідь від: 12 Жовтня 2009, 18:05:51
Але виник інтерес у місцевих вождів - який піар буде, якщо майданчик поставлять у нас "на районє"! Причому, деякі вожді вчасно зрозуміли суть кидка і зіскочили. Але не всі.
І тут Остапа понєсло.... ;)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Ігоре_О, так по Вашому, нам калушанам, Льодовий не потрібен?
Бо за задоволення покататися на ковзанах треба гроші з сімейного бюджету виділяти.
Може й поремонтовані басейни не потрібні?
Бо також треба сплачувати абонплату.
Та може освітлені вулиці не потрібні? - не було освітлення на тих вулицях роками - було де цілуватися, а так, тепер, кожен прищик видно.
Дороги, то інша справа, звісно, бо Ви автомобіліст й то недогода.
Бо то ПІАР Насаликів.
Відповідь від: 12 Жовтня 2009, 20:10:56
Ігоре_О, наскільки мені стала зрозуміла Ваша позиція щодо Льодового, то її можна висловити у народній алегоричній (за висловленням Юрка) формі.
Не мала баба клопоту - купила порося.
Та єдине забули помянути у тім вислові - що тій бабі певно бракує білку у раціоні.
Відповідь від: 12 Жовтня 2009, 20:16:31
Відверто, мене обурює така позиція.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:16:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

 :)
Модно, модно.
ЯЯ, ви ростете у моїхочах.  :drink
Відповідь від: 12 Жовтня 2009, 20:29:36
Кругом заговор! Спасайся кто может  :-D :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Я за те, щоб до усього вже створенного лише додавалося - й басейн у третій школі, й Аквапарк був створений й таке інше.
Бо нічого не робити, то найпростіше - тому як й помилок зробити не спроможний таким чином. А хаяти, то спроможний кожен, аби лише голос був гучнішим.
Мені також недовподоби неконструктивні рішеня питань, вірну відповідь на які бачу навіть я.
Мені також не довподоби безвідповідальність та недбалість службовців, котрі ... краще мовчу (бо то не цензурно).
Проте я, бодай, не маю до того такого плоского ставлення.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


ЯЯ, хіба я казав, що калушанам не потрібен Льодовий??? Знайдіть такі слова у моєму коментарі, пліз! Проте... Не надіюся на Вашу відповідь - маю вже досвід спілкування з Вами.

Калушанам потрібно багато чого. І катки, і басейни, і світло, і дороги... І, зауважте, ніхто Насалика не критикує і не заважає йому, якщо йдеться про те, що місту потрібно! Наразі створено стійкий міф, що депутати і "підлий Очкур" заважають меру працювати... Але ніхто не каже, яким чином! Правда ж полягає в тому, що без підтримки депутатського корпусу Насалик не зробив би нічого! Абсолютно нічого! І рада завжди голосує потрібні рішення. Конфлікт крутиться навколо тих питань, про які мало хто знає... Навколо крадіжок майна і землі, іншого... Не хочу про це, бо то надто специфічно. Тому не приписуйте мені зайвого.

Щодо Льодового палацу...
Я описав лише корупційну схему, завдяки якій у нас постав той палац. Вірите - не вірите, Ваша справа. Більшість корупційних схем у нас в країні здійснюються саме на тому, що потрібно людям чи державі. І мости після повені... І томографи в міських поліклініках... І наповнення казни міста продажем землі... Все це потрібно. А те, що хтось на цьому збудував хату - питання інше.
Я не піднімав питання доцільності Льодового. Я звернув увагу форумців, що тепер доля палацу вже не дуже цікавить ділків! Рятуватися - нам з вами! Хто не зрозумів - прочитайте ще раз останнє речення мого коментаря вище.

І ще. Багато чого місту потрібно. Лиш за все треба платити. Можемо - маємо. Не можемо - проблеми. У мене є особисте авто - БМВ735. Це дорога машина. Що би було, якби я її подарував, скажімо, одинокому пенсіонеру? Вгадайте?
Відповідь від: 12 Жовтня 2009, 23:24:15
А хаяти, то спроможний кожен, аби лише голос був гучнішим.
Шкода, що Ви подумали про мене саме так. Ваше право.

Мені також недовподоби неконструктивні рішеня питань, вірну відповідь на які бачу навіть я.
Поділіться, не тримайте її в собі!
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Сразу же прошу прощения у модераторов сайта, поскольку это сообщение не имеет никакого отношения к теме, но оно важно для меня и потому прошу позволить Игорю_О ответить мне на вопросы выставленные в этом посте.
 :bouquet:
Игорь_О, Вы родились в конце 60-х?
ИМХО у Вас сильно, даже слишком сильно, выраженный зодиакальный знак Рака.
А с Вашей квадратурой меркурия (близнецы) к урану (дева) я не рас уставала спорить.
Потому осмелюсь предположить, что ваша дата рождения в "районе" 25.06.1968-29.06.1968 ?
 :bouquet:
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Відповідаю - 26.06.1968 року. Народився в місті Калуші, виріс тут і живу.
Я не спец в астрології... Схиляю голову перед Вашими знаннями в цій царині...  :bouquet:
Але можна було зробити і простіше - увімкнути Google  :)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Льодовий палац ім. Степана Бандери! в парку &
« Прочитано #56 : 13 Жовтня 2009, 00:11:06 »

Тепер за темою.
Ігоре_О , перепрошую, проте Ви мене не перестаєте дивувати власними утопічними поглядами.
Ми живемо на Україні, де панує корупція та кумівство, а не право та закон. Звісно я хочу жити у правовій Україні (де б змогла спокійно, без прийому валокордину переглядати УТН чи іншу політично-інформаційну програму). Проте - "Маємо те, що маємо" (- не пам"ятаю хто таке сказав), й маю звичку відштовхуватися від того, що є (і є таким яким є, без прикрас), натомість того, яким би воно мало БИ бути. На мій погляд, то конструктивніше, ніж впадати у ідеалістичні мрії - а якщо б, чи - як би.
Я розумію, що за кожною держпрограмою "йдуть" шаленні "відкати", проте, якщо не приймати їх такими, то нематимеш нічого. Чи є варіанти? Ви так захоплено "разкриваєте" мені корупційні схеми, наче я з Аравії приїхала. Так то для мене не дивина, що коли гроші зароблені й у потрібній кішені, то до об"єкту заробітку у влади втрачається інтерес як такий. Проте, повторюся ще раз, в мене, як у простої громадянки цієї держави є інакший варіант сприйняття таких фактів? Відповім особисто - немає. Тому я й незважаю на те.
Роз"ясню власну позицію таким чином, я за те щоб робилося й працювало - нехай навіть з "відкатами", натомість того, щоб не робилося й не працювало - зато без отих "відкатів".
« Останнє редагування: 13 Жовтня 2009, 00:36:51 від ЯЯ »
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Відповідаю - 26.06.1968 року. Народився в місті Калуші, виріс тут і живу.
Раніше Ви десь публікували свою біографію?  ;)
Я би вгадав дату народження з першої спроби
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Раніше Ви десь публікували свою біографію?
Публікував. Під час виборів-1998 і 2006.

Я би вгадав дату народження з першої спроби
Пропоную Вам вгадати точний час - його я не публікував  :=)

ЯЯ, все правильно... Можливо в цій країні наразі краще нехай крадуть, але роблять, ніж не крадуть і не роблять... В цьому щось є... Хоча, я не вірю що неможливо НЕ красти.
Але Бог з ними, най би вже і крали, але ж і робили з толком! Так ні, часто все робиться через з*****цю. Тому і стоять недобудовані мости через Дністер... тому виломлюються ще нові вікна в під'їздах для заміни на металопластик... тому льодові катки перетворюються на басейни.

Я недарма навів приклад пенсіонера і авто. Я - відносно забезпечена людина і можу собі дозволити їздити на дорогому авто. Але якщо це авто подарувати пенсіонеру, доля машини буде очевидна - вона буде стояти під парканом і в ній нестимуться кури. Бо пенсіонер просто не зможе заправити пальним машину з таким двигуном. А на комплект зимової гуми йому доведеться віддати пенсію за рік. Додайте до того всього заміну мастила, фільтрів, ремнів і т.д. Гарна машина, прекрасна, пенсіонер мріяв про таку, подарували "на шару" - ура! І що?...
Так само і з Льодовим... Калушу потрібен такий каток! Калушани мріяли кататися на ковзанах круглорічно! Держава нам його "подарувала"! Ура! І ЩО? А тепер, шановні, пніться, скубіть свій і так худий бюджет що мати таке задоволення! Ні, ми можемо і гроші в бюджеті виділити. Але ЩО тоді скажемо тим самим працівникам КМТ? Адже пан голова аргументує невиплату їм зарплати саме відсутністю коштів...
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 06:49:13

    Звідки: пр. Л.Українки

Таки Ігор_О правий. Каток - це ведмежа послуга мера місту.

Відповідь від: 13 Жовтня 2009, 09:06:46
але ж  без згоди депутатів мер би не поставив той каток. чи я не прав?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)