Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 17 днів

Автор Тема: Льодовий палац ім. Степана Бандери! в парку ім. Івана Франка  (Прочитано 70211 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

mika

  • Користувач
  • **
  • Карма +17/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 63
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2011, 22:39:53

    Звідки: пентагон

каток в калуші-це все ж таки щось надзвичайне.....на вулиці літо,спека,а в льодовиковому -справжній зимовий рай!!!!!
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Льодова арена «попливла»

Як вчора повідомив редакції «ДП» начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради Михайло Клим, у понеділок, 5 жовтня, як і було обіцяно енергетиками, відключили від електропостачання калуський льодовий палац ім. Степана Бандери. На цей день борг льодового палацу перед енергетиками склав 63 тис. гривень. Цього разу оперативно вирішити проблему поновлення енергопостачання не вдалося.

Нагадаємо, що два тижні тому льодовий палац вже відключали від електропостачання. Однак тоді за півдня, завдяки дзвінку у приймальню Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко вдалося домовитися про перенесення кінцевої дати сплати боргу на 5 жовтня. Але на цей день гроші так і не були сплачені, відтак електроенергія таки була відключена. За словами Михайла Клима, у четвер на льодовій арені вже розтанув верхній шар льоду.

Учора також у Калуському льодовому палаці на прохання Ярослава Дороша побували тележурналісти каналу «1+1». Вони взяли коментарі у нього, дітей, які займаються у льодовому палаці, та їхніх батьків про ситуацію, яка склалася навколо функціонування цієї спортивної споруди. Репортаж з льодового палацу, за словами Ярослава Дороша, можна буде побачити сьогодні у випуску новин ТСН о 16.30, 19.30 і 22.30.
До слова, для того, щоб наново заморозити розтоплений лід потрібно витратити електроенергії стільки ж, як за два місяці стабільної роботи.

Читати тут: http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1079
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Льодовий палац ім. Степана Бандери! в парку &
« Прочитано #22 : 09 Жовтня 2009, 19:31:12 »

 :'-( :'-( :'-(
Це ж треба, аж так !!!!
Мені так й невдасться навчитися кататися на ковзанах?  :'(
Ходила, було, туда в літку - переборювавши власну фобію (боюся леду - він твердий, холодний, ще й слизьким виявився) та пори мого облича запротестували (надто різка зміна температури), думала - продовжу боротися із фобією ближче до зими - а тут таке !!!  :'(
 :'-( :'-( :'-(
« Останнє редагування: 09 Жовтня 2009, 22:49:22 від ЯЯ »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Нічо. Буде мороз, озера позамерзають...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Льодовий палац ім. Степана Бандери! в парку &
« Прочитано #24 : 09 Жовтня 2009, 22:15:21 »

Мені так й невдасться навчитися кататися на ковзанах?  Плачу
Мені чомусь здається, що ваш мер щось придумає  ;)
він певне спеціально до цього доппустив, щоб держава рухалась а потім використає то проти неї і буде шантажувати  :butcher :evil
Хоча я здається вже переборщила, більше змахує на якусь шпигунську історію  :pardon
Відповідь від: 09 Жовтня 2009, 22:10:21
боюся леду - він твердий, холодний, ще й слизький
Тепер він мокрий , м'який і падати не боляче, головне віміти пірнати.. Ви не боїтеся води? :pardon
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Цитата: ЯЯ від Сьогодні в 20:31:12
боюся леду - він твердий, холодний, ще й слизький
Тепер він мокрий , м'який і падати не боляче, головне віміти пірнати.. Ви не боїтеся води?
Я впала лише раз, у перший же день (я вперше за життя одягла ковзани), проте не забилася низкілечки (на щастя, падати я вмію), але через шок ледве не зомліла.
Та всеодно не залишила наміру навчитися їздити на ковзанах й продовжила відвідувати Льодовий.
А щодо води - Ви спробуйте мене звідти витягти  :) - коли не працював, вірніше працював але непоремонтований Пасейдон, то бувала у Тернопільському Аквапарку.  :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Льодовий палац ім. Степана Бандери! в парку &
« Прочитано #26 : 09 Жовтня 2009, 22:37:52 »

Та я жартувала,
Вам добре а я досі не можу себе перебороти... Стала на ковзани вже в такому досить зрілому віці, десь в 26 років.
Побила усі рекорди по паданню більше мене ніхто не падав, зате усім колегам було весело ( ми ходили з співробітниками), але коли радість відійшла на другий план я ще пів року шкутильгала, при цьому досі не знаю чому, ніби вивиху не було :unknow, але щось таки було  :-[
Відповідь від: 09 Жовтня 2009, 22:36:59
що дивно, на роликах я тримаюсь, а от з ковзанами  :unknow
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Вчора таки був сюжет про наш каток у ТСН. Я випадково ввечері побачив.
Короче казали, що раз уряд дав дозвіл будувати у Калуші, значить керівництво міста запевняло, що забезпечить окупність.
Кажуть будуть розбиратися з керівництвом палацу.
То частково мабуть і правильно.
Потрібно було паралельно продумувати як і звідки брати відвідувачів.  Організовувати екскурсії для дітей з довколишніх сіл, а особливо з Франика.
Фактично знаю по собі, що з катанням на ковзанах, то як із плаванням, не любиш поки не навчишся. Тому якщо б велика кількість людей хоч раз спробувала, то потім мабуть третина або чверть тих людей обов'язково б знов прийшли. І була б окупність.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Організовувати екскурсії для дітей з довколишніх сіл, а особливо з Франика.
 :D Франик не село, навіть не смт. на відміну від Калуша, а місто, і у нас також є льодовий палац  :P
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я там кому поставив. А по суті Франик таке ж село як і Калуш. І той каток, що там є - фуфло.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Може вони і ти, звичайно,  :-[ мають рацію. Якби в Калушу побудували інфраструктуру, я маю на увазі якусь спортивну базу, щоб туди на збори могли приїхати хокеїсти чи фігуристи чи інші спортсмени, які зараз їздять у такі самі містечка у Польщі, бо у Калушу немає умов для проживання то може б і окупався... Плюс місцеві жителіюююю
Але ж у Фпанику є свій лкаток, думаєш люди б їздили до Калуша?
А от з інших районів можна було б, навіть, мені здається, нічого не треба було б робити лише на маршрутках, що курсують через Калуш з інших міст написати "Калуш - Льдовий палац ім. Степана Бендери" і все :unknow
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Ця країна ще роки два-три буде підійматися з кризи. А пік кризи (економічної, політичної і фінансової) ще не настав. Ще зима попереду, вибори, газова війна (новий виток)  :( . У більшості людей немає вільних коштів, котрі можна витратити на розваги  :unknow (хоча катання на ковзанах я вважаю фізкультурою  :good). Льодові палаци перетворяться на басейни для щурів  :evil.

Стосовно окупності. Колись за радянської влади  :good був добровільно-примусовий метод. Розповсюдили би абонементи на підприємствах і масове відвідування забезпечено.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Розповсюдили би абонементи
От то я і мав на увазі.
А інфраструктура ніби і є.
Бо є хокейна команда і на тому льоді мали б не лише тренуватися Калуські та Франківські хокеїсти а і проводитися матчі чемпіонату України і не тільки.
Криза то криза, але наприклад для мене і сотень таких як я 20 грн то не гроші, а не ходив туди ні разу через елементарну лінь. Мабуть так само багато хто інший не ходив. Тому ті абонементи, екскурсії, автобус вартість проїзду на якому з Франика до Калуша має входити у вартість абонемента, або навпаки абонемент для Франківських дешевший на вартість проїзду.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Шкода хокеїстів  :( Але за кризи спорт завжди відходив на задній план. Принаймні в цій країні
Записаний
When doctors differ who is to decide?

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


А чому би не домовитись з Буковелем,туди ж приїзджають люди не бідні і не тільки з України.От і возити бусіком сюди бажаючих.Чи може в Буковелі є теж такий палац?я не в курсі.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Та ні, нема. Але у сам палац возити тупо. Потрібно якусь культурно-туристичну програму. Щоб було охота і цікаво їхати. Переважно ж Буковелівці так далеко не їздять, то з Моршина і Трускавця возять на скелі Довбуша, то могли б і до нас возити але знов таки мусить бути щось іще, не сам каток.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Я перепрошую, можу помилятись, але мені здається що проблема, ще в менеджменті... Дорош зруозуміло гарний тренер, хокеїст, заслужена людина і має свій авторитет і за рахунок цього до нього видно  дослухаються, але має бути людина - маркетолог чи менеджер, який і буде придумувати, як залучити відвідувачів, або принаймі зможе на форум вільного міста Калуш і підглянути як це треба робити, бо ми вже йому все розказали  :P
До речі для молодих безробітних спеціалістів - підказка, де себе подіти і кому запропонувати :)
А потім ми будемо читатми в газетах і дивитись по телебаченю "Молодий талановитий менеджер з міста Калуш ( ПІБ) ("потрібне вставити")підняв і врятував Льодовий палац імені Степана Бандери.
За рахунок доходів, що отримав Палац за сезон 2009-2010 року, було надано благодійної допомоги молодіжним спортивним організаціям 100 000,00 гривень у місті розбудовується інфраструктура, напередодні підтвердили свою участь у ШОУ "Зірки на льоду" чемпіони світу з парного та одиночного катання. Вихованниця калуської школи фігурного катання перемогла у Чемпіонаті Європи серед юніорів!!!". :hot :hot :hot
Трохи занесло, але ж  ;) все може бути  :frend
Відповідь від: 11 Жовтня 2009, 12:19:54
то з Моршина і Трускавця возять на скелі Довбуша, то могли б і до нас возити але знов таки мусить бути щось іще, не сам каток.
А є щось поруч корисне  і нудне і як бонус сеанс командного катання :)?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Оце кульбабко приїдеш - подивишся стороннім оком і скажеш. бо нам тут із середини не так видно.
От зробили музей Бандери в Угринові, тай вже є куди возити людей. Але на то потратили значні кошти. А у нас зробили із хати Петра Франка музей. Ну і відповідно нічого не вклавши нічого і не маємо. Звичайна хатка у Підгірках, куди навіть дітей зі шкіл не водять на екскурсії.  :(
А якби карєр і у шахту спускатися, ото б було шоу! Але бабла треба, а хто вкладе, як то лише державі може бути вигідно.
Ще маємо Лімницю. влітку та й на облаштований пляж, з платним входом (бодай 5 грн з рила) то було б за що за тим рилом прибирати і як витягувати його пяного з води, коли топитися почне.
Ну а взагалі фантастика то якимось чином людиска могли на Височанці на вишку підійматися бодай до половини. Але то мабуть окрему вебу прийшося б поставити. теж бабки. але видон би вув на всі 360 градусів. А з такої вишки можна було б як колись при союзі і з парашутом стрибнути (ну то вже вишку можна було б у лісі на Заліссі покласти, або десь у районі Зеленого Яру). Такого прекрасного лісопарку як у нас на Заліссі мало де є. але там все дачами забите, а на 85% тих дач ніхто навіть не приходить тепер.
одним словом все можна але нічого не буде.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


а і проводитися матчі чемпіонату України і не тільки.
ТИ про який чемпіонат? :o
Якщо не рахувати аматорів типу наших, то в нас є лиш одна професійна хокейна команда, яка зараз грає у білоруській відкритій лізі. Їм авіть не вистачало бабла аби втриматись у більш престижній російській лізі. :(
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Льодовий палац ім. Степана Бандери! в парку &
« Прочитано #39 : 11 Жовтня 2009, 17:01:08 »

Короче казали, що раз уряд дав дозвіл будувати у Калуші, значить керівництво міста запевняло, що забезпечить окупність.
Кажуть будуть розбиратися з керівництвом палацу.
То частково мабуть і правильно.
В льодовому працює моя однокласниця й тому мені трохи відома ситуація з середини.
Як я зрозуміла, там ситуація така:
Калушани, у уособлені Дороша, хотіли мати Льодовий палац
Насалик той палац зорганізував, через державну програму розвитку хокею
Побудувати його побудували, проте як і усі інші споруди така потребує інфраструктури й насамперед забезпечення електроенергією (й найдешевшою чи просто дармовою бо її там треда дуууже багато)
А у міському бюджеті не знайшлося коштів для конструктивного вирішення такої умови, тому й вирішили як найпростіше - "увімкнути палац у розетку"
Передбачити, що за умов такого забезпеченя електроенергією палацу він буде дорогим "задоволенням" можна було, та найгірше це те, що страждають жителі довкола через спад напруги у мережі
Думаю, що влада планувала вирішити це питання та має намір це зробити з огляду на те, що біля Льодового планують спорудити Аквапарк
Ще одна, як на мене, хибна думка - це те, що палац мав окуповуватися за рахунок місцевих відвідувачів аматорів - такого не може бути у принципі, бо ... не може бути, тому що навіть за ціною собівартості години часу катаня поділеною на нормативну кількість відвідувачів - то дуже дорого для калушан
« Останнє редагування: 11 Жовтня 2009, 17:46:55 від ЯЯ »
Записаний