Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: На порозі до Євросоюзу  (Прочитано 591120 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #520 : 13 Грудня 2013, 02:36:13 »

- обережно, не заганяй в ступор бідного студента.

З цим ділом я опiздал (с) судячи з тим, як він реагує на слова про моє ставлення до союзів )))

Трітонос, я розумію, що на майданах музика голосно грає і люди кричать і взагалі, революція це весело, а думати -- нудно, але якщо ти раніше зрозумієш, що твій бардак в голові немає нічого спільного з дійсністю, тим менше неприємних несподіванок чекає тебе попереду.
От поясни мені, як тобі вдалося на це:
Я проти всіх союзів. Перефразовуючи одного амператора: В будь-якої держави є лиш один союзник — її збройні сили.
(Якщо не зрозуміло, то я тобі, як революціонеру, пояснюю: я проти союзів з Росією та з Європою.)

відповісти таке:
хочемо повернути МАЛОРОСІЮ на правах колонії без національної мови і традицій

попрошу без особистих образ!
« Останнє редагування: 13 Грудня 2013, 06:03:08 від romashkin »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #521 : 13 Грудня 2013, 10:01:04 »

Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #522 : 13 Грудня 2013, 13:53:14 »

- обережно, не заганяй в ступор бідного студента.

З цим ділом я опiздал (с) судячи з тим, як він реагує на слова про моє ставлення до союзів )))

Трітонос, я розумію, що на майданах музика голосно грає і люди кричать і взагалі, революція це весело, а думати -- нудно, але якщо ти раніше зрозумієш, що твій бардак в голові немає нічого спільного з дійсністю, тим менше неприємних несподіванок чекає тебе попереду.
От поясни мені, як тобі вдалося на це:
Я проти всіх союзів. Перефразовуючи одного амператора: В будь-якої держави є лиш один союзник — її збройні сили.
(Якщо не зрозуміло, то я тобі, як революціонеру, пояснюю: я проти союзів з Росією та з Європою.)

відповісти таке:
хочемо повернути МАЛОРОСІЮ на правах колонії без національної мови і традицій

попрошу без особистих образ!

Відповім вам коротко і лаконічно і до того ж на вашому язике:
Я понимаю по поводу чего вы имеете в виду. Думаю зрозуміло.
Відповідь від: 13 Грудня 2013, 13:44:50
Хлопц забув спитати: а ви на мейл ру коментаторами не підробляєте? Там круті індивіди трапляються типу Бонг Димящійся, pashaX, Иван Иванов і прочий планктон.
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #523 : 13 Грудня 2013, 20:30:45 »

Заява Рината Ахметова
13 грудня 2013 10:10

Приховано: Показати

Украина – свободная демократическая страна и с этой дороги Украина не свернет – заявление Ахметова

Украинский бизнесмен Ринат Ахметов в пятницу выступил с заявлением о ситуации в стране. Агентство «Интерфакс-Украина» приводит его полный текст.:

«Компания СКМ в первые дни обострения ситуации в Киеве дала свою позицию. И я, как акционер компании СКМ, полностью ее разделяю.

В эти дни многие хотят знать мое личное отношение к происходящему. Моя позиция такая: Украина и Президент три с половиной года шли по европейской дороге. И за это время было очень много сделано.

В Вильнюсе соглашение не было подписано. И у всех возник вопрос - что случилось? Украина взяла паузу? Украина остановилась? Или Украина пошла в другую сторону? Все хотят иметь ясность. Люди стали искать ответы на эти вопросы и вышли на Майдан.

То, что мирные люди вышли на мирные акции говорит о том, что Украина – свободная демократическая страна. И с этой дороги Украина не свернет. И это очень здорово.

Но то, что в эти дни пострадали люди, это - недопустимо. Я убежден, что сейчас, в сложный момент для нашей страны, очень важно иметь холодные головы и взвешенный подход. Одним словом, должен победить здравый смысл.

Я - за сильную, независимую и целостную Украину. Мы - одна страна, и ее делить не нужно.

Я – за стол переговоров. Чтобы политики, власть, оппозиция, моральные лидеры страны сели за стол переговоров и приняли то решение, которым мы будем гордиться. Повторюсь, гордиться, а не стыдиться. То решение, от которого выиграет Украина и каждый украинец как в краткосрочной, среднесрочной так и в долгосрочной перспективе.

Этот стол я бы назвал столом мира, компромисса и будущего нашей страны.

И пусть за этим столом политики потеряют свои рейтинги. Но самое главное, чтобы рейтинг Украины пошел вверх».


Як зауважив Анатолій Гриценко у своєму блозі : "Заява запізніла, але дуже важлива і змістовна"

Ахметов вирішив відреагувати на Євромайдан після зустрічі з Нуланд

Цитувати (вибране)
...
На цю зустріч Нуланд отримала від Вашингтона мандат попередити – в разі силового розгону ЄвроМайдану заходи реагування будуть застосовані не лише проти чиновників та політичних лідерів Партї регіонів, але і проти всіх тих, хто підтримував цей режим матеріально.
...
« Останнє редагування: 13 Грудня 2013, 20:35:58 від doktor-maks »
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #524 : 14 Грудня 2013, 13:15:08 »

Чому можна повчитись в Омереги - вони усвідомлюють мету. Якою би людожерскою вона не була, але цілеспрямованість гідна поваги. Вони гнутимуть свою лінію, аж поки вона не приведе до перемоги або не покаже свою безглудість. І тоді вони зайдуть з іншого боку :)
Ми розучилися такому у другій половині минулого сторіччя - тому відтоді все граємо у піддавки  :unknow
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #525 : 14 Грудня 2013, 14:41:48 »







Чому можна повчитись в Омереги - вони усвідомлюють мету. Якою би людожерскою вона не була, але цілеспрямованість гідна поваги. Вони гнутимуть свою лінію, аж поки вона не приведе до перемоги або не покаже свою безглудість. І тоді вони зайдуть з іншого боку :)
Ми розучилися такому у другій половині минулого сторіччя - тому відтоді все граємо у піддавки  :unknow

поняття америки - уже не те . на даному етапі вона без слів є номером один . але це все було за рахунок СВІТОВИХ воєн , які відбувались не на її території . на даний момент таких воєн не бажає ніхто ( на відміну від першої і другої світової , де ВСІ жителі держав участниць вважали що 3-4 місяців вистачить для повної перемоги ) , так як в ядерній війні переможців можливо і не буде . тому досить буде прожити ще 15-20 років ( два цикла кризису по кондратьєву ) щоб побачити , що буде собою являти америка в мирний час . не думаю , що вона зникне , але соціальні проблеми будуть досить таки неприємними , що наш майдан будемо вважати просто дитячим садочком
« Останнє редагування: 14 Грудня 2013, 14:46:51 від ББА »
Записаний

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #526 : 14 Грудня 2013, 14:51:50 »

Тому на даному етапі вони ставлять на регіональні конфлікти. До речі, війна на території між Европою та Росією їм дуже вигідна. Політологи вважали, що на цей регіон вони звернуть увагу після розчавлення Сірії, але там вже вони не керують - навіть заявили про припинення поставок. Сподіватимемось, що і на нас зуби поламають.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #527 : 14 Грудня 2013, 15:29:54 »

що буде собою являти америка в мирний час
Для тих хто там заправляє - це неприйнятний варіант:
[smg id=1269 type=av]

Вони керуються теорією "контрольованого хаосу"
Навіть якщо на деякий час нема явних воєнних дій - інформаційна війна не припиняється ні на мить:
Big brother is watching You
« Останнє редагування: 14 Грудня 2013, 17:04:10 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #528 : 14 Грудня 2013, 21:34:38 »

А тепер - погляд з іншого боку.
Розповідає льондонець (хоч і не зовсім корінний ;) ):

Как относится Лондон к событиям в Украине или Чего ожидать Киеву от евроинтеграции

Цитувати (вибране)
Лондон культурно молчит о своем отношении к желанию украинцев. Лондону надо поддерживать демократические движения, стремление народов к демократии. И криминальный режим на Украине Лондон тоже не любит. Поэтому материалы в прессе носят немного отстраненный, но объективный характер, лишь изредка, из чувства европейской солидарности, пуская критические стрелы в сторону России, обвиняя ее в попытках не допустить Украину в Евросоюз. Стрел таких мало, и пускают из «по обязанности».

В личных беседах коренные британцы смотрят с тревогой, обсуждая ситуацию в Украине. А на меня как-то с надеждой, будто я могу остановить этот процесс, хотя я открыто поддерживаю украинскую оппозицию. Иногда самые изощренные в политике спрашивают, а не затеял ли все это хитрый Путин, чтобы взорвать Евросоюз изнутри. Я отрицаю наличие у Путина или кого-либо в его окружении таких способностей к изощренному интриганству.

Для Британии было бы прекрасно, если бы Украина вступила в Евросоюз, открыла свои рынки для британских и транснациональных корпораций,  но украинцы бы получили право свободно передвигаться, работать и учиться в Европе… ну, скажем, до Парижа и Мадрида, например. А через пролив на Остров – ни, ни.

Правда, у Парижа и Мадрида такие же проблемы. Они тоже рады Украине в Евросоюзе, но хотели бы видеть украинцев… ну, не дальше Берлина и Рима. Но и у Берлина и Рима тоже проблемы. И они бы ограничили передвижение украинцев по линии Польша – Венгрия - Греция. Но и Венгрия с Грецией бедных украинцев не ждут. Сами уже по пригородам Лондона в кафешках работают. Вот только поляки готовы принимать украинцев… Пока. Сами они предпочитают работать в Британии или той же Германии.

В общем, отношение Лондона к событиям на Майдане сложное: однозначно в пользу оппозиции, но с запретом на приезд. Самый лучший вариант для Лондона: Украина вступает в Евросоюз, а украинцы ездят в Россию. Это устраивает всех.

Кроме России.   
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #529 : 14 Грудня 2013, 23:38:41 »


Европа без будущего:

Цитувати (вибране)
Результаты опроса, проведенного в конце августа – начале сентября 2013 года французским институтом Ifop, показывают резкое увеличение числа евроскептиков в первой четвёрке экономик еврозоны - в ФРГ, Франции, Италии и Испании. Основной вопрос, который задавали немцам, французам, итальянцам и испанцам, звучал так: считают ли они, что членство в Евросоюзе идет им на пользу? 37% жителей Пиренеев считают, что членство в ЕС приносит Испании только неприятности (годом ранее евроскептиков в Испании было 26%). Во Франции число недовольных членством их страны в Евросоюзе выросло с 38% в 2012 году до 43% в настоящее время. В Германии отрицательно относятся к членству в объединенной Европе 44% населения (год назад евроскептиков в ФРГ насчитывалось 36%). Больше всего евроскептиков в Италии, здесь 45% граждан не видят в пребывании в Евросоюзе ничего хорошего...
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #530 : 15 Грудня 2013, 11:21:35 »

тут ще одну статтю знайшов

Марин Ле Пен предупредила Украину: не стоит ждать от ЕС «манны финансовой»

http://politobzor.net/show-9591-marin-le-pen-predupredila-ukrainu-ne-stoit-zhdat-ot-es-manny-finansovoy.html

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #531 : 15 Грудня 2013, 13:58:58 »

правильно - теперішня влада тільки краде
Відповідь від: 15 Грудня 2013, 13:46:20

клініка від автора, психоз
Записаний
When doctors differ who is to decide?

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #532 : 15 Грудня 2013, 14:30:26 »

клініка від автора, психоз

ось цікавіше

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=rdRLPtJEmA0" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=rdRLPtJEmA0</a>
Відповідь від: 15 Грудня 2013, 14:22:42
а ось тут відео , яке досить актуальне і своєчасне

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=lwBVY6uGX3s" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=lwBVY6uGX3s</a>

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #533 : 15 Грудня 2013, 22:39:54 »

ось цікавіше
йолка і адрес
Записаний
When doctors differ who is to decide?

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #534 : 17 Грудня 2013, 17:44:11 »

Супутні явища єврокультури

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=SB5PU2K192w" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=SB5PU2K192w</a>
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #535 : 17 Грудня 2013, 18:49:16 »

Там кінцівка дуже значуща  ;)

З тими гомами то така фігня, що і попит формує пропозицію і пропозщиція може зпровокувати попит.

Тут як і з питанням мови - насилу не заставиш. Так, то важче. Не змовчати, не піти на концерт, освистати горе танцюриста (якому вже не мішає) чи горе співака (який вирішив, що запізніла кастрація йому допоможе з голосом). Так, вони мають право! Хай собі реалізовують його в себе у дома за закритими дверями.
І дійсно треба зважено проводити переговори з ЄС, щоббули враховані наші реалії і наші побажання. Але хто має то робити?
Ті, що обкрадають народ і розказують про економіку, чи ті, що поняття не мають що їм таке ще втнути, ли ш би перебрати владу на себе?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #536 : 17 Грудня 2013, 21:24:31 »

7 чудес комунізму:
1. У всех было место работы.
2. Несмотря на то, что у всех было место работы, никто не работал.
3. Несмотря на то, что никто не работал, норма выполнялась на 100%
4. Несмотря на то, что норма выполнялась на 100%, в магазинах ничего не было.
5. Несмотря на то, что в магазинах ничего не было, у всех все было.
6. Несмотря на то, что у всех все было, все воровали.
7. Несмотря на то, что все воровали, всего хватало.
 :prapor: =))
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #537 : 17 Грудня 2013, 23:26:43 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=KrDiSlnMovo" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=KrDiSlnMovo</a> Духовнасть Расии зашкалює  =))
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #538 : 17 Грудня 2013, 23:54:06 »

Духовнасть Расии зашкалює  =))

Все їду на майдан.  :D Рятувати Тритонуса від РФ-ських військових підорасів  :D
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #539 : 18 Грудня 2013, 00:05:46 »

Без слів.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=PLkTqiW2g2Y" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=PLkTqiW2g2Y</a>
Записаний