Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: На порозі до Євросоюзу  (Прочитано 591215 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #840 : 31 Січня 2014, 03:37:53 »

ще одна стаття з косівського форуму

http://gk.if.ua/2010/01/25/466/

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #841 : 31 Січня 2014, 10:11:56 »

жесть !

Евродеградация: Суд признал отношения 60-летнего мужчины и 11-летней девочки любовью

http://rus.telegram.ee/nwo/evrodegradatsiya-sud-priznal-otnosheniya-60-letnego-muzhchiny-i-11-letnej-devochki-lyubov-yu

http://thestir.cafemom.com/in_the_news/165446/60yearold_pedophile_freed_from_jail

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #842 : 31 Січня 2014, 10:31:33 »

http://gk.if.ua/2010/01/25/466/
Це дуже показово!

ось через це
Цитувати (вибране)
чи хотів би я переїхати на постійне проживання до Америки. Я твердо відповів: ні.

Наші співвітчизники в Америці, хоч і добре заробляють, але дуже важко працюють і сплять по чотири-п’ять годин. Щоб там вижити, треба досконало вивчити мову, бути дуже дисциплінованим, дотримуватись американських законів
наші друзі зі сходу і півдня і не хочуть у Європу  :drink
Відповідь від: 31 Січня 2014, 10:28:02
Евродеградация: Суд признал отношения 60-летнего мужчины и 11-летней девочки любовью
Висновок у статті козирний.
Не винен суддя, що виніс таке рішення в супереч італійським законам, не винні італійські політики, невинні самі італійці - все винна Європа!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #843 : 31 Січня 2014, 10:44:28 »

Приховано: Показати
Суд признал отношения 60-летнего мужчины и 11-летней девочки любовью

Цитувати (вибране)
Уже в ближайшем будущем, скорее всего, педофилию на Западе признают сексуальной ориентацией.

Що ж вони мовчали???
Виїжджаю на #майдан! Тримайтеся, грьобані совки!!!
chuck   Так ти з нами ? Чи проти нас ?   

які питання?! Ще б ганджубас за таке безкоштовно видавали, я б без майдану, просто переїхав до Європи![/cut]
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #844 : 31 Січня 2014, 20:20:53 »

невже ж янович ейропейський содомист :=)вже в Австрії лижи сушить :) Чак напевно думав шо він в Калугу збіжить
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #845 : 31 Січня 2014, 20:58:47 »

Висновок у статті козирний.
Не винен суддя, що виніс таке рішення в супереч італійським законам, не винні італійські політики, невинні самі італійці - все винна Європа!

я спеціально дав друге посилання . попробуйте перекласти і на мою думку там все краще розписано і розжувано

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #846 : 01 Лютого 2014, 03:39:32 »

Уже в ближайшем будущем, скорее всего, педофилию на Западе признают сексуальной ориентацией.

Що ж вони мовчали???

Педофілія — поняття яке існує лиш в певних умовах. Якщо в якомусь племені вважаються нормальними статеві зносини з статевозрілими особинами, якого б віку вони не були, то й поняття такого не існує.
Ти про своє племя згадував ?
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #847 : 01 Лютого 2014, 10:16:18 »

я спеціально дав друге посилання

Початок сподобався ))

Do you have a barf bucket handy? — Чи не бажаєте блюванути?  :good
Відповідь від: 01 Лютого 2014, 10:04:46
Ти про своє племя згадував ?

Згідно статті (укр. мовою) саме європейці розвивають свою спільноту до того рівня, коли поняття збочення не буде існувати: гомікі одружуються, педофіли — в пошані (бо все це любов).
Я, до речі, з ними не сперечаюся, бо не спеціаліст, але певні думки є

Приховано: Показати
В нашому племені, взагалі, ..буть все що рухається. А, що не рухається — рухають і теж ...
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #848 : 01 Лютого 2014, 11:19:39 »

Я наприклад чудово розумію що єс не панацея! Що там теж купа проблем! Але світ об'єднується в альянси! Думаю ми на порозі геополітичних змін! Я хочу бути в компанії сильних і розвинених! Самі ми не в стані поки що! Хоча після 19 січня, я трохи змінив думку! Наша національна революція показала що Європа і штати не розуміють чого хочуть люди! Для заходу головне стабільність і їхні принципи! Один чоловік гарно сказав "це Європі треба вступити в Україну" ! Що робити далі? Дуже просто не дати оппо злити революцію ! Змінити систему влади ! І тоді підписувати асоціацію на прийнятних нам умовах І тоді стати однією з найсильніших країн ЄС!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #849 : 01 Лютого 2014, 12:28:18 »

ню ню . поки дурні бються розумні ( забув що там дальше ) . в двох словах азіров забив на всіх болт і чухнув в росію   ха ха - чухнув звичайно в австрію .

 Бывший премьер-министр Украины покинул Украину и приехал к своему сыну в Австрию. Об этом пишет австрийское издание Kronen Zeitung.

Газета со ссылкой на собственные источники пишет, что он покинул страну на частном самолете. Азаров уехал к собственному сыну, депутату от Партии регионов Алексею Азарову.

Николай Азаров, по данным издания, уехал надолго. Он собирается провести с семьей как можно больше времени.

Читать полностью: http://top.rbc.ru/politics/01/02/2014/902834.shtml

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #850 : 01 Лютого 2014, 12:33:49 »

підписувати асоціацію на прийнятних нам умовах
Такої опції немає.
Підсовують - підписуй, або ні.
На холєру воно треба вступати в арабську когорту, бо той варіант асоціації, який пропонують Україні - найбільше схожий з тим, що вже мають Алжір, Марокко, Туніс, Єгипет, Йорданія...
Записаний
Следи за контекстами!

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #851 : 01 Лютого 2014, 12:50:30 »

Краще з арабами жити,ніж з москалями. :censore
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #852 : 01 Лютого 2014, 12:51:23 »

Мені здається, що Європа піде на будь які умови лиш би не віддати нас Росії ! Вдруге вони не по жаліють грошей! Питання в тому хто з нашого боку ставитиме умови!!! Яйценюк, чи Кличко ??? Оппо готові за лизати ЄС !
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #853 : 01 Лютого 2014, 13:06:22 »

Оппо готові за лизати ЄС !
Коли ТріГада зустрічались з Ештон, то Кличко і Яценюк потиснули долоні, а Тягнибок навіть облобизав їй руку.
Аж гидко було дивитись на його пресмикання.


Мені здається, що Європа піде на будь які умови
Не йде, а підсовує неоколоніальну угоду про асоціацію.
Записаний
Следи за контекстами!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #854 : 01 Лютого 2014, 13:15:19 »

Отож підсовує! Має бути група експертів котрі підготують вигідну нам угоду! І лідер котрий буде тиснути! Ну а як не хочуть то не хочуть! Біда в тому що тритушки зливають національну революцію ! Їх цікавить тільки зміна обличч а не системи! Відповідно адекватного лідера поки нема! І вимагати у ЄС нема кому! Ми потрібні ЄС більше ніж вони нам! При умові зміни системи в Україні !!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #855 : 01 Лютого 2014, 13:15:50 »

2 виходи, жити рабами під москалями,чи все ж таки встати і жити гідно.
Ніхто Європу не хвалить,але такого абсурду нема там,як в нас зараз і в паРаші.І саме головне,це виконання законів.Ось самий головний чинник.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #856 : 01 Лютого 2014, 13:27:04 »

Їх цікавить тільки зміна обличч а не системи! Відповідно адекватного лідера поки нема! І вимагати у ЄС нема кому! Ми потрібні ЄС більше ніж вони нам! При умові зміни системи в Україні !!!
Проскакувала інформація, що калуський мер Насалик говорив про адмін. реформу.
Може треба прислухатись?
Записаний
Следи за контекстами!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #857 : 01 Лютого 2014, 14:11:54 »

Маєш на увазі більше волі місцевим самоврядуванням? Я за але спочатку потрібно реформувати суди і міліцію! Аби закон діяв всюди ! Потім люстрацію провести! Аж потім давати місцевим радам повноваження!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #858 : 01 Лютого 2014, 14:29:30 »

Проскакувала інформація, що калуський мер Насалик говорив про адмін. реформу.
Може треба прислухатис

невже ти віриш що бандити будуть виконувати закон і дбати про людей ? ми ж не на сицілії
Відповідь від: 01 Лютого 2014, 14:14:37
2 виходи, жити рабами під москалями,чи все ж таки встати і жити гідно.
Ніхто Європу не хвалить,але такого абсурду нема там,як в нас зараз і в паРаші.І саме головне,це виконання законів.Ось самий головний чинник.

при тому всьому що росія сама живе в жопі і туди же тягне інших . ми повинні зрозуміти , що  росія уже давно будує заводи , які замінять виробництво продукції , яка потрібна їм і виробляється в україні . через деякий час вона цілком справедливо скаже , що рівень нашого виробництва є значно нижчим ніж європейський , а того ж рівня продукцію вони можутьь робити самі . україна залишиться з старими заводами і взагалі без нічого . тобто якщо зараз під впливом європи нам доведеться перебудовувати все що можна і треба ( а можливо і закриють багато заводів , так як екологічно шкідливі , чи ж самі власники не захочуть покращити виробництво і закриють самі їх . залишаться ті заводи , що зможуть випускати продукцію європейського чи світового рівня . відносно с/г виробництва то всі плачуть , що в україні землі пустують , разом з тим всі знову плачуть , що китайці чи англійці будуть брати землю в аренду . якщо ми самі не можемо обробляти землю то що поганого що інші її будуть обробляти ? вони ж туди не будуть гексахлор закопувати , а особливо коли європейські закони чи стандарти будуть діяти . а будуть бандити росіяни правити - то й дальше будемо скиглити на долю , землю дадуть в аренду і хто зна що там будуть робити . сунешся з перевіркою - приватна охорона пристрілись як терориста . так що буде весело . чомусь всі плачуть в європі про євросоюз але ніхто не виходить . якщо же та асоціація така поган , то яким чином уже десятиліттями багато країн тримаються за неї як за соломинку ? я особисто служив в росії ще в 89-91 році і мене ніхто не заманить там жити чи хоча би жити по  їхнім законам . як не крути і як не доказуй історією - ми є різні люди , абсолютно різні .навіть на сході україни це прекрасно розуміють . тому вибір ясний і чіткий - європа .

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #859 : 01 Лютого 2014, 14:33:15 »

Якщо переможе національна революція то модернізація можлива і без Європи ! Головне аби державні кошти йшли за призначенням!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.